Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 ENTERPRISE
Visual Studio 2017 Enterprise - väljaanne nõudlikele arendajatele ostuversioonina Visual Studio 2017 Enterprise Edition pakub kasutajatele laia valikut võimsaid funktsioone, et arendada rakendusi mis tahes valdkonnas ja peamistes...
1 411,90 € *
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 PROFESSIONAL
Visual Studio Professional 2017 - kõik, mis professionaalseks programmide loomiseks vajalik, on ostuversioonis olemas Visual Studio 2017 Professional Editioni abil on kasutajatel rakenduste ja programmide loomiseks kõik käeulatuses -...
118,90 € *

Microsoft Visual Studio 2017 - ajalooline vaatenurk

Microsoft Visual Studio 2017 on Microsofti populaarse integreeritud arenduskeskkonna (IDE) tähelepanuväärne versioon. Selles artiklis heidame pilgu Visual Studio 2017-le ja uurime selle jätkuvat asjakohasust tänapäeva arendajate maailmas.

Microsoft Visual Studio 2017 tutvustus

1. Tuttavlik arenduskeskkond

Visual Studio 2017 kujutab endast tuttavat arenduskeskkonda, mis pakub arendajatele laia valikut tööriistu Windowsi, veebi, mobiilsete ja pilvepõhiste rakenduste loomiseks.

2. Toetatud keeled ja platvormid

IDE toetab paljusid programmeerimiskeeli, sealhulgas C#, C++, F#, Python ja muud programmeerimiskeeled. Arendajad saavad endiselt arendada platvormideüleseid rakendusi Windowsi, Androidi, iOSi ja veebi jaoks.

Miks on Microsoft Visual Studio 2017 endiselt oluline?

1. Stabiilsus ja usaldusväärsus

Visual Studio 2017 on arendajate maailmas endiselt aktuaalne tänu oma stabiilsusele ja usaldusväärsusele. Paljud arendajad toetuvad sellele versioonile projektide puhul, mis nõuavad väljakujunenud keskkonda.

2. Integratsioon Azure'i ja DevOpsiga

IDE pakub jätkuvalt sujuvat integratsiooni Microsoft Azure'i ja Azure DevOpsiga, mis hõlbustab meeskonna koostööd, pidevat integreerimist ja kasutuselevõttu (CI/CD) ning pilvearendust.

Uuendamine uuematele versioonidele

1. Juurdepääs täiustatud funktsioonidele

Arendajad, kes otsustavad uuendada Visual Studio 2017 uuematele versioonidele, näiteks Visual Studio 2019 või Visual Studio 2022, saavad kasu täiustatud funktsioonidest, paremast jõudlusest ja kaasaegsetest tehnoloogiatest.

2. Toetus ja turvalisus

Kuna Visual Studio 2017 vananeb, pakub Microsoft jätkuvalt piiratud tuge ja turvauuendusi. Uuemale versioonile uuendamine tagab juurdepääsu uusimatele tugi- ja turvaparandustele.

Osta Microsoft Visual Studio 2017 for Windows Wiresoftist

Kokkuvõttes on Microsoft Visual Studio 2017 endiselt oluline IDE-platvormi versioon, mis on endiselt asjakohane. Kuigi see ei paku enam uusimaid funktsioone, võib see olla endiselt kasulik konkreetsete projektide jaoks. Uuematele versioonidele uuendamine võimaldab siiski juurdepääsu täiustatud funktsioonidele ja ajakohasele toetusele, mis on soovitatav enamikule arendajatele.

Kategooriad