Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10084
 • 6VC-03224
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
37,90 € * 40,90 € * (7,33% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x User CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS User CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Selleks, etsaaks kasutada Windows Server 2016 kaugtöölauateenuseid, vajab iga kasutaja RDS kliendilitsentsi (lühendatult: RDS User CAL), et ta saaks ettevõtte võrgus lokaalselt ja mis tahes terminaliseadmest sõltumatult Windows-programmidele jne. ligi pääseda. Windows Serveri tavaline User CAL ei hõlma kaugjuurdepääsuõigusi, need tuleb eraldi osta Remote Desktop Services User CAL kujul. See annab ühele registreeritud kasutajale õiguse kaugtöölaua seansse kasutada.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"

Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016 osta kasutatud

Selleks, et kasutada Remote Desktop Services Windows Server 2016, vajab iga kasutaja RDS Client Access License (lühendatult: RDS User CAL), et ta saaks ettevõtte võrgus lokaalselt, mis tahes lõppseadmest sõltumatult kasutada Windows programme jne. Tavapärane kasutaja CAL Windows Serverile ei hõlma kaugjuurdepääsuõigusi, need tuleb osta eraldi Remote Desktop Services User CAL-i kujul. See annab ühele registreeritud kasutajale loa kaugtöölaua sessioonideks.

Kasutatud tarkvarana on Wiresofti RDS User 2016 CAL-de suureks eeliseks madalam hind võrreldes paljude teiste litsentsipakkujate RDS User CAL-dega. Samal ajal sisaldavad need samu funktsioone, mis on saadaval Microsofti ametliku Microsoft Volume Licensing Program'i kaudu Remote Desktop Services serveri Windows kasutaja kliendilitsentsidega.

Millised on RDS User CAL-de eelised Windows Server 2016 jaoks?

Remote Desktop Services for Windows Server - endise nimega Terminal Services - kujutab endast kasutajate või isegi lõppseadmete suhtes spetsiaalset serverirolli, et nad saaksid kasutada Windows Server 2016 või mõne muu serverversiooni teenuseid, ilma et kasutatavaid Windows programme oleks arvutisse lokaalselt paigaldatud. RDS 2016-i kasutaja CAL-dega reguleeritakse seda kaugjuurdepääsu üksikute töötajate jaoks; vastava Windows serveri kaudu, mis toimib hostina, tehakse programmid litsentseeritud kasutajale kättesaadavaks kaugtöölaua seansi ajal. Seejärel saab see kasutaja kasutada mis tahes arvutit või sülearvutit jne, et pääseda neile juurde kohapeal iseseisvalt (eemalt) või ka ettevõtte asukohas internetiühenduse kaudu, kasutades oma kliendilitsentsi - RDS User CAL.

Töötajatele mõeldud Remote Desktop Service'i kasutaja CAL-i eelised Windows Server 2016 jaoks

Iga volitatud kasutaja, kellel on RDS User CAL Windows Server 2016 jaoks, saab seega kasutada standardiseeritud Windows töökeskkonda mis tahes Interneti-võimelise lõppseadmega kaugseansi raames. Nagu juba mainitud, täidetakse Windows programme vastaval serveril kui hostil kaugtöölaua seansi ajal; kasutajale näidatakse ainult tema enda seanssi, kuna see toimub teistest kliendiühendustest eraldi.

RDS User CAL 2016 abil saavad kasutajad kasutada peaaegu kõiki vanemaid lõppseadmeid, isegi kui nende jõudlus on väiksem, sest Remote Desktop Services pakub neile Windows serveri praegust jõudlust; Remote Desktop Service User CAL 2016 abil ei ole seega võimsama riistvara olemasolu kohustuslik nõue, et kasutada Windows programmide praeguseid versioone.

RDS CAL süsteemi eelised Windows Server 2016 administraatorite jaoks

Lisaks RDS-kasutajate CAL-de praktilistele eelistele kasutajate või lõppseadmete jaoks pakub RDS CAL-süsteem eeliseid ka administraatorite jaoks: Kaugjuurdepääsuõiguste litsentseerimine muudab kõigi registreeritud kasutajate ja arvutite haldamise tõhusamaks, sest ettevõtte võrgus saab rakendatud Windows tarkvara hallata tsentraalselt ja selle kaudu ka pakkuda, seda ei pea selleks paigaldama igale üksikule lõppseadmele. Ainult Windows server võõrustab seda ja uuendused koos uuendustega toimuvad samuti seal.

RDS User CAL-dega määratakse ka registreeritud kasutajate individuaalsed õigused, nii et nad saavad kasutada Windows serverit ainult oma juurdepääsuõigustega. RDS User and Device CALs for Windows Server 2016 vähendavad seega oluliselt ka tööjaamade hoolduse ja kasutuselevõtuga seotud jõupingutusi.

Tehniline teave Remote Desktop Service'i kasutaja CAL-de kohta Windows Server 2016 jaoks

Nii RDS for User CAL-de pakkumist kui ka kasutamist Windows serveris reguleerivad erinevad rollid. Kõigepealt tuleb tagada RDS CAL-i ja serveri versiooni ühilduvus.

Ülevaade Windows serverite rollidest Remote Desktop Services

Windows Server 2016 RDS-i kasutamisel on lisaks kasutajate kasutusõiguste haldamisele määratletud ka muud serverirollid, mis ühiselt reguleerivad Windows programmide jms kasutamist litsentseeritud kasutaja või lõpp-punkti jaoks:

 • Remote Desktop Licensing Manager reguleerib või tagab RDS-i kasutamise iga kasutaja CAL-i jaoks.
 • Remote Desktop Session Host haldab volitatud kasutajale (või lõppseadmele) igas seansis pakutavaid töölaudu või programme.
 • Remote Desktop Connection Broker tagab seansi jaoks RDS-ühenduse ja seansi ajal katkestuse korral ka ühenduse taastamise.
 • Remote Desktop Gateway kontrollib lõppseadme kaudu juurdepääsu Windows töölauale avalikus võrgus.
 • TheWeb Access for the Remote Desktop Services pakub juurdepääsu RDS CALi kaudu veebiportaali kaudu.

Pange tähele versioonide ühilduvust Windows Serveri ja Remote Desktop Service User CAL 2016 vahel

RDS-CAL - olenemata sellest, kas konkreetse kasutaja või konkreetse seadme jaoks - peab alati ühilduma selle Windows serveri versiooniga, millega ühendus luuakse. RDS-CALi puhul tähendab see kasutajate jaoks Windows Server 2016 puhul, et nad saavad seda kasutada nii Windows Server 2016 kui ka Windows Serveri vanema versiooni kasutamiseks (downgrade). Siiski ei saa RDS-CAL 2016-i kasutada kõrgema Windows Serveri versiooni kasutamiseks. See on võimalik ainult vastava versiooniga Remote Desktop Services CAL on võimalik.

Kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de võrdlus Remote Desktop Services jaoks Windows Server 2016-lt

Põhimõtteliselt nagu eespool kirjeldatud: Microsoft Server 2016 tarkvara või mõne muu versiooni rakendamine ei sõltu selle edasisest kasutamisest - nii otse kui ka Remote Desktop Services; selleks on vaja vastavat kliendilitsentsi - RDS User CAL või RDS Device CAL. Kõik juurdepääsuõigused kliendilitsentside kaudu Windows serveri kasutamiseks reguleerib Microsoft oma litsentsisüsteemiga.

Selleks, et pääseda ligi Windows serverile ja selle Remote Desktop Services lokaalselt ja sõltumatult - eemalt - veebi kaudu, on lisaks tavapärastele juurdepääsulitsentsidele vaja veel RDS User või Device CAL-i. Microsofti RDS CAL-süsteem võimaldab ka serveri administraatoritel täpselt hallata kõiki juurdepääsuõigusi, mis tagab suurema turvalisuse, sest registreerimata kasutajatel, kellel puudub selline juurdepääsulitsents (RDS User CAL), või lõppseadmetel ei ole juurdepääsu Windows serverile.

Microsoft pakub Remote Desktop Services of Windows serverite kasutamiseks kahte erinevat tüüpi CAL-i:

 • RDS User CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale kaugjuurdepääsuõigused
 • RDS Device CAL: see annab kaugjuurdepääsu õigused spetsiaalsele seadmele (PC, sülearvuti, laud, mobiil)

Kasutaja CALid Remote Desktop Services 2016 jaoks

RDS User CAL for Server on alati registreeritud ainult ühe kindla kasutaja nimele .Windows Juurdepääsulitsents annab sellele kasutajale õiguse pääseda ligi Windows serverile kaugtöölaua seansi jaoks; juurdepääsuks kasutatava lõppseadme või kliendiarvuti valik on vaba, kuid korraga saab kasutada ainult ühte arvutit või sarnast. Tänu vabale riistvara valikule võib volitatud kasutaja vahetada ettevõtte asukohas asuvat lauaarvutit, mobiiltelefoni või tahvelarvutit jne. teel olles või näiteks kodus sülearvutigaOffice, sest RDS User CAL-i abil kasutab ta alati oma isiklikku kontot Windows serveris.

RDS User CAL-de puhul ei ole kaugtöölaua litsentseerimine kohustuslik. See tähendab, et vastav kliendiühendus luuakse sõltumata litsentsiserveris pakutavate kasutajate CAL-de arvust Remote Desktop Services. Siiski peab iga kasutaja jaoks olema olemas kehtiv kasutaja CAL. Seetõttu tuleb kindlaks määrata ettevõtte kasutajate CAL-de täpne arv ja paigaldada Windows serverisse piisav arv juurdepääsulitsentse, et igale kasutajale oleks kättesaadav RDS CAL. Seda teeb

Remote Desktop Licensing Manager.

Kõik RDS User CAL-de funktsioonid Windows Server 2016 jaoks lühidalt

 • RDS User CAL on määratud konkreetsele kasutajale Active Directory's - seadme asemel
 • RDS kasutajakõlblikkuskoodid ei ole ajutised ja neid ei saa tühistada
 • Iga Remote Desktop Services kasutaja CAL-i jälgib litsentsiserver
 • Siiski ei saa CAL-e jälgida meeskonna sees
 • Määratletud kasutaja CAL-de arvu võib üle koormata - kuid siis on see vastuolus Remote Desktop'i litsentsilepinguga

Kokkuvõte

Millist tüüpi kaugtöölaua teenuste CALid on järgmised Windows Server 2016 pakub ettevõttes rohkem eeliseid, seega on see juhtumipõhiselt erinev. Klientide juurdepääsu litsentsimise otsus sõltub nii töötajate arvust kui ka lõppseadmete esmasest kasutamisest: töötajatel, kes kasutavad paindlikult erinevaid lõppseadmeid mitte ainult sisemiselt, vaid ka väliselt ja mobiilselt ning pääsevad neile ligi erinevatest töökohtadest ja pääsevad ligi Windows serverile, on RDS User CALiga rohkem võimalusi. RDS User CAL-i ei saa muuta Device CAL-iks ega vastupidi. Seega tuleb otsus teha ostu ajal!

Ostke Microsoft User CAL-d Remote Desktop Services 2016 jaoks odavalt ühe litsentsi Wiresofti veebipoest

RDS User CALs for Windows Server 2016 on saadaval Wiresofti veebipoes alates üksiklitsentsist - pakkumine kasutatud tarkvarana sisaldab soodsat soodushinda, ilma et "kasutatud" tähendaks mingeid puudusi kasutatavuse osas.

Mis on kasutatud tarkvara RDS User CAL-idest Windows Server 2016 jaoks?

Wiresofti veebipoes pakutavad Remote Desktop Services kasutaja CAL-d Windows Server 2016 jaoks on tüüpilised Microsofti litsentseerimisprogrammi juurdepääsulitsentsid; need on osa lõppseadmete mahulitsentsist, mille ettevõte algselt ostis. Ettevõtte poolt mittevajalikud kasutajate juurdepääsulitsentsid või kogu mahulitsents müüdi Wiresoftile ja mahulitsents jagati üksikuteks RDS-litsentsideks. Nii ostu kui ka jagamise korral märgitakse need CALid seejärel kasutatud tarkvaraks. See ei tähenda siiski RDS User CAL funktsioonide üldist kulumist ega muid piiranguid seoses nende kasutatavusega, sealhulgas ajalise piiranguga.

Millist turvalisust pakub kasutatud tarkvara Remote Desktop Services User CALs for Windows Server 2016?

Klientide jaoks ei ole kasutatud RDS CAL-de ostmine Wiresoftilt mitte ainult taskukohane, vaid ka turvaline! Saate Single User CAL for Remote Desktop Services of Microsoft Windows Server 2016 ei ole vähem raha võrreldes võrreldavate uute kaupade, vaid ka ostja turvalisus läbi kohese allalaadimise, sealhulgas litsentsi aktiveerimine koos lisatud kehtiva mahu litsentsi võti.

Kõik Wiresofti pakutavad kasutaja CAL-d Remote Desktop Services Windows Server 2016 kasutajakõlblikud CAL-d pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Teie kui kliendi jaoks sisaldab RDS-i või mõne muu Microsofti kliendilitsentsi kui kasutatud tarkvara kasutaja CAL-i ostmine ja kasutamine seega õiguskindlust, sest kehtivaid eeskirju ei ole rikutud. Seda on ka erinevad kohtuotsused ikka ja jälle selgelt kinnitanud. Tänu ostjate täielikule tõestusele on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditi-kindel!

Teie eelised kasutatud tarkvaraga User CALs jaoks Remote Desktop Services 2016

Wiresofti pakkumine Windows Serveri 2016 RDS-i kasutaja CAL-dele ja muudele kliendilitsentsidele kui kasutatud tarkvarale ei ole mitte ainult odavam alternatiiv tavapärastele kommertspakkumistele klientidele, vaid pakub ka vaba valikut Windows Serveri kaugteenuste litsentsimiseks vajalike CAL-de arvu osas.

Lisaks on Teil Wiresofti veebipoe pakkumisega võimalus lisaks Windows Server 2016 RDS CALidele osta ka Windows Serveri RDS Device CALid ning vanemate või uuemate versioonide juurdepääsulitsentsid. Ostes sellised CAL-d vanematele Windows Serveri versioonidele, väldite ühilduvusprobleeme või vajadust osta uut riistvara. Kasuta Wiresofti laialdast kasutatud tarkvara pakkumist erinevate CAL-versioonide jaoks Windows Serverile!

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutaja- ja seadme CAL-id Windows Serverile, aga ka muud Microsofti kliendilitsentsid või serveriprogrammid - odavalt kasutatud tarkvara, sh kohene allalaadimine. Kui teil on küsimusi RDS User CAL-de kohta Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kohta, võtke meiega ühendust chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2016 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad