Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10466
 • R18-01848
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
170,90 € * 188,90 € * (9,53% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 5x Device CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminalserver ei ühildu(RDS CAL  vaade)


Iga lõppseadme jaoks, millega kasutajad kasutavad Server teenuseid Microsoft Windows Server 2022 Standard või Datacenter väljaandes, on vaja täiendavat kliendilitsentsi (Device CAL), mis ei kuulu Server litsentsi hulka. Ainult see annab Windows-ühilduva lõppseadme kasutajale vastavad juurdepääsuõigused. Ei ole oluline, kas Device CAL kasutatakse Desktop arvuti, sülearvuti, nutitelefoni või tahvelarvuti litsentsimiseks, millel on operatsioonisüsteem Windows. Seega on ostja Device CAL võib vabalt otsustada, millist litsentseeritud lõppseadet ta soovib kasutada, et pääseda ligi Windows Server 2022 .

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2022 - 5 Pack Device CAL

Iga lõppseadme jaoks, millega kasutajad pääsevad ligi Microsoft Windows Server 2022 Standard või Datacenter Editioni serveriteenustele, on vaja täiendavat kliendilitsentsi (Device CAL), mis ei sisaldu serverilitsentsis. Ainult see annab sellega varustatud Windows-võimelise lõppseadme kasutajale vastavad juurdepääsuõigused. Ei ole oluline, kas Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvuti, sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti on litsentseeritud Device CALiga. Seega võib DeviceCAL ostja vabalt otsustada, millise litsentseeritud lõppseadmega ta soovib pääseda ligi Windows Server 2022 .

Kasutatud Device CALs for Windows Server 2022 on juba Wiresoftist leitav! Kasuta soodsamat hinda võrreldes tarkvarakaubanduses pakutavate uute lõppseadmete kliendilitsentsidega ning võimalust määrata ise kindlaks täpne CAL-de arv, mida Sa oma Windows Server tarkvara jaoks vajad!

Windows Server 2022 piiramatu kasutamine koos kasutatud Device CAL-ga

Uus Microsoft Windows Server 2022 versioon põhineb Windows 10 operatsioonisüsteemil - see sisaldab juba palju uusi funktsioone nii standardis kui ka laiendatud Datacenter Editionis, mis pakub veelgi suuremat turvalisust, eriti keeruliste võrkude puhul, ning täiendavaid võimalusi andmete, rakenduste ja teenuste jagamiseks teistega. Sõltuvalt Windows Server 2022 Editionist saavad kasutajad, kellel on Device CAL , kasutada ära ka hübriidsete stsenaariumide palju võimalusi ja jõudluse parandamist, mis puudutab virtualiseerimist ja eriti Windowsi konteinerite kasutamist.

Võrgu turvalisus Windows Server 2022 abil

Turvalisus on endiselt kõige olulisem teema võrkude loomisel ja haldamisel. Kasutajate käsutuses on palju uusi funktsioone Windows Serveri versioonis 2022 koos Device CALiga, näiteks transpordikihi turvalisuse uusim versioon - TLS 1.3 - , TPM 2.0 (Trusted Platform Module), koodi terviklikkus vastavalt VBS (virtualiseerimispõhine turvalisus) ja HVCI (hüperviisoripõhine turvalisus),

samuti standardid AES-128 ja AES-256 RDMA-võrkude krüpteerimiseks SMB (Server Message Block), Virtual OSE (Operating System Environment) kaudu, et nimetada vaid mõned olulised funktsioonid.

Sõltuvalt väljaandest saate kasutada ka selliseid funktsioone nagu Hyper-V, tarkvaral põhinev võrgustik (SDN), Storage Spaces Direct (SSD) ning Storage Replica ja Shielded Virtual Machines (SVM) koos Device CALiga, et luua väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure.

Device CAL-i kasutamine konteinerplatvormide haldamiseks Windows Server 2022s

Kasutajatel on Windows Containersi kasutamisel ka paremad funktsioonid käepärast nii rakenduste ühilduvuse kui ka Windows Container'i kasutajaliidese osas koos Kubernetes'iga, mis tähendab konkreetselt veelgi suuremat jõudluse paranemist ja laiemat tuge. Parandatud on ka konteinerite loomist .NET-rakendustes.

Windows Server 2022 salvestus- ja migratsiooniteenused

Mis puudutab andmete ja teenuste migreerimise võimalusi, siis Device CAL Windows Server 2022 pakub täiendavaid täiendusi ja parandusi Storage Migration Services'is, näiteks kohalike kasutajate ja gruppide, samuti salvestusruumi, sõltumatute serverite ja failover-klastrite ning ka Linux-serverite salvestusruumi migreerimine.

Windows'i toetava lõpp-punkti CAL-i abil saate kasu ka paljudest Windows Server 2022 üksikutest jõudluse parandustest, nagu näiteks nested virtualiseerimise tugi AMD protsessorite kaudu, Microsoft Edge'i standardne kasutamine, samuti TCP (Transmission Control Protocol), RACK (Recent ACKnowledgment) ja RSC (Receive Segment Coalescing) täiustused.

Lisateabe saamiseks võtke palun ühendust Wiresofti esindajaga.

Teave Windows Server 2022 kui kasutatud tarkvara litsentseerimise kohta seadme CAL-dega

Põhimõtteliselt pakub Used Software koos Device CAL for Windows Server 2022 sama hulga juurdepääsuvõimalusi, et oleks võimalik kasutada kõiki vastavas väljaandes olemasolevaid funktsioone. Teine kasutatud seadme CAL-de ostmise eelis on võimalus ise otsustada, kui palju kliendilitsentse soovite osta. See tähendab, et tavapärane Microsofti piirang, mis on kehtestatud aadressil Device CALs , ei kehti. See säästab raha tarkvara ostmisel, eriti füüsilisest isikust ettevõtjate ja väiksemate ettevõtete puhul, sest Wiresoft võimaldab neil arvutusi oma litsentsivajaduste kohta individuaalselt.

Kuidas litsentsitakse Windows Server 2022 seadme CAL-dega?

Windows Server 2022 versioonidele - Standard või Datacenter - juurdepääsu puhul pakub Microsoft litsentsihaldust, et iga üksiku lõppseadme jaoks on võimalik litsentseerida oma kliendilitsents. Nagu varasemate serveriversioonide puhul, peab see Device CAL vastama identse Windowsi serveri versioonile, et selle funktsioone saaks kasutada Windowsiga lõppseadmes. Kõnealune Device CAL sisaldab seega ainult Windows Server 2022 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõigusi - ja mitte mingit tarkvara, mida oleks vaja täiendavalt paigaldada.

Microsofti litsentsimudel pakub kahte tüüpi CAL-sid Windows Server 2022 :

 • Device CAL Windows Server 2022 jaoks: see annab spetsiaalsele lõppseadmele (PC, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serverile juurdepääsuõigused
 • Windows Server 2022 kasutaja CAL: see annab serverile juurdepääsuõigused spetsiaalsele kasutajale

Samuti on võimalik kasutada paralleelselt kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i.

Millised on Windows Server 2022 CAL-põhise litsentsimise eelised?

 Windows Server 2022 CAL-põhine litsentsimine võimaldab eelkõige paindlikku ja seega vajaduspõhist õiguste haldamist kõigi kasutatavate lõppseadmete jaoks võrreldes tuumapõhise litsentsimisega. Eriti Wiresofti kasutatud seadmetele juurdepääsu litsentside puhul ei ole etteantud jäika litsentseerimisskaalat - seega ostate täpselt nii palju Device CAL-sid, kui teil tegelikult vaja on, ja võite igal ajal osta ka täiendavaid individuaalseid CAL-sid.

Kasutage Windows Server 2022 seadme CAL-de jaoks versiooniühilduvust!

Device CAL for Windows Server 2022 on praegu kõige ajakohasem Microsofti pakutav kliendilitsents. See ei varusta lõppseadet mitte ainult Windows Server 2022 juurdepääsuõigustega, vaid sisaldab ka juurdepääsu vanematele versioonidele, näiteks 2019 (downgrade). Seega pakub praegune Device CAL Windows Server 2022 jaoks otsustavat eelist vanemate Device CAL versioonide ees, mis kehtivad maksimaalselt ainult vastava Windows Serveri eelmise versiooni jaoks, kuid mitte selle Windows Serveri versiooni 2022 (upgrade) jaoks.

Mida tuleb arvestada Windows Server 2022 litsentsimisel koos Device CALiga?

Nagu juba eespool mainitud, saab Device CAL puhul ainult üks lõppseade (üks seade) juurdepääsuõigused Windows Server 2022-le. Seejuures ei ole oluline, kas tegemist on kasutatud või uue tarkvaraga.

Kui lõppseadme registreerimine Device CALiga on lõpetatud, ei saa seda litsentsi enam teisele arvutile, sülearvutile jne. üle kanda. Samuti ei ole võimalik muuta CALi tüüpi, st kasutada seadme CALi kasutaja CALina. Siiski on võimalik kasutada paralleelselt Device CALs ja Device CALs for Windows Server 2022 .

Need Microsofti CAL-litsentside haldamise sätted aitavad muuhulgas ka vältida lubamatut juurdepääsu Windows Server 2022-le. Seega pakuvad seadme CALid ettevõttele ja selle andmetele suuremat turvalisust, kuna lõppseadmed, mis ei ole õigesti litsentseeritud, ei saa neile ligi.

Millised on Windows Server 2022 seadme CAL-i eelised?

Windows Server 2022 teenuste kasutamisel kättesaadavate funktsioonide poolest ei erine Device CAL kasutaja CAL-st. Seadmespetsiifiline kliendilitsents pakub aga muid eeliseid, kuna Windows Serverile on võimalik erinevalt ligi pääseda: Windowsiga lõppseadet, millel on litsentsitud Device CAL , võib kasutada iga volitatud töötaja ettevõttes serverile juurdepääsuks. Ja kui litsentseeritud lõppseadet saab kasutada ka mobiilse seadmena, näiteks sülearvuti või tahvelarvuti, saab vastav kasutaja seda kasutada Windows serverile lokaalselt iseseisvalt - näiteks kodukontoris või teel olles. Seetõttu on Device CAL suur eelis, kui litsentseeritud lõppseadet kasutavad vaheldumisi mitu töötajat.

Ostja turvalisus kasutatud seadme CAL-dega Microsoft Windows Server 2022 jaoks Wiresoftilt

Seadme CAL-d Windows Server 2022 kui kasutatud tarkvara on saadaval Wiresofti veebipoes juba alates ühest kliendilitsentsist. Kasuta siinkohal kasutatud tarkvara madalamat hinda võrreldes võrreldavate uute CAL-idega - ja ka oma ostja turvalisust ning neid eeliseid:

 • Kasutatud Device CAL-de ostmisel saavad Wiresofti kliendid algse üksiklitsentsi, mille ettevõte on varem ostnud ja seejärel Wiresoftile müünud.
 • Microsoft Windows Server 2022 kasutatud kliendilitsentsidega kauplemise õiguslik alus on kohaldatav õigus, mis lubab nende müüki, ostmist ja kasutamist.
 • Kui seadme CAL on juba eelmise omaniku poolt aktiveeritud, kustutati kõnealune litsents enne selle müümist Wiresoft'ile uuesti, nii et seda saab uuesti 100% vabalt kasutada.
 • Edasimüügiks on see Windows Server 2022 seadme CAL märgitud kui kasutatud, kusjuures "kasutatud" ei tähenda mingeid piiranguid selle litsentsi funktsionaalsusele.
 • Samuti ei ole see kliendilitsents, nagu ka muud Wiresofti poolt müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid, ei piiratud kasutatavusega ega tähtajalised litsentsid, vaid tegemist on pärast ostu sooritamist ainult teie enda jaoks lubatud tarkvaratootega, mille täielikku kasutatavust on Wiresoft enne müüki kontrollinud.
Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .