Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10009
 • 79P-05552
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
102,90 € * 112,90 € * (8,86% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


MS Office 2016 Professional Plus on Microsoft Office'i 2016. aasta versiooni kõige põhjalikum väljaanne, see sisaldab kõiki programme, mida on ettevõttes vaja mitte ainult tavaliste igapäevaste projektitööde haldamiseks, vaid ka tõhusaks suhtlemiseks teistega ja ulatuslike andmebaaside haldamiseks: Lisaks klassikalistele Office'i programmidele Word, Excel, PowerPoint ja Outlook pakub Professional Plus ka OneNote ja Publisher võimalusi ideede ja inspiratsioonide digitaalseks jäädvustamiseks ja teistega jagamiseks, samuti reklaami- ja muude trükiste professionaalseks kujundamiseks ja avaldamiseks.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus - otsustavam rohkem äri jaoks

MS Office 2016 Professional Plus on Microsoft Office-Versioon 2016 kõige põhjalikum väljaanne, see sisaldab kõiki programme, mida on ettevõttes vaja mitte ainult tavaliste igapäevaste projektitööde haldamiseks, vaid ka tõhusaks suhtlemiseks teistega ja ulatuslike andmebaaside haldamiseks: Lisaks klassikalistele Office-programmidele Word, Excel, PowerPoint ja Outlook pakub Professional Plus koos OneNote'i ja Publisheriga võimalusi ideede ja inspiratsioonide digitaalseks jäädvustamiseks ja jagamiseks, samuti professionaalseks kujundamiseks ja trükiste avaldamiseks reklaami ja muudel eesmärkidel.

Selle Office väljaande otsustavaks plussiks on aga Accessi integreerimine, tarkvara andmebaasirakenduste lihtsaks loomiseks ja eelkõige eksklusiivse komponendina Skype for Business - laiaulatuslikuks suhtlemisvõimaluseks.

Kõik programmid, mis on lisatud Office 2016 Professional Plus:

 • Word 2016 - loo tekste paljudes vormingutes äriliseks ja isiklikuks kasutamiseks
 • Excel 2016 - keerulised arvutused raamatupidamise, statistika ja muu jaoks
 • PowerPoint 2016 - looge informatiivseid esitlusi
 • Outlook 2016 - e-kirjade ja kontaktide korraldamiseks ning kohtumiste ja ülesannete planeerimiseks
 • OneNote 2016 - jäädvusta märkmeid jooksvalt ja jaga neid teistega
 • Publisher 2016 - kujundage igat tüüpi trükimeedia trükitavaks
 • Access 2016 - andmebaasi rakenduste kujundamine äri jaoks
 • Skype for Business 2016 - turvalised ja mitmekesised suhtlusvõimalused

Office 2016 Professional Plus pakub üldiselt ka mõningaid uuendusi võrreldes eelmise versiooniga, sealhulgas järgmisi funktsioone:

 • Kõikide väljaannete jaoks on saadaval uued Office-kujundused, millega saab üksikuid programme värviliselt individuaalselt kujundada: "Tumehalli" režiimis lihtsustavad tugevad kontrastid töötamist, samas kui "värviline" kujundus annab moodsa välimuse.
 • Intelligentsete võlurite "Insights" abil on Bingi otsing seotud individuaalsete Office-Programmid, samal ajal kui "Tell Me" muudab redigeerimisfunktsioonide leidmise veelgi kiiremaks.
 • OneDrive ja SharePoint ühendavad Office kasutajaid pilves - paindlikuks ja turvaliseks dokumentide kättesaadavaks tegemiseks ning reaalajas toimuvaks koostööks.
 • Andmekaitsesüsteem (DLP) pakub võimalust luua tsentraalselt eeskirju Wordi, Exceli ja PowerPointi dokumentide jaoks, et reguleerida tundlike andmete kasutamist ja vabastamist.

Office 2016 Professional Plus väljaanne ei olnud algselt mõeldud üksikklientidele ja seetõttu on see tavaliselt saadaval ainult mahulitsentsina, nagu seda kasutatakse suuremates ettevõtetes. Wiresoftis saavad üksikkasutajad, näiteks füüsilisest isikust ettevõtjad või VKEd, osta Office-Edition Professional Plus 2016 ka üksiklitsentsina.

Selle Professional Plus väljaande ostmisel on see eelis, et Office 2016 versioonid toetavad endiselt Microsofti vanemaid operatsioonisüsteeme alates Windows 7-st; see muudab selle eriti huvitavaks nende ostjate jaoks, kes ei kasuta praegust Windows versiooni. Wiresoft Onlineshopist saate lisaks Office 2016 Professional Plus ostuversioonina (ilma tellimuseta!) ka Standard Editioni üksiklitsentsina. Üksikasjalik ülevaade kõigist üksikutest programmidest, mis sisalduvad Office 2016. aasta Professional Plus leiate allpool.

Väljaande Office 2016 üksikud programmid Professional Plus

Office 2016 Professional Plus Editioni iga programm hõlmab eraldi ärivaldkonda koos oma spetsiifiliste funktsioonidega, mida täiendavad paljud optimeerimised ja uued funktsioonid:

Word aadressil Office 2016 Professional Plus

Wordi programm Office 2016 Professional Plus täidab kõiki klassikalisi ülesandeid kirjalikus suhtluses - nii töökohal kui ka veebis pilves. Lisaks rohkematele mallidele pakub Word mitmeid uusi funktsioone:

 • Avage PDF Wordis: PDF-faile saab nüüd avada otse Word 2016-is. See välistab vajaduse kopeerida pilte ja graafikat, isegi vormindus ja kirjatüübid võetakse üle. Wordi dokumenti saab uuesti salvestada ka PDF-vormingus.
 • Rohkem võimalusi WordArt-kujunditega : WordArt-kujundid teksti kujundamiseks pakuvad Word 2016-is veelgi rohkem võimalusi: Tekste saab teisendada erinevatesse kujudesse või vabalt graafiliste elementide jms. jaoks.
 • Reaalajas sisestamine: optimeeritud reaalajas sisestamine muudab Wordi dokumendiga samaaegse töö veelgi selgemaks: kõik töötajad näevad kohe teiste kasutajate tehtud muudatusi ja saavad neid vajadusel ka parandada.
 • Kommentaarfunktsioon: optimeeritud kommentaarifunktsioon pakub võimalust vastata üksikutele kommentaaridele otse samas väljal, mis parandab oluliselt selgust.
 • Kinnitatud kaust: Kausta, mille alla iga Wordi dokument salvestati, saab kinnitada ikoonina ja sellele on võimalik ligi pääseda - isegi teistel töötajatel.

Excel 2016 Office jaoks Professional Plus

Excel 2016 laiendab võimalusi keerukate arvutuste ja andmete analüüsimisel praktiliste funktsioonide ja uut tüüpi graafika visualiseerimisega:

 • Programm pakub iga hetkel tehtava arvutusoperatsiooni jaoks sobivaimaid graafikutüüpe kohe, kui kasutaja märgistab hiirega vastavad andmed, ja näitab neid reaalajas eelvaates.
 • Excel 2016-i uute arvutamisfunktsioonide hulka kuulub PROGNOSE.ETS, et luua eelkõige lühiajalisi tulevikuprognoose, sealhulgas parimaid ja halvimaid juhtumeid. Interaktiivsed graafikud, nagu Online Analytical Processing'is (OLAP) kasutatav drill-down navigatsioon, on saadaval pivot-tabelite jaoks ning LET-funktsioon parandab loetavust valemi sees. Uut vaatefiltrit saab kasutada teiste kasutajate filtrite peitmiseks.
 • Arvutuste visualiseerimisel on Excelis nüüd saadaval järgmised uued diagrammitüübid: Histogrammi abil saab kuvada teatud klasside sagedusjaotusi. Erilise vormina on siinkohal olemas Pareto diagramm, mis näitab väärtusi nii absoluutselt kui ka suhteliselt veeru kujul. Veepiirdiagramm on samuti veepiirdiagramm, mida saab kasutada algväärtuse positiivsete või negatiivsete muutuste kuvamiseks. Puukaart näitab üksikuid suhtarvusid hierarhilises struktuuris, samas kui päikesekaart näitab hierarhilisi andmeid kontsentriliselt, võimaldades näidata seoseid. Ja boxplot'i või kastdiagrammi kasutatakse andmete visualiseerimiseks kvartiilide ja mediaanidena statistilistes analüüsides.

PowerPoint for Office 2016 Professional Plus

PowerPoint pakub Office-Versioonis 2016 veelgi rohkem valikuvõimalusi esitlusdlaidide kujundamisel ning uusi funktsioone esitlemisel:

 • Juba graafika või illustratsiooni slaidile lisamisel pakub PowerPoint Designer erinevaid kujundusvariante, mida rakendatakse kohe ühe klõpsuga.
 • Dünaamiliste üleminekute loomiseks slaidide vahel saab morph-funktsiooni kasutada nii piltide või graafika kui ka üksikute sõnade ja isegi tervete tekstide animeerimiseks.
 • Esitluse ajal saab laserosuti asemel kasutada pintslitööriista, et tuua slaidil esile üksikuid termineid või graafikat jne. PowerPoint'i algset dokumenti ei muudeta, sest tööriista kasutatakse esitlusrežiimis.
 • Ajajuhtimine muutub aja jälgimise vahendiga veelgi lihtsamaks, sest see näitab alati olemasolevat aega, nii et antud ajakavast saab paremini kinni pidada.
 • Jagamisfunktsioon muudab esitluste avaldamise sotsiaalmeediakanalites teistele huvilistele veelgi lihtsamaks.

Outlook aadressil Office 2016 Professional Plus

Outlook 2016 muudab sideandmete haldamise ning ülesannete ja kohtumiste planeerimise veelgi tõhusamaks. Erinevad filtrifunktsioonid ei halda mitte ainult e-posti liiklust, vaid lihtsustavad ka sisu, kontaktide või dokumentide otsimist:

 • Funktsioon Clutter sorteerib postkasti tähtsate ja ebaoluliste e-kirjade järgi, deaktiveerides automaatselt potentsiaalselt ohtliku sisu ja lingid. Clutter analüüsib kasutaja käitumist vastavalt sellele, milliseid e-kirju loetakse esimesena, hiljem või üldse mitte, ja parandab seega pidevalt sorteerimiskriteeriume.
 • Virtuaalne otsingukaust loetleb kõik otsingutulemused, mis vastavad eelnevalt määratletud kriteeriumidele - e-kirjad, isikuandmed ja kontaktid jne - koos.
 • Aadressiraamat pakub automaatselt sobivaid kontakte aadressiraamatust, kui sisestate uues e-kirjas nime esimesed tähed või need, kellega e-kirja saatja sageli suhtleb, kui klõpsate väljal "Kellele".
 • Manuste saatmisel pakub Outlook 2016 kõigi hiljuti kasutatud failide nimekirja, kui klõpsate nuppu "Lisa fail". Iga manus sisaldab rippmenüüd avamiseks, salvestamiseks, kopeerimiseks või kustutamiseks.
 • Manuste asemel saab faile saata OneDrive'i ja SharePoint'i kaudu, kui need on seal salvestatud, siis saab neid saata linkidena; see kiirendab saatmist ja vähendab nii saatja kui ka saaja e-postkastis olevate andmete hulka.

OneNote aadressil Office 2016 Professional Plus

OneNote on populaarne digitaalne märkmik, mida saab mugavalt kasutada nutitelefonides ja tahvelarvutites, et jäädvustada või salvestada ja jagada oma ideid, samuti pilte, veebilehti jne internetist. OneNote'i märkmikke saab salvestada ka OneDrive'i ja seega jagada neid teiste kasutajatega. Teised eelised:

 • OneNote'i saab sünkroonida kõigis seadmetes. Puutetundlikes seadmetes saab tekste jne sisestada ka sõrme või digitaalse pliiatsi abil.
 • Integreeritud teksti- ja kõnetuvastus otsib ka pilte (nt ekraanipilte), videofaile ja häälefaile märksõnade järgi.
 • OneNote'i saab integreerida teiste Office programmidega, et teha märkmeid jne. otse neist.
 • Interneti-allikatest pärit sisu on automaatselt seotud originaalallikaga. Märkmeid saab ka omavahel siduda.

Publisher Office 2016 Professional Plus

Microsoft Publisher on mitmekülgne Office programm, millega saab luua igasuguseid trükimeediaid trükikvaliteediga. Kirjastamistarkvara on Office 2016 Professional Plus väljaande lisaosa ja seda ei ole enamikus teistes väljaannetes.

Kasutajaliideses kasutajasõbralikult paigutatud intuitiivsed kujundusvahendid toetavad kasutajaid nii erinevate dokumenditüüpide kujundamisel kui ka pilditöötluses.

Efektid, nagu varjud, helendused, peegeldused jne, on saadaval nii piltidele kui ka tekstidele, et muuta nende välimust. Mitme pildi redigeerimiseks on kujundusalas saadaval eraldi veerg. Neid saab hõlpsasti vahetada või lisada Microsoft ClipArt'i raamatukogust, Bingi pildiotsingu kaudu internetist või veebipõhisest fotoalbumist. Muud Publisher 2016 funktsioonid ja omadused:

 • Programmi avamisel on saadaval kujundusmallid tavalistes formaatides ning tüüpilised ehitusplokid - näiteks pealkirjad, tekstiraamid ja veerud jne - erinevate dokumenditüüpide jaoks: alates lihtsamatest A4-voldikutest kuni mitme lehekülje pikkuste brošüüride ja kataloogideni. Kõiki ettemääratud malli elemente saab individuaalselt kohandada ja salvestada, nii et need on edaspidiste trükiste jaoks uuesti kättesaadavad.
 • Publisher pakub skaleeritavat SVG-vektorgraafikat ja 3D-objekte, mida saab suurendada või pöörata 360 kraadi ilma teravust kaotamata.
 • Joonlaua funktsiooniga saab tekstid ja graafika paigutada dokumendis millimeetri täpsusega.
 • Tekstivälja tööriist näitab, kui pikem tekst sisestatakse liiga väikesesse tekstiraami; sellega saab ka siduda üksikuid tekstivälju, nii et tekst jaotub sisestamisel automaatselt üle nende.

Access aadressil Office 2016 Professional Plus

Access 2016 on praktiline Microsofti tarkvara, mille abil saate kujundada oma andmebaasid projektijuhtimiseks, samuti kaubahalduseks ja muudeks ülesanneteks ettevõttes suhteliselt lihtsalt. Intuitiivsete tööriistade ja funktsioonidega Access on mõeldud nii ärikasutajatele kui ka eraisikutele äriliseks kasutamiseks. Andmebaasi tarkvara on Office 2016 Professional Plus väljaande lisakomponent ja seda ei ole peaaegu kõigis teistes Office väljaannetes.

Tänu funktsioonide selgele paigutusele, mis on sorteeritud rakendusvaldkondade ja Accessi failide järgi, leiavad kasutajad kiiresti orienteeruda; näiteks algkuva näitab viimati kasutatud andmebaase, mis on ühe klõpsuga kohe kättesaadavad, samas kui ribalindil kuvatavate käskude loetelu saab individuaalselt seadistada vastavalt oma soovidele, sealhulgas juurdepääsu sageli kasutatavatele funktsioonidele. Access 2016-is on saadaval arvukad mallid, mille abil saab kiiresti ja lihtsalt luua andmebaasi rakendusi tüüpiliste ülesannete jaoks.

Microsoft Access 2016 pakub ka võimalust arendada andmebaasipõhiseid rakendusi (rakendusi) mobiilseadmetele, mis on teistele töötajatele SharePoint-ühenduse kaudu kättesaadavad. Lisaks on Access 2016. aasta versioonis saadaval järgmised funktsioonid ja tööriistad:

 • Andmebaasi päringuid Access 2016-s täiustab jokkerite - nn jokkerite, näiteks * ? # - andmekogumi tundmatute elementide puhul.
 • Erinevatest andmebaasiallikatest tabelite importimisel toetab Access 2016 üleliigsete andmete leidmist, võimaldades teil ühendada vastavad tabelid, et duplikaadid saaks kustutada.
 • Access 2016 vormid on praktiline funktsioon andmete selge kuvamiseks. Võrreldes tabelitega näitavad nad ainult ühte kirjet, mis lihtsustab käsitsi sisestamist ja haldamist. Neid AutoForms'e saab luua, kasutades vormide paigutuse tööriistu.
 • Ühelt poolt parandab BigInt andmetüüp "Large Number" ühilduvust MS SQL-serveritega ja teiselt poolt saab seda kasutada suurte arvude arvutamiseks: BigInt on kaheksa baidiga palju suurem arvutusvahemik kui eelmine andmetüüp, millel oli ainult neli baiti.
 • DBASE-failide ja ODBC (Open Database Connectivity protokoll) uuendatud tugi laiendab Accessi rakendusvõimalusi koos vastavate andmebaasidega.

Skype for Business aadressil Office 2016 Professional Plus

Skype for Business pakub ulatuslikke võimalusi teiste kasutajatega sisemise või välise ühenduse loomiseks, mis lähevad kaugemale telefonikõnede tegemisest. Kommunikatsioonitarkvara on eksklusiivne osa Office 2016 edition Professional Plus. Skype for Business töötati välja spetsiaalselt tõhusaks ja kiireks suhtlemiseks nii ettevõtte sees kui ka väljaspool:

 • Programmi abil on võimalik lisaks telefoni(IP)-ühendusele pidada ka vestlusi ja videokonverentse, samuti edastada selle kaudu faile ja isegi esitlusi - toimimine on nagu alati intuitiivne. Skype for Businessi saab kasutada nii lokaalselt kui ka pilves, rakendus ja funktsioonide valik on identsed.
 • Skype for Businessi kaudu toimuv suhtlus on turvaline tänu spetsiaalsetele autentimisjuhistele ja krüpteerimisele; programm pakub ka võimalust töötajate kasutajakontode tsentraalseks haldamiseks. Skype'i koosolekutel võivad siiski osaleda ka töötajad või välised osalejad, kellel puudub konto.
 • Kasutaja kohaloleku staatust näitab profiilipildi ikoon. Siin on erinevaid võimalusi edastada teistele, kas inimene on kättesaadav, kuid hõivatud, või on ta ära või ei ole aktiivne; isegi kui inimene on kohal, kuid ei soovi, et teda häiritaks, saab seda edastada - sõltuvalt valikust muudab see ka suhtlemisvõimalusi.

Süsteeminõuded Office 2016 Professional Plus:

MS Office Professional Plus on vaikimisi saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina. Tavaliselt paigaldatakse arvutisse automaatselt 64-bitine versioon - 32-bitise x86-protsessoriga operatsioonisüsteemi puhul saab aga paigaldada ainult 32-bitise versiooni. Selle tulemusena erinevad individuaalsed nõuded riistvarale - vt spetsifikatsioone tööruumi ja kõvakettaruumi kohta. Pange tähele järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7 või uuem või Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Protsessor: x86 või x64-bitine protsessor 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
 • Kõvakettaruum: 3,0 GB
 • Ekraan: 1,024 x 768 eraldusvõime
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks 

Osta MS Office 2016 Professional Plus odavalt Wiresoftist meie veebipoes

Väljaanne MS Office 2016 Professional Plus ei ole saadaval muus tarkvarakaubanduses, vaid seda saab osta ainult mahulitsentsina ettevõtetele. Wiresofti veebipoes Office 2016 Professional Plus on saadaval ka ühekordse litsentsina, nimelt ostuversioonina - ilma uuendus- või muude kohustusteta nagu Microsofti tellimusena; seega maksate Wiresofti kaudu ostes ainult ühekordset hinda! Te ostate Office väljaande täisversiooni, mis pakub sama ulatusega programme ja funktsioone kui mahulitsents - ainsa erinevusega, et seda Office 2016 Professional Plus üksiklitsentsi kasutate ainult teie ise.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: Teie kui kliendi jaoks on Office 2016 Professional Plus või mõne muu Office 2016 väljaande ostmine Wiresoftilt mitte ainult eriti soodne ja mugav, vaid ka turvaline: Teie Office 2016 Professional Plus tarkvara ühe kasutaja litsents oli osa suuremast mahulitsentsist, mida Microsoft müüb ainult suurematele ettevõtetele. Need omandavad ka õiguse müüa ülejäävaid tarkvaralitsentse edasi näiteks Wiresoftile.

Neid litsentse kas ei kasutatud või need võisid olla asendatud uuema programmiversiooniga või neid ei toetata enam üldise riistvara muutmise või ettevõtte operatsioonisüsteemi uuendamise tõttu. Müügilitsentsid jagatakse osadeks ja teisendatakse üksiklitsentsideks - neid nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks. Üksikuteks litsentsideks jagamine ei muuda selle Professional Plus väljaande programmide ulatust ega nende funktsionaalsust, sest need ei kulu kasutamise tõttu ära.

Kõik programmi täisversioonid MS Office Professional Plus või muud Wiresofti pakutavad Microsofti programmid on identsed vastavate Microsofti originaalversioonide ja -väljaannetega ning pärinevad Euroopas asuvatelt esmakordsetelt ostjatelt (ettevõtetelt). Ostes Office 2016 Professional Plus Wiresofti tarkvarapoest, ei ole teil ka mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgesõnaliselt lubatud, mida on selgelt kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Seda kasutatud tarkvara Office 2016 Professional Plus saab paigaldada arvutisse kohe pärast ostu ja allalaadimist ning aktiveerida kaasasoleva mitme aktiveerimisvõtmega (mahulitsentsi võti) ja seejärel kasutada ilma ajaliste piiranguteta.

Kasutatud tarkvara ostmine Microsofti Office pakettidest ei ole Wiresofti klientidele mitte ainult mugav, sest nad saavad osta tavaliselt kättesaamatuid Office väljaandeid, vaid ka eriti soodne. Paljud füüsilisest isikust ettevõtjad ja erakasutajad ning VKEd kasutavad seetõttu meie tarkvara pakkumist: sest Wiresoftiga ei saa nad mitte ainult kõiki Office 2016 Professional Plus Editioni eksklusiivseid eeliseid, vaid säästavad ka raha!

Wiresofti tarkvarapoest leiad Office 2016 Professional Plus Edition, samuti teised väljaanded ja versioonid ning paljud teised Office-programmid ostuversioonina.

Kui teil on küsimusi Office 2016 Professional Plus või mõne muu Microsoft Office 2016 Edition lihtsalt kasutada meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
02.01.2021

School use!

10

04.04.2020

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

[email protected]

30.03.2020

Top

Für mich perfekt

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad