Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
VMware vSan 7 Standard kliendina on teil õigus kasutada seda võimsat tarkvara. vSan 7 Standard on mõeldud virtualiseeritud keskkondade jaoks ning pakub Enterprise-klassi salvestusruumi jõudlust ja funktsioone. Tänu oma täielikult...
1 991,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Mul on hea meel teile rääkida VMware vSan 7 Advanced . See uusim versioon VMware hüperkonvergeeritud infrastruktuuri (HCI) platvormist pakub uusi võimsaid funktsioone, mis muudavad HCI kasutuselevõtu ja haldamise klientidele veelgi...
891,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Kliendina peaksite kaaluma VMware vSan 7 Enterprise Desktop jaoks. See on ideaalne platvorm virtuaalsete lauaarvutite jaoks ja pakub traditsiooniliste salvestuslahendustega võrreldes suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Siin on mõned...
1 091,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Kliendina peaksite olema põnevil VMware vSan 7 Enterprise Plus . See toode pakub mitmeid funktsioone ja eeliseid, mis võivad parandada teie andmekeskuse tööd. Allpool on esitatud mõned olulised punktid, mida tuleks arvesse võtta:...
5 991,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Mul on hea meel teatada VMware vSan 7 Advanced . See uusim versioon VMware hüperkonvergeeritud infrastruktuuri (HCI) platvormist pakub uusi võimsaid funktsioone, mis muudavad HCI kasutuselevõtu ja haldamise klientidele veelgi lihtsamaks....
3 291,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan on tarkvaral põhinev salvestuslahendus, mis võimaldab teil luua ja hallata salvestusklastreid tavalisel riistvaral. VMware vSan abil saate kiiresti pakkuda oma virtuaalmasinatele (VM) salvestusruumi, koondades mitme serveri...
4 691,90 € *
VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK
VMware vSan 7 Standard kliendina on teil õigus kasutada seda võimsat tarkvara. vSan 7 Standard on mõeldud virtualiseeritud keskkondade jaoks ning pakub Enterprise-klassi salvestusruumi jõudlust ja funktsioone. Tänu oma täielikult...
361,90 € *

Business-Kasu koos vSan alates VMware

IT-meeskonnad saavad kasu lihtsustatud tööprotsessidest koos vSan, samal ajal kui ettevõtte agiilsus paraneb oluliselt tänu ühtsele infrastruktuurile ning protsessidele ja vahenditele - alates võrgu servast Core kaudu kuni Cloud.
Ühtsed juhised ja protsesside automatiseerimine vähendavad IT-juhtimise vaeva paari lihtsa klikiga. Selle tulemusena saavad IT-personal pühenduda rohkem aega olulistele strateegilistele IT-projektidele, selle asemel et kulutada väärtuslikku aega rutiinsetele ülesannetele. VMware vSan abil saavad organisatsioonid vähendada traditsiooniliste salvestuslahenduste kulusid ja keerukust, valides samal ajal lihtsaima tee hüperkonvergentsete infrastruktuuride ja hübriidide Cloud poole.

Integreeritud Hyperconverged Infrastructure (HCI) lahendus vSan, nagu vSphere-native storage, hõlbustab ka ettevõtte olemasolevate virtualiseerimiste laiendamist ning aitab samal ajal suurendada paindlikkust ja vähendada keerukust ning seega IT-kulusid, TCO-d ja äririske. Seega ei kiirenda VMware vSan kasutamine mitte ainult infrastruktuuri moderniseerimist, vaid muudab selle ka tulevaste vajaduste jaoks skaleeritavaks, võimaldades ettevõtetel saada strateegilist ja majanduslikku eelist.

Kuidas töötab VMware vSan 7?

vSan koondab kõigepealt kõik kohalikud või otse ühendatud andmesalvestusseadmed, et luua üks salvestuspark, mida saavad jagada kõik vSan klastri hostid. Kõik virtuaalmasinad, millel on rakendused Server, töötavad koos vSan sama riistvaraga, mis pakub salvestusruumi.

Flash-põhised mälud, nagu SSD-, NVMe-seadmed või NVDIMM-id, toimivad salvestusruumi vahemäluna ning andmete salvestamiseks kasutatakse kõvakettaid või SSD-id. Kõvakettad, SSD-mälu ja vahemälu moodustavad koos kettagrupi. Mitmeid hoste ja nende kettagruppe saab omakorda kombineerida erinevat tüüpi klastriteks, näiteks Standard klastriteks, venitatud klastriteks või 2-sõlme klastriteks.

Salvestuspoliitikad on vSan elementaarne komponent. Need kontrollivad salvestuspoliitikat: Nad kontrollivad salvestusruumiServices ja määravad ka replikatsiooni või peegeldamise parameetrid. vSan on väga lihtne konfigureerida VMware tööriistade abil ja see on suurepäraselt integreeritud VMware ökosüsteemi.

Tulemuseks on stabiilne, võimas ja horisontaalselt skaleeritav arhitektuur. Muu hulgas võimaldab see ka jõudluse eeliseid, kuna salvestusruumi saab määrata otse kohalikule virtuaalmasinale (VM), mis aitab seega vähendada ka tegevuskulusid.

VMware vSan 7 eelised lühidalt

- vSan pakub flash-optimeeritud, turvalistShared Storage'i. Kõiki ettevõtte kriitilisi virtualiseeritud töökoormusi saab hõlpsasti ja otse kasutada VMware Native vSphere® kasutajaliidese kaudu.

- vSan Tarkvaramääratletud salvestussüsteem sobib nii tüüpiliste kogu ettevõtet hõlmavate rakenduste kui ka virtuaalsete Desktop keskkondade (VDI) jaoks, samuti Server harukontorites.

- vSan töötab tööstusharu standardsetel x86 serveritel ja komponentidel, mille eeliseks on kuni 50% madalam TCO võrreldes traditsiooniliste salvestussüsteemidega.

- Esimene lahendus selles segmendis, millel on tarkvarapõhine ja FIPS 140-2 valideeritud HCI krüpteerimine, pakub vSan 7 paindlikkust, mida on vaja IT-süsteemi hõlpsaks skaleerimiseks - ilma kompromissideta.

- Tänu vSan täielikule integreerimisele ESXi hüperviisoriga saab ESXi hostide kohalikke füüsilisi salvestusressursse virtualiseerida ja muuta need salvestuspoolideks, mida omakorda saab jaotada ja eraldada virtuaalmasinatele ja rakendustele vastavalt nende teenusekvaliteedi nõuetele.

- vSan abil ei ole vaja välist jagatud salvestusruumi, samas kui salvestusruumi konfigureerimine on lihtsustatud Storage Policy-Based Management (SPBM) abil.

- Virtuaalsete masinate (VM) salvestuspoliitikate loomisega saab salvestusnõudeid ja funktsioone määratleda individuaalselt, sealhulgas ressursside ühendamiseks.

- Kõik andmed on salvestatud dubleeritult - maksimaalse kättesaadavuse ja redundantsi tagamiseks, isegi kui üks täielik sõlmpunkt peaks välja langema. Veebilehe vSan abil on seega sisemiste andmete turvalisus märkimisväärselt suurenenud.

- Arendajale suunatud infrastruktuur võimaldab IT-administraatoritel luua paindlikult rakendusi VMide ja konteinerite haldamiseks.

- Tuginedes vSan hüper-konvergeeritud infrastruktuurile, on võimalik ühtse, digitaalse juhtimistasandi arendamine - ühtsete protsessidega servast Core kaudu Cloud, servast Core kaudu Cloud-isese turvalisusega andmete jaoks, mis on nii puhkeseisundis kui ka üle kantud arvukatelt avalikelt Cloud pakkujatelt.

- Lisaks saab vSan abil realiseerida hübriidsed salvestuslahendused privaatseCloud ja hübriidseCloud jaoks, sealhulgas juhtivate Cloud teenusepakkujate tugi.