Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMware vRealize Operations 7 Enterprise: Tegevuse optimeerimine ettevõtte tasandil VMware vRealize Operations 7 Enterprise on juhtiv lahendus IT-infrastruktuuride haldamiseks ja jälgimiseks ettevõtte tasandil. Selles tootekokkuvõttes...
11 342,90 € *

VMware vRealize - teie lahendus pilvede haldamiseks ja automatiseerimiseks

VMware vRealize on terviklik pilvihaldusvahendite pakett, mis võimaldab organisatsioonidel oma pilveressursse tõhusalt hallata ja automatiseerida. Selles artiklis saate teada, miks VMware vRealize mängib pilve orkestreerimisel ja automatiseerimisel olulist rolli.

VMware vRealize'i põhikomponendid

  1. vRealize Automation: See moodul võimaldab automatiseerida kasutuselevõtu- ja konfiguratsioonülesandeid, et suurendada tõhusust ja järjepidevust pilveteenuste pakkumisel.
  2. vRealize Operations: See on võimas seire- ja haldusvahend, mis annab reaalajas ülevaate pilveressursside jõudlusest ja võimsusest.
  3. vRealize Log Insight: See moodul hõlbustab logihaldust ja tõrkeotsingut, pakkudes põhjalikku logianalüüsi ja hõlpsasti kasutatavaid armatuurlaudu.
  4. vRealize Business for Cloud: See on kulude haldamise vahend, mis aitab organisatsioonidel jälgida, optimeerida ja planeerida pilveressursside kulutusi.

VMware vRealize'i eelised

  • Suurem tõhusus: Protsesside automatiseerimise ja ressursikasutuse optimeerimise abil võimaldab vRealize märkimisväärselt suurendada tõhusust.
  • Skaleeritavus: organisatsioonid saavad oma pilvetaristut kasvavate nõudmiste rahuldamiseks hõlpsasti skaleerida.
  • Kulude kokkuhoid: VRealize'i kulude haldamise funktsioonid aitavad organisatsioonidel jälgida ja vähendada oma pilvekulutusi.

Viimased uuendused ja funktsioonid

VMware vRealize'i uuendatakse pidevalt, et vastata pilvekasutuse arenevatele vajadustele. Viimased uuendused hõlmavad järgmist:

  • Mitme pilve haldamine: vRealize toetab pilveressursside haldamist mitmes keskkonnas, sealhulgas avalikes, privaatsetes ja hübriidpilvedes.
  • Tehisintellekt (AI): Tehisintellekti tehnoloogiate integreerimine, et parandada jõudluse jälgimist ja tõrkeotsingut.
  • Täiustatud automatiseerimine: täiustatud automatiseerimisvõimalused kasutuselevõtu kiirendamiseks ja ülesannete automatiseerimiseks.

VMware vRealize on oluline lahendus organisatsioonidele, kes soovivad pilveressursse tõhusalt hallata ja automatiseerida. Tänu viimastele uuendustele ja funktsioonidele on vRealize jätkuvalt võtmekomponent pilvede orkestreerimiseks ja automatiseerimiseks kaasaegses ettevõttes.

Kategooriad