Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

14,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 7 Professional – uuenduslik Microsofti operatsioonisüsteem äriprofessionaalidele...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional – uuenduslik Microsofti operatsioonisüsteem äriprofessionaalidele kasutatud tarkvarana

Vaatamata arvukatele järglastele, mis on endiselt populaarne ja paljudes võrkudes kasutatav: Windows 7 Professional töötab paljudes arvutites, mis on kahtlemata tingitud selle töökindlusest ja stabiilsusest. Paljusid lisaprogramme saab probleemideta kasutada ka Windows 7 Professionalis ja sellega seotud väljaannetes. Professional Edition eelkõige pakub mitmeid funktsioone, mis mängivad endiselt olulist rolli VKEde, sealhulgas praktilise XP režiimis, mis pakub pidevat kasutamist vanemate süsteemi komponendid ja seetõttu on paljud kasutajad on oluline põhjus osta.

Operatsioonisüsteemi Windows 7 Professional Edition ostmisel on suur eelis, et seda saab kasutada ühest küljest vanemates riistvarasüsteemides ja teisest küljest ühildub see suurepäraselt Microsofti vanemate programmidega. Wiresofti veebipoest leiate nii Windows 7 Professionali ühe kasutaja litsentsina ostuversioonis kui ka teisi väljaandeid, aga ka uuemaid Windowsi operatsioonisüsteeme ja palju muid ühilduvaid Microsofti programme. Järgmine ülevaade tutvustab esmalt Windows 7 Professionali kõige olulisemaid uusi funktsioone ning ka Windows 7 versiooni kõige olulisemaid üldisi omadusi

Windows 7 Professional – funktsioonidega äriprofessionaalidele

Windows 7 Professional Editioniga saavad ettevõtted ja professionaalsed kasutajad võrreldes teiste väljaannetega mõningaid lisafunktsioone, mis laiendavad oluliselt Microsofti operatsioonisüsteemi ulatust. Kõige olulisem funktsioon on juba mainitud Windows XP režiim suurema ühilduvuse tagamiseks, kuid domeenidega liitumine pakub ka suuremat turvalisust, eriti ettevõtetes:

Windows XP režiim

XP režiimis ei katkesta Windows 7 ühendust vanemate operatsioonisüsteemi versioonidega (nt samanimeline XP), vaid vastupidi tagab äriprotsesside järjepidevuse: see tähendab, et vanem Windows XP põhise ettevõtetele võib veel kasutada - täitma programme otse Windows 7 desktop, mis on suur eelis Windows 7 Professional, eriti VKEde jaoks, kellele XP režiim oli peamiselt arenenud. Sellega töötavad ka Vista draiverid.

Seetõttu töötati XP-režiim välja programmide jaoks, mis ei tööta enam isegi ühilduvusrežiimis. See töötab virtuaalmasinana, mida juhitakse Windows Virtual PC-ga, mis on spetsiaalselt Windows 7 jaoks välja töötatud Virtual PC versioon.

Põhiarvuti draivid on vaikimisi võrgudraividena endiselt saadaval. Uued draivid ja nendega ühendatud USB-seadmed tuvastatakse aga XP režiimis automaatselt, mistõttu saab korraga kasutada Windows 7 ja XP režiimi lõikepuhvrit. See tähendab, et USB kaudu kasutatav vanema riistvara, millel pole draiverit, saab probleemideta edasi kasutada. Ainus piirang on see, et XP-režiimis peate ilma muu 3D-kiirenduseta hakkama saama.

Sarnaselt virtuaalarvutiga on XP-režiim saadaval eraldi allalaadimisena, kuid seda saab kasutada ainult vähemalt operatsioonisüsteemiga Windows 7 Professional . See koosneb virtuaalsest arvutist, Microsofti virtualiseerimistarkvarast ja virtuaalsest kõvakettast (VHD) koos XP hoolduspaketiga SP3. Veel üks nõue on protsessor (nt AMD-V või Intel-VT), mis toetab loomulikku virtualiseerimist, ja 2 GB muutmälu.

Domeeniga liitumine

Domeeniühendus Windows 7 Professionalis ühendab ka väljaspool ettevõtet asuva arvuti töökoha arvutivõrguga. See võimaldab kasutajatel kasutada seal saadaolevaid ressursse ja vastupidi, administraatorid saavad hallata juurdepääsuõiguste jms kaudu ühendatud personaalarvuteid. Domeeni liitumine pakub suuremat tõhusust ja samal ajal suuremat turvalisust.

Windows 7 Professional muudab domeenidega liitumise mitte ainult turvaliseks, vaid ka lihtsaks: kasutajasõbralik viisard juhendab kasutajaid kõigi vajalike sammude tegemisel.

Asukohast sõltuv printimine

Tundub, et pole midagi erilist, kuid see on igapäevatöös praktiline funktsioon: Windows 7 Professional asukohapõhine printimine on eriti kasulik, kui töötate erinevates kohtades erinevate võrkudega, mis seetõttu ka on erinevad printerid valmis. väga praktiline: Nimetatud funktsiooni saab kasutada konfigureerimisskripti eelistatud printer-võrgu paari; Windows 7 Professional valib olenevalt võrguühendusest automaatselt õige standardprinteri.

Windows Touch

Windows 7 pakub täiustatud puutetehnoloogiat. See tähendab, et ajakirjade ja fotoalbumite veebiväljaandeid saab lehitseda vastavates lõppseadmetes ning faile ja kaustu järjestada töölaual. Ja Windows Paintis saavad kasutajad nüüd sõrmedega värvida. Windows Touch tunneb ära ka mitu sõrmeliigutust, nt piltide suurendamiseks; hiire paremat klõpsamist saab teha ka puudutusega, kui üks sõrm puudutab teatud elementi, samal ajal kui teine sõrm puudutab ekraani.

Windows 7 versiooni üldised uuendused

Üldiselt on Windows 7 muutnud ka välimust, sealhulgas mõningaid sageli kasutatavaid funktsioone. See kehtib eelkõige töölaua või programmiakende kuvamise ja nende kohandamise kohta, aga ka mängude ja videote taasesituse jms kohta.

Rohkem ülevaadet ja tõhusust

Töölauaekraan sisaldab juba mitmeid praktilisi uuendusi ja üksikasju, mis lihtsustavad üldiselt Windows 7 kasutamist ja muudavad selle mugavamaks.

 • Tegumiriba eelvaade programmide käivitamiseks ja akende vahel vahetamiseks on muudetud ja seda saab kohandada vastavalt teie vajadustele. Uuenduste hulgas on ka täisekraani eelvaate aken ja suuremad sümbolid või ikoonid, mille eraldusvõimet saab samuti vastavalt ekraani suurusele reguleerida.
 • Uued hüppeloendid viivad kasutajad otse viimati kasutatud programmide, failide, lugude ja veebisaitide juurde, samuti sageli kasutatavate funktsioonide juurde; need on saadaval hiire parema klõpsuga. Puuduvad või lisafailid saab ka "kinnitada".
 • Windows Search muudab kohapeal salvestatud dokumentide, muusikapalade, e-kirjade ja piltide leidmise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks. Niipea, kui kasutaja hakkab otsinguterminit sisestama algusmenüü otsinguväljale, kuvab Windows 7 kõigi asjakohaste tulemuste loendi. Lisaks saab otsingut veelgi kitsendada selliste andmete järgi nagu kuupäev, failitüüp jne. Kategooriate järgi sorteerimine ja märksõnade või tekstilõikude esiletõstmine muudab otsingu veelgi selgemaks. Sellega saab otsida ka väliseid kõvakettaid, võrguarvuteid ja teeke.

Täiustatud aerodisain ja Aero Glass

Avatud akendega suurema selguse loomiseks on juba tuntud Aero disaini täiustatud ja täiendatud, need kuvatakse endiselt läbipaistvas Aero Glass režiimis:

 • Aero Peek näitab läbipaistva raamina kõiki aknaid, välja arvatud klõpsuga märgistatud – see annab parema ülevaate ja seega ka kiirema orienteerumise.
 • Uus Aero Snap funktsioon kiirendab akende automaatset paigutust. Aero Snap aktiveeritakse, lohistades selle kiiresti ekraani serva, olenevalt sellest, kas liikumine toimub vasakule või paremale või üles või alla, suurendatakse akent pooleks või täisleheküljeks.
 • Aero Shake aga näitab ainult hetkel kasutatavat programmi akent suures formaadis. Selleks haarab kasutaja selle hiirega tiitliribal ja "raputab" seda kiire pühkimisliigutusega: kõik muud avatud aknad on minimeeritud ja nähtavale jäävad vaid fikseeritud aknad.

DirectX 11 – Windows 7 mänguliides

DirectX 11 on uus multimeedia osa, mis lisaks võimsamat ja rohkem kiirust, samuti toob suurem efektiivsus - see on eriti märgatav PC mängud, kuid on kasulik ka muude graafiliste rakenduste, näiteks videod Multimeedia kiirendus eelised:

 • Tiled Resources pakub virtuaalmälu, mis kiirendab mänge, laadides ekraani kõrge eraldusvõimega elemente ainult siis, kui neid tegelikult kasutatakse.
 • Tesselatsioon lahustab graafikakaardiprotsessori (GPU) poolt juba loodud 3D-pinnad edasisteks hulknurkadeks, mille tulemusel saavutatakse suurem detailisisaldus ilma süsteemi koormamata.
 • Mitmelõimeline renderdamine võimaldab 3D-pinda paralleelselt renderdada mitme protsessorituuma abil.
 • Shader Model 5 puhul saab GPU üle võtta ka tavalised andmetöötlusülesanded, mille eest vastutab muidu põhiprotsessor (CPU).

Täiustatud multimeediumikogemus

Operatsioonisüsteemiga Windows 7 on multimeediumisisu koos kogemine ja jagamine muutunud veelgi lihtsamaks, sealhulgas eelkõige järgmised funktsioonid:

 • Windows 7-s niinimetatud koduvõrgu rühmade konfigureerimisega saab lihtsustada piltide, videote ja muusikaloendite vahetamist mitme arvuti vahel ning printerite ühiskasutust. See funktsioon muudab NTFS-i kasutajaõiguste määramise üleliigseks. Kaks või enam Windows 7 arvutit on omavahel ühendatud 10 märgist koosneva jagatud võtmega ja kõiki jagatud andmeid saavad kõik ühendatud kasutajad kohe jagada. Kodurühm on alati seotud Windows 7 arvutiga, mitte konkreetse kasutajaga. Ühendades oma Windows Live ID kohaliku kasutajakontoga, saab kodurühma laiendada ka määratletud reaalajas kasutajate hulka.
 • Windowsi Media Centeriga muutub teleri vaatamine veelgi mugavamaks: olenemata sellest, kas vaatate telesaadet otse või peatate telefonikõne või salvestate programmi, kui te pole kohal. Windowsi Media Center toetab paljusid ülemaailmseid telestandardeid ja -vorminguid, nagu digitaaltelevisioon ja HD. Uus kerimisfunktsioon võimaldab teil kiiremini pealkirjade või programmide vahel vahetada ning videoid saab kiiresti kontrollida, sealhulgas paremate pisipiltide eelvaadetega.
 • Toetatud on ka heli ja video taasesitus vormingutes 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV ja Xvid.

Muud uued Windows 7 Professionali ja muude väljaannete funktsioonid

Ka tehnilises valdkonnas on Windows 7 -l palju pakkuda, mis kiirendab operatsioonisüsteemi kasutamist ja aitab seega kaasa ka paremale kasutajakogemusele:

 • USB-seadmed ja kaasaskantavad mälupulgad on Windows 7-ga veelgi kiiremini saadaval kui varem.
 • Väiksem kasutus: taustteenuseid, mis nõuavad Windows 7 jõudlust, käivitatakse ainult siis, kui neid vajatakse. See kehtib ka Bluetoothi teenuse kohta, kui see pole aktiveeritud.
 • 64-bitine tugi võimaldab töödelda suuremaid andmemahte. Mitte ainult mõnda programmi, vaid ka nende arvu haldab paremini 64-bitine süsteem.
 • Täiustatud toitehaldus tänu vähematele taustatoimingutele ja DVD-de energiasäästlikule taasesitamisele.
 • 3 eelmääratletud energiasäästuvalikut "tasakaalustatud", "suur jõudlus" ja "energiasäästurežiim" võimaldavad ressursitarbimist individuaalselt reguleerida.
 • Uus hoolduskeskus pakub suuremat turvalisust, jälgides integreeritud viirusskanneri ja tulemüüri olekut
 • Kui riistvara seda toetab, pakub Windows 7 standardina biomeetrilist autentimist sõrmejälje abil nii sisselogimisel kui ka õiguste haldamisel.
 • Rohkemate eelinstallitud koodekite tugi – sealhulgas H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX ja Xvid), AAC, samuti konteinerivormingud MOV ja MP4 ning 30- ja 48-bitise värvisügavusega värviprofiilid .
 • Windows PowerShell on opsüsteemis Windows 7 eelinstallitud. Lisaks süsteemide automatiseerimisele, konfigureerimisele ja haldamisele pakub PowerShell ka käsurea skriptide arenduskeskkonda.
 • Kaugtöölaua ühendus (RDS): juhitavat arvutit saab juhtida võrgu kaudu kaugtöölaua kaudu nii, nagu istuks kasutaja otse selle ees, sealhulgas juurdepääs kõikidele programmidele ja failidele. Tingimuseks on aga see, et kaugarvutisse on installitud vähemalt Windows 7 Professional .

Windows 7 Professionali ja teiste riistvaranõuded

Et Windows 7 Professional arvutis korralikult töötaks, peab see vastama teatud riistvaranõuetele. Windows 7 Professional on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, kuid mõnda funktsiooni saab kasutada ainult 64-bitise versiooniga. Windows 7 installimisel peavad olema täidetud järgmised riistvara tehnilised omadused:

 • Protsessor: 32-bitine (x86) või 64-bitine (x64) sagedusega 1 GHz
 • RAM: 1 GB RAM (32 bitti) või 2 GB RAM (64 bitti)
 • Kõvakettaruum: 16 GB (32 bitti) või 20 GB (64 bitti)
 • Graafika: DirectX 9 toega graafikakaart koos 128 MB VRAM-iga (aerodisaini jaoks), WDDM 1.0

Ostke Windows 7 Professional soodsalt Wiresoftist veebipoest

Windows 7 Professional pakutakse harva uue üksiklitsentsina, hoolimata selle populaarsusest tavapärases jaemüügis. Wiresofti veebipoest saad osta Windows 7 Edition Professionali nn kasutatud tarkvarana – see on identne algse tarkvaratootega. Pakutud Windows 7 Professional Editioni üksiklitsents oli varem osa Euroopa ettevõtte hulgilitsentsist. Nende seadusliku edasimüügi kaudu muudeti see individuaalseteks litsentsideks ja seejärel pakuti kasutatud tarkvara või kasutatud tarkvarana. Hulgilitsentsi jagamine ega kasutatud tarkvaraks märkimine ei tähenda selle Windows 7 Professionali töölaua operatsioonisüsteemi funktsionaalsuse osas puudusi, muu hulgas seetõttu, et tarkvara ei kulu.

Tarkvara ostmine on Wiresoftiga alati odav ja turvaline! Wiresoft müüb seetõttu ainult Microsoft Windows 7 Professionali originaaltarkvara. Wiresofti tarkvarapoes pakutava kasutatud tarkvara ostmine ei kujuta endast juriidilist riski, sest kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida tõendavad õiguslikult siduvad kohtuotsused. Seetõttu saate Windows 7 Professionali tarkvara alla laadida ja installida kohe pärast ostuprotsessi edukat lõpetamist ning aktiveerida selle hulgilitsentsi võtmega, mis kehtib ainult teile.

Kasutatud tarkvara (nt Windows 7 Professional lauaarvuti operatsioonisüsteemi) ostmine Wiresoftilt pakub meie klientidele odavat alternatiivi paljudele praegustele tarkvarapakkumistele. Meie klientideks on peamiselt VKEd ja organisatsioonid, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja eraisikud, kes juba saavad kasu meie soodsast tarkvarapakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Windows 7 Professionali kui ka selle Windowsi töölaua operatsioonisüsteemi uuemaid versioone ja muid Microsofti programme kui odavat kasutatud tarkvara, mida saab kohe alla laadida. Kui teil on selle või mõne muu Microsofti tarkvara kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud