Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10041
 • FQC-02368
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
12,90 € * 14,90 € * (13,42% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  32bit/64bit


Vaatamata arvukatele järeltulijatele on endiselt populaarne ja kasutusel paljudes võrkudes: Windows 7 Professional töötab paljudes arvutites, kahtlemata tänu oma usaldusväärsusele ja stabiilsusele. Paljud lisaprogrammid on probleemideta kasutatavad ka Windows 7 Professional ja sellega seotud väljaanded. Eriti Professional Edition pakub mitmeid funktsioone, mis mängivad endiselt olulist rolli VKEdes, sealhulgas praktilist XP-režiimi, mis võimaldab vanade süsteemikomponentide pidevat kasutamist ja on seetõttu paljude kasutajate jaoks oluline ostu põhjendus.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"

Windows 7 Professional - uuenduslik Microsofti operatsioonisüsteem äriprofis kasutatava tarkvarana

Vaatamata arvukatele järeltulijatele on see endiselt populaarne ja kasutusel paljudes võrkudes: Windows 7 Professional töötab paljudes arvutites, kahtlemata tänu oma usaldusväärsusele ja stabiilsusele . Paljusid lisaprogramme saab ka probleemideta käivitada aadressil Windows 7 Professional ja sellega seotud väljaanded. Eelkõige Professional Edition pakub mitmeid funktsioone, mis mängivad endiselt olulist rolli VKEdes, sealhulgas praktilist XP-režiimi, mis võimaldab vanade süsteemikomponentide pidevat kasutamist ja on seetõttu paljude kasutajate jaoks oluline ostu põhjus.

Operatsioonisüsteemi 7Windows Professional Edition ostmisel on suur eelis, et seda saab kasutada ühelt poolt vanemates riistvarasüsteemides, teiselt poolt on see väga hästi ühilduv vanemate Microsofti programmidega. Wiresoft Onlineshopist leiate lisaks Windows 7 Professional ühe kasutaja litsentsina ostuversioonis ka teisi väljaandeid, samuti uuemaid Windows operatsioonisüsteeme ja paljusid teisi ühilduvaid Microsoft programme. Järgnevas ülevaates tutvustatakse kõigepealt Windows 7 Professional'i kõige olulisemaid uusi funktsioone ning Windows 7 versiooni kõige olulisemaid üldisi funktsioone.

Windows 7 Professional - funktsioonid äritöötajatele

Windows 7 Professional Edition pakub ettevõtetele ja professionaalsetele kasutajatele mitmeid lisafunktsioone võrreldes teiste versioonidega, mis laiendavad oluliselt Microsofti operatsioonisüsteemi rakendusulatust. Kõige olulisem funktsioon on juba mainitud Windows XP-režiim, mis tagab suurema ühilduvuse, kuid ka domeeniga liitumine pakub suuremat turvalisust, eriti ettevõtetes:

Windows XP režiim

XP-režiimiga Windows 7 ei katkesta ühendust vanemate operatsioonisüsteemi versioonidega, näiteks samanimelise XP-ga, vaid vastupidi, tagab äriprotsesside järjepidevuse: See tähendab, et vanemaid Windows XP-l põhinevaid äriprogramme saab endiselt käivitada otse Windows 7 töölaual, mis on Windows 7 Professionali suur eelis, eriti VKEde jaoks, kelle jaoks XP Mode oli samuti peamiselt mõeldud. Ka Vista draiverid töötavad sellega.

XP-režiim töötati välja programmide jaoks, mis ei tööta isegi ühilduvusrežiimis. See toimib seega virtuaalmasinana, mida kasutatakse Windows Virtual PC, Virtual PC versiooniga, mis arendati edasi spetsiaalselt Windows 7 jaoks.

Põhiarvuti kettad on endiselt vaikimisi võrgukettadena saadaval. Uued kettad ja nendega ühendatud USB-seadmed seevastu tuvastatakse automaatselt XP-režiimis ning Windows 7 ja XP-režiimi vahekaarti saab kasutada samaaegselt. See tähendab, et USB kaudu kasutatavat vanemat riistvara, mille jaoks puudub draiver, saab jätkuvalt probleemideta kasutada. Ainus piirang on see, et XP-režiimis tuleb loobuda teistest 3D-kiirendustest.

XP-režiim on saadaval eraldi allalaadituna, nagu ka Virtual PC, kuid seda saab kasutada ainult koos vähemalt Windows 7 Professionaliga. See koosneb Virtual PC-st, Microsofti virtualiseerimistarkvarast ja virtuaalsest kõvakettast (VHD) koos XP SP3-ga. Muud nõuded on protsessor, näiteks AMD-V või Intel-VT, mis toetab natiivset virtualiseerimist ja 2 GB RAM-i.

Domeeniga liitumine

Domeeniga liitumine aadressilWindows 7 Professional ühendab väljaspool ettevõtet asuva arvuti töökohas asuva arvutivõrguga . See võimaldab kasutajatel kasutada seal olemasolevaid ressursse ja vastupidi, administraatorid saavad hallata selle kaudu ühendatud arvuteid juurdepääsuõiguste jms kaudu. Domeeniga liitumine pakub seega suuremat tõhusust ja samal ajal kõrgemat turvalisuse taset.

Windows 7 Professional muudab domeeniga liitumise mitte ainult turvaliseks, vaid ka lihtsaks: kasutajasõbralik viisard juhendab kasutajaid läbi kõigi vajalike sammude.

Asukohapõhine printimine

See ei kõla kuigi palju, kuid see on igapäevatöös kasulik funktsioon: Windows 7 Professionali asukohapõhine printimine on eriti kasulik, kui töötate erinevates kohtades, kus on erinevad võrgud ja seega ka erinevad printerid. Funktsioon võimaldab konfigureerida eelistatud printeri-võrgupaarid; see tähendab, et Windows 7 Professional valib automaatselt õige vaikimisi printeri sõltuvalt võrguühendusest.

Windows Touch

Windows 7 pakub täiustatud puutetehnoloogiat. See võimaldab kasutajatel sirvida ajakirjade veebiväljaandeid ja fotoalbumeid asjakohastes seadmetes ning korrastada faile ja kaustu töölaual. Ja aadressil Windows Paint saavad kasutajad nüüd ka sõrmega maalida. Windows Touch tunneb ära ka mitme sõrme liigutused, näiteks piltide suurendamiseks; hiire parempoolset klõpsu saab teha ka puudutusega, kui üks sõrm puudutab konkreetset elementi, samal ajal kui teine sõrm puudutab ekraani.

Windows 7 versiooni üldised uuendused

Üldiselt on ka välimus, sealhulgas mõned sageli kasutatavad funktsioonid, 7Windows jaoks üle vaadatud. See puudutab peamiselt töölauda või programmiakende kuvamist ja nende kohandamist, aga ka jõudlust mängudes, videote esitamist jne.

Rohkem ülevaadet ja tõhusust

Töölaua ekraan sisaldab juba mitmeid praktilisi uuendusi ja detaile, mis lihtsustavad kasutamist Windows 7 lihtsam ja mugavam.

 • Tööriba eelvaade programmide käivitamiseks ja akende vaheliseks vahetamiseks on ümber töötatud ja seda saab kohandada vastavalt oma eelistustele. Uute funktsioonide hulka kuuluvad täisekraani eelvaateaknad ja suuremad ikoonid, mille eraldusvõimet saab samuti vastavalt ekraani suurusele reguleerida.
 • Uued hüpikloendid viivad kasutajad otse viimati kasutatud programmide, failide, laulude ja veebisaitide ning sageli kasutatavate funktsioonide juurde; need on kättesaadavad hiire parema klõpsuga. Puuduvaid või täiendavaid faile saab ka täiendavalt "kinnitada".
 • Windows Otsing muudab lokaalselt salvestatud dokumentide, muusikateoste, e-kirjade ja piltide leidmise veelgi kiiremaks ja lihtsamaks. Niipea, kui kasutaja alustab otsingusõna sisestamist stardimenüü otsinguväljale, kuvatakse kõigi asjakohaste tulemuste nimekiri Windows 7 kuvab kõigi asjakohaste tulemuste loetelu. Lisaks saab otsingut veelgi kitsendada selliste spetsifikatsioonide alusel nagu kuupäev, failitüüp jne. Sortimine kategooriate järgi ja märksõnade või tekstilõikude esiletõstmine muudab otsingu veelgi selgemaks. Samuti saab otsida väliseid kõvakettaid, võrguarvuteid ja raamatukogusid.

Täiustatud aerodisain ja aeroklaas

Juba tuntud Aero disaini on täiustatud ja täiendatud, et luua rohkem selgust avatud akendele, mis kuvatakse endiselt läbipaistvas Aero Glass režiimis:

 • Aero Peek näitab kõiki aknaid peale klõpsuga valitud akna läbipaistvate raamidena - see toob rohkem selgust ja seega kiiremat orienteerumist.
 • Uus funktsioon Aero Snap kiirendab akende automaatset paigutamist. Aero Snap aktiveeritakse ekraani serva kiire lohistamisega. Sõltuvalt sellest, kas liikumine toimub vasakule või paremale või üles või alla, suurendatakse aken poolelt või kõigilt külgedelt.
 • Aero Shake seevastu kuvab ainult parajasti kasutatavat programmiakent suures suuruses. Selleks haarab kasutaja selle hiirega pealkirjaribalt ja "raputab" seda kiire pühkiva liigutusega: kõik teised avatud aknad minimeeritakse seega ja nähtavaks jääb ainult fikseeritud aken.

DirectX 11 - Windows 7 mänguliides 7

DirectX 11 on uus multimeediakomponent, mis lisaks suuremale jõudlusele ja kiirusele toob kaasa ka suurema tõhususe - see on eriti märgatav PC-mängudes, kuid toob multimeedia kiirenduse kaudu eeliseid ka muudes graafikarakendustes, näiteks videote puhul:

 • Tiled Resources teeb seda, pakkudes virtuaalset mälu, mis kiirendab mänge, laadides suure eraldusvõimega ekraani elemente ainult siis, kui neid tegelikult kasutatakse.
 • Tessellatsioon jaotab graafikakaardi protsessori (GPU) poolt juba loodud 3D-pinnad täiendavateks polügoonideks, pakkudes suuremat detailsust ilma süsteemi koormamata.
 • Mitmesuunaline renderdamine võimaldab mitmel protsessori südamikul 3D-pinda paralleelselt renderdada.
 • Shader Model 5 abil võib GPU võtta üle ka tavalised arvutustehnilised ülesanded, mille eest muidu vastutab põhiprotsessor (CPU).

Parem multimeedia kogemus

Windows 7 abil on multimeediasisu jagamine ja kogemine muutunud veelgi lihtsamaks, see hõlmab eelkõige järgmisi funktsioone :

 • Seadistades Windows 7-s nn kodurühmad, saab lihtsustada piltide, videote ja muusikaliste nimekirjade jagamist mitme arvuti vahel, samuti printerite jagamist. See funktsioon välistab vajaduse määrata NTFS-i kasutajaõigusi. Kaks või enam Windows 7 arvutit ühendatakse ühise 10-tähelise võtmega ja kohe saavad kõik ühendatud kasutajad jagada kõiki ühiseid andmeid. Koduvõrgu grupp on alati seotud arvutiga Windows-7, mitte konkreetse kasutajaga. Seostades oma Windows Live-ID kohaliku kasutajakontoga, saab koduvõrgu gruppi laiendada ka määratletud Live'i kasutajatele.
 • Koos Windows Meediakeskus muudab telerivaatamise veelgi mugavamaks: kas soovite vaadata otseülekannet, teha pausi telefonis olles või salvestada saadet, kui olete eemal. Windows Media Center toetab paljusid ülemaailmseid telestandardeid ja -formaate, näiteks digitaaltelevisiooni ja HD. Uus kerimisfunktsioon võimaldab kiiremini vahetada pealkirjade või saadete vahel ning videoid saab vaadata kiirelt ettepoole, sealhulgas paremate eelvaate pisipiltide abil.
 • Toetatud on ka heli ja video taasesitamine 3GP, AAC, AVCHD, DivX, MOV ja Xvid formaatides.

Muud uued funktsioonid Windows 7 Professional ja teistes väljaannetes

Ka tehnilises valdkonnas on Windows 7-l palju pakkuda, mis kiirendab operatsioonisüsteemi kasutamist ja aitab seega kaasa ka paremale kasutajakogemusele:

 • USB-seadmed või kaasaskantavad mälupulgad muutuvad Windows 7 abil veelgi kiiremini kättesaadavaks kui varem.
 • Vähendatud koormus: taustateenuseid, mis tarbivad Windows 7 jõudlust, käivitatakse ainult siis, kui neid on vaja. See mõjutab ka Bluetooth-teenust, kui see ei ole aktiveeritud.
 • 64-bitine tugi võimaldab töödelda suuremaid andmemahte. Mitte ainult mõned programmid, vaid ka nende arv on 64-bitise süsteemi jaoks parem.
 • Parem energiahaldus, vähem taustategevust ja energiasäästlikum DVD-taasesitus.
 • 3 eelseadistatud energiasäästu valikut "Tasakaalustatud", "Kõrge jõudlus" ja "Energiasäästurežiim" võimaldavad ressursitarbimist individuaalselt reguleerida.
 • Uus hoolduskeskus pakub suuremat turvalisust, jälgides integreeritud viirusekontrolli ja tulemüüri olekut
 • Kui riistvara toetab, pakub Windows 7 vaikimisi sõrmejälje biomeetrilist autentimist nii sisselogimiseks kui ka õiguste haldamiseks.
 • Toetab rohkem eelinstalleeritud koodekeid, sealhulgas H.264, MPEG-2, MPEG-4 (DivX ja Xvid), AAC, samuti MOV ja MP4 konteinerivorminguid ning 30- ja 48-bitiseid värviprofiile.
 • Windows PowerShell on eelinstalleeritud aadressil Windows 7. Lisaks süsteemide automatiseerimisele, konfigureerimisele ja haldamisele pakub PowerShell muu hulgas ka käsurea skriptide arenduskeskkonda.
 • Remote Desktop Connection (RDS): Remote Desktopi abil saab võrgu kaudu juhtida kontrollitavat arvutit nii, nagu istuks kasutaja otse selle ees, sealhulgas juurdepääs kõikidele programmidele ja failidele. Siiski peab kaugarvutisse olema paigaldatud vähemalt Windows 7 Professional.

Riistvaranõuded Windows 7 Professional jne.

Selleks, et Windows 7 Professional saaks arvutis korralikult töötada, peab see vastama teatavatele riistvaranõuetele. Windows 7 Professional on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, kuid mõningaid funktsioone saab kasutada ainult 64-bitise versiooniga. Windows 7 paigaldamisel peavad olema täidetud järgmised riistvara tehnilised omadused:

 • Protsessor: 32-bitine (x86) või 64-bitine (x64) 1 GHz
 • RAM: 1 GB RAM (32-bitine) või 2 GB RAM (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: 16 GB (32-bitine) või 20 GB (64-bitine)
 • Graafika: DirectX-9-võimeline graafikakaart 128 MB VRAMiga (Aero kujunduse jaoks), WDDM 1.0

Windows 7 Professional kell Wiresoft osta odavalt veebipoes

Windows 7 Professional 'i ei pakuta tavakaubanduses vaevalt uue üksiklitsentsina, hoolimata selle populaarsusest. Wiresofti veebipoest saate osta Windows 7 Edition Professionali nn kasutatud tarkvarana - see on identne originaaltootega. Siin pakutav Windows 7 Professional Editioni üksiklitsents oli varem osa ühe Euroopa ettevõtte mahulitsentsist. Seadusliku edasimüügi kaudu muudeti see individuaalseteks litsentsideks ja pakuti seejärel kasutatud tarkvarana. Ei mahulitsentsi jagamine ega kasutatud tarkvarana märgistamine ei tähenda mingeid puudusi seoses selle Windows 7 Professional töölaua operatsioonisüsteemi funktsionaalsusega, muu hulgas seetõttu, et tarkvara ei ole kuluv.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on alati odav ja turvaline! Seetõttu müüb Wiresoft ainult originaaltarkvara Microsoft Windows 7 Professional. Wiresofti tarkvarapoes pakutava kasutatud tarkvara ostmine ei kujuta endast mingit õiguslikku riski, sest kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida tõendavad õiguslikult siduvad kohtuotsused. Seetõttu saate pärast ostuprotsessi edukat lõpuleviimist kohe alla laadida ja installida tarkvara Windows 7 Professional ning aktiveerida selle ainult teie jaoks kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Kasutatud tarkvara, näiteks Windows 7 Professional töölaua operatsioonisüsteemi ostmine Wiresoftilt pakub meie klientidele taskukohast alternatiivi paljudele praegustele tarkvarapakkumistele. Meie klientideks on peamiselt VKEd ja organisatsioonid, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja eraisikud, kes juba kasutavad meie soodsaid tarkvarapakkumisi!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows 7 Professional, samuti selle Windows töölaua operatsioonisüsteemi uuemad versioonid ja muud Microsofti programmid odava kasutatud tarkvarana koheseks allalaadimiseks. Kui teil on selle või mõne muu Microsofti tarkvara kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie pädevat nõuannet vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 7 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad