Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE
Visual Studio for Mac 2017 - professionaalne arendajatarkvara macOS-i jaoks ostuversioonis Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition pakub kasutajatele IDE võimsaid funktsioone ja tootlikkuse parandusi, et luua platvormideüleseid...
118,90 € *

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac: teie Mac-rakenduste arendusplatvorm

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac lühidalt

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac on võimas integreeritud arenduskeskkond (IDE), mis on loodud spetsiaalselt Mac-arendajatele. See tarkvara pakub põhjalikke tööriistu ja funktsioone, et luua, testida ja siluda natiivseid Mac-rakendusi, mobiilirakendusi ja veebirakendusi.

Visual Studio 2017 for Mac'i peamised funktsioonid

Platvormideülene arendus

Üks Visual Studio 2017 for Mac'i silmapaistvaid funktsioone on võimalus arendada platvormide vahel. Arendajad saavad luua rakendusi macOS-i, iOS-i, Androidi ja veebi jaoks, laiendades oluliselt oma rakenduste leviala.

Intuitiivne kasutajaliides

Visual Studio 2017 for Mac'i kasutajaliides on kasutajasõbralik ja kergesti mõistetav. See võimaldab arendajatel kiiresti orienteeruda ja tõhusalt töötada. IDE pakub ka mitmesuguseid integreeritud tööriistu, mis kiirendavad arendustegevust.

Integratsioon Azure'iga

Visual Studio 2017 for Mac pakub sujuvat integratsiooni Microsofti pilveplatvormi Microsoft Azure'iga. See võimaldab arendajatel hõlpsasti oma rakendusi pilve skaleerida ja saada kasu mitmesugustest pilveteenustest.

Tugi ja ressursid

Microsoft on tuntud oma arendajate kogukonna toetamise poolest ning Visual Studio 2017 for Mac ei ole siinkohal erand. IDE-d uuendatakse regulaarselt ja see pakub juurdepääsu ulatuslikele ressurssidele, nagu dokumentatsioon, õpetused ja foorumid. Aktiivne kogukond võimaldab arendajatel jagada oma teadmisi ja õppida üksteiselt.

Kokkuvõte

Microsoft Visual Studio 2017 for Mac on terviklik arenduskeskkond, mis vastab Mac-arendajate vajadustele. Tänu platvormideülesele toetusele, kasutajasõbralikule kasutajaliidesele ja integratsioonile Microsoft Azure'i pilvega pakub see IDE kõiki vahendeid ja funktsioone, mida on vaja kvaliteetsete rakenduste arendamiseks ja haldamiseks. Kui otsite usaldusväärset ja võimsat IDE-d Mac-rakenduste arendamiseks, on Microsoft Visual Studio 2017 for Mac ideaalne valik. See võimaldab teil oma arendusprojekte tõhusalt ja edukalt ellu viia.

Kategooriad