Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MACILE
Visual Studio for Mac 2017 - professionaalne arendajatarkvara macOS-i jaoks ostuversioonis Visual Studio 2017 for Mac Professional Edition pakub kasutajatele IDE võimsaid funktsioone ja tootlikkuse parandusi, et luua platvormideüleseid...
118,90 € *

Osta Visual Studio 2017 for Mac - teie kõik-ühes arenduslahendus

Visual Studio 2017 for Mac on kahtlemata üks kõige terviklikumaid integreeritud arenduskeskkondi (IDE), mis on täna turul saadaval. See võimas IDE, mis on loodud spetsiaalselt macOSi jaoks, pakub arendajatele laia valikut tööriistu ja funktsioone, mis lihtsustavad tarkvaraarendust mitmes keeles ja raamistikus. Selles põhjalikus artiklis käsitleme üksikasjalikult Visual Studio 2017 for Mac'i laia valikut funktsioone ja sellega seotud eeliseid, tagades, et täidame nõutud 800 sõnaga eesmärgi.

Visual Studio 2017 võimsad funktsioonid tootlikkuse ja tõhususe tagamiseks

Visual Studio 2017 for Mac pakub muljetavaldavat hulka võimsaid funktsioone, mis viivad arendajate tootlikkuse uuele tasemele. Siin on mõned märkimisväärsed funktsioonid:

Platvormideülese arenduse tugi

Üks Visual Studio 2017 for Mac'i silmapaistvaid funktsioone on selle sujuv platvormideülese arenduse tugi. Arendajad saavad paindlikult luua rakendusi erinevatele platvormidele, sealhulgas macOS, iOS, Android ja veeb, ilma et nad peaksid IDE-d vahetama. See integratsioon võimaldab arendajatel säilitada järjepidevat arenduse töövoogu ja suurendab märkimisväärselt tõhusust.

.NET Core'i integreerimine

Visual Studio 2017 for Mac annab arendajatele võimaluse luua .NET Core'i rakendusi, mis töötavad sujuvalt mitmel platvormil. See funktsionaalsus võimaldab arendajatel sujuvalt üle minna oma .NET-rakendustega Windowsilt macOSile, ilma et see tooks kaasa jõudluse või funktsionaalsuse vähenemise.

Intuitiivne kasutajaliides

IDE kasutajaliides on loodud algusest peale kasutajasõbralikuks ja intuitiivseks. Selgelt struktureeritud kasutajaliides ja kasutajasõbralikud tööriistad võimaldavad arendajatel keskenduda oma tegelikule tööle, selle asemel et raisata aega IDE keeruliste funktsioonide õppimisele. See aitab oluliselt kaasa tootlikkuse suurenemisele.

Koodianalüüs ja refaktooring

Visual Studio 2017 for Macil on võimsad koodianalüüsi- ja refaktooringuvahendid. Need funktsioonid võimaldavad arendajatel kontrollida oma koodi vigade suhtes ja teha parandusi, et suurendada koodi kvaliteeti ja hooldatavust.

Sisseehitatud Git-tugi

IDE sisaldab sisseehitatud Git-tuge, et hõlbustada versioonihaldust ja hargnemist. Arendajad saavad hõlpsasti töötada ühiste projektidega ja jälgida muudatusi IDEst lahkumata.

Visual Studio 2017 toetatud programmeerimiskeeled ja raamistikud

Visual Studio 2017 for Mac toetab paljusid programmeerimiskeeli ja raamistikke, sealhulgas:

C# ja F#

Arendajad saavad kasutada C# ja F# keelt, et luua võimsaid platvormideüleseid rakendusi. Visual Studio 2017 for Mac pakub ulatuslikku toetust nendele keeltele, lihtsustades oluliselt arendamist selliste funktsioonide abil nagu IntelliSense ja tugevad silumisvahendid.

Xamarin mobiilse arenduse jaoks

Saamatu integratsioon Xamariniga võimaldab arendajatel luua platvormideüleseid mobiilirakendusi iOSi ja Androidi jaoks. See lihtsustab mitmetes seadmetes sujuvalt töötavate rakenduste arendamist.

Veebiarendus koos ASP.NETi ja Node.jsiga

Visual Studio 2017 for Mac pakub vahendeid ka veebiarenduseks koos ASP.NETi ja Node.jsiga. See võimaldab arendajatel luua maailmatasemel jõudluse ja skaleeritavusega veebirakendusi ja APIsid.

Python ja muud keeled Visual Studio 2017-s

Lisaks eespool nimetatud keeltele pakub Visual Studio 2017 for Mac ka Pythoni, Ruby ja teiste keelte tuge. See avab arendajatele võimaluse kodeerida oma eelistatud keeles ja kasutada samal ajal IDE võimsaid funktsioone.

Kokkuvõte

Visual Studio 2017 for Mac on kahtlemata ideaalne arenduskeskkond macOS-i arendajatele, kes soovivad luua kvaliteetseid platvormideüleseid rakendusi. Tänu paljudele võimsatele funktsioonidele, mitmete programmeerimiskeelte ja raamistike toetusele ning kasutajasõbralikule kasutajaliidesele pakub see kõike, mida arendajad vajavad, et olla produktiivne ja tõhus. Tõsta oma arendusoskusi ja asu teele erakordsete rakenduste loomiseks Visual Studio 2017 for Maciga. See on kahtlemata ülim arendusplatvorm tänapäeva ja homse maailma jaoks.