Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE PLUS
Kliendina peaksite olema põnevil VMware vSan 7 Enterprise Plus . See toode pakub mitmeid funktsioone ja eeliseid, mis võivad parandada teie andmekeskuse tööd. Allpool on esitatud mõned olulised punktid, mida tuleks arvesse võtta:...
5 393,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE FOR DESKTOP 10 PACK
Kliendina peaksite kaaluma VMware vSan 7 Enterprise Desktop jaoks. See on ideaalne platvorm virtuaalsete lauaarvutite jaoks ja pakub traditsiooniliste salvestuslahendustega võrreldes suurepärast hinna ja kvaliteedi suhet. Siin on mõned...
983,90 € *
VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE VMWARE vSAN 7 ENTERPRISE
VMware vSan on tarkvaral põhinev salvestuslahendus, mis võimaldab teil luua ja hallata salvestusklastreid tavalisel riistvaral. VMware vSan abil saate kiiresti pakkuda oma virtuaalmasinatele (VM) salvestusruumi, koondades mitme serveri...
4 223,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Mul on hea meel teile rääkida VMware vSan 7 Advanced . See uusim versioon VMware hüperkonvergeeritud infrastruktuuri (HCI) platvormist pakub uusi võimsaid funktsioone, mis muudavad HCI kasutuselevõtu ja haldamise klientidele veelgi...
803,90 € *
VMWARE vSAN 7 ADVANCED VMWARE vSAN 7 ADVANCED
Mul on hea meel teatada VMware vSan 7 Advanced . See uusim versioon VMware hüperkonvergeeritud infrastruktuuri (HCI) platvormist pakub uusi võimsaid funktsioone, mis muudavad HCI kasutuselevõtu ja haldamise klientidele veelgi lihtsamaks....
2 963,90 € *
VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK VMWARE vSAN 7 STANDARD FOR DESKTOP 10 PACK
VMware vSan 7 Standard kliendina on teil õigus kasutada seda võimsat tarkvara. vSan 7 Standard on mõeldud virtualiseeritud keskkondade jaoks ning pakub Enterprise-klassi salvestusruumi jõudlust ja funktsioone. Tänu oma täielikult...
326,90 € *
VMWARE vSAN 7 STANDARD VMWARE vSAN 7 STANDARD
VMware vSan 7 Standard kliendina on teil õigus kasutada seda võimsat tarkvara. vSan 7 Standard on mõeldud virtualiseeritud keskkondade jaoks ning pakub Enterprise-klassi salvestusruumi jõudlust ja funktsioone. Tänu oma täielikult...
1 793,90 € *
VMWARE vSAN 8 STANDARD VMWARE vSAN 8 STANDARD
VMware vSan 7 Standard kliendina on teil õigus kasutada seda võimsat tarkvara. vSan 7 Standard on mõeldud virtualiseeritud keskkondade jaoks ning pakub Enterprise-klassi salvestusruumi jõudlust ja funktsioone. Tänu oma täielikult...
2 340,90 € *

VMware vSAN 

vSAN 7 on VMware'i virtuaalmasinate tarkvaralahenduse uusim versioon, mis toetab ettevõtte hüper-konvergeeritud infrastruktuuri (HCI) süsteeme vSphere'i lahutamatu osana.
ESXi hüperviisori sees on vSAN täielikult integreeritud VMware vSphere'ile kui hajutatud tarkvarakiht, mis koondab klastri üksikute ESXi hostide salvestusruumi jagatavaks salvestuspooliks.

Virtualiseerides infrastruktuuri ühtsel viisil, võimaldab VMware IT-administraatoritel pakkuda teenuseid igal ajal, igal pool ja igal seadmel, alates andmekeskusest kuni pilve ja mobiilsete seadeteni. Arvutust ja salvestust saab hallata keskselt platvormilt.

Ettevõtte eelised VMware vSANi abil

IT-meeskonnad saavad vSANi abil kasu lihtsustatud toimingutest, samal ajal kui ettevõtte paindlikkus paraneb märkimisväärselt tänu ühtsele infrastruktuurile, protsessidele ja tööriistadele - võrgu servast kuni tuumani ja pilveni.
Ühtsed poliitikad ja protsesside automatiseerimine vähendavad IT-halduse vaeva paari lihtsa klikiga. Selle tulemusena saavad IT-töötajad pühendada rohkem aega olulistele strateegilistele IT-projektidele, selle asemel et kulutada väärtuslikku aega rutiinsetele ülesannetele. VMware vSANi abil saavad ettevõtted vähendada traditsiooniliste salvestuslahenduste kulusid ja keerukust, valides samal ajal lihtsaima tee hüperkonvergentsesse infrastruktuuri ja hübriidpilve.

Integreeritud Hyperconverged Infrastructure (HCI) lahendus vSAN kui vSphere-native storage hõlbustab ka ettevõtte olemasolevate virtualiseerimiste laiendamist, aidates samal ajal suurendada agiilsust ning vähendada keerukust, IT-kulusid, TCO-d ja äririske. Seega ei kiirenda VMware vSANi kasutuselevõtt mitte ainult infrastruktuuri moderniseerimist, vaid muudab selle ka tulevaste vajaduste jaoks skaleeritavaks, andes ettevõtetele strateegilise ja majandusliku eelise.

Kuidas VMware vSAN 7 töötab?

kõigepealt koondab vSAN kõik kohalikud või otse ühendatud andmesalvestusseadmed, et luua üks salvestuspool, mida kõik vSANi klastri hostid saavad jagada. Kõik serverirakendustega virtuaalmasinad töötavad vSANiga samal riistvaral, mis pakub salvestusruumi.

Flash-põhine mälu, näiteks SSD-, NVMe-seadmed või NVDIMM-id, toimivad mälu vahemäluna ning andmete salvestamiseks kasutatakse HDD- või SSD-kettaid. Kõvakettad, SSD-mälu ja vahemälu moodustavad koos kettagrupi. Mitmeid hoste ja nende kettagruppe saab omakorda kombineerida eri tüüpi klastriteks, näiteks Standard klastriteks, venitatud klastriteks või 2-sõlme klastriteks.

Salvestuspoliitikad on vSANi elementaarne komponent: Need kontrollivad salvestusteenuseid ja määravad ka replikatsiooni või peegeldamise parameetrid. vSANi on väga lihtne konfigureerida VMware'i tööriistade abil ja see on suurepäraselt integreeritud VMware'i ökosüsteemi.

Tulemuseks on stabiilne, võimas ja horisontaalselt skaleeritav arhitektuur. Muu hulgas võimaldab see ka jõudluse eeliseid, kuna salvestusruumi saab määrata otse kohalikule virtuaalmasinale (VM), ning aitab seega vähendada ka tegevuskulusid.

VMware vSAN 7 eelised lühidalt

- vSAN pakub kiirelt optimeeritud, turvalist jagatud salvestusruumi kõigile ettevõtte kriitilistele virtualiseeritud töökoormustele, millele on lihtne ja otsene juurdepääs VMware Native vSphere® kasutajaliidese kaudu.

- Tarkvaramääratletud salvestussüsteem vSAN sobib nii tüüpiliste ettevõtte rakenduste ja virtuaalsete töölaua keskkondade (VDI) kui ka harukontorite serverite jaoks.

- vSAN töötab tööstusharu standardsetel x86-serveritel ja -komponentidel - see pakub kuni 50% madalamat TCO-d võrreldes traditsioonilise salvestussüsteemiga.

- Esimesena selles segmendis pakub vSAN 7 emakeelse, tarkvarapõhise ja FIPS 140-2 kinnitatud HCI-krüpteerimisega lahendusena IT-süsteemi lihtsaks skaleerimiseks vajalikku paindlikkust - ilma kompromissideta.

- Tänu vSANi täielikule integreerimisele ESXi hüperviisoriga saab ESXi hostide kohalikud füüsilised salvestusressursid virtualiseerida ja muuta need salvestuspoolideks, mida omakorda saab jaotada ja eraldada virtuaalmasinatele ja rakendustele vastavalt nende teenusekvaliteedi nõuetele.

- vSANi abil ei ole vaja välist jagatud salvestusruumi, samas kui salvestusruumi konfigureerimine on lihtsustatud Storage Policy-Based Management (SPBM) abil.

- Virtuaalmasinatele (VM) salvestuspoliitikate loomisega saab salvestusnõudeid ja funktsioone individuaalselt määratleda, sealhulgas ressursside ühendamiseks.

- Kõik andmed salvestatakse dubleeritult - maksimaalse kättesaadavuse ja redundantsuse tagamiseks, isegi kui üks täielik sõlmpunkt peaks ebaõnnestuma. Seega on vSANi abil sisemiste andmete turvalisus oluliselt suurem.

- Arendajale suunatud infrastruktuur võimaldab IT-administraatoritel luua paindlikult rakendusi VMide ja konteinerite haldamiseks.

- vSANi hüper-konvergentsele infrastruktuurile tuginedes on võimalik ühtse digitaalse juhtimistasandi arendamine - ühtsete toimingutega servast servast tuumani, servast tuumani, pilvepõhise turvalisuse tagamiseks nii puhkeolekus olevate kui ka arvukatelt avalikelt pilvepakkujatelt üle kantud andmete puhul.

- Lisaks võimaldab vSAN hübriidseid salvestuslahendusi erapilve ja hübriidpilve jaoks, sealhulgas juhtivate pilvepakkujate toetust.