Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 USER CAL
Osta kasutatud User CAL-d Microsoft Windows Server 2012 jaoks Selleks, et kasutada nii Microsoft Windows Server 2012 kui ka 2012 R2 versioonide funktsioone - mis on saadaval Wiresofti Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks ühele...
11,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 DEVICE CAL
Osta kasutatud seadme CAL-d Microsoft Windows Server 2012 jaoks Selleks, et kasutada mõlemaid Microsoft Windows Server 2012 versiooni funktsioone - mis on Wiresofti poolt saadaval Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks vastavale...
11,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 DEVICE CAL
Osta kasutatud Device CAL Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks Microsoft Windows Server 2012 R2 Standard ja Datacenter versioonides pakutavate teenuste kasutamiseks on lisaks serverilitsentsile vaja ka vastavat kliendilitsentsi...
11,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL MICROSOFT WINDOWS SERVER 2012 R2 USER CAL
Ostke kasutajakõlblikud User CAL-d Microsoft Windows Server 2012 R2 jaoks Selleks, et kasutada Microsoft Windows Server 2012 R2 funktsioone - mis on Wiresofti poolt saadaval Standard ja Datacenter versioonides - on lisaks...
11,90 € *

Windows Server 2012 / 2012 R2 eeliste ärakasutamine

Windows Server 2012 R2 pakub terve rida eeliseid, mis toetavad mobiilset tööd pilves ning andmete ja kasutajate haldamist veelgi paremini. Nende hulka kuuluvad:

Paindlik meeskonnatöö Windows Server 2012 R2 CALiga

Windows Server 2012 pakub ideaalset serveriplatvormi produktiivseks ja tõhusaks meeskonnatööks. Tehes asjakohased andmed kättesaadavaks ka mobiilsetele seadmetele, millel on vastav juurdepääsulitsents, ning kasutades ulatuslikke virtualiseerimistehnoloogiaid, laiendab Windows Server 2012 R2 paindlikku ja samal ajal turvalist töötamist erinevatest asukohtadest. Windows Server 2012 R2 lihtsustab nii dokumentide kui ka kohtumiste ja kontaktide haldamist ning võimaldab seega sujuvat töökorraldust.

Nautige pilve eeliseid koos Windows Server 2012 R2-ga

Windows Server 2012 / R2 abil saab pilvepõhiseid rakendusi ja võrguteenuseid kasutada veelgi tõhusamalt ja produktiivsemalt kui varem. Kõik olulised võrgukomponendid on omavahel ühendatavad - optimaalse ja samal ajal turvalise andmeedastuse tagamiseks. Kasutaja CAL-i või seadme CAL-i abil saavad kasutajad igal ajal juurdepääsu serveri funktsioonidele ja funktsioonidele, mida nad tööl vajavad.

Administraatorid säästavad aega tänu automatiseeritud haldusfunktsioonidele ja ka seisakud vähenevad. Ja Server Manageriga on Windowsi veebiserveri haldamine võimalik praktiliselt kõikjalt ilma ülevaadet kaotamata.

Ülevaade Windows Server 2012 R2 eelistest

  • Suurem virtualiseerimine Hyper-V-ga läbi tugevama pilveühenduse
  • Andmete varundamine Microsoft Windows Azure'i pilveteenuse abil Azure'i pilves
  • PowerShell 3.0 võimaldab süsteemi seadete tõhusat haldamist
  • SMB 3.0 pakub veelgi kiiremat juurdepääsu failidele
  • SSD- ja SATA-kettaid saab kombineerida salvestusparkidesse ja jagada
  • Suurem kättesaadavus tänu vastupidavale failisüsteemile (ReFS)
  • Kaasaegne kasutajaliides, mis on optimeeritud puuteekraanide jaoks
  • Tõhusamate protsesside kaudu tõhusam ülesannete haldur

Microsofti litsentsimissüsteem

Samaaegselt Windows Server 2012 R2 ja teiste serverite tarkvaraväljaannete väljaandmisega uuendas Microsoft oma litsentsimudelit. Nüüd eristab Microsoft sõltuvalt väljaandest litsentsimist tuumade kaupa, mille jaoks ei ole vaja täiendavaid juurdepääsulitsentse, ja litsentsimist serveri kaupa pluss ettevõttest sõltuv arv kliendilitsentse (CAL). See arvutatakse nende kasutajate või lõppseadmete (arvuti, sülearvuti jne) summast, kellele tuleb anda juurdepääsuluba. Seetõttu on võimalik valida, kas litsentseerida üks isik või üks seade - seda nimetatakse User CAL või Device CAL.

Litsentseerimine CAL-idega ei ole võimalik iga serveriväljaande puhul; reeglina saab seadmetele või kasutajatele anda kliendilitsentse sõltuvalt serveri tarkvara tüübist vastava standardväljaande puhul (lisaks teisele võimalusele, milleks on tuumikpõhine litsentseerimine).

Selle Microsofti litsentseerimismudeli taustaks on üksikute serveriväljaannete erinev skaleeritavus. See kajastab ettevõtete ja organisatsioonide erinevaid nõudeid serveritarkvara jõudlusele ning kasutatavate funktsioonide ja funktsioonide ulatust.

Siinkohal selgitatud õiguste jaotamise variant juurdepääsupõhiste CALidega on väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks soodsam lahendus - tingimusel, et nad kasutavad ainult serverversiooni standard- või põhifunktsioone - kui litsentsimine tuumade järgi, kus litsentsikulude arvutamise aluseks on ettevõttes kasutatavate masinate arvutusvõimsus.

Ostke Wiresoftist mõistliku hinnaga kasutaja- ja seadme CAL-dokumente Windows Serveri 2012 ja 2012 R2 versioonidele

Windows Server 2012 või Server 2012 R2 väljaande (Standard või Datacenter Edition Server 2012 R2 on saadaval Wiresoftist) vastavate funktsioonide ja teenuste seaduslikuks kasutamiseks tuleb osta vastav arv kliendilitsentse. Selle põhjuseks on see, et Microsofti litsentsimudelis on eraldatud serveritarkvara rakendamise litsents ja selle kasutamise litsents kasutaja või lõppseadme poolt. Iga ettevõtte või organisatsiooni kasutaja, kes soovib kasutada Windows 2012 ja 2012 R2 versioonide Windowsi serveri tarkvara funktsioone, vajab seega kliendilitsentsi.

CAL on alati üksiklitsents, mis lubab ainult sellega varustatud kasutajal või lõppseadmel kasutada litsentseeritud Windows Serveri versiooni. See takistab teistel seadmetel või kasutajatel, kellel ei ole vastavat CAL-i, juurdepääsu serveriteenustele ja -andmetele. See võimaldab ettevõtetel kaitsta oma tundlikke andmeid eelkõige volitamata töötajate või võõraste eest. Seega pakub kliendilitsents ka kõrgemat turvalisuse taset.

Windows Server 2016 / 2016 R2 kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de erinevused

Microsofti litsentsimudelis eristatakse kasutajapõhiseid CAL-sid ja seadmepõhiseid CAL-sid. Selline lõppseadme litsentsi ja kasutaja litsentsi eristamine annab eelise paindlikuks ja samal ajal vajaduspõhiseks õiguste jaotamiseks ettevõttes. Kui juurdepääsulitsents on määratud konkreetsele kasutajale või lõppseadmele, ei saa seda teisele kasutajale või lõppseadmele üle kanda. Samuti ei ole võimalik litsentseerida seadet koos kasutaja CALiga või vastupidi. Teisest küljest saab mõlemat tüüpi litsentsi kombineerida, et saada juurdepääs ettevõtte Windows serverile.

Wiresoftist leiate mõlemad Client Access'i litsentsid 2012 R2 serveriversioonile, mis on samuti mõistliku hinnaga saadaval: nii kasutajapõhiste kui ka seadmepõhiste üksiklitsentsidena. Otsust eelistatud litsentsi variandi kohta võivad mõjutada allpool kirjeldatud tegurid.

Windows Server 2012 ja 2012 R2 kasutaja CAL

Üks (1) kasutaja CAL Windows Server 2012 / R2 jaoks annab juurdepääsu serveri funktsioonidele täpselt ühele (1) kasutajale. Kasutaja kliendilitsents ei ole seotud täpselt ühe seadmega, vaid litsentseeritud kasutaja saab serverile vaheldumisi eri seadmetega ligi pääseda.

Seega on User CAL-i eeliseks see, et see võimaldab paindlikult juurdepääsu serverile täiesti erinevatest asukohtadest - statsionaarselt või mobiilselt: kas mis tahes arvutist ettevõtte töökohal VÕI mis tahes mobiilsest lõppseadmest (nt sülearvuti või tahvelarvuti) - töökohal, kodukontoris või mõnes muus kohas, kus on Windows-võimekus. Kasutaja CAL-i abil on seega võimalik kasutada Windows Server 2012 versioone sõltumata asukohast.

Seadme CAL Windows Server 2012 ja 2012 R2 jaoks

Seadme CAL Windows Serverile kujutab endast seevastu puhtalt seadmega seotud juurdepääsuluba. Isiku asemel antakse Windows Serverile juurdepääsuõigused ainult ühele (1) lõppseadmele. Seadme tüüp ei ole oluline, kui see on Windowsil põhinev: Windows Server 2012 või 2012 R2 funktsioone saab kasutada mis tahes arvutiga VÕI sülearvutiga või tahvelarvutiga, millele on antud juurdepääsuõigused Device CAL-i kaudu. Ei ole oluline, kas lõppseadet kasutatakse kohapeal, ettevõttes või mobiilselt. Iga töötaja, kellel on sellele juurdepääs, saab seega automaatselt juurdepääsu litsentseeritud serverile ka seadme CALiga. See on eriti kasulik, kui mitu kasutajat jagavad ühte lõppseadet.

Otsustamine seadme CAL või kasutaja CAL vahel

Seega sõltub kliendilitsentside ostmisel litsentsitüübi - Device CAL või User CAL - valik sellest, milline on serveriteenuste valdav kasutusviis ettevõttes, et säästa litsentseerimiskulusid.

Kui enamik töötajaid kasutab Windowsi serveriteenuseid lokaalselt ettevõtte tööjaamast, näiteks projektipõhiselt või vahetustega töötades, on odavam varustada neid Device CAL-dega.

Kui aga töötajad pääsevad serverile ligi erinevatest lõppseadmetest - mitte ainult statsionaarsetest, vaid ka mobiilsetest, ettevõtte asukohas, teel ja kodukontoris -, siis on kasutaja CAL-dega varustamine ka hinna poolest soodsam.

Teatud tingimustel pakub Windows Serveri jaoks kõige rohkem eeliseid seadme CAL-de ja kasutaja CAL-de kombinatsioon. Nagu juba mainitud, ei saa CAL-vormi muuta.

Ostke seadme- ja kasutajakõlblikud CAL-d Windows Server 2012 ja 2012 R2 jaoks mõistliku hinnaga Wiresoftist

Wiresoft pakub põhjalikku nõustamist teie individuaalsete nõuete kohta kasutajate ja seadmete juurdepääsulitsentside osas ning pakub nii Windows Server 2012 kui ka 2012 R2 üksiklitsentse eriti soodsate hindadega. Meiega saate seega täiesti paindlikult katta või täiendada oma individuaalseid vajadusi Windows Serveri CALide järele ja säästa ka raha. Palun võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi seoses Microsoft Server 2012 ja selle järelversiooni 2012 R2 seadme- ja kasutajakontode litsentseerimisega.

Wiresofti pakutavad Microsoft Server Client Access litsentsid on Microsofti originaaltooted ja kasutamata Euroopa versioonid Device või User CAL. Me oleme need seaduslikult omandanud ettevõtetelt ja nende autentsust on täpselt kontrollitud. Wiresofti kliendina saate uute toodetega võrreldes hinnaeelise. Paljud meie kliendid saavad juba kasu Wiresofti litsentside ostmisest tulenevatest rahalistest eelistest. Lisateabe saamiseks meie Windows Server 2012 ja Windows Server 2012 R2 ning teiste Microsoft Server'i versioonide CAL-de valiku kohta võtke meiega ühendust.