Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE

49,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 8.1 Enterprise – ostke maksimaalne tõhusus ühe litsentsina Windows 8.1...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"

Windows 8.1 Enterprise – ostke maksimaalne tõhusus ühe litsentsina

Windows 8.1 Enterprise on operatsioonisüsteemi Microsoft versiooni 8.1 kõige põhjalikum väljaanne – see pakub eelmise versiooni põhjalikku uuendamist, säilitades samas olulised uuendused: eriti täiesti uue ilme Metro disain, mis esmakordselt pakub ühtne kasutajaliides kõikides lõpus seadmeid. Niinimetatud "kaasaegne kasutajaliides" (UI = "User Interface") näitab kõiki sageli kasutatavaid rakendusi ja muid tööriistu lihtsate, minimalistlike ikoonidena paani kujul.

Uuendusliku töölaualiidese all, mis sisaldab nüüd ka vanemate versioonide tuttavat algusvaadet, pakub Windows 8.1, eriti Enterprise Editionis, tervet rida olulisi eksklusiivseid funktsioone ja valikuid, on praegu saadaval ettevõtted on hädavajalik luua ja hallata võrgustike - sealhulgas terviklik turvalisuse ja andmekaitse: Lisaks Windows to Go, kellega kasutajad saavad kogu Windows 8.1 operatsioonisüsteemi nendega praktiliselt liikvel USB pulk, see hõlmab DirectAccess, et serveri pääseb ka ilma VPN - luua seost kliendi arvutid ja ettevõtete võrgustikud, samuti AppLockeri, mille elluviimisega ja skripte Nutitelefonidel saab piirata ja BranchCache kiirendatud juurdepääs andmetele ettevõtte võrkudes.

8.1 Enterprise väljaande ostmine kasutatud tarkvarana Wiresoftilt pakub kasutajatele eelise, et nad saavad kasutada seda operatsioonisüsteemi, mida Microsoft pakkus ainult hulgilitsentsina, ühe litsentsina . Lisaks ühildub Windows 8.1 Enterprise paljude vanemate riistvarasüsteemidega, mis laiendab kasutajate ringi veelgi.

Wiresofti veebipoest leiate nii Windows 8.1 Enterprise Editioni kui ka teisi Windowsi operatsioonisüsteeme ühe kasutaja ostuversioonidena erinevates väljaannetes, mida tavalistelt jaemüüjatelt saada ei ole, samuti paljud teised Microsofti programmid. Järgmises ülevaates on esitatud kõik tüüpilised Windows 8.1 Enterprise eksklusiivsed funktsioonid, aga ka Windows 8.1 olulised üldfunktsioonid.

Windows 8.1 Enterprise Editioni eksklusiivsed funktsioonid

Windows 8.1 Enterprise oma eksklusiivse funktsioonide ja omadustega on mõeldud eelkõige suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kelle jaoks on lisaks võrkude haldamisele oluline roll kaugkäideldavusel. Windows 8.1 Enterprise'i otsustava lisaväärtuse moodustavad eelkõige järgmised funktsioonid:

Windows To Go Creator

Windows To Go puhul on Windows 8.1 kasutajad. Enterprise kõik, mida vajate, et saaksite Windows 8.1 Enterprise'i kohe kasutada mis tahes seadmes, ühes käes: USB-mälupulgana. See funktsioon laiendab Windowsi operatsioonisüsteemi rakendusvõimalusi ka ettevõttevälistes arvutites, näiteks tasuta või ainult ajutiste töötajate jaoks, kes saavad seeläbi ajutise juurdepääsu võrgule. Funktsioonidega, nagu Start Screen Control, saab administraator avakuva eelnevalt määratleda, et määratleda kõigi kasutajate ühtne kasutus.

DirectAccess

DirectAccess on Windows 8.1 jaoks lubatud. Ettevõtlus patenteeritud IPv6-põhise kaugühenduse loomine, mille kaudu kasutajad pääsevad juurde ettevõtte võrgu ressurssidele ilma VPN-i käivitamata. Vastupidi, administraatorid pääsevad juurde ka kaugkasutajate arvutitele, näiteks poliitikate muutmiseks ja tarkvaravärskenduste värskendamiseks.

BranchCache

BranchCache kasutatakse operatsioonisüsteemis Windows 8.1. Ettevõtlus laivõrkude (WAN) kaudu sisu edastamise optimeerimine – faili-, kaug- ja veebiserveritest pärinevat sisu saab vahemällu salvestada kohalikesse klientidesse ja serveritesse. Niipea, kui failid lähtekohas muutuvad, ei edasta Windows 8.1 Enterprise kõiki faile, vaid ainult muutunud plokke. See kehtib ka DirectAccessi või muude VPN-stsenaariumide kaudu juurdepääsu kohta. Eeliseks on seega võrguliikluse vähenemine ja juurdepääsukiiruse suurenemine kogu sisule. BranchCache võib olla kasulik ka filiaalide ühendamisel.

AppLocker

See eksklusiivne funktsioon operatsioonisüsteemis Windows 8.1. Ettevõte piirab juurdepääsuõigusi teatud programmide ja skriptide käitamiseks, et tugevdada lõppseadmete ja neis olevate andmete turvalisust.

Külglaadimine

Windows 8.1-ga on külglaadimine lubatud. Ettevõtlus ettevõttesiseste rakenduste installimine domeeni arvutitesse ja tahvelarvutitesse ilma "ametlikku" juurutusmeetodit kasutamata. Lisaks pakub SideLoading juurdepääsu rohkematele rakendustele mobiilseadmetes kui kaubanduslike rakenduste poodide (nt Google Play) kaudu.

Muud olulised funktsioonid ettevõtetele operatsioonisüsteemis Windows 8.1 Enterprise

Kõige ulatuslikumana kõigist Windows 8.1 väljaannetest pakub Windows 8.1 Enterprise ka lisafunktsioone, mis on eriti olulised ettevõtete jaoks ning mis mängivad rolli võrkude ja turvalisuse loomisel ja haldamisel:

 • BitLocker – et riistvara oleks alati kaitstud. Mõnikord on see väga banaalne: sülearvuti sõidab metroos teie silme all edasi, on rongis istmele unustatud – või on hoopis varastatud! Integreeritud BitLocker takistab seda turvalise krüptimise kaudu, nii et "Finder" ei saaks väärkasutada kõiki sellesse salvestatud tundlikke ettevõtte- või isikuandmeid.
 • BitLocker To Go on USB-mälupulkade ja väliste kõvaketaste krüptimise vaste.
 • Domeeniga liitumine ettevõtte võrgus lõppseadmete haldamiseks on oluline funktsioon, eriti andmete ja programmide kaugpakkumisel. Kui arvuti liitub domeeniga, saab see ka ühenduseta ühenduseta ettevõtte võrguga ühenduse luua Access Directory kaudu – ilma füüsilist või VPN-ühendust kasutamata. IT-administraatorid kasutavad integreeritud domeenikontrollerit kõigi domeeni alla ühendatud võrguarvutite haldamiseks. DirectAccess loob ja haldab poliitikaid keskselt, nii et võrguarvutitel oleks ühine andmebaas ja turvapoliitika. Sellega saab hallata ka BYOD-stsenaariume (võta kaasa oma seade – enamasti privaatsed lõppseadmed, mis ei kuulu kindlasse domeeni).
 • Hyper-V kasutatakse andmekeskuste virtualiseerimiseks. Versiooni, mis on integreeritud ka operatsioonisüsteemi Windows 8.1 Enterprise, saab kasutada kliendi virtualiseerimiseks, nii et virtuaalservereid saab töötamise ajal Hyper-V hostide vahel teisaldada või kopeerida, sealhulgas VDHX-vormingus kõvaketta kujutisi. Üksikuid süsteeme saab Hyper-V-ga täielikult isoleerida ning IPv4-aadresside haldamiseks on saadaval turvafunktsioonid, nagu Data Execution Prevention (DEP) ja Network Address Translation (NAT).
 • Täiendavad turvaelemendid sisaldavad täiustatud end-to-end turvalisuse usaldusväärse Boot ja Secure Boot Windows Defender ja Microsoft SmartScreen avastamiseks õelvara taga URL on krüptimine (EFS) jaoks Windows NT-põhiste operatsioonisüsteemide ja Windowsi tulemüüri NTFS-andmekandjatel olevate failide krüpteerimine.

Tüüpilised täiendused ja uued funktsioonid kogu Windows 8.1 versioonile

Windows 8.1. Operatsioonisüsteemis on säilinud tüüpiline, eelmise versiooniga, Windows 8-ga võrreldes põhjalikult muudetud kujundus, kuid Microsoft reageeris paljude kasutajate soovidele ja pakub nüüd koos täiustatud versiooniga mõningaid muudatusi, mis muudavad selle kasutamise lihtsamaks.

"Moodne kasutajaliidese" paanide välimus ja võluriba

Windowsi avakuval kuvatakse endiselt versioon 8.1. Enterprise'i ja teiste väljaannete uus metrookujundus koos ühevärviliste plaatidega. Kasutajad saavad nüüd lülituda tuttavale vanemale käivitusmenüü vaatele, klõpsates Windowsi nuppu. Siin saate muuta olulisi sätteid otse paremklõpsuga või käivitada selliseid funktsioone nagu taaskäivitamine või kohene väljalülitamine. Windows 8.1 pakub ka. Järgmised:

 • Windowsi versioonis 8.1 Enterprise jne on ikoonide täiendavaks kohandamiseks saadaval neli paani suurust (suur, lai, keskmine, väike). See tähendab, et olulisemaid rakendusi saab töölaual paremini esile tõsta, suuremal ekraanil kuvatakse ka lisafunktsioone / reaalajas teavet. Täiendavate valikute selgitamiseks on saadaval spetsiaalne rakendus "Abi ja nõuanded".
 • Isegi kui rakendused on avatud, saab Windows 8.1 aktiivseid programme nüüd kuvada vabalt valitavas suuruses – olenevalt ekraani eraldusvõimest saab korraga kuvada kuni nelja avatud rakendust. Kuva suurus jääb muutuvaks ka pärast avamist.
 • Windows 8.1. pakub ka uusi seadistusvõimalusi Charms Bari jaoks, tööriist, mida tutvustati ka eelmises versioonis. Lisaks on kasutajatel kohe juurdepääs viiele standardfunktsioonile "Start, Settings, Devices, Search, Share". Kui soovite ilma selleta hakkama saada, saate operatsioonisüsteemis Windows 8.1 Enterprise desaktiveerida ka Charms Bari ja rakenduste vahel vahetamise funktsiooni.
 • Lisaks varasematele integreeritud standardsetele töölauataustadele saate kuvada ka oma või allalaaditud fotosid või mitut vaheldumisi.

SkyDrive'i värskendus

Microsofti võrgusalvestusteenusel SkyDrive on nüüd võimsam sünkroonimine, mille puhul värskendatakse ainult kaustu ja eelvaatepilte, võrreldes täieliku automaatse andmete sünkroonimisega lõppseadmetega. Faile värskendatakse ja laaditakse alla alles pärast topeltklõpsamist, mis säästab kõvaketta ressursse ja see funktsioon on eriti kasulik, kui Interneti-ühendus on nõrk.

Uued rakendused operatsioonisüsteemis Windows 8.1

Kogu Windows 8.1 jaoks. Versioon ja seega ka 8.1 Enterprise Edition, on erinevaid uusi äppe, millega saab praktilisi asju teha. See hõlmab ennekõike kalkulaatorirakendust lihtsate arvutuste tegemiseks, aga ka mõõtühikute teisendamiseks, äratuskellarakendust, sealhulgas taimeri ja stopperit, toiduvalmistamise ja nautimise rakendust koos paljude retseptide ja ostunimekirjaga ning helisalvestusrakendust teie jaoks. enda helisalvestised, mida saab salvestada SkyDrive'i otse app. Rakendus Photos sisaldab põhilisi pilditöötlusfunktsioone, näiteks särituse ja värvitooni reguleerimiseks. Kõik rakendused saab nüüd rühmitada vastavalt teie vajadustele.

Windows 8.1 Enterprise'i installimise riistvaratingimused

Windows 8.1 Enterprise installimisel on teatud riistvaranõuded: Windows 8.1 Enterprise on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, teatud programme ja rakendusi saab kasutada ainult 64-bitise versiooniga. Kasutada saab bitti versiooni. Iga seade peab Windows 8.1 installimisel vastama järgmistele tehnilistele miinimumnõuetele:

 • Protsessor: 1 GHz / 32-bitine PAE, NX / XD ja SSE2 toega või 1 GHz / 64-bitine CMPXCHG16b, LAHF / SAHF ja PrefetchW toega
 • Kõvakettaruum (HDD): 16 GB või 20 GB
 • RAM: 1 GB RAM või 2 GB RAM
 • Graafikakaart: DirectX 9 graafikaprotsessor koos WDDM 1.0-ga
 • Ekraan: Windows Store'i rakenduste jaoks 1024 x 768, täiendavate funktsioonide jaoks, nagu dokkimisfunktsioon, vähemalt 1366 x 768 pikslit

Teie turvaline ost – Windows 8.1 Enterprise Wiresoftilt ühe litsentsina

Windows 8.1 Enterprise pakuvad Microsoft või tavalised jaemüüjad ainult hulgilitsentsina. Wiresofti veebipoest saab aga osta Windows 8.1 Enterprise Editioni ühe kasutaja litsentsina – nn kasutatud tarkvarana, kuid sama funktsioonivalikuga.

Microsofti kasutatud tarkvara ost – Wiresoftist turvaline ja odav: siin müügiks pakutav Windows 8.1 Enterprise Editioni üksiklitsents oli osa ulatuslikumast hulgilitsentsist, mida tavaliselt omandavad ainult suuremad ettevõtted tahe. Sellel on õigus edasi müüa – see on ELi õiguse kohaselt juriidiline protsess –, mille käigus hulgilitsents lahustatakse esmalt üksikuteks litsentsideks ja seejärel turustatakse kasutatud tarkvara või kasutatud tarkvarana. Sellel jaotusel ja uuel kasutatud tarkvaraks nimetamisel ei ole tegelikku mõju selle Windows 8.1 Enterprise'i ega ühegi teise töölaua operatsioonisüsteemi kasutatavusele ega funktsionaalsusele, kuna tarkvara üldiselt ei kulu.

Wiresoft müüb tarkvara Windows 8.1 originaalversioone, mis on identsed Microsofti pakutava tootega. Kasutatud tarkvara ostmine Wiresofti tarkvarapoest ei kujuta endast teie jaoks juriidilist riski, sest kasutatud Microsofti tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida on kinnitanud ka arvukad õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Sel põhjusel saate Windows 8.1 Enterprise litsentsi alla laadida kohe pärast seda, kui olete seadmes ostuprotsessi lõpetanud, ja aktiveerida selle kaasasoleva hulgilitsentsi võtmega, mis kehtib ainult teile.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on seega ka odav: Wiresofti kasutatud tarkvara pakub klientidele oluliselt soodsamat alternatiivi paljudele teistele tarkvarapakkumistele, kui nad soovivad kasutada Windows 8.1 Enterprise lauaarvuti operatsioonisüsteemi ühe kasutaja litsentsina. Tänu Wiresoft Shopi ühe kasutaja litsentside kasutatud tarkvarapakkumisele saate osta ka eriväljaandeid, nagu näiteks 8.1 Enterprise, eriti soodsa hinnaga – nii nagu paljud meie varasemad kliendid, kelle hulgas on VKEsid ja organisatsioone, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjaid. ja eraisikud, kes on pärit kasu meie odav tarkvara pakkumine!

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutatud tarkvarana nii Windows 8.1 Enterprise'i kui ka teisi Windowsi töölaua operatsioonisüsteemide versioone ja Microsofti programme strong> Kuna odav osta versioon kohe alla. Kui teil on selle või mõne muu Microsofti tarkvara kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 8.1 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud