Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10444
 • 021-07261
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
166,90 € * 184,90 € * (9,73% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Microsoft Office Suite 2021 uusim versioon Standard Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka füüsilisest isikust ettevõtjatele veelgi paremat funktsionaalsust ja tõhusust - nii dokumentide loomiseks ja redigeerimiseks kui ka ulatuslikuks suhtlemiseks ning andmete ja dokumentide turvaliseks koostööks ja vahetamiseks. Office 2021 tõstab seega ka koostöö pilves - ja ka kodukontoris - uuele tasemele. Selleks pakub uus MS Office 2021 standard põhjalikke turvastandardeid, mis võtavad arvesse ka kehtivaid andmekaitse-eeskirju.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard - asendamatu äritarkvara ettevõtetele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele

Microsoft Office'i paketi uusim versioon 2021 Standard Edition pakub professionaalsetele kasutajatele nii ettevõtetes kui ka füüsilisest isikust ettevõtjatele veelgi paremat funktsionaalsust ja tõhusust - nii dokumentide loomisel ja redigeerimisel kui ka ulatuslikuks suhtlemiseks ning andmete ja dokumentide turvaliseks koostööks ja vahetamiseks. Office 2021 tõstab seega ka koostöö pilves - ja ka kodukontoris - uuele tasemele. Lisaks pakub uus MS Office 2021 standard põhjalikke turvastandardeid, mis võtavad arvesse ka kehtivaid andmekaitse-eeskirju.

Nagu alati, on MS Office'i uues versioonis mitmeid parandusi ja täiendusi tõestatud programmidesse Word, Excel, PowerPoint ja Outlook: muu hulgas hõlbustavad dokumentide ühise redigeerimise ulatuslikud võimalused reaalajas turvalist tööd ning kaitstud teabevahetust meeskonnas ja takistusteta töötamist. MS Office 2021 Standardi täiendavad digitaalne märkmik OneNote ja Microsoft Teams, mis asendab Skype'i. Kõiki Office'i programme saab kasutada ka Office'i veebirakendustena.

Lisaks kaitseb MS Office 2021 Standardi järeleproovitud turvafunktsioon Data Loss Prevention andmete kadumise eest põhjalike turvasätete ja individuaalsete juurdepääsuõiguste abil ning väljaanne vastab ka rangetele andmekaitse-eeskirjadele:

Lisaks sellele sisaldab praegune Standard Edition 2019 mitmeid praktilisi optimeerimisi professionaalse ja tõhusa ning dokumentide vahetamise jaoks, eriti pilves toimuva ühistöö jaoks.

Microsoft Office 2021 Standard Edition on Wiresofti tarkvarapoest juba leitav kasutatud tarkvarana - võrreldes vastavate uute toodetega odavamalt -, siis on kõige parem kohe meie meeskonnaga ühendust võtta ja teada saada, millal see Office'i versioon on teile ametlikult kättesaadav, nagu ka teised MS Office 2021 versioonid. Järgnevas ülevaates on esitatud kõik Office'i rakendused, mis sisalduvad ja antakse teavet kõigi selle väljaande uuenduste kohta, mis on juba teada ja mis on teile kättesaadavad Office 2021 Standardiga koosnevas versioonis.

Tõestatud Office'i rakendused veelgi võimsamad MS Office Standard 2021'is

Uue MS Office 2021 Standard Editionis moodustavad üksikud rakendused Word, Excel, PowerPoint ja Outlook ka selgroo, mida täiendavad OneNote ja Microsoft Teams. Microsoft Office 2021 Standard Editioni puhul on neid optimeeritud ja lisatud täiendavaid funktsioone, et muuta üldine koostöö veelgi tõhusamaks:

 • Microsoft Word 2021 on endiselt asendamatu programm teksti loomiseks, praegune versioon toetab ka tööd dokumentidega, näiteks integreeritud tõlkevahendi, optimeeritud dikteerimisfunktsiooni ja täiustatud õigekirjakorrektsiooni, sealhulgas grammatikakorrektsiooni abil. Kõne väljastamise tööriista abil saate teksti kirjutamise ajal ette lugeda; vastupidi, ka kõne sisestamise funktsiooni on veelgi täiustatud. Muudetud redaktor lihtsustab kirjutamis- ja õigekirjasoovituste vastuvõtmist otse ühe klõpsuga. Parandatud on ka virtuaalse tindi äratundmist, nii et digipliiatsiga ekraanile kirjutatud tekst teisendatakse veelgi paremini Wordi tekstiks. Üksikuid täiustusi on näiteks SVG-graafika puhul: nüüd saab integreerida, skaleerida ja redigeerida ka keerulisemaid pildidokumente, ilma et see nõuaks palju mälu. Niinimetatud HEIC-pilte saab sisestada ka otse iPhone'ist või iPadist ilma konverteerimiseta.
 • Lisaks uutele funktsioonidele ja filtritele, nagu näiteks ajajoone filtrid, pakubMicrosoft Excel nüüd ka dünaamilisi massiive ja täiustatud XVERWEIS-funktsiooni andmete professionaalseks analüüsiks ja töötlemiseks Office'i versioonis 2021. Optimeeritud on ka finantsarvutuste tabelifunktsioonid; säilinud on ka suurepärane ühilduvus CSV-failidega. Täpsemad üksikasjad MS Office 2021 Standard Editioni Exceli funktsioonide kohta ei ole veel teada, küsimuste korral võtke palun ühendust Wiresofti meeskonnaga.
 • Nagu tavaliselt, pakubMicrosoft PowerPoint 2021 laias valikus kujundusvõimalusi koos mitmesuguste põnevate efektidega, nagu näiteks graafika ja piltide morphing ning muud pilditöötlusvõimalused. Ultra HD-faile saab ka PowerPointiga otse esitlustesse sisestada; graafikat saab vabalt skaleerida ja suumifunktsiooni abil pilti suurendada; animatsioone saab teha ka digitaalse pliiatsi abil. Jagamisvõimaluste hulka kuulub nüüd ka PowerPoint-faili kõneleja vaade ja Microsoft Formsiga saab koosolekul osalejate vahel alustada otseküsitlust.
 • Microsoft Outlook 2021 toetab globaalset suhtlust äripartnerite ja mujal asuvate töötajatega, võttes muu hulgas kohtumiste planeerimisel automaatselt arvesse erinevaid ajavööndeid ja kellaaegade erinevusi. Uus Outlook 2021 toetab ka suvalise arvu e-posti kontode loomist ja haldamist kasutaja kohta, mis on eriti kasulik kasutajatele, kes vajavad mitmeid kontosid. Microsoft Teams'i abil saab Outlookis olevaid sõnumeid jagada otse teiste kolleegide ja partneritega; viimaks sisaldab Outlook 2021 uut dikteerimise tööriistariba, mis muudab e-kirjade koostamise lihtsamaks täiustatud häälkäskluste ja automaatse kirjavahemärkide abil.
 • Publisher 2021 sisaldab palju võimalusi huvitavate trükitavate esitluste ja trükiste loomiseks, sealhulgas täiustatud sulepea tuvastamist ja professionaalset graafikatöötlust.
 • OneNote ja Microsoft Teams täiendavad MS Office Standard 2021 Edition'i: käepärane digitaalne märkmik on ühendatav teiste programmidega, Microsoft Teams aga asendab nüüd Skype'i.

Kasutage Microsoft Office 2021 Standardi mitmeid muid eeliseid

MS Office 2021 Standard Edition ei paku mitte ainult palju optimeerimisi ja uusi funktsioone üksikutes programmides, vaid ka terve rea üldisi praktilisi funktsioone ja eeliseid, mis muu hulgas toetavad ka mobiilset tööd ja hõlbustavad intuitiivset meeskonnatööd dokumentide, tabelite või esitluste koostamisel ning töötajate vahelist suhtlemist.

Kasutajad saavad paljudele Office'i funktsioonidele ligi ka liikvel olles nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu: Office 2021 veebirakendused muudavad juurdepääsu veelgi lihtsamaks, nii et üksikud funktsioonid ja elemendid dokumentide kiireks muutmiseks liikvel olles on veelgi kiiremini leitavad. Samuti saab faile avada ja jagada teiste kasutajate seadmetega pilves.

Office 2021 töölaua kasutajaliides veenab oma selge paigutusega, paljusid rakendusi saab kasutada ka tumedas režiimis, mis toetab silmasõbralikku tööd. Lisaks muudab uus rippmenüü otsingualas e-kirjade ja dokumentide otsimise veelgi lihtsamaks - kasutajad vahetavad lihtsalt vastava postkasti ja avatud kausta vahel ühe klõpsuga. Töölauakliendi ajaloo menüü kaudu on võimalik ka otse tagasi pöörduda viimati külastatud kohtadesse. Samuti on olemas uus võimalus varjata telefoninumbreid, mis võib suurendada privaatsust ja anonüümsust.

Ka Office 2021-is on grupipoliitika objekt (GPO) tõenäoliselt saadaval grupipoliitikate haldamiseks, mis on kaitstud ADMX-failide abil. Lisaks uuenduste kontrollimisele sisaldavad need ka turvasätteid, et kontrollida makrosid väliste dokumentide puhul. Lisaks saab Office 2021 Editioni kasutada ka terminalis või kaugtöölaua serveris; tõenäoliselt sisaldab litsents taas teist kasutusõigust määratletud kasutaja mobiilse arvuti jaoks.

Lõpuks toetavad kõik Office 2021 programmid ka ligipääsetavust, muu hulgas rahvusvaheliste standardite kasutamise ja dokumentide kujundamise praktiliste soovituste abil, mida saab täiendada ka audiojuhistega. "Kasutamise lihtsus" pakub siin erinevaid võimalusi, näiteks suur valik helisid jaotises "Tagasiside andmine heliga".

Office 2021 Standardis saadaval olev andmekaotuse vältimine - kaitse kriitiliste andmete kadumise ja loata avalikustamise eest

Microsofti vahend Data Loss Prevention (DLP), mis on paljude Office'i versioonide puhul järeleproovitud, on kasutusel ka MS Office 2021 Standardis, et kaitsta usaldusväärselt konfidentsiaalset teavet või andmeid töötajate tahtliku või juhusliku avalikustamise eest. Sel viisil tagavad organisatsioonid või ettevõtted eelkõige, et isikuandmed on kaitstud volitamata juurdepääsu eest, nagu seda nõuab näiteks ka DSVGO. Kõiki andmeliikumisi, näiteks edastusi e-posti või internetipõhiste rakenduste kaudu, ei jälgita mitte ainult dünaamilise sisupõhise kontrolli abil, vaid need ka blokeeritakse eeskirjade rikkumise korral.

Süsteemi administraatorid saavad luua individuaalseid, diferentseeritud reegleid juurdepääsuks teatud andmetele, sõltuvalt kasutajast või rühmadest, et piirata või täielikult blokeerida nende juurdepääsu või edastamist, samas kui kasutajaid saab hoiatada ka võimalike riskide eest, kui andmete kadumise oht ähvardab.

Uues MS Office 2021s saavad administraatorid lihtsamalt määrata üksikute programmide jaoks, millist teavet võib üldse dokumenti integreerida. Lisaks sellele ei kao olulised andmed pilveteenuste, näiteks Microsoft OneDrive'i kasutamisel isegi serveri rikke või lõppseadme rikke korral; kasutajad saavad neile failidele ligi ja neid redigeerida kõikjalt.

Microsoft Office 2021 Standardi süsteeminõuded

Järgmised süsteeminõuded kehtivad ka MS Office 2021 Standard Editioni kasutatava tarkvarana. Lisaks sellele võivad sõltuvalt täiendavate rakenduste või programmide kasutamisest tekkida täiendavad nõuded salvestusruumi jms osas.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: 1 GHz (32- või 64-bitine)
 • Töömälu: vähemalt 2 GB RAM
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Millised Windowsi versioonid ühilduvad MS Office 2021 Standardi tarkvaraga?

Nagu juba süsteeminõuetest välja toodud, on kõigi Microsoft Office 2021 versioonide korralikuks toimimiseks vaja vähemalt Windows 10 operatsioonisüsteemi. Microsoft Office 2021 Standard ei ühildu seega Windows 8, 7 või vanemate versioonidega. Kui teil on küsimusi, võtke lihtsalt ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Kuidas on Microsoft Office 2021 Standard litsentseeritud?

Nagu tavaliselt, on see Microsoft Office 2021 Standard Edition litsentseeritud konkreetsele lõppseadmele. Sõltuvalt hetkel kehtivatest Microsofti eeskirjadest on teil õigus paigaldada sellele arvutile ükskõik kui palju koopiaid sellest Office'i versioonist ja ka varasematest versioonidest, sealhulgas nende paigaldamine võrguserverisse, et kasutada neid litsentseeritud seadme kaudu eemalt või virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) kaudu. Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Wiresofti esindajaga.

Ostke Microsoft Office 2021 Standard kasutatud Wiresoft Software Shopist

Uus Microsoft Office 2021 Standard Edition on Wiresoftis juba praegu saadaval kasutatud üksiklitsentsina - see tähendab, et selle hind on madalam kui praeguse uue toote hind. Lisaks sellele on teil alati järgmised eelised, kui ostate kasutatud Office 2021 Standard tarkvara Wiresoftist:

 • Pärast ostu sooritamist on teie MS Office 2021 Standard tarkvara kohe teie käsutuses elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • See MS Office 2021 Standard litsents, nagu ka kõik teised Wiresofti poolt müügiks pakutavad kasutatud litsentsid, ei ole piiratud kehtivuse või piiratud ajaga prooviversioon ega ka juba aktiveeritud litsentsivõtmega. Selle asemel ostate meie tarkvarapoes Microsofti tarkvara, mis on ainult teie jaoks autoriseeritud.
 • Seega saate ühe MS Office 2021 Standardi litsentsi, mille tavaliselt ostab ja müüb edasi Euroopa ettevõte. Käesolev edasimüük tähistab MS Office 2021 Standard tarkvara litsentsi kui kasutatud tarkvara, ilma et "kasutatud" tähendaks mingeid piiranguid tarkvara funktsionaalsusele või tähendaks, et seda on tegelikult kasutatud.
 • Kui algsel ostjal oli see MS Office'i tarkvara juba arvutisse installeeritud, kustutati see enne müüki Wiresoftile uuesti, nii et see tarkvaralitsents on taas 100% tasuta ja piiranguteta kättesaadav.
 • Kõik vastavad kasutatud MS Office Standard 2021 litsentsid, mida Wiresoft on ostnud, on samuti enne müüki meie poolt kontrollitud täieliku kasutatavuse osas.
 • Kasutatud Microsofti tarkvara, näiteks Office Standard 2021, edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab selgesõnaliselt selle tarkvara müüki ja ostu ning kasutamist.
 • See tähendab, et Wiresoftilt kasutatud litsentsi ostes võite olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja samas originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on küsimusi seoses Microsoft Office Standard 2021 või muu Office 2021 Editioni kui kasutatud tarkvara, samuti vanemate Office'i versioonide või muu Microsofti tarkvara litsentsi ostmisega, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
14.07.2023

Ottimo servizio

Consegna immediata e facile utilizzo del programma. Mi piace fare acquisti qui!

14.07.2023

Raccomandabile

Tutto è stato perfetto! Dall'ordine all'installazione, nessun problema. Grande team di Wiresoft!

14.07.2023

Recomendable

¡Todo fue perfecto! Desde el pedido hasta la instalación, ningún problema. ¡Gran equipo en Wiresoft!

14.07.2023

Molto affidabile

Sono più che soddisfatto con il processo fluido. Il servizio clienti ha risposto a tutte le mie domande con pazienza.

14.07.2023

Aanbevolen

Alles was perfect! Van de bestelling tot de installatie, geen enkel probleem. Geweldig team bij Wiresoft!

14.07.2023

Zeer betrouwbaar

Ik ben meer dan tevreden met het naadloze proces. De klantenservice heeft al mijn vragen geduldig beantwoord

14.07.2023

Muy confiable

Estoy más que satisfecho con el proceso fluido. El servicio de atención al cliente respondió a todas mis preguntas con paciencia.

14.07.2023

Empfehlenswert

Alles war perfekt! Von der Bestellung bis zur Installation, kein Problem. Tolles Team bei Wiresoft!

14.07.2023

Sehr zuverlässig

Ich bin mehr als zufrieden mit dem reibungslosen Ablauf. Der Kundensupport hat all meine Fragen geduldig beantwortet.

14.07.2023

Gran rendimiento

¡Estoy emocionada! Entrega rápida y el programa funciona perfectamente. ¡Genial!

14.07.2023

Top prestatie

Ik ben enthousiast! Snelle levering en het programma werkt perfect. Geweldig!

14.07.2023

Ottima prestazione

Sono entusiasta! Consegna veloce e il programma funziona perfettamente. Grande!

14.07.2023

Servizio perfetto

Servizio eccellente e supporto. Consiglio Wiresoft.

14.07.2023

Top Leistung

Bin begeistert! Schnelle Lieferung und das Programm läuft einwandfrei. Klasse!

14.07.2023

Servizio affidabile

Ho ordinato più volte e sono sempre stato soddisfatto. Processo di acquisto fluido, consegna veloce. Semplicemente fantastico!

14.07.2023

Perfecte service

Uitstekende dienstverlening en ondersteuning. Ik kan Wiresoft alleen maar aanbevelen.

14.07.2023

Betrouwbare service

Al meerdere keren besteld en altijd tevreden. Soepele koopproces, snelle levering. Gewoon top!

14.07.2023

Servicio fiable

He comprado varias veces y siempre estoy contento. Proceso de compra sin problemas, entrega rápida. ¡Excelente!

14.07.2023

Facile e veloce

Pagato e in pochissimo tempo il programma era già sul mio laptop. Molto impressionante.

11.07.2023

Erstklassiger Shop und Service

Habe mein Office 2021 Standard direkt nach dem Kauf erhalten und es funktioniert. Vielen Dank dafür!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad