Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10485
 • MX3-00199
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 353,90 € * 2 614,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsentsivõti
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks ja kasutuselevõtuks paljudes valdkondades. Eriti selle terviklahenduse Enterprise-Editsioon veenab oma suure hulga tööriistade ja funktsioonide valikuga - mitte ainult projekteerimiseks, vaid ka väljatöötatud programmide pidevaks testimiseks - ning sobib seetõttu eriti hästi suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele ning seega ka tervetele programmeerijate meeskondadele.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"

Maksimaalne arendajate tootlikkus Visual Studio 2022 Enterprise'iga - ostuversioonina

Visual Studio on Microsofti järeleproovitud integreeritud arenduskeskkond, mis on mõeldud keerukate ettevõtete rakenduste projekteerimiseks ja kasutuselevõtuks paljudes valdkondades. Selle terviklahenduse Enterprise-versioon veenab eelkõige oma suure hulga tööriistade ja funktsioonide valikuga - mitte ainult projekteerimiseks, vaid ka väljatöötatud programmide pidevaks testimiseks - ning sobib seetõttu eriti hästi suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele ning seega ka tervetele programmeerijate meeskondadele.

Visual Studio Enterprise veenab uues versioonis 2022 paljude detailiparandustega ning täiesti uute funktsioonidega, mis lihtsustavad arendajate igapäevast tööd; nende hulka kuuluvad eelkõige IntelliCode koos tehisintellektipõhiste lahendussoovitustega ja Visual Studio Live Share koos praktiliste tööriistadega paremaks koostööks reaalajas.

Lisaks on parandatud refaktooringuid ja navigeerimist Visual Studio Enterprise 2022, samuti on parandatud silumisprogrammi, mida on laiendatud mitmete funktsioonidega. Live Unit Testing'i abil saab teste käivitada juba koodi kirjutamise ajal, samas kui Live Dependency Checking tagab reaalajas, et kood on vastavuses vastavate sõltuvusreeglitega.

Ostes Visual Studio 2022 Enterprise Editioni kasutatud tarkvarana Wiresoftilt, on kasutajatel suur eelis, et nad saavad kasutada seda arendajatarkvara, mida Microsoft pakub ainult mahulitsentsina, oma arvutis individuaalse litsentsina.

Wiresofti veebipoest leiate Visual Studio 2022 Enterprise Editioni, samuti muud Visual Studio väljaanded - teistes versioonides - ühe kasutaja ostuversioonidena, mida tavakaubanduses tavaliselt sellisena ei ole, samuti paljud teised Microsofti programmid. Järgnev ülevaade tutvustab Visual Studio 2022 Enterprise'i eksklusiivseid funktsioone ning kõiki muid selle versiooni olulisi funktsioone ja omadusi.

Visual Studio 2022 Enterprise'i tipphetked

Visual Studio 2022 pakub lisaks varasematele järeleproovitud funktsioonidele ja tööriistadele mitmeid praktilisi täiendusi ja optimeerimisi põhifunktsioonidele ning täiesti uusi funktsioone, mis toetavad arendajaid veelgi paremini programmeerimisel.

 • Git-First-Workflow: Uues algaknas on nüüd mitu uut valikut: Esmalt esitatakse võimalus kloonida või kontrollida koodi repositooriumist, samuti erinevad võimalused projekti avamiseks või loomiseks.Selle käigus on täielikult muudetud ka varasem dialoog, mis käivitub projekti loomisel. Varasemalt vasakul kuvatavat puude struktuuri enam ei ole; see on asendatud otsinguväljaga ja mitmesuguste filtritega, mille abil kasutajad saavad leida soovitud mallid.
 • Koodiredaktor: IDE värvidisaini saab muuta tavalisest sinisest tumedaks ja süntaksi esiletõstmiseks on uued värvid: Meetodid on kuvatud pronkspunase värviga, märksõnad nagu for, foreach, if jne. lillaga jne.
 • PMA-renderdamine (Per-Monitor-Aware): Kui seni esines probleeme kuvamisega, kui kasutati erineva resolutsiooniga monitore, nt kaugühenduste puhul, nii et Visual Studio nägi välja hägune või renderdati vale skaleeringuga, siis nüüd pakub Visual Studio 2022 PMA-funktsiooniga rakendust ja renderdab korrektselt, sõltumata vastavatest kasutatud skaleerimisfaktoritest.

Uued otsingu- ja filtrifunktsioonid

Paljud tuttavad otsingu- ja filtrifunktsioonid on optimeeritud Visual Studio 2022 Enterprise'i versiooni jaoks, mis võimaldab arendajatel säästa veelgi rohkem aega ja töötada tõhusamalt:

 • Uus otsinguväli ja uued otsingufunktsioonid: Varem Visual Studio's tuttav otsinguväli asub nüüd kesksemal kohal menüüriba keskel. Sisendväljal on nüüd ka hägune otsing, st veatolerantne või hägune otsing, mis tagastab menüüpunktide tulemused isegi valesti kirjutatud terminite puhul. Otsing toetab ka valikuid, nii et sobivad kokkulangevused kuvatakse otse asjakohases dialoogipunktis, selle asemel, et nende leidmiseks peaks klõpsama struktuuride ja menüüde kaudu.
 • Otsingufunktsioon silumiseks: Konkreetsete nimede ja väärtuste otsing hõlmab silumisaknaid "Watch", "Locals" ja "Auto", mis aitavad leida konkreetseid objekte ja väärtusi. Lisatud on mitu tasandit, nt ka alamobjektid või nimekirjad. Lisaks saab väärtuste kuvamist ka vormindada.
 • Viidete otsimine: Siin saab loetelus kuvatavaid otsingutulemusi täiendavalt filtreerida teatud omaduste või muutujate järgi. Sõltuvalt sellest, kas otsitakse lugemis- või kirjutamistoiminguid, tuleb otsinguväljale sisestada "read" või "write".
 • Uus filtreerimisfunktsioon projektikaustade jaoks: Visual Studio projektikaustade uurija pakub nüüd ka võimalust täielikult peita üksikud projektifailid, mis on vaates tühjaks laaditud. Lisaks sisaldab Solution Explorer'i tööriistariba muu hulgas nuppe, mille abil saab lülituda Solution View'st Folder View'sse, sulgeda sõlmi ja kuvada varjatud faile.

Visual Studio 2022 Enterprise'i uued refaktooringud

C# pakub nüüd mitmeid uusi refaktoriseerimisi, mis muudavad koodi korraldamise palju lihtsamaks; muu hulgas saab liikmeid viia liidesesse või baasklassi, nimeruumi saab kohandada vastavalt konkreetsele kaustastruktuurile ja foreach-silmuseid saab muuta LINQ päringuteks. Sobivad soovitused on loetletud "lambis".

Koodide puhastamine

Funktsioon lähtekoodi automaatseks ümbervormindamiseks koodipuhastusega kuvatakseaadressil Visual Studio 2022 lähtekoodi redaktori all oleva luuda ikoonina ja on saadaval ühe klõpsuga. Arvesse võetakse ka .editorconfig-failide seadeid. Koodipuhastusel on ka uus terviklikkuse näitaja ja uus käsk puhastamise ajal, et leida klassikaliste vigade rühm. Hoiatusi või soovitusi saab kuvada ühe klõpsuga ja rakendada kohe. Sageli rakendatavaid parandusi saab ka salvestada või konfigureerida profiilina.

IntelliCode Visual Studio 2022s

IntelliCode on eelmise IntelliSense'i automaatse täitmise edasiarendus. Kui see näitas olemasolevaid omadusi ja meetodeid tähestikuliselt sorteeritud nimekirjas, siis IntelliCode näitab kõige tõenäolisemad meetodid ja omadused üleval ja tähistab need tärniga ees.

IntelliCode tugineb Microsofti analüüsile, mis käsitleb üle 2000 avatud lähtekoodiga projekti GitHubis, kuid kasutajad saavad IntelliCode'i treenimiseks kasutada ka oma projekte ja saada selle põhjal ettepanekuid. Analüüsiandmed edastatakse selleks pilve ja neid töödeldakse, kuid lähtekoode ei ole.

Visual Studio Live Share

Live Share võimaldab kuni 30 kasutajal teha koostööd ühe ja sama lähtekoodibaasi kallal Visual Studio 2022 , jagades koodibaasi ja selle konteksti teiste meeskonnaliikmetega. See toimib, sest Visual Studio Live Share ei edasta pilti, vaid ainult failipuu ja kontekstiinfo. See tähendab, et iga osaleja jääb oma tuttavasse keskkonda ja saab redigeerida teatud lähtekoodi osi sõltumatult vastuvõtjast. Live Share pakub ka võimalust ühiseks silumiseks.

Vigade kõrvaldamine Visual Studio 2022-s

Rääkides vigade kõrvaldamisest: Visual Studio 2022 Enterprise silur töötab nüüd kaks korda kiiremini kui eelmises versioonis, samal ajal on oluliselt vähendatud mälukulu protsessivälise C++ rakenduse silumisel.

 • Uus tööriist omaduste kinnitamiseks: Objekte saab veelgi lihtsamalt tuvastada nende omaduste järgi. Selleks on vaja vaid lohistada kursor konkreetsele omadusele silindri aknas või lokaalsete muutujate või automaatsete tööriistade aknas ja klõpsata viigu sümbolile: vastav teave kuvatakse seal kohe.
 • Andmete katkestuspunktid: Kui eelmistes versioonides olid andmete katkestuspunktid suunatud ainult C++-le, siis Visual Studio 2022s on need saadaval ka .NET Core'i rakenduste jaoks. Niipea, kui mingi omaduse väärtus muutub teatud objekti puhul, katkestavad nad koodi täitmise, olenemata sellest, kus see parajasti toimub. Andmete murdepunktid on suurepärased selleks, et leida koht, kus konkreetset globaalset objekti redigeeritakse, lisatakse või eemaldatakse.

Xamarin mobiiltelefoni arendajatele

Xamarin on nüüd saadaval Visual Studio 2022 Enterprise. Lisaks sellele, et Xamarin pakub lisaks ruumi säästvale installeerimisele (7 GB varasema 21 GB asemel) ka lühemaid kompileerimis- ja juurutamisaegu Androidi jaoks. Samuti sisaldab see Xamarin.Forms XAML-i omaduste redaktorit ja täiustatud Xamarin.Forms-i eelvaataja.

ASP.NET veebiarendajatele

ASP.NET-rakenduste puhul põhineb Visual Studio 2022 vaikimisi projekti mall ASP.NET Core 2.2. Projekti mall on ka palju selgemaks muudetud ja loob nüüd vähem faile.

Visual Studio 2022 eksklusiivsed ettevõtlusfunktsioonid

Eriti Visual Studio 2022 Enterprise pakub mõningaid funktsioone, mida ükski teine väljaanne ei sisalda:

 • Hetkekujutise silumine: See funktsioon võimaldab kasutajatel luua hetkepilti rakenduse aktiivsest täitmisest, et analüüsida, mis toimub konkreetsel hetkel. Hetkeseis näitab lähtekoodi ja muutujate praegust seisu.
 • Ajarännaku silumine (TTD): See on hetkeseisu silumise laiendus. TTD abil saab Azure'i virtuaalmasina kaudu töötavaid veebirakendusi kauges süsteemis siluda ja uurida nende ajalist kulgu.
 • Live Unit Testing: Live Unit Testing sobib .NET Frameworki või .NET Core'i lahenduspakettide testimiseks. See funktsioon võimaldab teil automaatselt taustal käivitada ühikteste, samal ajal kui koodi kirjutatakse. Live Unit Testing viib dünaamilised testid läbi kohe, kui koodi muudetakse, ja teavitab kasutajaid kohe, kui see ebaõnnestub. Tulemusi visualiseeritakse reaalajas, sealhulgas koodi katvust.
 • IntelliTrace: See eksklusiivne funktsioon Visual Studio Enterprise'is C#, Visual Basic ja C++ jaoks säästab silumise aega, jälgides koodi täitmise kulgu. IntelliTrace salvestab silumise ajal pidevalt andmeid, nagu suhtlemine süsteemiga (nt klõpsud, juurdepääsud süsteemile, registrile või andmebaasidele, XML-dokumentide laadimine, niitide käivitamine) ja kutsed programmikoodi meetoditele. Kasutajad saavad hüpata tagasi üksikutesse vahejaamadesse, et näha konkreetseid väärtusi kursusel.

Visual Studio 2022 Enterprise'i süsteeminõuded

Järgmised nõuded kehtivad üldiselt Visual Studio 2022 Enterprise'i paigaldamisel; need võivad olla üksikjuhtudel suuremad:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 10 versioon 1909 või uuem, Windows 11 versioon 21H2,( Home, Professional, Education ja Enterprise), Windows Server 2016 kuni Windows Server 2022 Standard & Datacenter
 • Protsessor: soovitatav vähemalt 1,8 GHz Neljatuumaline või parem. ARM protsessorid ei ole toetatud
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: 850 MB, tüüpiline paigaldus nõuab 20 - 50 GB vaba ruumi (sõltuvalt paigaldatud funktsioonidest kuni 210 GB)
 • Graafikakaart: min. 1 920 x 1080, soovitatav 1 366 x 768 või rohkem

Osta Visual Studio 2022 Enterprise ükshaaval Wiresofti veebipoest mõistliku hinnaga

Tarkvara Visual Studio 2022 Enterprise pakub Microsoft tavaliselt ainult mahulitsentsina. Wiresofti veebipoest saate osta Enterprise Editioni ka üksiklitsentsina - eriti soodsa hinnaga nn kasutatud tarkvarana.

Meie poolt müügiks pakutav Visual Studio 2022 Enterprise Edition üksiklitsents on osa varasemast ettevõtte Visual Studio mahulitsentsist, mis jagati edasimüümisel osadeks ja muudeti seega üksiklitsentsideks, mida seejärel nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Selle Visual Studio 2022 Enterprise Software jaotus ega nimetus kasutatud tarkvarana ei tähenda mingeid piiranguid funktsionaalsuse osas.

Tarkvara ostmine Wiresoftist - alati turvaline! See Wiresoft Shopis Visual Studio 2022 Enterprise saadaval olev versioon ei veena mitte ainult oma eriti soodsa hinnaga, vaid pakub ka turvalisust ostu ajal, kuna litsentsi saab kohe alla laadida ja aktiveerida kaasasoleva kehtiva mahulitsentsi võtmega.

Iga Visual Studio 2022 Enterprise või mis tahes muu programmi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresoft Software Shopist ei tekita mingeid õiguslikke probleeme, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida on kinnitanud mitmed õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara, näiteks Visual Studio 2022 Enterprise Edition üksiklitsentsina pakub meie klientidele soodsat võimalust kasutada ise eksklusiivseid programmiväljaandeid. Ka teie saate kasutada meie soodsat Microsofti tarkvara pakkumist!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Visual Studio 2022 Enterprise Edition ning ka teisi Visual Studio ja teiste Microsofti programmide versioone, mida saate kohe alla laadida. Kui teil on küsimusi Visual Studio 2022 Enterprise või mõne muu Microsofti tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2022 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad