Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10141
 • D46-00945
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
50,90 € * 55,90 € * (8,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Excel 2016, klassikaline tabelarvutusprogramm paljude aritmeetiliste operatsioonide jaoks, on saadaval ka Macile iseseisva programmina. Kuigi see praegune programmiversioon ei paku täpselt sama funktsionaalsust kui vastav PC-versioon, on selles olemas kõik eelkäija versiooni 2013 funktsioonid ja nüüd on ka täielik ühilduvus mõlema süsteemi vahel. Windows Excel Excel 2016 for Mac sisaldab endiselt terve rida uusi funktsioone ja vahendeid, mis muudavad professionaalse töö jooniste ja keeruliste tabelitega veelgi lihtsamaks. Nüüd saab arvutada müügiprognoose ja muid prognoose, kasutada pivot-tabeleid ja luua pivot-diagramme.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel for Mac 2016 - tõhus tabelarvutusprogramm macOS-i jaoks

Excel 2016, klassikaline tabelarvutusprogramm paljude arvutusoperatsioonide jaoks, on saadaval ka Macile iseseisva programmina. Kuigi see uusim programmiversioon ei paku täpselt samasugust funktsioonide valikut nagu vastav PC-versioon, on selles olemas kõik Windows eelmise versiooni Excel 2013 funktsioonid ja see pakub nüüd ka täielikku ühilduvust kahe süsteemi vahel.

Siiski sisaldab Excel 2016 for Mac veel terve rida uusi funktsioone ja vahendeid, mis muudavad professionaalse töö numbrikogumite ja keeruliste tabelitega veelgi lihtsamaks. Nüüd saab arvutada müügiprognoose ja muid prognoose, kasutada pivot-tabeleid ja luua pivot-diagramme.

Excel 2016 for Mac on optimeeritud ka tabelarvutusdokumentidega töötamiseks meeskondades ja nende reaalajas kättesaadavaks tegemiseks. Mac-kasutajad saavad Microsofti teenust OneDrive kasutada ka Excel failide redigeerimiseks pilves, olgu kontoris, kodus või teel: üleslaadimisega saab igale volitatud kasutajale määrata individuaalsed vabastus- või kasutusõigused, nii et tundlike andmete kaitse on tagatud ka võrgus.

Excel 2016 for Mac on saadaval Wiresofti tarkvarapoes soodsa üksiklitsentsina. Allpool leiate ülevaate kõige olulisematest funktsioonidest, mida populaarne arvutustarkvara pakub teile selle ostmisel.

Uued Excel funktsioonid Mac versioonis 2016

Excel 2016 for Mac sisaldab lisaks paljudele parandustele, eriti pöördtabelite puhul, ka järgmisi olemasolevaid täiustusi ja täiesti uusi tööriistu:

 • PROGNOSE.ETS: See funktsioon arvutab või hindab tulevast väärtust olemasolevate (ajalooliste) väärtuste põhjal, kasutades AAA versioonis ETS (eksponentsiaalne silumine) algoritmi. PROGNOSE.ETS võimaldab näiteks prognoosida müüki, laoseisu või tarbimistrende.
 • CHAINING: See funktsioon võimaldab nüüd Excel mitme lahtri sidumist teises lahtris.
 • IF-funktsioon: See võimaldab kasutajatel luua loogilise võrdluse praeguse väärtuse ja oodatava väärtuse vahel. Funktsioon IF võib tagastada kaks tulemust: Kui võrdlus on tõene, tagastatakse esimene tulemus; kui võrdlus on vale, tagastatakse teine tulemus. Funktsiooni What-If saab kasutada nii teksti kui ka väärtuste hindamiseks. Seda saab kasutada ka vigade ja matemaatiliste operaatorite hindamiseks. Lisaks sellele saab võrdluste tegemiseks kasutada mitut What-If-funktsiooni.

Excel lehega töötades on eelkõige kontekstitundlikud tööriistad suureks abiks: koos teatud elementide valimisega saab ribalindil kuvada täiendavaid käske. Näiteks saavad Mac-kasutajad valida diagrammi, et ribalindil kuvataks ka vahekaardid "Diagrammi kujundus" ja "Vorming". Samamoodi saab funktsioone sisestada, klõpsates vahekaardil "Valemid" nupule "Funktsiooni sisestamine", et kuvada ala "Valemigeneraator". Siin saate mitte ainult otsida konkreetseid funktsioone ja neid ühe klõpsuga sisestada, vaid ka otsida õiget süntaksit. See funktsioon pakub ka põhjalikku abi valitud funktsioonide kohta. Lisaks nendele spetsiaalsetele arvutusfunktsioonidele sisaldab Excel for Mac 2016 ka mitmeid muid vahendeid, mis muudavad Excel failidega töötamise lihtsamaks:

 • Vaatefiltrid: eriti kui mitu kasutajat töötavad koos Excel dokumendiga, on sageli raske jälgida oma arvutusi. Kasutades Excel for Mac 2016-i filtrivaadet, saavad kasutajad nüüd teiste töötajate sorteerimist ja filtreid peita.
 • Filemaker: Excel 2016 Mac-versioonil on ka eriline eelis võrreldes PC-versiooniga: see pakub otsest juurdepääsu Filemaker'i andmebaasidele.
 • PivotCharts: esmakordselt on PivotCharts'i tugi integreeritud ka Excel 2016 Mac-versiooni. See tähendab, et graafikuid saab nüüd tuletada PivotTables'ist.
 • Soovitatavad graafikud: See kasulik funktsioon, mis on lisatud ka Excel 2016 for Mac'ile, on väga mugav abi konkreetse tabeli jaoks sobivaima diagrammitüübi valimisel. Selle aktiveerimiseks lihtsalt märgistage hiire või pliiatsiga kõik asjaomased andmed ja funktsioon pakub reaalseid andmeid kasutades välja sobivate diagrammitüüpide valiku reaalajas.
 • Valemigeneraator: See tööriist on teretulnud kergendus, eriti algajatele, kui nad soovivad luua uut valemit, sest see selgitab iga üksikut funktsiooni üksikasjalikult.

Uued ühised individuaalsed funktsioonid Office for Mac 2016

Excel 2016 for Mac sisaldab ka tervet rida täiendavaid praktilisi funktsioone ja vahendeid, mis aitavad Mac-kasutajatel lahendada paljusid Excel töövihikutega seotud ülesandeid:

Vabakäeline valemite sisestamine

Valemite sisestamine vabakäe tööriistaga pakub praktilisi rakendusvõimalusi, eriti Excel 2016 for Macis: Hiire või puutetundliku sisestuse abil saab matemaatilise valemi vabalt luua ning kohe sisestada ja kasutada Excel dokumendis.

Excel dokumentide hõlpsam jagamine

Excel 2016. aasta versioon Macile muudab Excel lehtede jagamise teiste kasutajatega veelgi kiiremaks ja lihtsamaks. Macile mõeldud Excel 2016 lintidel on selleks otstarbeks saadaval funktsioon "Jaga". Selles on iga Excel dokumendi jaoks saadaval mitu valikut: Igale adressaadile saab määrata individuaalsed õigused - mitte ainult lugemiseks, vaid ka toimetamiseks, edastamiseks jne.

"Versiooniajaloo" kasutamine Excel 2016 koostöös

Funktsioon "Versiooniajalugu" on saadaval ka Excel for Mac 2016is. See annab kasutajatele iga Excel dokumendi versiooniajaloo. "Versiooniajaloo" peamine eelis ei ole mitte ainult see, et see tööriist näitab vanemaid redigeerimise seisundeid, vaid ka see, et neid versioone saab uuesti avada, et neid uuesti redigeerida. See lihtsustab olukorda, kui mitu kasutajat töötavad samaaegselt Excel dokumendiga pilves ja siis on tavaliselt raske jälgida kõiki teiste poolt tehtavaid toiminguid.

OneDrive'i kasutamine Excel 2016 for Mac'is

OneDrive on Microsofti mugav pilvesalvestus, mida saab kasutada failide jagamiseks või kättesaadavaks tegemiseks veebis. Kasutajad, kes soovivad kasutada OneDrive'i sünkroonimisrakendust ka Macil, saavad selle alla laadida ja kasutada seda Excel 2016 for Macis. Excel dokumente saab salvestada OneDrive'i ning seejärel on need veebipõhiselt kättesaadavad kõikjal ja eri seadmetes.

Andmekaotuse kaitse Excel for Mac 2016is

Andmekaotuse kaitse (DLP), Microsofti tõestatud vahend andmekao vältimiseks ja tundlike andmete kaitsmiseks, on sisse ehitatud ka Excel 2016 Mac-versiooni. Võimsad sisufiltrid tuvastavad tundlikud andmed, näiteks krediitkaardi numbrid jne, ja hoiatavad kasutajaid nende eest või takistavad nende jagamist Excel failis. Seetõttu kasutavad administraatorid Excel 2016 for Mac'i DLP-d eelkõige selleks, et luua poliitikaid tundlikku teavet sisaldava sisu loomiseks ja jagamiseks, nii et võimalikud turvariskid avastatakse ja näidatakse kohe ära.

Macile mõeldud Excel 2016 süsteeminõuded

Järgmised tingimused kehtivad Excel 2016 for Mac' i riistvaranõuete kohta: Programm on saadaval ainult 64-bitise versioonina. Samuti ei ole Excel 2016 for Mac ostuversioonina kasutatav iOS-i jaoks iPhone'ile. Muud nõuded:

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: Mac OS X, vähemalt versioon 10.10 (Yosemite) või uuem
 • Mälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB HFS+ formaadis (ka: Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraan: vähemalt 1280 x 800 resolutsiooniga ekraan

Osta Excel 2016 for Mac iseseisva programmina Wiresoft

Excel on tavaliselt Macile mõeldud Office paketi lahutamatu osa ja seetõttu ei pakuta seda tavalistes kauplustes eraldiseisva programmina. Wiresofti tarkvarapoest saate osta Excel 2016 for Mac ja ka varasemad programmiversioonid ning ka muud komponendid Office Suite for Mac ka ühe kasutaja litsentsina. Ostes Excel 2016 for Mac'i Wiresoft , saate kasu lisaks kasutatud tarkvara vapustavalt madalale hinnale ka kõigist neist eelistest:

 • Wiresoftis pakutav Excel 2016 Mac versioon on ostulitsents.
 • Seetõttu ei pea te allkirjastama tellimuslepingut ja seega ei pea te alla laadima
 • ei mingeid kalleid uuendusi alla laadida ja ka
 • ei ole ajalist piirangut kasutamise perioodile.
 • Wiresofti pakutava Excel 2016 ühe kasutaja litsents on identne programmiga Excel, mis on samuti osa 2016 Office Suite for Mac'ist.
 • Seega, kui ostate Excel 2016 Macile iseseisva tarkvara, saate sellest ka pikemas perspektiivis kasu.

Excel 2016 eraldiseisva litsentsi ostmine Macile pakub kõiki neid eeliseid eelkõige sellistele kasutajagruppidele, kes soovivad kasutada ainult selle hästi tõestatud tabelarvutustarkvara kõiki eeliseid ja ei vaja kõiki teisi Office programme . Lisaks vabakutselistele ja erakasutajatele saavad Wiresofti pakutavast programmivalikust kasu ka väikeettevõtted, kui nad otsivad tarkvara ostmisel soodsat ja ökonoomset lahendust.

Mitte ainult Excel for Mac 2016, vaid ka kõik teised Mac tarkvara litsentsid, mida saate osta Wiresofti tarkvarapoest, on ainult originaaltooted Microsoftilt. Office programmid Mac'ile on meil alati saadaval ühe kasutaja täisversioonidena. Seega olid need kas osa ettevõtte suuremast mahulitsentsist või kasutas neid eelmine omanik ja vabastas need uuesti, müües need Wiresoftile. Sellega kustutati ka kõik varasemad tarkvaraprogrammi paigaldused või litsentsi kasutamine. Excel litsentsi Mac 2016 või mis tahes muu Office programmi saab alla laadida ja paigaldada kohe pärast maksmist ilma pikema jututa ning see on 100% kasutatav.

Kuna tõsine tarkvara edasimüüja ei paku veebipoes selliseid programmiprogramme, mis on testversioonid ja mida saab kasutada ainult piiratud funktsioonide valikuga või mille kasutusperiood on piiratud.

Ostjana ei ole teil seega kasutatud tarkvara, näiteks Excel for Mac 2016, kasutamisõiguse või kasutatavuse osas mingeid puudusi. Selliste tarkvaratoodete ostmine Wiresoftilt on täiesti seaduslik ja seega auditi suhtes kindel. Lisaks sellele on Wiresoft iga Excel või muutarkvara litsentsi kasutatavust eelnevalt kontrollinud.

Kui teil on küsimusi Excel 2016 for Maci või mõne muu Office tarkvara ostmise kohta Macile, võtke meiega lihtsalt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel ja kasutage meie ekspertide nõuandeid.

Lingid aadressile "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad