Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2013 DEVICE CAL Iga kasutaja või seade, mis kasutab Exchange'i serverit, vajab juurdepääsu litsentsi (CAL). CALid on saadaval variantidena User CAL (litsentseeritud kasutaja juurdepääsuks) ja Device CAL...
18,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2013 USER CAL
Microsoft Exchange Server 2013 USER CAL Iga kasutaja või seade, mis kasutab Exchange'i serverit, vajab juurdepääsu litsentsi (CAL). CALid on saadaval variantidena User CAL (litsentseeritud kasutaja juurdepääsuks) ja Device CAL...
18,90 € *

Microsoft CAL for Exchange Server 2013 - tõhus litsentsimine e-posti suhtlemiseks

Sissejuhatus Microsoft CAL-desse Exchange Server 2013 jaoks

Microsoft Exchange Server 2013 on tõestatud lahendus e-posti suhtlemiseks ja koostööks organisatsioonides. Exchange Server 2013 tõhusaks kasutamiseks on vaja Microsofti CAL-sid (Client Access Licences). Selles tekstis anname teile kergesti arusaadava ülevaate sellest, mida need tähendavad ja kuidas need toimivad.

Microsoft CAL-de tähtsus Exchange Server 2013 jaoks

Microsoft CALs for Exchange Server 2013 on litsentsid, mis võimaldavad kasutajatele või seadmetele juurdepääsu Exchange Serveri võimsatele funktsioonidele ja teenustele. Need on olulised, et tagada teie e-posti side tõhus, turvaline ja õiguspärane.

Miks on Microsoft CALs for Exchange Server 2013 olulised?

Microsoft CALs for Exchange Server 2013 korralik litsentsimine on kriitilise tähtsusega, et vältida õiguslikke tagajärgi ja tagada, et teie töötajad saaksid sujuvalt kasutada e-posti, kalendreid ja muid Exchange'i teenuseid.

Exchange Server 2013 jaoks mõeldud Microsoft CAL-de tüübid

Exchange Server 2013 jaoks on kaks peamist Microsoft CAL-i tüüpi:

  1. Kasutaja CAL-d: Need litsentsid on kasutajapõhised ja võimaldavad konkreetsele kasutajale juurdepääsu Exchange Server 2013-le. Kasutaja CAL-d on head, kui teie organisatsioonis on palju seadmeid ja vähem kasutajaid.

  2. Seadme CAL-d: Seadme CAL-d on seadmepõhised litsentsid, mis on seotud konkreetse seadmega. Need lubavad kõigil kasutajatel, kes seda seadet kasutavad, juurdepääsu Exchange Server 2013-le.

Exchange Server 2013 CAL-de ostmine

Reeglina tuleb Exchange Server 2013 Microsofti CAL-d osta eraldi serveritarkvarast. Oluline on osta õige arv ja tüüp CAL-sid vastavalt teie organisatsiooni individuaalsetele nõuetele.

Kokkuvõte

Microsoft CALs for Exchange Server 2013 on teie organisatsiooni sujuva ja õiguspärase e-posti suhtluse võti. Valik kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel sõltub teie ettevõtte konkreetsest olukorrast. Õigesti litsentseeritud CAL-d tagavad, et teie töötajad saavad Exchange Server 2013-le tõhusalt ja seadusega kooskõlas olevale Exchange Serverile ligi. Veenduge, et ostate õiged CAL-d, et tagada Exchange Server 2013 kasutamise tõhusus ja seaduslikkus.

Kategooriad