Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

 • SW10112
 • 9EA-01045
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
303,90 € * 336,90 € * (9,8% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Core 2 Core Lisa
Seadmed 1x
Virtuaalsed masinad Nõuab põhilitsentsi
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Kasutusõigus


Täiendage oma litsentsivajadusi Windows Server 2019 Datacenter 2-Core  pakettidega Wiresoftilt! Datacenter Windows Server 2019 väljaanne on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks suuremates, kaasaegsetes andmekeskustes: see pakub peaaegu piiramatuid virtualiseerimisvõimalusi ja suurt skaleeritavust - sealhulgas varjestatud VM-i ja paljusid hübriidfunktsioone - ning ühendab usaldusväärse jõudluse ja täiendavad turvakihid andmete ja rakenduste igakülgseks kaitsmiseks mitmeCloud keskkonnas.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 Datacenter 2-Core

Täiendage oma Windows Server 2019 Datacenter litsentseerimisvajadusi Wiresofti 2-Core pakettidega! Windows Server 2019 Datacenter Edition on spetsiaalselt mõeldud kasutamiseks suuremates, kaasaegsetes andmekeskustes: see pakub peaaegu piiramatuid virtualiseerimisvõimalusi ja suurt skaleeritavust - sealhulgas Shielded VM-d ja ka mitmeid hübriidfunktsioone - ning kombineerib usaldusväärse jõudluse ja täiendavad turvakihid andmete ja rakenduste terviklikuks kaitsmiseks mitmepilvistes keskkondades.

Windows Server 2019 Datacenter serveri operatsioonisüsteem võimaldab füüsiliste ja virtuaalsete võrkude turvalist ühendamist või pilvepõhiste serverite pakkumist ja sobib seega ideaalselt vastama kaasaegse IT-töötajate praegustele nõuetele. See versioon põhineb operatsioonisüsteemil Windows 10 ja pakub palju optimeeritud olemasolevaid funktsioone ning uusi, võimsaid funktsioone ja teenuseid.

Windows Server 2019 Datacenter Edition'i ostmisel on olulised otsustavad tegurid Hyper-V, Software Defined Networking (SDN), Storage Spaces Direct ja Storage Replica: koos Shielded Virtual Machines'iga piiramatu arvu virtuaalsete arvutite käitamiseks on need asendamatud funktsioonid kõigile ettevõtetele, kes peavad pakkuma usaldusväärseid virtualiseerimisinfrastruktuure. Datacenter Edition sisaldab ka selliseid eksklusiivseid funktsioone nagu:

 • Piiramatu salvestusruumi replica
 • Hyper Converged Infrastructure
 • Tarkvaral põhinev võrgustik
 • Tarkvara poolt määratletud salvestusruumid

Windows Server 2019 pakub ettevõtetele kohapealsete keskkondade tihedat ühendamist järeleproovitud Microsoft Azure'i teenustega - need pakuvad täiendavaid hübriidseid funktsioone ja täiendavaid turvakihte, samuti tuge muudatuste ja serverite migratsiooniks, sealhulgas andmete pilve viimiseks Storage Migration Service'i abil.

Windows Server 2019 Datacenter 'i litsentsimine on alati tuumapõhine, minimaalne arv on 16 tuuma ühe serveri kohta. Suuremaid servereid saab täiendavalt litsentseerida 2-Core pakettidega. See võimaldab teil mugavalt ja paindlikult laiendada oma litsentsinõudeid.

Wiresoftist leiad Windows Server 2019 Datacenter 2-Core paketi kasutatud tarkvarana - oluliselt madalama hinnaga kui vastav uus kaup -, kuigi see pakub funktsionaalsuse, jõudluse ja turvalisuse poolest kõiki tüüpilisi andmekeskuse omadusi. Üksikasjalik teave Windows Server 2019 Datacenter'i võimsate funktsioonide ja Microsofti litsentsimistingimuste kohta koos 2-Core pakettidega on esitatud järgmises ülevaates.

Windows Server 2019 Datacenter - peaaegu piiramatu virtualiseerimine

Windows Server 2019 Datacenter edition viib virtualiseerimise võimalused - samuti andmete ja rakenduste turvalisuse - uuele tasemele: lisaks paljudele parandustele ja täiendustele juba eelmisest versioonist tuntud funktsioonidele on võimalik luua tarkvaraliselt määratletud HCI (hyperconvergent) taristuplatvorme, mis pakuvad serveri- ja töölaua virtualiseerimisel palju eeliseid, sest neid on mitte ainult lihtsam rakendada ja hallata, vaid ka lihtsamini skaleerida, lihtsustades seega isegi keeruliste IT-infrastruktuuride kasutuselevõttu.

Millist lisaväärtust pakub Windows Server 2019 Datacenter?

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2019 Datacenter Edition maksimaalseid virtualiseerimisvõimalusi - mistõttu sobib see eriti hästi ettevõtetele, kus see mängib olulist rolli koos sellega seotud suuremate IT-töökoormustega. Datacenter Editioni puhul on käivitatavate virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite arv piiramatu ning RAM-i piirang on 24 TB. Selleks on järgmised olulised funktsioonid samuti maksimaalse funktsionaalsusega saadaval:

Laiendatud kaitse pilves koos kaitstud virtuaalmasinatega

Varjestatud virtuaalmasinad (Shielded VM) võimaldavad luua kõrgelt turvatud virtualiseerimisinfrastruktuure. Virtuaalserverid on seega turvatud nii, et avalikus pilves salvestatud andmed ja rakendused on usaldusväärselt kaitstud volitamata juurdepääsu või kasutamise eest. Olemasolevad VM-d saab samuti muuta Shielded VM-deks ja luua kaitstud Linux VM-d. Varjestatud VM-i saab paigaldada Server Manageriga, Windows Admin Centeris või PowerShelli abil.

Tarkvaramääratletud võrk (Software Defined Networking)

Windows Server 2019 tarkvaral põhinev SDN (Software-Defined Networking) funktsioon võimaldab nii füüsiliste (näiteks ruuterid, kommutaatorid ja väravad) kui ka virtuaalsete võrguseadmete ja -elementide (näiteks Hyper-V virtuaalsed kommutaatorid, Hyper-V võrgu virtualiseerimine ja RAS-väravad) keskset konfigureerimist ning nende dünaamilist haldamist. Olemasolevaid SDN-ühilduvaid seadmeid saab kasutada füüsilise ja virtuaalse võrgu suurema integreerituse saavutamiseks, kuna võrgukiht ei ole enam seotud võrguseadmetega. Sellega seoses pakub Windows Server 2019 Datacenter Edition võimalust võrrelda ja ühendada sujuvalt kaks võrku, samuti tulemüüri jälgimist.

SDNi abil on võimalik näiteks:

 • Dünaamiliselt luua, kindlustada ja ühendada võrke
 • Füüsiliste ja virtuaalsete võrkude kontrollimiseks vajalike põhimõtete määratlemine
 • Võrgupoliitikad
 • Kiirendada töökoormuste kasutuselevõttu
 • Minimeerida võrgu turvariske
 • Krüpteeritud võrgud virtuaalsete võrkude turvaliseks krüpteerimiseks Datagrammi transpordikihi turvalisuse (DTLS) abil

Tarkvaral põhinev salvestusruum

Windows Server 2019 tarkvaral põhinev SDS (Software-Defined Storage) lahutab salvestusriistvara salvestustarkvarast. See võimaldab hallata, skaleerida ja varustada andmesalvestust sõltumata aluseks olevast salvestusriistvarast. See võimaldab seda ka hõlpsasti asendada või laiendada ilma tööprotsesse muutmata, mis samuti aitab kaasa kulutõhususele.

Salvestusruumi replica

Windows Server 2019 Datacenter'is on Storage Replica funktsioon piiranguteta saadaval. See toetab nii sünkroonset kui ka asünkroonset andmete replikatsiooni, mis takistab tõhusalt andmete kadumist failisüsteemi tasandil. Kui sünkroonne replikatsioon peegeldab andmeid füüsilistes asukohtades, mille maht on tõrkekindel, siis asünkroonne replikatsioon asukohtade vahel toimub suurema latentsusega võrguühenduste kaudu. Hädaolukorraks valmisolek ja taastamine (DR) vähendab ka seisakute riski.

Storage Spaces Direct (S2D)

Storage Spaces Direct ühendab serverite lokaalse andmesalvestuse virtuaalseks klastriks. Selle sõlmed võivad ühendada erinevaid füüsilisi andmekandjaid või andmekandjate süsteeme; nendevaheline side toimub SMB-protokolli kaudu. S2D pakub seega suuremat tõrkekindlust, nii et suurema arvu puhul võib mitu klastrisõlme samuti välja kukkuda, ilma et klastrit ennast see mõjutaks.

Storage Spaces Direct võimaldab lisaks tarkvaraliselt määratletud salvestussüsteemide (SDS) lihtsale rakendamisele ja haldamisele luua ka skaleeritavaid, kõrgelt kättesaadavaid salvestussüsteeme, mille puhul saab serveri salvestusruumi kasutada riistvarast sõltumatult ja seega tõhusamalt.

Windows Server 2019 muud uued funktsioonid

Lisaks nendele Windows Server 2019 Datacenter Editioni eksklusiivsetele funktsioonidele on ettevõtetele kättesaadavad ka järgmised põhifunktsioonid:

Põhjalik analüütika koos System Insights'iga

Windows Server 2019 pakub masinõppe mudeli toel ennustavat analüüsifunktsiooni System Insights. See annab ülevaate lokaalselt kasutatavate serverite toimimisest, analüüsides nende jõudlusnäitajaid ja sündmusi, et teha täpseid prognoose, mis aitavad vähendada Windows Server'i instantside reaktiivseks haldamiseks vajalikke jõupingutusi, aidates seeläbi vähendada tegevuskulusid.

Kubernetes ja Linuxi tugi

Windows Server 2019 toetab nüüd paremini Kubernetes'i ja Linuxi: Seega saab Kubernetes'iga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid kasutada ka paralleelselt. Kubernetes'ile on saadaval ka uued funktsioonid, nagu konteinervõrgustik, ning siin on täiustatud üksikuid kujutisi.

Andmete ja võrgu suurem kaitse Azure'i teenustega

Ettevõtetes muutub üha olulisemaks mitte ainult andmete, vaid ka võrguinfrastruktuuride usaldusväärne kaitse. Windows Server 2019 pakub võimsaid funktsioone, nagu Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) koos Exploit Guardiga ja Domain Controller.

Siinkohal võimaldavad Windows Server 2019 hübriidfunktsioonid nii kohalike aktiivsete kataloogide paremat kaitset kui ka Microsoft Azure'i teenuste lihtsamat kasutamist - nii et Windows Serveri ja Azure'i teenuste tihedam koostöö võimaldab muu hulgas andmete lihtsat sünkroniseerimist või andmete varundamist:

 • Azure Backup
 • Azure'i saidi taastamine
 • Azure'i uuenduste haldamine
 • Azure AD keelatud paroolid
 • Azure AD paroolide kaitse ja
 • Azure võrguadapter

See ühendab lokaalse serveri Azure'i pilveteenuse virtuaalse Azure'i võrguga. Storage Migration Assistant hõlbustab ka serveri migratsiooni, sealhulgas andmete üleminekut pilve, kusjuures Azure File Sync võib toimida salvestuskohana.

Riistvaranõuded Windows Server 2019 Datacenter'i kasutamiseks

Windows Server 2019 tarkvara põhineb Windows 10-l ning Windows Server 2019 Datacenter 'i tõrgeteta ja turvalise toimimise tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama allpool loetletud miinimumnõuetele. Tegelikud nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemikonfiguratsioonist ja paigaldatud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • Salvestusruum RAM: 512 MB
 • Mälu serveri töölaua kuvamiseks: 2 GB
 • Protsessori arhitektuur: x64
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz / 64 bitti
 • Super VGA-tugiga graafikakaart: 1024 x 768 pikslit
 • Võrgukaart: 1x Ethernet minimaalse läbilaskevõimega GBit/s vahemikus

Windows Server 2019 Datacenter 2-Core litsentsimine koos Windows Server 2019 Datacenter 2-Core'iga

Windows Server 2019 Datacenteriga serverite litsentsimisel tuleb ka kasutatud tarkvara puhul järgida Microsofti litsentsimisreegleid, mille arvutamise aluseks on tuumade arv. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

Microsofti üldised litsentsitingimused Windows Server 2019 Datacenter jaoks

Microsofti serveritarkvara, näiteks Windows Server 2019 Datacenter, litsentseeritakse algselt alati füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliste tuumaprotsessorite arvule arvestatakse ka virtuaalserverite arvu. Serverilitsents hõlmab alati kahte füüsilist protsessori südamikku. Microsofti litsentsireeglid põhinevad minimaalsel arvul 8 tuuma protsessori kohta - olenemata sellest, kas olemasoleval riistvaral on vähem kui 8 tuuma. Lisaks vähemalt 2 protsessorit füüsilise serveri kohta = 16 südamikku.

Kui ettevõtte Windows Serveril on suurem arv südamikke kui 16, siis saab neid paindlikult litsentseerida ka Windows Server 2019 Datacenter 2 südamiku pakettidega.

Muud litsentsimisnõuded Windows Server 2019 Datacenter'ile

Hyper-V keskkonnas on litsentseeritud kõik protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessori südamikud. Eelkõige Windows Server Datacenter väljaanne lubab kasutada piiramatut arvu Hyper-V instantse. Selle eelduseks on, nagu juba öeldud, et kõik vastavad serveri protsessori südamikud on juba litsentseeritud.

Datacenter Editioni Linuxi instantside jaoks ei ole litsentsi vaja.

Lisaks Windows Serveri litsentsile peavad kõik kliendid - kasutajad ja lõppseadmed -, kes pääsevad ligi Windows Server 2019-le, olema varustatud ka kliendilitsentsiga (CAL). Wiresoft pakub soodsalt ka kasutaja- ja seadme CAL-i.

Korduma kippuvad küsimused Wiresofti kasutatava tarkvara kohta Microsoft Windows Server 2019 Datacenter jaoks

Wiresofti poolt kasutatud tarkvarana pakutava Windows Server 2019 Datacenter 2-tuumalise paketi kasutatavus ei erine vastavatest uutest, kasutamata serverilitsentsidest - mitte ainult seetõttu, et tarkvara üldiselt ei kulu ära. Sellegipoolest tekib sageli täiendavaid küsimusi kasutatud Windows Serveri litsentside kohta - neile vastatakse allpool.

Kust pärineb selline kasutatud tarkvara nagu Windows Server 2019 Datacenter 2-Core?

Windows Server 2019 Datacenter tarkvara, mida Wiresoft pakub kasutatud kujul, näiteks 2-Core pakett, pärineb organisatsioonidelt või ettevõtetelt, kes on selle tavaliselt ise ostnud uuena, võib-olla ka kasutanud ja hiljem Wiresoftile müünud. Pärast müüki Wiresoftile või koos pakkumisega poes nimetatakse seda seega kasutatud tarkvaraks, kusjuures seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Datacenter tarkvara müük, ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresoftis võite olla kindel, et teie kui kliendi jaoks ei riku nii kasutatud tarkvara, näiteks Windows Server 2019 Datacenter 2-Core, ostmine kui ka tegelik, ametlik kasutamine iseenda poolt ühtegi kehtivat seadust, sest tavapärane jurisdiktsioon ei luba mitte ainult Microsofti kasutatud tarkvaraga kauplemist, vaid ka selle kasutamist, kui tarkvara pärineb ettevõtte litsentsivarast. Erinevad kohtulahendid on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 2-Core litsentsiga kaasneb ka tavapärane ostjakaitsega?

Jah: Kasutatud tarkvara, näiteks pakutav Windows Server 2019 Datacenter 2-Core pakett, pakub teile kui Wiresofti kliendile samu eeliseid kui võrreldav uus servertarkvara: teil on tavapärane ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast ostu sooritamist ja te saate oma serverilitsentsi kohe aktiveerida kaasasoleva kehtiva litsentsivõtmega.

Kas kasutatud tarkvaral nagu Windows Server 2019 Datacenter 2-Core on muid eeliseid?

Kasutatud tarkvara pakub Wiresofti klientidele eelkõige suurt majanduslikku eelist, sest nad saavad oma tarkvaravarusid uuendada palju odavamalt kui uute kaupadega ja seega hoida neid mugavalt ajakohasena. Wiresofti kasutatud tarkvara võib seega aidata kaasa tegevuskulude vähendamisele, sest see pakub ka auditi turvalisust tänu kõigi ostjate täielikule registreerimisele!

Wiresofti tarkvarapoest ei leia mitte ainult Windows Server 2019 Datacenter väljaande 2-tuumalised paketid odava kasutatud tarkvarana, vaid ka vastavad 16-tuumalised paketid põhilitsentside jaoks. Kui teil on väiksemad virtualiseerimisnõuded, leiate ka Windows Server 2019 Standard Editioni - samuti Windows Server 2019 varasemad versioonid - ja vastavad vajalikud kliendilitsentsid (CAL). Wiresofti laiapõhjaline kasutatud tarkvaraportfell sisaldab ka paljusid teisi Microsofti programme - kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 Datacenter' i või mõne muu väljaande litsentseerimise kohta, kasutage meie pädevat nõustamist chat'i kaudu või e-posti või telefoni teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad