Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina Microsoft'i Visual Studio 2019 Professional on tõestatud IDE (integreeritud arenduskeskkonna) uusim versioon, mis on mõeldud nõudlikele programmeerijatele ja...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maksimeerige arendajate tootlikkust Visual Studio 2019 Enterprise'iga - see on saadaval ostmiseks Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks...
1 725,90 € *

Microsoft Visual Studio 2019 - ülevaade

Microsoft Visual Studio 2019 on tuntud ja võimas integreeritud arenduskeskkond (IDE) arendajatele. Selles artiklis vaatleme Visual Studio 2019 põhiaspekte ja seda, miks see on arendajatele oluline.

Mis on Microsoft Visual Studio 2019?

1. Põhjalik IDE

Visual Studio 2019 on integreeritud arenduskeskkond, mis pakub arendajatele laia valikut tööriistu ja funktsioone. See võimaldab luua rakendusi Windowsi, veebi, mobiilside ja pilve jaoks.

2. Toetatud keeled ja platvormid

See IDE toetab erinevaid programmeerimiskeeli, näiteks C#, C++, Python, JavaScript ja muud. Arendajad saavad arendada platvormideüleseid rakendusi Windowsi, Androidi, iOSi ja veebi jaoks.

Miks peaksid arendajad kasutama Microsoft Visual Studio 2019-i?

1. Võimas silumine ja testimine

Visual Studio 2019 pakub tugevaid silumis- ja testimisvahendeid, mis hõlbustavad tõrkeotsingut ja kvaliteedikontrolli. Arendajad saavad koodi tõhusamalt kirjutada ja vigu kiiremini parandada.

2. Integratsioon Azure'i ja DevOpsiga

Visual Studio 2019 sujuv integratsioon Microsoft Azure'i ja Azure DevOpsiga võimaldab tõhusat meeskonnakoostööd, pidevat integreerimist ja kasutuselevõttu (CI/CD) ning pilvearendust.

3. Laiendatav funktsionaalsus

IDE toetab mitmesuguseid laiendusi ja pluginaid, mis laiendavad funktsionaalsust. Arendajad saavad lisada kohandatud tööriistu, et optimeerida oma arendusprotsesse.

Uuendus Microsoft Visual Studio 2019-le

1. Viimased funktsioonid

Eelmisest versioonist Visual Studio 2019-le uuendavad arendajad saavad kasu uutest funktsioonidest ja täiustustest, sealhulgas paremast jõudlusest, koodianalüüsist ja täiustatud kasutajaliidesest.

2. Pikaajaline tugi

Microsoft pakub Visual Studio 2019-le pikaajalist tuge, mis tähendab, et turvauuendused ja veaparandused on tagatud.

Ostke Visual Studio 2019 Windowsile Wiresoftist

Kokkuvõttes on Microsoft Visual Studio 2019 terviklik IDE, mis pakub arendajatele vahendeid ja ressursse kvaliteetsete rakenduste arendamiseks erinevatele platvormidele. Tänu võimsatele silumisfunktsioonidele, integreerimisele Azure'i ja DevOpsiga ning mitmesugustele laiendustele on see väärtuslik valik arendajatele, kes soovivad oma projekte tõhusamaks muuta. Värskele versioonile uuendamine pakub lisahüvesid ja pikaajalist tuge.

Kategooriad