Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10454
 • P71-09391
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
2 915,90 € * 3 238,90 € * (9,97% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 16 Core
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad Piiramatu
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Windows Server 2022 on uus serveri operatsioonisüsteem eelkõige suurematele ettevõtetele. See serveritarkvara versioon, mis põhineb aadressil 10, pakub veelgi suuremat turvalisust ja võimalusi andmete, rakenduste ja edastamiseks ja jagamiseks keerulistes võrkudes ning vastab seega kõrgeimatele nõuetele. Lisaks pakub väljaanne rohkem võimalusi hübriidfunktsioonide integreerimiseks ja haldamiseks, samuti virtualiseerimist ja mitmesuguseid jõudluse parandusi konteinerite jaoks. Datacenter Microsoft Windows Services Datacenter Windows

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Datacenter - täiustatud turvalisus suurte võrkude jaoks

Windows Server 2022 Datacenter on Microsofti uus serveri operatsioonisüsteem, mis on mõeldud eelkõige suurematele ettevõtetele. See Windows 10-põhine serveritarkvara versioon pakub veelgi suuremat turvalisust ja võimalusi andmete, rakenduste ja teenuste pakkumiseks ja jagamiseks keerulistes võrkudes, vastates seega kõrgeimatele nõuetele. Lisaks pakub Datacenter Edition rohkem võimalusi hübriidfunktsioonide integreerimiseks ja haldamiseks, samuti virtualiseerimist ja mitmesuguseid Windows-konteinerite jõudluse parandusi.

Võrgu turvalisus on Windows Server 2022 Datacenter Editioni keskne teema. See pakub palju uusi funktsioone ning olemasolevate funktsioonide laiendusi ja optimeerimisi. Nende hulka kuulub TLS 1.3, transpordikihi turvalisuse uusima versiooni kasutamine, samuti uus toetus krüpteerimisele RDMA-võrkude kaudu SMB Directi kaudu, kasutades AES-128 ja AES-256.

Windows Server 2022 Datacenter Edition pakub eelkõige suurtele andmekeskustele laiendatud võimalusi andmete ja rakenduste virtualiseerimiseks: parem skaleeritavus, veelgi suurem jõudlus ja tõhusad turvafunktsioonid kaitsevad neid usaldusväärselt mitme pilve keskkonnas.

Windows Server 2022 Datacenter Editioni litsentsimine on samuti tuumapõhine, minimaalselt 16 tuuma ühe serveri kohta. Kasutajate juurdepääs on tagatud kliendilitsentsiga (CAL).

Wiresoftist leiate Windows Server 2022 Datacenter Editioni juba soodsa hinnaga kasutatud tarkvarana - täieliku jõudlusega virtualiseerimisvõimaluste, jõudluse ja turvalisuse osas. Lisateavet Windows Server 2022 Datacenter Editioni uute omaduste ja funktsioonide kohta leiate järgmisest ülevaatest - ja võtke ka otse ühendust Wiresofti töötajaga.

Mis on uut Windows Server 2022 Datacenteris?

Nagu eelkäija, põhineb ka Microsofti serverioperatsioonisüsteemi Windows Server 2022 uus versioon taas Windows 10-l, mis tähendab, et kasutajad leiavad ka visuaalselt tuttava töölaua kasutajaliidese, kus kõik funktsioonid on kättesaadavad tavapärases kohas. Uus Windowsi serveritarkvara 2022 saab Microsoftilt 10 aastat tootetuge toetuse ja uuenduste näol.

Võrreldes eelmise versiooniga pakub Windows Server 2022 serveritarkvara palju uuendusi kolmes olulises valdkonnas: turvalisus, rakendusplatvorm ja andmemigratsioon.

Eelkõige pakub Windows Server 2022 Datacenter väljaanne taas plussiks Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct ja Storage Replica ning Shielded Virtual Machines tugi, millega saab luua väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure:

 • Toetus piiramatule arvule virtuaalmasinatele ja ühele Hyper-V hostile litsentsi kohta
 • Piiramatu Storage Replica nii sünkroonse kui ka asünkroonse mahu replikatsiooni jaoks serverite või klastrite vahel katastroofide taastamiseks
 • Hyper Converged Infrastructure arvutite, salvestusruumi ja võrgu funktsioonide tarkvaraliselt määratletud konsolideerimiseks klastris
 • Virtuaalne OSE (operatsioonisüsteemi keskkond)
 • Varjestatud virtuaalmasinad (SVM)
 • Tarkvaral põhinev võrgustik (SDN)
 • Tarkvaral põhinev salvestusruum (SDS)

Windows Server 2022 Datacenter Editioni täiendavad funktsioonid

Lisaks sellele on olemas arvukalt muid funktsioone, mis võtavad arvesse keerukate võrkude toimimise suurenenud nõudeid.

Suurem turvalisus Windows Server 2022 andmekeskuses

Windows Server 2022-l on nüüd uus mitmekihiline turvalisus, mis pakub ettevõtte serveritele põhjalikku andmete ja teenuste kaitset. Seda võimaldavad muu hulgas järgmised uued funktsioonid ja täiustused:

 • TPM 2.0 (Trusted Platform Module) pakub riistvarapõhist salvestusruumi krüptograafiliste võtmete kaitsmiseks, sealhulgas süsteemi terviklikkuse mõõtmiseks ja koodi usaldusväärsuse kontrollimiseks Windowsi serveri käivitamisel. Seda moodulit kasutatakse ka BitLocker-ketta krüpteerimisel.
 • Turvalised tuumserveriprotsessorid pakuvad püsivara kaitset, kusjuures DRTM (Dynamic Root of Trust for Measurement) tehnoloogia toetab käivitamise mõõtmist ja kontrollimist ning DMA (Direct Memory Access) kaitse tagab draiveri isoleeritud juurdepääsu mälule.
 • Lisaks toetavad Secured Core'i serverid nii VBS (virtualiseerimispõhine turvalisus) kui ka HVCI (hüperviisoripõhine turvalisus) koodi terviklikkust. VBS kasutab erinevaid riistvara virtualiseerimise funktsioone, et luua turvaline mäluala, mis on tavalisest operatsioonisüsteemist isoleeritud, kaitstes serverit krüptoraha kaevandamise rünnakutega seotud riskide eest.
 • VBS toetab ka Credential Guard'i, et salvestada kasutaja sisselogimise andmed virtuaalsesse konteinerisse, millele operatsioonisüsteemil ei ole otsest juurdepääsu.
 • HTTPS ja TLS 1.3 on Windows Server 2022 Datacenter'is vaikimisi lubatud, et luua turvalisi ühendusi. TLS1.3 (Transport Layer Security) on internetis kõige laialdasemalt kasutatava turvaprotokolli uusim versioon andmete krüpteerimiseks, et pakkuda turvalist sidekanalit kahe lõpp-punkti vahel.
 • Secure DNS toetab DoH (DNS-over-HTTPS) DNS päringute krüpteerimist HTTPS-protokolli abil, et vältida pealtkuulamist ja DNS-andmetega manipuleerimist, mis aitab kaasa ka andmeliikluse turvalisusele.
 • SMB (Server Message Block) kasutab krüpteerimiseks AES-256-GCM ja AES-256-CCM, neid kasutatakse Windows Server 2022-s automaatselt, niipea kui luuakse ühendus teise arvutiga, mis samuti neid standardeid toetab.
 • SMB Directi ja RDMA (Remote Direct Memory Access) krüpteerimine pakub suuremat ribalaiust ja väiksemat latentsust Windows Server 2022 otsesalvestuse, salvestuse replika, Hyper-V ja SQL Serveri puhul.
 • Windows Server 2022 failover-klastrid võimaldavad CSV (Cluster Shared Volumes,) ja SBL (Storage Bus Layer) jaoks diferentseeritud krüpteerimise kontrolli.

Konteinerplatvormid Windows Server 2022 Datacenter'is

Windows Container'i kasutamisel on Windows Server 2022 Datacenter'is ka mitmesuguseid optimeerimisi, näiteks rakenduste ühilduvuse ja Windows Container'i kasutajaliidese jaoks koos Kubernetes'iga.

 • Windowsi konteinerite puhul on kujutise suurust vähendatud kuni 40%, mis suurendab käivitamisaega 30% ja parandab jõudlust.
 • Kubernetes'i kasutamist on täiustatud laiema toetusega hostiprotsessides nii sõlmede kui ka IPv6 konfigureerimiseks, samuti võrgupoliitikate rakendamiseks avatud lähtekoodiga tarkvara Calico abil.
 • Windowsi halduskeskuse värskendus lihtsustab nüüd .NET-rakenduste konteinerite loomist.

Salvestus- ja migratsiooniteenused Windows Server 2022 Datacenter Editionis

Windows Server 2022 paljude täiustuste hulgas on ka Storage Migration Services, mis lihtsustab salvestusruumi migreerimist nii Windows Serverisse kui ka teistest lähtesalvestuskohtadest Azure'ile. Windows Server 2022 Storage Migration Server Orchestrator pakub nüüd järgmisi võimalusi:

 • Kohalike kasutajate või rühmade migreerimine Windows Serverisse
 • Salvestusruumi migreerimine failover-klastritest või klastritesse
 • Migreerumine eraldiseisvate serverite ja failover-klastrite vahel
 • Linuxi serverite salvestusruumi migreerimine avatud lähtekoodiga rakenduse Samba abil
 • Üleminek Microsoft Azure'i võrkudesse
 • NetAppi CIFS-serverite ja FAS-massiivide migreerimine Windows Serverisse

Muud omadused:

 • Salvestusruumi parandamise puhul võimaldab kohandatav kiirus nüüd paremini kontrollida andmete sünkroniseerimist: ressursse saab valikuliselt eraldada andmete koopiate parandamisele (vastupidavus) või aktiivsete töökoormuste käivitamisele (jõudlus). See võimaldab klastreid paindlikumalt ja tõhusamalt hallata.
 • Salvestussõlme vahemälu pakub salvestust eraldiseisvates serverites, ühendades kiiremaid andmekandjaid, nagu SSD või NVMe, aeglasematega, nagu HDD, parandades lugemis- ja kirjutamisjõudlust ning suurendades seega ka tõhusust.
 • Uus SMB pakkimisfunktsioon välistab vajaduse failide käsitsi tihendamiseks nende edastamisel üle võrgu, mis võimaldab kiiremat ülekannet hõivatud võrkudes.

Windows Server 2022 Datacenter'i üksikud parandused

Lisaks juba loetletud parandustele pakub uus Windows Server 2022 versioon terve rida muid optimeerimisi, mis samuti suurendavad serverite jõudlust:

 • AMD protsessori tugi nested virtualiseerimisele pakub nüüd rohkem võimalusi Hyper-V keskkonnas Hyper-V virtuaalmasina (VM) käivitamiseks.
 • Microsoft Edge asendab Exploreri. Edge põhineb avatud lähtekoodiga Chromiumil ja pakub seega rohkem turvalisust kui Internet Explorer.
 • Transmission Control Protocol (TCP) jõudlust parandab TCP HyStart++, mis vähendab pakettide kadusid, ja RACK (Recent ACKnowledgment), mis vähendab korduvsaatmise ajal tekkivaid aeglustumisi (RTO).
 • RSC (Receive Segment Coalescing) optimeerib Hyper-V virtuaalsete kommutaatorite jõudlust, ühendades hüperviisori võrgus pakette ja töödeldes neid seega suuremate segmentidena. See vähendab muu hulgas protsessoritsükleid ja parandab ka võrgu andmeliikluse jõudlust.

Riistvaranõuded Windows Server 2022 Datacenter'i kasutamiseks

Windows Server 2022 põhineb operatsioonisüsteemil Windows 10. Selle serveriversiooni kõigi funktsioonide täielikuks kasutamiseks ja serveri turvalisuse tagamiseks peab aluseks olev riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Täiendavad nõuded sõltuvad vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja täiendavalt paigaldatud rakendustest.

 • Protsessor: 1,4 GHz 64-bitine
 • RAM: 512 MB või 2 GB serveri puhul, kui paigaldusvalik on "töölaua kuva"
 • Kõvaketas: 32 GB vaba kettaruumi
 • Graafikakaart ja monitor: 1,024 x 768 pikslit
 • Ka BIOSi puhul: UEFI-süsteem turvalise käivitamisega (UEFI 2.3.1c) teatavate funktsioonide jaoks

Windows Server 2022 Datacenter litsentsimine

Windows Server 2022 Datacenter Edition'i serverite litsentsimine toimub ka kasutatud tarkvara puhul vastavalt Microsofti litsentsireeglitele, kusjuures litsentsivajaduse arvutamisel võetakse aluseks südamike arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Windows Server 2022 Datacenter Tarkvara litsentseeritakse alati tegelikult kasutatava füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliselt olemasolevate tuumaprotsessorite arvule võetakse arvesse ka virtuaalserverite arvu.
 • Üks serverilitsents hõlmab 2 füüsilist protsessori südamikku.
 • Microsofti litsentsitingimuste kohaselt võetakse alati aluseks minimaalne arv 8 tuuma protsessori kohta, isegi kui tegelikult olemasoleval riistvaral peaks olema vähem kui 8 tuuma.
 • Iga füüsilise serveri puhul kasutatakse alati vähemalt 2 protsessorit, mis tähendab, et protsessorite minimaalne arv on 16.
 • Rohkem kui 16 tuumaga serverite puhul tuleb täiendavad tuumad litsentsida vastavate Windows Server 2022 Datacenter pakettidega.

Täiendava teabe saamiseks, nt Hyper-V instantside ning Windows Server 2022 andmekeskusele juurdepääsu omavate klientide - kasutajate ja lõppseadmete - litsentseerimise kohta, võtke palun ühendust Wiresofti töötajaga. Vastavad Windows Server 2022 Datacenter'i litsentsid/CAL on saadaval ka Wiresoftist.

Ostke Microsoft Windows Server 2022 Datacenter kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapoest

Praegune MS Windows Server Datacenter 2022 Edition on Wiresofti tarkvarapoes juba saadaval kasutatud tarkvarana. Selle kasutatud tarkvara hind on madalam kui võrreldava uue Windows Server Datacenter 2022 tarkvara hind. Ostes kasutatud tarkvara Wiresoftist, saate kasu nendest eelistest:

 • Microsoft Windows Server 2022 Datacenter 'i ostmisel Wiresoftilt saavad kliendid originaalse üksiklitsentsi, mille üks klient on varem ostnud ja seejärel Wiresoftile müünud.
 • Edasimüügiga on see MS Windows Server 2022 Datacenter serverilitsents märgitud kasutatud, kusjuures "kasutatud" ei tähenda, et selle Windows Server tarkvara funktsionaalsus oleks piiratud või et seda oleks tegelikult kasutatud.
 • Kui eelmine omanik on selle MS Windows Server 2022 Datacenter tarkvara juba paigaldanud või aktiveerinud, on vastav litsents enne Wiresoft'ile müümist uuesti kustutatud, nii et vastav tarkvara litsents on taas 100% vabalt kättesaadav.
 • Pakutav MS Windows Server 2022 Datacenter tarkvara litsents, nagu ka muud Wiresofti poolt müügiks pakutavad kasutatud Microsofti litsentsid, ei ole piiratud kasutatavusega ega ajaliselt piiratud testversioonid, seega ei sisalda need aktiveeritud litsentsivõtit, vaid on pärast ostu sooritamist ainult teie enda jaoks autoriseeritud tarkvaratoode.
 • Kõik sellised kasutatud tarkvaralitsentsid, mille Wiresoft on esmalt ostnud ja seejärel edasimüügiks pakkunud, nagu näiteks see MS Windows Server Datacenter 2022, on enne müüki meie poolt täielikult testitud.
 • Kasutatud Microsoft Windows Server 2022 Datacenter tarkvara edasimüügi õiguslik alus on kohaldatav seadus, mis lubab nii kasutatud tarkvara müüki kui ka ostu ja kasutamist.
 • Kohe pärast edukalt sooritatud ostu on Windows Server 2022 Datacenter rakendus teile kättesaadav elektroonilise tarkvaratarne (ESD) kaudu.
 • Ostes kasutatud litsentsi, näiteks Windows Server 2022 Datacenter Edition'i Wiresoftilt, võite seega olla kindel, et ostate ja kasutate alati originaalset ja seaduslikku Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi seoses Microsoft Windows Server 2022 Datacenter'i kui kasutatud tarkvara või mõne muu MS Windows Server 2022, samuti vanemate MS Windows Server'i versioonide või muu Microsofti tarkvara ostmisega, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel. 

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad