Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 KASUTAJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 KASUTAJA CAL
Microsoft SQL Server 2014 kasutaja CAL SQL Server 2014 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. Selleks, et pääseda ligi Windows SQL Serverile, on...
86,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 SEADME CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 SEADME CAL
Microsoft SQL Server 2014 DEVICE CAL SQL Server 2014 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. Selleks, et pääseda ligi Windows SQL Serverile, on...
86,90 € *

SQL Server 2014 tööriistad ja funktsioonid tervikliku äriteabe jaoks

Microsofti haldus- ja ärianalüüsiandmebaas SQL Server 2014 pakub juba standardväljaandes palju vahendeid nii rakenduste arendamiseks kui ka serverivõrkude tõhusaks haldamiseks.

Client Access'i litsentsiga saavad kasutajad kasu uutest turvafunktsioonidest ja päringuvõimalustest ning paljudest muudest uuendustest. Samal ajal tagab skaleeritav hübriidandmebaaside platvorm SQL Server 2014 tõhusa ja samal ajal turvalise ettevõtte protsesside toimimise. Microsoft SQL Server 2014 pakub seega pilvevõimelist teabeplatvormi, et arendada ja pakkuda stabiilseid rakendusi pilve jaoks.

Sõltuvalt väljaandest hõlmavad uued funktsioonid ka mälusisesed OLTP-funktsioonid ning Column Store Index ja StreamInsight; koos SQL Azure'iga toetavad need Microsofti hübriidset pilvestrateegiat. Muud uuendused SQL Server 2014is hõlmavad uut SQL Server Data Tools for Business Intelligence (SSDT). Nende kaasaegsete arendusvahendite abil saab muu hulgas SQL Serveri relatsiooniliste andmebaaside instantside jaoks andmebaase projekteerida ja pakkuda - sama lihtsalt kui Visual Studio abil.

SQL Server 2014 Teenused tõhusaks meeskonnatööks

Microsoft SQL 2014 serverisüsteem koosneb viiest komponendist, nn Microsofti teenustest, mis koos moodustavad funktsioonide kasutamise ning andmete ja kasutajate haldamise aluse:

  • Andmebaasi mootor - seda kasutatakse nii töötlemiseks kui ka andmete salvestamiseks ja salvestamiseks ning replitseerimiseks või edastamiseks
  • Analüüsiteenused - need võimaldavad muu hulgas OLAP (Online Analytical Processing) päringuid trendianalüüside, müügiprognooside ja andmekaeve rakenduste raames
  • Aruandlusteenused - aruannete loomiseks ja esitamiseks erinevates vormides: maatriksina, graafiliselt või täiesti vabalt
  • Integratsiooniteenused - need vahendid hõlbustavad andmete liigutamist, kopeerimist või ümberkujundamist
  • Master Data Services (MDS) - võimaldavad näiteks domeenide, klientide, kontode ja toodete tõhusat ja turvalist haldamist ning tagavad tehingute turvalisuse

Riistvaranõuded Microsoft SQL Server 2014 Standard Editioni paigaldamiseks ja kasutamiseks

Microsoft SQL Serveri 2014. aasta versiooni tõrgeteta paigaldamiseks ja toimimiseks peavad olema täidetud järgmised miinimumnõuded:

  • Mälu: vähemalt 1 GB RAM, soovitatav on 4 GB või rohkem
  • Protsessor: vähemalt 1 GHz 32-bitiste süsteemide puhul või 1,4 GHz 64-bitiste süsteemide puhul, soovitatav on 2 GHz
  • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB, sõltuvalt installeeritud SQL Serveri komponentidest võib olla vaja rohkem
  • Operatsioonisüsteem: Windows Server 2012 või 2012 R2 32-bitise või 64-bitise versioonina

Windows SQL Server 2014 Standard Editioni litsentsimine koos Wiresofti CAL-dega

Kui otsustate osta SQL Server 2014 Standard Editioni, leiate Wiresoftist lisaks serverilitsentsile ka vajalikud kliendilitsentsid - nii kasutaja- kui ka seadmelitsentsidena. Microsoft SQL Server 2014 standardväljaande ostmisega valite täisfunktsionaalse relatsioonilise andmebaasisüsteemi, mille funktsioonid on täielikult ette nähtud nii paljude keskastme rakenduste kui ka andmemargi andmete säilitamiseks.

Praegune Microsofti litsentsimudel SQL Server 2014 Standard koos CALidega

SQL Serveri 2014. aasta versiooni puhul kehtib praegune Microsofti litsentsimõõdustik, mis määratleb erinevad litsentsimisvõimalused sõltuvalt serveri versioonist, et SQL-funktsioone saaks kasutada.

Koos SQL 2014 serveri eelväljaandega muutis Microsoft arvutamismeetodit, mille abil arvutatakse

Serverilitsentsid. Kui seni ei mänginud protsessori südamike arv rolli, siis nüüd on see aluseks vastavate SQL Serveri versioonide litsentsimise määratlemisel. Selle põhjuseks on see, et üha suurenev tuumade arv suurendab protsessorite jõudlust, mis võimaldab seega täita üha suuremaid töökoormusi. Seega võetakse nüüd tuumalitsentside puhul arvesse ka suuremat jõudlust.

SQL Serveri 2014. aasta versiooni standardversioonis on endiselt võimalik kasutada serveri/CALide kaupa litsentsimist - lisaks 2-tuumalisele litsentsimisele. Ettevõtted ja organisatsioonid, kelle serverid vastavad nende väiksema jõudluse ja virtualiseerimisega seotud nõuetele, saavad seega samuti kasutada kõiki SQL Server 2014 Standardi eeliseid, sealhulgas pilvefunktsioone, madala hinnaga serverilitsentsiga pluss CAL.

Selleks, et tagada, et teie ettevõtte teenuste ja funktsioonide vajadused oleksid kaetud SQL Server 2014 Standard Editioni CAL-idega, on soovitatav määrata kindlaks teie tavapärased nõuded töökoormuste ja pilveteenuste osas. Samuti mängib rolli serverile juurdepääsu omavate töötajate arv. Server/CAL-litsentsimudel on ideaalne, kui SQL Serveri süsteemi kasutavate klientide arv on teada. Sel viisil saab kasutada ka seadme või kasutaja CAL-i, et vastata teie individuaalsetele nõuetele SQL 2014 all töötava IT-süsteemi puhul.

Järgnevad selgitused aitavad teil ka SQL Server 2014 jaoks õiget nõuet CAL-idena arvutada. Kui teil on lisaküsimusi teie jaoks kõige soodsama konfiguratsiooni ja kliendilitsentside kohta, võtke meiega nõu saamiseks ühendust.

SQL Server 2014 Standardi litsentsimine koos kliendi juurdepääsulitsentsidega

Üksikute kasutajate või seadmete litsentseerimisega otsustate paindliku ja samas ökonoomse lahenduse kasuks ilma lisakuludeta, nagu näiteks teiste tootjate lisaseadmed, sest Microsoft CAL annab teile õiguse kasutada kõiki Standard Editioni jaoks kättesaadavaid serverifunktsioone, ilma et peaksite loobuma SQL Serveri tarkvara jõudlusest.

SQL Server 2014 Standardi serveri/CAL litsentsi koostamine

Serveri litsentseerimine CALidega eraldab serveri tarkvara rakendamise SQL Server 2014 teenuste kasutamisest kasutaja poolt. Standardväljaande puhul koosneb see komponentide serverilitsentsist ja kliendilitsentsidest (CAL). SQL Server Edition 2014 Standardiga töötamiseks vajab server seega esmalt oma litsentsi - seda saab Wiresoftilt samuti soodsalt. See serverilitsents sisaldab ainult administraatoriõigusi, mis ei anna töötajale õigust kasutada serveri teenuseid ja funktsioone. Selleks peab töötajal olema oma kliendiluba. Võimalikud on järgmised valikud: kas CAL täpselt ühele kasutajale või CAL täpselt ühele lõppseadmele või seadme CAL. Mõlemad juurdepääsulitsentsid on saadaval Wiresoftilt erihinnaga. Ilma ühega neist kahest CAL-st ei saa teie töötajad kasutada SQL Server 2014 funktsioone ja sellega hallatavaid andmeid.

Erinevused kasutaja CAL ja seadme CAL vahel SQL Server 2014 jaoks

Windows SQL Serveri kasutaja CAL ja seadme CAL vahel on väga paindliku litsentsimise eelis. Ühest küljest kajastab Microsofti litsentsimudel SQL Serveri teenuste kahte erinevat kasutusviisi: Kasutaja või seadmega seotud. Seadme litsentsil on teistsugused kasutusõigused kui kasutaja litsentsil.

Teisest küljest on CAL-d saadaval üksiklitsentsidena. See tähendab, et peate ostma ainult nii palju CAL-sid, kui teil tegelikult vaja on, ja saate hiljem hõlpsasti oma litsentsinõudeid täiendada. Ja teil on võimalus kombineerida mõlemat tüüpi juurdepääsulitsentse eraldi. Mõlema CALiga varustamine on eriti kasulik, kui ettevõttes kasutatakse sageli eri tüüpi tööjaamu - vt täpsemalt allpool.

Klientide juurdepääsu jagamine kahte tüüpi tähendab ka seda, et kasutaja CAL-i ei saa kasutada seadme CAL-ina - või vastupidi. Samuti ei saa pärast litsentsi väljastamist seda teisele lõppseadmele või teisele kasutajale üle kanda.

Seadme CAL kasutamine

Microsoft SQL Server 2014 seadme CAL litsentsiga on lubatud üks (1) väga konkreetne lõppseade, olenemata sellest, kas tegemist on lauaarvuti, sülearvuti, tahvelarvuti või mobiiltelefoniga. Selle seadme abil saab iga töötaja, kellel on selle kasutamise õigus, kasutada ka kõiki SQL Server 2014 teenuseid ja andmeid. Seadme CAL-ga litsentsimine sobib eriti hästi tööjaamade puhul, mis on ettevõtte eri töötajatele kättesaadavad, nt vahetustega töö puhul.

Kasutaja kasutusloa kasutamine

Kasutaja CAL seevastu lubab ühele (1) täpselt määratletud kasutajale (töötajale) juurdepääsu SQL Server 2014 teenustele. Erinevalt seadme CAL-st on see

Kasutaja saab seejärel serverite andmetele ja teenustele ligi mis tahes Windowsiga ühilduva lõppseadmega - olenemata sellest, kas tegemist on lauaarvuti, sülearvuti, mobiilseadmega jne - ükskõik kust. User CAL pakub seega eeliseid töötajatele, kes kasutavad vaheldumisi erinevaid töökohti ja töötavad mitte ainult oma ettevõtte asukohas, vaid ka näiteks välitöödel, kodukontoris või teel.

Microsoft SQL Server 2014 mõistliku hinnaga koos CAL-dega Wiresoftis

Wiresoftist saate SQL Server 2014 Standard-Editioni seadme- ja kasutajakõlblikud litsentsid Microsofti originaallitsentsidena eriti soodsa lõpphinnaga. Nagu paljud meie varasemad rahulolevad kliendid, võite ka teie saada kasu hinnaeelarvest, mille Wiresoft teile nende ja teiste Microsofti tarkvarade kliendilitsentside puhul annab. Saate meilt Microsofti toodete kasutamata litsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt ja on seega 100% kasutuskõlblikud. Wiresoft on omandanud need

omandas need litsentsid täiesti seaduslikult ja kontrollis hoolikalt nende autentsust. Euroopa Kohtu otsuse kohaselt on seega lubatud müüa või osta selliseid tarkvaratooteid nagu server CAL. Seetõttu võite olla kindel, et Wiresoftist ostes ostate täielikult kasutatava litsentsipaketi. Samuti saate meie ekspertide nõuandeid, kui teil on litsentseerimisega seotud küsimusi. Võtke meiega lihtsalt ühendust.