Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10043
 • FQC-08190
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  32bit/64bit


Windows 8.1 Professional on Microsofti veenev vastus kõigile kasutajatele, kes ei olnud eelmise versiooniga rahul. Peamiseks põhjuseks oli täielikult uuendatud nn Metro-disain, kus tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutajaliideste stiilis kuvatakse programmid ja muud funktsioonid visuaalselt vähendatud ühevärviliste ikoonidena, mida nende ruudukujulise põhikuju tõttu nimetatakse ka plaatideks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

 

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"

Windows 8.1 Pro - võimas versioon uuenduslikust Microsofti operatsioonisüsteemist kui kasutatav tarkvara

Windows 8.1 Professional on Microsofti veenev vastus kõigile kasutajatele, kes ei olnud eelmise versiooniga rahul. Selle peamine põhjus oli täielikult uuendatud nn Metro-disain, mis näitas tahvelarvutite ja nutitelefonide kasutajaliideste stiilis programme ja muid funktsioone visuaalselt vähendatud, ühevärviliste ikoonidena, mida nimetatakse ka plaatidena, kuna need on põhimõttelise ruudukujulise kujuga.

Lisaks tuttava koduekraani  tagasipöördumisele pakub Windows 8. 1 veel mitmeid täiendusi ja eriti ettevõtetele mõeldud Pro Editionis terve rida hädavajalikke ärifunktsioone, mis on olulised võrkude ja nendega seotud turvareeglite haldamiseks ning andmete kaitsmiseks. Windows 8.1 Pro - mis on mõeldud kasutamiseks väikestes ja keskmise suurusega ettevõtetes - pakub selliseid funktsioone nagu Domain Join, mis võimaldab lõppseadmete juurdepääsu võrgule ka võrguühenduseta, BitLocker andmete kaitsmiseks, eriti mobiilseadmetes, ja võimas Hyper-V virtualiseerimistehnoloogia. 

8.1 Pro Editioni ostmisel on suur eelis, et seda Windows operatsioonisüsteemi saab kasutada ka vanemates riistvarasüsteemides. Wiresoft Onlineshopist leiate Windows 8.1 Pro ühe kasutaja ostuversioonina, aga ka teisi versioone ja vanemaid või uuemaid operatsioonisüsteeme ning paljusid teisi Microsofti programme. Alljärgnevas ülevaates esitatakse kõigepealt kõige olulisemad uuendused seoses Windows 8.1 Pro, millele järgnevad kogu versiooni Windows 8.1 olulised funktsioonid.

Windows 8.1 Pro Edition omadused

Windows 8.1 Pro on oma lisafunktsioonide ja -omadustega suunatud eelkõige neile ettevõtetele ja võimsatele kasutajatele, kelle jaoks on oluline roll eelkõige võrgu turvalisusel ja virtualiseerimisel. Järgmised funktsioonid pakuvad siin põhjalikke võimalusi:

Domeeniga liitumine aadressil Windows 8.1 Pro

Üks Windows 8.1 Pro väljaande peamisi funktsioone on domeeni liitumisfunktsioon, mis on ettevõtete jaoks hädavajalik lõppseadmete haldamiseks võrgus .

Domeeniga liitumine võimaldab arvutitel luua ettevõtte võrguga võrguühendus Access Directory kaudu, ilma et oleks vaja füüsilist või VPN-ühendust. Offline-domeeniga liitumist reguleerivad DirectAccessi poliitikad, sealhulgas kaughaldusreeglite määratlemine.

Kõiki domeeni alla ühendatud võrguarvuteid haldab IT-administraator domeenikontrolleriga - arvutite ja kasutajate keskse autentimise serveriga arvutivõrgus -, nii et neil on ühine andmebaas ja turvapoliitika ning unikaalne nimi.

Kasutades integreeritud grupipoliitika halduskonsooli (GPMC), saavad nad muuta domeenipoliitikat või luua uusi. Windows 8.1 Pro puhul on see protsess samuti lihtsam kui vanemate versioonide puhul. Samuti lihtsustab see administraatorite jaoks bring-your-own-device (BYOD) stsenaariumide haldamist, mis hõlmavad seadmeid, mis ei kuulu konkreetsesse domeeni, mille hulka kuuluvad tavaliselt isiklikud mobiilseadmed, nagu sülearvutid, tahvelarvutid või nutitelefonid.

Hyper-V for Windows 8.1 Pro

Integreeritud ka Windows 8.1 Pro on virtualiseerimistehnoloogia Hyper-V uus versioon. Lisaks võimalusele isoleerida üksikud süsteemid täielikult, pakub see võimalust kasutada erinevaid turvafunktsioone, nagu Data Execution Prevention (DEP) riistvara tasandil, samuti võrguaadresside tõlkimist (NAT) IPv4-aadresside haldamiseks.

Hyper-V-d kasutatakse nii andmekeskuste kui ka väiksemate keskkondade virtualiseerimiseks. Windows 8.1 Pro versiooniga saab Hyper-V-d kasutada ka kliendi virtualiseerimiseks. Virtuaalservereid saab süsteemi töötamise ajal Hyper-V hostide vahel teisaldada või kopeerida. Lisaks sellele käitleb Hyper-V ka virtuaalse kõvaketta (või VDHX) formaadis kõvaketta kujutisi.

Turvaline kõvaketta krüpteerimine BitLockeriga

Kui kiiresti juhtub, et tahvelarvuti ja sülearvuti kaob või isegi varastatakse. Palju kriitilisem kui mobiilseadme kadumine on see, et sellel salvestatud tundlikke või isiklikke andmeid ei saa enam kasutada või väärkasutada. BitLocker, mis on integreeritud veebileheleWindows 8.1 Pro, takistab vähemalt seda, et neid andmeid ei saaks vaadata kõrvalised isikud või kasutada kuritegelikel eesmärkidel, krüpteerides need turvaliselt.

Lisaks pakub mugav tööriist "BitLocker To Go" võimalust krüpteerida ka USB-pulki ja väliseid kõvakettaid.

Rohkem funktsioone Windows 8.1 Pro

Lisaks sellele on Pro väljaanne Windows 81. pakub täiustatud läbivat turvalisust koos Trusted Boot ja Secure Boot, Windows tulemüüri, Windows Defenderi ja Microsoft SmartScreeniga, mis tuvastab URL-aadressilt laetava pahatahtliku tarkvara.

Ja krüpteeriva failisüsteemi (EFS) abil saab NTFS-kettal olevaid faile turvaliselt krüpteerida Windows-NT-põhistes operatsioonisüsteemides, nii et need jäävad konfidentsiaalseks ja kaitstuks isegi siis, kui volitamata isikud saavad neile juurdepääsu halvasti kaitstud juurdepääsuõiguste või ketta varguse kaudu.

Windows 8.1 versiooni kõige olulisemad üldised uuendused ja funktsioonid

Versioon 8.1 säilitab paljud eelmise versiooni Windows 8 põhilised uuendused, kuid parandab paljusid detaile, millega kasutajad ei olnud rahul. Põhimõtteliselt on siiski säilitatud idee pakkuda ühtset kasutajaliidest kõigis Windows 8.1. kasutatavates lõppseadmetes.

Tiled "Modern UI

Uue operatsioonisüsteemi tüüpiline plaaditud välimus on kasutajate jaoks kõige silmatorkavam omadus: senise nimekirja asemel, kus olid kõik sageli kasutatavad programmid jne, kuvatakse nüüd kõik kasutatud ja Standard rakendused nn "Modern UI" disainis - kus UI tähendab "User Interface" -, mida Microsoft nimetab ka Metro disainiks.

Versioonis 8.1 Pro, aga ka teistes väljaannetes saavad kasutajad minna üle vanemate operatsioonisüsteemi versioonide menüüst tuttavasse stardimenüü vaatesse, klõpsates silmatorkavale lipukesega nupule. Paremal klõpsuga on neil otsene ligipääs olulistele seadetele Windows, samuti süsteemi taaskäivitamise või väljalülitamise valikutele. Kasutajad, kellel on Windows 8.1, saavad ka valida, kas operatsioonisüsteem käivitub plaatide kasutajaliidesega või laeb kohe töölaua.

Tausta valimiseks saavad kasutajad nüüd kuvada oma fotosid jne. integreeritud eelvaliku piltide jne. asemel. Samuti on võimalus kuvada mitu fotot vaheldumisi.

Uus: Plaatide suurust ja kuju saab nüüd kohandada. Täiesti uue Modern UI kujunduse eesmärk oli algselt luua ühtne välimus kõigis lõppseadmetes - st alates arvutitest või sülearvutitest kuni tahvelarvutite ja nutitelefonideni -, kusjuures plaatide kujundus on väiksemal mobiiltelefonil visuaalselt ahvatlevam kui lauaarvuti ekraanil. Versioon 8.1. pro jne. pakub nüüd nelja plaadi suurust: Suur, lai, keskmine ja väike. See võimaldab ebaolulistel või harva kasutatavatel rakendustel olla visuaalselt vähem pealetükkiv, samas kui populaarsete rakenduste, näiteks uue ilmarakenduse puhul hõlbustab suurem ekraan eelvaatefunktsiooni kasutamist, kuna see näitab ka palju reaalajas kuvatavat teavet. Suurematel ekraanidel on ka lühike tekstiinfo selle kohta, millise rakendusega on tegu, mis on abiks orienteerumisel tehnilisemate rakenduste puhul.

Abiks: Kasutajatele, kes ei ole (veel) kursis Windows 8.1 plaatide kontseptsiooniga, on Microsoft integreerinud oma rakenduse "Abi ja näpunäited", mis sisaldab näpunäiteid töö kohta, samuti selgitavaid tekste ja videoid.

Nelja rakenduse samaaegne vaatamine Windows 8.1 Pro abil

Kui rakendused on avatud Windows 8.1 kuvab aktiivsed plaatprogrammid vabalt valitavates suurustes üksteise kõrval - võrreldes 8 versiooniga, mis näitas esimest rakendust fikseeritult ühel kolmandikul ekraani laiusest ja teist rakendust kahel kolmandikul laiusest. Ekraani on eriti lihtne kasutada suure eraldusvõimega ekraaniga seadmetes. Töölauaekraanidel, mille resolutsioon on 1 920 x 1 200 pikslit, saab kuvada isegi neli avatud rakendust. Jagamisjoone liigutamisega saab ka rakenduste suurust pärast avamist muuta. Seda, milline rakendus on parajasti aktiivne, näitavad kolm punkti eraldusjoonel.

Uued rakendused aadressil Windows 8.1

Windows 8.1. pakub - loomulikult ka Professional Editionis - mitmeid uusi rakendusi, mida mõned kasutajad on kindlasti oma nutitelefonidest igatsetud, muu hulgas:

 • Kalkulaatorirakendus: see võimaldab teha lihtsaid arvutusi ja ümberarvestusi, näiteks kilomeetrid miilideks. Rakenduses on ka teaduslik vaade keerukamate valemitega.
 • Äratuskellarakendus: Lisaks tavapärastele äratuskellafunktsioonidele pakub äratuskell ka tagasiarvestust ja stoppkella.
 • Helisalvestuse rakendus: tuntud helisalvestus on nüüd osa Windows Blue: rakenduse abil saab teha ja ka redigeerida helisalvestusi, mida saab soovi korral ka SkyDrive'i salvestada.
 • Rakendus "Cooking and Enjoyment": Siit leiavad toiduvalmistamise entusiastid palju illustreeritud retsepte paljudeks puhkudel. Integreeritud ostunimekirja funktsioon teeb selle kasutamise nutitelefonis eriti praktiliseks.

Selleks, et luua ülevaade vanade ja uute rakenduste üleujutuses, saab neid Windows 8.1-s rühmitada, mis muudab pikkade nimekirjade klikkimise ebavajalikuks.

Charms Bar aadressil Windows 8.1

Lisaks sellele on saadaval seadete valikud, millega saab välja lülitada tüüpilised uued Windows 8 juhtelemendid, nagu näiteks Charms Bar. Windows 8-ga kasutusele võetud Charms Bar'i idee on pakkuda kasutajatele otsest juurdepääsu viiele olulisele funktsioonile "Otsing, Jaga, Start, Seadmed ja Seaded". See muutub aktiivseks kohe, kui kasutaja viib hiirekursori ekraani paremasse ülanurka, ja hääbub. Veebilehel Windows 8.1 Pro jne, siis on lihtsam lülitada Charms Bar välja, kui seda ei ole vaja. Lisaks saab funktsiooni üksikute rakenduste vahel vahetamiseks ka keelata, klõpsates ekraani vasakus ülanurgas.

SkyDrive

Microsofti veebipõhine salvestusruum SkyDrive on 8.1 versiooni jaoks taas kord üle töötatud. Eriti ilmne on see sünkroonimisel: kui varem toimus failide kopeerimisel SkyDrive'ile Windows Exploreriga kõigi seal salvestatud failide automaatne andmete sünkroniseerimine kõigi lõppseadmetega, siis SkyDrive'is Windows 8.1 sünkroonib ainult kaustu ja pisipilte. Ainult failil topeltklõpsates laeb salvestusteenus selle alla. See uus seade on eriti kasulik, kui mõnel kasutataval seadmel on vähem kõvakettaruumi ja internetiühendus on nõrgem. Kõiki andmeid, nii lokaalselt kui ka SkyDrive'is salvestatud andmeid, hallatakse uue SkyDrive'i rakenduse kaudu. Windows 8.1 paigutab SkyDrive'i ka olulised arvuti seaded ja teatavad varundustooted.

Riistvaranõuded paigaldamiseks Windows 8.1 Pro jt.

Selleks, et Windows 8.1 Pro saaks lõppseadmes tõrgeteta töötada, peab see vastama teatavatele riistvaranõuetele. Windows 8.1 Pro on saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina, ainult 64-bitine versioon tagab, et teatud programme ja rakendusi saab täielikult kasutada. Windows 8.1 paigaldamisel peavad olema täidetud järgmised tehnilised põhinõuded:

 • Protsessor: vähemalt 1 GHz, mis toetab PAE, NX ja SSE2
 • RAM: vähemalt 1 GB 32-bitise või 2 GB RAM 64-bitise puhul
 • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB 32-bitise või 20 GB 64-bitise kõvaketta puhul
 • Graafikakaart: Microsoft DirectX 9 koos WDDM draiveriga

Windows 8.1 Pro osta odavalt Wiresofti e-poest

Windows 8.1 Pro pakutakse - kui üldse veel - tavakaubanduses uue üksiklitsentsina mitte väheolulise hinnaga. Wiresofti veebipoest saate osta Windows 8.1 Professional ühe kasutaja litsentsina palju odavamalt kui nn kasutatud tarkvara - saate identse tarkvaratoote.

See toimib järgmiselt: Ühtne litsents, mida pakutakse Windows 8.1 Pro Edition oli varem osa ettevõtte poolt ostetud mahulitsentsist. Selle edasimüümise teel - mis on ELis täiesti seaduslik protsess - see jaotati ja muudeti üksiklitsentsideks, mida seejärel nimetatakse ja pakutakse kasutatud tarkvarana. Selline mahulitsentsi jagamine või kasutatud tarkvaraks määramine ei mõjuta siiski negatiivselt selle Windows 8.1 Pro lauaarvuti operatsioonisüsteemi funktsionaalsust, muu hulgas seetõttu, et tarkvara ei kuulu kulumisele.

Tarkvara ostmine Wiresofti kaudu on alati odav ja turvaline samal ajal! Seda Windows 8.1 Pro operatsioonisüsteemi saate osta Wiresofti poest mitte ainult eriti soodsa hinnaga - teie ost on ka turvaline: Wiresoft müüb ainult originaaltarkvara Windows 8.1 Professional, mis on identne Microsofti tootega. Seetõttu saate pärast edukalt lõpetatud ostuprotsessi kohe alla laadida ja paigaldada oma Windows 8.1 Pro litsentsi oma lõppseadmesse ning aktiveerida selle kaasasoleva mahulitsentsi võtmega, mis kehtib ainult teie jaoks - ilma ajaliste piiranguteta. Kasutatud tarkvara, näiteks Windows 8.1 Pro, ostmine Wiresoft Software Shopist ei kujuta endast mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgelt lubatud, mida on kinnitanud arvukad õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoftist pakub meie klientidele taskukohast alternatiivi teistele pakkumistele, et kasutada Windows 8.1 Professional lauaarvuti operatsioonisüsteemi. Meie klientide hulka kuuluvad nii VKEd ja organisatsioonid kui ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja eraisikud, kes kasutavad hea meelega meie soodsaid tarkvarapakkumisi!

Wiresofti tarkvarapoest leiate Windows 8.1 Pro, aga ka teised Windows töölauaversioonid ja muud Microsofti programmid soodsa ostuversioonina koheseks allalaadimiseks. Kui teil on selle või mõne muu Microsofti tarkvara kohta küsimusi, võtke lihtsalt ühendust meie pädeva klienditoega, kasutades chat'i, e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 8.1 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad