Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 SEADMEPAKETI CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 SEADMEPAKETI CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10391
 • 359-06865
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 605,90 € * 2 893,90 € * (9,95% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x seade CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL Seade CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


Microsoft SQL Server 2019 pakutavate funktsioonide kasutamiseks peab kasutajal olema vastav kliendilitsents - nt SQL Server 2019 Seade CAL; see sisaldab ühe registreeritud lõppseadme juurdepääsuõigusi. Selle põhjuseks on see, et SQL 2019 Serveri Standard Editioni litsents Server/CAL-variandis ei sisalda ise kasutajaõigusi; need tuleb osta eraldi, näiteks lõppseadme kasutusõiguse kujul. See Device CAL annab serverile juurdepääsu loa ainult sellega varustatud arvutile.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 SEADMEPAKETI CAL"

25x seadme CAL-d SQL Server 2019 jaoks kui kasutatud tarkvara

Microsoft SQL Server 2019 pakutavate funktsioonide kasutamiseks on kasutajal tingimata vaja vastavat kliendilitsentsi - nt SQL Server 2019 Device CAL; see sisaldab juurdepääsuõigusi kahekümne viie individuaalse, registreeritud lõppseadme jaoks. Selle põhjuseks on asjaolu, et SQL 2019 Serveri Standard väljaande litsents Server/CAL-variandis ei sisalda ise kasutajaõigusi; need tuleb osta eraldi, nt lõppseadme kasutusõiguse kujul. See Device CAL annab loa serverile juurdepääsuks ainult selle seadmega varustatud arvutile.

Kasutatud tarkvarana pakuvad Wiresofti SQL Server 2019 Device CAL-d mitte ainult suurt eelist, et need on saadaval ka üksikult, vaid ka madalamat hinda kui tavaliste litsentside pakkujate võrreldavad pakkumised. Neil on samad funktsioonid kui SQL Serveri 2019 seadmekliendi juurdepääsulitsentsidel, mis on saadaval Microsofti ametliku mahulitsentside programmi kaudu.

Saate kõik MS SQL Server 2019 eelised koos kasutatud seadme CALiga

SQL Server 2019 on praegu Microsofti andmebaasiplatvormi uusim versioon. Ettevõtted, kes kasutavad ettevõtte ressursside planeerimise süsteeme, ERP-tarkvara või CRM-süsteeme, saavad kasutada kõiki selle võimsa relatsioonilise andmebaasi haldussüsteemi olulisi andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioone.

Sõltuvalt väljaandest sisaldab SQL Server 2019 lisaks andmete klastrimise (rühmitamise) võimalusele ka seirefunktsioone nende süstemaatiliseks kogumiseks sihipäraste andmebaasipäringute töötlemise ajal. SQL Server 2019 Device CAL-i abil saavad kasutajad spetsiaalses lõppseadmes kasutada kõiki eeliseid, mida pakub Intelligent Query Processing suuremate andmemahtude kiirendatud päringute tegemiseks, samuti uut Big Data Cluster'i funktsiooni koos masinõppe vahenditega ja PolyBase'i väliste andmeallikate Transact-SQL päringute optimeeritud töötlemiseks.

Muud SQL Server 2019 funktsioonid:

 • Always Encrypted krüpteerib andmed turvaliselt - nii kliendi kui ka DBMSi andmed
 • Intelligentne päringute töötlemine optimeerib suurte andmekogumite päringuid
 • Intelligentne jõudlus tagab andmebaasioperatsioonide kiirema täitmise kiiruse
 • Andmebaasi hetkeseaded dokumenteerivad võimalikud lahknevused
 • Viimane päringukava statistika annab ajakohase ülevaate päringutest
 • lightweight Query Profiling Infrastructure on vaikimisi sisse lülitatud
 • Kiirendatud andmebaasi taastamine andmebaaside kiiremaks taastamiseks pärast taaskäivitamist või tehingu tagasipööramist

SQL Server 2019 Standard väljaande seadme CAL-d

Isegi Wiresofti kasutatud Device CALiga saate täielikult kasutada SQL Server 2019 Standard-Editioni tavapäraseid funktsioone ja teenuseid: Eelkõige väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted saavad siinkohal kasu litsentseerimisvõimalusest serveri/CALi kohta, mis koosneb serverilitsentsist ja erineva arvu juurdepääsulitsentsidest (Client Access Licenses) seadmetele.

SQL Server 2019 litsentsimudel koos serverilitsentsidega ja CAL-dega

SQL Server 2019 pluss Device CAL-de litsentseerimise võimalus toimub vastavalt Microsofti määratletud tingimustele - seda litsentseerimismudelit nimetatakse Server/CAL-litsentseerimiseks. Microsofti litsentside haldamine eristab seega serverite ja üksikute lõppseadmete või kasutajate litsentseerimist. Iga server, kus SQL Serveri instantsi käivitatakse, vajab esmalt Standard Server License 2019. Ligipääsuks litsentseeritud SQL Serverile on lisaks vaja iga spetsiaalselõppseadme jaoks eraldi sama või kõrgema serveriversiooni juurdepääsulitsentsi(Device CAL).

Ainult seadme CAL annab seadmele õiguse kasutada SQL Serveri 2019. aasta versiooni funktsioone. Klientide juurdepääsu litsents lõppseadmetele ei sisalda mingit täiendavat tarkvara, mis tuleb installeerida, vaid ainult SQL Server 2019 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõigused.

Seadme CAL-de puhul SQL Server 2019-le tuleb arvestada versioonide ühilduvust

SQL Serveri 2019 seadme CAL annab ka juurdepääsu SQL Server 2017 või vanemale versioonile (downgrade). Kuid vastupidine juhtum, kus vanema SQL Serveri versiooni, näiteks 2016, seadme CAL-i kasutamine kõrgema SQL Serveri versiooni, näiteks 2019, kasutamiseks ei ole võimalik. Seetõttu peaksite veenduma, et teil on SQL Server 2019 kasutamisel seadme CAL-de õige versioon.

Miks on SQL Server 2019 Standard väljaande jaoks olemas kliendilitsentsid?

SQL Server 2019 Standard-Editioni puhul pakub Microsoft valikuliselt CAL-põhist litsentsimist muu hulgas seadmetele (lõpp-punktidele). Serverile juurdepääsu litsentsimine seadme CAL-de kaudu on ökonoomsem, eriti VKEde jaoks, kelle SQL Server on väiksema jõudlusega, kuid nende vajadustele piisav. Sellise SQL Server 2019 kasutamise jaoks pakub Microsofti litsentseerimismudel kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • SQL Server 2019 Device CAL: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele lõppseadmele (PC, sülearvuti, lauaarvuti, mobiil)
 • SQL Server 2019 User CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale juurdepääsuõigused serverile

Näiteks mitme seadme kliendilitsentside ostmine SQL Serveri funktsioonide kasutamiseks on siis tavaliselt odavam kui serverilitsentside ostmine tuumade kaupa.

Millised on SQL Serveri 2019 seadme CAL-ga litsentsimise eripärad?

Seadme CAL on litsents, mis annab konkreetsele lõppseadmele (seadmele) SQL Server 2019 juurdepääsuõigused. Seda algse registreerimise ajal määratud lõppseadet ei ole võimalik hiljem muuta, samuti ei ole võimalik muuta määramise tüüpi - seadmest kasutaja CAL-iks. Nende piirangute eesmärk on vältida CALide väärkasutust ja pakkuda suuremat turvalisust, sest volitamata või võõrad kasutajad ei pääse ettevõtte serverile ligi.

Millised on SQL Serveri 2019 seadme CAL-i eelised?

Funktsionaalsuse poolest ei ole sisuliselt mingit erinevust lõpp-punktil põhineva kliendi juurdepääsu litsentsi ja kasutajate litsentsi vahel. Vastavad eelised on näidatud tüüpiliste SQL Serveri juurdepääsude tüübi järgi. SQL Serverit kasutavad ettevõtted erinevad tavaliselt ühiste töövoogude jaoks kasutatavate tööjaamade arvu või tüübi poolest: Näiteks teatud projektides võivad mitu töötajat jagada ühte arvutit või kasutada seda vahetustega, samas kui teises töökeskkonnas kasutab sama kasutaja regulaarselt täiesti erinevaid lõppseadmeid, et pääseda ligi SQL Serverile.

Sidudes SQL Server 2019 seadmelitsentsi ainult konkreetse Windows-võimelise lõpp-punkti - mitte kasutajale, et kasutada SQL Serverile juurdepääsu õigust, tekivad sõltuvalt tüübist erinevad kasutusviisid: Kui tegemist on mobiilse lõppseadmega, näiteks sülearvutiga, saab vastav kasutaja selle kaudu SQL Serverile ligi mitte ainult ettevõtte sees, näiteks töökohal, vaid ka väljaspool seda - näiteks teises ettevõtte asukohas või kodus -Office. Arvuti puhul toimub juurdepääs loomulikult alati samas kohas.

Kokkuvõte

Seega, milline CAL-tüüp SQL Server 2019 jaoks pakub konkreetses organisatsioonis rohkem kasutuselevõtuvõimalusi, erineb vastavalt valdavale kasutusstsenaariumile. Otsus kliendilitsentside tüübi kohta tuleb teha enne ostu, sest nagu juba mainitud, ei saa SQL Serveri Device CAL-i hiljem muuta User CAL-ks või vastupidi.

Lisaks töötajate arvule ei mängi rolli ka see, kuidas lõppseadmeid peamiselt kasutatakse: Kui paljud töötajad kasutavad vaheldumisi sama arvutit SQL Serverile juurdepääsuks, olenemata sellest, kas tegemist on sisemise või välise või mobiilse serveriga, siis pakub litsentsimine Device CAL-ga rohkem eeliseid. Seadme CAL on seega sobiv litsentsimisviis, kui mitu töötajat kasutavad SQL Serverit regulaarselt vaheldumisi ühe lõppseadme kaudu.

Ostke Wiresofti veebipoest Microsoft SQL Server 2019 jaoks seadme CAL-i vaid ühest litsentsist

Seadme CAL-d SQL Server 2019 jaoks on saadaval Wiresofti veebipoes juba alates ühe kasutaja litsentsist - kasutatud tarkvarana on pakkumine oluliselt odavam kui võrreldav uus litsents, ilma et CAL-i "kasutatud" olek tähendaks kasutatavuse osas mingeid puudusi, kuna tarkvara ei saa kuluda.

Mida kasutatakse SQL Server 2019-i jaoks seadme CAL-id?

Wiresofti veebipoes pakutavad SQL Serveri 2019 seadme CAL-d on algsed juurdepääsulitsentsid, mis on saadaval Microsofti litsentsimisprogrammi raames; selle erinevusega, et need olid kunagi osa SQL Serveri 2019 mahulitsentsist lõpp-punktidele, mille ostis ettevõte, kes müüs Wiresoftile edasi mittevajalikud üksikud seadme juurdepääsulitsentsid või mahulitsentsi. See endine mahulitsents jaotati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, kusjuures seadme CAL-d tähistati kasutatud tarkvarana või kasutatud tarkvarana. Nagu juba mainitud, ei tähenda see nimetus SQL Serveri Device CAL tarkvara kulumist ega selle funktsionaalsuse piiramist ega piiramatu aja jooksul kasutamist.

Millist turvalisust pakuvad SQL Serveri 2019 kasutatud seadme CAL-d?

Kasutatud tarkvara, näiteks SQL Serveri seadme CAL-de ostmine Wiresoftilt ei ole klientidele mitte ainult odavam, vaid ka turvaline! Kuna juba ühe seadme CAL Microsoft SQL Server 2019 saate mitte ainult odavamalt kui vastav uus tarkvara, vaid teil on ka ostja turvalisus läbi kohese allalaadimise pärast maksmist pluss litsentsi aktiveerimine kaasasoleva mahulitsentsi võtmega.

Wiresoftis saadaval olevad SQL Serveri 2019 seadme CAL-d pärinevad erinevate ettevõtete litsentsivarudest. Seetõttu kohaldatakse kasutatud tarkvara kaubanduse suhtes tavapärast jurisdiktsiooni. Sellega kiidetakse sõnaselgelt heaks kasutatud tarkvaraga kauplemine, mida on ikka ja jälle selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Teie kui kliendi jaoks tähendab Microsofti seadme CAL-i ostmine SQL Server 2019 jaoks või muu Wiresofti pakutava kliendi juurdepääsu litsentsi ostmine ning kasutamine kasutatud tarkvarana õiguskindlust, sest mingeid õigussätteid ei rikuta. Ja tänu kõigi ostjate täielikule tõendamisele on Wiresofti kasutatud CAL-d ka auditi suhtes tõenduskindlad!

Teie eelised kasutatud seadme CAL-de ostmisel SQL Server 2019 jaoks

Seadme CAL-de pakkumine SQL Server 2019 või muude CAL-de pakkumine kasutatud tarkvarana Wiresoftis ei paku meie klientidele mitte ainult taskukohast alternatiivi teistele pakkumistele, vaid annab neile ka valikuvabaduse täpse arvu Device CAL-de osas, mida on vaja SQL Serveri teenuste kasutamise täpseks litsentsimiseks, ebapraktilisema litsentside astmestamise asemel, vähendades seega litsentsimiskulusid.

Wiresofti veebipoe kasutatud tarkvara CAL-de lai valik hõlmab nii seadme CAL-de kui ka SQL Serveri 2019 kasutaja CAL-de ja MS SQL Serveri vanemate versioonide juurdepääsulitsentside, sealhulgas sobivate serverilitsentside valikut. Nii saate vältida uue riistvara ostmist või tekkida võivaid ühilduvusprobleeme. Kasuta Wiresofti laia valikut kasutatud tarkvara pakkumisi erinevate SQL Serveri jne. CAL-de jaoks!

Wiresofti tarkvarapoest leiate SQL Server 2019 seadme CAL-d ja ka muude Microsoft Serveri tarkvarade kliendilitsentsid - alati madala hinnaga kasutatud tarkvara ja kohe kasutatavana, kuna need on kohe allalaadimise ja aktiveerimise teel kohe kasutatavad. Kui teil on küsimusi SQL Serveri 2019 või mõne muu Microsofti toote Device CAL-de kohta, võtke meiega ühendust chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 SEADMEPAKETI CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2019 - 25 SEADMEPAKETI CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad