Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE
   
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10533
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
11 342,90 € * 12 601,90 € * (9,99% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"

VMware vRealize Operations 7 Enterprise on kõikehõlmav operatsioonide haldamise platvorm kaasaegsete andmekeskuste ja pilvede jaoks. See pakub integreeritud jõudluse, võimsuse ja konfiguratsiooni haldamist kogu tarkvaraliselt määratletud andmekeskuses. vRealize Operations 7 pakub täiustatud analüütikat töökoormuse optimeerimiseks, et suurendada tõhusust ja kiirendada turule jõudmist.

vRealize Operations 7 Enterprise on loodud selleks, et aidata klientidel hõlpsasti hallata oma heterogeenseid keskkondi. Platvorm pakub kasutatavaid teadmisi, kuna suudab koguda andmeid erinevatest allikatest, sealhulgas VMware vSphere ® , Microsoft Hyper-V®, Amazon AWS, IBM SoftLayer®, OpenStack® pilvedest ja teistest avalikest Cloud pakkujatest. Need teadmised võimaldavad klientidel tuvastada probleemid enne, kui need põhjustavad äritegevuse häireid või mõjutavad Service tasemelepinguid (SLA).

vRealize Operations 7 Enterprise VMware jätkab oma innovatiivsete toodete esitamise traditsiooni. See toode tugineb oma eelkäijate edule ja pakub veelgi rohkem funktsioone, mis aitavad ettevõtetel parandada jõudlust ja kättesaadavust.

VMware vRealize Operations 7 Enterprise on kõikehõlmav operatsioonide haldamise lahendus kaasaegsete andmekeskuste ja pilvede jaoks. See pakub intelligentset jõudluse, võimsuse ja konfiguratsiooni haldamist kogu tarkvaraliselt määratletud infrastruktuuri korpuse ulatuses. vRealize Operations 7 Enterprise abil saate optimeerida oma virtuaalmasinaid (VM), rakendusi ja alusinfrastruktuuri, et vähendada kulusid ja suurendada tõhusust.

vRealize Operations 7 Enterprise on intuitiivne kasutajaliides, mis võimaldab teil hõlpsasti tuvastada ja lahendada probleeme teie keskkonnas. Lahendus pakub ka täiustatud analüütikat, mis annab teile põhjaliku ülevaate teie VMide, rakenduste, salvestusseadmete, võrkude ja muu kohta. See võimaldab teil teha paremaid otsuseid selle kohta, kuidas hallata oma infrastruktuuri optimaalse jõudluse ja tõhususe saavutamiseks.

Lingid aadressile "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "VMWARE vREALIZE OPERATIONS 7 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .