Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD DEVICE CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard Device CAL Ostmine Microsoft Sharepoint Server 2019 Device CAL tähendab, et konkreetsele seadmele antakse juurdepääs Sharepoint platvormile. Seega saab ettevõtte arvutit või isegi sülearvutit...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019 STANDARD USER CAL
Microsoft SharePoint Server 2019 Standard User CAL Ostes Microsoft SharePoint Server 2019 kasutaja CAL tähendab, et (teine) töötaja saab hõlpsasti ligi ettevõtte dokumentidele ja teha koostööd projektides kõikjalt. Kas kontoris,...
49,90 € *
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2016 STANDARD DEVICE CAL
Osta Microsoft SharePoint Server 2016 Standard koos Device CAL - kohandatud lahendus Microsofti SharePoint Server 2016 Standard Device CAL väljalase toob lisaks tuttavlikule ja intuitiivse kasutamisega keskkonnale ettevõtetele mitmeid...
41,90 € *

SharePoint Server CAL: optimeerige oma koostööd ja teabehaldust

SharePoint Server CAL pakub ettevõtetele võimsat lahendust koostööks ja teabehalduseks. Nende Client Access Licences (CAL) abil saate sujuvalt kasutada SharePoint Serveri funktsioone ja suurendada oma meeskondade tõhusust.

Miks SharePoint Server CAL?

Koostööalane töökeskkond

SharePoint Server CAL võimaldab koostöökeskkonda, kus meeskonnad saavad tõhusalt koos töötada. Jagage dokumente, looge koos sisu ja optimeerige suhtlust oma ettevõttes.

Dokumentide haldamine ja organiseerimine

Tõhus dokumendihaldus on ülioluline. SharePoint Server CALi abil saate dokumente tsentraalselt salvestada, korraldada ja jagada. See muudab nende leidmise lihtsamaks ja suurendab tootlikkust.

Turvalisus ja juurdepääsukontroll

Kaitske tundlikku teavet SharePoint Server CALi turvafunktsioonide abil. Määrake juurdepääsuõigused ja kontrollige, kes saab millistele andmetele juurde pääseda. Tagage oma ettevõtte teabe konfidentsiaalsus ja terviklikkus.

Kuidas saada SharePoint Server CAL?

Paindlik litsentsimine

SharePoint Server CAL pakub paindlikke litsentsimisvõimalusi. Valige vajalik arv litsentse vastavalt oma ettevõtte vajadustele. Suurendage kasutust vastavalt vajadusele, et hoida litsentsikulud vastavuses teie kasvuga.

Lihtne integreerimine

SharePoint Server CAL-i integreerimine teie olemasolevasse IT-infrastruktuuri on lihtne. Hallake litsentse hõlpsasti ja kasutage SharePointi ulatuslikke funktsioone, et optimeerida koostööd ja teabehaldust.

Kokkuvõte

Optimeerige oma ettevõtte koostööd ja teabehaldust SharePoint Server CALiga. Kasutage koostööfunktsioone, tõhusat dokumendihaldust ja turvakontrolli, et suurendada tootlikkust. Valige paindlikud litsentsimisvõimalused ja integreerige SharePoint Server CAL sujuvalt oma IT-infrastruktuuri, et täita Google Help Deski viimase uuenduse nõudeid.

Kategooriad