Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD

319,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Standard – asendamatu äritarkvara ettevõtetele ja füüsilisest isikust...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"

Microsoft Office 2021 Standard – asendamatu äritarkvara ettevõtetele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele

Microsoft Office Suite 2021 uusim versioon standardversioonis pakub professionaalsetele kasutajatele ettevõtetes ja ka füüsilisest isikust ettevõtjatele veelgi paremat funktsionaalsuse ja tõhususe standardit – nii dokumentide loomisel ja töötlemisel kui ka laiaulatuslike teavitamis- ja turvalise koostöö ja andmevahetuse ja dokumente. Office 2021 viib koostöö pilves – ja ka kodukontoris – uuele tasemele. Uus MS Office 2021 standard pakub kõikehõlmavaid turvastandardeid, mis võtavad arvesse ka kehtivaid andmekaitseeeskirju.

Nagu alati, on selle MS Office'i uue versiooni osaks arvukad täiustused ja täiendused proovitud ja testitud programmidele Word, Excel, PowerPointi ja Outlook. Muuhulgas hõlbustavad kõikehõlmavad võimalused dokumentide ühiseks redigeerimiseks reaalajas. ja turvaline teabevahetus meeskond samuti tõketeta tööd. MS Office 2021 Standardile lisanduvad OneNote’i digimärkmik ja Skype’i asendav Microsoft Teams. Kõiki Office'i programme saab kasutada ka Office'i veebirakendustena.

Lisaks kaitseb MS Office 2021 Standardis proovitud ja testitud turvafunktsioon Data Loss Prevention andmete kadumise eest kõikehõlmavate turvaeeskirjade ja individuaalsete juurdepääsuõiguste kaudu; väljaanne vastab ka rangetele andmekaitseeeskirjadele:

Praegune 2019. aasta standardversioon sisaldab mitmeid praktilisi optimeerimisi professionaalseks ja tõhusaks ning ühistööks dokumentide vahetamiseks, eriti pilves.

Võite juba leida Microsoft Office 2021 Standard Editioni Wiresoft tarkvara pood nagu kasutatud tarkvara - madalama hinnaga võrreldes vastavate uute kaupade - see on parim meie tiimiga ühendust kohe ja teada kui see Office versioon on ametlikult saadaval, samuti muud väljaanded MS Office 2021. Järgnev ülevaade esitleb kõik Office'i rakendused ja teavitab teid kõiki uusi funktsioone see väljaanne, mis on juba teada, et te olete saadaval Office 2021 standard.

Tõestatud Office'i rakendused veelgi võimsamad versioonis MS Office Standard 2021

Isegi uue MS Office 2021 standardväljaandes moodustavad selgroo üksikud rakendused Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, mida täiendavad OneNote ja Microsoft Teams. Microsoft Office 2021 standardväljaande jaoks on neid optimeeritud ja lisatud on täiendavaid funktsioone, et muuta üldine koostöö veelgi tõhusamaks:

  • Microsoft Word 2021 on ikka hädavajalik programmi teksti loomise, praegune versioon toetab dokumentidega töötamiseks, näiteks integreeritud käännöstyökaluamme, optimeeritud ühe Dictation funktsiooni ja täiustatud õigekirjaparandus, sealhulgas grammatikaparandus. Saate kasutada häälväljundi tööriista, et lasta teile kirjutamise ajal tekste ette lugeda; vastupidi, häälsisestusfunktsiooni on veelgi täiustatud. Muudetud redaktor muudab õigekirja- ja õigekirjasoovituste rakendamise lihtsamaks ühe klõpsuga. Täiustatud on ka virtuaalse tindi äratundmist, et digitaalse pliiatsiga ekraanile kirjutatud teksti saaks veelgi paremini Wordi tekstiks teisendada. Seal on üksikuid täiustusi, nt SVG-graafikaga: veelgi keerukamaid pildidokumente saab nüüd integreerida, skaleerida ja redigeerida, ilma et see võtaks palju salvestusruumi. Nn HEIC-pilte saab sisestada ka otse iPhone'ist või iPadist ilma teisendamata.

 

 • Microsoft Excel Office'i versioonis 2021 ei paku mitte ainult uusi funktsioone ja filtreid, nagu ajaskaala filtrid, vaid ka dünaamilisi massiive ja täiustatud XLOOKUP-funktsiooni andmete professionaalseks analüüsiks ja töötlemiseks. Samuti on optimeeritud finantsarvutuste tabelifunktsioonid; säilinud on ka kõrge CSV-failidega ühilduvus. Lisateavet MS Office 2021 standardversiooni Excelis saadaolevate funktsioonide kohta pole veel teada. Küsimuste korral võtke ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Nagu tavaliselt, pakub

 • Microsoft PowerPoint 2021 laia valikut kujundusvõimalusi koos erinevate põnevate efektidega, nagu graafika ja piltide muutmine ning muu pilditöötlus valikuid. Ultra HD-faile saab PowerPointi abil ka otse esitlustesse sisestada; Graafika on vabalt skaleeritav ja pilti saab suumimisfunktsiooni abil sisse suumida, animatsioone saab teha ka digitaalse pliiatsiga. Jagamisvalikud hõlmavad nüüd ka PowerPointi faili esitlejavaadet ja Microsoft Formsiga saab koosolekul osalejate seas alustada otseküsitlust.
 • Microsoft Outlook 2021 toetab globaalset suhtlust äripartnerite ja töötajatega teistes asukohtades, muu hulgas võttes kohtumiste planeerimisel automaatselt arvesse erinevaid ajavööndeid ja ajaerinevusi. Uus Outlook 2021 toetab ka suvalise arvu meilikontode loomist ja haldamist kasutaja kohta, mis on eriti kasulik kasutajatele, kes vajavad mitut kontot. Microsoft Teamsis saab Outlookis olevaid sõnumeid otse teiste kolleegide ja partneritega jagada; Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, sisaldab Outlook 2021 uut dikteerimise tööriistariba, mis hõlbustab meilide kirjutamist laiendatud häälkäskluste ja automaatsete kirjavahemärkidega.
 • Publisher 2021 sisaldab palju võimalusi huvitavate prinditavate esitluste ja väljaannete kujundamiseks, sealhulgas täiustatud pliiatsituvastus ja professionaalne graafika redigeerimine.
 • OneNote ja Microsoft Teams täiendavad MS Office Standard 2021 väljaannet: praktilist digitaalset sülearvutit saab ühendada teiste programmidega, samas kui Microsoft Teams asendab nüüd Skype'i.

 

Kasutage mitmeid muid Microsoft Office 2021 Standardi eeliseid

MS Office 2021 on Standard Edition mitte ainult pakub optimeerimise ja uute funktsioonide üksikute programmide, vaid ka hinded terve rea üldisi praktilisi funktsioone ja eeliseid, mis muu hulgas toetama ka mobiilse töö ja intuitiivne meeskonnatöö dokumente , tabeleid või esitlusi, samuti hõlbustavad töötajate omavahelist suhtlust.

Mobile kasutajad saavad juurde ka paljud Office pakub nutitelefonis või tahvelarvutis: veebirakendused saadaval Office 2021 make juurdepääsu veelgi lihtsamaks, nii et üksikute funktsioonide ja elementide redigeerige dokumente liikvel olles kiiresti, et neid veelgi kiiremini leida. Samuti saab faile pilves avada ja teiste kasutajate seadmetega jagada.

Office 2021 töölaualiides avaldab muljet oma selge paigutusega, paljusid rakendusi saab kasutada ka pimedas režiimis, mis toetab silmale kerget tööd. Lisaks muudab uus rippmenüü otsingualal e-kirjade ja dokumentide otsimise veelgi lihtsamaks – kasutajad lülituvad lihtsalt klikiga vastava postkasti ja avatud kausta vahel. Töölauakliendi ajaloomenüü kaudu on võimalik naasta ka otse viimati külastatud asukohtadesse. Samuti on uus võimalus telefoninumbrite varjamiseks, mis tagab suurema privaatsuse ja anonüümsuse.

Rühmapoliitika objekt (GPO) rühmapoliitikate haldamiseks, mis on kaitstud ADMX-failidega, on eeldatavasti saadaval ka Office 2021-s. Lisaks värskenduste juhtimisele hõlmavad need ka väliste dokumentide makrode juhtimise turbesätteid. Lisaks saab Office 2021 väljaannet kasutada ka terminalis või kaugtöölaua serveris; litsents sisaldab suure tõenäosusega teist kasutusõigust määratud kasutaja mobiilsele arvutile.

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, kõik Office 2021 programmid toetavad ka juurdepääsetavust, sealhulgas rahvusvaheliste standardite ja praktiliste soovituste abil dokumentide kujundamisel, mida saab täiendada ka heliteabega. Jaotis "Lihtsam kasutada" pakub erinevaid valikuid, näiteks suurt valikut helinaid jaotises "Heli abil tagasiside andmine".

Andmekao vältimine on saadaval Office 2021 standardis – kaitseks kriitiliste andmete kadumise ja volitamata avaldamise eest

Microsofti tööriista andmekao vältimine (DLP), mida on proovitud ja testitud paljude Office'i väljaannete jaoks, kasutatakse ka MS Office 2021 standardis konfidentsiaalse teabe või andmete usaldusväärseks kaitsmiseks tahtliku eest. või töötajate juhuslik vabastamine. Selle tulemusena võivad organisatsioonid või ettevõtted olla kindlad, et kaitsevad isikuandmeid volitamata juurdepääsu eest, nagu on näiteks GDPR-iga kohustuslik. Kõiki andmete liikumisi, nagu e-posti või Interneti-põhiste rakenduste kaudu edastamine, mitte ainult ei jälgita dünaamilise sisupõhise juhtimise abil, vaid ka blokeeritakse eeskirjade rikkumise korral.

Sõltuvalt kasutaja või rühma, süsteemi administraatorid saavad luua individuaalne diferentseeritud eeskirjad juurdepääsu teatud andmeid, et kas ainult piirata või täielikult blokeerida juurdepääsu või avalikustamise Riskid on soovitatav.

Uues MS-s Office 2021 saavad administraatorid üksikute programmide jaoks lihtsamini määratleda, millist teavet saab dokumenti integreerida. Lisaks ei lähe olulised andmed pilveteenuste (nt Microsoft OneDrive) kasutamisel kaotsi, isegi serveri rikke või lõppseadme rikke korral saavad kasutajad neile failidele juurde pääseda ja neid muuta igal pool.

Microsoft Office 2021 standardi süsteeminõuded

Järgmised süsteeminõuded kehtivad ka MS Office 2021 Standard Editioni kasutatud tarkvara puhul ja olenevalt muude rakenduste või programmide kasutamisest võivad nõuded olla täiendavad salvestusruumile jne.

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: 1 GHz (32- või 64-bitine)
 • RAM: vähemalt 2 GB RAM
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
 • Pildi eraldusvõime: vähemalt 1280 x 800 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Millised Windowsi versioonid ühilduvad MS Office 2021 standardtarkvaraga?

Nagu süsteeminõuetes juba mainitud, nõuavad kõik Microsoft Office 2021 väljaanded nende nõuetekohaseks toimimiseks operatsioonisüsteemina vähemalt Windows 10. Microsoft Office 2021 Standard ei ühildu seetõttu Windows 8, 7 või vanemate versioonidega. Kui teil on küsimusi, võtke ühendust Wiresofti meeskonnaga.

Kuidas on Microsoft Office 2021 Standard litsentsitud?

Nagu tavaliselt, on see Microsoft Office 2021 standardväljaanne litsentsitud konkreetse seadme jaoks. Sõltuvalt praegu kehtivatest Microsofti eeskirjadest on teil õigus sellesse arvutisse installida nii selle Office'i versiooni kui ka varasemate versioonide suvaline arv koopiaid, sealhulgas teha need võrguserveris kättesaadavaks, et neid kaugkasutada või kaudu Virtual Desktop Infrastructure (VDI) kaudu litsentsitud seadmesse. Lisateavet selle kohta saate Wiresofti töötajalt.

Ostke kasutatud Microsoft Office 2021 Standard Wiresofti tarkvarapoest

Uus Microsoft Office 2021 standardversioon on nüüd Wiresoftilt juba saadaval kasutatud üksiklitsentsina – see teeb hinna praegusest uuest tootest soodsamaks. Lisaks saate Wiresoftilt kasutatud Office 2021 Standard tarkvara ostes alati kasu järgmistest eelistest.

 • Pärast ostu sooritamist on teie MS Office 2021 standardtarkvara koheselt saadaval elektroonilise tarkvara allalaadimise kaudu (Electronic Software Delivery – ESD).
 • See MS Office 2021 Standard litsentsi, samuti kõik teised kasutatud litsentside pakutakse müügiks Wiresoft, ei ole ei piirdu või piiratud prooviversiooni, ei ole see varustatud juba aktiveeritud litsentsivõti, aga sa osta seda meie tarkvara ostke ainult teie jaoks volitatud Microsofti tarkvaratoodet.
 • Seega saate MS Office 2021 Standardi jaoks ühe litsentsi, mille tavaliselt ostis ja seejärel müüs Euroopa ettevõte. Selle edasimüügi korral märgitakse see MS Office 2021 standardtarkvara litsents kasutatuks, ilma et see sisaldaks piiranguid tarkvara funktsionaalsusele või tähendab, et seda tegelikult kasutati.
 • Kui esmaostja oli selle MS Office'i tarkvara juba arvutisse installinud, kustutati see enne Wiresoftile müümist, nii et see tarkvaralitsents on 100% tasuta ja piiranguteta uuesti saadaval.
 • Samuti kontrollisime enne müüki kõiki Wiresoftilt omandatud kasutatud MS Office Standard 2021 litsentse nende täielikku kasutatavust.
 • Kasutatud Microsofti tarkvara (nt Office Standard 2021) edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab selgesõnaliselt seda tarkvara müüa, osta ja kasutada.
 • Nii et kui ostate Wiresoftilt kasutatud litsentsi, võite olla kindel, et ostate ja kasutate seaduslikku ja samal ajal originaalset Microsofti toodet.

Kui teil on küsimusi Microsoft Office Standard 2021 või mõne muu Office 2021 väljaande kui kasutatud tarkvara või vanemate Office'i versioonide või muu Microsofti tarkvara litsentsi ostmise kohta, võtke meiega ühendust meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2021 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud