Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Maksimaalne arendajate tootlikkus Visual Studio 2022 Enterprise'iga - ostuversioonina Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks ja...
2 353,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 PROFESSIONAL
Visual Studio 2022 Professional - mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina Visual Studio 2022 Professional on Microsofti järeleproovitud IDE (integreeritud arenduskeskkond) uusim versioon, mis on mõeldud nii nõudlikele...
358,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 PROFESSIONAL
Visual Studio 2019 Professional - mitmekülgne arendajatarkvara ostuversioonina Microsoft'i Visual Studio 2019 Professional on tõestatud IDE (integreeritud arenduskeskkonna) uusim versioon, mis on mõeldud nõudlikele programmeerijatele ja...
156,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2019 ENTERPRISE
Maksimeerige arendajate tootlikkust Visual Studio 2019 Enterprise'iga - see on saadaval ostmiseks Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks...
1 725,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - väljaanne nõudlikele arendajatele ostuversioonina Visual Studio 2017 Enterprise Edition pakub kasutajatele laia valikut võimsaid funktsioone, et arendada rakendusi mis tahes valdkonnas ja peamistes...
1 411,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - kõik, mis professionaalseks programmide loomiseks vajalik, on ostuversioonis olemas Visual Studio 2017 Professional Editioni abil on kasutajatel rakenduste ja programmide loomiseks kõik käeulatuses -...
118,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 ENTERPRISE
Microsoft Visual Studio Enterprise 2015 (integreeritud arenduskeskkond erinevate kõrgetasemeliste keeltega) Visual Studio Enterprise 2015 - sujuvaks toimimiseks Arenduskeskkonna abil saate mitte ainult luua programme ja rakendusi, vaid...
131,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2015 PROFESSIONAL
Microsoft Visual Studio Professional 2015 Microsoft Visual Studio Professional 2015 (integroitu kehitysympäristö, jossa on useita korkean tason kieliä) Visual Studio Professional 2015 - sujuvaan toimintaan Voit paitsi luoda ohjelmia ja...
94,90 € *

Microsoft Visual Studio for Windows - teie Windowsi rakenduste arendusplatvorm

Microsoft Visual Studio for Windows on võimas integreeritud arenduskeskkond (IDE), mis on loodud spetsiaalselt Windowsi rakenduste loomiseks. Selles artiklis saate teada, miks Microsoft Visual Studio for Windows on oluline tööriist arendajatele, kes soovivad luua kvaliteetset Windows-tarkvara.

Microsoft Visual Studio for Windows'i põhifunktsioonid

  1. Windowsi rakenduste arendamine: Visual Studio for Windows pakub Windows-rakenduste arendamiseks põhjalikku tööriistade ja mallide komplekti, olgu need siis Universal Windows Platform (UWP), WPF- või WinForms-rakendused.
  2. XAML Designer: Integreeritud XAML Designer teeb Windowsi rakenduste kasutajaliideste kujundamise lihtsaks drag-and-drop-funktsioonide ja elava eelvaate abil.
  3. Vigade kõrvaldamine ja diagnostika: Visual Studio pakub võimsaid vigade kõrvaldamise ja diagnostika vahendeid, et kiiresti tuvastada ja parandada vead Windows-rakendustes.
  4. Azure'i integratsioon: arendajad saavad sujuvalt kasutada Azure'i teenuseid, et integreerida pilvepõhiseid funktsioone oma Windowsi rakendustesse.

Microsoft Visual Studio for Windows'i eelised

  • Optimaalne Windows-integratsioon: Visual Studio pakub sügavat integratsiooni Windowsi operatsioonisüsteemide ja teenustega, et optimeerida arendamist Windowsi platvormi jaoks.
  • Põhjalik toetus Windowsi versioonidele: Visual Studio võimaldab arendada rakendusi, mida saab kasutada Windowsi eri versioonides, näiteks Windows 10, Windows 11 ja Windows Server.
  • Suurepärane jõudlus: Visual Studio for Windows on loodud selleks, et pakkuda Windowsi rakenduste jaoks kiiret ja tõhusat arenduskeskkonda.

Viimased uuendused ja funktsioonid

Microsoft Visual Studio for Windows'i uuendatakse pidevalt, et kajastada viimaseid arenguid Windowsi ökosüsteemis. Viimased uuendused hõlmavad järgmist:

  • .NET 6 tugi: Visual Studio toetab .NET 6, .NET raamistiku uusimat versiooni, et hõlbustada kaasaegsete Windowsi rakenduste arendamist.
  • Integreeritud Azure DevOps: arendajad saavad Visual Studio'ga sujuvalt integreerida Azure DevOps'i, et hallata kogu arenduse elutsüklit.
  • Parandatud arendus- ja silumisvahendid: Viimased uuendused pakuvad täiustatud tööriistu, mis kiirendavad arendamist ja silumist.

Osta Visual Studio 2022 for Windows Wiresoftist

Microsoft Visual Studio for Windows on ideaalne tööriist arendajatele, kes soovivad luua kvaliteetseid Windowsi rakendusi. Hankige Microsoft Visual Studio for Windows juba täna ja kiirendage oma Windowsi tarkvaraprojektide arendamist.

Kategooriad