Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021

189,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft PowerPoint for Mac 2021 eraldiseisva Office'i programmina Kui rääkida sisu...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"

Microsoft PowerPoint for Mac 2021 eraldiseisva Office'i programmina

Kui rääkida sisu veenvast ja elavast esitluse vormis esitamisest, on Microsoft PowerPoint endiselt klassikaline tarkvara. Erinevate kujundusvõimaluste ja tugifunktsioonide abil saab luua informatiivseid slaide, mis tõmbavad tähelepanu dünaamiliste üleminekute ja animatsioonide kaudu.

Programmiga PowerPoint for Mac 2021 on nüüd Wiresoftilt saadaval osta MacOS-i operatsioonisüsteemide jaoks mõeldud Office'i tarkvara uusim versioon. Integreeritud intuitiivsed tööriistad ei toeta mitte ainult professionaale või kogenud kasutajaid, vaid ka algajaid ja Windowsiga mitte kursis olevaid kasutajaid tööl, koolis ja õpingute ajal slaididel teemade ja sisu ettevalmistamisel ning elavaks esitluseks kokku panemisel. , mis on informatiivne ja muljetavaldav ka professionaalse videoesitlusena. Võimalus pöörata tähelepanu loomise ajal juurdepääsetavusele laiendab ka inimeste ringi, kellega on võimalik jõuda  PowerPoint 2021 for Mac abil.< /p>

Selle käigus muudeti programmi Microsoft PowerPoint for Mac 2021kasutajaliidest ja see on muutunud veelgi kasutajasõbralikumaks; see võimaldab ka uutel kasutajatel programmiga kiiresti alustada. Neid toetab ka suur valik malle ja kujundusvalikuid, mis võimaldavad luua individuaalse välimusega esitlusslaide.

Lisaks toetab PowerPoint for Mac 2021 puutetundlikku kasutamist – see kehtib nii tahvelarvutite kui ka digipliiatsite üldise kasutamise kohta – eriti uuel vabakäejoonistustööriistal on lai valik efekte ja kujundeid, millega saab spontaanselt visandeid luua. professionaalselt.

PowerPoint for Mac 2021 on saadaval ainult tavapärastelt pakkujatelt vastava Office'i versiooni integreeritud osana, kuid saate osta tarkvara ka eraldi Wiresofti veebipoest – ja seda ületamatu hinnaga! Kõigi funktsioonide kasutamiseks pidage meeles ka alltoodud süsteeminõudeid. Wiresoftist saate mitte ainult PowerPointi for Mac 2021, vaid ka varasemad versioonid ühe kasutaja versioonina, aga ka muid Office'i programme. Järgmine üksikasjalik ülevaade sisaldab kõiki olulisi uusi funktsioone rakenduses PowerPoint for Mac 2021.

Ülevaade uutest PowerPointi funktsioonidest Mac 2021 versioonis

PowerPoint for Mac 2021 sisaldab arvukalt olemasolevate tööriistade funktsioonide täiustusi ja täiustusi ning palju uusi funktsioone. Eriti tähelepanuväärne on morph-funktsioon, SVG- ja 3D-graafika lisamine ning veelgi parem tugi juurdepääsetavate esitluste loomisel.

Maci versioonile 2021 omased PowerPointi funktsioonid

Microsoft on integreerinud rakendusse PowerPoint for Mac 2021 mõned uued funktsioonid, mis muudavad esitluste voo veelgi huvitavamaks ja mitmekesisemaks. Nende hulka kuuluvad eelkõige muudatuste tegemine ja täiustatud videosalvestus.

 • Morph-funktsioon pakub animatsioonide jaoks täiesti uusi võimalusi. See loob sujuvad üleminekud üksikute slaidide vahel, animeerides üksikuid objekte, nagu kujundid, pildid, SmartArt- ja WordArt-graafika, aga ka tekst – ainsaks erandiks on diagrammid. Selleks peab kahel slaidil olema vähemalt üks ühine objekt, et luua morfiüleminek, mille jaoks on saadaval erinevad efektid.
 • Esitluse salvestamisel on nüüd võimalik salvestada mitte ainult video- ja helikommentaare, vaid ka žeste digitaalseks tindimiseks: kõik elemendid – nagu kommentaarid ja animatsioonid, aga ka kursori liigutused ja kuvamisaeg – salvestatakse esitlus ise salvestatud. See muudab selle videoks, mida saab vaadata PowerPointis.
 • Võrguvideo integreerimisega saab slaidile anda rohkem dünaamikat. Videot on võimalik esitada ilma PowerPointi rakendusest lahkumata. See funktsioon on saadaval alates macOS-i versioonist 10.13.4 (High Sierra).

Uued skaleeritavad diagrammid ja 3D-mudelid

PowerPointi slaidide kujundamiseks mõeldud graafika ja mudelite portfelli on rakenduses PowerPoint for Mac 2021 laiendatud ka paljude muude diagrammidega, sealhulgas kolmemõõtmeliste mudelitega, mis pakuvad esitluste illustreerimisel veelgi rohkem võimalusi:< /p>

 • Kõiki saadaolevaid 3D-mudeleid saab vabalt 360° pöörata ja ka ilma kadudeta skaleerida.
 • Uut morph-funktsiooni kasutades saab neid 3D-mudeleid ka animeerida.
 • Kasutajad saavad ka ise luua kolmemõõtmelist sisu ja sisestada selle PowerPointi slaidile.
 • Uued on ka SVG (Scalable Vector Graphics) failid – skaleeritav vektorgraafika; Sarnaselt 3D-mudelitele on ka nende eeliseks see, et neid saab vastavalt soovile suurendada või vähendada – ilma pildikvaliteeti kaotamata –, aga ka vabalt pöörata ja värviliste filtritega redigeerida.
 • Uus lehtridiagrammi tüüp sobib peamiselt hästi protsessifaaside selgeks kuvamiseks.

PowerPoint for Mac 2021 üldfunktsioonid

Lisaks mainitud uutele tööriistadele ja funktsioonidele sisaldab rakendus PowerPoint for Mac 2021 ka palju muid uuendusi ja optimeerimisi. See hõlmab eelkõige nii vabakäejoonistamise kui ka takistusteta esitlusdokumentide loomise tuge.

Uued töölauavaate valikud rakenduses PowerPoint for Mac 2021

Tüüpiline Windows Office'i kujundus on kohandatud rakenduses PowerPoint for Mac 2021. Uued vaatevalikud saab soovi korral uuesti deaktiveerida:

 • Kõigile Office'i programmidele tüüpiline lindi välimus on rakenduses PowerPoint for Mac 2021 ühendatud Windowsi paani ilmega, mis iseloomustab Windows 10 operatsioonisüsteemi.
 • Sagedasti kasutatavad funktsioonid ja funktsioonid on nüüd silmapaistvamad, seega peaks neid olema lihtsam leida.
 • Samuti saab vahekaarte korraldada vastavalt teie vajadustele ja lindi saab täielikult peita; funktsioonid on siis saadaval ülaosas oleva menüüriba kaudu.
 • PowerPoint for Mac 2021 sisaldab nüüd ka teemasid, mis asendavad muidu programmile omased aknavärvid (punane) akromaatiliste toonidega. See soodustab keskendumist, eriti slaidi sisu lugemisel. Valge vaade on väga hele, samas kui tumehall ja must koos tumeda režiimiga pakuvad eriti vähendatud ja suure kontrastsusega programmikuva.

Praktiline vabakäetööriist ja uued pliiatsid

Rakenduses

PowerPoint for Mac 2021 on nüüd mugav tinditööriist, mida saab kasutada valemite või diagrammide ja graafikute viivitamatuks joonistamiseks ning slaidile sisestamiseks. Tööriista ei saa kasutada mitte ainult pliiatsiga või sõrmega puutetundlikult, vaid ka arvutihiirega. Tekstilõikude esiletõstmiseks on saadaval rida värvilisi pastakaid, nagu Wordist juba ammu teada. Täpsemalt pakub PowerPoint for Mac 2021 vabakäejoonistustööriist järgmisi funktsioone ja efekte.

 • Joonistamiseks, kirjutamiseks ja detailide rõhutamiseks on saadaval lai valik erineva tugevuse ja värviga digipliiatseid: pastapliiats tavaliseks märkmete tegemiseks, pliiats visandite ja graafika joonistamiseks ning klassikaline markeriga värvi lisamiseks. sõnu või tekstilõike. Programm sisaldab ka metalliliste ja muude graafiliste efektidega pliiatseid, sealhulgas galaktika ja vikerkaar, hõbe ja kuld ning laava ja ookean.
 • Kärpimisfunktsiooni segava tausta eemaldamiseks on rakenduses PowerPoint for Mac 2021 oluliselt täiustatud: programm tuvastab ja valib nüüd taustaala automaatselt. Integreeritud pliiatsit saab kasutada valiku korrigeerimiseks, kas osi liites või lahutades.
 • Lõikefunktsiooni saab kasutada ka tabeli teatud alade valimiseks, et neid seejärel slaidi graafikana kasutada.

Juurdepääsetavate esitluste loomine rakenduses PowerPoint for Mac 2021

Maci versioonis 2021 ei ole Maci versioonis 2021 täiustatud mitte ainult võimalusi, kuidas PowerPointis kujundada slaide nii, et need oleksid nägemispuudega vaatajatele hõlpsamini loetavad ja mõistetavad, vaid neid on täiendatud ka uute funktsioonidega.

 • Toetav veaparandus rakenduses PowerPoint for Mac 2021 annab teie töö ajal parendusettepanekuid, mis põhinevad osaliselt rahvusvaheliselt kehtivatel standarditel. Neid saab hõlpsasti ühe klõpsuga vastu võtta ja programm rakendab need automaatselt teatud alale.
 • Veaparandustööriist täiendab ka piltidel ja graafikas puuduvat alternatiivset teksti ning parandab ebapiisava värvikontrastsuse. Vaade "Halltoonid" simuleerib eredalt värvipimeda inimese taju.
 • Programmi PowerPoint for Mac 2021 integreeritud eelmääratletud juurdepääsetavad slaidimallid sisaldavad juba sobivaid slaidide pealkirju, sealhulgas päise struktuuri.
 • AI-funktsioon QuickStarter pakub praktilist abi esitluse loomiseks: see toetab esialgu kasutajaid temaatilise uurimistööga. Teema sisestamisel kuvab QuickStarter sobivate alateemade loendi ja soovitab ka iga jaoks sobiva slaidide komplekti. Bingis tehtud uurimistöö tulemuste põhjal koostab tööriist sobiva sisu ja ülesehitusega slaidid, millele klõpsates saab seejärel valida soovitud slaidid. Lõpuks tuleb lisada vaid sobiv välimus koos taustagraafikaga ja esitluse alus on valmis vaid mõne minutiga.

Parem veebipõhine koostöö PowerPointi dokumendiga

Kui PowerPointi esitlusega soovivad töötada mitu inimest, on see võimalik ka Macis. Selle eelduseks on ühe kahest Microsofti pilveteenusest OneDrive või SharePointi kasutamine. Esmalt avaldatakse seal esitluse koopia, mida kutsutud töötajad seejärel toimetavad. Kui kõik asjaosalised on oma muudatused või kommentaarid lisanud, liidetakse originaal ja koopia(d) uuesti, nii et erinevusi saab kuvada ja vajadusel tagasi võtta.

Süsteeminõuded Microsoft PowerPoint 2021 kasutamiseks Macis

Allpool olev teave loetleb miinimumnõuded rakenduse  PowerPoint for Mac 2021 installimiseks ja käitamiseks Apple'i seadmes.

Pange tähele, et tarkvara mõningate funktsioonide kasutamiseks peab olema installitud vähemalt macOS-i versioon 10.13.4 (High Sierra).

 • Operatsioonisüsteem: versioon kolmest praegusest macOS-i operatsioonisüsteemist
 • Protsessor: Intel või Apple Silicon (M1)
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvaketas: vähemalt 10 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Ostke PowerPoint for Mac 2021 Office Suite'i individuaalse programmina Wiresoftilt eriti hea hinnaga

MS PowerPoint 2021 for Macon tüüpiline osa vastavast Microsoft Office'i Macile mõeldud komplektist ja tavaliselt pole see tavalistes tarkvaramüüjates üksi saadaval. Wiresoftist saate ka eraldi osta PowerPoint for Mac 2021 programmi!

Teie eelised: Wiresofti pakutav PowerPointi ostuversioon on ühe kasutaja litsents, mis ei kohusta teid sõlmima pikaajalist ja kallist tellimust, sealhulgas värskendusi, ega piira funktsioone. Seetõttu on teil kahekordselt kasulik osta PowerPoint for Mac 2021 üksikprogrammina Wiresoftist, eriti kui te ei vaja teisi Office'i programme.

Teie tarkvara ostmine Wiresoftiga on alati odav ja samal ajal turvaline! PowerPoint for Mac 2021 ühe kasutaja litsents, mille siit ostate, pärineb kas ettevõtete suuremast hulgilitsentsist või on kasutatud tarkvara litsents – sellest ka eriline hinnaeelis! Funktsionaalsuselt on pakutav tarkvara identne vastava PowerPointi programmiga, mis on samuti osa Office Suite for Mac 2021-st. Nii saavad isegi väiksemad ettevõtted ja üksikkasutajad, nagu vabakutselised või eraisikud, kasu kõigist PowerPoint for Mac 2021 versiooni eelistest ja säästa samal ajal raha.

Iga Wiresofti pakutavat Microsofti programmi on testitud ka selle tagamiseks, et see oleks tegelikult probleemideta kasutatav – seetõttu on see kohe pärast ostmist allalaadimiseks saadaval ja seda saab kasutada ka piiramatult.

Võite alati olla kindel, et kasutatud tarkvara ostmisel või müümisel ei ole teie ega meie õiguslikult ebaselge olukord! Kuna kauplemine kasutatud tarkvaraga on EL-is selgesõnaliselt lubatud.

Wiresofti tarkvarapoest saate lisaks PowerPoint for Maci praegustele ja vanematele versioonidele osta ka kõiki teisi Office'i programme eraldi, samuti paljud teised Microsofti programmid.

Kui teil on küsimusi rakenduse PowerPoint for Mac 2021 või mõne muu kontoritarkvara kohta, kasutage lihtsalt meie pädevaid nõuandeid meili, telefoni ja vestluse kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT POWERPOINT MAC 2021"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud