Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS

247,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2021 Home and Business for Mac  MS Office 2021 Home and Business for...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS"

Microsoft Office 2021 Home and Business for Mac 

MS Office 2021 Home and Business for Mac on end tõestanud Microsofti kontoritarkvara uusim versioon Apple'i arvutitele, mis on saadaval ka allalaadimiseks. Kasutajad saavad taas kasu mitmekesisest individuaalsete programmide valikust, mis hõlmavad peaaegu kõiki kaasaegse kontori töövaldkondi ja on ka omavahel ühilduvad, et tagada takistusteta tootlik töö – mitte ainult üksi, vaid eriti meeskonnas: Word for teksti loomine erinevate valdkondade jaoks, Excel keerukate arvutuste tegemiseks tabelivormingus, PowerPoint informatiivsete, interaktiivsete esitluste jaoks ning Outlook igakülgseks suhtluseks ja ülesannete planeerimiseks. Neid täiendavad OneNote, märkmete korraldamise rakendus ja pilvesalvestusseade OneDrive, mis muudab andmed võrgus kättesaadavaks, ning Microsoft Teams, mis eeldatavasti asendab Skype'i.

Erifunktsioonina võrreldes Office 2021 Home and Business for Maci eelmise versiooniga saab uut Office'i tarkvara kasutada ka Maci arvutites, mis on juba varustatud uute Apple Silicon protsessoritega. Muidugi saab seda kasutada ka Inteli-põhistel Macidel.

Wiresofti tarkvarapakkumisega kasutage võimalust osta uus Office 2021 Home and Business for Mac täisversioon allalaadimisena ja ilma tellimiskohustuseta madalama hinnaga kui tavalistel tarkvaramüüjatel!

Mis on Maci jaoks mõeldud rakenduses MS Office 2021 Home and Business uut?

Kõik komplekti kuuluvad rakendused on tehniliselt ajakohased, mis kajastub loomulikult ka muudetud kujunduses, samas kui tuttav menüüstruktuur on säilinud. Lisaks on veelgi tugevdatud keskendumist meeskonnatööle – sealhulgas pilves. Uue Office Editioniga saavad Maci kasutajad jätkuvalt kasu populaarsetest võimsatest tööriistadest – tõhusaks kontoritööks igapäevases äris.

Isegi kui kõik Office 2021 Home and Business for Maci uued funktsioonid pole veel teada, on Microsoft teatanud üksikute programmide kohta erinevaid üksikasju.

 • Word 2021:XLOOKUP-i reafookuse funktsioon vähendab segajaid, muutes Wordi kasutajatel dokumendi rea haaval uurimise lihtsamaks.
 • Excel 2021:Siin on saadaval ka funktsioon XLOOKUP, et hõlbustada tabelis või Exceli töölehel sisu leidmist või kontrollimist. Lisaks on arvutustabelites täiustatud dünaamiliste massiivide tugi – uute massiivi funktsioonidega FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ja XMATCH.
 • PowerPoint 2021:Esitlust saab nüüd täiendada eelsalvestatud häälkommentaariga, mis laiendab rakendusvõimalusi ja infosisu.
 • Outlook:E-kirjade tekste saab tõlkida rohkem kui 70 keelde.

Rohkem funktsioone rakenduses Office 2021 Home and Business for Mac

Lisaks ülalnimetatud üksikute programmide täiendustele pakub Office 2021 praegune kodu- ja äriväljaanne Maci kasutajatele ka mitmeid muid laiendusi ja täiustusi, mis on sageli programmiülesed ja pakuvad seega tõhusamat kasutajakogemus.

Tindimise tööriist Wordis, Excelis ja PowerPointis 

Office'i programmide Word, Excel ja PowerPoint vabakäetööriist pakub kasutajatele laia valikut võimalusi vabakäejooniste ja visandite ning diagrammide ja valemite loomiseks – olenevalt lõppseadme funktsionaalsusest saab pliiatsit kasutada tahvelarvuti, sõrm joonista dokumendis, kasutades lauaarvuti või sülearvuti puuteekraani või hiirt – ja seejärel redigeerige neid erinevate efektide ja tööriistade abil. Office 2021 Home and Business for Mac pakub ka uusi lasso- ja kustutustööriistu. Avada ja redigeerida saab ka kontoriväliseid failivorminguid, nagu ODF.

Tõhjalik sisseehitatud PDF-i haldamine

Uus Office suudab nüüd kuvada PDF-faile ka ilma Adobe Readerita ja võimaldab kommenteerida. Ankeete saab ka täita ja digitaalselt allkirjastada. Täiustatud turvalisuse ja autoriseerimishalduse abil on failid ka paremini kaitstud volitamata juurdepääsu eest.

Meeskonnatöö OneDrive'iga

OneDrive on praktiline tööriist meeskonnaüleseks projektitööks. Kasutajad redigeerivad Microsoft OneDrive’i salvestatud dokumente, tabeleid ja slaide koos – nii kontoris, kodukontoris kui ka teel olles samal ajal MobiDrive’i pilves. Olemasolevaid Google Drive'i, OneDrive'i ja Dropboxi kontosid saab OneDrive'i kaudu linkida ka Office for Maciga. Juurdepääsu- ja muutmisõiguste andmise ulatuslikud haldusvalikud tagavad, et kriitilised andmed ja teave on kaitstud volitamata juurdepääsu eest isegi pilves.

Juurdepääsetavus Office'i programmides

Juurdepääsetavus on nüüd arvutis toetatud töö lahutamatu osa – nii autorite kui ka dokumentide ja e-kirjade lugejate jaoks. Word, Excel, PowerPoint ja OneNote pakuvad Office 2021 Home and Business for Macis optimeeritud juurdepääsetavuse kontrolli, mis muudab dokumendid hõlpsamini mõistetavaks ja parandab seeläbi koostööd teiste kasutajatega.

Lisaks rahvusvaheliselt kehtivate standardite toetamisele kirjutamisel, sisaldab see ka praktilisi soovitusi tekstide struktureerimiseks ja esitamiseks. Funktsiooni "Kontrolli juurdepääsetavust" aktiveerimisel kuvatakse vastavas programmis hoiatuste või vigade loend, mida täiendatakse näpunäidete ja parendussoovitustega. Kui planeerite kohtumisi teistes asukohtades äripartneritega, saab Outlooki ajavööndi kuva abil tagada rahvusvaheliste adressaatide kohaloleku.

Office 2021 Home ja Business for Mac kasutajad saavad kasu ka paljudest töö hõlbustamise viisidest: jaotises „Kasutuslihtsus” on suur valik helisignaale koos helimärguannete aktiveerimise funktsiooniga „Tagasiside andmine heliga”. Tumedad teemad tumehall ja must tagavad ka Office 2021 Home and Business for Macis Wordis parema keskendumisvõime: valides peenema tausta, saab vähendada segajaid ja parandada ülesannetele keskendumist; ja teksti kõneks muutmise lubamisega saab dokumentide ja meilide sisu tööl ja liikvel olles valjusti lugeda.

Office 2021 Home ja Business for Maci erifunktsioonid administraatoritele

Lisaks puhastele eelistele kasutajate jaoks pakub Office 2021 Home and Business for Mac tõenäoliselt ka süsteemiadministraatoritele praktilisi funktsioone, mis olid saadaval juba eelmises versioonis, et võimaldada kasutajate lihtsamat haldust ja samal ajal pakkuda suuremat turvalisust. :

 • GPO või rühmapoliitika objektiga on administraatorite käsutuses tõhusad rühmapoliitikad, mis võimaldavad Office'i ADMX-mallide kaudu turvata, mis pakuvad dokumentides värskenduste ja makrode kontrollimisel paremat turvalisust.
 • Lisaks sisaldab värskenduse juhtseade ise valikuid funktsioonide ja funktsioonide värskenduste ning turvalisusega seotud kvaliteedivärskenduste (nt paigad ja kiirparandused) aktiveerimiseks: olulisi funktsioonivärskendusi saab näiteks ignoreerida ja olulisi värskendusi saab edasi lükata. kuni 5 nädalat.
 • Kasutades Office for Maci terminaliteenuseid või kaugtöölaua teenuseid, saab tarkvara kasutada ka vanemas Macis.

Kõik üksikud MS Office 2021 Home and Business for Maci programmid lühidalt

Microsoft Office 2021 kodu- ja äriväljaandega Macile on Apple'i seadmete kasutajate käsutuses taas klassikalised asendamatud Office'i programmid Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, mis avaldavad oma mitmekesise rakendusega muljet nagu ükski teine kontoritarkvara võimalused:

 • Word 2021sisaldab kõike, mida vajate tekstidokumentide professionaalseks loomiseks mitmeks kasutuseks – praktilised tööriistad, nagu funktsioon "Kontrolli", hõlbustavad võõrsõnade õiget kasutamist või mõistmist otse ühes dokument ja Microsoft Academic Search teeb õige tsiteerimise lihtsaks.
 • Excel 2021PowerPivoti ja PowerQuery laiendustega pakub see veelgi rohkem võimalusi näiteks kaardi- ja lehtridiagrammide illustreerimiseks, sealhulgas sünkroonset reaalajas koostööd Exceli lehtedel ja töölehtedel . Andmekao kaitse kaitseb ka konfidentsiaalseid andmeid, võttes arvesse EL-i andmekaitseregulatsioone.
 • PowerPoint 2021 pakub iga uue väljaandega huvitavamaid visuaalseid efekte, et anda esitlustele elu sisse, sealhulgas animatsioonid, nagu suumid ja üleminekud. lisaks uued ikoonid, SVG-vektorifailid ja 3D-mudelid sisu visualiseerimiseks. Wordist tuntud tekstimarkerit saab kasutada ka PowerPointis.
 • Outlook 2021 sorteerib usaldusväärselt igapäevaste e-kirjade tulva ettevõtetes nutikate tööriistadega, mis sorteerivad e-kirju automaatselt nende tähtsuse ja asjakohasuse järgi. Tekst kõneks funktsioon, millega sõnumeid ette loetakse, säästab aega. Ka Outlookis kaitseb andmekao kaitse kriitilisi andmeid manustes saatmise ja volitamata isikute juurdepääsu eest.

Süsteeminõuded MS Office 2021 Home and Business for Mac installimiseks ja kasutamiseks

Järgnevalt leiate teavet teadaolevate süsteeminõuete ja kehtivate kasutustingimuste kohta, mis kehtivad MS Office 2021 Home and Business for Maci uuele väljaandele. Vajadusel tuleb pärast ametlikku väljaandmist järgida täiendavat kasutusteavet. .

Riistvaranõuded MS Office 2021 Home and Business for Mac jaoks

Office 2021 Home and Business for Mac on Microsoft Office'i komplekti versioon, mis töötab ka uue Apple Silicon protsessoriga Maci arvutites. Seda saab aga kasutada ka Inteli protsessoriga Mac-arvutites. Eelmine 32-bitine versioon pole enam saadaval, seega saab tarkvara installida ainult 64-bitistele seadmetele. Üldiselt tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Office for Mac 2021 toetatakse kolmes uusimas macOS-i versioonis. Praegu on need Monterey, Big Sur ja Catalina; Mojave'i tugi eeldatavasti katkestatakse või seda ei värskendata
 • Protsessor: Inteli protsessor või Apple Silicon protsessor
 • Kõvakettaruum: 10 GB
 • Mälu: 4 GB RAM
 • Graafikakaart: DirectX 9 või uuem
 • Ekraani eraldusvõime: 1024 x 768 pikslit

Microsoft Office 2021 Home and Business for Mac litsentsimine

Microsoft Office 2021 for Maci kodu- ja äriväljaande litsents annab teile õiguse seda kasutada Apple'i seadmes. See võib hõlmata ka tarkvarakoopia installimist võrguserverisse, et seda kaug- või virtuaalse töölaua infrastruktuuri kaudu vastavalt litsentsitud lõppseadmega kasutada.

Ostke Wiresoftist MS Office 2021 Home and Business for Mac soodsamalt

Miks kulutada rohkem raha, kui saate praeguse Office 2021 kodu- ja äriväljaande Macile osta Wiresoftist odavamalt? Wiresoftiga saate kasu Microsofti originaaltarkvara märkimisväärselt madalamatest hindadest – kohese allalaadimisega ja kõigi järgmiste eelistega:

 • Kasutage ühte litsentsi – ilma tellimiskohustuseta
 • Täielik kontorikomplekt koos kõigi programmidega
 • Kõigi Office'i programmide täielik funktsionaalsus – Wiresofti tarkvara on täielikult funktsionaalne, ilma ajapiiranguteta
 • Microsofti tarkvara legaalne kasutamine – kinnitatud kohtuotsustega EL-is

Kas teil on küsimusi praeguse Microsoft Office 2021 kodu- ja äriväljaande Macile või muu Microsofti tarkvara kohta? Seejärel võtke meiega lihtsalt vestluses, telefoni või e-posti teel ühendust.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 HOME AND BUSINESS"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud