Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2021

MICROSOFT EXCEL 2021

162,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Excel 2021 ühe litsentsina Microsoft Excel  on ka praeguses versioonis 2021...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCEL 2021"

Microsoft Excel 2021 ühe litsentsina

Microsoft Excel on ka praeguses versioonis 2021 seni ületamatu arvutustabelitarkvara keerukate kommerts- ja statistiliste arvutuste loomiseks, mida täiendavad paljud funktsioonid, mis sisaldavad ka loogilisi ja majanduslike arvutuste ja kasutamise liigendtabeleid. Analüüsi tulemusi saab esitada informatiivselt ja selgelt, kasutades laia valikut diagrammitüüpe. Excel 2021 töötab Microsofti võimsa ärianalüüsi teenuse PowerBI-ga, mis võimaldab eksportida andmeid otse teistesse keskkondadesse.

Rakendusega Microsoft Excel 2021 on võimalik teha veelgi ulatuslikumaid või veelgi keerukamaid arvutusi, kasutades laiendatud valemeid ja uusi funktsioone andmete aheldamiseks ja valimiseks. Olulised andmed saab nende esiletõstmiseks värviliselt märkida. Uued diagrammid pakuvad rohkem võimalusi graafiliseks esituseks.

Selleks otstarbeks saadaolevat Microsoft Excel Online'i saab kasutada kõigi levinud brauseritega, nii et tabeleid saab luua ja andmeid reaalajas töödelda ning teiste kasutajatega jagada. Täiustatud puutetugi muudab Exceli kasutamise tahvelarvutites või nutitelefonides lihtsamaks.

Juurdepääsetavate tabelite ja töövihikute hõlpsaks loomiseks on saadaval ka uued tööriistad, nagu vabakäejoonistamine ja täiustatud valikud.

Pilveteenuste kasutamine muudab dokumentide jagamise teiste kasutajatega koostööks lihtsaks.

Muide: Excel 2021 kasutamiseks arvutis või mõnes muus seadmes peab olema installitud Windows 10. Wiresofti veebipoest saad mitte ainult praeguse Word Exceli versiooni 2021, vaid ka selle eelkäija ja ka muud Office’i programmid eriti soodsalt ühe kasutaja versioonina, ilma tarkvaratellimuseta. Kõik Word 2021 olulised uued funktsioonid leiate järgmisest ülevaatest.

Ülevaade versiooni 2021 uutest Exceli funktsioonidest

Excel 2021 ei sisalda mitte ainult eelmise versiooni täiustusi, vaid ka palju uusi funktsioone, millest mõned olid varem ainult Office 365 tellimusmudelis – need on nüüd saadaval ka ostuversioonis.

Spetsiifilised Exceli tabelifunktsioonid

Excel 2021-sse on lisatud mõned uued praktilised funktsioonid tabelite linkimiseks laiendatud päringutega:

 • TEKSTIKETT: Esmapilgul ei sisalda see funktsioon võrreldes eelmise CHAIN-funktsiooniga midagi oluliselt uut, kuid vastupidiselt sellele on see lühem ja ka hõlpsamini sisestatav. Lisaks toetab funktsioon TEKSTIKETT ka piirkonnaviiteid, samas kui varem olid võimalikud ainult üksikud lahtriviited. See tähendab, et TEXTKETTE võib arvesse võtta ka rida lahtreid või terveid veerge.
 • Funktsiooniga TEKSTIKETT on võimalik kombineerida mitme ala teksti, iga element on eraldatud kasutaja määratud eraldajaga. See võimaldab näiteks lahtritesse jagatud sõnu lauseks ühendada.
 • IFS: see funktsioon lihtsustab keeruliste IF-funktsioonide sisestamist, kuna vastavaid tingimusi testitakse eelnevalt määratud järjekorras. Funktsioon MAXIFS määrab kindlaksmääratud vahemikus suurima arvu, mis vastab vähemalt ühele kriteeriumitest; Sama kehtib ka väikseima arvu funktsiooni MINIFS kohta.
 • Tühista valik: Exceli varasemates versioonides ei olnud võimalik eelnevalt valitud vahemikus üksikuid lahtreid, ridu ega veerge välistada. Rakenduses Excel 2021 saavad kasutajad nüüd desaktiveerida näiteks üleliigsed read, mis on näiteks liiga palju või valesti märgitud.

PivotTable-liigendtabeli optimeerimised

PivotTable, võimas Exceli tööriist suurte andmemahtude analüüsimiseks ja hindamiseks, sealhulgas tulemuste selgeks esitamiseks dokumentides, on 2021. aasta versioonis täiendatud mõne praktilisema funktsiooniga:

 • Isikupärastatud PivotTable-liigendtabeli standardpaigutus: see funktsioon võimaldab nüüd seadistada pivot-tabeli individuaalselt vastavalt oma ideedele, sealhulgas kuvada nii osatulemusi kui ka üldtulemusi ja aruande paigutuse soovitud vormi ning seejärel salvestada need kirjeldused standardse paigutuse et kohe saadaval järgmine kord.
 • Seoste automaatne tuvastamine: see funktsioon põhineb analüüsis tavaliselt kasutatavatel sammudel, luues automaatselt seosed tabelite vahel, mida on töövihiku andmemudeli jaoks juba kasutatud. Näiteks tunneb Excel ära, kui analüüsi jaoks tuleb linkida vähemalt kaks tabelit ja teavitab sellest kasutajat. Vastavad seosed on saadaval ühe klõpsuga.
 • Kasutaja määratud mõõte saab luua, redigeerida ja kustutada otse Excel 2021-s PivotTable-liigendtabeli väljaloendis.
 • OLAP-liigendtabeleid saab luua veelgi kiiremini: OLAP-i (Online Analytical Processing) serverite kasutamisel PivotTable-liigendtabelite jaoks on päring nüüd veelgi kiirem. See kehtib mitte ainult Microsoft SQL Serveri analüüsiteenustega ühendatud pivot-tabelite, vaid ka muude kolmandate osapoolte OLAP-serverite kohta.
 • Nutikas ümbernimetamine: kui andmemudeli tabelid ja veerud nimetatakse Excel 2021 töövihikus ümber, värskendab Excel iga muudatusega automaatselt kõiki vastavaid tabeleid ja arvutusi, sealhulgas kõiki töölehti ja DAX-i valemeid.
 • Toide Päring: Autor optimeerida olemasolevaid ja uusi pistikud - nagu SAP Hana pistik - eri allikate andmeid saab importida Exceli 2021 veelgi kiiremini ja lihtsam ETL (Extract, Transform & Load) protsesse.

Uued diagrammid ja 3D-mudelid

Excel 2021 pakub nüüd analüüside ja aruannete jaoks mitmeid täiendavaid diagramme ja kolmemõõtmelisi mudeleid, et katta hindamistes muid valdkondi.

 • Kaardiskeemid: see Excel 2021 uus funktsioon võimaldab kuvada geograafilisi väärtusi. Andmete statistilist jaotust saab kiiresti ja selgelt kaardil kuvada vastavalt piirkondadele – globaalsetest vaadetest geograafiliste piirkondade üle halduspiirkondadeni või isegi sihtnumbrite järgi.
 • Lehtridiagramm: see diagrammivorm võib selgelt kujutada protsessi jaotust ja töötlemisandmeid mitmes etapis, näiteks müügiprotsessides või klientide hankimises.
 • 3D mudelid: New Exceli 2021 on kolmemõõtmelisi mudeleid illustreerimiseks aruanded - kasutajad saavad valida kas erinevatest kohe saadaval näol, mis võib olla ka pööratud 360 ° või luua neid ise ja kohe muuta oma dokumendi sisestada.
 • Skaleeritav vektorgraafika: SVG (Scalable Vector Graphics) failide eeliseks on see, et neid saab vastavalt vajadusele suurendada, vähendada või pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata. Vektorgraafika integreerimine Excel 2021-sse on seetõttu esitluste puhul eriti praktiline.

Üldfunktsioonid

Lisaks konkreetsetele Exceli funktsioonidele on Excel 2021-s ka mitmeid muid funktsioone, mis on saadaval ka teistes Office'i programmides.

Vaadete ja töölaua funktsioonide uued valikud

 • Uued kujundused: varasemaid kujundusi on nüüd laiendatud, et hõlmata Exceli teemasid tumehall ja valge ning must. Must pakub tugevaimat kontrasti.
 • Lindi kasutajaliides: varem tuttav lintkuva on kombineeritud Windows 10 operatsioonisüsteemile omase paanide välimusega. Tihti kasutatavad elemendid ja funktsioonid on nähtaval kohal, et need oleksid kasutajatele kiiremini kättesaadavad. Loomulikult on võimalik ka seda vaadet kohandada ja näiteks kuvada ainult lindi optikat.

Tinditööriist kirjutamiseks ja joonistamiseks

Mitmed uued vabakäefunktsioonid ja efektid on nüüd saadaval ka rakenduses Excel 2021 . Uut vabakäejoonistustööriista saab kasutada mitte ainult pliiatsisisestuse ja puutefunktsiooniga, vaid ka arvutihiirega alade märgistamiseks või valemite või isejoonistatud diagrammide sisestamiseks ja redigeerimiseks.

 • Saadaval on erineva paksuse ja värviga digipliiatsid: pliiats joonistamiseks, pliiats kirjutamiseks ja marker tekstilõikude esiletõstmiseks. Disainivõimalusi avardavad metallist pliiatsid ja vabakäeefektid, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe ja teised.
 • Funktsiooniga "Insert Freehand Formula" saavad kasutajad lisada töövihikusse ka keerulisi matemaatilisi valemeid.
 • Lasso valik: vabakäejoonisel saab redigeerimiseks valida teatud ala sõrmeotstega. Seda saate teha ka Surface Peniga.

Optimeeritud juurdepääsetavus

Ka Excel 2021 On paranenud ja uute funktsioonide optimeerimiseks saadaolevad sisu nii, et see on lihtsam lugeda ja muuta, isegi puuetega kasutajatele. Toetav veaparandus soovitab pärast aktiveerimist täiustusi, sealhulgas järgmisi funktsioone:

 • Rahvusvaheliselt kehtivate standardite kasutamine.
 • Kui klõpsate jaotises "Kontrolli juurdepääsetavust" nuppu "Kontrolli", teeb programm soovitusi, mida saab ühe klõpsuga kohe rakendada.
 • Kii audio funktsiooni toetab aktiivselt kasutaja kaudu audio tagasisidet heliefekte ja audio teated, nt kui on teatud funktsioonid (tahtmatult) muutunud, või kinnitust, kui e-post saadetakse või kui sisu kustutatakse olid. < /li>

Muud funktsioonid Excel 2021-s

Muud uued funktsioonid muudavad Exceliga meeskonnatöö veelgi lihtsamaks:

 • Ühistöövihikute muudatusi saab kuvada ja vajadusel kiiremini tagasi võtta; Nimetatakse ka asjaosalised.
 • Tõlkija: üksikute sõnade, lõikude või tervete tekstide tõlkimine on nüüd Excelis veelgi lihtsam: kui varem pidid kasutajad nende tõlkimiseks brauseri kaudu veebisaidi avama, siis nüüd on see võimalik integreeritud tõlkefunktsiooni ja automaatse kõne abil. tuvastamine on võimalik otse Excel. Microsoft Translatoris on selle jaoks saadaval rohkem kui 60 keelt.
 • Andmekao kaitse (DLP) integreerimine muudab andmekaitsereeglite järgimise veelgi lihtsamaks: sisu saab otsida reaalajas eelnevalt määratletud juhiste alusel eriti konfidentsiaalsete andmetüüpide jaoks, nagu konto- ja krediitkaardinumbrid jne. < / li>

Excel 2021 süsteeminõuded

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019 /2022
 • Protsessor: min 1,6 GHz
 • Kõvakettaruum: vähemalt 16 GB (32 bitti) või 20 GB (64 bitti)
 • Põhimälu: vähemalt 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti) – soovitatav: 4 GB RAM
 • Graafikakaart: min 1280 x 768 pikslit, minimaalne DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga – soovitatav: DirectX 10

Ostke Excel 2021 eraldiseisva Office'i programmina soodsalt Wiresoftist

MS Excel on Microsoft Office'i komplekti asendamatu ja püsiv osa. Wiresoftis ei pea te ostma Exceli versiooni 2021 vastava Office'i komplekti osana, vaid võite osta tarkvara ka eraldiseisva programmina – erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest.

Teie eelis: ühe kasutaja litsentsiga ei pea te võtma endale pikaajalist kulukat liitumiskohustust ega nõustuma kasutusaja piiranguga. Seetõttu tasub Excel 2021 osta Wiresoftist eraldiseisva programmina, kuna siis ei pea te tasulisi värskendusi alla laadima.

See eraldiseisev Exceli ühe kasutaja litsents on funktsionaalsuse poolest identne Exceliga, mis sisaldub ka Office Suite 2021 . Nii saavad Excel 2021 eelistest kasu ja samal ajal raha säästa ka väiksemad ettevõtted või vabakutselised – sest ühe kasutaja tarkvara on Wiresoftis eriti odav.

Mitte ainult Excel, vaid ka kõik muud Microsofti tarkvaralitsentsid, mida saate Wiresofti tarkvarapoest osta, on Microsofti originaaltooted. Need pärinevad sageli hulgilitsentsist või on mõne ettevõtte poolt uuesti välja antud, mis ei piira nende kasutatavust ega sisene seaduslikku halli piirkonda. Wiresoftile müümisega kustutati varem installitud tarkvara ja on seetõttu taas tasuta ning seda saab kasutada ka teine kasutaja. Tõsise tarkvaramüüjana pakub Wiresoft ka ainult täisversioone, mida saab kasutada piiramatult ja 100%.

Kui teil on küsimusi programmi Excel 2021 või mõne muu kontoriprogrammi kohta, võite kasu saada ka meie ekspertide nõuannetest meili, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud