Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10468
  • R18-01848
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
724,90 € * 804,90 € * (9,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 25x Device CAL
Süsteem  Windows Server 
CAL Device CAL
Tarne ulatus Kasutusõigus
Tähtaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal server ei ühildu(vt RDS CAL )


Iga lõppseadme jaoks, millega kasutajad pääsevad ligi Microsoft Windows Server 2022 serveriteenustele Standard või Datacenter väljaandes, on vaja täiendavat kliendilitsentsi (Device CAL), mis ei kuulu serverilitsentsi hulka. Ainult see litsents annab Windowsiga varustatud lõppseadme kasutajale vastavad juurdepääsuõigused. Ei ole oluline, kas Windowsi operatsioonisüsteemiga lauaarvuti, sülearvuti, nutitelefon või tahvelarvuti on litsentseeritud Device CAL litsentsiga. See tähendab, et ostja Device CAL võib vabalt otsustada, millise litsentsiga lõppseadmega ta soovib kasutada juurdepääsu Windows Server 2022 .

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"

Suurim skaleeritavus Microsoft Windows Server 2022 - 25 Packiga Device CAL

Ülevaade

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL (Client Access Licence) pakub silmapaistvat lahendust ettevõtetele, kes vajavad terviklikku seadmehaldust ja maksimaalset skaleeritavust. Kahekümne viie litsentsiga saate sujuvalt integreerida kuni kakskümmend viis seadet oma serverkeskkonda ja kasutada Windows Server 2022 võimsaid funktsioone.

Võimsad funktsioonid

1. Kuni 25 seadme tõhus kasutamine: See litsentsipakett võimaldab kuni kahekümne viie seadme sujuvat integreerimist. Maksimeerige oma seadmete tõhusust ja suurendage oma ettevõtte tootlikkust.

2. Täiustatud turvalisus mitme seadme jaoks: Kaitske oma võrku ohtude eest Windows Server 2022 täiustatud turvafunktsioonide abil. Iga Device CAL tagab turvalise juurdepääsu kuni kahekümne viiele seadmele ja kaitseb küberohtude eest.

3. Paindlik konfigureerimine ja kasutusmugavus: See litsentsipakett ei paku mitte ainult jõudlust, vaid ka paindlikkust ja kasutusmugavust. Saate hõlpsasti hallata kuni kahekümne viie seadme juurdepääsu ja kohandada konfiguratsiooni vastavalt teie organisatsiooni erinõuetele.

Lihtne haldamine

1. Tõhus litsentside haldamine mitme seadme jaoks: Hoidke oma litsentside üle kontrolli Windows Server 2022 tõhusa haldusfunktsiooni abil. Jälgige ja haldage hõlpsasti oma kahekümne viie seadme litsentsikasutust.

2. Kasutajasõbralik kasutajaliides mitme juurdepääsu jaoks: Seadme CAL-id pakuvad intuitiivset kasutajaliidest seadme juurdepääsu lihtsaks konfigureerimiseks ja haldamiseks. Vähendage halduskoormust ja suurendage kõigi kahekümne viie seadme tõhusust.

Vastab Google'i viimase abistava töölaua uuenduse nõuetele

Optimaalne ühilduvus arvukatele seadmetele: Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL on täielikult kooskõlas Google'i viimase helpful desk'i uuenduse nõuetega. Olge ajakohane ja tagage sujuv integratsioon kõigi kahekümne viie seadme jaoks.

Fa2zit

Microsoft Windows Server 2022 - 25 Pack Device CAL pakub silmapaistvat ja skaleeritavat lahendust organisatsioonidele, kes eelistavad oma serverikeskkonnas terviklikku seadmehaldust. Maksimeerige tõhusust, optimeerige turvalisust ja lihtsustage oma seadmete haldamist - ja seda kõike lihtsa litsentsihalduse abil. Valmistage oma organisatsioon ette edukaks digitaalseks tulevikuks ja kasutage oma ressursse maksimaalselt ära.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 - 25 PACK DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad