Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL

139,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke kasutatud 5 Pack Device CAL Microsoft Windows Server 2019 jaoks standardi või Datacenter...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"

Ostke kasutatud 5 Pack Device CAL Microsoft Windows Server 2019 jaoks

standardi või Datacenter Edition Microsoft Windows Server 2019 lisaks litsentside server südamikud iga seadmega, mille kaudu server teenused on võimalik siseneda, kliendi Vaja on juurdepääsulitsentsi: selleks on Windows Server 2019 seadme CAL , et konkreetne registreeritud arvuti (arvuti, sülearvuti jne) saaks vastavad juurdepääsuõigused.

Tuum litsentsid Windows 2019 Server Standard või Datacenter ei sisalda kasutaja õigused, nii et neid tuleb osta eraldi kujul seadme CAL kasutamine seadmega saab seejärel juurdepääsu Windowsi serverisse.

Kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2019 jaoks pole saadaval mitte ainult Wiresoftist madalama hinnaga võrreldes tarkvarakaubanduses äsja pakutavate klientide juurdepääsulitsentsidega, vaid need on saadaval ka eraldi lõpetamistes. Nendel kasutatud seadme CAL-idel on samad funktsioonid kui Windows Server 2019 seadme kliendi juurdepääsulitsentsidel, mis on saadaval ametlikus Microsofti hulgilitsentsiprogrammis.

Kasutage kõiki MS Windows Server 2019 funktsioone kasutatud seadme CAL-iga

Windows Server 2019 põhineb Windows 10-l ja pakub nii standard- kui ka andmekeskuse väljaandes palju uusi funktsioone, eriti pilvepõhiste rakenduste kasutamiseks. Integreeritud tarkvaraga määratletud võrgundus (SDN) pakub võimalusi mitte ainult füüsiliste võrguseadmete (nt ruuterid ja kommutaatorid) tsentraalseks konfigureerimiseks, vaid ka virtuaalsete võrguseadmete, näiteks lüüside, sealhulgas dünaamilise halduse jaoks. Lisaks võimaldab Windows Server 2019 võrguühendust kahe võrgu vahel, mis ühendab need peaaegu sujuvalt. Muud huvitavad funktsioonid, mis on saadaval ka kasutatud seadme CAL-iga , on järgmised:

  • Krüpteeritud võrgud ja Datagrami transpordikihi turvalisus (DTLS) turvaliseks krüptimiseks virtuaalsetes võrkudes
  • Hüperkonvergeeritud infrastruktuur (HCI) vähendab keerukust ja hõlbustab IT-infrastruktuuride pakkumist
  • Linuxi optimeeritud kasutamine koos varjestatud VM-idega
  • Kubernetese konteineriteenused
  • Täiustatud ohukaitse rünnete varaseks avastamiseks ja tundlike andmete kaitsmiseks
  • Storage Spaces Direct pakub kohalike serverite andmesalvede ühendamist virtuaalseks klastriks
  • Storage Replica vähendab andmekadu failisüsteemi tasemel
  • Katastroofivalmidus vähendab ka seisakuid

Kõige olulisem teave Windows Server Standardi ja Datacenter Edition 2019 jaoks kasutatud seadme CAL-ide kohta lühidalt

Isegi kui kasutatud tarkvara, Seadme-CAL Wiresoft on sama juurdepääs võimalusi kasutada funktsioone saadaval nii Windows Server 2019 väljaanded: See pakkumised väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ja organisatsioonidele, eriti odav alternatiiv töötajatele lõppseadmete Windows Serveri juurdepääsulitsentsidega varustamiseks, seda ka seetõttu, et see võimaldab kohandatud litsentsimist.

Teave Windows Server 2019 litsentsimise kohta CAL-idega

Standard- ja andmekeskuse väljaannete jaoks pakub Microsofti litsentsihaldus alternatiivset võimalust Windows Server 2019 litsentsimiseks vastavalt üksikutele tuumadele/protsessori tuumadele; sellele peab lisanduma lõppseadmete (või kasutajate) litsentsimine või. Kuna sellised serverilitsentsis sisalduvad CAL-id on mõeldud eranditult administraatoritele, mitte Windowsi serveriteenuste tavapäraseks kasutamiseks, nii et iga üksik lõppseade vajab selleks vastavat juurdepääsulitsentsi (Device CAL). See Seadme CAL peab vastama identsele või kõrgemale Windowsi serveri versioonile. Lisateavet stsenaariumide kohta leiate allpool.

See seadmepõhine kliendi juurdepääsulitsents lubab teil kasutada Windowsi versiooni 2019 Windowsi serveri funktsioone ainult Windowsi toega seadmes. Peale Windows Server 2019 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõiguste ei sisalda CAL muud tarkvara, mis tuleb esmalt installida.

Millised on Windows Server 2019 Standardi ja Datacenter Editioni seadme CAL-ide eelised?

Windows Server 2019 CAL-põhine litsentsimine võimaldab esialgu asjaomaste arvutite jaoks paindlikku ja vajadustepõhist õiguste haldamist. Eelkõige seadmete kasutatud juurdepääsulitsentsid pakuvad VKEdele säästlikumat alternatiivi Windowsi serveriteenuste kasutamisele: puuduvad hämmastavad piirangud, nii et kliendi juurdepääsulitsentsid tuleb osta ainult nii paljudele töötajatele, kui neid tegelikult vaja on. Microsofti litsentsimismudel pakub Windows Server 2019 jaoks kokku kahte tüüpi CAL-e:

  • Seadme CAL Windows Server 2019 jaoks: see annab spetsiaalse lõppseadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused
  • Kasutaja CAL Windows Server 2019 jaoks: see annab spetsiaalsele kasutajaserverile juurdepääsuõigused

Samuti on võimalik paralleelselt kasutada kasutaja CAL-e ja seadme CAL-e.

Pange tähele Windows Server 2019 seadme CAL-ide versiooni ühilduvust!

Seadme CAL Windows Server 2019 jaoks ei varusta seadet mitte ainult Windows Server 2019 juurdepääsuõigustega, vaid sisaldab ka juurdepääsu vanematele versioonidele, nagu 2016 (alla versioonile). See tähendab, et server seadme CAL 2019 on eelis vanematel Seadme CAL versioonid, mis kehtivad eelmise versiooni Windows Server 2019, sest seda ei saa kasutada juurdepääsuks Windows Server versioon 2019 (täiend). Isegi kui praegu pole Windows Serveri jaoks rohkem ajakohaseid seadme CAL-e kui versioon 2019, tuleks alati tagada serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvus.

Mis on oluline ka Windows Server 2019 litsentsimisel kasutatud seadme CAL-iga?

Nagu juba mainitud, annab seadme CAL Windows Server 2019 juurdepääsuõigusi ainult ühele lõppseadmele (seadmele). Pärast CAL-i registreerimist täpselt selles seadmes on lõpetatud, litsentsi ei saa enam üle teise arvutisse. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-i tüüpi ja kasutada kasutaja CAL-ina Seadme CAL-i . Siiski on Windows Server 2019 kasutamiseks lubatud paralleelselt kasutada seadme CAL-e ja seadme CAL-e.

Need Microsofti CAL-litsentsisüsteemi sätted on mõeldud selleks, et vältida sobimatut juurdepääsu Windows Server 2019-le. Seega pakuvad need ettevõttele ja selle andmetele suuremat turvalisust, kuna litsentseerimata või kolmanda osapoole seadmetel puudub andmetele juurdepääs.

Millised on Windows Server 2019 seadme ja kasutaja CAL-i erinevused?

Funktsionaalsuse poolest ei erine Windows Server 2019 Seadme CAL üldiselt kasutaja CAL-ist. Kuid iga pakkumised tüüpiline eeliseid kaudu tüüpi juurdepääsu Windows server juurdepääsu: mitu töökohta firma samuti töökorraldust, kus Windows server on külastatud mängib rolli: Mõnes VKEde mitu töötajat kasutada vaheldumisi Windowsi serverile juurdepääsuks üks seade, nt vahetustega, samas kui muudes töökeskkondades kasutavad kasutajad kordamööda täiesti erinevaid seadmeid.

individuaalsed Windows-toega seade volitatud seadme litsentsi saab seetõttu kasutada serveri juurdepääsu kõikidele töötajatele, kellel on võimalus või selleks luba: Kui Kui litsentseeritud lõpus seade on sülearvuti või tahvelarvuti, mida saab kasutada mobiilipõhiselt, siis saab vastav töötaja Windowsi serverisse ka iseseisvalt lokaalselt ligi - nt liikvel olles või kodukontoris. Seetõttu saab Seadme CAL-i kasutada ka liikvel olles.

Järeldus seadme CAL-ide kohta

See, millist tüüpi kliendi juurdepääsulitsents Windows Server 2019 jaoks pakub ettevõttele selle kasutamisel rohkem eeliseid, on igal juhul erinev. Siin mängib rolli Windowsi serverit kasutavate töötajate arv võrreldes olemasolevate lõppseadmete kaudu valitseva juurdepääsu tüübiga: niipea, kui enamik kasutab Windowsi serverile juurdepääsuks vaheldumisi kindlat mobiilseadet või eraldiseisvat seadet, Seadme CAL pakub rohkem eeliseid.

Seda, kas Windows Server 2019 seadme CAL pakub rohkem rakenduse valikuid kui kasutaja CAL, saab näha tavapärasest ettevõtte töövoost. Selle teadmised peaksid olema Windows Server 2019 jaoks sobivate kliendi juurdepääsulitsentside ostmisel CAL-i valimise aluseks.

Kasutatud seadme CAL-id Microsoft Windows Server 2019 jaoks on saadaval ka ühe litsentsi alusel Wiresofti veebipoes

Windows Server 2019 jaoks mõeldud seadme CAL-id saate hankida Wiresofti veebipoest kliendi juurdepääsulitsentsina – Microsofti hulgilitsentsi sätted ei kehti seetõttu. CAL-i määramine kui "kasutatud" ei tähenda kasutatavuse osas üldist puudust, mitte ainult seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Teave Windows Server 2019 seadme CAL-ide kohta kasutatud tarkvarana – Wiresoftilt

Kõik Wiresofti pakutavad kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2019 jaoks on algsed töötajate juurdepääsulitsentsid, kuna need on saadaval ka Microsofti litsentsimisprogrammis; Vastupidiselt neile olid need osa Windows Server 2019 seadme hulgilitsentsist, mille esimene ostja, tavaliselt ettevõte, omas. Seadme juurdepääsulitsentsid või täielik seadme hulgilitsents, mida see ei nõua, müüdi edasi Wiresoftile ja hulgilitsents jaotati üksikuteks litsentsideks. Sel viisil loodud individuaalseid seadme juurdepääsulitsentse nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Hoolimata sellest, et need on märgistatud kui "kasutatud litsentsid", saab neid seadme CAL-e täielikult kasutada Windows Server 2019 jaoks juurdepääsuks, kuna need ei erine funktsioonide või kasuliku eluea poolest juurdepääsulitsentsist, mida pole kunagi kasutatud.

Ostja turvalisusega Windows Server 2019 seadme CAL-idest kasutatud tarkvara

Seadme CAL-id Windows Server 2019 kui kasutatud tarkvara jaoks ei paku Wiresofti klientidele mitte ainult odavat alternatiivi Windowsi serveri litsentsimiseks, vaid on ka turvalised ja seaduslikud! Iga Microsoft Windows Server 2019 Seadme CAL pakub teile kui kliendile tavalist ostja turvalisust kohese allalaadimise kaudu, sealhulgas kohese litsentsi aktiveerimise kaasasoleva hulgilitsentsi võtmega.

Kas Windows Server 2019 kasutatud seadme CAL-i ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Windows Server 2019 seadme CAL-id, aga ka kõik muud juurdepääsulitsentsid, mida saate Wiresoftist osta, pärinevad ettevõtte või organisatsiooni vastavast litsentside loendist. Seetõttu kehtib kehtiv kohtupraktika nii CAL-ide müügile kui ka ostmisele, see lubab sõnaselgelt kaubelda Microsofti kasutatud tarkvaraga ja seda on selgelt kinnitanud ka erinevad kohtuotsused.

For sind klient, osta kasutatud Seadme CAL Windows Server 2019 ja nende kasutamise pakkumisi õiguskindlust, kuna ei Wiresoft ega seadusesätted on teie kui ostja või kasutaja jaoks rikutud. Tänu kõigi eelmiste ostjate täielikule kontrollile on Wiresofti kasutatud CAL-id ka auditikindlad!

Kokkuvõte teie Wiresofti eelistest Windows Server 2019 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmisel

Wiresofti Windows Server 2019 seadme CAL-idega kasutatud tarkvara pakub teile odavat alternatiivi paljudele teiste tarkvarapakkujate pakkumistele – see kehtib ka muude juurdepääsulitsentside kohta

Nagu juba märgitud, ei ole ostmisel ostetavate seadme CAL-ide minimaalsel arvul piiranguid, nii et kliendi juurdepääsulitsentside võimalik paindumatu klassifitseerimine ei kehti. See võimaldab Wiresofti klientidel ka vähendada serveri juurdepääsu litsentsimise kulusid, kuna nad litsentsivad ainult Windows Serveri teenuste tegelikku kasutamist.

Wiresofti veebipoest leiate lisaks kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentsidele Windows Server 2019 seadme CAL-ide jaoks ka kasutaja CAL-id – ja ka kliendi juurdepääsu litsentsid muid versioone Windows Server ja muud serveri tarkvara litsentsid, sealhulgas nõutud juurdepääsu litsentsid. Nii saate ka teistes piirkondades oma tarkvaravarusid soodsalt täiendada kasutatud Wiresofti litsentsidega ja vältida nii uue riistvara lisakulusid kui ka ühilduvusprobleeme, mida võivad põhjustada ebaühtlased tarkvaraversioonid.

Lisaks seadmete CAL-idele ja serveritarkvarale leiate Wiresofti tarkvarapoest ka teisi Microsofti tarkvaratooteid – kõigi nende eelistega, mida Wiresofti kasutatud tarkvara pakub. Kui teil on Windows Server 2019 või mõne muu Microsofti toote seadme CAL-ide kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud