Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5 VMWARE THINAPP ENTERPRISE 5
Kuna maailm muutub üha enam sõltuvaks tehnoloogiast, peavad ettevõtted leidma uuenduslikke viise, et konkurentsiga sammu pidada. Üks võimalus selleks on kasutada virtualiseerimistarkvara, mis võimaldab töötajatele juurdepääsu teabele ja...
31,90 € *

ThinApp kõige olulisemad eelised lühidalt

 • Rakenduste haldamise optimeerimine
 • IT-toe ja kasutajatoe kulude vähendamine
 • Lihtsustatud migratsioon veebilehtedele Windows 7, 8 ja 10
 • Rakenduse versioonikonfliktide vältimine
 • Brauserite ja lisandmoodulite virtualiseerimise tugi
 • Parandatud lõpp-punkti turvalisus
 • Töötajate suurem liikuvus

Kuidas ThinApp töötab?

VMware ThinApp on agentideta lahendus, mis on mõeldud erinevate rakenduste virtualiseerimiseks, mis töötavad erinevatel operatsioonisüsteemide versioonidel, ja nende edastamiseks kasutajatele ühtses keskkonnas. Selleks kasutab ThinApp erinevaid strateegiaid, mida saab kasutada näiteks vanade rakenduste probleemivabaks migreerimiseks.

Lihtne rakenduse virtualiseerimine

VMware ThinApp virtualiseerib rakenduse, kapseldades kõigepealt rakendusfailid ja registrikanded ühte ThinApp paketti. Seda saab siis pakkuda, hallata ja uuendada sõltumatult aluseks olevast operatsioonisüsteemist. Selliselt virtualiseeritud rakendused ei saa põhjustada muudatusi aluseks olevas operatsioonisüsteemis ning neid saab käivitada ka erinevates konfiguratsioonides. Selle eelised hõlmavad paremat ühilduvust teiste rakendustega ja lihtsamat haldamist, samuti ühtset kasutajakogemust, mis aitab kaasa töövoo tõhususe suurendamisele.

Operatsioonisüsteemide lihtsustatud migratsioon

VMware ThinApp võimaldab muu hulgas vanade rakenduste kiiret migratsiooni aadressile Windows 7 või Windows 10 ilma ümberkodeerimise, uuesti testimise või sertifitseerimise vajaduseta. Installeeritud rakendused teisendatakse taustal automaatselt ThinApp pakettideks. Rakenduspaketid, mis on juba loodud kasutamiseks ThinApp veebilehel Windows XP või vanemates versioonides, saab mugavalt konverteerida ThinApp Windows formaati, kasutades relink funktsiooni.

Rakenduste isoleerimine konfliktide vältimiseks

Üksikute rakenduste või rakenduste ja operatsioonisüsteemide vahelisi konflikte välditakse ThinApp abil, pakendades 32- või 64-bitised rakendused koos seadistustega ühte MSI- või EXE-faili; neid saab seejärel kasutada erinevates Windows operatsioonikeskkondades.

Virtuaalsed rakendused on seega üksteisest isoleeritud ja neid saab seega käivitada sõltumatult ilma kõnealuse operatsioonisüsteemi muutmata. Täieliku elutsükli haldamiseks saab ThinApp pakette kasutada ja hallata ka App Volumes'i abil.

Kõrge turvalisus

Tänu ThinApp saab rakendusi käivitada ka piiratud User kontodel ja "lukustatud" või piiratud arvutitel, ilma et oleks vaja teha eelnevaid süsteemimuudatusi või alandada vastavaid turvapõhimõtteid. Rakenduspakette täidetakse ainult kasutajarežiimis.

Kuna ThinApp ei kasuta tuumarežiimi koodi, ei riku see olemasolevaid User arvutigrupi poliitikaid. Selle lahendusega välditakse ka tahtmatuid poliitikarikkumisi, sest vastava arvutiga ühendatud seadmetele ei määrata laiendatud rakendusõigusi.

Mobiilne juurdepääs erinevatest seadmetest

ThinApp abil on usaldusväärne ja paindlik mobiilne juurdepääs võimalik ka kontoris või teel olles kõigil seadmetel, sest ei ole vaja paigaldada tarkvara ega seadme draiverit ega anda administraatori õigusi. ThinApp toetab seega ka BYO (Your Own Device) seadmeid, nii et kasutajad saavad igal ajal juurdepääsu pakutavatele rakendustele ka isiklikest lõppseadmetest, isegi kui on paigaldatud mittesobiv operatsioonisüsteemi versioon.

Selle kaudu pakutavaid rakendusi saavad kasutajad käivitada ka otse mobiilsete mäluseadmete (nt mälupulgad) ja väikerakenduste kaudu. Administraatorid saavad ka pakkuda, hooldada ja uuendada rakendusi.

Täiendavad eelised ThinApp:

 • ThinApp toetab Windows 10 - see võimaldab ka vanade rakenduste, näiteks Office 2003, hõlpsat migratsiooni Windows 10 kujutistesse. Nii välditakse kallist ümberkodeerimist, regressioonitestimist ja vanade brauserirakenduste toetamise kulusid.
 • ThinApp võimaldab mitmesuguseid rakendusühendusi - sealhulgas virtualiseeritud rakenduste, lisandmoodulite, teenusepakettide ja ka selliste jooksutuskeskkondade nagu Java ja .NET vaheliste seoste konfigureerimist.
 • ThinApp tagatud ühilduvus teiste rakendustega, sealhulgas vanade rakenduste migratsioon praegusesse Desktop keskkonda, välistab vajaduse tarkvara ulatuslikuks ümberkodeerimiseks, mis võimaldab ettevõtetel säästa  väärtuslikke ressursse ja seega ka kulusid rakenduste haldamisel.
 • Kohene ja lihtne juurdepääs rakendustele ilma eelneva paigaldusprotsessita erinevatest lõppseadmetest - nii era- kui ka ettevõtte seadmetest - suurendab töötajate tõhusust - nad saavad kohe ja ilma viivitusteta tööd jätkata.
 • Rakenduste voogedastus koos ThinApp ning kasutajate personaliseerimine toimub andmetöötluse tasandil konsolideeritud sessioonipõhise Server kaudu, mis töötab Microsoft RDSH või Citrix XenApp serverites.
 • Tänu ThinApp integreerimisele VMware Horizon Workspace'i, saab rakendusi hõlpsasti hallata ja turvaliselt pakkuda ka Cloud-põhistes rakenduskataloogides. Lisaks on AppSense'iga võimalik teha automaatseid uuendusi veebi kaudu.