Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE

1 044,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2022 Standard – võrkude kõrgem turvalisus Windows Server 2022...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Standard – võrkude kõrgem turvalisus

Windows Server 2022 Standard on Microsofti uus serveri operatsioonisüsteem. See põhineb Windows 10-l ja pakub veelgi rohkem turvalisust ning võimalusi andmete, rakenduste ja teenuste jagamiseks, mis vastavad kõrgeimatele nõuetele. Vastava juurdepääsulitsentsiga (Client Access License) saavad Microsoft Windows Server 2022 Standardlitsentsiga kasutajad kasutada virtualiseerimiseks kahte virtuaalarvutit ja Hyper-V hosti.

Windows Server 2022 Standard on täienenud paljude uute funktsioonidega, eriti turvalisuse valdkonnas, ning olemasolevaid funktsioone on laiendatud või täiustatud. Nende hulka kuulub transpordikihi turvalisuse (TLS) uusima versiooni standardne aktiveerimine: 1.3, uus AES-256 krüptimine SMB jaoks ja RDMA-võrkude kaudu krüptimise tugi SMB Directi kaudu AES-128 kaudu.

Samuti on laiendatud võimalused hübriidfunktsioonide integreerimiseks ja haldamiseks, arvukalt Windowsi halduskeskuse täiustusi ja Windowsi konteinerite ning UDP ja TCP jõudluse täiustusi, Storage Spaces Directi ja Microsoft Edge'i kui standardbrauseri salvestusruumi optimeerimised.

Standard Edition Windows Server 2022 Windows 10 operatsioonisüsteemi pakkumised, eriti väiksemate andmekeskuste palju võimalusi nii virtualiseerimine. usaldusväärselt kaitselüliti pilv keskkondades.

Windows Server 2022 Standard Editioni litsentsimine on taas tuumapõhine, miinimumarv on 16 tuuma serveri kohta.

Wiresoftist leiate juba kasutatud tarkvarana odavalt Windows Server 2022 Standardi – ilma virtualiseerimise, turvalisuse või jõudluse osas selle väljaande jõudluse piiranguteta. Lisateavet Windows Server 2022 Standard Editioni kõigi funktsioonide ja funktsioonide ning litsentsimise kohta leiate allolevast ülevaatest – samuti otse Wiresofti töötajalt.

Mida uut on Windows Server 2022 Standardis? Kõige olulisemad funktsioonid lühidalt

Microsofti serveri operatsioonisüsteemi Windows Server 2022 uus versioon põhineb Windows 10-l, mida kuvatakse ka optiliselt, et kasutajad leiaksid kõik funktsioonid tuttavast kohast. Uus Windows Server 2022 saab ka Microsoftilt 10 aastat tootetuge toe ja värskenduste näol.

Võrreldes eelmise versiooniga on Windows Server 2022-s palju uuendusi kolmes olulises valdkonnas: turvalisus, rakendusplatvorm ja migratsioon.

Turvalisus operatsioonisüsteemis Windows Server 2022 Standard

Uue mitmekihilise turbega Windows Server 2022 pakub igakülgset kaitset, mida ettevõtte serverid andmete ja teenuste kättesaadavuse tagamiseks hädasti vajavad. Seda pakuvad muu hulgas järgmised uued funktsioonid ja täiustused:

 • TPM 2.0 (usaldusväärse platvormi moodul 2.0) pakub riistvarapõhist turvalist krüptograafiliste võtmete ja andmete salvestusruumi ning süsteemi terviklikkuse mõõtmist, sealhulgas koodi legitiimsuse või usaldusväärsuse kontrollimist Windowsi serveri käivitamisel. Seda riistvarapõhist usaldusväärsust kasutatakse muu hulgas ka BitLockeri draivi krüptimisel.
 • Püsivarakaitset pakuvad Secured Core serveriprotsessorid, mis toetavad käivitusprotsesside kontrollimist DRTM-tehnoloogiaga (Dynamic Root of Trust for Measurement), samuti isoleeritud draiveri juurdepääsu põhimälule DMA kaitse kaudu (otsemälu juurdepääs). .
 • Turvatud tuumserverid toetavad ka koodi terviklikkust vastavalt VBS-i standardile (virtualiseerimisel põhinev turvalisus) ja HVCI kaudu (hüperviisoripõhine turvalisus). Funktsioonid, mida VBS kasutab riistvara virtualiseerimiseks, loovad turvalise põhimäluala, mis on operatsioonisüsteemist isoleeritud, kaitstes seeläbi serverit eelkõige selliste riskide eest, nagu krüptoraha kaevandamise rünnakud.
 • VBS võimaldab kasutada ka Credential Guard'i, mille puhul kasutaja sisselogimise teave salvestatakse virtuaalsesse konteinerisse, millele operatsioonisüsteem otse juurde ei pääse.
 • HTTPS ja TLS 1.3 on nüüd turvaliste ühenduste tagamiseks Windows Server 2022 Standardis vaikimisi aktiveeritud. TLS1.3 (Transport Layer Security) on Internetis kõige laialdasemalt kasutatava turvaprotokolli uusim versioon andmete krüptimiseks, et pakkuda turvalist sidekanalit kahe lõpp-punkti vahel.
 • Secure DNS Windows Server 2022 Standard toetab DOH (DNS-over-HTTPS) krüpteerimiseks DNS päringuid kasutades HTTPS protokolli, mis takistab pealtkuulamise ja manipuleerimine DNS andmed, mis tagab ka turvalisuse andmeliikluse sissemakseid.
 • SMB (Server Message Block) Windows Server 2022 kasutab nüüd AES-256-GCM ja AES-256-CCM standardid krüpteerimist, neid kasutatakse automaatselt niipea, kui ühendus on loodud teise arvutiga, mis kasutab samuti seda toetab
 • SMB Directi ja RDMA-ga (Remote Direct Memory Access) krüptimine operatsioonisüsteemis Windows Server 2022 pakub muuhulgas suuremat ribalaiust ja väiksemat latentsusaega otseste salvestusruumide, mälukoopiate, Hyper-V ja SQL Serveri jaoks.
 • Lisaks võimaldavad Windows Server 2022 tõrkesiirdeklastrid üksikasjalikult juhtida CSV (Cluster Shared Volumes) ja SBL (salvestussiinikiht) krüptimist.

Konteinerrakendused operatsioonisüsteemis Windows Server 2022 Standard

Windowsi konteinerite kasutamisel on ka palju platvormi optimeerimisi, näiteks rakenduste ühilduvuses ja Windowsi konteineri kasutajaliideses Kubernetesega.

 • Windowsi konteinerite kujutise suurust on vähendatud kuni 40%, mis pikendab käivitusaega 30% ja parandab jõudlust.
 • Kubernetese kasutamist on lihtsustatud tänu hostiprotsesside konteinerite paremale toetamisele sõlmede konfigureerimisel, IPv6 ja võrgujuhiste rakendamisel avatud lähtekoodiga rakendusega Calico.
 • Samuti on värskendatud Windowsi halduskeskust, et lihtsustada .NET-i rakenduste jaoks konteinerite loomist.

Salvestusruum ja migratsioon operatsioonisüsteemis Windows Server 2022 Standard

Paljud Windows Server 2022 salvestusruumi migratsiooniteenuste täiustused hõlbustavad muu hulgas nii salvestusruumist Windows Serverisse kui ka muudest lähtekohtadest Azure'i migreerumist. Storage Migration Server Orchestrator operatsioonisüsteemis Windows Server 2022 pakub selleks järgmisi valikuid.

 • Kohalike kasutajate või rühmade migreerimine Windows Serverisse
 • Salvestusruumi migreerimine tõrkesiirdeklastritesse ja tõrkesiirdeklastritest ning migreerimine eraldiseisvate serverite ja tõrkesiirdeklastrite vahel
 • Salvestusruumi migreerimine Linuxi serveritest Samba abil
 • Minge üle Azure'i võrkudesse
 • NetApp CIFS-serveritest või NetApp FAS-i massiividest üleminek Windowsi serveritesse

Täiendavad funktsioonid:

 • Salvestusruumi parandamise reguleeritav kiirus annab suurema kontrolli andmete sünkroonimise protsessi üle: ressursse saab eraldada andmete koopiate parandamiseks (vastupidavus) või aktiivsete töökoormuste täitmiseks (jõudlus). See võimaldab klastreid hallata paindlikumalt ja tõhusamalt.
 • Mälusiini vahemälu pakub nüüd eraldiseisvates serverites salvestusruumi, mis parandab lugemis- ja kirjutamisjõudlust ning suurendab tõhusust, ühendades kiirema meediumi (nt NVMe või SSD) aeglasema andmekandjaga (nt HDD).
 • Tänu SMB tihendamisele ei pea faile enam võrgu kaudu edastamise ajal käsitsi tihendama, et võimaldada kiiremat edastamist tihedalt kasutatavates võrkudes.

Muud Windows Server 2022 Standardi täiustused

Lisaks on uuel Windows Server 2022 versioonil terve rida individuaalseid optimeerimisi, mis suurendavad ka jõudlust:

 • pesastatud virtualiseerimine toetust AMD protsessorite Windows Server 2022 annab rohkem võimalusi seade keskkondades töötamiseks Hyper-V Hyper-V virtuaalne masin (VM).
 • Microsoft Edge on Windows Server 2022 vaikimisi kaasatud. Edge põhineb Chromiumi avatud lähtekoodil ja on turvalisem kui Internet Explorer, mida see asendab.
 • Transmission Control Protocol (TCP) jõudlust on täiustatud tänu TCP HyStart ++ kasutamisele, mis vähendab pakettakadusid, ja RACK-i (Recent ACKnowledgement) abil, et vähendada kordusedastuse ajal tekkivaid taasedastuse ajalõppusid (RTO).
 • RSC (Receive Segment Coalescing) pakub Hyper-V virtuaalsete lülitite optimeerimist, nii et hüperviisorivõrgu pakette saab kombineerida ja seega töödelda suuremate segmentidena. See vähendab CPU tsükleid ja parandab võrguliikluse jõudlust.

Riistvaranõuded Windows Server 2022 Standardi tööks

Windows Server 2022 põhineb operatsioonisüsteemil Windows 10. Serverirakenduse kõigi funktsioonide kasutamiseks ja turvalisuse tagamiseks peab selle aluseks olev riistvara vastama kõigile allpool loetletud miinimumnõuetele. Lisanõuded sõltuvad konkreetsest süsteemikonfiguratsioonist ja muudest installitud rakendustest.

 • Protsessor: 1,4 GHz 64-bitine
 • RAM: 512 MB (2 GB installimisvalikuga töölauaekraaniga serverite jaoks)
 • HDD: 32 GB vaba kõvakettaruumi
 • BIOS: teatud funktsioonide jaoks turvalise alglaadimisega UEFI-süsteem (UEFI 2.3.1c)
 • Graafikakaart ja monitor: 1024 x 768 pikslit

Windows Server 2022 Standardi litsentsimine

Uue versiooniga Windows Server 2022 Standard Edition litsentsitakse samuti kasutatud tarkvarana vastavalt Microsofti litsentsitingimustele, kusjuures litsentsinõude arvutamisel võetakse aluseks tuumade arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Windows Server 2022 Standard Edition litsentsitakse üldiselt kasutatava füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliselt saadaolevate tuumprotsessorite arvule võetakse arvesse ka virtuaalserverite arvu.
 • Serverilitsents hõlmab alati kahte füüsilist protsessori tuuma.
 • Microsofti litsentsilepingu kohaselt kasutatakse protsessori kohta alati minimaalselt 8 tuuma – isegi kui tegelikus riistvaras on vähem kui 8 tuuma.
 • Eeldatakse, et iga füüsilise serveri jaoks on vähemalt 2 protsessorit, mis annab minimaalselt 16 tuuma.
 • Rohkem kui 16 tuumaga serverid peavad olema litsentsitud ka Windows Server 2022 Standardi jaoks sobivate pakettidega.

Täiendavaid sätteid, nt Hyper-V eksemplaride ning klientide – kasutajate ja lõppseadmete – litsentsimise kohta, mis pääsevad juurde Windows Server 2022 standardile, saate Wiresofti töötajalt. Windows Server 2022 Standardi vastavad litsentsid/CAL-id on saadaval ka Wiresoftilt.

Ostke kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoest Microsoft Windows Server 2022 Standard

Praegust MS Windows Server Standard 2022 väljaannet, mis avaldati 2021. aastal, pakutakse Wiresofti tarkvarapoes juba kasutatud tarkvarana. Kasutatud tarkvara hind on odavam kui Windows Server Standard 2022 vastava uue toote hind. Kui ostate Wiresoftilt kasutatud tarkvara, saate kasu järgmistest eelistest:

 • Kui ostate Wiresoftilt Microsoft Windows Server 2022 Standardi, saate algse üksiklitsentsi, mille ettevõte varem omandas ja Wiresoftile müüs.
 • Selle MS Windows Server 2022 standardlitsentsi edasimüümisel märgitakse kasutatud, ilma et "kasutatud" sisaldaks piiranguid Windowsi serveritarkvara funktsionaalsusele või tähendab, et seda litsentsi on juba kasutatud.
 • Kui esimene ostja on MS Windows Server 2022 Standard tarkvara juba installinud või aktiveerinud, kustutati litsents selle Wiresoftile müümisel, nii et vastav tarkvaralitsents on uuesti 100% vabalt saadaval on.
 • pakutakse MS Windows Server 2022 Standard litsentsi, nagu ka teised kasutatud Microsoft litsentse pakutakse müügiks Wiresoft, on nad ei piira ega ajaliselt piiratud testversiooni, need ei sisalda juba aktiveeritud litsentsivõti, kuid üks pärast ostu tarkvara toote volitatud ainult teile.
 • Kontrollisime ka kõiki Wiresofti omandatud ja edasimüügiks pakutud kasutatud litsentse (nt MS Windows Server Standard 2022), et veenduda, et need on enne müüki täielikult töökorras.
 • Kasutatud Microsoft Windows Server 2022 Standardi litsentsi edasimüügi õiguslikuks aluseks on kehtiv seadus, mis lubab müüa ja osta ning kasutada kasutatud tarkvara.
 • Kohe pärast edukat ostu on teie MS Windows Server 2022 Standard rakendus elektroonilise tarkvara kohaletoimetamise (ESD) kaudu saadaval.
 • Ostes Wiresoftilt kasutatud litsentsi, näiteks Windows Server 2022 standardväljaande, võite olla kindel, et ostate ja kasutate alati seaduslikku ja originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Windows Server 2022 Standardi kui kasutatud tarkvara või mõne muu MS Windows Server 2022 väljaande või MS Windows Serveri vanemate versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmise kohta, palun kontakt meeleldi e-posti teel, telefoni teel või vestlus.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud