Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 DEVICE CAL
Microsoft Exchange Server 2010 DEVICE CAL Iga kasutaja või seade, kes kasutab Exchange'i serverit, vajab juurdepääsu litsentsi (CAL). CALid on saadaval variantidena User CAL (litsentseeritud kasutaja juurdepääsuks) ja Device CAL...
12,90 € *
MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 KASUTAJA CAL MICROSOFT EXCHANGE SERVER 2010 KASUTAJA CAL
Microsoft Exchange Server 2010 USER CAL Iga kasutaja või seade, mis kasutab Exchange'i serverit, vajab juurdepääsu litsentsi (CAL). CALid on saadaval variantidena User CAL (litsentseeritud kasutaja juurdepääsuks) ja Device CAL...
12,90 € *

Microsoft CAL for Exchange Server 2010 - litsents tõhusaks e-posti suhtluseks

Sissejuhatus Microsofti CAL-teenuste kohta Exchange Server 2010 jaoks

Microsoft Exchange Server 2010 oli teerajaja lahendus e-posti suhtlemiseks ja koostööks ettevõtetes. Exchange Server 2010 tõhusaks kasutamiseks on hädavajalikud Microsofti CAL-d (Client Access Licences, kliendilitsentsid). Selles tekstis anname teile kergesti arusaadava ülevaate sellest, mida need tähendavad ja kuidas need toimivad.

Microsoft CAL-de tähtsus Exchange Server 2010 puhul

Microsoft CALs for Exchange Server 2010 on litsentsid, mis annavad kasutajatele või seadmetele juurdepääsu Exchange Serveri võimsatele funktsioonidele ja teenustele. Need on olulised, et tagada teie e-posti side tõhus, turvaline ja õiguspärane.

Miks on Exchange Server 2010 Microsofti CAL-teenused olulised?

Microsoft CALs for Exchange Server 2010 litsentseerimine on oluline, et vältida õiguslikke tagajärgi ja tagada töötajatele sujuv juurdepääs e-postile, kalendritele ja muudele Exchange'i teenustele.

Exchange Server 2010 Microsofti CAL-de tüübid

Exchange Server 2010 jaoks on kaks peamist Microsoft CAL-tüüpi:

  1. Kasutaja CAL-d: Need litsentsid on kasutajapõhised ja võimaldavad konkreetsele kasutajale juurdepääsu Exchange Server 2010-le. Kasutaja CAL-d on ideaalsed, kui teie ettevõttes on palju seadmeid ja vähem kasutajaid.

  2. Seadme CAL-d: Seadme CAL-d on seadmepõhised litsentsid, mis on seotud konkreetse seadmega. Need võimaldavad kõigile kasutajatele, kes kasutavad seda seadet, juurdepääsu Exchange Server 2010-le.

Exchange Server 2010 CAL-de ostmine

Reeglina tuleb Microsofti CAL-d Exchange Server 2010 jaoks osta eraldi serveritarkvarast. Veenduge, et ostate sobiva arvu ja tüübi CAL-sid vastavalt oma organisatsiooni individuaalsetele nõuetele.

Kokkuvõte

Microsoft CAL-d Exchange Server 2010 jaoks on teie organisatsiooni sujuva ja õiguspärase e-posti suhtluse võti. Valik kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel sõltub teie ettevõtte konkreetsest olukorrast. Õigesti litsentseeritud CAL-d tagavad, et teie töötajad saavad Exchange Server 2010-le tõhusalt ja seadusega kooskõlas olevale seadusele juurdepääsu. Veenduge, et ostate õiged CAL-d, et tagada Exchange Server 2010 kasutamise tõhusus ja seaduslikkus.

Kategooriad