Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10538
  • ST7-ADV-DT10-C
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
891,90 € *

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Tooteteave "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"

Mul on hea meel teile rääkida VMware vSan 7 Advanced. See uusim versioon VMware hüperkonvergeeritud infrastruktuuri (HCI) platvormist pakub uusi võimsaid funktsioone, mis muudavad HCI kasutuselevõtu ja haldamise klientidele veelgi lihtsamaks. vSan 7 Advanced abil saavad kliendid saavutada oma rakenduste veelgi suurema jõudluse, tõhususe ja vastupidavuse.

Üks olulisemaid uusi funktsioone vSan 7 Advanced'is on NVMe-seadmete tugi. See võimaldab klientidel kasutada ära nende seadmete suurt jõudlust ja madalat latentsust. Lisaks toetab vSan nüüd kuni 64 sõlme Pro klastreid, mis tagab parema skaleeritavuse suuremate rakenduste jaoks. Ja tänu täiustatud turvaelementidele, nagu krüpteerimine puhkeolekus ja rollipõhine juurdepääsukontroll (RBAC), võivad kliendid olla kindlad, et nende andmed on turvalised ja kaitstud.

VMware vSan 7 on võimas salvestusplatvorm, mis aitab teie ettevõttel vähendada kulusid ja parandada jõudlust. Allpool on esitatud mõned VMware vSan 7 põhifunktsioonid:

-Täiustatud salvestusruumid: VMware vSan 7 võimaldab teil luua täiustatud salvestusruume, mis pakuvad suuremat paindlikkust ja jõudlust. Neid laiendatud Storage Spaces'i saate kasutada ka virtuaalmasinate ja muude andmete salvestamiseks.

-Parem jõudlus: VMware vSan 7 pakub virtuaalsete masinate ja rakenduste jaoks paremat jõudlust. Eelkõige pakub see paremat toetust suure jõudlusega töökoormustele.

-Suurem skaleeritavus: VMware v SAN 7 pakub suuremat skaleeritavust kui eelmised versioonid, mis muudab selle ideaalseks suurte organisatsioonide või kasvavate vajadustega ettevõtete jaoks.
-Lihtsustatud Management: VMware v SAN 7 muudab Management lihtsamaks kui kunagi varem, võimaldades teil kiiresti tööle hakata ilma keeruliste konfiguratsiooniprotseduurideta.

VMware vSan 7 Advanced on võimas platvorm, mis tagab teie rakendustele suurepärase jõudluse, tõhususe ja vastupidavuse. Soovitan seda juba täna proovida!

Lingid aadressile "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Klientide hinnangud "VMWARE vSAN 7 ADVANCED FOR DESKTOP 10 PACK"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .