Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OUTLOOK 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

  • SW10489
  • 543-02647
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Outlook 2021 on järeleproovitud programmi uusim versioon e-posti liikluse professionaalseks korraldamiseks, aga ka kohtumiste ja kontaktide tsentraalseks planeerimiseks ja koordineerimiseks, nagu see on tüüpiline tänapäeva igapäevaelus . võrreldes teiste e-posti tarkvaradega on Office Business Outlook Outlook 2021 veenev tänu suurele tööriistade ja võimaluste hulgale, millega saab hallata isegi keerulisi projekte ja ulatuslikku suhtlust. toetab 2021 intuitiivselt kasutatav ja kasutajasõbralik kasutajaliides, mis võimaldab ka kogenematuil kasutajatel kiiresti ja lihtsalt tarkvaraga alustada. Lisaks sellele on programmi tänu puutetundlikule kasutatavusele lihtne kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. User 

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK 2021"

Microsoft Outlook 2021 - mitmekülgne Office'i tarkvara e-kirjade, kontaktide, ülesannete ja muu haldamiseks - eraldiseisva programmina

Microsoft Outlook 2021 on järeleproovitud Office'i programmi praegune versioon, mis on mõeldud e-posti liikluse professionaalseks korraldamiseks, aga ka kohtumiste ja kontaktide keskseks planeerimiseks ja koordineerimiseks, nagu see on tüüpiline tänapäeva igapäevases äritegevuses.

Võrreldes teiste e-posti tarkvaradega on Outlook veenev tänu suurtele vahenditele ja võimalustele, mille abil saab hallata isegi keerulisi projekte ja ulatuslikku suhtlust.

Kasutajat toetab Outlookiintuitiivne ja kasutajasõbralik kasutajaliides2021 , mis võimaldab ka kogenematuil kasutajatel kiiresti ja lihtsalt tarkvaraga alustada. Lisaks sellele on programmi tänu puutetundlikule kasutatavusele lihtne kasutada ka tahvelarvutites ja nutitelefonides. Lihtne sünkroniseerimine erinevate lõppseadmete vahel tagab, et kasutajad saavad Outlook 2021 abil oma e-kirjadele, kontaktidele, ülesannetele ja kohtumistele igal pool juurde pääseda.

Igapäevaseks kontoritööks pakub e-posti tarkvara muu hulgas ka võimalust luua selgeid kaustastruktuure ning teemakohaseid kaustu, et e-kirju jne. otstarbekalt korraldada. Intelligentsed funktsioonid aitavad eristada tähtsat ebaolulisest ja sorteerida neid automaatselt vastavalt. See võimaldab kasutajatel alati jälgida kõiki asjakohaseid ülesandeid ja olulisi kohtumisi. Paljud kasulikud funktsioonid aitavad neil keskenduda olulisele ja seega säästa väärtuslikku aega.

 Outlook 2021 abil on võimalik hallata ka mitut e-posti kontot töölaua kasutajaliidese kaudu ja neid omavahel siduda. See võimaldab sünkroonida erinevaid kalendreid, sealhulgas kohtumisi, et vältida ajalisi kattumisi. Tänu selgele navigatsiooniribale on kõik e-kirjade, ülesannete, kontaktide ja kalendrite funktsioonid kiiresti kättesaadavad. Outlooki 2021 muudetud kasutajaliides on veelgi intuitiivsem ja mugavam kasutada kui varem.

MS Outlook 2021 on muidu saadaval ainult vastava Office'i versiooni fikseeritud komponendina või alates 5 litsentsist, kuid Wiresoftist saab e-posti programmi osta ka eraldi - ja seda eriti soodsa hinnaga.   Outlook 2021 ostjad, kes soovivad kasutada kõiki selle uusi eeliseid, peaksid siiski arvestama, et Office'i tarkvara töötab ainult Windows 10 all.

Wiresofti veebipoes saate lisaks sellele praegusele versioonile Outlook 2021 ka vanemaid ja ka teisi Office'i programme eriti soodsa hinnaga ostuversioonina. Järgmine üksikasjalik ülevaade annab teile kõik huvitavad uued funktsioonid Outlookis 2021.

Outlooki 2021 kõige olulisemad uued funktsioonid Windowsi jaoks

Outlook 2021 sisaldab võrreldes eelmise versiooniga mitmeid täiustusi ja uusi funktsioone, mis muudavad e-posti liikluse, kohtumiste ja ülesannete igapäevase korraldamise veelgi tõhusamaks. Paljud lihtsustused on eriti kasulikud üksikasjades ja lihtsustavad keskendumist olulisele: alates sissetulevate e-kirjade liigitamisest vastavalt nende asjakohasusele kuni turvaliste linkide teenusest kahjulike linkide tuvastamiseks kuni kohtumiste ajavöönditeülese korraldamiseni.

Inbox with Relevance tegeleb mis tahes e-kirjade tulvaga

Funktsioon "Inbox with Relevance" aitab kasutajatel sõna otseses mõttes eraldada nisu teradest - sest tänane e-posti liiklus sisaldab kahjuks lisaks tõeliselt olulistele ka palju üleliigseid sõnumeid, kui mitte rämpsposti või pahavara manustega sõnumeid.

Funktsioon jagab postkasti kaheks vahekaardiks - märgistatud "Asjakohane" ja "Muu". Kõige olulisemad sõnumid on loomulikult esimese vahekaardi all, kuid kasutaja saab teavet ka muude e-kirjade kohta, mis on liigitatud vahekaardi "Muud" alla, ning saab neid vaadata, kui vahetab vahekaarti. Täiendavaid funktsioone, nagu "Focused ", saab kasutada üksikute e-kirjade sorteerimiseks üks kord või üldiselt teise vahekaardile vastavalt vajadusele. Postkasti kasutamine koos Relevance'iga eeldab siiski Microsofti Exchange'i kontot.

E-kirjade lihtne sorteerimine

Kasutajatele, kes ei soovi aktiveerida postkasti asjakohasusega või kes töötavad ilma Exchange'i kontota, pakub Outlook 2021 taas erinevaid sorteerimisvõimalusi ning filtrit "Lugemata" sõnumite loendis.

Märgista e-kirjad kustutamisel "loetud"

Eriti suure meililiikluse puhul on kiire ülevaade kõigist lugemata kirjadest eriti oluline, et midagi ei jääks tähelepanuta. Paljud sõnumid ei ole siiski asjakohased ja kustutatakse lugemata. Kõik sellised lugemata sõnumid, mis asuvad kaustas "Kustutatud elemendid", saab nüüd paari klõpsuga lugeda, ilma et peaks iga sõnumit eraldi klõpsama.

Outlooki 2021 fookusrežiim muudab keskendumise lihtsamaks

Erilist tähelepanu tuleks pöörata ka uuele integreeritud fookusrežiimile, mille eesmärk on teha just vastupidi, st kaitsta kasutajat e-kirjade lugemise või koosolekute korraldamise ajal teiste aktiivsete programmide ja sõnumite eest, varjates need ajutiselt

E-kirjade sisu kuulamine

Kui kontoris on kiire ja aega napib, võib suure sisuga e-kirjade lugemine takerduda. Sellele probleemile pakub lahendust Outlook 2021, sest e-kirju saab programmis ka ette lugeda, samal ajal kui saaja saab samal ajal tegeleda muude, olulisemate ülesannetega.

Turvalisus e-posti liikluses Microsofti turvalise lingi teenusega

Outlook 2021 pöörab erilist tähelepanu ka e-kirjade andmete turvalisusele.

Uus Safe-Linki teenus kaitseb pahavara ja andmepüügiprogrammide eest, mis on eriti hästi peidetud linkidesse. Maili sisseehitatud lingid kuvatakse palju parema eelvaate abil, samas kui taustal filtreerib reaalajas skanner usaldusväärselt välja pahavara ja andmepüügi lingid.

Outlooki 2021 puutetundlik kasutamine

Tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutajad saavad Outlooki veelgi lihtsamalt kasutada tänu žestide uuele integreerimisele. Selleks on žestid "Swipe vasakule" ja "Swipe paremale" saadaval selliste tegevuste jaoks nagu "Märgi kui loetud", "Kustuta", "Arhiiv", "Märgi" ja "Ei ole", mida saab määrata individuaalselt.

Kolme ajavööndi kuvamine ajakava koostamiseks

Ülemaailmne koostöö ettevõtete vahel esitab uusi nõudmisi projektide ja kohtumiste korraldamisele. Outlook 2021 pakub nüüd võimalust lisada kalendrisse mitu ajavööndit. See näitab kõigi osalejate kohalikku aega, mis võimaldab rahvusvaheliste koosolekute planeerimisel hõlpsasti valida kõigile sobiva aja.

Ära jäta kohtumise meeldetuletusi vahele

Selleks, et tähtsad kohtumised ei jääks vahele, pakub Outlook 2021 mitmeid võimalusi nende meeldetuletamiseks. Võimalik on kas kuvada silmatorkav meeldetuletus hetkel avatud akna kohal või juhtida tähelepanu sellele diskreetse vilkumisega tegumiribal.

Koosolekul osalejate kuvamine

Selleks, et teada saada, kes osaleb teise osaleja korraldatud koosolekul, saab teiste inimeste vastuseid vastavale taotlusele nüüd oma arvutis Outlook 2021 kuvada.

Parandage e-kirjade visuaalset mõju SVG-failide abil

E-kirjad võivad saada infosisu ja mõju ka visuaalse sisu kaudu, näiteks kui saatja lisab sinna vektorgraafika, mida nimetatakse ka skaleeritavaks vektorgraafikaks (SVG, Scalable Vector Graphics). Outlook 2021 sisaldab valikut selliseid SVG-motiive, mida saab tasuta kasutada.

Vektorgraafika eeliseks on ühelt poolt nende skaleeritavus: neid saab suurendada või vähendada ilma pildikvaliteeti kaotamata ning neid saab ka soovi korral pöörata. Lisaks on saadaval mitmesugused filtrid, näiteks värvi muutmiseks.

Ligipääsetav kommunikatsioon Outlookis 2021

Outlook 2021 pakub ka võimalust takistusteta suhtlemiseks, nii et e-kirju jms saavad lugeda ja mõista ka need inimesed, kellel on puue. Seda tehes kohaldatakse programmis rahvusvaheliselt kehtivaid standardeid. Vastavad lahendused kuvatakse nimekirjas "Soovitatavad meetmed". Toetavat veaparandust saab aktiveerida Outlookis 2021 juba sõnumi koostamisel, nii et sõnumite spontaansele koostamisele ei seisa miski takistuseks. Automaatsed parandusettepanekud saab ühe klõpsuga vastu võtta ja automaatselt Outlookis rakendada.

Outlooki 2021 süsteeminõuded

Outlook 2021 on Windowsi jaoks saadaval nii 32-bitise kui ka 64-bitise versioonina. Vaikimisi on paigaldatud 32-bitine versioon. Selle eeliseks on suurem ühilduvus paljude teiste rakenduste ja lisanditega, mida saab kasutada koos Office'i programmidega.

  • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 või Windows Server 2022
  • Protsessor: 1,1 GHz või kiirem (kahetuumaline)
  • Kõvakettaruum: vähemalt 4 GB
  • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
  • Graafikakaart: min. 1280 x 768 pikslit (alates 4K-st on vajalik Office'i 64-bitine versioon)

Osta Outlooki kui Office Suite'i ühe programmi 2021 mõistliku hinnaga Wiresoftist

Microsoft Office'i komplektide klassikalise komponendina on Outlook 2021 tavaliselt saadaval ainult vastava Office'i paketi raames. Wiresoft pakub siiski ka Outlook 2021 müügiks iseseisva programmina - erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvara pakkujatest. Kui te ei soovi kasutada ühtegi teist Office programmi, saate Wiresofti tarkvara ostmisel kahekordset kasu, sest saate Outlook 2021 eraldi eriti soodsa hinnaga!

Teie eelised, kui ostate Outlook 2021 Wiresoftilt: Te omandate ühe kasutaja litsentsi, mis ei kohusta teid kallite tasuliste uuendustega tellimuslepingute sõlmimiseks ega sisalda mingeid piiranguid funktsionaalsuse osas. See on puhas ostuversioon, mis on registreeritud ainult teile.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Outlook 2021 ühe kasutaja litsents, mille ostate meie tarkvarapoest, pärineb tavaliselt suuremast mahulitsentsist või on kasutatud tarkvara, mida algne ostja enam ei kasuta. Funktsioonide valik on 100% kasutatav ja täiesti identne Outlook 2021-ga, mis on samuti Office Suite 2021-ga kaasas. Kuna Wiresoft on usaldusväärne kasutatud Microsofti tarkvara edasimüüja, pakub ta ka ainult ametlikke täisversioone, mis on identsed teistes kauplustes saadaolevate Microsofti programmidega.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoftilt on täiesti seaduslik ja riskivaba: ei teie ega meie ei ole õiguslikult ebaturvalises tsoonis! Lisaks sellele on iga Wiresofti pakutav Microsoft'i programm, olgu see siis kasutatud tarkvara või osa mahulitsentsist, meie poolt testitud selle tegeliku ja laitmatu kasutatavuse suhtes, nii et seda saab pärast ostu ja allalaadimist täielikult ja piiramatult kasutada.

Eriti erakasutajad, vabakutselised ja väikeettevõtted saavad Wiresofti tarkvara ostes kasutada kõiki Outlooki 2021 eeliseid. Wiresofti tarkvarapoest leiate lisaks Outlookile ka kõik teised Office'i programmid, samuti paljud teised Microsofti programmid.

Kui teil on küsimusi Outlook 2021 või mõne muu Office'i programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad