Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL

234,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2022 – 5 Pack Device CAL Iga lõppseadme jaoks, millega kasutajad...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"

Microsoft Windows Server 2022 – 5 Pack Device CAL

Iga lõppseadme jaoks, millega kasutajad pääsevad juurde Microsoft Windows Server 2022 serveriteenustele standard- või andmekeskuse väljaandes, on vaja täiendavat kliendi juurdepääsulitsentsi (Device CAL), mis ei sisaldu serverilitsentsis. Ainult see annab sellega varustatud Windowsi toega seadme kasutajale vastavad juurdepääsuõigused. Pole vahet, kas Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvuti, sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti on litsentsitud seadme CAL-iga. Seega ostja a Seadme CAL on õigus otsustada, millist litsentsitud seadme kasutamise kohta Windows Server 2022 soovite juurde pääseda.

Kasutatud seadme CAL-id Windows Server 2022 jaoks on juba leitavad Wiresoftist! Saate kasu tarkvarakaubanduses äsja pakutavate lõppseadmete kliendi juurdepääsulitsentsidega võrreldes madalamast hinnast, aga ka võimalusest määrata oma Windowsi serveritarkvara jaoks vajalike CAL-ide täpne arv!

Windows Server 2022 piiramatu kasutamine koos kasutatud seadme CAL-idega

Uus Microsoft Windows Server 2022 versioon põhineb Windows 10 operatsioonisüsteemil – see sisaldab juba palju uusi nii standardses kui ka laiendatud andmekeskuse väljaandes Funktsioonid, mis pakuvad veelgi suuremat turvalisust, eriti keeruliste võrkude jaoks, samuti muud võimalused andmete, rakenduste ja teenuste jagamiseks teistega. Olenevalt Windows Server 2022 väljaandest kasutavad seadme CAL-i kasutajad hübriidstsenaariumides ka erinevaid valikuid ja jõudluse täiustusi, nagu virtualiseerimine ja eelkõige Windows konteinerid muresid.

Võrkude turvalisus operatsioonisüsteemiga Windows Server 2022

Turvalisus on võrkude loomisel ja haldamisel endiselt kõige olulisem probleem. Seadme CAL-iga on Windows Serveri versioonis 2022 kasutajatele saadaval palju uusi funktsioone, näiteks transpordikihi turbe uusim versioon - TLS 1.3 -, TPM 2.0 (usaldusväärse platvormi moodul), koodi terviklikkus vastavalt VBS-ile (virtualiseerimisel põhinev turvalisus). ) ja HVCI (Hüperviisori turbealane),

aga ka AES-128 ja AES-256 standardid RDMA võrkude krüptimiseks SMB (serveri sõnumiploki) ja virtuaalse OSE (operatsioonisüsteemi keskkonna) kaudu, kui nimetada vaid mõned olulised funktsioonid.

Olenevalt väljaandest saate seadme CAL-iga kasutada ka selliseid funktsioone nagu Hyper-V, tarkvaraga määratletud võrgundus (SDN), otsesalvestusruumid (SSD) ning salvestusruumi koopia ja varjestatud virtuaalmasinad (SVM). luua väga turvaline virtualiseerimine Loo infrastruktuure.

Seadme CAL-i kasutamine konteinerplatvormide haldamiseks operatsioonisüsteemis Windows Server 2022

Windowsi konteinerite kasutamisel on kasutajatel käeulatuses ka täiustatud funktsioonid, mis mõjutavad nii rakenduste ühilduvust kui ka Windowsi konteineri kasutajaliidest Kubernetesiga, mis tähendab veelgi rohkem jõudluse täiustusi ja laiemat tuge. Täiustatud on ka konteinerite loomist .NET-i rakendustes.

Salvestus- ja migreerimisteenused operatsioonisüsteemis Windows Server 2022

Mis puudutab andmete ja teenuste migreerimise valikuid, siis Windows Server 2022 for Storage Migration Services pakub Seadme CAL täiendavaid täiendusi ja täiustusi, näiteks Näiteks kohalike kasutajate ja rühmade, aga ka salvestusruumi, sõltumatute serverite ja tõrkesiirdeklastrite ning salvestusruumi üleviimine Linuxi serveritest.

CAL Windows-võimeline seade, saate ka kasu nii mõnigi optimeerimise tulemuslikkust Windows Server 2022, nagu toetuseks pesastatud virtualiseerimine AMD protsessorid, standard kasutab Microsoft Edge, samuti parandamine edastusjuhtimisprotokollile (TCP), RACK-ile (hiljutine ACKnowledgement) ja RSC-le (vastuvõtusegmendi ühendamine).

Lisateabe saamiseks võtke ühendust Wiresofti töötajaga.

Teave Windows Server 2022 seadme CAL-idega litsentsimise kohta kasutatud tarkvarana

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2022 jaoks mõeldud seadme CAL-iga kasutatav tarkvara samu juurdepääsuvalikuid, et saaks kasutada kõiki rakenduses saadaolevaid funktsioone. vastav väljaanne. Veel üks kasutatud seadme CAL-ide ostmise eelis on võimalus valida, kui palju kliendi juurdepääsulitsentse osta. See tähendab, et seadme CAL-ide astmelisuse tõttu pole piiranguid, mis on Microsoftis tavaline. See võimaldab nii füüsilisest isikust ettevõtjatel kui ka väiksematel ettevõtetel tarkvara ostmisel raha säästa, sest nad saavad Wiresofti abil oma litsentsinõudeid kohandatud viisil arvutada.

Kuidas on Windows Server 2022 seadme CAL-idega litsentsitud?

Juurdepääsuks ühele Windows Server 2022 väljaandest – standardne või andmekeskus – võimaldab Microsofti litsentsihaldus iga üksiku lõppseadme litsentsimist oma kliendi juurdepääsulitsentsiga. Nagu varem server versioonid, see Seadme CAL peab vastama identsed Windows server versiooni, et kasutada selle funktsioone Windows-võimeline seade olema lubatud. Seetõttu sisaldab asjakohane seadme CAL ainult Windows Server 2022 kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõigusi – mitte ühtegi tarkvara, mida tuleb täiendavalt installida.

Microsofti litsentsimudel pakub kahte tüüpi CAL-e Windows Server 2022 jaoks:

  • Seadme CAL Windows Server 2022 jaoks: see annab spetsiaalse lõppseadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused
  • Kasutaja CAL Windows Server 2022 jaoks: see annab spetsiaalsele kasutajale serveri juurdepääsuõigused

Samuti on võimalik paralleelselt kasutada kasutaja CAL-e ja seadme CAL-e.

Millised on Windows Server 2022 CAL-põhise litsentsimise eelised?

Windows Server 2022 CAL-põhine litsentsimine võimaldab peamiselt paindlikku ja seega vajadustel põhinevat õiguste haldamist kõigi kasutatavate lõppseadmete jaoks võrreldes tuumapõhise litsentsimisega. Eelkõige Wiresofti kasutatud seadme juurdepääsulitsentside puhul ei ole ettekirjutatud jäik litsentside astmestamine – ostate täpselt nii palju seadme CAL-e , mida tegelikult vajate, ja lisaks saate osta täiendavaid individuaalseid CAL-e. CAL igal ajal osta.

Kasutage Windows Server 2022 seadme CAL-ide versiooniühilduvust!

Seadme CAL Windows Server 2022 jaoks on praegu uusim Microsofti pakutav kliendi juurdepääsulitsents. See mitte ainult ei varusta lõppseadet Windows Server 2022 juurdepääsuõigustega, vaid hõlmab ka juurdepääsu vanematele versioonidele, nagu 2019 (alandamine). Praegune Seadme CAL Windows Server 2022 pakub otsustav eelis vanemate Seadme CAL versioonid, mis kehtivad ainult asjaomase Windows Server eelmine versioon, kuid mitte selle Windows Serveri versioon 2022 (täiendus).

Mida peaksite Windows Server 2022 seadme CAL-iga litsentsimisel jälgima?

Nagu juba eespool märgitud, koos Seadme CAL ainult ühe seadme (ühes seadmes) saab juurdepääsu õigused Windows Server 2022. See ei ole tähtis, kas see on kasutatud tarkvara või uus.

Kui seade on seadme CAL-iga registreeritud, ei saa seda litsentsi enam teisele arvutile, sülearvutile jne üle kanda. Põhimõtteliselt ei ole võimalik muuta ka CAL-i tüüpi, st kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina. Siiski on võimalik paralleelselt kasutada seadme CAL-e ja seadme CAL-e Windows Server 2022 jaoks.

Need Microsofti CAL-i litsentsihalduse sätted aitavad muu hulgas ka vältida sobimatut juurdepääsu Windows Server 2022-le. Seadme CAL-id pakuvad seega ettevõttele ja selle andmetele suuremat turvalisust, kuna valesti litsentsitud lõppseadmetel puudub juurdepääs.

Millised on Windows Server 2022 seadme CAL-i eelised?

Seoses Windows Server 2022 teenuste kasutamisel saadaolevate funktsioonidega ei erine seadme CAL kasutaja CAL-ist. Seadmespetsiifiline kliendi juurdepääsulitsents pakub aga muid eeliseid Windowsi serverile juurdepääsu muude võimaluste kaudu: Windowsi toega seade, mis on litsentsitud Seadme CAL-iga , võib olla saadaval. kasutada mis tahes volitatud töötaja on loetelu saab kasutada server juurdepääsu. Ja kui litsentsitud seadet saab kasutada ka liikvel olles, näiteks sülearvuti või tahvelarvuti, saab vastav kasutaja sellega iseseisvalt Windowsi serverisse pääseda – nt kodukontoris või liikvel olles. Seadme CAL pakub seega suurt eelist, kui litsentsitud seadet kasutavad vaheldumisi mitu töötajat.

Ostja turvalisus Wiresofti Microsoft Windows Server 2022 kasutatud seadme CAL-idele

Seadme CAL-id Windows Server 2022 jaoks kui kasutatud tarkvara on saadaval Wiresofti veebipoes ühe kliendi juurdepääsulitsentsina. Siin saate kasu kasutatud tarkvara madalamast hinnast võrreldes CAL-iga võrreldavate uute toodetega – ja ka oma ostja turvalisusest ning järgmistest eelistest:

  • Kasutatud seadme CAL-ide ostmisel saavad Wiresofti kliendid algse üksiklitsentsi, mille ettevõte varem omandas ja seejärel Wiresoftile müüdi.
  • Microsoft Windows Server 2022 kasutatud kliendi juurdepääsulitsentsidega kauplemise õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab nii nende müüki kui ka ostmist ja kasutamist.
  • Kui eelmine omanik on seadme CAL-i juba aktiveerinud, kustutati vastav litsents uuesti enne Wiresoftile müümist, et seda saaks uuesti 100% vabalt kasutada.
  • Edasimüügiks on see seadme CAL Windows Server 2022 jaoks märgitud kasutatuks, kusjuures "kasutatud" ei tähenda piiranguid selle litsentsi funktsionaalsusele.
  • See kliendi juurdepääsulitsents, nagu ka muud kasutatud Microsofti litsentsid, mida Wiresoft pakub müügiks, ei ole piiratud ega ajaliselt piiratud litsentsid, vaid tarkvaratoode, mis on teile volitatud alles pärast ostmist ja mis on saadaval poolt Wiresoft kontrolliti oma täieliku tegevusvõime enne müüki.
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 5 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud