Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2012 DEVICE CAL MICROSOFT SQL SERVER 2012 DEVICE CAL
Microsoft SQL Server 2012 Device CAL SQL Server 2012 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. SQL Server 2012 Windows Standard kasutamiseks on vaja...
65,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2012 KASUTAJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2012 KASUTAJA CAL
Microsoft SQL Server 2012 kasutaja CAL SQL Server 2012 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. SQL Server 2012 Windows Standard kasutamiseks on...
65,90 € *

SQL Serveri 2012 versiooni uued funktsioonid ja optimeerimised

SQL Serveri 2012 versiooni kõige olulisemate uuenduste hulka kuulub SharePoint Services'i jõudluse optimeerimine, mis toetab kasutajaid CALiga koostöös ning ülesannete koordineerimisel ja haldamisel.

SQL Server 2012 pakub koos Always On Availability Groups'iga võimsat kõrge kättesaadavuse lahendust, mis toetab ka kiiret katastroofide taastamist kuni üheksa kättesaadavuse replikaatori ja mitmete varundamismeetodite abil.

xVelocity suurendab ka SQL-serveri jõudlust andmesalvestusega seotud päringute puhul kahe komponendi Analysis Services In-Memory Analytics Engine ja SQL Server Relational Database Column abil.

Uue SQL Serveri Data Quality Services (DQS) abil saab luua teadmiste andmebaasi, mida saab kasutada olulisteks andmekvaliteedi ülesanneteks, nagu standardimine ning andmete parandamine, laiendamine ja deduplikatsioon. Lisaks sellele on SQL Server 2012s veelgi täiustatud selliseid funktsioone nagu andmete puhastamine ja andmete sobitamine. Andmekirjed puhastatakse duplikaatidest või ebajärjekindlatest andmetest, et neid saaks kasutada aruandlusteenustes või andmelao rakendustes.

Lisaks sellele võimaldab BI-funktsioon Power View for SharePoint Server mitte ainult andmete analüüsi, vaid ka ad-hoc aruannete loomist, sealhulgas andmete visualiseerimist.

Columnstore indeks (Transact-SQL) on praegune standard suurte tabelite päringute tegemiseks ja salvestamiseks andmelaos. Selleks kasutab veerupõhine indeks andmete töötlemisel veerupõhist andmesalvestust, mis võimaldab kuni kümme korda suuremat päringute jõudlust võrreldes reapõhise salvestusega. Kliendilitsentsiga semantiline otsing äriteabe jaoks laiendab olemasolevat täistekstiotsingu funktsiooni uute otsinguvõimalustega, mis lähevad kaugemale märksõnadest: See küsib sarnasusi dokumentide vahel, analüüsides nende tähendust.

Lisaks pakub SQL Server 2012 veelgi tugevamat integratsiooni pilvelahendusega SQL Azure, millega saab kohalikke andmebaase sünkroonida ja teha need interneti kaudu kättesaadavaks. SQL Azure'i hallatakse SQL Server Management Studio's.

SQL Server 2012 Standard väljaanne pakub juba praegu töötajatele, kellel on kasutaja- või seadme CAL, palju funktsioone igapäevatöös kasutamiseks ning ulatuslikke haldusvahendeid, nii et ka väiksemate ettevõtete ja organisatsioonide tüüpilised nõuded on täidetud, ka seoses virtualiseerimise ja andmeturbega.

SQL Serveri 2012 versiooni puhul saate Wiresoftist osta eriti soodsa hinnaga serverilitsentsi ja üksikud juurdepääsulitsentsid. Wiresoft on teie pädev partner, kes nõustab teid SQL Server 2012 paindliku ja kulusäästliku litsentsimise osas. Allpool leiate põhjalikumat teavet selle kohta, kuidas saate oma ettevõtet eriti säästlikult varustada Microsoft CAL-idega, et saada kasu kõigist SQL-funktsioonidest.

Litsentseerige SQL Server 2012 Standard Edition of Windows koos CAL-idega Wiresoftis lihtsalt ja soodsalt

Ükskõik, kas teil on juba SQL Server 2012 Standard Editioni litsents ja soovite katta või täiendada oma CAL-vajadust või soovite osta Wiresofti täieliku serverilitsentsi pluss CAL-paketi - meie laias tarkvaravalikus on kõik vajalikud litsentsid olemas. Microsoft SQL Server 2012 Standard Editioniga valite Microsofti SQL andmebaasisüsteemi järeleproovitud versiooni, mis sisaldab paljusid olulisi funktsioone, mis on optimeeritud äriteabe jaoks. Allpool leiate kogu olulise teabe teie kohandatud litsentseerimise kohta.

Microsofti CAL-litsentsimudel SQL Server 2012 jaoks

SQL Serveri 2012 versiooniga on Microsoft muutnud varem kehtinud litsentsimõõdikuid. See reguleerib, millised litsentsid on iga serveriväljaande jaoks saadaval. Varasem litsentsimine protsessorite kaupa on asendatud litsentsimisega südamike kaupa, nii et nüüd tuleb iga serveri tuum eraldi litsentseerida. See litsentsimisviis kehtib peamiselt Enterprise Editionsi puhul. SQL Server 2012 standardväljaanne on ainus, mis pakub ostjale võimalust kas litsentseerida oma serverite südamikud või valida alternatiivne litsentseerimisviis, mis koosneb serverilitsentsist ja kliendi juurdepääsulitsentsidest.

Võimalus valida kahe alternatiivi vahel SQL Standard väljaande litsentseerimisel võtab arvesse asjaolu, et väiksemate ja keskmise suurusega ettevõtete serveriteenuste kasutajate arv võib olla väiksem, kuid nende nõudmised virtualiseerimisvõimekusele ja serveri jõudlusele on võrreldavad suurettevõtete ja organisatsioonide nõudmistega.

Enamikul üsna juhitava töötajate arvuga ettevõtetel on aga tavaliselt väiksemad nõudmised nii SQL-teenuste funktsionaalse ulatuse kui ka skaleeritavuse osas. Nende jaoks on Server/CALs litsentsimudel tavaliselt soodsam litsentsimisvõimalus, ilma et peaks loobuma SQL Server 2012 olulistest funktsioonidest.

SQL-litsentsimine Standard Edition 2012 koos CAL-idega

Selleks, et teie otsus varustada ettevõtte serverid CAL-litsentsimudeliga vastab tõepoolest igapäevastele ärivajadustele, on soovitatav kindlaks määrata nii tüüpilised töökoormused kui ka serverile regulaarselt ligipääsevate töötajate arv.

Seejuures saab Wiresofti ühekordsete CAL-dega server/CAL-litsentsimudelit täiesti paindlikult ja individuaalselt teie ettevõttele kohandada, nii et ostate tõesti ainult täpselt nii palju CAL-sid, kui teil tegelikult vaja on. Nii väldite tarbetuid kulusid ning saate korrektse ja samas tõhusa litsentseerimise. Lisaks saate meilt igal ajal osta täiendavaid individuaalseid CAL-teenuseid, kui teie töötajate arv, kes kasutavad SQL-serveri teenuseid, suureneb.

Kuidas toimib SQL Server 2012 server/CAL-litsentsimine?

Serveri ja CALide litsentsimine eristab SQL Serveri tarkvara rakendamist ja vastavate teenuste kasutamist kasutaja poolt. SQL Server 2012 standardväljaande puhul, nagu ka võrreldava muu serveritarkvara puhul, tuleb kõigepealt litsentseerida ettevõtte server(id). See serverilitsents sisaldab ka kahte CAL-i kahe kasutaja- või seadmelitsentsi kujul, mis on mõeldud üksnes selleks, et administraatorid saaksid serverisse sisse logida, et täita tüüpilisi IT-haldusülesandeid. Kõigi tegelike funktsioonide ja teenuste jaoks, mida SQL Server 2012 pakub kasutajatele, vajavad isegi administraatorid - nagu ka töötajad - igaühele täiendavat kliendilitsentsi.

Tüüpilised erinevused SQL Serveri 2012 kasutaja CAL-i ja seadme CAL-i vahel

Klientide juurdepääsulitsentse on kahte tüüpi: ühelt poolt kasutaja CAL, mis annab juurdepääsuõiguse täpselt ühele kasutajale, ja teiselt poolt seadme CAL, millega on litsentseeritud täpselt üks lõppseade. Kasutaja CAL ja seadme CAL on seega kaks erinevat litsentsitoodet. See tähendab, et kasutaja CAL-i ei saa kasutada seadme CAL-ina või vastupidi. Samuti ei saa pärast kasutajale või lõppseadmele väljastatud litsentsi uuesti registreerida (litsentsida) teisele kasutajale või teisele lõppseadmele.

Samuti võib või tohib CAL-d kasutada ainult oma ettevõttes. Seetõttu ei ole kasutajal võimalik oma CALiga teise ettevõtte serverisse sisse logida.

Seevastu kasutajate ja seadmete kliendilitsentsid ei erine või erinevad ainult vähesel määral funktsioonide või teenuste ulatuse poolest. Need esindavad siiski kahte erinevat viisi SQL Serveri funktsioonidele juurdepääsuks. Mõlemat tüüpi CAL-e saab soovi korral kombineerida, nii et saate litsentseerida nii kasutajaid kui ka seadmeid paralleelselt. Allpool on esitatud lühike võrdlus kasutaja- ja seadme CAL-i eeliste kohta.

SQL Serveri seadme CAL

Microsoft SQL Serveri 2012 seadme CAL litsentseerib ühte lõppseadet vastavate serveriteenuste kasutamiseks. Ei ole oluline, kas tegemist on lauaarvuti, sülearvuti või tahvelarvutiga või isegi mobiiltelefoniga, mis töötab Windowsiga. Seega saab iga töötaja, kellel on õigus kasutada seda litsentseeritud seadet, kasutada SQL Server 2012 Standardi teenuseid ja andmeid.

Seadme CAL-ga litsentsimine on seega eriti sobiv, kui tööjaamu kasutavad organisatsioonis väga erinevad töötajad, nt vahetustega töö või projektipõhiselt.

SQL Serveri kasutaja juurdepääsu litsents

Microsoft SQL Server 2012 kasutaja CAL seevastu annab alati loa täpselt ühele määratletud kasutajale, kes võib SQL Server 2012 teenustele või andmetele ligi pääseda. Erinevalt Device CAList saab seda teha mis tahes Windowsiga ühilduva lõppseadmega - olenemata sellest, kas tegemist on lauaarvuti, tahvelarvuti, sülearvuti või mobiiltelefoniga - ja kõikjalt, isegi liikvel olles.

Kasutaja juurdepääsulitsents on seega eriti kasulik neile töötajatele, kes kasutavad regulaarselt väga erinevaid arvuteid ja ei ole ainult ettevõtte asukohas, vaid kasutavad lõppseadmeid ka välitöödel või kodukontoris.

Microsoft SQL Server 2012 CAL-d - eriti odavalt Wiresoftis

Wiresoft pakub SQL Server 2012 Standard-Editioni jaoks nii Device CAL-id kui ka User CAL-id eriti soodsa hinnaga. Need on alati originaalsed Euroopa Microsofti litsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt ja mida ei ole kasutatud ning mis on seega 100% kasutuskõlbulikud. Wiresofti meeskond on eelnevalt põhjalikult kontrollinud kõigi poes saadaval olevate CALide autentsust.

Wiresofti litsentsi ostes võite kliendina olla kindel, et ostate täielikult kasutuskõlblikud CAL-d. Lisaks sellele on Euroopa Kohtu otsuse kohaselt täiesti seaduslik müüa ja osta tarkvaratooteid, nt serverite jaoks, samuti CAL-teenuseid.

Ka teie saate kasu eelkõige hinnaeelisest eelisest, mille Wiresoft annab teile CALS for SQL Server 2012 ja ka teiste Microsofti tarkvarade kliendilitsentside puhul. Paljud meie varasemad rahulolevad kliendid ei usalda mitte ainult Wiresofti tarkvara kvaliteeti, vaid ka meie asjatundlikku nõustamist. Kui soovite teada saada, kuidas saate oma serveri kõige ökonoomsemalt litsentseerida CAL-idega, võtke meiega lihtsalt ühendust, et saada konsultatsioon, hea meelega ka chatis.