Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL MICROSOFT PROJECT 2013 PROFESSIONAL
Project 2013 Professional - Microsofti projektijuhtimise tarkvara professionaalidele ostuversioonina MS Project Professional 2013 on selle Microsofti tarkvaralahenduse kõige ulatuslikum väljaanne, mis hõlmab kõige erinevamaid...
118,90 € *
MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD MICROSOFT PROJECT 2013 STANDARD
Project 2013 Standard - tõestatud Microsofti projektijuhtimistarkvara ostuversioonina MS Project Standard 2013 on Microsofti tarkvaralahenduse populaarne väljaanne kõige erinevamate projektide registreerimiseks, planeerimiseks,...
105,90 € *

Microsoft Project 2013 - ülevaade

Microsoft Project 2013 on Microsofti võimas projektijuhtimise tarkvara, mis on spetsiaalselt välja töötatud projektide tõhusaks planeerimiseks, haldamiseks ja jälgimiseks. Selles artiklis vaatleme põhjalikult selle tarkvara põhifunktsioone ja eeliseid.

Mis on Microsoft Project 2013?

Microsoft Project 2013 on rakendus, mis aitab ettevõtetel ja meeskondadel projekte korraldada ja hallata. Selle tarkvara abil saate luua üksikasjalikke projektiplaane, määrata ülesandeid, hallata ressursse ja jälgida edusamme reaalajas. See on hädavajalik lahendus projektijuhtidele ja meeskondadele, kes soovivad edukalt juhtida keerulisi projekte.

Peamised omadused ja funktsioonid

Projekti planeerimine ja juhtimine

Microsoft Project 2013 üks põhifunktsioone on võimalus luua ja hallata põhjalikke projektiplaane. Saate määratleda ülesandeid, määrata sõltuvusi ja luua ajakavasid, et tagada projekti sujuv kulgemine. Kasutajasõbralik kasutajaliides võimaldab teil hõlpsasti kohandada projektiplaane ja teha muudatusi, kui nõuded muutuvad.

Ressursside haldamine

Tarkvara võimaldab teil tõhusalt jaotada ressursse, näiteks töötajaid, seadmeid ja materjale, ning jälgida nende kättesaadavust. See tagab, et teil on õiged ressursid õigel ajal olemas. Ressursside vaate abil saate tuvastada kitsaskohad ja võtta asjakohaseid meetmeid, et suurendada oma meeskonna tõhusust.

Edusammude jälgimine ja aruandlus

Microsoft Project 2013 võimaldab teil jälgida projekti edenemist reaalajas. Saate luua kohandatud aruandeid ja graafikuid, et analüüsida ja jagada oma meeskonnaga projekti seisu ja tulemuslikkust. See hõlbustab suhtlemist ning võimaldab teil probleemidele reageerida ja õigeaegselt kohandusi teha.

Integratsioon Microsofti tööriistadega

Microsoft Project 2013 on sujuvalt integreeritud teiste Microsofti rakendustega, näiteks Exceli, SharePointi ja Outlookiga. See integratsioon hõlbustab andmevahetust ja koostööd teie meeskonnas. Te saate oma projektide sujuvaks haldamiseks importida ja eksportida andmeid teistest programmidest.

Kokkuvõte

Microsoft Project 2013 on võimas vahend projektide planeerimiseks ja haldamiseks. Tänu ressursside haldamise funktsioonidele, edusammude jälgimisele ja integratsioonile teiste Microsofti vahenditega on see väärtuslik lahendus projektijuhtidele ja meeskondadele, kes otsivad tõhusat viisi projektide edukaks lõpuleviimiseks. Proovige seda ja suurendage oma projektitöö tõhusust. Microsoft Project 2013 on investeering teie projektide edukasse elluviimisse ja ärieesmärkide saavutamisse.

Kategooriad