Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

29,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 8.1 Pro – uuendusliku Microsofti operatsioonisüsteemi võimas versioon kasutatud...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro – uuendusliku Microsofti operatsioonisüsteemi võimas versioon kasutatud tarkvarana

Windows 8.1 Professional on Microsofti veenev vastus kõigile kasutajatele, kes ei olnud eelmise versiooniga rahul. Selle peamiseks põhjuseks oli täielikult muudetud nn Metro disain, mis tahvelarvutite ja nutitelefonide pindade stiilis kuvas programme ja muid funktsioone optiliselt vähendatud monokroomsete ikoonidena, mida ruudukujulise põhialuse tõttu tunti ka plaatidena. kuju.

Lisaks tuttava algusvaate naasmisele pakub Windows 8.1 täiendavaid täiustusi ja, eriti ettevõtetele mõeldud Pro-väljaandes, tervet rida asendamatuid ärifunktsioone mida kasutatakse haldamise Networks ja sellega seotud turvalisuse eeskirju, samuti nende andmete kaitse on hädavajalik. Windows 8.1 Pro – mõeldud kasutamiseks VKEdes – pakub selliseid funktsioone nagu domeeniga liitumine, et võimaldada lõppseadmetel võrguühenduseta juurdepääs võrgule, samuti BitLockerit andmete kaitsmiseks, eriti mobiilseadmetes. lõppseadistele ning võimas virtualiseerimistehnoloogiaga Hyper-V.

8.1 Pro väljaande ostmisel on suur eelis, et seda Windowsi operatsioonisüsteemi saab kasutada ka vanemates riistvarasüsteemides. Wiresofti veebipoest leiate nii Windows 8.1 Pro ühe kasutaja ostuversioonina kui ka muid väljaandeid ning vanemaid või uuemaid opsüsteeme ja palju muid Microsofti programme. Järgmises ülevaates tutvustatakse esmalt Windows 8.1 Pro olulisemaid uuendusi ja seejärel kogu Windows 8.1 versiooni olulisi funktsioone.

Windows 8.1 Pro väljaande funktsioonid

Windows 8.1 Pro koos oma lisafunktsioonide ja -omadustega on suunatud eelkõige ettevõtetele ja võimsatele kasutajatele, kelle jaoks võrgu turvalisus ja virtualiseerimine mängivad olulist rolli. Järgmised funktsioonid pakuvad laialdasi võimalusi:

Domeeniga liitumine operatsioonisüsteemis Windows 8.1 Pro

Üks Windows 8.1 Pro väljaande otsustavatest omadustest on domeeniga liitumise funktsioon – see on ettevõtete jaoks hädavajalik võrgus lõppseadmete haldamiseks.

Domeenidega liitudes saab arvutid ühendada võrguühenduseta ettevõtte võrguga Access Directory kaudu, ilma et oleks vaja füüsilist või VPN-ühendust. Võrguühenduseta domeeniga liitumist reguleerivad DirectAccessi juhised, mis määratlevad ka kaughalduse reeglid.

Kõiki domeeni alla ühendatud võrguarvuteid haldab IT-administraator domeenikontrolleri – arvutite ja arvutivõrgu kasutajate keskse autentimise serveri – kaudu, seega on neil ühine andmebaas ja turvapoliitika ning unikaalne nimi.

Integreeritud rühmapoliitika halduskonsooli (GPMC) abil saavad nad muuta domeenipoliitikat või luua uusi. Windows 8.1 Pro muudab selle protsessi ka vanematest versioonidest lihtsamaks. Lisaks lihtsustab see ka BYOD-stsenaariumide haldamist (too oma seade) seadmetega, mis ei kuulu kindlasse domeeni, mis hõlmab tavaliselt privaatseid mobiilseadmeid, nagu sülearvutid, tahvelarvutid või nutitelefonid.

Hyper-V Windows 8.1 Pro jaoks

Samuti on integreeritud Windows 8.1 Prosse Hyper-V virtualiseerimistehnoloogia uus versioon. Lisaks üksikute süsteemide täieliku isoleerimise võimalusele pakub see erinevate turvafunktsioonide kasutamist, nagu andmete täitmise ennetamine (DEP) riistvara tasemel ja võrguaadresside tõlkimine (NAT) IPv4-aadresside haldamiseks.

Hyper-V-d kasutatakse nii andmekeskuste kui ka väiksemate keskkondade virtualiseerimiseks. Operatsioonisüsteemis Windows 8.1 Pro saadaoleva versiooniga saab Hyper-V-d kasutada ka kliendi virtualiseerimiseks. Virtuaalservereid saab nende töötamise ajal Hyper-V hostide vahel teisaldada või kopeerida. Lisaks käsitleb Hyper-V ka kõvaketaste kujutisi virtuaalse kõvaketta (või VDHX) vormingus.

Turvaline kõvaketta krüptimine BitLockeriga

Kui kiiresti võib juhtuda, et tahvelarvuti ja sülearvuti kaob või isegi varastatakse. Mobiilseadme kadumisest palju kriitilisem on see, et sellesse salvestatud tundlikke või isiklikke andmeid ei saa enam kasutada ega väärkasutada. Süsteemi Windows 8.1 Pro integreeritud BitLocker takistab vähemalt volitamata isikute vaatamist või kuritegelikul eesmärgil kasutamist, krüpteerides need turvaliselt.

Praktiline tööriist "BitLocker To Go" pakub ka USB-mälupulkade ja väliste kõvaketaste krüptimise võimalust.

Windows 8.1 Pro lisafunktsioonid

Lisaks Pro Edition Windows 81 pakkumised paranenud end-to-end turvalisuse usaldusväärse Boot ja Secure Boot Windowsi tulemüüri samuti Windows Defender ja Microsoft SmartScreen, filtri avastamiseks ründetarkvara, mida saab laadida URL-i kaudu.

Ja krüptimine (EFS), faile NTFS andmekandjaid võib kindlalt krüptitud Windows NT-põhise operatsioonisüsteemi nii, et nad jäävad konfidentsiaalseks ja kaitstud isegi kui kõrvalised isikud on piisavalt kaitstud juurdepääsuõiguste või varguse Saa juurdepääsu nendele andmekandjatele.

Windows 8.1 versiooni olulisemad üldised uuendused ja funktsioonid

Versioon 8.1. Säilitab paljud eelmise Windows 8 versiooni põhilised uuendused, kuid täiustab paljusid detaile, millega kasutajad ei tulnud toime või millega rahul ei olnud. Põhimõtteliselt oli idee luua ühtne kasutajaliides kõigis Windows 8.1-s. käitatavad seadmed, kuid säilitatud.

Kaasaegse kasutajaliidese paani välimus

Uuele operatsioonisüsteemile tüüpiline paanide optika on kasutajate jaoks kõige silmatorkavam funktsioon: eelmise loendi asemel, mis sisaldab kõiki sageli kasutatavaid programme jne, kuvatakse nüüd kõik kasutatud ja standardsed rakendused nn "Moodsas kasutajaliideses". disain - kui UI tähistab "kasutaja" Interface "seisab - nimetatakse ka Metro-Design by Microsoft.

Versioonis 8.1. Pro, aga ka teiste väljaannete puhul saavad kasutajad lülituda opsüsteemi vanematest versioonidest tuntud käivitusmenüü vaatele, klõpsates lipuga silmatorkavale nupule. Paremklõpsuga pääsete otse ligi olulistele Windowsi sätetele ning ka süsteemi taaskäivitamise või väljalülitamise võimalusele. Windows 8.1 kasutajad saavad ka valida, kas operatsioonisüsteem käivitub plaadipinnaga või laadib kohe töölaua.

Tausta valimiseks saate nüüd integreeritud piltide eelvaliku jms asemel kuvada enda fotosid jms. Samuti on võimalus kuvada mitut fotot vaheldumisi.

Uus: plaatide suurust ja kuju saab nüüd kohandada vastavalt oma ideedele. Eesmärk täiesti uue kaasaegse UI disain oli algselt luua ühtne välimus kõigis Nutitelefonidel - arvutite või sülearvutid tabletid nutitelefonid - kusjuures plaatide kujundus on optiliselt ilmsem väiksemal mobiiltelefoni kui üks töölaud. Versioon 8.1. Pro jne pakub nüüd nelja plaadi suurust: suur, lai, keskmine ja väike. Nii võivad ebaolulised või harva kasutatavad äpid olla visuaalselt vähem silmatorkavad, samas kui populaarsete rakenduste, näiteks uue ilmarakenduse puhul saab eelvaate funktsiooni tänu suuremale ekraanile paremini kasutada, kuna see näitab ka palju reaalajas infot. Suuremad pildid sisaldavad ka lühikest tekstiteavet selle kohta, milline programm on seotud, mis on abiks tehnilisemate rakendustega orienteerumisel.

Kasulik: kasutajatele, kes ei ole (veel) Windows 8.1 paanide kontseptsiooniga tuttavad, on Microsoft integreerinud oma rakenduse "Spikker ja näpunäited", mis sisaldab teavet toimimise kohta, samuti selgitavaid tekste ja videoid.

Windows 8.1 Pro-ga nelja rakenduse kuvamine korraga

Kui rakendused on avatud, näitab Windows 8.1 aktiivseid paaniprogramme kõrvuti vabalt valitavas suuruses – võrreldes 8 versiooniga, mille esimene rakendus asub kolmandikul ekraani laiusest ja teine rakendus kaks kolmandikku laius märgitud. Ekraani saab eriti hästi kasutada kõrge eraldusvõimega ekraaniga seadmetes. Isegi nelja avatud äppi saab kuvada töölauaekraanidel eraldusvõimega 1920 x 1200 pikslit. Eraldusjoont liigutades saab peale avamist ka äppide suurust varieerida. See, milline rakendus on praegu aktiivne, on tähistatud kolme punktiga eraldusjoonel.

Uued rakendused operatsioonisüsteemis Windows 8.1

Windows 8.1. pakub – loomulikult ka Professional Editionis – mitmeid uusi rakendusi, millest mõned kasutajad on ilmselt oma nutitelefonides ilma jäänud, sealhulgas:

  • Rakendus Kalkulaator: see võimaldab teha lihtsaid arvutusi ja mõõtmisi teisendada (nt kilomeetrid miilideks). Rakendusel on ka teaduslik vaade keerukamate valemitega.
  • Äratuskella rakendus: lisaks tavalistele äratusfunktsioonidele pakub äratuskell ka taimerit ja stopperit.
  • Helisalvesti rakendus: tuntud helisalvesti on nüüd Windows Blue osa: rakendust saab kasutada helisalvestiste tegemiseks ja redigeerimiseks, mida saab soovi korral SkyDrive'i salvestada.
  • Rakendus "Toiduvalmistamine ja nautimine": siit leiavad kokandushuvilised palju illustreeritud retsepte paljudeks erinevateks puhkudeks. Integreeritud ostunimekirja funktsioon muudab selle nutitelefonis kasutamise eriti praktiliseks.

Vanade ja uute rakenduste tulvast ülevaate loomiseks saab need Windows 8.1-s gruppidesse koondada, mis muudab pikkade loendite klõpsamise üleliigseks.

Charms Bar operatsioonisüsteemis Windows 8.1

Lisaks on saadaval seadistusvalikud, et lülitada välja tüüpilised uued Windows 8 juhtelemendid, nagu Charms Bar. Windows 8-ga kasutusele võetud Charms Bari idee on pakkuda kasutajatele otsest juurdepääsu viiele olulisele funktsioonile "Otsi, jagamine, käivitamine, seadmed ja sätted". See aktiveerub kohe, kui kasutaja viib hiirekursori ekraani paremasse ülanurka ja kuvatakse. Windows 8.1 Pro jne puhul on Charms Bari lihtsam desaktiveerida, kui seda pole vaja. Lisaks saab üksikute rakenduste vahel vahetamise funktsiooni deaktiveerida, klõpsates kuvari vasakus ülanurgas.

SkyDrive

Microsofti veebimälu SkyDrive on versiooni 8.1 jaoks uuesti üle vaadatud. See on eriti ilmne sünkroonimisel: kui varem sünkrooniti SkyDrive'i failide kopeerimisel Windows Exploreri kaudu kõik sinna salvestatud failid automaatselt kõigi lõppseadmetega, siis Windows 8.1 SkyDrive sünkroonib ainult kaustu ja pisipilte. Salvestusteenus laadib faili alla ainult sellel topeltklõpsuga. See uus seade on eriti kasulik, kui mõnel kasutataval lõppseadmel on vähem kõvakettaruumi ja Interneti-ühendus on nõrgem. Kõiki andmeid nii kohapeal kui ka SkyDrive’is hallatakse uue SkyDrive’i rakenduse kaudu. Windows 8.1 salvestab SkyDrive'i ka olulised arvutisätted ja teatud varufailid.

Windows 8.1 Pro ja teiste installimise riistvaratingimused

Et Windows 8.1 Pro töötaks seadmes probleemideta, peab see vastama teatud riistvaranõuetele. Windows 8.1 Pro on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, ainult 64-bitine garanteerib, et teatud programme ja rakendusi saab täies mahus kasutada. Windows 8.1 installimisel peavad olema täidetud järgmised põhilised tehnilised omadused:

  • Protsessor: vähemalt 1 GHz, PAE, NX ja SSE2 toega
  • RAM: vähemalt 1 GB 32-bitise puhul või 2 GB RAM 64-bitise puhul
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise puhul
  • Graafikakaart: Microsoft DirectX 9 koos WDDM-draiveriga

Ostke Windows 8.1 Pro soodsalt Wiresofti veebipoest

Windows 8.1 Pro pakutakse – kui üldse – tavapärastes jaemüügipunktides uue üksiklitsentsina märkimisväärse hinnaga. Wiresofti veebipoest saab aga Windows 8.1 Professionali ühe kasutaja litsentsina osta tunduvalt soodsamalt kui nn kasutatud tarkvara – saate identse tarkvaratoote.

See toimib järgmiselt: Windows 8.1 Pro Editioni jaoks pakutav üksiklitsents oli varem osa hulgilitsentsist, mille ettevõte omandas. Nende edasimüügiga – ELis täiesti seadusliku protsessiga – see lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, millele viidatakse ja neid pakutakse kasutatud tarkvarana või kasutatud tarkvarana. See hulgilitsentsi jaotus või kasutatud tarkvaraks märgistamine ei avalda aga negatiivset mõju selle Windows 8.1 Pro töölaua operatsioonisüsteemi funktsionaalsusele, sealhulgas seetõttu, et tarkvara ei kulu.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga on alati odav ja samal ajal turvaline! Sa ei saa osta ainult seda Windows 8.1 Pro operatsioonisüsteem Wiresoft poes eriti soodsa hinnaga - ostu on ka turvaline: Wiresoft müüb ainult originaal Windows 8.1 Professional tarkvara, mis on identne Microsofti toode. Seetõttu saate oma Windows 8.1 Pro litsentsi alla laadida ja oma seadmesse installida kohe pärast ostuprotsessi edukat lõpetamist ning aktiveerida selle hulgilitsentsi võtmega, mis kehtib ainult teile – ilma ajapiiranguteta. kasutatud tarkvara (nt Windows 8.1 Pro) ostmine Wiresofti tarkvarapoest ei kujuta endast teie jaoks juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida on kinnitanud mitmed õiguslikult siduvad dokumendid. otsuseid.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoftist pakub meie klientidele soodsat alternatiivi teistele pakkumistele, et saaksime kasutada Windows 8.1 Professional töölaua operatsioonisüsteemi. Lisaks VKEdele ja organisatsioonidele on meie klientideks nii füüsilisest isikust ettevõtjad kui ka eraisikud, kellele meeldib meie odav tarkvara pakkumine kasu saada!

Wiresofti tarkvarapoest leiate nii Windows 8.1 Pro kui ka Windowsi töölaua operatsioonisüsteemi muud versioonid ja muud Microsofti programmid odavate ostuversioonidena koheseks allalaadimiseks. Kui teil on selle või mõne muu Microsofti tarkvara kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud