Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2021

MICROSOFT OUTLOOK 2021

162,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook 2021 – mitmekülgne kontoritarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2021"

Microsoft Outlook 2021 – mitmekülgne kontoritarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks – eraldiseisva programmina

Microsoft Outlook 2021 on end tõestanud Office'i programmi praegune versioon e-posti liikluse professionaalseks korraldamiseks, aga ka kohtumiste ja kontaktide tsentraalseks planeerimiseks ja koordineerimiseks, näiteks sest see on üks tüüpiline ülesandeid tänapäeva päev-päevalt äri.

Võrreldes muu e-posti tarkvaraga avaldab Outlook muljet oma suure hulga tööriistade ja võimalustega, millega saab hallata isegi keerulisi projekte ja ulatuslikku suhtlust.

Kasutajaid toetab intuitiivselt kasutatav ja kasutajasõbralik Outlook 2021 kasutajaliides, mis võimaldab isegi kogenematutel kasutajatel tarkvaraga kiiresti ja lihtsalt alustada. Lisaks on puutetundlikult optimeeritud kasutatavus, millega saab programmi hõlpsalt kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. Lihtne sünkroonimine erinevate lõppseadmete vahel tagab, et Outlook 2021 kasutajad pääsevad kõikjalt juurde oma e-kirjadele, kontaktidele, ülesannetele ja kohtumistele.

E-posti tarkvara pakub muuhulgas võimalust luua igapäevases kontoritöös selged kaustastruktuurid ja teemakohased kaustad, et e-kirju jms sisukalt korraldada. Intelligentsed funktsioonid aitavad eraldada olulise ebaolulisest ja neid automaatselt vastavalt sorteerida. See tähendab, et kasutajatel on alati ülevaade kõigist asjakohastest ülesannetest ja olulistest kohtumistest. Paljud kasulikud funktsioonid aitavad teil keskenduda olulisele ja säästa seeläbi väärtuslikku aega.

Rakendusega Outlook 2021 on võimalik ka mitut meilikontot hallata töölaualiidese kaudu ja neid omavahel linkida. See võimaldab võrrelda erinevaid kalendreid, sealhulgas kuupäevi, et vältida aja kattumist. Tänu selgele navigeerimisribale on kõik e-kirjade, ülesannete, kontaktide ja kalendri funktsioonid kiiresti kättesaadavad. Outlook 2021 muudetud kasutajaliides on ka varasemast intuitiivsem ja mugavam kasutada.

MS Outlook 2021 on muidu saadaval ainult lahutamatu osa vastava Office versiooni või kogus 5 litsentsi, kuid saate e- Sa saab osta ka postiprogramme üksikult – ja eriti soodsa hinnaga. Outlook 2021 ostjad, kes soovivad kasutada kõiki selle uusi eeliseid, peaksid arvestama, et Office'i tarkvara töötab ainult opsüsteemis Windows 10.

Wiresofti veebipoest saate mitte ainult selle praeguse versiooni Outlook 2021 , vaid ka vanemaid ja muid Office'i programme eriti soodsa hinnaga. Järgmine üksikasjalik ülevaade pakub teile kõiki Outlook 2021 huvitavaid uusi funktsioone.

Outlook 2021 for Windows kõige olulisemad uued funktsioonid

Outlook 2021 sisaldab võrreldes eelmise versiooniga mitmeid täiustusi ja uusi funktsioone, mis muudavad meilide, kohtumiste ja ülesannete igapäevase korraldamise veelgi tõhusamaks. Palju leevendust on eriti kasulik üksikasjades ja hõlbustab keskendumist olulisele: alates sissetulevate e-kirjade liigitamisest vastavalt nende asjakohasusele kuni teenuse Safe-Link kahjulike linkide tuvastamiseks kuni kohtumiste korraldamiseni kogu maailmas. ajavööndite.

Asjakohane postkast käsitleb iga e-kirjade tulva

Funktsioon "Asjakohased postkastid" sõna otseses mõttes toetab kasutajaid nisu sõkaldest eraldamisel – kuna tänapäeva e-kirjade liiklus sisaldab lisaks tõeliselt olulistele kirjadele kahjuks ka palju üleliigset, kui mitte rämpsposti või pahavara manustega. sisaldab.

Funktsioon jagab postkasti kaheks vaheleheks, millel on sildid "Asjakohane" ja "Muu". Kõige olulisemad kirjad jäävad loomulikult esimese vahelehe alla, samas kui kasutajat teavitatakse ka teistest e-kirjadest, mis on klassifitseeritud "Muu" alla ning neid saab vaadata vahekaarti vahetades. Kasutades muid funktsioone, nagu "Focused", saab üksikuid e-kirju vastavalt vajadusele kas korra või üldiselt teisele vahekaardile sorteerida. Postkasti asjakohaseks kasutamiseks on vaja Microsofti Exchange kontot.

Lihtne meilide sortimine

Kasutajatele, kes ei soovi vastavat postkasti aktiveerida või kes töötavad ilma Exchange'i kontota, on Outlook 2021 asemel saadaval erinevad sortimisvalikud ja sõnumiloendis olev filter "Lugemata".

Märkige e-kirjad kustutamisel loetuks

Kiire ülevaade kõigist lugemata e-kirjadest on eriti oluline ulatusliku meililiikluse korral, et miski ei jääks kahe silma vahele. Paljud sõnumid on aga ebaolulised ja kustutatakse lugemata. Kõik sellised kaustas "Kustutatud üksused" olevad lugemata kirjad saab nüüd loetuks märkida vaid mõne klõpsuga, ilma et peaksite neid eraldi klõpsama.

Outlook 2021 fookusrežiim muudab keskendumise lihtsamaks

äsja integreeritud teravustamisrežiimi ka väärib erilist tähelepanu, mis on vastupidine eesmärk, mis on kaitsta kasutaja teistele aktiivse programmide ja sõnumeid lugedes e-kirju või korraldada ajutiselt varjates neid

Kuulake meilide sisu

Kui kontoris on kiire ja aega napib, võib mahuka sisuga meilide lugemine vastu pidada. Outlook 2021 pakub sellele probleemile lahenduse, kuna e-kirju saab programmis ka ette lugeda, samal ajal kui adressaat saab samal ajal teha muid olulisemaid ülesandeid

Meiliturve teenusega Microsoft Safe-Link

Outlook 2021 paneb erilist rõhku ka e-kirjade andmete turvalisusele.

Uus Safe-Link teenus kaitseb pahavara ja andmepüügi e-kirjade eest, mis on eriti linkides peidetud. Meilidesse manustatud lingid kuvatakse oluliselt parema eelvaatega, samas kui taustal töötav reaalajas skanner filtreerib usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügilingid.

Outlook 2021 puutetundlikult optimeeritud kasutamine

Tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutajad saavad tänu uuele žestide integreerimisele Outlooki veelgi lihtsamalt kasutada. Meetmete nagu "Märgi loetuks", "Delete", "Arhiiv", "Mark" ja "Puudub" žeste "pühkige vasakule" ja "pühkige paremale" on olemas, mida saab individuaalselt määratud.

Kolme ajavööndi kuvamine ajastamiseks

Ülemaailmne ettevõtetevaheline koostöö seab projektide ja kohtumiste korraldamisele uued nõudmised. Outlook 2021 pakub nüüd võimalust lisada kalendrisse mitu ajavööndit. See näitab kõigi osalejate kohalikku aega, mistõttu on rahvusvaheliste kohtumiste planeerimisel lihtne valida kõigile sobiv aeg.

Ärge jätke tähelepanuta kohtumiste meeldetuletusi

Et olulised kohtumised vahele ei jääks, pakub Outlook 2021 mitut võimalust nende meeldetuletamiseks. Soovi korral on võimalik kuvada silmatorkav meeldetuletus parajasti avatud akna kohale või juhtida sellele tähelepanu tegumiribal diskreetse vilkumisega.

Koosolekul osalejate kuvamine

Selleks et teada saada, kes osaleb mõne teise osaleja korraldatud koosolekul, saab teiste inimeste vastuseid vastavale päringule nüüd kuvada rakenduses Outlook 2021 teie arvutis.

Suurendage SVG-failidega meilide visuaalset mõju

E-kirjad võivad saada teavet ja mõju ka optilise sisu kaudu, näiteks kui saatja lisab vektorgraafika – tuntud ka kui skaleeritav vektorgraafika (SVG). Outlook 2021 sisaldab valikut selliseid SVG-teemasid, mida saab tasuta kasutada.

Vektorgraafika eeliseks on ühelt poolt selle mastaapsus: see tähendab, et neid saab vastavalt vajadusele suurendada või vähendada ja pöörata, ilma et pildikvaliteet langeks. Redigeerimiseks on saadaval ka erinevad filtrid, näiteks värvi muutmiseks.

Juurdepääsetav suhtlus rakenduses Outlook 2021

Outlook 2021 pakub ka takistusteta suhtluse võimalust, et e-kirju jms saaksid lugeda ja mõista ka puudega inimesed. Programm rakendab rahvusvaheliselt kehtivaid standardeid. Vastavad lahendused kuvatakse loendis "Soovitatud toimingud". Toetava veaparanduse saab Outlook 2021-s aktiveerida juba sõnumi koostamisel, nii et miski ei takista sõnumite spontaanset koostamist. Automaatsed parendussoovitused saab ühe klõpsuga vastu võtta ja Outlookis automaatselt juurutada.

Outlook 2021 süsteeminõuded

Outlook 2021 on Windowsi jaoks saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. 32-bitine versioon on vaikimisi installitud. Nende eeliseks on parem ühilduvus paljude teiste rakenduste ja lisandmoodulitega, mida saab kasutada koos Office'i programmidega.

  • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 või Windows Server 2022
  • Protsessor: 1,1 GHz või kiirem (kahetuumaline)
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 4 GB
  • RAM: vähemalt 4 GB RAM
  • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit (alates 4K-st on nõutav Office'i 64-bitine versioon)

Ostke Outlook Office Suite 2021 ühtse programmina soodsalt Wiresoftist

Microsoft Office'i komplektide klassikalise komponendina on Outlook 2021 tavaliselt saadaval ainult vastava Office'i paketi osana. Wiresoft seevastu pakub Outlook 2021 ka eraldiseisva programmina – erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvarapakkujatest. Kui te ei soovi kasutada ühtegi teist Office'i programmi, saate Wiresoftiga tarkvara ostmisel kaks korda kasu, sest saate Outlooki individuaalselt 2021 eriti soodsa hinnaga!

Teie eelised ostmisel Outlook 2021 alates Wiresoft: Te omandada ühe kasutaja litsents, mis ei nõua kallist tellimust makstud uudiseid ega piiranguid on omadustelt. See on puhas ostuversioon, mis on registreeritud ainult teie jaoks.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: meie tarkvarapoest ostetud Outlook 2021 ühe kasutaja litsents pärineb tavaliselt suuremast mahulitsentsist või on kasutatud tarkvara, mida algne ostja enam ei kasuta. Funktsioonide valikut saab kasutada 100% ja see on täiesti identne Outlook 2021-ga, mis sisaldub ka Office Suite 2021-s. Microsofti kasutatud tarkvara maineka edasimüüjana pakub Wiresoft ka ainult ametlikke täisversioone, mis on identsed teistes poodides saadaolevate Microsofti programmidega.

Wiresoftist kasutatud tarkvara ostmine on täiesti seaduslik ja riskivaba: ei teie ega meie pole juriidiliselt ohtlikus piirkonnas! Lisaks on meie poolt kontrollitud iga Wiresofti pakutava Microsofti programmi, olgu see siis kasutatud tarkvara või osa hulgilitsentsist, tegelikku ja veatut kasutatavust, et seda saaks pärast ostmist ja allalaadimist täies mahus ja tähtajatult kasutada.

Eriti erakasutajad või vabakutselised ja väiksemad ettevõtted saavad kõigist Outlook 2021 eelistest kasu, ostes Wiresoftilt tarkvara. Wiresofti tarkvarapoest ei leia mitte ainult Outlooki, vaid ka kõiki teisi müügil olevaid Office'i programme, aga ka palju muid Microsofti programme.

Kui teil on Outlook 2021 või mõne muu Office'i programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud