Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10496
 • 3YF-00233
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
162,90 € * 179,90 € * (9,45% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  Monterey, Big Sur, Catalina, Mojave


MS Office 2021 Standard for Mac on praegu Apple'i arvutitele mõeldud järeleproovitud Microsofti kontoritarkvara uusim väljaanne, mis on saadaval ka allalaadituna. Kasutajad saavad seega taas kord kasu mitmekülgsest valikust üksikutest programmidest, mis katavad praktiliselt kõiki kaasaegse kontori töövaldkondi ja mis on ka omavahel ühilduvad, et võimaldada ligipääsetavat produktiivset tööd - mitte ainult üksi, vaid eriti meeskonnas: Wordiga teksti loomiseks eri valdkondades, Exceliga keeruliste arvutuste tegemiseks tabelarvutusformaadis, PowerPointiga informatiivsete interaktiivsete esitluste jaoks ja Outlookiga põhjalikuks suhtlemiseks ja ülesannete planeerimiseks. Neid täiendavad OneNote, märkmete organiseerimiseks mõeldud rakendus, samuti pilvemälu OneDrive andmete veebis kättesaadavaks tegemiseks ning ilmselt taas Microsoft Teams, mis asendab Skype'i.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 Macile 

MS Office 2021 Standard for Mac on praegu uusim versioon järeleproovitud Microsofti kontoritarkvarast Apple'i arvutitele, mis on saadaval ka allalaadituna. Kasutajad saavad seega veel kord kasu mitmekülgsest valikust üksikutest programmidest, mis katavad peaaegu kõiki kaasaegse kontori töövaldkondi ja mis on ka omavahel ühilduvad, et võimaldada produktiivset tööd - mitte ainult üksi, vaid eriti meeskonnas: Word erinevate valdkondade tekstide loomiseks, Excel keeruliste arvutuste tegemiseks tabelina, PowerPoint informatiivsete interaktiivsete esitluste jaoks ja Outlook põhjalikuks suhtlemiseks ja ülesannete planeerimiseks. Neid täiendab märkmete korraldamiseks mõeldud rakendus OneNote, samuti pilvesalvestus OneDrive andmete veebis kättesaadavaks tegemiseks ning eeldatavasti taas Microsoft Teams, mis asendab Skype'i.

Erilisusena võrreldes eelmise Office 2021 Standard for Mac versiooniga saab uut Office'i tarkvara kasutada ka Mac-arvutites, mis on juba varustatud uute Apple Silicon protsessoritega. Lisaks saab seda muidugi endiselt kasutada Intel-põhistel Macidel.

Kasutage Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumist, et osta uus Office 2021 Standard for Mac täisversioon allalaadimise teel ja ilma tellimuseta madalama hinnaga kui tavalisest tarkvarakaubandusest!

Mida uut on MS Office 2021 Standard for Mac'is?

Kõik komplekti kuuluvad rakendused on tehniliselt ajakohased, mis kajastub loomulikult ka uuendatud kujunduses, kuigi tuttavlik menüüstruktuur on säilinud. Lisaks sellele on veelgi enam keskendutud meeskonnatööle - ka pilvepõhises keskkonnas. Uue Office Editioniga saavad ka Mac-kasutajad jätkuvalt kasu populaarsetest ja võimsatest tööriistadest - tõhusaks kontoritööks igapäevases äritegevuses.

Kuigi kõik Office 2021 Standard for Mac'i uued funktsioonid ei ole veel teada, on Microsoft teatanud erinevaid üksikasju üksikute programmide kohta:

 • Word 2021: Funktsioon XLOOKUP line focus vähendab tähelepanu hajutamist, muutes Wordi kasutajatele dokumendi rea kaupa kontrollimise lihtsamaks.
 • Excel 2021: Siin on saadaval ka funktsioon XLOOKUP, mis hõlbustab tabeli või Exceli töölehe sisu leidmist või kontrollimist. Lisaks sellele on parandatud dünaamiliste massiividega tabelite tuge - uute massiivi funktsioonidega FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ja XMATCH.
 • PowerPoint 2021: Esitlusi saab nüüd täiendada eelnevalt salvestatud häälkommentaariga, mis laiendab rakendusvõimalusi ja teabesisu.
 • Outlook: e-posti tekstid saab tõlkida rohkem kui 70 keelde.

Rohkem funktsioone Office 2021 Standard for Mac'is

Lisaks eespool nimetatud täiendustele üksikutes programmides pakub praegune Office 2021 standardväljaanne Mac-kasutajatele ka mitmeid muid täiustusi ja parandusi, mis on sageli programmidevahelised ja pakuvad seega tõhusamat kasutajakogemust.

Vabakäe tööriist Wordis, Excelis ja PowerPointis 

Office'i programmide Word, Excel ja PowerPoint vabakäsitööriist pakub kasutajatele mitmesuguseid võimalusi vabakäejooniste ja visandite ning diagrammide ja valemite loomiseks - sõltuvalt lõppseadme funktsionaalsusest on võimalik dokumendis joonistada pliiatsiga tahvelarvutis, sõrmega puuteekraanil või hiirega iseseisvas seadmes või sülearvutis - ning seejärel neid mitmesuguste efektide ja tööriistadega edasi redigeerida. Office 2021 Standard for Mac pakub selleks otstarbeks ka uusi lasso- ja kustutusvahendeid. Avada ja redigeerida saab ka muid kui Office'i failivorminguid, näiteks ODF-i.

Põhjalik integreeritud PDF-haldus

Uus Office suudab nüüd kuvada PDF-faile ka ilma Adobe Readerita ja võimaldab kommenteerimist. Vorme saab täita ja digitaalselt allkirjastada. Tänu täiustatud turvalisusele ja autoriseerimise haldamisele on failid ka paremini kaitstud volitamata juurdepääsu eest.

Meeskonnatöö OneDrive'iga

OneDrive on praktiline vahend meeskonnatööks. Kasutajad redigeerivad Microsoft OneDrive'is salvestatud dokumente, arvutustabeleid ja slaide üheskoos - kontoris, kodukontoris või teel olles samaaegselt MobiDrive'i pilveprogrammis. Olemasolevaid Google Drive'i, OneDrive'i ja Dropboxi kontosid saab OneDrive'i kaudu ka Office for Maciga siduda. Juurdepääsu- ja muutmisõiguste ulatuslikud haldusvõimalused tagavad, et kriitilised andmed ja teave on kaitstud volitamata juurdepääsu eest ka pilves.

Juurdepääsetavus Office'i programmides

Kättesaadavus on muutunud arvutite toetatud töö lahutamatuks osaks - nii autorite kui ka dokumentide ja e-kirjade lugejate jaoks. Word, Excel, PowerPoint ja OneNote pakuvad Office 2021 Standard for Mac'is optimeeritud ligipääsetavuse kontrolli, mis muudab dokumentide mõistmise lihtsamaks ja parandab seega koostööd teiste kasutajatega.

See hõlmab toetust rahvusvaheliselt kohaldatavate standardite koostamisel, samuti praktilisi soovitusi teksti struktureerimiseks ja esitamiseks. Funktsiooni "Kontrollida juurdepääsetavust" aktiveerides kuvatakse vastavas programmis hoiatuste või vigade nimekiri, millele on lisatud nõuanded ja soovitused paranduste tegemiseks. Kui planeerite kohtumisi teistes asukohtades asuvate äripartneritega, on Outlookis võimalik tagada, et ka rahvusvahelised vastuvõtjad on kohal, kuvades ajavööndi.

Office 2021 Standard for Mac'i kasutajad saavad kasu ka paljudest töö lihtsustamise võimalustest: jaotises "Kasutamise lihtsus" on lai valik helisid koos "Tagasiside andmine heliga", et aktiveerida helisignaalid. Lisaks sellele võimaldavad Office 2021 Standard for Mac'i Wordi tumedad teemad "Dark Grey" ja "Black" parandada keskendumist: valides diskreetsema tausta, saab vähendada segavaid asjaolusid ja keskenduda paremini ülesannetele; ning aktiveerides tekstist kõneks muutmise funktsiooni, saab dokumentide ja e-kirjade sisu töö ajal ja teel ette lugeda.

Office 2021 Standard for Mac'i eriomadused administraatorite jaoks

Lisaks puhtalt kasutajatele pakutavatele eelistele peaks Office 2021 Standard for Mac väljaanne pakkuma süsteemiadministraatoritele taas praktilisi funktsioone, mis olid juba eelmises versioonis olemas, et lihtsustada kasutajate haldamist ja pakkuda samal ajal suuremat turvalisust:

 • GPO ehk grupipoliitika objekti abil on administraatorite käsutuses tõhusad grupipoliitikad, et kaitsta Office'i ADMX-mallide abil, mis pakuvad paremat turvalisust nii uuenduste kui ka dokumentides olevate makrode kontrollimisel.
 • Lisaks sellele sisaldab uuenduskontroll ise võimalusi funktsioonide ja funktsioonide uuenduste ning turvalisuse seisukohalt oluliste kvaliteedivärskenduste, näiteks paranduste ja kiirkinnituste aktiveerimiseks: olulised funktsioonide uuendused võib näiteks ignoreerida ja olulised uuendused võib kuni 5 nädala võrra edasi lükata.
 • Kasutades Office for Macis pakutavaid terminali- või kaugtöölaua teenuseid, saab tarkvara kasutada ka vanemal Macil.

Kõik MS Office 2021 Standard for Mac'i üksikud programmid lühidalt

Microsoft Office 2021 Standard Edition for Maciga on Apple'i seadmete kasutajate käsutuses taas klassikalised ja asendamatud Office'i programmid Word, Excel, PowerPoint ja Outlook, mis avaldavad muljet oma mitmekesiste rakendusvõimalustega nagu ükski teine kontoritarkvara:

 • Word 2021 sisaldab kõike professionaalseks tekstidokumentide loomiseks mitmeteks kasutusaladeks - praktilised vahendid, nagu näiteks "Review" funktsioon, hõlbustavad võõrsõnade õiget kasutamist või mõistmist otse dokumendis ning Microsoft Academic Search hõlbustab korrektset tsiteerimist.
 • Excel 2021 pakub veelgi rohkem võimalusi näiteks kaardi- ja trummeldiagrammide illustreerimiseks koos PowerPivot ja PowerQuery laiendustega, sealhulgas sünkroonne koostöö reaalajas Exceli lehtedel ja tabelites. Andmekaitsesüsteem kaitseb konfidentsiaalseid andmeid kooskõlas ELi andmekaitse-eeskirjadega.
 • Iga uue väljaandega pakubPowerPoint 2021 jälle rohkem huvitavaid visuaalseid efekte, mis annavad esitlustele elu, sealhulgas animatsioone, nagu suumimine ja morfoloogilised üleminekud; lisaks uued ikoonid, SVG-vektorfailid ja 3D-mudelid sisu visualiseerimiseks. Wordist tuntud tekstimarkerit saab kasutada ka PowerPointis.
 • Outlook 2021 sorteerib usaldusväärselt ettevõtete igapäevast e-kirjade tulva intelligentsete vahenditega, mis sorteerivad e-kirju automaatselt vastavalt nende tähtsusele ja asjakohasusele. Tekstist kõneks funktsioon, mis loeb sõnumeid ette, säästab aega. Ka Outlookis kaitseb andmekaotuse kaitse manustes olevaid kriitilisi andmeid selle eest, et volitamata isikud ei saaks neid saata ja neile juurdepääsu

Süsteeminõuded MS Office 2021 Standard for Mac installimiseks ja kasutamiseks

Allpool leiate teavet teadaolevate süsteeminõuete ja kohaldatavate kasutustingimuste kohta, mis kehtivad MS Office 2021 Standard for Mac'i uue väljaande kohta. Samuti võib olla vaja järgida lisajuhiseid kasutamiseks pärast ametlikku vabastamist.

MS Office 2021 Standard for Mac'i riistvaranõuded

Office 2021 Standard for Mac on Microsoft Office'i paketi versioon, mis töötab ka uue Apple Silicon protsessoriga Mac-arvutites. Siiski saab seda kasutada ka Inteli protsessoriga Macidel. Eelmine 32-bitine versioon ei ole enam saadaval, seega saab tarkvara paigaldada ainult 64-bitisel põhinevatele seadmetele. Kokkuvõttes tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Office for Mac 2021 toetab kolme kõige uuemat macOS-versiooni. Praegu on need Monterey, Big Sur ja Catalina; Mojave'i toetus eeldatavasti lõpetatakse või seda enam ei ajakohastata
 • Protsessor: Inteli protsessor või Apple Silicon protsessor
 • Kõvakettaruum: 10 GB
 • Mälu: 4 GB RAM
 • Graafikakaart: DirectX 9 või uuem
 • Ekraani eraldusvõime: 1,024 x 768 pikslit

Microsoft Office 2021 Standard for Mac litsentsimine

Üks Microsoft Office 2021 for Mac'i standardväljaande litsents annab õiguse kasutada seda ühes Apple'i seadmes. See võib hõlmata ka tarkvara koopia paigaldamist võrguserverisse, et kasutada seda eemalt või Virtual Desktop Infrastructure'i kaudu asjakohase litsentsiga lõppseadmega.

Osta MS Office 2021 Standard for Mac Wiresoftist kasutatud tarkvara odavamalt

Milleks kulutada rohkem raha, kui praegust Office 2021 Standard Edition for Mac'i saab osta juba kasutatud tarkvarana? Wiresoftis saate kasu Microsofti originaaltarkvara oluliselt madalamatest hindadest - kohese allalaadimise ja kõigi nende eeliste abil:

 • Kasutage ühekordset litsentsi - ilma tellimiskohustuseta
 • Täielik Office pakett, sh kõik programmid
 • Kõikide Office programmide täielik funktsionaalsus - Wiresoft kasutatav tarkvara on täielikult toimiv, ilma ajalise piiranguta
 • Kasutatud Microsofti tarkvara seaduslik kasutamine - kinnitatud ELi kohtulahenditega

Kas teil on küsimusi praeguse Microsoft Office 2021 Standard-Edition for Mac'i kohta seoses muu Microsofti või muu kasutatud tarkvaraga? Siis võtke meiega lihtsalt ühendust vestluses, telefoni või e-posti teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad