Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT EXCEL MAC 2016

MICROSOFT EXCEL MAC 2016

74,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Excel for Mac 2016 – tõhus arvutusprogramm macOS-i jaoks Excel 2016 ,...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"

Microsoft Excel for Mac 2016 – tõhus arvutusprogramm macOS-i jaoks

Excel 2016 , klassikaline arvutustabeliprogramm mitmesuguste aritmeetiliste toimingute jaoks, on saadaval ka eraldiseisva programmina Maci jaoks. See praegune programmiversioon ei paku täpselt samasugust funktsioonide valikut kui vastav PC-versioon, kuid sellel on kõik eelmise Windowsi versiooni Excel 2013 funktsioonid ja nüüd ka täielik ühilduvus kahe süsteemi vahel.

Excel 2016 for Mac sisaldab endiselt tervet rida uusi funktsioone ja tööriistu, mis muudavad professionaalse töö numbrikomplektide ja keeruliste tabelitega veelgi lihtsamaks. Nüüd saab arvutada müügiprognoose ja muid prognoose, kasutada ka pivot-tabeleid ja luua pöördediagramme.

Excel 2016 for Mac on optimeeritud ka meeskonnas tabelidokumentidega töötamiseks ja nende reaalajas kättesaadavaks tegemiseks. Mac kasutajad saavad kasutada ka Microsofti OneDrive teenust muuta Exceli faile pilve, kas kontoris, kodus või liikvel: Mis upload iga volitatud kasutaja võib anda ka individuaalset luba või kasutusõigused, vt eespool, et kaitse tundlike andmete kogumine on võrgus samuti garanteeritud.

Excel 2016 for Mac on saadaval Wiresofti tarkvarapoes odava üksiklitsentsina. Altpoolt leiate ülevaate olulisematest funktsioonidest, mida populaarne arvutustarkvara teile ostmisel pakub.

Uued Exceli funktsioonid Maci versioonis 2016

Excel 2016 for Mac sisaldab palju täiustusi, eriti pivot-tabelite jaoks, samuti järgmisi olemasolevate funktsioonide täiustusi ja täiesti uusi tööriistu:

 • FORECAST.ETS: see funktsioon arvutab või hindab tulevase väärtuse olemasolevate (ajalooliste) väärtuste põhjal, kasutades AAA versioonis ETS-i algoritmi (eksponentsiaalne silumine). PROGNOSE.ETS võimaldab näiteks ennustada müüki, laoseisu või tarbijatrende.
 • CHAIN: selle funktsiooni abil saab nüüd mitu lahtrit linkida mõnes Exceli lahtris.
 • IF-funktsioon: see võimaldab kasutajatel teha loogilist võrdlust hetkeväärtuse ja eeldatava väärtuse vahel. Funktsioon IF võib anda kaks tulemust: kui võrdlus on tõene, väljastatakse esimene tulemus, kui võrdlus on väär, siis teine. Funktsiooni IF saab kasutada nii teksti kui ka väärtuste hindamiseks. Samuti võimaldab see hinnata vigu ja matemaatilisi operaatoreid. Võrdluste tegemiseks saab pesastada ka mitmeid IF-funktsioone.

Exceli töövihikuga töötades on suureks kergenduseks eelkõige kontekstiga seotud tööriistad: koos teatud elementide valikuga saab menüüribal kuvada täiendavaid käske. Näiteks Maci kasutajad valivad diagrammi, et kuvada lindil vahekaardid "Skeemi mustand" ja "Vorming". Funktsioone saab sisestada ka klõpsates vahekaardil "Valemid" nuppu "Sisesta funktsioon", et kuvada ala "Valemite generaator". Siin pole teil võimalik mitte ainult otsida teatud funktsioone ja neid klõpsuga sisestada, vaid ka otsida õiget süntaksit. See funktsioon pakub ka igakülgset abi valitud funktsioonide jaoks. Lisaks nendele spetsiaalsetele arvutusfunktsioonidele sisaldab Excel for Mac 2016 ka mitmeid muid tööriistu, mis muudavad Exceli failidega töötamise lihtsamaks:

 • Vaatefilter: eriti siis, kui mitu kasutajat töötavad koos Exceli dokumendi kallal, on sageli keeruline oma arvutusi jälgida. Rakenduse Excel for Mac 2016 filtrivaate kaudu saavad kasutajad nüüd peita teiste töötajate sortimise ja filtrid.
 • Filemaker: Excel 2016 Maci versioonil on ka eriline eelis arvutiversiooni ees: see pakub otsest juurdepääsu Filemakeri andmebaasidele.
 • PivotCharts: esimest korda sisaldab Excel 2016 Maci versioon ka PivotChartide tuge. See tähendab, et diagramme saab nüüd tuletada ka PivotTable-liigendtabelitest.
 • Soovitatavad diagrammid: see kasulik funktsioon, mis sisaldub ka Excel 2016 for Macis, pakub väga praktilist abi konkreetse arvutustabeli jaoks sobivaima diagrammitüübi valimisel. Selle aktiveerimiseks piisab kõigi asjakohaste andmete märgistamisest hiire või pliiatsiga ning funktsioon soovitab reaalajas eelvaates valida sobivaid diagrammitüüpe reaalsete andmete põhjal.
 • Valemigeneraator: see tööriist on teretulnud kergendus, eriti algajatele, kes soovivad luua uut valemit, sest see selgitab üksikasjalikult iga üksikut funktsiooni.

Uued üldised individuaalsed funktsioonid rakenduses Office for Mac 2016

Excel 2016 for Mac sisaldab ka tervet hulka praktilisi lisafunktsioone ja tööriistu, mis toetavad Maci kasutajaid paljude Exceli töövihikute kontekstis esinevate ülesannete täitmisel.

Valemi sisestus vabakäe abil

Vabakäetööriistaga valemisisestus pakub praktilisi rakendusvõimalusi, eriti rakenduses Excel 2016 for Mac: hiire- või puutesisendi abil saab matemaatilisi valemeid luua vabakäeliselt ja lisada need kohe Exceli dokumenti ja Kasutatava.

Exceli dokumentide lihtsam jagamine

Exceli Maci jaoks 2016. aasta versioon muudab Exceli lehtede jagamise teiste kasutajatega veelgi kiiremaks ja lihtsamaks. Funktsioon "Jagamine" on selleks saadaval rakenduse Excel 2016 for Mac menüüribal. Iga Exceli dokumendi jaoks on saadaval mitmeid valikuid: igale üksikule adressaadile saab määrata individuaalsed õigused – mitte ainult lugemiseks, vaid ka redigeerimiseks või edastamiseks jne.

Kasutage programmis Excel 2016 koostööks "Versiooniajalugu"

Funktsioon "Versiooniajalugu" on saadaval ka rakenduses Excel for Mac 2016. See annab kasutajatele iga Exceli dokumendi versiooniajaloo. "Versiooniajaloo" peamine eelis pole mitte ainult võimalus, et see tööriist näitab vanemaid töötlemisolekuid, vaid ka see, et neid versioone saab edasiseks töötlemiseks uuesti avada. Seetõttu on kergendus, kui mitu kasutajat töötavad samaaegselt pilves Exceli dokumendi kallal ja siis on tavaliselt raske jälgida kõiki toiminguid, mida teised parajasti teevad.

Kasutage OneDrive'i rakenduses Excel 2016 for Mac

OneDrive on praktiline Microsofti pilvmälu, millega saab faile jagada või veebi kaudu kättesaadavaks teha. Kasutajad, kes soovivad oma Macis kasutada ka OneDrive'i sünkroonimisrakendust, saavad selle alla laadida ja kasutada seda rakenduses Excel 2016 for Mac. Exceli dokumente saab salvestada OneDrive'i ja need on seejärel veebipõhiseks juurdepääsuks kõikjal ja mitmesugustes seadmetes.

Andmekao kaitse rakenduses Excel for Mac 2016

Andmete kadumise kaitse (DLP), Microsofti end tõestanud tööriist andmete kadumise vältimiseks ja tundlike andmete kaitsmiseks, on integreeritud ka Excel 2016 Maci versiooni. Suure jõudlusega sisufiltrid tunnevad ära tundlikud andmed, nagu krediitkaardinumbrid jne, ning teavitavad neist kasutajaid või takistavad nende edastamist Exceli failis. Seetõttu kasutavad administraatorid peamiselt DLP-d rakenduses Excel 2016 for Mac, et luua juhised konfidentsiaalset teavet sisaldava sisu loomiseks ja avaldamiseks, et võimalikke turvariske saaks kohe ära tunda ja kuvada.

Süsteeminõuded Excel 2016 jaoks Macile

Programmi Excel 2016 for Mac riistvaratingimustele kehtivad järgmised tingimused: programm on saadaval ainult 64-bitises versioonis. Lisaks ei saa Maci jaoks mõeldud Excel 2016 ostuversiooni kasutada iOS-i jaoks iPhone'ides. Täiendavad nõuded:

 • Protsessor: Inteli protsessor
 • Operatsioonisüsteem: Mac OS X, vähemalt versioon 10.10 (Yosemite) või uuem
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 6 GB HFS + vormingus (ka: Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1280 x 800

Ostke Excel 2016 Macile ühe programmina Wiresoftilt

Excel on tavaliselt Maci jaoks mõeldud Office'i paketi lahutamatu osa ja seetõttu ei pakuta seda tavalistes jaekauplustes eraldiseisva programmina. Wiresofti tarkvarapoest saate ühe kasutaja litsentsina osta nii Excel 2016 for Mac kui ka varasemaid programmiversioone ja muid Office Suite for Maci komponente. Ostes Wiresoftilt programmi Excel 2016 Macile saate lisaks kasutatud tarkvara uskumatult madalale hinnale kasu ka kõigist järgmistest eelistest:

 • Wiresofti pakutav Excel Maci versioon 2016 on ostulitsents.
 • Seetõttu ei pea te endale liitumiskohustust võtma ja seeläbi
 • Ärge laadige alla kalleid värskendusi nii hästi kui
 • Ärge järgige kasutusajal mingeid ajapiiranguid.
 • Wiresoftist saadaolev Excel 2016 ühe kasutaja litsents on identne Exceli programmiga, mis on samuti osa 2016. aasta Office Suite for Macist.
 • Kui ostate Excel 2016 for Maci eraldiseisva tarkvaraprogrammina, saate sellest pikas perspektiivis kasu.

Excel 2016 ühe kasutaja litsentsi ostmine Macile pakub kõiki neid eeliseid, eriti nendele kasutajarühmadele, kes soovivad kasutada ainult selle hästi tõestatud arvutustabelitarkvara kõiki eeliseid ega tee seda vaja kõigi teiste Office'i programmid. Lisaks vabakutselistele ja erakasutajatele saavad Wiresofti pakutavatest programmidest kasu eelkõige väiksemad ettevõtted, kui nad otsivad tarkvara ostmisel odavat ja ökonoomset lahendust.

Mitte ainult Excel for Mac 2016 , vaid ka kõik muud Maci tarkvaralitsentsid, mida saate Wiresofti tarkvarapoest osta, on eranditult Microsofti originaaltooted. Office'i programmid Macile on meilt alati saadaval ühe kasutaja täisversioonidena. Sellisena olid need kas osa ettevõtte suuremast mahulitsentsist või kasutasid neid eelmine omanik ja vabastati need uuesti müügi kaudu Wiresoftile. See tähendab, et tarkvaraprogrammi eelnev installimine või litsentsi kasutamine kustutati. Mac 2016 või mõne muu Office'i programmi Exceli litsentsi saab alla laadida ja installida kohe pärast maksmist ning see on 100% kasutatav.

Tõsise tarkvara jaemüüjana ei paku e-poes ka selliseid programmitarkvarasid, mis on testversioonid ja mida saab funktsionaalselt kasutada vaid piiratud ulatuses või mille kasutusaeg on piiratud.

Ostjana pole kasutatud tarkvara (nt Excel for Mac 2016 ) kasutamisel kasutusõiguste või kasutatavuse osas mingeid puudusi. Selliste tarkvaratoodete ostmine Wiresoftist on täiesti legaalne ja seega ka auditikindel. Lisaks kontrollis Wiresoft eelnevalt iga Exceli või muu S riistvaralitsentsi kasutatavust.

Kui teil on küsimusi rakenduse Excel 2016 for Mac või mõne muu Office'i tarkvara ostmise kohta Macile, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel ja kasutage meie ekspertide nõuandeid.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT EXCEL MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud