Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SQL SERVER 2014 KASUTAJA CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 KASUTAJA CAL
Microsoft SQL Server 2014 kasutaja CAL SQL Server 2014 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. Selleks, et pääseda ligi Windows SQL Serverile, on...
78,90 € *
MICROSOFT SQL SERVER 2014 SEADME CAL MICROSOFT SQL SERVER 2014 SEADME CAL
Microsoft SQL Server 2014 DEVICE CAL SQL Server 2014 Standard on ideaalne andmebaaside haldussüsteem, millega saate oma ettevõtte kõiki andmeid usaldusväärselt ja turvaliselt hallata. Selleks, et pääseda ligi Windows SQL Serverile, on...
78,90 € *

Microsoft SQL Server 2014 CAL - teie tee õigete litsentside leidmiseks

Ülevaade Microsoft SQL Server 2014 CAL-dest

Microsoft SQL Server 2014 on endiselt laialdaselt kasutatav andmebaaside haldamise lahendus ettevõtetes. Kui kasutate seda tarkvara, on Microsoft SQL Server 2014 CAL (Client Access Licences) hädavajalikud. Selles tekstis pakume teile kergesti arusaadavat ülevaadet sellest, mida need tähendavad ja kuidas need toimivad.

Microsoft SQL Server 2014 CAL-de tähtsus

Microsoft SQL Server 2014 CAL-d on litsentsid, mis võimaldavad kasutajatele või seadmetele juurdepääsu SQL Serveri teenustele ja andmebaasidele. Need on väga olulised, et tagada teie organisatsiooni õiguskonformsus ja SQL Serveri kasutamise reguleerimine.

Miks on Microsoft SQL Server 2014 CAL-d olulised?

Microsoft SQL Server 2014 CAL-de nõuetekohane litsentsimine on kriitilise tähtsusega, et vältida õiguslikke tagajärgi ja tööhäireid. Ilma õigete CAL-deta ei pruugi teil olla võimalik SQL Server 2014 seaduslikult kasutada.

Microsoft SQL Server 2014 CAL-de tüübid

Microsoft SQL Server 2014 CAL-d on kahte peamist tüüpi:

  1. Kasutaja CAL-d: Need litsentsid on kasutajapõhised ja võimaldavad konkreetsele kasutajale juurdepääsu SQL Server 2014-le. Kasutaja CAL-d on head, kui teie organisatsioonis on palju seadmeid ja vähem kasutajaid.

  2. Seadme CAL-d: Seadme CAL-d on seadmepõhised litsentsid, mis on seotud konkreetse seadmega. Need lubavad kõigil kasutajatel, kes seda seadet kasutavad, juurdepääsu SQL Serverile.

SQL Serveri 2014 CAL-de ostmine

Reeglina tuleb Microsoft SQL Server 2014 CAL-d osta eraldi serveritarkvarast. Veenduge, et ostate sobiva arvu ja tüübi CAL-sid vastavalt oma organisatsiooni individuaalsetele nõuetele.

Kokkuvõte

Microsoft SQL Server 2014 CAL-d on kriitilise tähtsusega, et tagada teie organisatsiooni nõuetekohane litsentsimine ja tegutsemine vastavalt regulatiivsetele nõuetele. Valik kasutaja CAL-de ja seadme CAL-de vahel sõltub teie organisatsiooni konkreetsest olukorrast. Nõuetekohaselt litsentseeritud CAL-d on sujuvate toimingute ja õiguslike probleemide vältimise võti. Veenduge, et ostate õiged CAL-d, et tagada SQL Server 2014 kasutamise vastavus nõuetele ja seaduslikkus.

Kategooriad