Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina Microsoft'i Visual Studio 2019 Professional on tõestatud IDE (integreeritud arenduskeskkonna) uusim versioon, mis on mõeldud nõudlikele programmeerijatele ja...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maksimeerige arendajate tootlikkust Visual Studio 2019 Enterprise'iga - see on saadaval ostmiseks Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks...
1 725,90 € *

Visual Studio 2019 osta: Parim arenduskeskkond

Tarkvaraarenduse maailm on viimastel aastatel kiiresti arenenud ja praegusel digimuutuste ajastul on arendajatel rohkem kui kunagi varem vaja luua kvaliteetseid rakendusi. Siinkohal tulebki mängu Visual Studio 2019, Microsofti usaldusväärse integreeritud arenduskeskkonna (IDE) uusim iteratsioon. Selles artiklis sukeldume põhjalikult Visual Studio 2019-i ja toome välja selle silmapaistvad funktsioonid, võimalused ja uuendused.

Uus mõõde arenduses koos Visual Studio 2019-ga

Visual Studio 2019 esindab tarkvaraarenduse uut mõõdet. Tänapäevase, kasutajasõbraliku ja intuitiivse disainiga IDE pakub töökeskkonda, mis võimaldab arendajatel keskenduda sellele, mis on kõige olulisem: suurepärase tarkvara loomisele. Ümberkujundatud kasutajaliides ja täiustatud kujundus muudavad projektides navigeerimise lihtsamaks ja suurendavad tõhusust.

Arendus- ja silumisvahendid parimal tasemel koos Visual Studio 2019-ga

Visual Studio 2019 on varustatud võimsate arendus- ja silumisvahenditega, mis suurendavad tootlikkust ja parandavad koodi kvaliteeti. Sisseehitatud silur võimaldab arendajatel kiiremini tuvastada ja parandada vigu. Tänu sellistele funktsioonidele nagu reaalajas jälgimine, muutujate kontrollimine ja intelligentne koodi täiustamine muutub tarkvaraprojektide arendamine sujuvamaks ja tõhusamaks.

Rohkem kui üks keel

IDE pakub tuge paljudele programmeerimiskeeltele ja raamistikele, sealhulgas C#, C++, Python, JavaScript ja paljudele teistele. Selline mitmekülgsus võimaldab arendajatel töötada oma eelistatud keeles ja kasutada Visual Studio 2019 rikkalikke funktsioone. Sujuv integratsioon kolmandate osapoolte tööriistade ja laiendustega avab täiendavaid võimalusi arendusprotsessi täiustamiseks.

Pilvepõhine arendus ja kasutuselevõtt

Visual Studio 2019 pakub sujuvat integratsiooni Microsoft Azure'iga, lihtsustades oluliselt pilverakenduste arendamist ja kasutuselevõttu. Arendajad saavad hõlpsasti luua, testida ja migreerida rakendusi pilve, et kasutada ära pilve skaleeritavust ja kättesaadavust. Azure'i DevOps-integratsioon võimaldab tõhusat koostööd ning arendus- ja kasutuselevõtuprotsesside automatiseerimist.

Veebiarenduse tulevik

Veebiarendajatele pakub Visual Studio 2019 kaasaegset ja võimsat arenduskogemust. IDE toetab uusimaid veebitehnoloogiaid ja raamistikke, võimaldades reageerivate ja interaktiivsete veebirakenduste arendamist. Tänu integreeritud mallidele ja tööriistadele esi- ja back-end-arenduseks saavad arendajad oma veebiprojektid vaevata ellu viia.

Masinõpe ja tehisintellekt (AI)

Tarkvaraarenduse tulevikku kujundavad üha enam masinõpe ja tehisintellekt. Visual Studio 2019 pakub nende uute tehnoloogiate jaoks igakülgset tuge, andes arendajatele vahendid ja ressursid AI-mudelite loomiseks, treenimiseks ja rakendustesse integreerimiseks. See avab uued võimalused intelligentsete ja andmepõhiste rakenduste arendamiseks.

Kaasatud arendajate kogukond

Visual Studio 2019 saab kasu aktiivsest ja pühendunud arendajakogukonnast. Võimalus jagada teadmisi, arendada laiendusi ja saada tuge foorumites ja sotsiaalmeedias soodustab koostööd ja võimaldab arendajatel õppida teiste kogemustest.

Kokkuvõttes pakub Visual Studio 2019 tipptasemel arenduskeskkonda, mis vastab kaasaegsete tarkvaraprojektide vajadustele. Tänu kaasaegsele disainile, võimsatele tööriistadele ja sujuvale integreerimisele pilve ja uute tehnoloogiatega on Visual Studio 2019 kahtlemata esimene valik arendajatele, kes soovivad luua uuenduslikku ja kvaliteetset tarkvara.