Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE

5 689,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2022 andmekeskus – täiustatud turvalisus suurte võrkude jaoks Windows...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 andmekeskus – täiustatud turvalisus suurte võrkude jaoks

Windows Server 2022 Datacenter on uus Microsofti serveri operatsioonisüsteem, mis on mõeldud eelkõige suurematele ettevõtetele. See Windows 10-põhine serveritarkvara versioon pakub veelgi rohkem turvalisust ja võimalusi andmete, rakenduste ja teenuste pakkumiseks ja jagamiseks keerulistes võrkudes ning vastab seega kõrgeimatele nõuetele. Lisaks pakub Datacenter Edition rohkem võimalusi hübriidfunktsioonide integreerimiseks ja haldamiseks, samuti virtualiseerimiseks ning mitmesuguseid Windowsi konteinerite jõudluse täiustusi.

Võrguturve on Windows Server 2022 andmekeskuse väljaande keskne teema. Siin pakub see palju uusi funktsioone, samuti olemasolevate funktsioonide laiendusi ja optimeerimisi. See hõlmab transpordikihi turvalisuse uusima versiooni TLS 1.3 kasutamist, aga ka uut RDMA-võrkude krüptimise tuge SMB Directi kaudu, kasutades AES-128 ja AES-256.

Windows Server 2022 andmekeskuse väljaanne pakub suurettevõtete andmekeskustele eelkõige laiendatud võimalusi andmete ja rakenduste virtualiseerimiseks: parem mastaapsus, veelgi tugevam jõudlus ja tõhusad turbefunktsioonid kaitsevad neid usaldusväärselt mitmes Pilvekeskkonnad.

Windows Server 2022 Datacenter Edition on samuti litsentsitud tuuma alusel, kusjuures minimaalne arv on 16 tuuma serveri kohta. Kasutaja juurdepääs on tagatud kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL).

Wiresoftist leiate väljaande Windows Server 2022 Datacenter juba kasutatud tarkvarana odavalt – täieliku jõudlusega virtualiseerimise, jõudluse ja turvalisuse osas. Lisateavet Windows Server 2022 Datacenter Editioni uute funktsioonide ja funktsioonide kohta leiate allolevast ülevaatest – ja ka otse Wiresofti töötajalt.

Mida uut on Windows Server 2022 andmekeskuses?

Sarnaselt eelkäijale põhineb Microsofti serveri operatsioonisüsteemi Windows Server 2022 uus versioon taas Windows 10-l. See tähendab, et kasutajad leiavad visuaalsest vaatenurgast tuttava töölaualiidese, kõik funktsioonid on saadaval tavapärases koht. Uus Windowsi serveritarkvara 2022 saab ka Microsoftilt 10 aastat tootetuge toe ja värskenduste näol.

Võrreldes eelmise versiooniga pakub Windows Server 2022 serveritarkvara palju uuendusi kolmes olulises valdkonnas – turvalisus, rakendusplatvorm ja andmete migratsioon.

Eriti väljaanne Windows Server 2022 Datacenter pakub taas eelist Hyper-V, SDN, Storage Spaces Direct ja Storage Replica ning varjestatud virtuaalmasinate toega üliturvaliste virtualiseerimisinfrastruktuuride loomiseks. koos:

 • Piiramatu arvu virtuaalmasinate tugi pluss üks Hyper-V host litsentsi kohta
 • Piiramatu salvestusruumi koopia köidete sünkroonseks ja asünkroonseks replikatsiooniks serverite või klastrite vahel avariitaaste jaoks
 • Hüperkonvergeeritud infrastruktuur arvutite, salvestus- ja võrgufunktsioonide tarkvarapõhiseks ühendamiseks klastris
 • Virtuaalne OSE (operatsioonisüsteemi keskkond)
 • Varjestatud virtuaalmasinad (SVM)
 • Tarkvaraga määratletud võrgundus (SDN)
 • Tarkvaraga määratletud salvestusruum (SDS)

Windows Server 2022 Datacenter Editioni täiendavad funktsioonid

Samuti on palju muid funktsioone, mis võtavad arvesse keerukate võrkude töös kasvavaid nõudeid.

Suurem turvalisus Windows Server 2022 andmekeskuses

Windows Server 2022-l on nüüd uus mitmekihiline turvalisus, mis pakub ettevõtte serveritele andmete ja teenuste igakülgset kaitset. Seda pakuvad muu hulgas järgmised uued funktsioonid ja täiustused:

 • TPM 2.0 (usaldusväärse platvormi moodul) abil on saadaval riistvaratoega mälu krüptograafiliste võtmete kaitsmiseks, sealhulgas süsteemi terviklikkuse mõõtmiseks ja koodi usaldusväärsuse kontrollimiseks Windowsi serveri käivitamisel. Seda moodulit kasutatakse ka BitLockeri draivi krüptimiseks.
 • Turvaline core server töötlejad pakkuda püsivara kaitse koos DRTM tehnoloogia (Dynamic Juur Trust mõõtmis-) toetada mõõtmise ja kontrollimise algust protsesse, samuti DMA kaitse (Direct Memory Access) isoleeritud juhi juurdepääs põhimälu.
 • Lisaks toetavad turvatud tuumserverid koodi terviklikkust vastavalt VBS-ile (virtualiseerimisel põhinev turvalisus) ja HVCI-le (hüperviisoripõhine turvalisus). VBS kasutab riistvara virtualiseerimiseks erinevaid funktsioone, et luua turvalise mäluala, mis on isoleeritud tavalisest operatsioonisüsteemist, ja kaitseb seega serverit eelkõige selliste riskide eest, nagu need, mis tulenevad krüptoraha kaevandamise rünnakutest.
 • VBS toetab ka Credential Guardi, et salvestada teave, kui kasutaja logib sisse virtuaalsesse konteinerisse, millele operatsioonisüsteemil pole otsest juurdepääsu.
 • HTTPS ja TLS 1.3 on Windows Server 2022 andmekeskuses turvaliste ühenduste loomiseks vaikimisi aktiveeritud. TLS1.3 (Transport Layer Security) on selle turbeprotokolli uusim versioon, mida kasutatakse kõige sagedamini Internetis andmete krüptimiseks, et pakkuda turvalist sidekanalit kahe lõpp-punkti vahel.
 • Turvaline DNS toetab DNS-i päringute krüptimisel HTTPS-protokolli kasutades DoH-d (DNS-üle-HTTPS), et vältida pealtkuulamist ja DNS-i andmetega manipuleerimist, mis aitab samuti kaasa andmeliikluse turvalisusele.
 • SMB (Server Message Block) kasutab AES-256-GCM ja AES-256-CCM krüpteerimist, need on automaatselt kasutada Windows Server 2022 niipea kui ühendus on loodud teise arvutiga, mis toetab ka neid standardeid.
 • Krüpteerimine SMB Directi ja RDMA-ga (Remote Direct Memory Access) pakub Windows Server 2022-s suuremat ribalaiust ja väiksemat latentsust otseste salvestusruumide, mälukoopiate, Hyper-V ja SQL Serveri jaoks.
 • Windows Server 2022 tõrkesiirdeklastrid võimaldavad CSV (klastri jagatud köite) ja SBL (salvestussiinikiht) krüptimise diferentseeritud juhtimist.

Konteinerite platvormid Windows Server 2022 andmekeskuses

Windowsi konteinerite kasutamisel on Windows Server 2022 andmekeskuses ka mitmesuguseid optimeerimisi, näiteks rakenduste ühilduvuse ja Kubernetesiga Windowsi konteineri kasutajaliidese jaoks.

 • Windowsi konteinerite kujutise suurust on vähendatud kuni 40%, suurendades käivitusaega 30% ja parandades jõudlust.
 • Kubernetese kasutamist täiustas laiem tugi hostiprotsessidele sõlmede ja IPv6 konfigureerimiseks, samuti võrgujuhiste juurutamiseks avatud lähtekoodiga tarkvaraga Calico.
 • Windowsi halduskeskuse värskendus lihtsustab nüüd .NET-i rakenduste jaoks konteinerite loomist.

Salvestus- ja migratsiooniteenused versioonis Windows Server 2022 Datacenter Edition

Paljude Windows Server 2022 täiustuste hulka kuuluvad Storage Migration Services, mis muudab salvestusruumist Windows Serverisse ja ka muudest lähtekohtadest Azure'i ülemineku lihtsamaks. Windows Server 2022 Storage Migration Server Orchestrator pakub nüüd järgmisi valikuid.

 • Kohalike kasutajate või rühmade üleviimine Windowsi serverisse
 • Salvestusruumi üleviimine tõrkesiirdeklastritesse või nendest
 • Mine üle eraldiseisvate serverite ja tõrkesiirdeklastrite vahel
 • Salvestuskohtade üleviimine Linuxi serveritest avatud lähtekoodiga rakenduse Samba abil
 • Minge üle Microsoft Azure'i võrkudesse
 • NetApp CIFS-serveritest ja FAS-massiividest üleminek Windowsi serveritesse

Täiendavad funktsioonid:

 • Salvestusremondi jaoks pakub reguleeritav kiirus nüüd paremat kontrolli andmete sünkroonimise üle: ressursse saab eraldada andmete koopiate parandamiseks (vastupidavus) või aktiivsete töökoormuste täitmiseks (jõudlus). See võimaldab klastreid hallata paindlikumalt ja tõhusamalt.
 • Mälusiini vahemälu pakub salvestusruumi sõltumatutes serverites, kusjuures kiiremad meediumid, nagu SSD või NVMe, ühendatakse aeglasema andmekandjaga (nt HDD), mis parandab lugemis- ja kirjutamisjõudlust ning suurendab seega tõhusust.
 • Uus SMB-tihendamine välistab vajaduse faile võrgu kaudu edastamisel käsitsi tihendada, et võimaldada kiiremat edastamist hõivatud võrkudes.

Windows Server 2022 andmekeskuse individuaalsed täiustused

Lisaks juba loetletud täiustustele pakub uus Windows Server 2022 versioon tervet rida muid optimeerimisi, mis suurendavad ka serveri jõudlust:

 • AMD protsessorite pesastatud virtualiseerimise tugi pakub nüüd keskkondades lisavõimalusi, et saaks Hyper-V-d Hyper-V virtuaalmasinas (VM) käitada.
 • Microsoft Edge asendab Exploreri. Edge põhineb Chromiumi avatud lähtekoodil ja pakub seetõttu rohkem turvalisust kui Internet Explorer.
 • Transmission Control Protocol (TCP) jõudlust on täiustatud tänu TCP HyStart ++ kasutamisele, mis vähendab pakettide kadu, ning RACK-i (hiljutine ACKnowledgement), et vähendada kordusedastuse ajal tekkivaid aegumisi (RTO).
 • RSC (Receive Segment Coalescing) optimeerib Hyper-V virtuaalsete lülitite jõudlust, kombineerides pakette hüperviisori võrgus ja töötledes neid seeläbi suuremate segmentidena. Muuhulgas vähendab see protsessori tsükleid ja parandab ka võrgu andmeliikluse jõudlust.

Riistvaranõuded Windows Server 2022 andmekeskuse töötamiseks

Windows Server 2022 põhineb Windows 10 operatsioonisüsteemil. Et kõik selle serveriversiooni funktsioonid oleksid täies mahus kasutatud ja serveri turvalisus tagatud, peab selle aluseks olev riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Edasised nõuded sõltuvad nii süsteemi vastavast konfiguratsioonist kui ka täiendavalt installitud rakendustest.

 • Protsessor: 1,4 GHz 64-bitine
 • Põhimälu: 512 MB või 2 GB serverite jaoks, millel on installisuvand "töölauaekraan".
 • HDD: 32 GB vaba ruumi
 • Graafikakaart ja monitor: 1024 x 768 pikslit
 • Samuti BIOS-i jaoks: teatud funktsioonide jaoks turvalise alglaadimisega UEFI-süsteem (UEFI 2.3.1c)

Windows Server 2022 andmekeskuse litsentsimine

Serveri litsentsimine Windows Server 2022 Datacenter Editioniga toimub ka kasutatud tarkvara jaoks vastavalt Microsofti litsentsitingimustele, kusjuures litsentsi arvutamisel võetakse aluseks tuumade arv. nõue. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

 • Windows Server 2022 andmekeskuse tarkvara litsentsitakse alati tegelikult kasutatava füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliselt saadaolevate tuumprotsessorite arvule võetakse arvesse ka virtuaalserverite arvu.
 • Üks serverilitsents hõlmab kahte füüsilist protsessori tuuma.
 • Microsofti litsentsitingimuste kohaselt võetakse alati aluseks minimaalselt 8 südamikku protsessori kohta – isegi kui olemasolevas riistvaras on vähem kui 8 tuuma.
 • Iga füüsilise serveri jaoks on alati seatud vähemalt 2 protsessorit, mille tulemuseks on vähemalt 16 tuuma.
 • Rohkem kui 16 tuumaga serverite puhul peavad olema litsentsitud täiendavad tuumad koos sobivate pakettidega Windows Server 2022 andmekeskuse jaoks.

Wiresofti töötajalt leiate lisateavet Hyper-V eksemplaride ja klientide – kasutajate ja lõppseadmete – litsentsimise kohta, mis pääsevad juurde Windows Server 2022 andmekeskusele. Windows Server 2022 Datacenteri vastavad litsentsid/CAL-id on saadaval ka Wiresoftilt.

Ostke Microsoft Windows Server 2022 andmekeskus Wiresofti tarkvarapoest kasutatud tarkvarana

Praegune MS Windows Server Datacenter 2022 väljaanne on juba Wiresofti tarkvarapoes saadaval kasutatud tarkvarana. Selle kasutatud tarkvara hind on odavam kui Windows Server Datacenter 2022 võrreldava uue toote hind. Kui ostate Wiresoftilt kasutatud tarkvara, saate kasu järgmistest eelistest:

 • Ostes Wiresoftilt Microsoft Windows Server 2022 andmekeskuse , saavad kliendid algse üksiklitsentsi, mille üks ettevõte varem omandas ja seejärel Wiresoftile müüs.
 • Edasimüügil märgitakse praegune MS Windows Server 2022 Datacenter Serveri litsents kasutatuks, kusjuures "kasutatud" ei sisalda piiranguid selle Windows Serveri tarkvara funktsionaalsusele ega tähenda, et seda on tegelikult juba kasutatud.
 • Kui eelmine omanik on juba paigaldatud või aktiveeritud see MS Windows Server 2022 Datacenter tarkvara litsentsi on kustutatud enne seda müüdi Wiresoft et vastav tarkvara litsentsi on 100% vabalt kättesaadav uuesti.
 • Pakutav MS Windows Server 2022 Datacenter tarkvaralitsents, nagu ka muud kasutatud Microsofti litsentsid, mida Wiresoft müügiks pakub, ei ole piiratud ega ajaliselt piiratud testversioonid, mistõttu need ei sisalda aktiveeritud üks Litsentsivõti, selle asemel on tarkvara toode, mis on lubatud ainult teile pärast ostu.
 • Samuti kontrollisime enne müüki kõiki kasutatud tarkvaralitsentse, mille Wiresoft esmalt omandas ja seejärel edasimüügiks pakkus, näiteks MS Windows Server Datacenter 2022, nende täielikku kasutatavust.
 • Kasutatud Microsoft Windows Server 2022 andmekeskuse tarkvara edasimüügi õiguslikuks aluseks on kehtiv seadus, mis lubab kasutatud tarkvara müüa, osta ja kasutada.
 • Kohe pärast edukat ostu on rakendus Windows Server 2022 Datacenter saadaval elektroonilise tarkvara kohaletoimetamise (ESD) kaudu.
 • Ostes Wiresoftilt kasutatud litsentsi, näiteks Windows Server 2022 Datacenter Editioni, võite olla kindel, et ostate ja kasutate alati originaalset ja seaduslikku Microsofti toodet.

Kui teil on lisaküsimusi ostu Microsoft Windows Server 2022 Datacenter kui kasutatud tarkvara või teise väljaande MS Windows Server 2022 kui ka vanemad MS Windows Server versiooni või muude Microsofti tarkvara, siis võtke meiega ühendust e-posti või telefoni teel või vestluses.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 DATACENTER 16-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud