Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10480
 • 359-01469
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
145,90 € * 160,90 € * (9,32% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x kasutaja CAL
Süsteem  SQL Server 
CAL Kasutaja CAL
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled


SQL Serveri uue versiooni 2022 kasutamiseks on teatavate versioonide või litsentsimisvormide kasutajatel vaja kliendilitsentsi, nt kasutaja CAL-i kujul. Ainult sellise litsentsiga on neile kättesaadavad selle Microsofti usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi funktsioonid ja teenused: paljud analüüsi- ja aruandlusfunktsioonid ning muud andmebaasifunktsioonid, mida ettevõtted vajavad andmete terviklikuks kasutamiseks ja nende pakkumiseks erinevatele rakendustele - ka pilves. Selleks ei paku SQL Server 2022 mitte ainult põhjalikke kommunikatsiooniliideseid, vaid ka tugevat jõudlust Big Data klastrite kasutamise kaudu ning põhjalikke turva- ja kaitsemeetmeid andmete terviklikkuse tagamiseks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"

User CAL Microsoft SQL Server 2022

SQL Server 2022 uue versiooni kasutamiseks on teatavate versioonide või litsentsivormide kasutajatel vaja Client Access litsentsi, näiteks User CAL kujul. Ainult sellise litsentsiga on neile kättesaadavad selle usaldusväärse relatsioonilise andmeplatvormi Microsoft funktsioonid ja Services: koos paljude analüüsi- ja aruandlusfunktsioonide ning muude andmebaasifunktsioonidega, mida ettevõtted vajavad andmete igakülgseks kasutamiseks ja nende pakkumiseks erinevatele rakendustele - ka Cloud. Selleks pakub SQL Server 2022 mitte ainult põhjalikke kommunikatsiooniliideseid, vaid ka suurt jõudlust Big Data klastrite kasutamise kaudu, samuti põhjalikke turva- ja kaitsemeetmeid andmete terviklikkuse tagamiseks.

Kuna SQL Server versiooni 2022 litsentsiga on tõenäoliselt jälle ainult SQL Server litsents, kuid ei luba juurdepääsu Server teenustele, vajavad kasutajad täiendavat kliendilitsentsi (User CAL). See on ainus litsents, mis annab konkreetsele kasutajale vajalikud juurdepääsuõigused. User CAL puhul ei ole oluline, kas litsentseeritud kasutaja kasutab juurdepääsuks Desktop arvutit, sülearvutit, tahvelarvutit või nutitelefoni. User CAL kasutamine annab talle seega õiguse kasutada vaheldumisi erinevaid lõppseadmeid, et pääseda ligi SQL-le Server 2022. Vanema User CAL , mis kehtib SQL Server varasema versiooni kohta, ei saa ta enam kasutada ka praegust SQL Server versiooni 2022.

Kasutatud User CALid SQL Server 2022 jaoks on juba saadaval ettetellimiseks aadressil Wiresoft! Pärast uue SQL Server ametliku avaldamise kuupäeva on need kohe saadaval. Ostes kasutatud tarkvara Wiresoft, ei saa te kasu mitte ainult madalamast hinnast võrreldes tarkvarakaubanduses pakutavate uute SQL kliendilitsentsidega User, vaid ka võimalusest osta ainult nii palju User CAL-sid, kui teil tegelikult SQL 2022 Server juurdepääsu jaoks vaja on, selle asemel, et neid jagada!

SQL 2022 User CAL - Nautige kõiki SQL Server 2022 eeliseid ajakohastatud versiooniga

SQL Server 2022 versioon on praegu uusim versioon Microsoft relatsioonilisest andmebaaside haldussüsteemist, mis pakub ettevõtetele laiaulatuslikku funktsioonide valikut eri allikatest pärit andmete analüüsimiseks ja nende kättesaadavaks tegemiseks CRM- või kaubahaldussüsteemides jne, sealhulgas aruandlusfunktsioonid hindamiste dokumenteerimiseks. Kõigi nende ärivaldkondade jaoks on SQL Server 2022 Cloud-võimeline andmebaasi haldussüsteem, mida saab paindlikult kohandada vastavalt nõuetele ja mis on ka skaleeritav.

SQL Server 2022 - Suurte andmeklastrite kasutamine

Sõltuvalt SQL Server 2022 versioonist on saadaval erinevad funktsioonid, sealhulgas masinõppe vahendid sihipäraste andmebaasi päringute töötlemiseks, mida kasutatakse süstemaatiliseks kogumiseks ja järelevalveks. Andmete klasterdamise võimalusega kasutab User suurte andmemahtude kiirendatud päringute tegemiseks - muu hulgas Intelligent Query Processing, PolyBase ning Transact-SQL abil andmete optimeeritud töötlemiseks välistest andmeallikatest, sealhulgas nende pakkumine erinevatele, ka Cloud-põhistele rakendustele:

 • Tänu funktsioonile "Big Data Cluster" eriti suurte andmemahtude terviklikuks haldamiseks on SQL Server versioonis 2022 User CAL kasutajatel taas hulk võimsaid analüüsivahendeid. Nende abil saab Big Data töökoormused ühelt poolt ka SQLi Server üle viia ja teiselt poolt saab ka otse väliseid andmebaase päringuid teha.
 • Big Data klastrid võimaldavad ka SQL Server, HDFS ja Sparki konteinerite skaleeritavate klastrite pakkumist Kubernetes'i kaudu.
 • Lisaks saab tehisintellekti ja masinõppe ülesandeid täita HDFS-i salvestusparkides.
 • Lisaks integreeritud tehisintellekti vahenditele on selleks otstarbeks saadaval ka Spark, R, Python ja Java.
 • Data Lake võimaldab analüüsida erinevatest välistest allikatest pärinevaid andmeid, kombineerida neid relatsiooniliste andmetega ja salvestada neid.
 • Transact-SQL võimaldab paralleelselt täita selliseid ülesandeid nagu päringute tegemine, andmete kirjutamine ja töötlemine.
 • Data Mart parandab andmeanalüüsi tulemuslikkust, skaleerides horisontaalselt Big Data klastreid.
 • Rakendusi saab kavandada nii konteinerite kui ka veebiteenuste rakendustena; need pääsevad ligi Big Data klastris salvestatud andmetele.

Värskeima teabe saamiseks kõigi Services veebilehtede kohta, mis on saadaval koos User kliendilitsentsiga SQL Server 2022, võtke palun ühendust ühega meie töötajatest Wiresoft.

SQL 2022 User CAL - Millised on eelised?

User CAL annab SQL Server 2022 Services - mis varieeruvad sõltuvalt versioonide funktsionaalsusest - kasutamiseks samad õigused kui Device User CAL .

Kasutajaspetsiifiline kliendilitsents (User CAL) pakub lihtsalt erinevaid võimalusi SQL Server juurdepääsuks: User CAL litsentsiga töötaja saab seega kasutada mis tahes Windows-võimelist lõppseadet ettevõttes serverile juurdepääsuks. User CAL pakub siis suuremat kasutusvõimalust, kui kasutaja kasutab vaheldumisi erinevaid lõppseadmeid - nt erinevates asukohtades. Seega saab seda kasutada ka lokaalselt iseseisvalt - nt aadressil Home-Office või teel - SQL-serverile juurdepääsuks.

SQL Server 2022 User CAL - Mida peaksin litsentseerimisel üldiselt silmas pidama?

Teatud SQL Server 2022 versioonide puhul pakub Microsoft litsentside haldamine lisaks Core-põhisele litsentsimisele ka Client-Access litsentsimist, nt kasutajate litsentsimist User CAL kaudu. Tingimuseks on, et User CAL ja SQL-serveri litsentsil on kas sama versioon või lubab CAL juurdepääsu kõrgemale versioonile. User CAL 2022 sisaldab ainult SQL Server 2022 kliendi/serveri keskkonna juurdepääsuõigusi - seega ei ole vaja installida mingit tarkvara.

Microsoft litsentsimudel pakub tõenäoliselt taas kahte tüüpi CAL-i SQL Server 2022 jaoks:

 • User CAL sQL Server 2022: see annab spetsiaalsele User isiklikud juurdepääsuõigused
 • Device CAL sQL Server 2022: see annab juurdepääsuõigused spetsiaalsele Windows-võimekusega lõppseadmele (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, nutitelefon)

SQL Server 2022 User CAL - Milliseid sätteid tuleb litsentsimisel arvesse võtta?

Nagu eespool mainitud, saab konkreetne kasutaja juurdepääsuõigused SQL Server 2022 jaoks koos User CAL . Kasutatud CAL-d sisaldavad samu õigusi kui uued kliendi juurdepääsulitsentsid. Kui konkreetse töötaja registreerimine on lõpetatud, ei saa User CAL üle kanda teisele User. Samuti ei ole võimalik muuta CAL tüüpi ja näiteks kasutada User CAL terminaliseadme registreerimiseks (Device CAL). Lubatud on siiski User CAL-de ja Device CAL-de paralleelne kasutamine SQL Server 2022 jaoks.

Nende sätete abil aitab Microsoft CAL litsentside haldamine vältida lubamatut juurdepääsu SQL Server 2022 ja suurendada seal olevate andmete turvalisust.

SQL 2022 User CAL - versioonide ühilduvus 

User CAL SQL Server 2022 jaoks on praegu saadaval kõige ajakohasem kliendilitsents Microsoft. See annab ka SQL Server vanematele versioonidele juurdepääsuõigused ja seega ka downgrade'i eelise. Kui te kavatsete uuendada SQL Server uusima versiooni, vajate asjakohast kliendilitsentsi, sest te ei saa SQL Server 2022 (uuendus) kasutada User CAL , mis kehtis mõne varasema SQL Server versiooni jaoks.

SQL Server 2022 - CAL-põhise litsentsimise eelised 

Kui Core-põhine litsentsimine on mõistlik suuremate Server konfiguratsioonide puhul või kui teatavaid SQL Server väljaandeid saab litsentseerida ainult selle kaudu, siis CAL-põhine litsentsimine on kasulikum näiteks piiratud kasutajate arvuga ettevõtete jaoks ja on rahaliselt soodsam alternatiiv. Kui ostate kasutatud User juurdepääsulitsentse aadressilt Wiresoft, ei kehti muidu ettenähtud jäik litsentseerimisskaala ja seega saate osta täpselt nii palju User CAL-sid, kui teil tegelikult vaja on, kuid teil on ka võimalus kohandada oma litsentsivajadusi ja osta täiendavaid üksikuid User CAL-sid.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft SQL Server 2022 kasutatud tarkvara või muu Microsoft tarkvara kliendilitsentside ostmise kohta, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel. 

Lingid aadressile "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2022 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad