Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10008
 • 021-10554
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
91,90 € * 100,90 € * (8,92% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Office 2016 väljaanne Standard on mõeldud kõigi kaasaegse igapäevase äritegevuse tüüpiliste ülesannete lahendamiseks - ja palju muud: paljud praktilised, intuitiivselt kasutatavad tööriistad hõlbustavad üksikute programmide kasutamist, mis kiirendab projektide lõpuleviimist. Eriti Office 2016 väljaanne Standard pakub teiste väljaannetega võrreldes märkimisväärset plusspoolt rakendusvõimaluste osas tänu DTP-programmi Publisher 2016 integreerimisele - sellega saab professionaalselt luua hulgaliselt trükiseid kõikidele sihtrühmadele: alates äripostitustest kuni ulatuslikumate reklaamikataloogideni.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"

Microsoft Office 2016 Standard - kaasaegse kontori- ja ärikorralduse jaoks

Office-Edition 2016 Standard on mõeldud kõigi tänapäeva äritegevuse tüüpiliste ülesannete lahendamiseks - ja palju enamat: paljud praktilised, intuitiivsed tööriistad hõlbustavad üksikute programmide kasutamist, mis kiirendab projektide lõpuleviimist. Eriti väljaanne Office 2016 Standard pakub siinkohal teiste väljaannetega võrreldes märkimisväärset plusspoolt rakendusvõimaluste osas tänu DTP-programmi Publisher 2016 integreerimisele - sellega saab professionaalselt luua erinevaid trükiseid kõikidele sihtrühmadele: alates äripostitustest kuni ulatuslikumate reklaamikataloogideni.

Kõik programmid, mis on lisatud Office 2016 Standard:

 • Word 2016 - tekstitöötlus kontori- ja eraviisilise suhtluse jaoks
 • Excel 2016 - raamatupidamine, statistika, arvutused
 • PowerPoint 2016 - esitluste ja loengute loomine
 • Outlook 2016 - e-posti suhtlus, kalender, kohtumiste ja ülesanneteplaneerimine
 • OneNote 2016 - märkmete loomine, ideede kogumine ja dokumenteerimine
 • Publisher 2016 - trükimeedia kujundamine ja trükivalmiduse ettevalmistamine

Office 2016 Standard pakub muidugi jälle terve rida üldisi kasulikke funktsioone:

 • Intelligentsed assistendid "Insights", otsinguvahend, mis seob Office programmid otse Bing Searchiga, ja "Tell Me", mis aitab funktsioone kiiremini leida, toetavad nii professionaalid kui ka kogenematud kasutajad dokumentide redigeerimisel.
 • Kasutajad on ühendatud pilve OneDrive'i ja SharePointi kaudu. Ulatuslikud funktsioonid muudavad ka jagamise eriti paindlikuks, nii et Office 2016 tõhustab veelgi koostööd Office dokumentide ja nende reaalajas edastamise osas.
 • Uued Office kujundused on saadaval ka selle ja teiste väljaannete jaoks: "Tumehall" režiim on eriti tugevate kontrastidega, samas kui "Värviline" kujundus kuvab kaasaegse välimusega programme.

Microsoft Office 2016 Standard Edition ei ole saadaval tavakaubanduses üksikklientidele, vaid ainult mahulitsentsina, kuna neid kasutatakse suuremates ettevõtetes. Wiresoftis saavad aga nii eraisikud kui ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja VKEd osta ka Office väljaannet Standard 2016. See erineb praegustest väljaannetest Home & Student või Home & Business kujundusprogrammi Publisher järgi.

2016. aasta väljaande ostmisel on eriline eelis, et seda toetavad vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid alates Windows 7-st - oluline ja otsustav omadus ostjatele, kes jätkavad selle või järelversiooni kasutamist. Lisaks 2016. aasta versioonile Office 2016 Standard saate Wiresofti veebipoest osta ka Professional Pro versiooni (ilma tellimuseta!). Alljärgnevas ülevaates on esitatud üksikasjalikult kõik üksikud programmid, mis on esitatud aadressil Office 2016 Standard.

Üldised uued funktsioonid Office 2016 Standard

Office 2016 Standard sisaldab mõningaid uusi funktsioone Standard-programmides, mis peaksid kasutajaid kasulikult toetama:

 • "Sa soovid" (Tell Me) on kasutusassistent (Eesti "Sa soovid"), mille ikooniks on lambikuju. Kui kasutaja otsib mingit funktsiooni, sisestab ta lühidalt sisendväljale, mida ta tahab teha, ja Tell Me näitab, kus ja kuidas seda teha, või pakub täiendavat tuge.
 • Insights on ka nõustaja, mida saab kasutada, et saada Bingi toetatud intelligentse otsingu abil sobivaid otsingutulemusi näiteks dokumendis Office. Need tulemused kuvatakse akna Office külgvaldkonnas.
 • Lihtsustatud jagamine lihtsustab Exceli, Wordi ja PowerPoint'i dokumentide jagamist ja vastuvõtjatele individuaalsete õiguste määramist.
 • Versiooniajaloo funktsioon näitab ja teeb kättesaadavaks dokumendi vanemad versioonid Wordi, Exceli ja PowerPointi jaoks.
 • OneDrive'i integreerimine võimaldab kasutajatel pääseda ligi Office dokumentidele kõikjalt ja igast lõppseadmest, kui need on seal salvestatud.
 • Andmekaotuse kaitse (DLP ) funktsioon on saadaval SharePoint Online'i ja OneDrive for Businessi kaudu Wordi, Exceli ja PowerPoint'i dokumentide jaoks, et luua tsentraalselt poliitikaid tundlike andmete kasutamiseks ja jagamiseks. Niipea, kui turvarisk tuvastatakse, saab asjaomane kasutaja teate.

Programmispetsiifilised individuaalsed funktsioonid Office 2016 Standard

Office 2016 Standard Editionis sisalduvad üksikud programmid pakuvad samuti terve rea täiustusi ja uusi funktsioone:

Uued Wordi funktsioonid aadressil Office 2016 Standard

Programmis Word, mis on lisatud Office 2016 Standard, on optimeeritud olemasolevad funktsioonid ning lisatud on ka mitmeid uusi vahendeid. Need muudavad eelkõige meeskonna ühise töö Wordi dokumentidega veelgi tõhusamaks - kas siis Office või veebipõhiselt pilves. Lisaks sellele on Word 2016-is aga veelgi rohkem malle ning eriti praktiline funktsioon PDF-dokumendi avamiseks otse programmis:

 • Avage PDF otse Wordis: PDF-faili avamisel Word 2016-ga ei rakendata mitte ainult vormingut, sealhulgas fonte, vaid ka pilte ja graafikat. Neid saab redigeerida otse Wordi integreeritud vahenditega. Seejärel saab seda Wordi dokumenti uuesti salvestada ka PDF-vormingus.
 • Uued WordArt kujundite valikud: Word 2016 sisaldab veelgi rohkem võimalusi WordArt-kujundite jaoks, millega dokumente kohandada - näiteks saab teksti vabalt muuta, et see sobiks graafilise elemendi kujuga jne.
 • Parandatud reaalajas sisestamine: "Reaalajas sisestamise" vahend muudab samaaegse meeskonnatöö Wordi dokumendis veelgi tõhusamaks ja samal ajal ka selgemaks: kui teatud kasutaja teeb Wordi tekstis muudatusi, samal ajal kui see on avatud ka teistel töötajatel, siis saavad nad mitte ainult jälgida tegevusi, vaid neid vajadusel ka parandada.
 • Täiustatud kommentaarifunktsioon: Lisaks muudatuste reaalajas kuvamisele kuvab Wordi optimeeritud kommentaarifunktsioon iga töötaja kommentaare nii, et teised kasutajad saavad neile otse samas kommentaariväljas vastata. Seega on kõik panused koondatud ühte ja samasse Wordi dokumenti, nii et kasutajad ei pea nende kohta e-kirju kirjutama.
 • Kinnitatud kaust: Iga Wordi dokumenti saab nähtavalt kinnitada kausta, kus see on salvestatud hüppelistena (jumplist). Nii saavad kõik töötajad sellele ja ka kõigile teistele seal olevatele dokumentidele kohe juurdepääsu.

Exceli 2016 uued funktsioonid aadressil Office Standard

Üks Exceli 2016 soovitatud funktsioonidest on vastava arvutusoperatsiooni jaoks sobivaima diagrammitüübi soovitus. Kasutajad valivad lihtsalt hiirega asjakohased andmed ja programm loob reaalsete andmete põhjal sobivate graafikute valiku, mis on live-esitluse kujul.

Lisaks on saadaval mitu uut diagrammitüüpi, et illustreerida teatud arvutusi veelgi selgemalt:

 • Veetabeli diagramm on tulpdiagrammi tüüp, mida saab kasutada positiivsete ja negatiivsete muutuste näitamiseks antud väärtuses.
 • Histogramm sobib teatud klasside sagedusjaotuste kuvamiseks.
 • Puukaardi tüüp näitab selgelt proportsioone hierarhilises struktuuris.
 • Paretodiagramm kuulub histogrammide hulka ja seda kasutatakse absoluutsete ja suhteliste väärtuste visualiseerimiseks veergude kujul.
 • Sunbursti diagrammi kasutatakse peamiselt hierarhiliste andmete paigutamiseks kontsentriliste rõngaste kujul, et näidata nendevahelisi seoseid.
 • Kastidiagramm - tuntud ka kui boxplot või box & whiskers - näitab statistilist analüüsi kvartiilide ja mediaanide kujul.

Lisaks pakub Excel Office 2016 Standard mõned uued arvutustüübid, nagu näiteks funktsioon PROGNOSE.ETS, mis genereerib nüüd ka lühiajalisi alternatiivseid tulevikuprognoose, sealhulgas parimaid ja halvimaid juhtumeid. Interaktiivsed graafikud pivot-tabelites pakuvad koos äsja integreeritud Business Intelligence funktsioonidega muu hulgas Online Analytical Processing'ist (OLAP) tuntud drill-down navigatsiooni. Uus funktsioon LET parandab arvutuste jõudlust ja kombineeritavust Excel 2016-is: valemi sees saab sellega nimetada üksikuid vahemikke. Uus vaatefilter võimaldab teil peita teiste kaastöötajate sorte ja filtreid töölehel ja näidata ainult oma enda omad.

PowerPointi funktsioonid aadressil Office 2016 Standard

PowerPointi 2016. aasta versioon laiendab esitluse slaidikujunduse võimalusi uute tööriistade, animatsioonide ja graafika ning ajajuhtimise võimalustega:

 • Sisseehitatud PowerPoint Designer teeb graafika või illustratsiooni slaidile lisamisel mitmeid kujundusettepanekuid, mida saab ühe klõpsuga koheselt rakendada.
 • Uus PowerPoint Morph funktsioon võimaldab teil luua animeeritud üleminekuid kahe slaidi vahel. Morphing töötab piltide ja graafika või 3D-kujundite, aga ka sõnade ja tekstidega.
 • Pintslitööriista kasutatakse üksikute elementide, näiteks terminite, aga ka graafika selge esiletõstmiseks slaidil, tõstes need värviliselt esile. Esile tõstmine toimub ainult esitlusrežiimis, PowerPointi dokumenti ennast ei muudeta.
 • Aja jälgimise abil saavad ettekandjad ettekande ajal veelgi paremini hakkama ajajuhtimisega: see näitab alati olemasolevat aega, nii et ajakavast peetakse kinni hoolimata võimalikest viivitustest.
 • Jagamisfunktsioon muudab esitluse avaldamise sotsiaalmeediakanalite, näiteks Facebooki ja muude kanalite kaudu veelgi lihtsamaks.
 • Esitlusteenust saab kasutada koos Microsofti kontoga, et teha live-esitlus teistele huvilistele kättesaadavaks ka veebilehitseja kaudu.

Praktilised uued Outlooki funktsioonid Office 2016 Standard

Outlook 2016 sisaldab mõningaid uusi funktsioone, mis aitavad kasutajatel peamiselt tõhusalt hallata igapäevast e-kirjade tulva ning leida sisu, kontakte ja dokumente veelgi kiiremini; ka failimanuste saatmine on nüüd veelgi lihtsam ja kiirem:

 • Funktsioon Clutter eraldab olulised ja ebaolulised e-kirjad juba postkastis ja sorteerib viimased oma prügikasti; see keelab ka kogu potentsiaalselt ohtliku sisu, näiteks ebaturvalised lingid või pahavara. Clutter tunneb ära ka kasutaja käitumise, näiteks milliseid kirju loetakse esimesena, milliseid hiljem ja milliseid ignoreeritakse täielikult, ning parandab seega pidevalt sorteerimiskriteeriume.
 • Virtuaalse otsingukausta kaudu filtreeritakse e-kirjad või isikud ja kontaktid esmalt vastavalt eelnevalt määratud otsingukriteeriumile ja seejärel kuvatakse need seal ühiselt.
 • Pärast nime sisestamist või uue e-kirja väljal "Kellele" klõpsamist pakub aadressiraamat vastavaid kontakte aadressiraamatust, aga ka neid, kellega sõnumi saatja sageli suhtleb.
 • Manuseid saab leida ja saata veelgi kiiremini, sest Outlook 2016 näitab klõpsates nupul "Lisa fail" nimekirja kõigist failidest, mida on hiljuti kasutatud. Manused sisaldavad rippmenüüd, kus on funktsioonid koheseks avamiseks, kopeerimiseks, salvestamiseks või kustutamiseks ühe klõpsuga.
 • OneDrive'i ja SharePoint'i kaudu saab seal salvestatud faile saata lingina . See vähendab oluliselt andmete hulka e-postkastis.

Märkmeprogramm OneNote aadressil Office 2016 Standard

Viimaks, kuid mitte vähemtähtsaks, Office 2016 Standard sisaldab ka OneNote'i, populaarset digitaalset märkmikku, mille mitmekülgsus tähendab, et seda saab kasutada peaaegu kõikjal, eriti

Nutitelefonid ja tahvelarvutid märkmete tegemiseks, redigeerimiseks ja jagamiseks kõikjalt.

 • Ideed ja ülesanded saab OneNote'iga spontaanselt salvestada ja sünkroniseerida kõikides seadmetes.
 • See hõlmab pilte, videofaile ja teksti. Integreeritud teksti- ja kõnetuvastuse abil on võimalik otsida pilte (nt ekraanipilte) ja häälefaile võtmesõnade järgi.
 • OneNote on integreeritud erinevate Office programmidega, mis teeb märkmete tegemise seal lihtsaks.
 • Puutetundlikes seadmetes saab märkmeid sisestada ka käsitsi.
 • Märkmeid saab ka üksteisega siduda, kusjuures Interneti-allikate sisu on automaatselt seotud.
 • Märkmikke saab salvestada OneDrive'i ja jagada neid teiste kasutajatega.

Publisher 2016 on saadaval aadressil Office 2016 Standard

Publisher on käepärane programm Office, millega saab luua erinevaid meediakandjaid veebi või trükkimise jaoks. See kirjastamistarkvara on MS Office 2016 Standard eriline osa ja ei kuulu programmi Home & Student või Home & Business.

Kasutajasõbralik kasutajaliides pakub kõigi oluliste funktsioonide selget paigutust. Intuitiivselt kasutatavad tööriistad toetavad nii kogenematuid kui ka professionaale nii nõudlike dokumentide kujundamisel kui ka pilditöötluses, et saavutada optimaalseid tulemusi. Teksti ja pilte saab visuaalselt muuta selliste pildiefektidega nagu varjud, luminestsents, 3D ja peegeldused. Mitme pildi redigeerimiseks on kujundusalas olemas eraldi veerg. Neid saab seejärel intuitiivselt vahetada, kasutades drag & drop'i. Ja eriti veebipõhise fototeenusega digitaalse printimise puhul saab Publisheris loodud dokumente salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2016 olulised funktsioonid ja omadused on järgmised:

 • Kujundusmallid tavalistes formaatides kuvatakse juba Publisheri avamisel kõigi dokumenditüüpide jaoks: isiklikuks otstarbeks on saadaval mallid A4-voldikutele ja kirjadele jne, äriliseks kasutamiseks on saadaval mallid ka mitme lehekülje pikkuste brošüüride ja ulatuslikumate kataloogide jaoks. Kõiki mallil eelnevalt määratletud elemente, nagu pealkirjad, leheküljenumbrid, kastid, aga ka värvid, kirjatüübid ja vormindus, saab individuaalselt kohandada ja salvestada uue mallina, et need oleksid sarnaste väljaannete jaoks uuesti kättesaadavad.
 • Integreeritud ehitusplokid - näiteks pealkirjad, tekstiraamid ja veerud jne - saab samuti kas üle võtta või kohandada, nii et kõigi väljaannete jaoks on olemas ühtne kujundus.
 • Publisheris sisalduvat skaleeritavat SVG-vektorgraafikat ja ka olemasolevaid 3D-objekte saab soovi korral suurendada või pöörata 360 kraadi, säilitades seejuures alati nende teravuse.
 • Drag & Drop-funktsiooni abil saab pilte ja graafikat Publisheri dokumenti importida mitte ainult kaustast või Microsoft ClipArt'i raamatukogust, vaid ka Internetist või veebipõhisest fotoalbumist Bingi pildiotsingu kaudu.
 • Joonlaua funktsioon võimaldab millimeetri täpset paigutust dokumendis.
 • Tekstivälja tööriist on praktiline abivahend, eriti mitmeleheküljeliste trükiste puhul; kui pikem tekst on sisestatud tekstiraami, näitab ellips, kui teksti on rohkem, kuid see ei ole nähtav. Üksikute tekstiväljade ühendamisel jaotatakse sisestatud tekst automaatselt nende vahel.

Süsteeminõuded Office 2016 Standard:

MS Office Standard on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina. 64-bitine versioon paigaldatakse tavaliselt automaatselt - 32-bitise x86-protsessoriga operatsioonisüsteemi saab paigaldada ainult 32-bitise versiooni. Sõltuvalt versioonist võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda - eriti RAM-i ja kõvakettaruumi osas. Pange tähele järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteem: vähemalt Windows 7 või uuem või Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB
 • Ekraan: vähemalt 1 024 x 768 eraldusvõime
 • Graafikakaart: vähemalt DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks

Osta MS Office 2016 Standard odavalt Wiresofti veebipoest

Väljaanne MS Office 2016 Standard ei ole saadaval tavalises kaubanduses, vaid ainult mahulitsentsina ettevõtetele . Wiresofti veebipoes on tarkvara Office 2016 Standard saadaval ka üksikult, ostuversioonina ja ilma kohustusteta nagu tarkvara uuendustega tellimise korral; seega Wiresofti kaudu ostes tuleb maksta ainult ühekordseid kulusid. Te ostate programmi täisversiooni, mille programmide ja funktsioonide ulatus on identne mahulitsentsiga, ainus erinevus on see, et see Office 2016 Standard pakett on üksiklitsents, mida kasutate ainult ise.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Office 2016 Standard või mõne muu Office 2016 väljaande ostmine Wiresoftilt ei ole mitte ainult eriti odav ja mugav, vaid ka turvaline: see Office 2016 Standard tarkvara on ühe kasutaja litsents, mis oli osa suuremast mahulitsentsist, mida saavad tavaliselt osta ja kasutada ainult suuremad ettevõtted. Koguselitsentsi ostmisel on neil ettevõtetel õigus müüa tarkvara ülejäävaid litsentse edasi - nt Wiresoftile. Ei ole oluline, kas neid litsentse ei ole kasutatud või kas kõnealune Office tarkvara on asendatud uuema programmiversiooniga või ei toetata enam ettevõttes riistvara üldise kohandamise või operatsioonisüsteemi uuendamise tõttu. Müügi kaudu saab mahulitsentsi lahutada ja konverteerida individuaalseteks litsentsideks - neid nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks. Üksikuteks litsentsideks jagamine ei mõjuta programmide ulatust ega nende funktsionaalsust, samuti ei ole tarkvara kasutamisest tingitud kulumine.

Wiresoft müüb ainult MS Office Standard või muude Microsofti programmide täisversioone, mis on identsed Microsofti originaalversioonide või -väljaannetega; need pärinevad samuti ainult seaduslikest allikatest Euroopas asuvatelt esmakordsetelt ostjatelt.

Seega, kui ostate Office 2016 Standard kasutatud tarkvara Wiresoft Software Shopist, ei ole teil mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on kinnitanud ka arvukad kohtuotsused.

Selle Office 2016 Standard tarkvara saab paigaldada arvutisse kohe pärast ostuprotsessi ja allalaadimise lõpetamist ning aktiveerida ostuga kaasas oleva mahulitsentsi võtmega - Multi-Activation-Key (MAK) - ja kasutada ilma ajaliste või muude piiranguteta.

Tarkvara ostmine Microsoft Office paketid on Wiresofti klientidele ökonoomne võimalus osta selliseid tavaliselt mitte saadaolevaid programme lisaks eriti soodsalt. Seetõttu saavad eriti füüsilisest isikust ettevõtjad ja erakasutajad, kuid ka VKEd kasu meie soodsa tarkvara pakkumisest: Wiresoftiga ei saa nad mitte ainult kõiki Office 2016 Standard Editioni eksklusiivseid eeliseid, vaid säästavad ka raha ostmisel!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Office 2016 Standard Edition, samuti muud väljaanded ja versioonid ning muud Office-programmid ostuversioonina. Kui teil on küsimusi Office 2016 Standard või mõne muu Microsofti Office 2016 Editioni kohta, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2016 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad