Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10495
 • 3YF-00233
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
85,90 € * 94,90 € * (9,48% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


Kui tegemist on sisu veenva ja elava esitlemisega, on Microsoft PowerPoint endiselt klassikaline programm selleks otstarbeks. Tänu paljudele kujundusvõimalustele ja tugifunktsioonidele on võimalik luua informatiivseid slaide, mis äratavad tähelepanu dünaamiliste üleminekute ja animatsioonidega. PowerPoint for Mac 2021 on nüüd saadaval aadressil Wiresoft, kus saab osta järeleproovitud Office tarkvara uusimat versiooni macOS operatsioonisüsteemidele. Integreeritud, intuitiivselt kasutatavad tööriistad ei toeta mitte ainult spetsialiste ja kogenud kasutajaid, vaid ka algajaid ja kasutajaid, kes ei ole kursis Windows- nii tööl, koolis kui ka ülikoolis - teemade ja sisu ettevalmistamisel slaididel ning nende koostamisel elavaks esitluseks, mis on informatiivne ja muljetavaldav ka kui professionaalne videopresentatsioon. Võimalus pöörata esitluse loomisel tähelepanu ligipääsetavusele laiendab ka nende inimeste ringi, kelleni saab jõuda, kasutades PowerPoint 2021 for Mac .

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint for Mac 2021 ühe kontoriprogrammina

Kui tegemist on sisu veenva ja elava esitlusega, on Microsoft PowerPoint endiselt klassikaline programm selleks otstarbeks. Tänu paljudele kujundusvõimalustele ja tugifunktsioonidele on võimalik luua informatiivseid slaide, mis äratavad tähelepanu dünaamiliste üleminekute ja animatsioonidega.

PowerPoint for Mac 2021-ga pakub Wiresoft nüüd tõestatud kontoritarkvara uusimat versiooni macOS-operatsioonisüsteemidele. Integreeritud, intuitiivselt kasutatavad tööriistad ei toeta mitte ainult professionaalid ja kogenud kasutajad, vaid ka algajad ja mitte-Windows'i kasutajad tööl, koolis ja ülikoolis teemade ja sisu ettevalmistamisel slaididel ning nende koostamisel elavaks loenguks, mis on informatiivne ja muljetavaldav ka kui professionaalne videopresentatsioon. Võimalus pöörata loomise ajal tähelepanu ligipääsetavusele laiendab ka nende inimeste ringi, kelleni on võimalik jõuda, kasutades PowerPoint 2021 for Mac .

 Microsoft PowerPoint for Mac 2021 kasutajaliides on selle käigus ümber kujundatud ja seega muutunud veelgi kasutajasõbralikumaks; see võimaldab uutel kasutajatel programmiga kiiresti alustada. Neid toetab ka suur valik malle ja kujundusvõimalusi, mis võimaldavad luua individuaalse väljanägemisega esitlusdiipe.

Lisaks toetab PowerPoint for Mac 2021 puutetundlikku kasutamist - see kehtib nii tahvelarvutite kui ka digitaalse pliiatsi üldise kasutamise kohta -, eriti uus vabakäeline joonistusvahend pakub laia valikut efekte ja kujundeid spontaanseks professionaalseks visandamiseks.

PowerPoint for Mac 2021 on saadaval ainult tavapärastelt tarnijatelt vastava Office'i versiooni püsivalt integreeritud osana, kuid Wiresofti veebipoest saab tarkvara osta ka eraldi - ja seda võrratu hinnaga! Kõikide funktsioonide kasutamiseks arvestage ka allpool loetletud süsteeminõudeid. Wiresoftist saate lisaks PowerPoint for Mac 2021-le ka varasemaid versioone soodsa hinnaga ühe kasutajaga versioonina, samuti teisi kontoriprogramme. Kõik PowerPoint for Mac 2021 olulised uued funktsioonid leiate järgmisest üksikasjalikust ülevaatest.

Ülevaade PowerPointi uutest funktsioonidest Mac 2021 versioonis

PowerPoint for Mac 2021 sisaldab arvukaid optimeerimisi ja laiendusi olemasolevate tööriistade funktsioonide valikusse, samuti palju uusi funktsioone. Eriti tähelepanuväärsed on morph-funktsioon, SVG- ja 3D-graafika lisamine ning veelgi parem toetus ligipääsetavate esitluste loomiseks.

Mac-versiooni 2021 spetsiifilised PowerPointi funktsioonid

Microsoft on PowerPoint for Mac 2021-sse integreerinud mitmeid uusi funktsioone, mis muudavad esitluste voo veelgi huvitavamaks ja mitmekesisemaks - nende hulka kuuluvad eelkõige morphing ja täiustatud videosalvestus:

 • Morphing-funktsioon pakub animatsioonide jaoks täiesti uusi võimalusi. See loob sujuvaid üleminekuid üksikute slaidide vahel, animeerides üksikuid objekte, näiteks kujundeid, pilte ning SmartArt- ja WordArt-graafikat, aga ka teksti - ainult diagrammid on välja jäetud. Selleks peab kahel slaidil olema vähemalt üks ühine objekt, et luua morf-üleminek, mille jaoks on saadaval erinevad efektid.
 • Esitluse salvestamisel on nüüd võimalik salvestada mitte ainult video- ja helikommentaare, vaid ka žeste digitaalse vabakäe sisestamiseks: kõik elemendid - näiteks kommentaarid ja animatsioonid, aga ka osuti liikumine ja kuvamise kestus - salvestatakse esitlusse endasse. See muudab selle videoks, mida saab vaadata PowerPointis.
 • Online-video integreerimisega saab slaidile anda rohkem dünaamikat. Videot on võimalik esitada ilma PowerPointi rakendusest lahkumata. See funktsioon on saadaval alates macOSi versioonist 10.13.4 (High Sierra).

Uued, skaleeritavad diagrammid ja 3D-mudelid

PowerPoint for Mac 2021-s on PowerPoint for Mac 2021-s laiendatud ka PowerPoint'i slaidide kujundamiseks mõeldud diagrammide ja mudelite portfelli terve hulga täiendavate diagrammidega, sealhulgas kolmemõõtmeliste mudelitega, mis pakuvad veelgi rohkem võimalusi esitluste illustreerimiseks:

 • Kõiki olemasolevaid 3D-mudeleid saab vabalt pöörata 360° ja ka ilma kadudeta skaleerida.
 • Uue morph-funktsiooni abil saab neid 3D-mudeleid ka animeerida.
 • Kasutajad saavad ka ise luua kolmemõõtmelist sisu ja sisestada selle PowerPoint'i slaidile.
 • Uus on ka SVG (Scalable Vector Graphics) failid - skaleeritav vektorgraafika; sarnaselt 3D-mudelitele on nende eeliseks see, et neid saab soovi korral suurendada või vähendada - ilma pildikvaliteeti kaotamata -, kuid neid saab ka vabalt pöörata ja värviliste filtritega redigeerida.
 • Uus lehesammaldisdiagrammi tüüp sobib peamiselt hästi protsessi etappide illustreerimiseks.

PowerPoint for Mac 2021 üldised funktsioonid

Lisaks mainitud uutele tööriistadele ja funktsioonidele on PowerPoint for Mac 2021 ka palju muid uuendusi ja optimeerimisi. Nende hulka kuuluvad eelkõige vabakäejoonistamise ja juurdepääsetavate esitlusdokumentide loomise tugi.

PowerPoint for Mac 2021 uued töölaua vaatevõimalused

PowerPoint for Mac 2021 on kohandatud tüüpilisele Windowsi kontori kujundusele. Uued vaatevõimalused saab ka uuesti välja lülitada:

 • Kõikidele Office'i programmidele iseloomulik lintide välimus on PowerPoint for Mac 2021-s kombineeritud Windows 10 operatsioonisüsteemile iseloomuliku Windowsi plaatide välimusega.
 • Sageli kasutatavad funktsioonid ja funktsioonid on nüüd rohkem esile tõstetud, mis muudab nende leidmise lihtsamaks.
 • Samuti saab vahekaardid järjestada vastavalt individuaalsetele vajadustele ja ribad saab täielikult ära peita; funktsioonid on siis kättesaadavad ülaosas asuva menüüriba kaudu.
 • PowerPoint for Mac 2021 sisaldab nüüd ka teemasid, mis asendavad programmile iseloomulikud aknavärvid (punane) akromaatiliste toonidega. See soodustab keskendumist, eriti slaidi sisu lugemisel. Valge vaade on väga hele, samas kui tumehall ja must tumedas režiimis pakub eriti vähendatud, suurema kontrastiga programmi kuvamist.

Praktiline vabakäsitööriist ja uued pliiatsid

PowerPoint for Mac 2021 on nüüd praktiline vabakäsitööriist, millega saab koheselt joonistada valemeid või skeeme ning graafikat ja sisestada need slaidile. Tööriista saab kasutada mitte ainult pliiatsiga või puutetundliku töö puhul sõrmega, vaid ka arvutihiirega. Teksti lõigete värviliseks esiletõstmiseks on saadaval mitu värvilist pliiatsit, nagu on juba ammu teada Wordist. PowerPoint for Mac 2021 vabakäeline joonistusvahend pakub eelkõige järgmisi funktsioone ja efekte:

 • Joonistamiseks ja kirjutamiseks ning detailide esiletõstmiseks on saadaval suur valik digipliiatseid, millel on selleks otstarbeks erinevad tugevused ja värvid: pliiats tavaliseks märkmete kirjutamiseks, pliiats, millega saab joonistada visandeid ja graafikat, ning klassikaline tekstimarker, millega saab sõnu või tekstilõike värviliselt alla kriipsutada. Programm sisaldab ka metallist ja muude graafiliste efektidega pliiatseid, sealhulgas galaktika ja vikerkaar, hõbe ja kuld ning laava ja ookean.
 • PowerPoint for Mac 2021s on oluliselt täiustatud häiriva tausta eemaldamise funktsiooni: nüüd tuvastab programm automaatselt taustapiirkonna ja valib selle välja. Integreeritud pliiatsiga saab valikut parandada, lisades või eemaldades osi.
 • Kärpimisfunktsiooni saab kasutada ka tabeli teatud alade valimiseks, et kasutada neid slaidi graafikana.

Kättesaadavate esitluste loomine PowerPoint for Mac 2021 abil

PowerPointi slaidide kujundamise võimalusi, et need oleksid nägemispuudega vaatajatele paremini loetavad ja arusaadavad, ei ole Mac-versioonis 2021 mitte ainult parandatud, vaid ka uute funktsioonidega täiendatud:

 • PowerPoint for Mac 2021 toetav veaparandus teeb juba töö käigus parandusettepanekuid, osaliselt ka siinkohal rahvusvaheliselt kehtivate standardite alusel. Neid saab hõlpsasti ühe klõpsuga otse vastu võtta ja programm rakendab need automaatselt alale.
 • Veaparandustööriist lisab ka puuduva alternatiivse teksti piltidele ja graafikale ning parandab ebapiisava värvikontrasti. Halli skaala vaade simuleerib elavalt värvipimeda inimese tajumist.
 • PowerPoint for Mac 2021-sse integreeritud eeldefineeritud ligipääsetavad slaidimallid sisaldavad juba sobivaid slaidipealkirju, sealhulgas pealkirjastruktuuri.
 • AI-funktsioon QuickStarter pakub praktilist stardiabi esitluse loomiseks: see toetab kasutajaid kõigepealt temaatilise uurimistöö tegemisel. Teema sisestamisel kuvab QuickStarter nimekirja sobivatest alateemadest ja pakub iga teema jaoks ka sobiva slaidikomplekti. Bingis tehtud uurimistulemuste põhjal loob tööriist slaidid koos vastava sisu ja nende struktuuriga; soovitud slaidid saab seejärel valida, klõpsates nendele. Lõpuks on vaja vaid lisada sobiv välimus, sealhulgas taustagraafika, ja esitluse alus on valmis vaid mõne minutiga.

Parem online koostöö PowerPoint dokumendis

Kui mitu inimest soovivad töötada PowerPoint'i esitluse kallal, on see võimalik ka Macil. Selle eelduseks on ühe kahest Microsofti pilveteenusest OneDrive või SharePoint kasutamine. Kõigepealt avaldatakse seal esitluse koopia, mida vastavad kutsutud töötajad toimetavad. Pärast seda, kui kõik asjaosalised on teinud oma muudatused või märkused, liidetakse originaal ja koopia(d) uuesti, kusjuures erinevused kuvatakse ja neid saab vajadusel ka tagasi võtta.

Süsteeminõuded Microsoft PowerPoint 2021 kasutamiseks Macil

Järgnevalt on loetletud miinimumnõuded PowerPoint for Mac 2021 installimiseks ja käivitamiseks Apple'i seadmes.

Pange tähele, et mõnede tarkvara funktsioonide kasutamiseks peab olema paigaldatud vähemalt macOSi versioon 10.13.4 (High Sierra).

 • Operatsioonisüsteem: üks versioon kolmest praegusest macOS-operatsioonisüsteemist
 • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
 • Töömälu: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Ostke PowerPoint for Mac 2021 Office Suite'i ühe programmina erihinnaga Wiresoftist

MS PowerPoint 2021 for Mac on tüüpiline osa vastavast Microsoft Office'i paketist Macile ja seda ei ole tavaliselt tavapärastes tarkvarapoodides eraldi saadaval. Wiresoftist saate osta PowerPoint for Mac 2021 programmi ka eraldi!

Teie eelised: Wiresofti pakutav PowerPointi ostuversioon on ühe kasutaja litsents, mis ei kohusta teid pikemaajalise ja kallimate uuendustega tellimuslepinguga ega tähenda mingeid piiranguid funktsioonide osas. Seetõttu tasub teil kahekordselt osta PowerPoint for Mac 2021 ühe programmina Wiresoftist, eriti kui te ei vaja teisi Office'i programme.

Teie tarkvara ostmine Wiresoftist on alati odav ja turvaline samal ajal! PowerPoint for Mac 2021 ühe kasutaja litsents, mille ostate siit, pärineb kas ettevõtete suuremast mahulitsentsist või on kasutatud tarkvaralitsents - sellest ka selle eriline hinnaeelis! Funktsionaalsuse poolest on pakutav tarkvara identne vastava PowerPoint'i programmiga, mis on samuti osa Office Suite for Mac 2021-st. See tähendab, et väiksemad ettevõtted ja üksikkasutajad, näiteks vabakutselised või eraisikud, saavad kasutada kõiki PowerPoint for Mac 2021 versiooni eeliseid ja samal ajal raha kokku hoida.

Iga Wiresofti pakutav Microsofti programm on testitud ka selle tegeliku ja laitmatu kasutatavuse osas - seega on see kohe pärast ostu allalaadimiseks saadaval ja seda saab kasutada piiramatu aja jooksul.

Kasutatud tarkvara ostmisel või müümisel võite alati olla kindel, et ei teie ega meie ei ole õiguslikult ebaselges olukorras! Selle põhjuseks on see, et kauplemineveebilehe kasutatud tarkvaraga on ELis selgesõnaliselt lubatud.

Wiresofti tarkvarapoes saate osta PowerPoint for Mac'i nii praeguses kui ka vanemas versioonis ja kõiki teisi Office'i programme eraldi, samuti paljusid teisi Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi PowerPoint for Mac 2021 või mõne muu Office'i tarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad