Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE

18,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Windows 7 Enterprise Windows 7 Enterprise Edition vastab sisuliselt Windows 7...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"

Windows 7 Enterprise

Windows 7 Enterprise Edition vastab sisuliselt Windows 7 Ultimate versiooni, ainult Erinevus on selles, et Windows 7 Enterprise on saadaval hulgilitsentsina ja sobib seetõttu eriti hästi suurtele ettevõtete võrkudele. Lisaks toetab Windows 7 Enterprise alglaadimist virtuaalsetelt draividelt (VHD). See tähendab, et Windows 7 Enterprise'i saab kasutada ka vanemas riistvaras, millel on vähe kõvakettaruumi, ja õhukestes klientides.

Mida pakub Windows 7 Enterprise?

Operatsioonisüsteemiga Windows 7 on Enterprise Edition operatsioonisüsteem, mis sobib suurepäraselt rahvusvahelistele töörühmadele. Kasutajale on saadaval 35 keelerühma, mida saab igal ajal vabalt valida – ka töötamise ajal. Ja kui kasutate endiselt vanemaid Windows XP jaoks välja töötatud programme, saate Windows 7 Enterprise'i käivitada spetsiaalses Windows XP režiimis, millega saab XP-le optimeeritud tarkvara probleemideta käivitada. Tuntud kõvaketta krüpteerimisprogramm BitLocker pakub ettevõttes lisaturvalisust. Toetatakse ka virtuaalseid draive VHD-vormingus, nii et Windows 7 ettevõtte tööjaam saab oma operatsioonisüsteemi võrgu kaudu serverist käivitada.

Windows 7 Enterprise Editioni täiendavad funktsioonid

  • Navigeerimisfunktsioonid, nagu hüppeloendid, raputamine ja klõps
  • lihtne ühendus ettevõtte võrkudega
  • Windows Media Center, mis toetab kõiki levinud heli- ja videovorminguid (HDTV)
  • kujunduse ja tegumiriba kasutajasõbralik kohandamine
  • Kogu sisu indekseerimine võimaldab fotosid, dokumente ja veebisaite kiiresti leida
  • Kiire taastumine ("ärkamine") energiasäästu- ja puhkerežiimist

Süsteeminõuded Windows 7 Enterprise'i installimiseks

Windows 7 produktiivseks kasutamiseks peab kasutataval arvutil olema vähemalt üks protsessor (Intel või AMD) 32 või 64-bitine arhitektuur. Windows 7 Enterprise'i 32-bitisel versioonil peaks olema vähemalt 1 GB mälu (RAM), kuid 2 GB on parem (eriti 64-bitise versiooni puhul). Installimiseks vajate umbes 20 GB vaba kõvakettaruumi ja graafikakaarti, mis toetab DirectX 9. Kui soovite kasutada XP-režiimi, vajate täiendavat GB RAM-i ja veel 15 GB kõvakettal.

Windows 7 Enterprise'il on pikendatud tugi kuni aastani 2023

Miks peaks ostate Windows 7 Enterprise nüüd, kui sa tead toetust Microsoft 14. jaanuaril, 2020 katkestatud? Eriti suuremates ettevõtetes, kus on palju arvutitööjaamu, tekitab uuemale Windowsi versioonile üleminek aeganõudvaid ja seetõttu kulukaid takistusi. Põhimõtteliselt on õige, et alates 2020. aasta algusest ei saa Windows 7 arvutid enam Microsoftilt turvavärskendusi. Kuid Windows 7 Ultimate jätkuvalt varustatud regulaarsete abil täiendavat toetust lepingu nimega "Windows 7 Extended Security Updates" (ESU), mis tagab turvalisuse Windows 7 Enterprise käitiste suhtes kuni 2023.

Ostke Windows 7 Enterprise nüüd veebist allalaadimisena

Niipea, kui tellite Windows 7 Enterprise Editioni võrgus Wiresoftist, saate allalaadimise URL-i ja sobiva URL-i meilt paigaldamine ID (võti), mis tuvastab teie autoriseeritud kasutajana Windows 7 Enterprise. Paigaldamiseks pole vaja andmekandjat (DVD-d), peale tellimist ja allalaadimist saab kohe alustada. Äärmiselt madal hind on seletatav sellega, et saame ettevõtetelt üksiklitsentse, mida nad ei vaja kogukontingendi koosseisus. Ostjana saate sellest kasu. Meilt saadav litsents on täiesti seaduslik: saate meilt niinimetatud Medialess License Kit (Microsofti MLK litsentsi mudel). See andmekandjavaba pakett (allalaadimine ja võti) aitab hoida ka hinda võimalikult madalal.
Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS 7 ENTERPRISE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud