Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE

4 839,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Maksimaalne arendaja tootlikkus rakendusega Visual Studio 2022 Enterprise – ostuna Visual...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"

Maksimaalne arendaja tootlikkus rakendusega Visual Studio 2022 Enterprise – ostuna

Visual Studio on Microsofti end tõestanud integreeritud arenduskeskkond keerukate ettevõtterakenduste kujundamiseks ja juurutamiseks paljudes valdkondades. Eelkõige avaldab selle tervikliku lahenduse Enterprise Edition muljet oma suure tööriistade ja funktsioonide valikuga – mitte ainult projekteerimiseks, vaid ka arendatud programmide pidevaks kontrollimiseks – ning on seetõttu eriti sobiv suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele ning seega. ka tervetele ettevõtetele, programmeerijate meeskondadele.

Visual Studio Enterprise veenab 2022. aasta uues versioonis paljude täiustuste ja täiesti uute funktsioonidega, mis muuta arendaja igapäevaelu lihtsamaks; nende hulka kuuluvad eelkõige tehisintellektil põhinevate lahendusettepanekutega IntelliCode ja praktiliste tööriistadega Visual Studio Live Share praktiliste tööriistadega reaalajas koostöö paremaks koostööks.

Rohkem lisati rakendusse Visual Studio strong>< nonbreakingspace/>Enterprise 2022 on täiustanud ümbertegemist ja navigeerimist, aga ka silurit, mida on laiendatud mitme funktsiooniga. Ja reaalajas ühikutestimise abil saab teste käivitada koodi kirjutamise ajal, samas kui reaalajas reaalajas sõltuvuskontroll tagab koodi vastavuse konkreetsetele sõltuvusreeglitele.

Kui ostetakse Visual Studio 2022 Enterpriseväljaanne Wiresofti kasutatud tarkvarana, kasutajatel on suur eelis, et nad saavad kasutada seda arendajatarkvara, mida Microsoft pakub eranditult hulgilitsentsina, oma individuaalse litsentsina. Arvuti

Lisaks Visual Studio 2022 Enterprise Editionile leiate ka teisi  VisualStudio versioone – teistes versioonides – ühe- kasutajate ost Wiresofti veebipoe versioonis, mida tavakaubanduses tavaliselt sellisena ei pakuta, nagu ka paljud teised Microsofti programmid. Järgmises ülevaates on esitatud Visual Studio 2022 Enterprise'i eksklusiivsed funktsioonid, aga ka kõik muud selle versiooni olulised funktsioonid ja funktsioonid.

Teenuse Visual Studio 2022 Enterprise esiletõstud

< p>Visuaalne Studio 2022lisaks eelnevalt proovitud funktsioonidele ja tööriistadele on loomulikult ka mõned praktilised täiendused või optimeerimised põhifunktsioonidele ja täiesti uued funktsioonid, mida arendajatel on siiski parem programmeerimine toetada.

 

 • Git-First-Workflow:Uus algusaken pakub nüüd mitmeid uusi valikuid: Esiteks , hoidlast koodi kloonimise või väljavõtmise võimalus, samuti erinevad võimalused projekti avamiseks või loomiseks.Selles kontekstis on täielikult üle vaadatud ka eelmine dialoog, mis käivitatakse projekti loomisel. Tavaline puustruktuur, mida kuvati vasakul, pole enam saadaval, see on asendatud otsinguvälja ja erinevate filtritega, mida kasutajad saavad kasutada soovitud mallide leidmiseks.
 • Koodiredaktor: IDE värviteema saab kohandada standardsest värviteemast sinisest tumedaks, lisaks on süntaksi esiletõstmiseks uued värvid: meetodid kuvatakse pronksis, märksõnad nagu for, foreach, if jne. . lillas jne.
 • PMA-renderdamine (Monitor-Aware): Siiani on olnud probleeme erineva eraldusvõimega monitoride kasutamisega, nt kuvari kaugühendused, nii et Visual Studio näib hägune või renderdatakse vale skaleerimisega, pakub Visual Studio 2022 nüüd PMA-toega rakendust ja renderdab õigesti, olenemata kasutatud skaleerimisteguritest.

< h3 >Uus otsing ja filtrid rFunktsioonid

Paljud tuttavad otsingu- ja filtrifunktsioonid on Visual Studio 2022 Enterprise'i väljalaske jaoks optimeeritud, võimaldades arendajatel säästa veelgi rohkem aega ja töötada tõhusamalt.

 • Uus otsinguväli ja uued otsingufunktsioonid: Varem Visual Studios tuntud otsinguväli on nüüd menüüriba keskel kesksemal kohal. Sisestusväljal on nüüd ka häguotsing, st tõrketaluvus või häguotsing, mis annab tulemusi menüüüksuste kohta isegi siis, kui terminid on valesti kirjutatud. Otsing toetab ka valikuid, nii et vastavad tabamused kuvatakse otse dialoogi vastavas punktis, selle asemel, et nendeni struktuuride ja menüüde kaudu klõpsata.
 • Otsingufunktsioon silumisel: > Konkreetsete nimede ja väärtuste otsimine hõlmab vaatamise, kohalike kasutajate ja automaatse silumise aknaid, mis aitavad leida konkreetseid objekte ja väärtusi. Kaasatud on mitu taset, nt ka alamobjektid või loendid. Lisaks saab väärtuste kuva ka vormindada.
 • Otsige viiteid: Siin saab loendis kuvatavaid otsingutulemusi täiendavalt filtreerida vastavalt konkreetsetele omadustele või muutujatele. Olenevalt sellest, kas otsite lugemis- või kirjutamistoiminguid, peate otsinguväljale sisestama "lugemine" või "kirjutamine".
 • Uus filtrifunktsioon projektikaustadele:Visual Studio Solution Explorer pakub nüüd ka valikut üksikute projektifailide täielikuks peitmiseks, mis on vaatest maha laaditud. Lisaks sisaldab Solution Exploreri tööriistariba muuhulgas nuppe lahenduse vaatelt kaustavaatele lülitumiseks, sõlmede ahendamiseks ja peidetud failide kuvamiseks.

Uued ümberkujundamine rakenduses Visual Studio 2022 Enterprise

C# pakub nüüd mõningaid uusi refaktoreid, mis muudavad koodi organiseerimise palju lihtsamaks; muuhulgas saab liikmeid lükata liidesesse või baasklassi, kohandada nimeruume, et need vastaksid konkreetsele kaustastruktuurile, ja foreach tsüklid saab teisendada LINQ päringuteks. Sobivad soovitused on loetletud jaotises "Lightbulb".

Koodi puhastamine

Lähtekoodi automaatse ümbervormindamise funktsioon koodipuhastusega on < strong>Visual Studio 2022ilmub lähtekoodi redaktori all luuda ikoonina ja on saadaval ühe klõpsuga. Arvesse võetakse ka .editorconfig-failide seadistusi. Code Cleanup sisaldab ka uut terviklikkuse indikaatorit ja puhastuskäsku klassikaliste vigade rühma leidmiseks. Hoiatusi või soovitusi saab kuvada ühe klõpsuga ja rakendada kohe. Sageli kasutatavaid parandusi saab ka salvestada või profiilina konfigureerida.

IntelliCode Visual Studio 2022-s

IntelliCode on eelmise IntelliSense'i automaatse- lõpetamine. Kui see kuvas saadaolevad atribuudid ja meetodid tähestikulises loendis, siis IntelliCode näitab ülalt kõige tõenäolisemalt kasutatavaid meetodeid ja atribuute ning märgib need ees tärniga.

IntelliCode'i baas on Microsofti analüüs GitHubis üle 2000 avatud lähtekoodiga projekti kohta, kuid kasutajad saavad kasutada ka oma projekte IntelliCode'i koolitamiseks ja nende põhjal soovituste saamiseks. Analüüsiandmed edastatakse pilve ja töödeldakse, kuid ilma lähtekoodita.

Visual Studio Live Share

Reaalajas jagamine võimaldab  < strong >Visual Studio 2022Kuni 30 kasutajat saavad teha koostööd samal lähtekoodi baasil, jagades koodibaasi ja selle konteksti teiste meeskonnaliikmetega. See toimib, kuna Visual Studio Live Share ei edasta pilti, vaid ainult failipuud ja kontekstiteavet. See tähendab, et iga osaleja viibib oma tuttavas keskkonnas ja saab lähtekoodi teatud osi hostist sõltumatult redigeerida. Live Share pakub ka ühissilumise võimalust.

Silumine Visual Studio 2022-s

Silumisest rääkides: silur töötab rakenduses Visual Studio 2022Enterpriseon nüüd kaks korda kiirem kui eelmine versioon, vähendades samal ajal oluliselt mälutarbimist protsessiväliste C++ rakenduste silumisel.

 • Uus atribuutide kinnitamise tööriist: Objekte on nende omaduste järgi veelgi lihtsam tuvastada. Kõik, mida pead tegema, on liigutada kursor siluri aknas, kohalike muutujate aknas või automaatsete tööriistade aknas kindlale atribuudile ja klõpsata nööpnõela ikooni: seal kuvatakse kohe vastav teave.
 • Andmete katkestuspunktid: Kui eelmistes väljaannetes olid andmete katkestuspunktid ainult C++, siis Visual Studio 2022-s on need saadaval ka .NET Core'i rakenduste jaoks. Niipea, kui teatud objekti atribuudi väärtus muutub, katkestavad need koodi täitmise, olenemata sellest, kus see praegu on. Andmete katkestuspunktid sobivad suurepäraselt asukoha leidmiseks, kus konkreetset globaalset objekti muudetakse, lisatakse või eemaldatakse.

Xamarin mobiiliarendajatele

Xamarin on nüüd saadaval rakenduses Visual Studio 2022Enterprise. Lisaks ruumisäästlikule installimahule 7 GB senise 21 GB asemel, pakub Xamarin Androidile ka lühemaid kompileerimis- ja juurutamisaegu. See sisaldab ka atribuutide redaktorit Xamarin.Forms XAML atribuutide jaoks ja täiustatud Xamarin.Forms eelvaateprogrammi.

ASP.NET veebiarendajatele

ASP jaoks. NET-rakendused, projekti vaikemall Visual Studio 2022 põhineb ASP.NET Core 2.2-l. Projekti mall on samuti palju selgemaks muudetud ja loob nüüd vähem faile.

Eksklusiivsed ettevõttefunktsioonid Visual Studio 2022-s

Eelkõige pakub Visual Studio 2022 Enterprise mõned funktsioonid, mis ei sisaldu üheski teises väljaandes:

 • Silumine hetkeseisust: Selle funktsiooniga saavad kasutajad teha hetketõmmise, st hetktõmmise Rakenduse loomise aktiivne täitmine, et analüüsida antud hetkel toimuvat. Hetktõmmis näitab lähtekoodi ja muutujate praegust olekut.
 • Time Travel Silumine (TTD): See on hetketõmmise silumise laiendus. TTD abil saab Azure'i virtuaalmasinas töötavaid veebirakendusi silumise ajal kaugsüsteemi salvestada ja seega aja jooksul neid uurida.
 • Üksiku reaalajas testimine:reaalajas üksus. Testimine sobib .NET Frameworki või .NET Core'i lahenduste testimiseks. See funktsioon võimaldab koodi kirjutamise ajal ühikuteste taustal automaatselt käivitada. Reaalajas üksuse testimine käivitab ka dünaamilised testid koodi muutumisel ja teavitab kasutajaid kohe, kui see ebaõnnestub. Tulemused visualiseeritakse reaalajas, sealhulgas koodi katvus.
 • IntelliTrace: See eksklusiivne funktsioon Visual Studio Enterprise'is C#, Visual Basicu ja C++ jaoks säästab silumisaega, koodi täitmise ajaloo jälgimine. Siluriseansi ajal salvestab IntelliTrace pidevalt andmeid, nagu interaktsioonid süsteemiga (nt klõpsud, juurdepääs süsteemile või registrile või andmebaasidele, XML-dokumentide laadimine, lõimede käivitamine) ja programmikoodis olevate meetodite väljakutsed. Kasutajad saavad liikuda tagasi üksikute vahejaamade juurde, et näha kursuse konkreetseid väärtusi.

Visual Studio 2022 Enterprise'i süsteeminõuded

Tavaliselt kehtivad  Visual Studio 2022 Enterprise installimisel järgmised nõuded, üksikjuhtudel võivad need olla ka kõrgemad:

 • Operatsioonisüsteemid:Windows 10 versioon 1909 või uuem, Windows 11 versioon 21H2, ( Home, Professional, Education ja Enterprise), Windows Server 2016 kuni Windows Server 2022 Standard & Andmekeskus
 • Protsessor: vähemalt 1,8 GHz neljatuumaline või parem soovitatav. ARM-protsessoreid ei toetata
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruumi:  850 MB, tüüpiliste installide jaoks on vaja 20–50 GB vaba kettaruumi (olenevalt installitud funktsioonidel kuni 210 GB)
 • Graafikakaart: soovitatav on vähemalt  1920 x 1080, 1366 x 768 või rohkem.

Visuaalne Studio 2022 Ostke veebipoest Wiresoftist Enterprise soodsalt üksikult

Visual Studio 2022 Enterprise tarkvara pakub tavaliselt ainult Microsoft hulgilitsentsina. Wiresofti veebipoest saate Enterprise Editioni osta ka üksiklitsentsina – eriti soodsa hinnaga nn kasutatud tarkvarana.

Meie müügiks pakutava üksiklitsentsiga on  Visual Studio2022 Enterprise Edition on osa ettevõtte eelmisest Visual Studio hulgilitsentsist, mis tühistati, kui see edasi müüdi ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, mida seejärel nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Selle Visual Studio 2022 Enterprise'i tarkvara jaotus ega märgistamine kasutatud tarkvarana ei tähendanud funktsionaalsuse osas mingeid piiranguid.

Tarkvara ostmine Wiresoftist – see on teile alati ohutu! See Wiresoft Shopis saadaval olev  Visual Studio 2022 Enterprise väljaanne ei avalda mitte ainult muljet oma eriti madala hinnaga, vaid pakub ka ostmisel turvalisust litsentsi kohese allalaadimise ja aktiveerimise kaudu. kaasas olev kehtiv hulgilitsentsi võti.

Iga Visual Studio 2022 Enterprisevõi mõne muu programmi ostmine Wiresofti tarkvarapoes kasutatud tarkvarana ei kujutab endast seadust Probleem seisneb selles, et kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida on kinnitanud arvukad õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio >2022 Enterprise Edition ühe litsentsina pakub meie klientidele odavat võimalust eksklusiivsete programmiväljaannete kasutamiseks ise. Ka teie saate kasu meie soodsast Microsofti tarkvarapakkumisest!

Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Visual Studio 2022 Enterpriseväljaandele ka muud versioonid Visual Studio ja muud Microsofti programmid ostuversioonina koheseks allalaadimiseks. Kui teil on küsimusi  VisualStudio 2022 Enterprise'i või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie pädevad nõuanded vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud