Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS

154,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Office 2016 Professional Plus – otsustav lisand ettevõtte jaoks MS Office 2016...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"

MS Office 2016 Professional Plus – otsustav lisand ettevõtte jaoks

MS Office 2016 Professional Plus on kõige põhjalikum väljaanne Microsoft Office 2016 versiooni, see sisaldab kõiki programme, mis firma vajadustele toime mitte ainult tavaline päev projekti ülesandeid, vaid ka tõhusalt suhelda teistega ja hallata ulatusliku andmebaasid: Lisaks klassikalisele Office programmide Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, Professional Plus OneNote'i ja Kirjastaja pakkumised võimalusi digitaalselt salvestamise ideid ja inspiratsiooni ja jagada neid teistega, samuti reklaami- ja muudel eesmärkidel väljaannete professionaalseks kujundamiseks ja avaldamiseks.

Selle Office'i väljaande otsustavaks plussiks on aga andmebaasirakenduste lihtsaks loomiseks mõeldud tarkvara Access integreerimine ja eelkõige eksklusiivne komponent: Skype strong> Äri - paljude kommunikatsiooni võimalusi.

Kõik Office 2016 Professional Plusi programmid:

 • Word 2016 – looge paljudes vormingutes tekste nii äri- kui ka eraviisiliseks kasutamiseks
 • Excel 2016 – keerukad arvutused raamatupidamise, statistika ja muu jaoks
 • PowerPoint 2016 – kujundage informatiivseid esitlusi
 • Outlook 2016 – meilide ja kontaktide korraldamiseks ning kohtumiste ja ülesannete planeerimiseks
 • OneNote 2016 – tehke märkmeid käigu pealt ja jagage neid teistega
 • Publisher 2016 – muutke kõik trükimeedia tüübid prinditavaks
 • Access 2016 – andmebaasirakenduste loomine ettevõtetele
 • Skype for Business 2016 – turvalised ja mitmekesised suhtlusvõimalused

Office 2016 Professional Plus pakub üldiselt ka mõningaid uuendusi võrreldes eelmise versiooniga, sealhulgas järgmisi funktsioone:

 • Kõikidele väljaannetele on saadaval uued kontorikujundused, millega saab üksikuid programme värviliselt individuaalselt kujundada: "Tumehalli" režiimis muudavad tugevad kontrastid töö lihtsamaks, "värviline" disain toob kaasa kaasaegse välimuse.
 • Nutikas assistent "Insights" seob Bingi otsingu üksikute Office'i programmidega, samas kui "Tell Me" muudab redigeerimisfunktsioonide leidmise veelgi kiiremaks.
 • OneDrive ja SharePoint ühendavad Office'i kasutajad pilves – paindlikuks ja turvaliseks dokumentide esitamiseks ja koostöö tegemiseks reaalajas.
 • Data Loss kaitse (DLP) pakub võimalust luua keskne suunised Word , Excel ja PowerPoint dokumendid, kasutamist reguleerida ja tundlike andmete avaldamine.

Väljaanne Office 2016 Professional Plus ei olnud algselt mõeldud üksikklientidele ja on seetõttu tavaliselt saadaval ainult hulgilitsentsina, nagu seda kasutatakse suuremates ettevõtetes. Wiresoftis saavad üksikud kasutajad (nt füüsilisest isikust ettevõtjad või VKEd) osta Office Edition Professional Plus 2016 ühe litsentsina.

Selle Professional Plus Editioni ostmise eeliseks on see, et Office 2016 versioone toetavad endiselt Windows 7 vanemad Microsoft operatsioonisüsteemid; see muudab selle eriti huvitavaks nende ostjate jaoks, kes ei kasuta praegust Windowsi versiooni. Lisaks Office 2016 Professional Plusile ostuversioonina (ilma tellimuseta!) saate ka standardversiooni ühe litsentsina Wiresofti veebipoest. Üksikasjaliku ülevaate kõigist Office 2016 Professional Plusis sisalduvatest üksikutest programmidest leiate altpoolt.

Office 2016 Professional Plusi väljaande üksikud programmid

Iga Office 2016 Professional Plus Editioni programm hõlmab oma ärivaldkonda oma spetsiifiliste funktsioonidega, mida täiendavad paljud optimeerimised ja uued funktsioonid:

Word rakenduses Office 2016 Professional Plus

Office 2016 Professional Plusi Wordi programm täidab kõik klassikalised kirjaliku suhtluse ülesanded – tööl või veebis pilves. Lisaks rohkematele mallidele pakub Word mitmeid uusi funktsioone:

 

 • PDF-i avamine Wordis: PDF-e saab nüüd avada otse Word 2016-s. See muudab piltide ja graafika kopeerimise üleliigseks, võetakse kasutusele ühtlane vormindus ja fondid. Wordi dokumendi saab ka uuesti PDF-vormingus salvestada.
 • Rohkem valikuid WordArt vormide jaoks: WordArt-vormid teksti kujundamiseks pakuvad Word 2016-s veelgi rohkem võimalusi: tekste saab teisendada erinevatesse vormidesse või vabalt, et kohandada neid graafiliste elementidega jne. .. kohaneda.

 

 • Reaalajas sisend: optimeeritud reaalajas sisend muudab Wordi dokumendiga samaaegse töö veelgi selgemaks: kõik töötajad näevad koheselt teiste kasutajate tehtud muudatusi ja saavad neid vajadusel parandada. li>
 • Kommentaari funktsioon: optimeeritud kommenteerimisfunktsioon pakub võimalust vastata üksikutele kommentaaridele otse samal väljal, mis parandab oluliselt selgust.
 • Manustatud kaust: kausta, mille alla see salvestati, saab kinnitada ikoonina igale Wordi dokumendile ja sellele pääsevad juurde ka teised töötajad.

Excel 2016 for Office Professional Plus

Excel 2016 laiendab keeruliste arvutuste ja andmete analüüsimise võimalusi praktiliste funktsioonide ja uute visualiseerimise graafiliste tüüpide kaudu:

  • Programm pakub välja sobivaimad diagrammitüübid iga hetkel teostatava aritmeetilise toimingu jaoks kohe, kui kasutaja valib hiirega vastavad andmed, ja kuvab need reaalajas eelvaates.
  • Rakenduse Excel 2016 uued arvutusfunktsioonid hõlmavad PROGNOSE.ETS , eriti lühiajaliste tulevikuprognooside jaoks, sealhulgas Best & amp; Sest liigendtabeleid, interaktiivne diagrammid , nagu süvitsiminek navigatsiooni , mida kasutatakse online analüütiline töötlemise (OLAP) on saadaval, ja LET Funktsioon parandab loetavus valemis. Uue vaatefiltri abil saab teiste kasutajate filtrid peita.

 

 • Järgmised uued diagrammitüübid on nüüd Excelis arvutuste visualiseerimiseks saadaval: Histogrammi saab kasutada teatud klasside sagedusjaotuste kuvamiseks. Erivormina on saadaval Pareto diagramm , mis näitab väärtusi nii absoluutselt kui ka suhteliselt veeru kujul. Juga diagramm on ka tulpdiagramm, mille kohal saab kuvada algväärtuse positiivseid või negatiivseid muutusi. Puukaarti kasutatakse üksikute proportsioonide kaardistamiseks hierarhilises struktuuris, samas kui Sunbursti diagramm näitab kontsentriliselt paigutatud hierarhilisi andmeid, nii et kuvada saab ka viiteid. Ja kasti graafikut või kasti graafikat kasutatakse statistilisteks hindamisteks, et visualiseerida andmed kvartiilide ja mediaanidena.

 

PowerPoint for Office 2016 Professional Plus

2016. aasta Office'i versioonis olev PowerPoint pakub veelgi rohkem valikuvõimalusi esitlusslaidide kujundamisel ning uusi esitlusfunktsioone:

 • Niipea, kui graafika või illustratsioon on slaidile sisestatud, pakub PowerPoint Designer erinevaid kujundusvalikuid, mida saab ühe klõpsuga kohe kasutada.
 • Dünaamiliste üleminekute loomiseks slaidide vahel saab Morph funktsiooni kasutada piltide või graafika, aga ka üksikute sõnade ja isegi tervete tekstide animeerimiseks.
 • Esitluse ajal saab laserkursori asemel kasutada pintsli tööriista , et slaidil värviliselt esile tõsta üksikuid termineid või graafikat jne. Algset PowerPointi dokumenti ei muudeta, kuna tööriista kasutatakse esitlusrežiimis.
 • Ajahaldus muutub veelgi lihtsamaks Ajajälgimistööriista abil, kuna see näitab alati saadaolevat aega, et antud ajaraamist saaks paremini kinni pidada.
 • Funktsioon Jagamine muudab sotsiaalmeediakanalites teistele huvilistele mõeldud esitluste avaldamise veelgi lihtsamaks.

Outlook rakenduses Office 2016 Professional Plus

Outlook 2016 muudab sideandmete haldamise ning ülesannete ja kohtumiste planeerimise veelgi tõhusamaks. Erinevad filtrifunktsioonid mitte ainult ei halda meililiiklust, vaid muudavad ka sisu, kontaktide või dokumentide otsimise lihtsamaks:

  • segaduse funktsioon sorteerib postkasti oluliste ja ebaoluliste e-kirjade järgi ning deaktiveerib automaatselt potentsiaalselt ohtliku sisu ja lingid. Clutter analüüsib kasutaja käitumist selle järgi, kas ta loeb e-kirju esmalt, hiljem või üldse mitte, ning parandab seeläbi järjest sortimiskriteeriume.
  • Virtuaalne otsingukaust loetleb ühes kohas kõik otsingutulemused, mis vastavad antud kriteeriumile – e-kirjad, isiklikud andmed ja kontaktid jne.
  • aadressiraamatu soovitab automaatselt sobivad kontaktid aadressiraamatu sisenedes esitähed nime uue e-posti või nendega, kellega saatja e-posti suhtleb sageli

 

 • Kui saadate manuseid , kuvab Outlook 2016 kõigi hiljuti kasutatud failide loendi, kui klõpsate nupul „Manusta fail”. Igal manusel on rippmenüü avamiseks, salvestamiseks, kopeerimiseks või kustutamiseks.
 • Manuste asemel saab faile saata OneDrive'i ja SharePointi kaudu lingina, kui need on sinna salvestatud. See kiirendab saatmist ja vähendab e-posti postkastis olevate andmete hulka. saatja ja vastuvõtja.

 

OneNote rakenduses Office 2016 Professional Plus

OneNote on populaarne digitaalne märkmik, mida saab mugavalt kasutada ka nutitelefonides ja tahvelarvutites, et salvestada või salvestada oma ideid, samuti pilte, veebisaite jms Internetist ning jagada neid teistega. OneNote'i märkmikke saab ka OneDrive'i salvestada ja teiste kasutajatega jagada. Muud eelised:

 • OneNote'i saab sünkroonida kõigis lõppseadmetes. Puutetundlikele seadmetele saab tekste jms sisestada ka sõrme või digitaalse pliiatsiga.
 • Integreeritud teksti- ja kõnetuvastus otsib märksõnade järgi ka pilte (nt ekraanipilte), video- ja kõnefaile.
 • OneNote'i saab integreerida teistesse Office'i programmidesse, et seal otse märkmeid jms teha.
 • Interneti-allikatest pärinev sisu lingitakse automaatselt algallikaga. Märkmeid saab ka omavahel linkida.

Office 2016 Professional Plusi avaldaja

Microsoft Publisher on mitmekülgne kontoriprogramm igat tüüpi prindikandjate loomiseks prindikvaliteediga. Väljaande tarkvara on Office 2016 Professional Plusi väljaande lisaosa ja ei sisaldu enamikus teistes väljaannetes.

Intuitiivselt kasutatavad küljendustööriistad, mis on kasutajaliidesesse kasutajasõbralikult paigutatud, toetavad kasutajaid suure hulga dokumenditüüpide kujundamisel ja pilditöötlusel.

Piltide, aga ka tekstide jaoks on saadaval sellised efektid nagu varjud, sära, peegeldused jne, et neid optiliselt muuta. Kujundusalal on saadaval eraldi veerg mitme pildi redigeerimiseks. Drag & amp; Drop neid saab lihtsalt vahetada või sisestada Microsofti lõikepiltide teegist Bingi pildiotsingu abil Internetist või veebipõhisest fotoalbumist. Publisher 2016 muud funktsioonid ja funktsioonid:

  • Programmi avamisel on erinevate jaoks saadaval nii tavavormingus kujundusmalle kui ka tüüpilised moodulid – näiteks pealkirjad, tekstiraamid ja veerud jne. dokumendi liiki: lihtsamatest A4 flaierid mitme lehekülje brošüürid ja kataloogid. Kõiki malli eelmääratletud elemente saab individuaalselt kohandada ja salvestada, nii et need on edasiste väljaannete jaoks uuesti saadaval.
  • Publisher on skaleeritav SVG vektorgraafika , samuti 3D objektid , mida saab suurendada või pöörata 360 kraadi kaotamata teravus.
  • Funktsiooniga joonlaud paigutatakse tekstid ja graafika dokumenti millimeetri täpsusega.

 

 • Tekstivälja tööriist näitab, kui liiga väikesesse tekstiraami sisestatakse pikem tekst; Lingida saab ka üksikuid tekstivälju, nii et tekst jaotatakse nende vahel sisestamisel automaatselt.

 

Juurdepääs rakenduses Office 2016 Professional Plus

Access 2016 on praktiline Microsofti tarkvara, mis võimaldab ettevõttel suhteliselt lihtsal viisil kujundada oma andmebaasid projektijuhtimiseks, aga ka kaubahalduseks ja muudeks ülesanneteks. Tänu oma intuitiivsetele tööriistadele ja funktsioonidele on Access mõeldud äriliseks kasutamiseks nii äri- kui ka erakasutajatele. Andmebaasitarkvara on Office 2016 Professional Plus väljaande lisakomponent ja see ei sisaldu peaaegu kõigis teistes Office'i väljaannetes.

Tänu funktsioonide selgele paigutusele, mis on paigutatud vastavalt rakendusaladele, ja juurdepääsufailidele, saavad kasutajad kiiresti orienteeruda; Avakuval kuvatakse viimati kasutatud andmebaasid, mis on klõpsuga kohe kättesaadavad, menüüribal kuvatavat käskude loendit saab vastavalt oma vajadustele individuaalselt seadistada, sh kiire ligipääs sageli kasutatavatele funktsioonidele. Rakenduses Access 2016 on saadaval arvukalt malle, mis võimaldavad kiiresti ja lihtsalt luua andmebaasirakendusi tüüpiliste toimingute jaoks.

Microsoft Access 2016 pakub võimalust arendada mobiilseadmete jaoks andmebaasipõhiseid rakendusi (rakendusi), millele on SharePointi ühenduse kaudu juurdepääs teistele töötajatele. Accessi 2016. aasta versioonis on saadaval ka järgmised funktsioonid ja tööriistad:

 • Access 2016 andmebaasipäringud on võimalikud metamärkide kasutamisega – nn jokkerid, näiteks *? # – lihtsustatud andmekogumi tundmatute elementide jaoks.
 • Erinevatest andmebaasiallikatest tabelite importimisel toetab Access 2016 üleliigsete andmete leidmist võimalusega ühendada vastavad tabelid, et saaks duplikaate kustutada.
 • Access 2016 vormid on mugav funktsioon andmete selgeks kuvamiseks. Võrreldes tabelitega kuvatakse ainult üks andmekirje, mis lihtsustab käsitsi sisestamist ja hooldust. Neid automaatvorme saab luua vormipaigutuse tööriistade abil.
 • BigInti andmetüüp "suur number" parandab ühelt poolt ühilduvust MS SQL serveritega ja teisalt saab seda kasutada ka suurte arvude arvutamiseks: BigIntil on palju suurem arvutusala kaheksa baidiga kui eelmisel. andmetüübi ainult neljabaidilist.
 • dBASE-failide ja ODBC – Open Database Connectivity Protocol – uuendatud toega avarduvad Accessi rakendusvõimalused vastavate andmebaasidega.

Skype’i ärirakendus rakenduses Office 2016 Professional Plus

Skype’i ärirakendus pakub laialdasi võimalusi teiste kasutajatega ühenduse loomiseks nii ettevõttesiseselt kui ka väliselt, mis on palju enamat kui lihtsalt telefonikõne tegemine. Suhtlustarkvara on Office 2016 Professional Plus väljaande eksklusiivne osa. Skype for Business töötati välja spetsiaalselt tõhusaks ja kiireks suhtluseks ettevõtte sees ja väljaspool seda:

 • Lisaks telefonile (IP) võimaldab programm pidada ka vestlusi ja videokonverentse, samuti faile ja isegi esitlusi edastada – nagu ikka, on töö intuitiivne. Skype’i ärirakendust saab kasutada kas kohapeal või pilves, rakendus ja funktsioonide valik on identsed.
 • Skype’i ärirakenduse kaudu suhtlemine on turvaline tänu spetsiaalsetele autentimis- ja krüptimisjuhistele; Samuti pakub programm võimalust hallata tsentraalselt töötajate kasutajakontosid. Skype'i koosolekutel võivad aga osaleda ka töötajad või välised osalejad, kellel puudub konto.
 • Kasutaja kohaloleku olekut näitab profiilipildil olev ikoon. Siin on mitu võimalust, kuidas teistele teada anda, kas olete saadaval, kuid hõivatud, puudute või mitteaktiivne; Isegi kui oled kohal, aga ei taha, et sind segataks, saab seda edasi anda – olenevalt valikust muutuvad ka suhtlemisvõimalused.

Office 2016 Professional Plusi süsteeminõuded:

MS Office Professional Plus on standardvarustuses saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina. 64-bitine versioon installitakse tavaliselt arvutisse automaatselt, kuid 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. See tähendab, et individuaalsed riistvaranõuded erinevad üksteisest – vaadake teavet RAM-i ja kõvakettaruumi kohta. Järgida tuleb järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteem: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor 1 GHz ja SSE2-ga
 • RAM: 1 GB RAM (32-bitine), 2 GB RAM (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: 3,0 GB
 • Ekraan: eraldusvõime 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvaraliseks kiirendamiseks

Ostke MS Office 2016 Professional Plus soodsalt Wiresofti veebipoest

Väljaanne MS Office 2016 Professional Plus pole saadaval teistes tarkvarapoodides, kuid seda saab osta ainult ettevõtete hulgilitsentsina. Wiresofti veebipoes on Office 2016 Professional Plus saadaval ka ühe kasutaja litsentsina, nimelt ostuversioonina – ilma värskenduse või muude kohustusteta nagu Microsofti tellimusega; Wiresofti kaudu ostes maksate ainult ühekordset hinda! Ostate Office'i väljaande täisversiooni, mis pakub sama valikut programme ja funktsioone kui hulgilitsents – ainsa erinevusega, et seda Office 2016 Professional Plusi üksiklitsentsi kasutate ainult teie.

Turvaline tarkvara ostmine Wiresoftiga: teie kui kliendi jaoks pole Office 2016 Professional Plusi või mõne muu Office 2016 väljaande ostmine Wiresoftist mitte ainult eriti odav ja mugav, vaid ka turvaline: teie ühe kasutaja litsents Office 2016 Professional Plus tarkvara jaoks oli osa suuremast hulgilitsentsivõti et Microsoft müüb ainult suuremate ettevõtetega. See annab neile ka õiguse üleliigseid tarkvaralitsentse edasi müüa, nt Wiresoftile.

Neid litsentse ei ole kasutatud või need võivad olla asendatud uuema programmiversiooniga või neid ei toetata enam ettevõtte üldise riistvaramuudatuse või operatsioonisüsteemi värskenduse tõttu. Müümisel algne hulgilitsents lahustatakse ja muudetakse üksiklitsentsideks – neid nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Jagamine ühe kasutaja litsentsideks ei muuda selle Professional Plus Editioni programmide ulatust ega nende funktsionaalsust, kuna need ei kulu kasutamise käigus.

Kõik MS Office Professional Plusi või muude Wiresofti pakutavate Microsofti programmide täisversioonid on identsed vastavate algsete Microsofti versioonide ja väljaannetega ning pärinevad Euroopas asuvatelt esmaostjatelt (ettevõtetelt). Wiresofti tarkvarapoest Office 2016 Professional Plusi ostes ei võta te juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on selgelt kinnitanud arvukad kohtuotsused.

Selle Office 2016 Professional Plusi kasutatud tarkvara saab installida arvutisse kohe pärast ostu ja allalaadimise lõpetamist, aktiveerida kaasasoleva mitme aktiveerimisvõtmega (hulgilitsentsi võti) ja seejärel kasutada ilma ajapiiranguteta.

Kasutatud tarkvara ostmine Microsoft Office'i pakettidest pole praktiline mitte ainult Wiresofti klientide jaoks, sest nad ei saa tavaliselt osta Office'i väljaandeid, mida pole saadaval, vaid see on ka eriti odav. Paljud füüsilisest isikust ettevõtjad ja erakasutajad ning VKEd kasutavad seetõttu meie tarkvarapakkumist: kuna Wiresoftiga ei saa te mitte ainult Office 2016 Professional Plus Editioni eksklusiivseid eeliseid, vaid säästate ka raha!

Wiresofti tarkvarapoest leiate ostuversioonidena nii Office 2016 Professional Plus Editioni kui ka muud väljaanded ja versioonid ning paljud muud Office'i programmid.

Kui teil on Office 2016 Professional Plusi või mõne muu Microsofti Office 2016 väljaande kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2016 PROFESSIONAL PLUS"
02.01.2021

School use!

10

04.04.2020

Habe das gekauft, aber man schickt mir den Code nicht zu!

[email protected]

30.03.2020

Top

Für mich perfekt

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud