Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE

157,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2022 Standard 2-Core Täiendage paindlikult oma litsentsinõudeid...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2022 Standard 2-Core

Täiendage paindlikult oma litsentsinõudeid Windows Server 2022 Standard jaoks Wiresofti kaheCore pakettidega! Standard Edition Windows Server 2022 töötati eelkõige mõeldud kasutamiseks väiksemates andmekeskuste: see vastavalt pakub piisavalt võimalusi virtualiseerimine koos hea mastaapsuse, tugev esinemine ja tõhus turvalisuse taset vaja usaldusväärset kaitset andmete ja rakenduste Multi- pilvekeskkonnad on vajalikud.

Serveri operatsioonisüsteem Windows Server 2022 Standard ühendab pilvepõhiste serverite kaudu andmete ja teenuste pakkumiseks füüsilised ja virtuaalsed võrgud ning sobib seetõttu ideaalselt VKEde IT-nõuete täitmiseks. Kuna operatsioonisüsteemiks on Windows 10 , palju optimeerimisi ja uusi võimsaid funktsioone, on see väljaanne suurepäraselt varustatud kõigi töökoormustega.

Oluline otsustusfaktor Standard Windows Server 2022 väljaande ostmisel on virtualiseerimiseks saadaolevad valikud - sealhulgas abil Konteinerid. See tähendab, et see on asendamatud funktsioonid, eriti väiksematele ettevõtetele, kes soovivad pakkuda ka selles valdkonnas usaldusväärset infrastruktuuri.

Standardväljaande Windows Server 2022 võimaldab ettevõtetel tihedamalt ühendada kohapealsed keskkonnad pilvega, sealhulgas Microsoft Azure'i teenuste kaudu, mis pakuvad täiendavaid hübriidfunktsioone ja turbetasemeid.

Windows Server 2022 Standard Editioni litsentsimine on-Corepõhine, iga serveri kohta on vähemalt 16-Core. Suurema arvu-Coredega servereid saab mugavalt ja paindlikult litsentsida ka kaheCore pakettidega.

Windows Server 2022 Standard 2-Core Package leiate Wiresoftist kasutatud tarkvarana – mille suureks eeliseks on oluliselt madalam hind kui vastavate uute kaupade puhul – ja ilma erinevusteta kõigis tüüpilistes omadustes, mida see väljaanne funktsioneerib. - eriti, et pakkumised virtualiseerimine, turvalisuse ja jõudluse. Järgmine ülevaade sisaldab üksikasjalikku teavet kõigi Windows Server 2022 Standard väljaande funktsioonide ja funktsioonide ning Microsofti litsentsitingimuste kohta, mis kehtivad kaheCore pakettide puhul.

Windows Server 2022 standard mitme pilvega keskkondade töötamiseks

Windows Server 2022 Standard Edition pakub ka mõningaid virtualiseerimisvõimalusi, mis mõjutavad ka andmete ja rakenduste turvalisust – seda kõrgemal tasemel kui eelmine versioon: sellele aitavad kaasa paljud seal juba tuntud funktsioonide täiustused ja täiendused, kuna hästi võime seda kasutada, et luua tarkvara määratletud hüper-ühtlustunud (HCl) infrastruktuuri platvormid; need pakuvad serverite ja töölaudade virtualiseerimisel veelgi rohkem eeliseid lihtsama juurutamise ja skaleerimise ning parema hallatavuse kaudu.

Võrdlus: milliseid funktsioone Windows Server 2022 Standard pakub?

Otsus osta Standard Edition Windows Server 2022 on tavaliselt mõjutatud kas teatud virtualiseerimine funktsioonid ei ole kättesaadavad või ainult piiratud ulatuses on saadaval: Hyper-V-d saab siin kasutada vaid väga piiratud ulatuses, sama kehtib ka varjestatud virtuaalmasinate (VM) kohta, samuti Storage Spaces Directi ja salvestusruumi replikatsiooni, aga ka SDN-i (Software Defined Networking) ja SDS-i

(Tarkvara määratud salvestusruum).

Virtualiseerimisvalikud Windows Server 2022 Standardiga

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2022 Edition Standard piiratud virtualiseerimist – seetõttu on see pigem mõeldud ettevõtetele, kus see mängib alluvat rolli. Seetõttu on siin opereeritavate virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite arv piiratud, kusjuures RAM-i limiit on 24 TB, nagu laiemas väljaandes. Lisateabe saamiseks vaadake allpool.

Salvestusreplica

Windows Server 2022 Standard väljaandes on Storage Replica salvestusfunktsioon saadaval piirangutega, kuid Storage Spaces Directi ei toetata. Storage Replica toetab nii sünkroonse ja asünkroonse replikatsiooni andmed ja takistab nende väljalangemist failisüsteemi tasandil: Sünkroonne replikatsiooni peeglid andmete füüsilise asukohad veakindlasse maht ja asünkroonse replikatsiooni täidab seda funktsiooni asukohtade vahel võrgu kaudu lingid ühe võrra suurema Latenttisuus välja.

Windows Server 2022 Standardi uued funktsioonid

Windows Server 2022 Standard Editionis on analüüsiks, konteinerite kasutamiseks ja hübriidinfrastruktuuride standardimiseks saadaval ka järgmised olulised funktsioonid:

System Insights põhjalikuks serverianalüüsiks

Windows Server 2022-s on saadaval ennustava analüüsi funktsioon System Insights, mida tõhusama funktsionaalsuse tagamiseks toetab masinõppemudel. Analüüsides jõudlusnäitajaid ja sündmusi, võimaldab System Insights põhjalikku ülevaadet kohapeal kasutatavate serverite funktsionaalsusest, et seejärel luua täpseid prognoose Windows Serveri eksemplaride reaktiivseks haldamiseks, mis võib kaasa tuua pingutuse vähenemise ja seega kaasa aidata Company vähendada tegevuskulusid.

Kubernetese ja Linuxi tugi

Windows Server 2022 pakub standardväljaandes ka igakülgset konteineri tuge. Hyper-V konteinerite kasutamisel tuleb aga arvestada, et Standard Editioni litsents lubab ainult 2 konteinerit, kuna nende jaoks on lubatud ainult 2 virtuaalmasinat (VM); see ei sisalda ka hosti jälgimise tuge. Seevastu Windowsi konteinereid saab kasutada piiramatul arvul.

Lisaks toetatakse nüüd laiahaardelisemalt Kubernetesi ja Linuxi, nii et Kubernetesiga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid saab paralleelselt kasutada. Spetsiaalselt Kubernetese jaoks on standardväljaandes saadaval ka uued funktsioonid, nagu konteinerivõrk.

Suurem andmete ja võrgu kaitse Azure'i teenustega

Azure'iga on hübriidfunktsioonid saadaval ka Windows Server 2022 Standardis, et töötada sujuvalt nii kohalikus andmekeskuses kui ka pilves. Ainuüksi Azure pakub pilve täieliku hübriidtaristuga, millel on ühtsed funktsioonid turvalisuse, identiteedi ja halduse jaoks:

  • Azure Active Directory võimaldab identiteetide universaalset haldamist ja kaitset, kasutades mitut keskkonda.
  • Azure Arci abil saab Azure'i haldust ja Azure'i teenuseid laiendada mis tahes infrastruktuurile.
  • Azure'i teenuseid, nagu Azure Backup, Azure Site Recovery ja Azure Monitor, saab Windowsi halduskeskuse kaudu kiiresti ja lihtsalt aktiveerida.

Seega Azure Services Windows Server 2022 Standard mitte ainult pakuvad paremat kaitset kohalike Active Directorys, vaid ka lihtsam sünkroniseerimist ja varukoopiad andmetest.

Riistvaranõuded Windows Server 2022 Standardi installimiseks ja kasutamiseks

Windows Server 2022 põhineb Windows 10 operatsioonisüsteemil. Windows Server 2022 Standardi ohutuks ja piiranguteta kasutamiseks peab selle aluseks olev riistvara vastama kõigile allpool loetletud miinimumnõuetele. Täiendavad nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemi konfiguratsioonist ja muudest installitud rakendustest.

  • Kõvakettaruum: 32 GB
  • Töömälu (RAM): 512 MB
  • Serveri töölauaesitluse salvestusruum: 2 GB
  • Protsessor: 64-bitine arhitektuur
  • Protsessori kiirus: 1,4 GHz
  • Graafikakaart: 1024 x 768 pikslit, Super VGA tugi
  • Võrgukaart: Gigabit Ethernet, 1x

Litsentsimine Windows Server 2022 standardse kahetuumalise paketiga

Serveriga Windows Server 2022 Standard Edition on samuti litsentsitud kasutatud tarkvara jaoks vastavalt Microsofti litsentsitingimustele:-Corede arvu kasutatakse võrdlusalusena arvutamisel litsentsi nõue põhineb. Kohaldatakse järgmisi sätteid.

Windows Server 2022 Standardi Microsofti litsentsi üldised tingimused

Serveritarkvara, nagu Windows Server 2022 Standard Edition, litsentsitakse alati kasutatava füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliste tuumprotsessorite arvule võetakse arvesse ka virtuaalserverite arvu. Üks serverilitsents hõlmab 2 füüsilist protsessori-Core. Microsofti litsentsitingimuste kohaselt kasutatakse alati minimaalselt 8-Core ühe protsessori kohta – isegi kui olemasoleval riistvaral on vähem kui 8-Core. Lisaks on iga füüsilise serveri jaoks seatud vähemalt 2 protsessorit, mille tulemuseks on minimaalne-Corede arv 16.

Serverid, mille-Corede arv on suurem kui 16, peavad olema litsentsitud lisaks kaheCore pakettidega Windows Server 2022 Standardile.

Täiendavad Windows Server 2022 Standardi litsentsitingimused

Hyper-V keskkonnas peavad kõik protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessorituumadele, olema litsentsitud. Windows Serveri standardväljaanne lubab ühe põhilitsentsi kohta käitada maksimaalselt kahte Hyper-V eksemplari. Kui standardväljaande jaoks on vaja rohkem Hyper-V eksemplare, tuleb kõik aktiivsed-Cored uuesti litsentsida.

Lisaks Windows Serveri standardlitsentsile peavad kõik kliendid – nii kasutajad kui ka lõppseadmed –, mis pääsevad juurde Windows Server 2022-le, olema varustatud oma kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Need kasutajate ja seadmete CAL-id on saadaval ka Wiresoftilt madala hinnaga.

KKK Wiresofti kasutatud tarkvara kohta, nagu Microsoft Windows Server 2022 Standard Edition

Windows Server 2022 Standardi 2-Core pakettide funktsionaalsus, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, ei erine üldiselt võrreldavast uuest, kasutamata serverilitsentsist – seal tarkvara üldiselt ei kanna välja. Teistele tüüpilistele küsimustele juba kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta leiate vastused allpool.

Kust pärineb Windows Server 2022 Standard 2-Core kasutatav tarkvara?

Kasutatud tarkvara Windows Server 2022 Standard nagu 2-core pakett pärineb ettevõtted, mis tavaliselt esimese omandanud ise ja mitte alati, kuid sageli liiga kasutada ja hiljem müüdi Wiresoftile. Kui müüte selle edasi Wiresoftile või pakkumisele Wiresofti poes, nimetatakse seda kasutatud tarkvaraks, isegi kui seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2022 standardtarkvara müük, ost ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresofti kasutatud tarkvara puhul võite ostjana usaldada, et Windows Server 2022 Standard 2-tuumalise tarkvara ostmine ja selle regulaarne kasutamine ei kehti mis tahes kehtivatele seadustele rikutud: menetlev õiguslik olukord võimaldab nii kauplemine kasutatakse Microsofti tarkvara ja selle kasutamine, kui see pärineb ettevõtte litsentsi portfelli. Mitmed kohtuotsused on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kas kasutatud Windows Server 2022 standardsete kaheCore litsentside puhul kehtib ostja turvalisus?

Jah: Windows Server 2022 Standard 2-Core pakett, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana ja muu kasutatud tarkvara, pakub teile kui ostjale sama turvalisuse ja eeliseid nagu New server tarkvara: See annab teile tavaliselt ostja turvalisuse tänu instant tarkvara alla laadida pärast ostu ja kohest litsentsi aktiveerimise kehtiva litsentsi võtmega.

Kas Wiresofti kasutatud tarkvaral (nt Windows Server 2022 Standard 2-Core) on muid eeliseid?

Wiresofti kasutatud tarkvara pakub meie klientidele tänu oma madalamale hinnale ka suurt majanduslikku eelist, kuna võimaldab uuendada oma tarkvaravarusid säästlikumalt kui vastava uue kaubaga. Microsofti kasutatav Wiresofti taoline tarkvara võib seega kaasa aidata ka tegevuskulude alandamisele, kuna see pakub tänu ostja täielikule kontrollile ka auditi turvalisust!

Wiresofti tarkvarapoest leiate odava kasutatud tarkvarana mitte ainult väljaande Windows Server 2022 Standard 2-Core paketi, vaid ka 16-tuumalise paketi Basic litsentsi oma server. Kui teil on kõrgem virtualiseerimisnõue, leiate siit lisaks nõutavatele kliendi juurdepääsulitsentsidele (CAL) ka Windows Server 2022 Datacenter Editioni – ja ka Windows Server 2022 vastavad varasemad versioonid. Lai valik Wiresofti kasutatavat tarkvara sisaldab ka palju muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on Windows Server 2022 Standardi litsentsimise kohta küsimusi, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2022 STANDARD 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud