Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL

1 269,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

25 Pack – kasutatud Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste jaoks mõeldud Device CAL-ide ostmine...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"

25 Pack – kasutatud Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste jaoks mõeldud Device CAL-ide ostmine

Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste (RDS) kasutamiseks on iga kasutaja jaoks vajalik vastav RDS-kliendi juurdepääsulitsents (RDS CAL), et pääse Windows et oleks võimalik juurdepääs programmid jne ettevõtte võrku. Traditsiooniline Windows Serveri CAL neid õigusi ei kata. Üks võimalus on seadme CAL-id kaugtöölauateenuste jaoks, mis reguleerivad juurdepääsu kaugtöölaua seansile konkreetse registreeritud lõppseadme (seadme) jaoks. RDS Device 2016 CAL-ide kui Wiresofti kasutatud tarkvara eeliseks on tavapäraste litsentsipakkujate RDS CAL-idega võrreldes madalam hind, need pakuvad samu funktsioone kui ametlikus Microsofti hulgilitsentsiprogrammis määratletud kliendi juurdepääsulitsentsid. Remote Desktop Services Windows server.

Millised on Windows Server 2016 RDS-i CAL-ide eelised?

Kaugtöölaua teenused – mida varasemates versioonides nimetati terminaliteenusteks – on pühendatud serveriroll kasutajatele, kes kasutavad Windows Server 2016 või muude serveriversioonide teenuseid jms. ilma vastava Windowsi programmid on paigaldatud kohaliku arvuti. RDS 2016 CAL-id reguleerivad seda juurdepääsu; need tehakse litsentsitud lõppseadmele kättesaadavaks vastava Windowsi serveri kaudu hostina kaugtöölaua seansi osana. Iga kasutaja, kes kasutab arvutit või sülearvutit vms, kellel on vastav kliendi juurdepääsulitsents - st RDS-seadme CAL - saab seda kasutada lokaalselt iseseisvalt (kaugjuhtimisega), aga ka ettevõtte võrgu asukohas Interneti-ühenduse kaudu.

Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse seadme CAL-ide eelised kasutajatele

Iga kasutaja, kes kasutab registreeritud seadme koos RDS Seadme CAL Windows Server 2016 saab iga seansi jaoks kasutada standardiseeritud Windowsi töökeskkonda. Kaugtöölaua seansi ajal käivitatakse Windowsi programmid vastava serveri hosti kaudu; seda tehakse teistest kliendiühendustest eraldi, nii et kasutajale kuvatakse ainult tema enda seanss.

Mis RDS Seadme CAL 2016 kasutajad saavad kasutada ka vanemate Nutitelefonidel kelle riistvara või tulemuslikkuse on nõrgem, kui nad saavad kasutada Kasutage täitmist Windowsi server; Kaugtöölaua teenuse CAL-id 2016 lõppseadmete jaoks muudavad võimsama riistvara pakkumise tarbetuks.

Windows Server 2016 RDS-i CAL-ide eelised administraatoritele

Lisaks RDS-seadme (ja kasutaja ) CAL-ide 2016 eelistele kasutajatele pakuvad need ka palju praktilisi funktsioone administraatoritele, kuna nad haldavad kõiki kasutajate palju tõhusam: Windows tarkvara saab antud ja hallatud tsentraalselt firma võrgu asemel paigaldamist iga seadmega. Seda tehakse ainult Windowsi serveri kaudu, kus see on saadaval ja vajadusel värskendatakse seda värskendustega.

RDS-seadme CAL-id määratlevad ka vastavad õigused litsentsitud seadmele, nii et volitatud kasutajad pääsevad serverile juurde ainult vastavate juurdepääsuvalikutega. Windows Server 2016 jaoks mõeldud RDS-seadme CAL-id vähendavad oluliselt tööjaamade hooldamise ja varustamise kulusid.

Tehniline teave Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse seadme CAL-ide kohta

kasutuselevõtt või kasutamise RDS Seadme CAL Kaug ühendusi Windows server sisaldab erinevaid funktsioone ja kokkusobivust CAL ja server on kinni. < /p>

Kaugtöölaua teenuste serverirollid

Seadme (ja ka kasutaja) CAL-id Windows Server 2016 RDS-i jaoks sisaldavad mitmeid rolle, mis koos võimaldavad kasutada Windowsi programme jne litsentsitud seadme või kasutaja jaoks:

 • Remote Desktop Licensing Manageriga reguleeritakse või tehakse kättesaadavaks RDS-i kasutamine lõppseadmete jaoks, millel on serveri jaoks seadme CAL.
 • Iga seansi puhul haldab kaugtöölaua seansi host töölaudu või programme, mis on seadmele (või kasutajale) kättesaadavaks tehtud.
 • Remote Desktop Connection Broker pakub seansi jaoks RDS-ühendust ja seansi ajal katkestamise korral taastab selle ka.
 • Avaliku võrgu kaugtöölaua lüüs reguleerib juurdepääsu Windowsi töölauale lõppseadme kaudu.
 • Kaugtöölaua teenuste veebijuurdepääs pakub teatud kasutajatele või rühmadele juurdepääsu RDS CAL-i kaudu veebiportaali kaudu.

Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse seadme CAL-ide versiooniühilduvus

Iga RDS CAL - sõltumata sellest, kas jaoks seade ( Seadme ) või kasutaja - peab olema kooskõlas Windows Server versioon, mille ühendus luuakse selle kaudu. Windows Server 2016 RDS-i CAL-ide puhul tähendab see, et pääseb juurde Windows Server 2016-le VÕI Windows Serveri vanemale versioonile (alandamine). Kuid Windows Serveri kõrgemale versioonile ei pääse juurde RDS CAL 2016 abil. Selleks on vaja kaugtöölaua teenuste vastavat CAL-i versiooni .

Seadme CAL-ide ja kasutaja CAL-ide võrdlus Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste jaoks

Põhimõtteliselt, nagu juba märgitud: teatud Microsofti serveritarkvara (nt versioon 2016) rakendamine toimub selle tegelikust kasutamisest eraldi – üks kaks kasutatakse alati sobivaid Client Access Litsentsid on kohustuslikud. Windows Serveri kasutamise juurdepääsuõigusi reguleerib Microsoft oma litsentsisüsteemis, mis põhineb kliendi juurdepääsulitsentsidel või CAL-idel.

Lisaks tavapärastele Windowsi serveri juurdepääsulitsentsidele on kaugtöölaua teenuste jaoks vaja ka seadme või kasutaja CAL-e, et pääseda Windowsi serverile lokaalselt iseseisvalt juurde - eemalt - veebi kaudu. RDS CAL süsteem ei paku mitte ainult server administraatorid diferentseeritud juhtimise juurdepääsuõiguste, vaid ka seda, täiendavad turvameetmed, sest väline kasutajad või registreerimata Nutitelefonidel ilma selle juurdepääsu loa (RDS Seadme CAL) puudub juurdepääs olemasolevate server teenuste või on andmed.

Microsoft pakub Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste jaoks kahte erinevat tüüpi CAL-e:

 • Seadme CAL RDS-i jaoks: see annab teatud lõppseadmele (arvuti, sülearvuti, lauaarvuti, mobiil) juurdepääsuõigused
 • Kasutaja CAL RDS-i jaoks: see annab konkreetsele kasutajale juurdepääsuõigused

Seadme CAL-i tüüpilised funktsioonid Remote Desktop Services 2016 jaoks

RDS-seadme CAL kehtib ainult ühele spetsiaalsele seadmele, mis on selle jaoks registreeritud. Kaugtöölaua teenuste Seadme CAL-iga reguleeritakse Windowsi serveri või hosti juurdepääsuõigusi iga kaugtöölaua seansi jaoks. Iga töötaja, kes kasutab RDS-seadme CAL-iga varustatud arvutit, sülearvutit vms, saab kasutada Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuseid. Sest sülearvutid, tahvelarvutid või muude mobiilsete seadmete, mida saab kasutada kõikjal, RDS Seadme CAL eeliseks, et vastav kasutaja on võimalus kasutada RDS äriühingu ruumides, liikvel või kontorina.

Esmakordsel ühenduse loomisel klientarvuti ja lõppseadme vahel antakse igale litsentsimisrežiimis olevale seadmele ajutine juurdepääsulitsents. Teist korda kaugtöölauaseansi on ühendatud serveri host, alaline seade RDS-CAL on antud seadme jaoks - tingimusel, et üks on saadaval Remote Desktop Licensing Manager.

Lühidalt kõik Windows Server 2016 RDS-seadme CAL-ide omadused

 • Seadme CAL määratakse füüsiliselt ainult konkreetsele seadmele – konkreetse kasutaja asemel
 • Iga RDS-seadme CAL-i jälgib vastav litsentsiserver
 • sõltumata Active Directory registreerimisest
 • Lõppseadmete ajutised RDS-i CAL-id kehtivad 52–89 päeva
 • Määratletud seadme CAL-ide arvu ei saa üle kasutada

Järeldus

Eeltoodust järeldub, et vastus küsimusele, millist tüüpi kaugtöölaua teenuse CAL pakub ettevõttes rohkem eeliseid, sõltub konkreetsest juhtumist. Otsus RDS-kliendi juurdepääsulitsentsi vormi kohta tuleb teha enne ostmist, sest pärast ei ole võimalik seadme CAL-i muuta kasutaja CAL-iks ega vastupidi. RDS-seadme CAL-i ostmisel mängib rolli töötajate arv ja tööjaamad: niipea, kui mitu töötajat kasutavad ühte seadet koos või töötavad enamasti paigal, pakub RDS-i seadme CAL suuremat eelist.

Ostke veebipoest Wiresoftilt ühe litsentsina odavalt Microsoft Device CAL-id Remote Desktop Services 2016 jaoks

RDS-seadme CAL-id Windows Server 2016 jaoks on juba saadaval ühe litsentsina Wiresofti veebipoes – kasutatud tarkvarana on sellel ka eriti madal hind, ilma et see ebasoodsat kasutatavust.

Milliseid RDS-seadmete CAL-e kasutatakse Windows Server 2016 jaoks?

Wiresofti veebipoes Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste jaoks pakutavad Seadme CAL-id on tüüpilised juurdepääsulitsentsid, need pärinevad vastavast hulgilitsentsist seadmete varem ostetud firma. Kõik mittevajalikud lõppseadmete juurdepääsulitsentsid või kogu hulgilitsents ostis Wiresoft üles, millega hulgilitsents lõpetati ja pakuti poes RDS-i kliendi juurdepääsu seadmete individuaalsete litsentsidena.

Jagamise ja edasimüügi tulemusena tuvastatakse need CAL-id kasutatud tarkvarana või kasutatud tarkvarana. See ei hõlma RDS-seadme funktsioonide üldist kulumist CAL ega piiranguid nende funktsioonide või kestuse osas.

Millist turvalisust pakuvad Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste seadme CAL-id kasutatud tarkvarana?

Wiresoftis pole kasutatud RDS CAL-ide ostmine klientidele mitte ainult odavam, vaid ka turvaline! Microsoft Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste ühe kasutaja CAL pole saadaval mitte ainult võrreldavate uute toodetega võrreldes madalama hinnaga, vaid pakub ka ostja turvalisust kohese allalaadimisega, sealhulgas litsentsi aktiveerimisega kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsivõtme abil.

Wiresofti pakutavad RDS-seadme CAL-id Windows Server 2016 jaoks pärinevad eranditult EL-is asuvate ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest, mis tähendab, et nende tehingute suhtes kohaldatakse ELi õigust. See tähendab, et RDS-i või muude Microsofti kliendi juurdepääsulitsentside CAL-ide ostmine kasutatud tarkvarana, samuti nende kasutamine meie klientide jaoks on juriidiliselt kaitstud ega kujuta endast seega seadusesätete rikkumist, kuna müük või ost, samuti kasutamise RDS CAL on juriidiline lubatud, mis erinevad kohtuotsused on selgelt kinnitanud uuesti ja uuesti.

Teie eelised Remote Desktop Services 2016 seadme CAL-idega kui kasutatud tarkvara

Wiresofti pakkumine Windows Server 2016 jaoks mõeldud RDS-seadme CAL-ide või muude kliendi juurdepääsulitsentside jaoks, kuna kasutatud tarkvara ei paku ainult pakkuda oma klientidele odavam alternatiiv võrreldavat pakkumist litsentsi kaugjuurdepääsu Windows Server teenuseid, vaid ka vaba valik CAL-ide arvu vaja.

Lisaks RDS CAL Windows Server 2016 , Wiresoft pakub varem või uuemad versioonid vastavad litsentsid Windows Server poes omandada. See tähendab, et saate osta ka RDS-kliendi juurdepääsulitsentse Windows Serveri vanemate versioonide jaoks ja vältida ühilduvusprobleeme või uue riistvara hankimist. Kasutage laia valikut Wiresofti kasutatud tarkvara koos Windows Serveri RDS-i CAL-ide erinevate versioonidega!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Windowsi serverite seadmete ja kasutajate CAL-id kui ka muid Microsofti serveriprogramme ja kliendi juurdepääsulitsentse – kasutatud tarkvarana alati odavad ja kohese allalaadimisega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote RDS-seadme CAL-ide kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 - 25 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud