Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

137,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2016 standard – kontori ja ettevõtte kaasaegseks korralduseks Office...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 standard – kontori ja ettevõtte kaasaegseks korralduseks

Office Edition 2016 standard on loodud kõigi tänapäevaste igapäevaste igapäevaste ülesannete ja palju muuga toimetulemiseks. Paljud praktilised, intuitiivselt kasutatavad tööriistad hõlbustavad üksikute programmide kasutamist. millega kiirendatakse projektide valmimist. Eelkõige Office 2016 Standard Edition pakub tänu Publisher 2016 DTP programmi integreerimisele oluliselt suuremat rakendusvõimaluste valikut võrreldes teiste väljaannetega – see tähendab, et professionaalselt saab luua suure hulga väljaandeid kõikidele sihtrühmadele: alates äripostitustest kuni lõpetades. ulatuslikum reklaami katalooge.

Kõik Office 2016 Standardis sisalduvad programmid:

 • Word 2016 – teksti redigeerimine kontori- ja erasuhtluseks
 • Excel 2016 – raamatupidamine, statistika, arvutused
 • PowerPoint 2016 – looge esitlusi ja loenguid
 • Outlook 2016 – meilisuhtlus, kalender, kohtumiste ja ülesannete planeerimine
 • OneNote 2016 – looge märkmeid, koguge ideid ja dokumenteerige need
 • Publisher 2016 – trükimeedia kujundamine ja printimiseks ettevalmistamine

Office 2016 Standard pakub loomulikult ka tervet rida üldisi kasulikke funktsioone:

 • intelligentne assistendid "Insights", otsingu vahend, mis lingid Office programmid otse Bing otsida ja "Ütle", leida funktsioone kiiremini toetust spetsialistid samuti kogenematu kasutajatele muokatessasi dokumente.
 • Kasutajad on pilves ühendatud OneDrive'i ja SharePointi kaudu. Põhjalikud funktsioonid muudavad andmete avaldamise ka eriti paindlikuks, nii et Office 2016 optimeerib veelgi koostööd Office'i dokumentidega ja nende reaalajas esitamist.
 • Selle ja teiste väljaannete jaoks on saadaval ka uued kontorikujundused: "tumehalli" režiimil on eriti tugevad kontrastid, samas kui "värvilises" kujunduses on programmid moodsad.

Microsoft Office 2016 Standard Edition pole tavapoodides saadaval üksikklientidele, vaid ainult hulgilitsentsina, nagu seda kasutatakse suuremates ettevõtetes. Seevastu Wiresoftist saavad nii erakasutajad kui ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja VKEd osta Office Edition Standard 2016. See erineb populaarsetest väljaannetest Home & amp; Õpilane või kodu & amp; Ettevõtlus küljendusprogrammi Publisher kaudu.

2016. aasta väljaande ostmisel on eriline eelis, et seda toetavad vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid operatsioonisüsteemist Windows 7 – eriti nende ostjate jaoks, kes jätkavad selle või järglase versiooni kasutamist, mis on oluline ja ostu otsustav funktsioon. Lisaks Office 2016 Standardi 2016. aasta versioonile saate Wiresofti veebipoest osta ka Professional Pro väljaande (tellimust pole!). Järgmine ülevaade annab üksikasjaliku ülevaate kõigist Office 2016 Standardis sisalduvatest üksikutest programmidest.

Office 2016 Standardi uued üldised funktsioonid

Office 2016 Standard sisaldab standardprogrammides mõningaid uusi funktsioone, mis on mõeldud kasutajate töö toetamiseks:

 • "Soovite" (Tell Me) on operatiivassistent (saksa keeles: "Soovite"), mille ikoon on lambipirni kuju. Kui kasutaja otsib funktsiooni, tippib ta lühidalt sisestusväljale, mida ta teha tahaks, ja Tell Me näitab, kus ja kuidas see töötab, või pakub täiendavat tuge.
 • Insights on ka assistent, mis võimaldab teil kasutada Bingi toetatud intelligentset otsingut, et saada sobivaid otsingutulemusi terminite jaoks, mis on näiteks Office'i dokumendis ja mis kuvatakse küljel. valdkonnas Office aken olla.
 • Lihtsustatud jagamine võimaldab teil hõlpsamini jagada Exceli, Wordi ja PowerPointi dokumente ning määrata adressaatidele individuaalseid õigusi.
 • Funktsioon "Versiooniajalugu" näitab ka Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks mõeldud dokumendi vanemaid versioone ning teeb need kättesaadavaks.
 • OneDrive'i integreerimine võimaldab kasutajatel pääseda juurde Office'i dokumentidele kõikjal ja mis tahes seadmest, kui need on seal salvestatud.
 • Data Loss kaitse (DLP) funktsioon on kättesaadav SharePoint Online ja OneDrive Business Word, Excel ja PowerPointi dokumentide keskselt kehtestatud suunised kasutamise ja vabastamise tundlikke andmeid luua. Niipea kui turvarisk tuvastatakse, saab asjaomane kasutaja sõnumi.

Programmipõhised individuaalsed funktsioonid Office 2016 Standardis

Office 2016 standardversioonis sisalduvad üksikud programmid pakuvad ka mitmeid täiustusi ja uusi funktsioone.

Uued Wordi funktsioonid Office 2016 Standardis

Office 2016 Standardis sisalduv Wordi programm ei sisalda mitte ainult olemasolevate funktsioonide optimeerimisi, vaid ka mõningaid uusi tööriistu. Need muudavad Wordi dokumentide kallal meeskonnatöö veelgi tõhusamaks – olgu siis kontoris või veebis pilves. Lisaks on Word 2016-s veelgi rohkem malle ning eriti praktiline funktsioon PDF-dokumendi avamiseks otse programmis:

  • PDF-i avamine otse Wordis: PDF-i avamisel Word 2016-ga ei võeta arvesse mitte ainult vormingut, sealhulgas fonte, vaid ka pilte ja graafikat. Neid saab redigeerida otse Wordi integreeritud tööriistadega. Seejärel saab selle Wordi dokumendi uuesti PDF-vormingus salvestada.
  • New võimalusi WordArt kujundab: Word 2016 sisaldab isegi rohkem võimalusi WordArt kujundeid individuaalselt kujundada dokumendid - tekste saab vabalt transformeeritud, näiteks kuju kohandada graafilist elementi, jne

 

 • Täiustatud reaalajas sisestus: "Reaalajas sisendi" tööriistaga on samaaegne meeskonnatöö Wordi dokumendiga veelgi tõhusam ja samal ajal selgem: konkreetne kasutaja teeb muudatusi Word teksti samas kui teiste töötajate avanud selle, nad ei saa ainult tegevust jälgida, vaid ka neid parandada, kui vaja.
 • Täiustatud kommenteerimisfunktsioon: lisaks muudatuste reaalajas kuvamisele näitab optimeeritud kommenteerimisfunktsioon Wordis iga töötaja kommentaare nii, et teised kasutajad saavad neile otse sama kommentaari väli. Seega on kõik kaastööd tsentraalselt integreeritud samasse Wordi dokumenti, nii et kasutajad ei pea e-kirju kirjutama.
 • Manustatud kaust: kausta, kuhu see salvestati, saab hüppeloendina nähtavalt lisada igale Wordi dokumendile. See tähendab, et kõik töötajad saavad sellele ja kõikidele muudele selles sisalduvatele dokumentidele kohe juurde pääseda.

 

Uued funktsioonid rakenduses Excel 2016 for Office Standard

Excel 2016 soovitatud funktsioonid hõlmavad vastava arvutustoimingu jaoks sobivaima diagrammitüübi soovitamist. Selleks märgivad kasutajad lihtsalt hiirega vastavad andmed ja programm koostab reaalsete andmete põhjal reaalajas eelvaatena valiku sobivatest diagrammidest.

Lisaks on saadaval mõned uued diagrammitüübid, mis võimaldavad teatud arvutusi veelgi selgemalt illustreerida:

 • juga diagramm on veergdiagrammi tüüp, mida saab kasutada teatud väärtuse positiivsete ja negatiivsete muutuste kuvamiseks.
 • Histogramm sobib teatud klasside sagedusjaotuste kuvamiseks.
 • Tüüp Puukaart näitab selgelt suurussuhteid hierarhilises struktuuris.
 • Pareto diagramm kuulub histogrammide hulka ja seda kasutatakse väärtuste visualiseerimiseks absoluutses ja suhtelises väärtuses veergude kujul.
 • Sunbursti diagrammi kasutatakse peamiselt hierarhiliste andmete korraldamiseks kontsentriliste rõngaste kujul, et näidata nendevahelisi seoseid.
 • kasti graafika – ka kasti joonisena või kasti & amp; Whiskers – näitab statistilisi hinnanguid kvartiilide ja mediaanide kujul.

Lisaks pakub Excel mõningaid uusi arvutustüüpe Office 2016 Standardis, näiteks funktsiooni FORECAST.ETS , mis võimaldab lühiajalisi alternatiivseid tulevikuprognoose, sealhulgas parimaid ja võimendi; Halvimad juhtumid genereeritakse. Interaktiivsed diagrammid pivot-tabelites koos äsja integreeritud ärianalüüsi funktsioonidega pakuvad muuhulgas põhjalikku navigeerimist, nagu on teada veebipõhisest analüütilisest töötlemisest (OLAP). Uus funktsioon LET parandab Excel 2016 arvutusvõimsust ja kombineeritavust: see võimaldab üksikutele aladele valemis nimesid anda. Uus vaatefilter võimaldab peita töölehel teiste töötajate sortimise ja filtrid ning kuvada ainult enda oma.

PowerPointi funktsioonid Office 2016 Standardis

PowerPointi 2016. aasta versioon laiendab esitlusslaidide kujundamise võimalusi uute tööriistade, animatsioonide ja graafikaga, samuti ajahalduse valikuid.

 • Integreeritud PowerPointi kujundaja teeb slaidile graafika või illustratsiooni lisamisel mitmesuguseid kujundussoovitusi, mida saab ühe klõpsuga kohe kasutusele võtta.
 • Uus PowerPointi funktsioon Morph võimaldab teil luua animeeritud üleminekuid kahe esitlusslaidi vahel. Morfing töötab piltide ja graafika või 3D-kujunditega, aga ka sõnade ja tekstidega.
 • Pintsli tööriista kasutatakse slaidil oleva esitluse üksikute elementide, näiteks terminite, aga ka graafika selgeks esiletõstmiseks, tõstes need värviliselt esile. Märgistamine toimub ainult esitlusrežiimis, PowerPointi dokumenti ennast ei muudeta.
 • Funktsiooniga Timetracking saavad esinejad esitluse ajal ajahalduses paremini aru: see näitab alati saadaolevat aega, nii et ajast peetakse kinni hoolimata viivitustest.
 • Funktsioon Jagamine muudab esitluse avaldamise sotsiaalmeediakanalites (nt Facebook) veelgi lihtsamaks.
 • esitlusteenust saab kasutada Microsofti kontoga, et muuta reaalajas esitlus brauseri kaudu teistele huvilistele kättesaadavaks.

Praktilised uued Outlooki funktsioonid Office 2016 Standardis

Outlook 2016-l on mitmeid uusi funktsioone, mis eelkõige toetavad kasutajaid igapäevase e-kirjade tulva tõhusal haldamisel, aga ka sisu, kontaktide ja dokumentide veelgi kiiremal leidmisel; Failide manuste saatmine on nüüd veelgi lihtsam ja kiirem:

  • segadusega funktsioon eraldab oluline ebaoluline e-kirju postkastis ja sorteerib viimane viiakse eraldi rämps e-posti kausta. Samuti lülitab kõik potentsiaalselt ohtliku sisuga, nagu ohtlikud lingid või pahatahtlik programmid. Clutter tunneb ära ka kasutaja käitumise, näiteks milliseid e-kirju loetakse esimesena, milliseid loetakse hiljem ja milliseid täielikult eiratakse, ning täiustab seeläbi pidevalt sorteerimiskriteeriume.

 

 • virtuaalse otsingukausta kaudu filtreeritakse e-kirjad või inimesed ja kontaktid esmalt vastavalt eelmääratletud otsingukriteeriumile ja kuvatakse seejärel selles ühiselt.
 • aadressiraamat soovitab pärast nime sisestamist või uue e-kirja väljale "Saaja" klõpsamisel sobivaid kontakte aadressiraamatust, aga ka neid, kellega kirja saatja on sageli edastatud.
 • Manused leitakse ja saadetakse veelgi kiiremini, sest Outlook 2016 kuvab kõigi viimati kasutatud failide loendi, kui klõpsate nupul „Manusta fail”. Manused sisaldavad rippmenüüd funktsioonidega, mida saab ühe klõpsuga kohe avada, kopeerida, salvestada või kustutada.
 • OneDrive'i ja SharePointi kaudu saab sinna salvestatud faile saata lingina. See vähendab oluliselt meilikastis olevate andmete hulka.

 

OneNote'i märkmeprogramm Office 2016 Standardis

Viimaseks, kuid mitte vähemtähtsaks, sisaldab Office 2016 Standard ka OneNote'i, populaarset digitaalset märkmikku, mida saab tänu mitmekülgsusele kasutada peaaegu kõikjal ja eriti

Nutitelefone ja tahvelarvuteid saab kasutada märkmete tegemiseks, muutmiseks ja jagamiseks kõikjal.

 • Ideid ja ülesandeid saab spontaanselt OneNote'iga salvestada ja sünkroonida kõigis lõppseadmetes.
 • See hõlmab ka pilte, videofaile ja tekste. Integreeritud teksti- ja kõnetuvastus võimaldab otsida märksõnu piltide (nt ekraanipiltide) ja kõnefailide tekstidest.
 • OneNote integreerub erinevatesse Office'i programmidesse, mis tähendab, et märkmeid saab seal hõlpsasti kasutusele võtta.
 • Märkmeid saab puutetundlikel seadmetel ka käsitsi kirjutada.
 • Märkmeid saab ka üksteisega linkida, kusjuures Interneti-allikatest pärit sisu lingitakse automaatselt.
 • Märkmikud saab OneDrive'i salvestada ja teiste kasutajatega jagada.

Publisher 2016 on saadaval Office 2016 Standardis

Publisher on praktiline kontoriprogramm mitmesuguste veebi- või trükimeediumite loomiseks. See väljaande tarkvara on MS Office 2016 Standardi eriosa, mitte avaleht & amp; Õpilane või kodu & amp; Kaasa arvatud äri.

Kasutajasõbralik kasutajaliides pakub kõigi oluliste funktsioonide selget paigutust. Intuitiivselt kasutatavad tööriistad toetavad nii kogenematuid kui ka professionaale nii nõudlike dokumentide küljendamisel kui ka pilditöötlusel, et saada optimaalseid tulemusi. Tekste ja pilte saab optiliselt muuta pildiefektidega, nagu varjud, helendav ja 3D, aga ka peegeldused. Kujundusalal on eraldi veerg mitme pildi redigeerimiseks. Neid saab seejärel lohistada & amp; Tilkade intuitiivne vahetamine. Ja eriti digitaalse printimise puhul veebipõhise fototeenusega, saab Publisheris loodud dokumente salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2016 olulised funktsioonid ja funktsioonid on järgmised:

  • Kavandid ühised vormid on juba kuvatud kõikide dokumendi liiki, kui väljaandja on avatud: malle A4 flaierid ja tähed jne on saadaval isiklikuks tarbeks, samuti kasutamiseks ärilisel need, mitmeleheküljelised brošüürid ja suuremad kataloogid. Kõik mallis eelmääratletud elemendid, nagu pealkirjad, leheküljenumbrid, kastid, aga ka värvid, fondid ja vormingud, saab individuaalselt kohandada ja salvestada uue mallina, nii et need on sarnaste väljaannete jaoks uuesti saadaval.

 

 • Integreeritud mooduleid (nt pealkirjad, tekstiraamid ja veerud jne) saab kas kasutusele võtta või kohandada nii, et kõigi väljaannete jaoks on saadaval ühtne kujundus.
 • skaleeritav SVG vektorgraafika sisalduvad Kirjastus samuti saadaval 3D objektid saab suurendada või pöörata 360 kraadi, samal ajal hoides oma teravuse.
 • Teave rakenduse kohta Lohistage & amp; Drop-funktsioon , pilte ja graafikat saab importida Publisheri dokumenti mitte ainult kaustast või Microsofti lõikepilditeegist, vaid ka Internetist või veebipõhisest fotoalbumist Bingi pildiotsingu kaudu.
 • Funktsioon joonlaud võimaldab paigutada dokumenti millimeetri täpsusega.
 • Tekstivälja tööriist on eriti kasulik mitmeleheküljeliste väljaannete puhul; niipea, kui tekstiraami sisestatakse pikem tekst, näitab ellips, kas seal on veel rohkem teksti, mis pole nähtav. Üksikute tekstiväljade linkimisel jaotatakse sisestatud tekst nende vahel automaatselt laiali.

 

Office 2016 standardi süsteeminõuded:

MS Office Standard on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina. 64-bitine versioon installitakse tavaliselt automaatselt – 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. Olenevalt olukorrast võivad üksikud riistvaranõuded üksteisest erineda – eriti RAM-i ja kõvaketta salvestusruumi puhul. Järgida tuleb järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2-ga
 • RAM: 1 GB RAM (32-bitine), 2 GB RAM (64-bitine)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB
 • Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1024 x 768
 • Graafikakaart: vähemalt DirectX 10 graafikakaart graafika riistvaraliseks kiirendamiseks

Ostke MS Office 2016 Standard soodsalt Wiresofti veebipoest

Väljaanne MS Office 2016 Standard pole tavapoodides saadaval, vaid ainult ettevõtete hulgilitsentsina. Wiresofti veebipoes on Office 2016 standardtarkvara saadaval ka eraldi, ostuversioonina ja ilma kohustusteta, näiteks koos tarkvarauuendustega tellimusega; Wiresoftist ostes tekivad vaid ühekordsed kulud. Ostate programmi täisversiooni, mis sisaldab sama valikut programme ja funktsioone, mida pakub hulgilitsents. Ainus erinevus seisneb selles, et see Office 2016 standardpakett on üks litsents, mida kasutate ainult teie.

Secure tarkvara ostu Wiresoft: ostu Office 2016 Standard või muu Office 2016 Edition on mitte ainult eriti odav ja mugav Wiresoft, vaid ka tagada: See Office 2016 Standard Tarkvara on ühe kasutaja litsents, mis oli osa suuremast hulgilitsentsist, mida saavad tavaliselt hankida ja kasutada ainult suuremad ettevõtted. Hulgilitsentsi ostes on neil õigus ka üleliigseid tarkvaralitsentse edasi müüa – nt Wiresoftile. Seejuures ei oma tähtsust, kas neid litsentse ei ole kasutatud või on kõnealune Office’i tarkvara uuema programmiversiooniga asendatud või ei ole seda ettevõttes enam toetatud riistvara üldise kohandamise või operatsioonisüsteemi uuenduse tõttu. Hulgilitsentsi saab müügiga lõpetada ja muuta individuaalseteks litsentsideks – neid nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Ühe kasutaja litsentsideks jagamine ei mõjuta programmide ulatust ega nende funktsionaalsust, samuti ei kuulu tarkvara kasutamise käigus kulumisele.

Wiresoft müüb ainult MS Office Standardi või muude Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti algversioonide või väljaannetega; need pärinevad ka ainult seaduslikest allikatest Euroopas asuvatelt esmaostjatelt.

Kui ostate Office 2016 Standardi kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoest, ei teki teil juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on kinnitanud ka arvukad kohtuotsused.

Selle Office 2016 Standardi tarkvara saab installida arvutisse kohe pärast ostuprotsessi lõpetamist ning allalaadimist ja aktiveerimist ostuga kaasas oleva hulgilitsentsi võtmega – Multi-Activation-Key (MAK) ) - ilma aega või muid liik.

Microsoft Office'i pakettide tarkvara ostmine on Wiresofti klientide jaoks ökonoomne viis osta selliseid tavaliselt kättesaamatuid programme eriti soodsalt. See on põhjus, miks füüsilisest isikust ettevõtjad ja erakasutajad ning VKEd saavad meie madala hinnaga tarkvarapakkumisest kasu: Wiresoftiga saate mitte ainult kõiki Office 2016 standardversiooni eksklusiivseid eeliseid, vaid ka säästa raha, kui sa seda osta!

Wiresofti tarkvarapoest leiate ostuversioonina Office 2016 Standard Editioni ja muud väljaanded ja versioonid ning muud Office'i programmid. Kui teil on küsimusi Office 2016 Standardi või mõne muu Microsoft Office 2016 väljaande kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud