Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL

54,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke kasutatud kaugtöölauateenuste User CAL-id Windows Server 2016 jaoks kasutamiseks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"

Ostke kasutatud kaugtöölauateenuste User CAL-id Windows Server 2016 jaoks

kasutamiseks kaugtöölaua teenuseid Windows Server 2016 iga kasutaja vajab RDS-kliendi juurdepääsulitsentsi (lühendatult RDS-i kasutaja CAL), et ta pääseks ettevõtte võrgus igast lõppseadmest sõltumatult juurde Windowsi programmidele jne. Tavaline Windows Serveri kasutaja CAL ei kata kaugjuurdepääsu õigusi; need tuleb eraldi osta kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-i vormis. See annab ühele registreeritud kasutajale loa kaugtöölaua seanssideks.

Kasutatud tarkvarana on Wiresofti RDS User 2016 CAL-idel suur eelis madalam hind võrreldes paljude teiste litsentsipakkujate RDS kasutaja CAL-idega. Need sisaldavad samu funktsioone, mis kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid Windowsi serveri kaugtöölauateenuste jaoks, mis on saadaval ametliku Microsofti hulgilitsentsiprogrammi kaudu.

Millised on Windows Server 2016 RDS-i kasutaja CAL-ide eelised?

Kaugtöölaua teenused Windows Serveri jaoks – varem tuntud kui terminaliteenused – vastanduvad spetsiaalsele server rolli Kasutajad või väljundseadmed, et oleks võimalik kasutada teenuseid Windows Server 2016 või muu server versiooni ilma Windows programme kasutatakse paigaldatakse kohapeal arvutisse. RDS 2016 kasutaja CAL-id reguleerivad seda üksikute töötajate kaugjuurdepääsu; Programmid tehakse litsentsitud kasutajale kättesaadavaks kaugtöölaua seansi ajal vastava Windowsi serveri kaudu, mis toimib hostina. Seejärel saab ta kasutada mis tahes arvutit või sülearvutit jne, et sellele juurde pääseda oma kliendi juurdepääsulitsentsiga – RDS-i kasutaja CAL-iga – kas kohalikult (kaugjuhtimisega) või ettevõtte asukohas Interneti-ühenduse kaudu.

Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse kasutaja CAL-i eelised töötajatele

Iga volitatud kasutaja, kes on RDS Kasutaja CAL Windows Server 2016 pääseb kasutamise standardiseeritud Windows töökeskkond. Nagu juba mainitud, käivitatakse Windowsi programmid kaugtöölaua seansis vastavas serveris hostina; kasutaja kuvab ainult oma seansi, kuna see toimub teistest kliendiühendustest eraldi.

RDS User CAL 2016 abil saavad kasutajad kasutada peaaegu kõiki vanemaid seadmeid, isegi kui selle jõudlus on madalam, kuna Windowsi serveri praegune jõudlus on neile saadaval kaugjuhtimispuldiga Desktop Services; Remote Desktop Service User CAL 2016 puhul ei ole võimsama riistvara pakkumine seetõttu Windowsi programmide uusimate versioonide kasutamiseks kohustuslik.

Windows Server 2016 jaoks mõeldud RDS CAL-süsteemi eelised administraatoritele

Lisaks RDS-i kasutaja CAL-ide praktilistele eelistele kasutajatele ja lõppseadmetele pakub süsteem RDS CAL eeliseid ka administraatoritele: kaugjuhtimispuldi litsentsimine juurdepääsuõiguste teeb haldamisega kõik registreeritud kasutajad ja arvutid tõhusamalt, sest firma võrgus rakendatud Windows tarkvara saab tsentraalselt hallata ja ka kättesaadavad, see ei pea olema paigaldatud iga seadmega. Ainuüksi Windowsi server majutab neid ja värskendused koos värskendustega toimuvad ka selles.

RDS-i kasutaja CAL-e kasutatakse ka registreeritud kasutajate individuaalsete õiguste määratlemiseks, et nad saaksid Windowsi serverit kasutada ainult oma juurdepääsuvalikutega. Windows Server 2016 jaoks mõeldud RDS-i kasutaja ja seadme CAL-id vähendavad seetõttu oluliselt ka tööjaamade hooldamise ja pakkumisega seotud pingutusi.

Tehniline teave Windows Server 2016 kaugtöölaua teenuse kasutaja CAL-ide kohta

RDS-i pakkumist ja kasutamist kasutaja CAL-ide jaoks Windows Serveris reguleerivad erinevad rollid. Esiteks ühilduvus RDS CAL ja serveri versiooni järgimine.

Ülevaade Windows Remote Desktop Services serverirollidest

Windows Server 2016 RDS-i kasutamisel määratletakse lisaks kasutajate kasutusõiguste administreerimisele ka muud serverirollid, mis võetakse arvesse koos, lubada kasutada Windows reguleerida programmid jne litsentseeritud kasutaja või seadmele:

 • Remote Desktop Licensing Manager reguleerib RDS-i kasutamist iga kasutaja CAL-i jaoks või teeb selle kättesaadavaks.
 • Kaugtöölaua seansi host haldab töölaudu või programme, mis tehakse iga seansi jaoks volitatud kasutajale (või seadmele) kättesaadavaks.
 • Remote Desktop Connection Broker pakub seansi jaoks RDS-ühendust; kui seansi ajal tekib katkestus, loob see selle ka uuesti.
 • Kaugtöölaua lüüs reguleerib lõppseadme kaudu juurdepääsu avalikus võrgus olevale Windowsi töölauale.
 • Kaugtöölaua teenuste veebijuurdepääs pakub juurdepääsu RDS CAL-i kaudu veebiportaali kaudu.

Märkige Windows Serveri kaugtöölaua teenuse kasutaja CAL-ide 2016 versiooni ühilduvus

RDS CAL - olenemata sellest, kas see on mõeldud konkreetsele kasutajale või konkreetsele seadmele - peab alati ühilduma selle Windowsi serveri versiooniga, millega ühenduse luuakse. Windows Server 2016 kasutajatele mõeldud RDS-i CAL-ide puhul tähendab see, et nad saavad neid kasutada nii Windows Server 2016 kui ka Windows Serveri vanema versiooni (alla versioonile üleminek) juurdepääsuks. Siiski ei saa RDS CAL 2016 abil juurde pääseda Windows Serveri kõrgemale versioonile. See on võimalik ainult Remote Desktop Services CAL-i sobiva versiooniga.

Kasutaja CAL-ide ja seadme CAL-ide võrdlus Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste jaoks

Nagu juba eespool kirjeldatud, kehtib põhimõtteliselt järgmine: Microsofti serveritarkvara 2016 või mõne muu versiooni juurutamine ei sõltu selle edasisest kasutamisest – nii otse kui ka kaugtöölaua teenuste jaoks ; selleks on vajalik vastav kliendi juurdepääsulitsents – RDS User CAL või RDS Device CAL. Kõiki Windowsi serveri kasutamiseks mõeldud kliendijuurdepääsulitsentside juurdepääsuõigusi reguleerib Microsoft oma litsentsimissüsteemiga.

Et pääseda Windowsi serverile ja selle kaugtöölaua teenustele lokaalselt iseseisvalt – kaugjuhtimisega – veebi kaudu juurde, on lisaks tavapärastele vaja täiendavaid RDS-i kasutajaid või seadme CAL-e. juurdepääsulitsentsid. Microsoft RDS CAL süsteem võimaldab serveri administraatorid täpselt hallata kõiki juurdepääsuõiguste, mis pakub suuremat turvalisust kui registreerimata kasutajatele ilma sellise juurdepääsu loa (RDS Kasutaja CAL) või väljundseadmed puudub juurdepääs Windows server.

Microsoft pakub Windowsi serverite kaugtöölauateenuste kasutamiseks kahte erinevat tüüpi CAL-e:

 • RDS-i kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale kaugjuurdepääsuõigused
 • RDS-seadme CAL: see annab spetsiaalsele seadmele (arvuti, sülearvuti, lauaarvuti, mobiil) kaugjuurdepääsuõigused

Kasutaja CAL-id Remote Desktop Services 2016 jaoks

RDS-i kasutaja CAL Windows Serveri jaoks registreeritakse alati ainult ühe spetsiaalse kasutaja nimel. Juurdepääsulitsents annab kasutajale õiguse pääseda juurde Windowsi serverile kaugtöölaua seansi jaoks; Lõppseadme või klientarvuti valik, mille kaudu ligipääs toimub, on vaba, kuid sellele pääseb korraga ligi vaid ühest arvutist vms. Riistvara vaba valikuga saab volitatud kasutaja lülituda ettevõtte asukohas lauaarvuti, liikvel olles mobiiltelefoni või tahvelarvuti vms või näiteks kodukontoris sülearvuti vahel, sest koos RDS kasutaja CAL ta kasutab alati oma isikliku konto Windows server.

RDS-i CAL-idega kasutajatele kaugtöölaua litsentsimist ei jõustata. See tähendab, et vastav kliendiühendus luuakse sõltumata litsentsiserveris pakutavate kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-ide arvust. Siiski peab iga kasutaja jaoks olema saadaval kehtiv kasutaja CAL. Seetõttu tuleb ettevõttes määratleda kasutaja CAL-ide täpne arv ja Windowsi serverisse tuleb installida piisavalt juurdepääsulitsentse, et RDS CAL oleks igale kasutajale saadaval. Seda toetab

Kaugtöölaua litsentsihaldur on reguleeritud.

Lühidalt kõik Windows Server 2016 RDS-i kasutaja CAL-ide omadused

 • RDS-i kasutaja CAL-id määratakse Active Directory'is konkreetsele kasutajale – seadme asemel
 • Kasutajate RDS-i CAL-id pole ajutiselt saadaval ja neid ei saa tühistada
 • Litsentsiserver jälgib iga kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-i
 • CAL-e ei saa aga meeskonnasiseselt jälgida
 • Määratud kasutajate CAL-ide arv võib olla ülekoormatud, kuid see on vastuolus kaugtöölaua litsentsilepinguga

Järeldus

Millist tüüpi kaugtöölauateenuste CAL-id Windows Server 2016 jaoks pakuvad ettevõttes rohkem eeliseid, on igal juhul erinev. Kliendi juurdepääsu litsentsimise otsustamisel lähtutakse nii töötajate arvust kui ka lõppseadmete valdavast kasutusest: Töötajad, kes kasutavad erinevaid lõppseadmeid paindlikult mitte ainult ettevõttesiseselt, vaid ka väliselt ja mobiilselt või erinevates tööjaamades ning Windowsis. server juurdepääsu, on rohkem võimalusi koos RDS Kasutaja CAL. RDS-i kasutaja CAL-i ei saa muuta seadme CAL-iks ega vastupidi. otsus tuleb seega langetada ostes!

Ostke Wiresofti veebipoest ühe litsentsi kaudu odavaid Microsofti kasutaja CAL-e Remote Desktop Services 2016 jaoks

RDS Kasutaja CAL Windows Server 2016 on saadaval Wiresoft Internetipoest alustades ühe litsentsi - pakkumise kui kasutatud tarkvara sisaldab soodsa hinnaga ilma "kasutatud" halvemus kasutusmugavus tähendab.

Millist tarkvara kasutatakse Windows Server 2016 jaoks mõeldud RDS-i kasutaja CAL-idest?

Wiresofti veebipoes pakutavad Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-id on tüüpilised Microsofti juurdepääsulitsentsid selle litsentsimisprogrammist; need on osa lõppseadmete hulgilitsentsist, mille ettevõte esmakordselt ostis. Kasutajate juurdepääsulitsentsid, mida nad ei vajanud, või kogu hulgilitsents müüdi Wiresoftile ja hulgilitsents lahustati RDS-i üksiklitsentsides. Nii ostmisel kui ka jagamisel märgitakse need CAL-id kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Kuid see ei ole seotud RDS-i kasutaja CAL-i funktsioonide üldise kulumisega ega ka muude kasutuspiirangutega, sealhulgas ajapiiranguga.

Millist turvalisust pakub Windows Server 2016 jaoks mõeldud Remote Desktop Services kasutaja CAL-ide kasutatud tarkvara?

Klientide jaoks pole kasutatud RDS-i CAL-ide ostmine Wiresoftist mitte ainult odav, vaid ka turvaline! Saate Microsoft Windows Server 2016 kaugtöölauateenuste jaoks ühe kasutaja CAL-i, mis ei ole vähem raha eest kui võrreldavad uued kaubad, kuid sellel on ka ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele, sealhulgas litsentsi aktiveerimisele kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kõik Wiresofti pakutavad kaugtöölaua teenused kasutaja CAL-id Windows Server 2016 jaoks pärinevad ettevõtte litsentside portfellist. Teie kui kliendi jaoks hõlmab RDS-i kasutaja CAL-i või mõne muu Microsofti kliendi juurdepääsulitsentsi ostmine kasutatud tarkvarana ja selle kasutamine seega õiguskindlust, kuna kehtivaid sätteid ei rikuta. Seda on ikka ja jälle selgelt kinnitanud ka erinevad kohtulahendid. Ostja täieliku kontrollimise tõttu on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditikindel!

Teie eelised 2016. aasta kaugtöölauateenuste kasutaja CAL-ide kasutatud tarkvaraga

Wiresofti pakkumine kasutajate CAL-ide Windows Server 2016 RDS-i jaoks ja muud kliendi juurdepääsulitsentsid kasutatud tarkvarana ei paku klientidele mitte ainult odavamat alternatiivsete tavapärane kaubanduslik pakkumised, kuid pakub ka vaba valik CAL-ide arvu kohustatud litsentsi kaugteenistuste Windows Server.

Lisaks on teil Wiresofti veebipoe pakkumisega võimalus kasutada lisaks seadmetele ka RDS seadme CAL-e ning vanemaid või vanemaid seadmeid RDS CAL Windows Server 2016. Acquire uuemad versioonid Windows Server juurdepääsu litsentsid. Ostes sellised CAL-id Windows Serveri vanemate versioonide jaoks, väldite ühilduvusprobleeme või uue riistvara ostmist. Kasutage Wiresofti Windows Serveri mitmesuguste CAL versioonide laias valikus kasutatavat tarkvara!

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutajate ja seadmete CAL-id Windowsi serverite ja muude Microsofti kliendi juurdepääsulitsentside või serveriprogrammide jaoks – odav kui kasutatud tarkvara, sealhulgas kohene allalaadimine. Kui teil on küsimusi Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote RDS-i kasutaja CAL-ide kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud