Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Trustmask
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 16-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Standard 16-Core Litsentseeri mugavalt oma Windows Server 2019 Standard Edition 16-Core paketiga Wiresoftist! Windows Server 2019 Standard Edition katab juba praegu väiksemate andmekeskuste tüüpilised...
360,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2-Core Täiendage oma Windows Server 2019 Datacenter litsentseerimisvajadusi Wiresofti 2-Core pakettidega! Windows Server 2019 Datacenter Edition on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks suuremates,...
336,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 16-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 16-Core Windows Server 2019 Datacenter serveri operatsioonisüsteem pakub maksimaalset virtualiseerimist, ühendades kohapealseid keskkondi Azure'iga - koos paljude hübriidfunktsioonide, suure...
2 731,90 € *
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 STANDARD 2-CORE
Microsoft Windows Server 2019 Standard 2-Core Täiendage paindlikult oma Windows Server 2019 Standardi litsentsimisvajadusi Wiresofti 2-Core pakettidega! Windows Server 2019 Standard Edition on välja töötatud eelkõige kasutamiseks...
54,90 € *

Windows Server 2019 - kõige olulisemad uued funktsioonid ja omadused

Võrreldes Windows Serveri 2016. aasta versiooniga pakub Windows Server 2019 mitmeid parandusi ja täiendusi, mis tõstavad nii turvalisuse kui ka virtualiseerimise võimalused uuele tasemele.

2019. aasta serveriversiooni integreeritud hübriidfunktsioonid võimaldavad veelgi suuremat integratsiooni ja Microsoft Azure'i teenuste kasutamist kohalikus andmekeskuses. Nüüd saab kasutada selliseid teenuseid nagu Azure Backup, Azure Site Recovery, Azure Update Management ja Azure Network Adapter. Azure'i võrguadapteri eeliseks on kohaliku serveri ühendamine Azure'i virtuaalse võrku Azure'i pilves.

Allpool on ülevaade Windows Server 2019 kõige olulisematest uutest teenustest:

Toetus Kubernetes'ile ja laiendatud toetus Linuxile

Windows Server platvorm 2019 toetab sarnaselt eelmisele versioonile konteinereid ehk Kubernetes'i. Nüüd on võimalik kasutada paralleelselt ka Linuxi ja Windowsi konteinereid, mida hallatakse Kubernetes'iga. Samuti on Kubernetesit laiendatud uute funktsioonidega, nagu konteinervõrgustik. Parandati ka konteinerite individuaalseid kujutisi. Lisatud on konteineri kujutis "windows", millel on varasematest kujutistest laiem valik funktsioone.

Hüper-konvergeeritud infrastruktuur (HCI)

HCI-platvormid on ideaalsed serverite ja töölaua virtualiseerimiseks, neid on suhteliselt lihtne rakendada ja hallata ning nad on ka skaleeritavad. Windows Server 2019 pakub ka siin uusi funktsioone võrreldes 2016. aasta versiooniga, mis lihtsustavad oluliselt IT-infrastruktuuride keerukust ja juurutamist ning.

Uued teenused tarkvaramääratletud võrkude (SDN) jaoks

Tarkvaramääratletud võrk pakub 2019. aasta versioonis ka mitmeid parandusi ja täiendusi. Uute funktsioonide hulka kuuluvad tulemüüri jälgimine ja võimalus võrrelda kahte võrku, ühendades neid sujuvalt. Encrypted Networks pakub virtuaalsete võrkude turvalist krüpteerimist, kasutades Datagram Transport Layer Security (DTLS), mis võimaldab vältida manipuleerimist ja pealtkuulamiskatseid.

Analüüsifunktsioonid koos System Insights'iga

Windows Server 2019 pakub System Insights'i abil ennustava analüüsi võimalusi. Masinõppe mudeli toel saab hinnata serversüsteemi andmeid, näiteks jõudluse väärtusi ja sündmusi, ning teha täpseid prognoose, et vähendada Windows Server'i instantside reaktiivseks haldamiseks vajalikke jõupingutusi, näiteks jõudluse kitsaskohtade korral.

Tundlike andmete suurem turvalisus Windows Server 2019-is

Infrastruktuuri ja tundlike töökoormuste ohustamine või kaitsmine on jätkuvalt kõigi kaasaegsete ettevõtete jaoks esmatähtis. Selleks on Windows Server 2019-is nüüd saadaval sellised vahendid nagu domeenikontroller ja kaitstud VM-d. Lisaks on Windows Defenderisse lisatud uusi funktsioone, näiteks Exploit Guard, mis on osa Windows Defender Advanced Threat Protection'ist (ATP) ja võimaldab jälgida juurdepääsu võrgule ning seal asuvatele dokumentidele ja kaustadele. Lisaks võimaldavad Azure AD-i turvafunktsioonid, nagu Azure AD Banned Passwords ja Azure AD Password Protection, kaitsta kohalikku Active Directory'd.

Järgnevas võrdluses on kirjeldatud muid funktsioone, mis on lisatud ainult 2019. aasta Datacenter-serveri väljaandes.

Windows Server 2019 Standardi ja Datacenter'i võrdlus

Kuigi kahe serveri versioonidel Standard ja Datacenter on peaaegu identne funktsioonide valik, erinevad nad vastavate virtualiseerimisvõimaluste poolest. Milline Windows Server 2019 väljaanne on igal juhul kõige sobivam, sõltub seega peamiselt sellest, millises ulatuses on ettevõttes virtualiseerimine kasutusel.

Seega on mõned erinevused, mis mõjutavad otsust konkreetse väljaande ostmise kohta: Näiteks Hyper-V on Standard väljaandes väga piiratud, nagu ka Storage Spaces Directi ja salvestusruumi replikatsiooni kasutamine; ainult Datacenter väljaanne pakub siin kõiki teenuseid.

Windows Server 2019 Standard

Windows Server 2019 Standard sobib väiksematele ja suurematele ettevõtetele, mis vajavad rohkem täiustatud funktsioone. Standardväljaanne sisaldab piiramatu arvu konteinerite toetust. Hyper-V konteinerite kasutamisel tuleb siiski jälgida, et lubatud oleks ainult kaks konteinerit, kuna Standard väljaanne lubab ainult 2 virtuaalmasinat (VM).

Standard Editioni RAM-i piirang on 24 TB ja protsessori piirangut ei ole, kusjuures minimaalselt 16 südamikku serveri kohta ja 8 südamikku protsessori kohta.

Windows Server 2019 andmekeskus

Windows Server 2019 Datacenter pakub väljaannetest kõige laiemat funktsioonikomplekti, praktiliselt piiramatute virtualiseerimisõigustega, see versioon sobib ideaalselt suurte IT-töökoormuste ja suure virtualiseerimisega ettevõtete vajaduste rahuldamiseks.

Nagu standardväljaandes, on ka siin RAM-i piirang 24 TB ja südamike arv on piiramatu. Virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite lubatud arv on aga piiramatu.

Kõige olulisemad erinevused Standard- ja Datacenter-serveri versioonide vahel on järgmised:

Varjestatud virtuaalmasinad (Shielded VM)

Shielded Virtual Machines võimaldab luua ja kaitsta väga turvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure. Varjestatud VM sulgeb virtuaalserverid ja takistab volitamata isikutel juurdepääsu VM-i kriitilistele andmetele ja nende kopeerimist, mis on näiteks avalikku pilve sisse ostetud, ning seejärel selle käivitamist võõras serveris. Varjestatud VM pakub seega usaldusväärset kaitset andmete väärkasutuse ja varguse vastu.

Tarkvaramääratletud võrk (Software Defined Networking)

SDN - Software Defined Networking - Windows Server 2019 jaoks võimaldab nii füüsiliste võrguseadmete - näiteks ruuterid ja kommutaatorid - kui ka virtuaalsete seadmete - näiteks väravate - keskset konfigureerimist ja dünaamilist haldamist.

Salvestusfunktsioonid

Storage Spaces Direct ja Storage Replica

Sõltuvalt serveriväljaandest pakub Windows Server 2019 erinevaid salvestusfunktsioone, kusjuures ainult Datacenter Edition toetab kõiki Windows Server 2019 asjakohaseid funktsioone. Standard Editionil ei ole näiteks Storage Spaces Directi, kuid Storage Replica on olemas.

Storage Replica Windows Serverile

Storage Replica Windows Server 2019-s minimeerib seisakuid koos katastroofivalmidusega ja hoiab ära andmekaotuse failisüsteemi tasandil. Siinkohal toetab Storage Replica nii sünkroonset kui ka asünkroonset replikatsiooni: Sünkroonse replikatsiooni puhul peegeldab Storage Replica andmeid füüsilistes asukohtades, kus on olemas tõrkekindlad mahud; asünkroonse replikatsiooni puhul peegeldatakse andmeid asukohtade vahel, kasutades suurema latentsusega võrguühendusi.

Storage Spaces Direct (S2D) - ainult andmekeskuse serverites

Storage Spaces Directi abil saab serverite lokaalset andmesalvestust ühendada virtuaalseks klastriks. Selles klastris on sõlmedel erinevad füüsilised andmekandjad, mis võivad olla ka erinevad andmekandjate süsteemid. Üksikute andmekandjate vaheline side toimub SMB-protokolli abil. S2D ei lihtsusta mitte ainult tarkvaraliselt määratletud salvestussüsteemide (SDS) seadistamist ja haldamist, vaid võimaldab ka luua skaleeritavaid ja kõrgelt kättesaadavaid salvestussüsteeme.

Windows Server 2019 minimaalsed riistvaranõuded

Windows Server 2019 turvalise ja tõrgeteta toimimise tagamiseks on vaja järgmisi miinimumnõudeid. Tegelikud nõuded sõltuvad igal juhul vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja paigaldatud rakendustest.

RAM: 512 MB

2 GB serverile paigaldusvalikuga "töölaua kuvamine"

Kõvakettaruum: 32 GB

Vajalik protsessori kiirus: 1,4 GHz 64Bitiga

Super VGA-tugiga graafikakaart: 1,024 x 768 Px

Windows Server 2019 Standard ja Datacenter litsentsimine

Microsoft pakub Windows Server 2019 Standard ja Datacenter versioonide litsentsimudelit ainult tuumade arvu kaudu. Nagu eelkäija versioon 2016 puhul, põhineb Microsofti poolt kasutusele võetud tuumapõhine litsentsimine igal juhul kahel protsessori tuumal kui minimaalsel ühikul. Lisaks riistvarale (põhilitsents) peavad ka Windows Server 2019-le juurdepääsu omavad kliendid olema litsentseeritud (CAL).

Kuidas toimib Windows Server 2019 põhilitsentsimine?

Windows Server 2019 litsentsimine põhineb alati füüsilisel riistvaral. Iga litsents hõlmab kahte füüsilist protsessori südamikku. Nii Windows Server 2019 Standard Edition kui ka Datacenter Edition on litsentseeritud selle füüsilise serveri protsessori südamike arvu alusel, millele serveri operatsioonisüsteem paigaldatakse.

Vastavalt Microsofti litsentsireeglitele kehtib minimaalne litsentsimine 8 südamiku kohta protsessori kohta - sõltumata tegelikust südamike arvust, mis võib olla väiksem. Seega tuleb 2 protsessoriga serveri litsentseerimisel tasuda vähemalt 16 südamikku, nii et vaja on 8 2-tuumalist litsentsipaketti.

Windows Server 2019 täiendavad litsentsimisnõuded

Igal Windows Server 2019 litsentsiga Standard serveril on õigus käivitada maksimaalselt kaks Hyper-V instantsi ühe tuumalitsentsi kohta. Kui aga Standard Editioni puhul on vaja rohkem Hyper-V instantse, tuleb kõik aktiivsed tuumad uuesti litsentseerida.

Windows Server 2019 Datacenter versioonis seevastu ei ole VM-de arvule piirangut. Eelduseks on, et kõik serveri protsessori südamikud on litsentseeritud.

16 südamiku jaoks litsentseeritud serveril võib töötada maksimaalselt 2 Windowsi serverit. 3 Windowsi serveri käivitamiseks on siis vaja 32 südamiku litsentseerimist. Linuxi instantside jaoks ei ole siiski vaja lisalitsentsi.

Osta Windows Server 2019 Editionid mõistliku hinnaga Wiresoftist

Windows Server 2019 väljaanded on saadaval Wiresoftist Standard ja Datacenter väljaannetes. Sõltuvalt sellest, kas soovite täiendada olemasolevaid Windows Server 2019 litsentse või litsentseerida oma servereid uue väljaandega, on teil võimalik valida 2-tuumaliste lisalitsentside või individuaalsete mahulitsentside vahel 16-tuumalistest pakettidest Standard ja Datacenter väljaannete jaoks. Seejuures pakub Wiresoft soodsaid kasutamata litsentse ettevõtetelt, mis on ostetud seaduslikult.

Kui ostate Windows Server 2019 litsentsid Wiresoftilt, saate seega ainult kasutamata originaallitsentsid, mis pärinevad Euroopa ettevõtetelt ja on seega ühilduvad. Wiresoft on neid eelnevalt põhjalikult kontrollinud nii autentsuse kui ka laitmatu funktsionaalsuse osas. Paljud rahulolevad Wiresofti kliendid kinnitavad seda. Palun võtke meiega ühendust, kui teil on küsimusi Windows Server Editions 2019 Standard ja Datacenterlitsentsimisvajaduste kohta.