Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD

384,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office Standard 2021 for Mac  MS Office 2021 Standard for Mac on praegu...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"

Microsoft Office Standard 2021 for Mac 

MS Office 2021 Standard for Mac on praegu katsetatud ja testitud Microsofti kontoritarkvara uusim väljaanne Apple'i arvutitele, mis on saadaval ka allalaadimiseks. Kasutajad saavad taas kasu mitmekülgsetest individuaalsetest programmidest, mis hõlmavad peaaegu kõiki kaasaegse kontori töövaldkondi ja mis on ka omavahel ühilduvad, et tagada takistusteta produktiivne töö – mitte ainult üksi, vaid ka meeskonnas: Word for Word neid Tekst loomine erinevates valdkondades, Excel keerukaid arvutusi tabelina, PowerPoint informatiivne, interaktiivseid esitlusi ja Outlook for laiaulatuslike teavitamis- ja ülesanne planeerimine. Neid täiendavad OneNote, märkmete korraldamise rakendus, samuti OneDrive'i pilvmälu, et muuta andmed võrgus kättesaadavaks, ja tõenäoliselt jälle Microsoft Teams, mis asendab Skype'i.

Erifunktsioonina võrreldes Office 2021 Standard for Maci eelmise versiooniga saab uut Office'i tarkvara kasutada ka Maci arvutites, mis on juba varustatud uute Apple Silicon protsessoritega. Lisaks saab seda loomulikult endiselt kasutada ka Inteli-põhistel Macidel.

Ära kasutatud tarkvara pakkumise Wiresoft osta uue Office 2021 Standard Mac täielik versioon kui alla laadida ja ilma tellimus kohustus nüüd madalama hinnaga kui regulaarne tarkvara kaubanduse! 

Mida uut pakub MS Office 2021 Standard for Mac? 

Kõik komplektis olevad rakendused on tehniliselt ajakohased, mis ilmneb loomulikult ka muudetud kujunduses, kus on säilinud tuttav menüüstruktuur. Lisaks on keskendumist meeskonnatööle – ka pilves – veelgi suurendatud. Uue Office Editioniga saavad Maci kasutajad jätkuvalt kasu populaarsetest võimsatest tööriistadest – tõhusaks kontoritööks igapäevases äris.

Isegi kui kõik Office 2021 Standard for Maci uued funktsioonid pole veel teada, on Microsoft teatanud üksikute programmide kohta erinevaid üksikasju:

 • Word 2021: reafookuse funktsioon XLOOKUP vähendab segajaid, nii et Wordi kasutajad saavad dokumenti hõlpsamini ridahaaval kontrollida.
 • Excel 2021: ka siin on saadaval funktsioon XLOOKUP, et hõlpsamini leida ja kontrollida tabelis või Exceli töölehel olevat sisu. Sellele lisandub dünaamiliste massiivide täiustatud tugi arvutustabelites – uute massiivifunktsioonidega FILTER, SORT, SORTBY, RANDARRAY, SEQUENCE, UNIQUE ja XMATCH.
 • PowerPoint 2021: esitlusi saab nüüd täiendada varem salvestatud häälkommentaariga, mis laiendab rakendusvõimalusi ja infosisu.
 • Outlook: meilisõnumeid saab tõlkida enam kui 70 keelde.

Office 2021 Standard for Mac lisafunktsioonid 

Praegune Office 2021 standardväljaanne Maci kasutajatele pakub lisaks ülalnimetatud täiendustele üksikutes programmides mitmeid muid laiendusi ja täiustusi, mis on sageli programmiülesed ja pakuvad seega tõhusamat kasutuskogemust.

Tinditööriist Wordis, Excelis ja PowerPointis 

Office'i programmide Word, Excel ja PowerPoint vabakäetööriist pakub kasutajatele laias valikus võimalusi vabakäejooniste ja visandite ning diagrammide ja valemite loomiseks – olenevalt lõppseadme funktsionaalsusest saate kasutada pliiatsit. tablett, sõrme Puutetundlik või hiire kohta eraldi seade või sülearvuti võib tõmmata dokumendis - ja need saab seejärel redigeerida erinevaid efekte ja tööriistu. Office 2021 Standard for Mac pakub ka uusi lasso- ja kustutustööriistu. Samuti saab avada ja redigeerida kontoriväliseid failivorminguid, nagu ODF.

Põhjalik integreeritud PDF-i haldamine 

Uus Office suudab nüüd kuvada ka PDF-faile ilma Adobe Readerita ja võimaldab kommenteerida. Ankeete saab ka täita ja digitaalselt allkirjastada. Täiustatud turvalisuse ja autoriseerimishalduse abil on failid ka paremini kaitstud volitamata juurdepääsu eest.

Meeskonnatöö OneDrive'iga 

OneDrive on praktiline tööriist meeskonnaüleseks projektitööks. Kasutajad redigeerivad koos Microsoft OneDrive’i salvestatud dokumente, tabeleid ja slaide – korraga kontoris, kodukontoris või liikvel olles MobiDrive’i pilves. Olemasolevaid Google Drive'i, OneDrive'i ja Dropboxi kontosid saab OneDrive'i kaudu linkida ka Office for Maciga. Juurdepääsu- ja muutmisõiguste andmise laiaulatuslikud haldusvõimalused tagavad, et kriitilised andmed ja teave on kaitstud volitamata juurdepääsu eest isegi pilves.

Juurdepääsetavus Office'i programmides 

Juurdepääsetavus on muutunud arvutis toetatud töö lahutamatuks osaks – nii autoritele kui ka dokumentide ja e-kirjade lugejatele. Word, Excel, PowerPoint ja OneNote pakuvad Office 2021 Standard for Mac optimeeritud juurdepääsetavuse kontrollijat, mis muudab dokumendid hõlpsamini mõistetavaks ja parandab seega koostööd teiste kasutajatega.

Lisaks rahvusvaheliselt kehtivate standardite toetamisele kirjutamisel sisaldab see ka praktilisi soovitusi tekstide struktureerimiseks ja kuvamiseks. Funktsiooni "Kontrolli juurdepääsetavust" aktiveerimisel kuvatakse vastavas programmis hoiatuste või vigade loend, mida täiendavad näpunäited ja parendussoovitused. Kui planeerite kohtumisi äripartneritega muudes kohtades, võib ajavööndi kuvamine Outlookis tagada, et kohal on ka rahvusvahelised adressaadid.

Office 2021 Standard for Maci kasutajad saavad kasu ka paljudest töö hõlbustamise võimalustest: jaotises „Lihtsam kasutada” on suur valik helisignaale koos heliga tagasiside andmisega, et aktiveerida helivihjeid. Office 2021 Standard for Maci Wordiga tagavad ka tumedad tumehallid ja mustad teemad parema keskendumisvõime: valides peenema tausta, saate vähendada segajaid ja parandada ülesannetele keskendumist; ja aktiveerides kõneks muutmise funktsiooni, saab dokumentide ja e-kirjade sisu tööl ja liikvel olles ette lugeda.

Office 2021 Standard for Maci erifunktsioonid administraatoritele 

Lisaks puhastele eelistele kasutajatele pakub Office 2021 Standard for Mac väljaanne süsteemiadministraatoritele tõenäoliselt taas praktilisi funktsioone, mis olid saadaval juba eelmises versioonis, et võimaldada kasutajate lihtsamat haldust ja samal ajal kõrgemal tasemel funktsionaalsust Anda turvalisus: 

 • GPO või rühmapoliitika objektiga on administraatoritel saadaval tõhusad rühmajuhised Office'i turvamiseks ADMX-mallide kaudu. Need pakuvad dokumentides värskenduste ja makrode kontrollimisel paremat turvalisust.
 • Lisaks sisaldab värskenduste juhtelement aktiveerimisvalikuid isegi funktsioonide ja funktsioonide värskenduste jaoks, samuti turvalisusega seotud kvaliteedivärskendusi, nagu paigad ja kiirparandused: olulisi funktsioonide värskendusi saab näiteks ignoreerida ja olulisi värskendusi saab edasi lükata kuni 5 nädalat. 
 • Kasutades Office for Macis pakutavaid terminaliteenuseid või kaugtöölaua teenuseid, saab tarkvara kasutada ka vanemas Macis.

Kõik üksikud MS Office 2021 Standard for Mac programmid lühidalt 

Microsoft Office 2021 for Mac standardversiooniga saavad Apple'i seadmete kasutajad taas kasutada klassikalisi asendamatuid Office'i programme Word, Excel, PowerPointi ja Outlook, mis veenavad oma mitmekülgsete rakendusvõimalustega nagu ükski teine kontoritarkvara: 

 • Word 2021 sisaldab kõike, mida vajate tekstidokumentide professionaalseks loomiseks mitmesugusteks kasutusaladeks – praktilised tööriistad, nagu funktsioon "Kontrolli", hõlbustavad võõrsõnade õiget kasutamist ja mõistmist otse dokumendis, ja Microsoft Academic Search lihtsustab tsiteerida õigesti. PowerPivoti ja PowerQuery laiendustega pakub
 • Excel 2021 veelgi rohkem võimalusi näiteks kaardi- ja lehtridiagrammide illustreerimiseks, sealhulgas sünkroonseks koostööks reaalajas Exceli lehtedel ja töölehtedel. Andmekao kaitse kaitseb konfidentsiaalseid andmeid, võttes arvesse EL-i andmekaitseeeskirju.
 • Iga uue väljaandega pakub
 • PowerPoint 2021 huvitavamaid visuaalseid efekte, mis annavad esitlustele elu sisse, sealhulgas animatsioonid, nagu suumid ja üleminekute muutmine; lisaks uued ikoonid, SVG-vektorifailid ja 3D-mudelid sisu visualiseerimiseks. Wordist tuntud markerit saab kasutada ka PowerPointis
 • Outlook 2021 sorteerib usaldusväärselt igapäevaste e-kirjade tulva ettevõtetes nutikate tööriistadega, mis sorteerivad meilid automaatselt nende tähtsuse ja asjakohasuse järgi. Tekst kõneks funktsioon, mis loeb sõnumeid ette, säästab aega. Ka Outlookis kaitseb andmekao kaitse kriitilisi andmeid manustes saatmise ja volitamata isikute juurdepääsu eest.

Süsteeminõuded MS Office 2021 Standard for Mac installimiseks ja kasutamiseks 

Altpoolt leiate teavet teadaolevate süsteeminõuete ja kohaldatavate kasutustingimuste kohta, mis kehtivad MS Office 2021 Standard for Maci uuele väljaandele; pärast ametlikku väljaandmist võib olla vaja järgida täiendavaid märkusi kasutamise kohta.

Riistvaranõuded MS Office 2021 Standard for Mac jaoks 

Office 2021 Standard for Mac on Microsoft Office'i komplekti versioon, mis töötab ka uue Apple Silicon protsessoriga Maci arvutites. Seda saab aga kasutada ka Inteli protsessoriga Mac-arvutites. Eelmine 32-bitine versioon ei ole enam rakendatav, nii et tarkvara saab installida ainult 64-bitistele seadmetele. Üldiselt tuleb järgida järgmisi miinimumnõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Office for Mac 2021 toetab macOS-i kolm uusimat versiooni. Praegu on need Monterey, Big Sur ja Catalina; Mojave'i tugi eeldatavasti lõpetatakse või seda enam ei värskendata
 • Protsessor: Inteli protsessor või Apple Silicon protsessor
 • Kõvakettaruum: 10 GB
 • RAM: 4 GB RAM
 • Graafikakaart: DirectX 9 või uuem
 • Ekraani eraldusvõime: 1024 x 768 pikslit

Microsoft Office 2021 Standard for Mac litsentsimine 

Microsoft Office 2021 for Mac standardväljaande litsents annab kasutajale õiguse seda Apple'i seadmes kasutada. See võib hõlmata ka tarkvarakoopia installimist võrguserverisse, et seda kaug- või virtuaalse töölaua infrastruktuuri kaudu asjakohase litsentsitud seadmega kasutada.

Ostke MS Office 2021 Standard for Mac Wiresoftist odavamalt kui kasutatud tarkvara 

Miks kulutada rohkem raha, kui praeguse Office 2021 standardversiooni Macile saab juba osta kasutatud tarkvarana? Wiresoftis saate kasu Microsofti originaaltarkvara oluliselt madalamatest hindadest – koos kohese allalaadimisega ja kõigi järgmiste eelistega:

 • Kasutage ühte litsentsi – ilma tellimisnõudeta
 • Täielik kontorikomplekt koos kõigi programmidega
 • Kõikide Office'i programmide täielik funktsionaalsus – Wiresofti kasutatav tarkvara on täielikult funktsionaalne, ilma ajapiiranguteta
 • Kasutatud Microsofti tarkvara seaduslik kasutamine – kinnitatud kohtuotsustega EL-is

Kas teil on küsimusi praeguse Microsoft Office 2021 Standard Edition for Mac kohta teistele Microsoftile või muule kasutatud tarkvarale? Seejärel võtke meiega lihtsalt vestluses, telefoni või e-posti teel ühendust.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE MAC 2021 STANDARD"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud