Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10042
 • H30-04073
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
13,90 € * 14,90 € * (6,71% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  32bit/64bit


Windows 7 versioon Enterprise vastab sisuliselt Windows 7 Ultimate versioonile, ainsa erinevusega, et Windows 7 Enterprise on saadaval mahulitsentsina ja sobib seetõttu eriti hästi suurte ettevõtete võrkudele. Lisaks toetab Windows 7 Enterprise virtuaalsete draivide (VHD) käivitatavust. See tähendab, et Windows 7 Enterprise saab kasutada ka vanemal riistvaral, millel on vähe kõvakettaruumi, ja õhukestel klientidel.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

 

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

 
Windows 7 Enterprise-versioon on sisuliselt sama, mis Windows-7-Ultimate versioon, ainus erinevus on see, et Windows 7 Enterprise on saadaval mahulitsentsina ja sobib seetõttu eriti hästi suurte ettevõtete võrkude jaoks. Lisaks toetab Windows 7 Enterprise virtuaalsete kõvaketaste (VHD) käivitatavust. See tähendab, et Windows 7 Enterprise'i saab kasutada ka vanemal riistvaral, millel on vähe kõvakettaruumi, ja õhukestel klientidel.

Mida pakub Windows 7 Enterprise?

Windows 7 Enterprise Editioniga saate operatsioonisüsteemi, mis sobib ideaalselt rahvusvaheliste töögruppide jaoks. Kasutaja käsutuses on 35 keelerühma, mida saab igal ajal vabalt valida - ka töö ajal. Ja kui te kasutate veel vanemaid programme, mis on välja töötatud Windows XP jaoks, saab Windows 7 Enterprise'i käivitada spetsiaalses Windows-XP režiimis, mis võimaldab XP-le optimeeritud tarkvara probleemideta käivitada. Tuntud kõvaketta krüpteerimisprogramm BitLocker pakub ettevõttes täiendavat turvalisust. Toetatakse ka VHD-vormingus virtuaalseid kettaid, nii et Windows-7-Enterprise tööjaam saab oma operatsioonisüsteemi üle võrgu serverist käivitada.

Lisafunktsioonid Windows-7-Enterprise-Edition'ile

 • Navigatsioonifunktsioonid nagu hüpiknimekirjad, raputamine ja snap'i kasutamine
 • lihtne ühendus ettevõtte võrkudega
 • Windows Media Center, mis toetab kõiki levinud heli- ja videoformaate (HDTV)
 • kasutajasõbralik kujunduse ja tegumiriba kohandamine
 • Kogu sisu indekseerimine võimaldab fotode, dokumentide ja veebisaitide kiiret leidmist
 • Kiire taastumine ("ärkamine") energiasäästu- ja puhkeoleku režiimidest

Süsteeminõuded Windows 7 Enterprise installimiseks 

Selleks, et kasutada Windows 7 produktiivselt, peaks kasutatavas arvutis olema vähemalt üks 32- või 64-bitise arhitektuuriga protsessor (Intel või AMD). 32-bitise versiooni Windows 7 Enterprise puhul peaks teil olema vähemalt 1 GB RAM-i, kuid parem on 2 GB (eriti 64-bitise versiooni puhul). Paigaldamiseks on vaja umbes 20 GB vaba kõvakettaruumi ja DirectX 9-i toetavat graafikakaarti. Kui soovite kasutada XP-režiimi, on vaja veel üks GB RAM-i ja täiendavalt 15 GB kõvakettale.

Windows 7 Enterprise saab pikendatud toetust kuni aastani 2023

Miks osta Windows 7 Enterprise praegu, kui me kõik teame, et Microsofti toetus lõpeb 14. jaanuaril 2020? Eriti suuremates ettevõtetes, kus on palju arvutitöökohti, on uuele Windows versioonile uuendamine aeganõudev ja seega kulukas. Põhimõtteliselt on tõsi, et alates 2020. aasta algusest Windows-7 arvutid ei saa Microsoftilt enam turvauuendusi. Windows 7 Ultimate saab aga jätkuvalt korrapäraselt uuendusi täiendava toetuslepingu "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU) kaudu, mis tagab Windows-7 Enterprise'i paigalduste turvalisuse kuni 2023. aastani.

ostaWindows 7 Enterprise nüüd veebist allalaadimise teel

Niipea, kui tellite Enterprise-Edition'i Windows 7 veebis wiresoftist, saate meilt allalaadimis-URL-i ja sobiva paigaldustunnuse (võtme), mis identifitseerib teid kui Windows 7 Enterprise'i volitatud kasutajat. Te ei vaja paigaldamiseks andmekandjat (DVD), vaid võite alustada kohe pärast tellimist ja allalaadimist. Äärmiselt madal hind on seletatav sellega, et me saame üksiklitsentse ettevõtetelt, kes ei vaja neid kogukvoodi osana. Ostjana saate sellest kasu. Meilt saadud litsents on täiesti seaduslik: saate meilt nn Medialess License Kit'i (MLK litsentsimudel Microsoftilt). See meediavaba pakett (allalaadimine ja võti) aitab lisaks hoida hinda võimalikult madalal.
Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
04.03.2023

Perfect

activated at once you don't need a second try it's just perfect

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad