Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCEL 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10487
 • T5D-03485
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminalserver Ühilduv


Microsoft Excel on ka praeguses 2021. aasta versioonis seni ületamatu tabelarvutustarkvara keerukate äri- ja statistiliste arvutuste koostamiseks, mida täiendab hulk funktsioone, mis võimaldavad ka loogilisi ja ärilisi matemaatilisi arvutusi ning pivot-tabelite kasutamist. Analüüsitulemusi saab esitada informatiivselt ja selgelt, kasutades laia valikut erinevaid diagrammitüüpe. Excel 2021 töötab koos PowerBI-ga, võimsa ärianalüüsi teenusega Microsoft, mis võimaldab ka andmete otsest eksporti teistesse keskkondadesse.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCEL 2021"

Microsoft Excel 2021 üksiklitsentsina

Microsoft Excel on ka praeguses versioonis 2021 seni ületamatu tabelarvutustarkvara keerukate äri- ja statistiliste arvutuste koostamiseks, mida täiendab hulk funktsioone, mis võimaldavad ka loogilisi ja ärilisi matemaatilisi arvutusi ning pivot-tabelite kasutamist. Analüüsitulemusi saab esitada informatiivselt ja selgelt, kasutades laia valikut erinevaid diagrammitüüpe. Excel 2021 töötab koos PowerBI-ga, Microsofti võimsa ärianalüüsi teenusega, mis võimaldab andmeid ka otse teistesse keskkondadesse eksportida.

 Microsoft Excel 2021 abil on võimalik teha veelgi ulatuslikumaid või keerulisemaid arvutusi laiendatud valemite ja uute funktsioonide abil andmete sidumiseks ja valimiseks. Olulised andmed saab värviga märkida, et neid esile tõsta. Uued diagrammid pakuvad rohkem võimalusi graafiliseks esitamiseks.

Microsoft Excel Online'i, mis on selleks kättesaadav, saab kasutada kõigi levinud brauserite abil, võimaldades luua tabeleid ja muuta andmeid reaalajas ning jagada neid teiste kasutajatega. Parandatud puutetugi muudab Exceli kasutamise tahvelarvutites või nutitelefonides lihtsamaks.

Lisaks on olemas uued tööriistad, nagu vabakäeline joonistamine ja täiustatud võimalused hõlpsasti ligipääsetavate tabelite ja töövihikute loomiseks.

Pilveteenuste kasutamine muudab dokumentide jagamise teiste kasutajatega koostööks lihtsaks.

Muide: Excel 2021 kasutamiseks arvutis või muus lõppseadmes peab olema installitud Windows 10. Wiresofti veebipoest saate lisaks praegusele Word Exceli versioonile 2021 ka selle eelkäijaid ja teisi Office'i programme eriti soodsate hindadega ühe kasutaja versioonina, ilma tarkvara tellimuseta. Kõik Word 2021i olulised uued funktsioonid leiate järgmisest ülevaatest.

Ülevaade Exceli uutest funktsioonidest versioonis 2021

Excel 2021 ei sisalda mitte ainult parandusi võrreldes eelmise versiooniga, vaid ka palju uusi funktsioone, millest mõned olid varem ainult Office 365 tellimusmudelis - need on nüüd saadaval ka ostuversioonis.

Konkreetsed Exceli tabeli funktsioonid

Tabelite sidumiseks laiendatud päringutega on Excel 2021 täiendatud mõnede uute praktiliste funktsioonidega:

 • TEKSTI KETT: Esmapilgul ei sisalda see funktsioon midagi oluliselt uut võrreldes eelmise funktsiooniga KETT, kuid erinevalt viimasest on see lühem ja seda saab ka lihtsamalt sisestada. Lisaks toetab funktsioon TEXT CHAIN ka vahemikuviiteid, samas kui varem oli võimalik ainult üksikute lahtrite viited. See tähendab, et TEXT CHAIN võib arvesse võtta ka lahtrite vahemikku või terveid veerge.
 • Funktsiooniga TEXT CHAIN on võimalik kombineerida teksti mitmest vahemikust; iga element on eraldatud kasutaja poolt määratud eraldajaga. See võimaldab näiteks lahtriteks jaotatud sõnu lausesse kombineerida.
 • IF: See funktsioon lihtsustab keeruliste IF-funktsioonide sisestamist, sest vastavaid tingimusi testitakse eelnevalt määratletud järjekorras. Selleks määrab funktsioon MAXWENNS kindlaks suurima arvu määratletud vahemikus, mis vastab vähemalt ühele kriteeriumile; sama kehtib ka funktsiooni MINWENNS kohta väikseima arvu puhul.
 • Tühista valik: Exceli varasemates versioonides ei olnud võimalik üksikuid lahtreid, ridu või veerge eelnevalt valitud vahemikus uuesti välja jätta. Excelis 2021 saavad kasutajad nüüd deaktiveerida üleliigseid ridu, mis on näiteks liiga palju või valesti valitud.

PivotTable'i optimeerimine

PivotTable, võimas Exceli vahend suurte andmehulkade analüüsimiseks ja hindamiseks, sealhulgas tulemuste selge esitamine dokumentides, on 2021. aasta versioonis täiendatud mitmete praktilisemate funktsioonidega:

 • Isikupärastatud PivotTable'i standardsed paigutused: see funktsioon võimaldab nüüd pivot-tabelit individuaalselt seadistada vastavalt oma ideedele, sealhulgas nii osaliste tulemuste kui ka üldiste tulemuste kuvamist ja aruande soovitud kujundust, ning seejärel salvestada need vaikimisi standardse paigutusena, nii et see on järgmisel korral kohe saadaval.
 • Suhete automaatne äratundmine: See funktsioon tugineb analüüsides sageli kasutatavatele sammudele, luues automaatselt seoseid tabelite vahel, mida on juba kasutatud töövihiku andmemudelis. Näiteks tunneb Excel ära, kui analüüsiks on vaja siduda vähemalt kaks tabelit, ja hoiatab kasutajat. Ühe klõpsuga on vastavad suhted kättesaadavad.
 • Kasutaja määratud meetmeid saab luua ja redigeerida Excel 2021 otse PivotTable'i väljade loendis ning neid saab ka kustutada.
 • OLAP PivotTable'i saab luua veelgi kiiremini: Kui kasutate OLAP (Online Analytical Processing) servereid PivotTables'i jaoks, on päring nüüd veelgi kiirem. See kehtib mitte ainult Microsoft SQL Server Analysis Services'iga ühendatud pivot-tabelite, vaid ka teiste kolmandate osapoolte OLAP-serveritega.
 • Intelligentne ümbernimetamine: Kui Exceli 2021 töövihikus nimetatakse andmemudeli tabelid ja veerud ümber, uuendab Excel muudatuse korral automaatselt ka kõik vastavad seotud tabelid ja arvutused, sealhulgas kõik töölehed ja DAX-vormelid.
 • Power Query: Optimeerides olemasolevaid ja uusi ühendusi - näiteks SAP Hana ühendust - saab andmeid erinevatest allikatest veelgi kiiremini ja lihtsamalt importida Excel 2021-i ETL (Extract, Transform & Load) protsesside käigus.

Uued diagrammid ja 3D-mudelid

Analüüside ja aruannete koostamiseks pakub Excel 2021 nüüd mitmeid täiendavaid diagramme ja ka kolmemõõtmelisi mudeleid, et katta hindamistes veelgi rohkem valdkondi.

 • Kaardikaardid: See Excel 2021 uus funktsioon võimaldab kuvada geograafilisi väärtusi. Andmete statistilist jaotust saab seega kiiresti ja selgelt kuvada kaardil piirkondade kaupa - globaalsetest vaadetest geograafiliste piirkondade ja halduspiirkondade või isegi postiindeksite kaupa.
 • Trummelahtrite diagrammid: See diagrammivorm võimaldab selgelt kujutada protsessi jaotust ja protsessiandmeid mitmes etapis, näiteks müügiprotsessi või kliendihanke puhul.
 • 3D-mudelid: Excel 2021 pakub aruannete illustreerimiseks uusi kolmemõõtmelisi mudeleid - siin saavad kasutajad valida erinevate, kohe kättesaadavate kujutiste vahel, mida saab ka 360° ümber pöörata, või luua neid ise ja lisada need kohe dokumenti.
 • Skaleeritav vektorgraafika: SVG (Scalable Vector Graphics) failide eeliseks on see, et neid saab soovi korral suurendada või vähendada või isegi pöörata ilma pildikvaliteeti kaotamata. Vektorgraafika integreerimine Excel 2021i on seega eriti praktiline esitluste jaoks.

Üldised funktsioonid

Lisaks spetsiifilistele Exceli funktsioonidele pakub Excel 2021 ka mitmeid muid funktsioone, mis on saadaval ka teistes Office'i programmides.

Uued võimalused vaadete ja töölaua funktsioonide jaoks

 • Uued teemad: Varasemaid teemasid on nüüd laiendatud, et lisada Excelis tumehall ja valge ning must. Must värv pakub kõige tugevamat kontrasti.
 • Ribbon kasutajaliides: Varasemalt tuttav lint-ekraan on kombineeritud Windows 10 operatsioonisüsteemile iseloomuliku plaatide välimusega. Sageli kasutatavad elemendid ja funktsioonid on paigutatud silmapaistvalt, et need oleksid kasutajatele kiiremini kättesaadavad. Loomulikult on võimalik ka seda vaadet kohandada ja näiteks näidata ainult paelade välimust.

Vabakäeline tööriist kirjutamiseks ja joonistamiseks

Ka Excel 2021 on nüüd saadaval hulk uusi vabakäefunktsioone ja efekte. Uut vabakäelise joonistamise tööriista saab kasutada mitte ainult pliiatsi sisestamise ja puudutusega, vaid ka arvutihiirega, et tähistada alasid või sisestada ja muuta valemeid või ise joonistatud skeeme.

 • Selleks on saadaval erineva paksuse ja värviga digipliiatsid: pliiats joonistamiseks, pliiats kirjutamiseks ja highlighter tekstilõikude esiletõstmiseks. Metallist pliiatsid ja vabakäeefektid, nagu vikerkaar, galaktika, laava, ookean, kuld, hõbe ja muud, laiendavad kujundamise võimalusi.
 • Kasutajad saavad lisada töövihikusse ka keerulisi matemaatilisi valemeid funktsiooniga "Freehand FormulaInsert".
 • Lasso valik: Sõrmejälgedega saab valida vabakäejoonise konkreetse ala, mida redigeerida. See on võimalik ka Surface Peniga.

Optimeeritud juurdepääsetavus

Parandatud ja uued funktsioonid on saadaval kaaadressil Excel 2021 , et optimeerida sisu nii, et seda oleks puuetega kasutajatele lihtsam lugeda ja redigeerida. Toetav veaparandus soovitab siin pärast aktiveerimist parandada, integreeritud funktsioonid on järgmised:

 • Rahvusvaheliselt kehtivate standardite kasutamine.
 • Kui klõpsate "Check" all "Check accessibility", teeb programm ettepanekuid, mida saab ühe klõpsuga kohe rakendada.
 • Helifunktsioon cue audio toetab kasutajat aktiivselt heliefektide ja helihoiatuste abil, näiteks kui teatud funktsioone (tahtmatult) muudetakse või kui kinnitatakse e-kirja saatmist või sisu kustutamist.

Muud Excel 2021 funktsioonid

Teised uued funktsioonid muudavad Exceli meeskonnatöö veelgi lihtsamaks:

 • Vabastatud töövihikutes tehtud muudatusi saab kuvada ja vajadusel kiiremini tagasi võtta, samuti on võimalik nimetada asjaomased isikud.
 • Tõlkija: Üksikute sõnade, lõigete või tervete tekstide tõlkimine on nüüd Excelis veelgi lihtsam: kui varem pidid kasutajad tõlkimiseks veebilehte brauseri kaudu üles kutsuma, siis nüüd on see võimalik otse Excelis tänu integreeritud tõlkefunktsioonile ja automaatsele keeletuvastusfunktsioonile. Microsoft Translatoris on saadaval üle 60 keele.
 • Andmekaitsesüsteemi (DLP) integreerimine muudab andmekaitse-eeskirjade järgimise veelgi lihtsamaks: sisu saab otsida reaalajas, lähtudes eelnevalt määratletud suunistest eriti konfidentsiaalsete andmetüüpide, näiteks konto- ja krediitkaardinumbrite jne kohta.

Exceli 2021 süsteeminõuded

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2021 /2022
 • Protsessor: Min. 1,6 GHz
 • Kõvakettaruum: Min. 16 GB (32 Bit) või 20 GB (64 Bit)
 • RAM: Min. 2 GB RAM (32 Bit) või 4 GB RAM (64 Bit) - soovitatav: 4 GB RAM
 • Graafikakaart: Min. 1280 x 768 pikslit, min. DirectX 9 koos WDDM 2.0-ga - soovitatav: DirectX 10

Osta Excel 2021 iseseisva kontoriprogrammina Wiresoftist soodsalt

MS Excel on Microsoft Office'i komplekti lahutamatu ja kindel osa. Wiresoftis ei pea te ostma Excel 2021-i vastava Office'i paketi osana, vaid saate osta tarkvara ka iseseisva programmina - erinevalt paljudest teistest tarkvarapakkujatest.

Teie eelis: Ühe kasutaja litsentsi puhul ei pea te sõlmima pikaajalist ja kallist tellimuslepingut ega nõustuma kasutuse ajalise piiranguga. Seetõttu tasub Excel 2021 osta Wiresoftist iseseisva programmina, sest siis ei pea te alla laadima ühtegi uuendust, mille eest tuleb maksta.

Selle eraldiseisva Exceli ühe kasutaja litsentsi funktsioonid on samad kui Excelil, mis on samuti lisatud Office Suite 2021 . See tähendab, et ka väiksemad ettevõtted või vabakutselised saavad kasutada Excel 2021 eeliseid ja samal ajal raha kokku hoida - sest ühe kasutajaga tarkvara on Wiresoftis ka eriti odav.

Mitte ainult Excel, vaid ka kõik teised Microsofti tarkvaralitsentsid, mida saate osta Wiresofti tarkvarapoest, on Microsofti originaaltooted. Sageli pärinevad nad hulgilitsentsist või on ettevõtte poolt uuesti välja antud, mis ei piira nende kasutatavust ega tekita õiguslikku halli ala. Wiresoft'ile müümisega on varem paigaldatud tarkvara kustutatud ja seega on see taas vaba ja kasutatav teise kasutaja poolt. Wiresoft kui mainekas tarkvaramüüja pakub ka ainult täisversioone, mis on piiramatu ja 100% kasutatav.

Kui teil on küsimusi Excel 2021 või mõne muu kontoriprogrammi kohta, saate meie pädevat nõuannet e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCEL 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad