Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE

464,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2019 andmekeskuse 2-tuumaline Täiendage oma litsentsinõudeid...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"

Microsoft Windows Server 2019 andmekeskuse 2-tuumaline

Täiendage oma litsentsinõudeid Windows Server 2019 andmekeskuse 2-tuumaliste pakettidega Wiresoftilt! Datacenter Edition Windows Server 2019 on spetsiaalselt ette nähtud kasutamiseks suurema, modernsema andmekeskuste: see pakub peaaegu piiramatu virtualiseerimine võimalusi ja kõrge mastaapsuse - sealhulgas varjestatud VM ja paljud hübriid funktsioonid - ja kombainide usaldusväärseid tulemuslikkuse ja täiendavaid turvalisuse taset igakülgse kaitse andmete ja rakendused mitme pilvega keskkondades.

Serveri operatsioonisüsteem Windows Server 2019 Datacenter võimaldab füüsiliste ja virtuaalsete võrkude turvalist ühendust või pilvepõhiste serverite pakkumist ning sobib seetõttu ideaalselt tänapäevaste IT-nõuete täitmiseks. See väljaanne, mis põhineb operatsioonisüsteemil Windows 10, pakub palju optimeerimisi olemasolevate funktsioonide jaoks ning uusi võimsaid funktsioone ja teenuseid.

Olulised otsustustegurid Windows Server 2019 andmekeskuse väljaande ostmisel on funktsioonid Hyper-V, tarkvaraga määratud võrgundus (SDN), otsesalvestusruumid ja salvestusreplica: koos varjestatud virtuaalmasinatega piiramatu arvu töötamiseks virtuaalmasinatega need esindavad asendamatuks funktsioone kõigi ettevõtted, millel on pakkuda usaldusväärset virtualiseerimine infrastruktuure. Datacenter Edition sisaldab ka muid eksklusiivseid funktsioone, nagu:

 • Piiramatu salvestusruumi koopia
 • Hüperkonvergeeritud infrastruktuur
 • Tarkvaraga määratletud võrgundus
 • Tarkvara määratud salvestusruum

Windows Server 2019 pakub ettevõtetele tiheda sideme asutusesisese keskkondades ja proovitud Microsoft Azure teenused - need esitada täiendavaid hübriid funktsioone ja täiendavaid turvalisuse taset, samuti toetust, kui minnakse ja server migratsioon sealhulgas andmete pilve ladustamise Migratsiooniteenistus.

Windows Server 2019 andmekeskuse litsentsimine on alati tuumapõhine, kusjuures miinimumarv serveri kohta on alati 16 tuuma. Suuremaid servereid saab litsentsida ka 2-tuumaliste pakettidega. See võimaldab teil mugavalt ja paindlikult oma litsentsinõudeid laiendada.

Wiresoftist leiate Windows Server 2019 Datacenter 2-Core paketi kasutatud tarkvarana – oluliselt madalama hinnaga kui vastav uus toode – koos kõigi tüüpiliste andmekeskuse omadustega funktsionaalsuse osas ja turvalisust pakkumised. Järgmine ülevaade annab üksikasjalikku teavet Windows Server 2019 andmekeskuse võimsate funktsioonide ja Microsofti litsentsitingimuste kohta kahetuumaliste pakettide puhul.

Windows Server 2019 andmekeskus – peaaegu piiramatuks virtualiseerimiseks

Väljaanne Windows Server 2019 Datacenter tõstab virtualiseerimise võimalused – aga ka andmete ja rakenduste turvalisuse – uuele tasemele: lisaks paljudele täiustustele ja täiendustele neile, mis on juba tuntud eelmise versiooni funktsioonid umbes võimalust luua tarkvara määratletud HCI (hyperconvergent) infrastruktuuri platvormid, mis pakuvad palju eeliseid serveri ja töölaua virtualiseerimine, sest nad ei ole ainult lihtsam rakendada ja hallata, vaid ka korrastatakse ja lihtsustatud osutamise kompleks IT infrastruktuurid.

Millist lisaväärtust pakub Windows Server 2019 andmekeskus?

Põhimõtteliselt pakub Windows Server 2019 Editioni andmekeskus virtualiseerimiseks maksimaalselt võimalusi – seetõttu sobib see eriti hästi ettevõtetele, kus see lisaks kaasnevale suuremale IT-töökoormusele mängib olulist rolli. Datacenter Editionis on virtuaalmasinate ja Hyper-V konteinerite arv, mida saab kasutada, piiramatu, RAM-i limiit on 24 TB. Selleks on maksimaalse funktsionaalsusega saadaval ka järgmised olulised funktsioonid:

Laiendatud kaitse pilves koos varjestatud virtuaalmasinatega

Varjestatud VM-ide (virtuaalmasinate) abil on võimalik luua üliturvalisi virtualiseerimisinfrastruktuure. Virtuaalserverid on kaitstud selliselt, et avalikus pilves salvestatud andmed ja rakendused on usaldusväärselt kaitstud volitamata juurdepääsu või nende kasutamise eest. Olemasolevaid VM-e saab teisendada ka varjestatud VM-ideks ja luua saab ka kaitstud Linuxi VM-e. Varjestatud VM-id installitakse serverihalduriga, Windowsi halduskeskusesse või PowerShelli kaudu.

Tarkvaraga määratud võrgundus

Tarkvarapõhise võrgunduse (SDN) funktsioon Windows Server 2019 võimaldab nii füüsiliste (nt ruuterid, lülitid ja lüüsid) kui ka virtuaalse võrgu seadmete ja elementide (nt virtuaalne Hyper) keskse konfiguratsiooni -V-lülitid, Hyper-V võrgu virtualiseerimine ja RAS-lüüsid) ning nende dünaamiline haldamine. Olemasolevaid SDN-ga ühilduvaid seadmeid saab kasutada füüsilise ja virtuaalse võrgu vahelise integratsiooni kõrgema taseme saavutamiseks, kuna võrgukihid ei ole enam võrguseadmetega seotud. Windows Server 2019 Datacenter Edition pakub võimalust võrrelda ja sujuvalt ühendada kaks võrku, samuti tulemüüri jälgimist.

SDN-iga on näiteks võimalik:

 • Võrkude dünaamiline loomine, varundamine ja ühendamine
 • Määrake füüsiliste ja virtuaalsete võrkude juhtimise juhised
 • Võrgupoliitika skaleerimine
 • Töökoormuste kiirendatud kohaletoimetamine
 • Turvariskide minimeerimine võrgus
 • Krüpteeritud võrgud virtuaalsete võrkude turvaliseks krüptimiseks Datagrami transpordikihi turvalisuse (DTLS) kaudu

Tarkvarapõhine salvestusruum

Tarkvarapõhise salvestusruumi (SDS) funktsioon Windows Server 2019 lahutab salvestusriistvara salvestustarkvarast. See võimaldab andmete salvestamist hallata, skaleerida ja kättesaadavaks teha sõltumata aluseks olevast salvestusriistvarast. Seda saab hõlpsasti vahetada või laiendada ilma tööprotsesse muutmata, mis aitab samuti kaasa kuluefektiivsusele.

Salvestusreplica

Funktsioon Storage Replica on Windows Server 2019 andmekeskuses piiranguteta saadaval. See toetab nii andmete sünkroonset kui ka asünkroonset replikatsiooni ja hoiab seega tõhusalt ära nende kadumise failisüsteemi tasemel. Kui sünkroonne replikatsioon peegeldab andmeid füüsilistes asukohtades vastupidavate mahtudega, siis asukohtadevaheline asünkroonne replikatsioon toimub suurema latentsusega võrgulinkide kaudu. Katastroofivalmidus ja -taaste (DR) vähendab ka seisakuohtu.

Storage Spaces Direct (S2D)

Kasutades Storage Spaces Directit, ühendatakse serverite kohalikud andmesalved virtuaalseks klastriks. Selle sõlmed võivad ühendada erinevaid füüsilisi andmekandjaid või andmekandjasüsteeme, nendevaheline suhtlus toimub SMB protokolli kaudu. Selle tulemusel pakub S2D suuremat töökindlust, nii et suurema arvu korral võivad mitmed klastri sõlmed ebaõnnestuda, ilma et klastrit ennast kahjustataks.

Lisaks tarkvaraga määratletud salvestussüsteemide (SDS) lihtsale juurutamisele ja haldamisele võimaldab Storage Spaces Direct ehitada ka skaleeritavaid ja suure kättesaadavusega salvestussüsteeme, mille abil saab serveri salvestusruumi riistvarast sõltumata tõhusamalt kasutada.

Muud Windows Server 2019 uued funktsioonid

Lisaks nendele Windows Server 2019 Datacenter Editioni eksklusiivsetele funktsioonidele on ettevõtete käsutuses ka järgmised olulised funktsioonid.

Põhjalik analüüs System Insightsi abil

Masinõppemudeli toel on ennustav analüütika funktsioon System Insights saadaval versioonis Windows Server 2019 . See võimaldab saada teavet kohapeal kasutatavate serverite toimimisest, analüüsides nende jõudlusnäitajaid ja sündmusi, et luua täpseid prognoose, mis võivad aidata vähendada Windowsi serveri eksemplaride reaktiivse administreerimisega seotud pingutusi ja seeläbi vähendada tegevuskulusid.

Kubernetese ja Linuxi tugi

Windows Server 2019-s on Kubernetes ja Linux nüüd veelgi paremini toetatud: Kubernetesiga hallatavaid Linuxi ja Windowsi konteinereid saab seetõttu kasutada ka paralleelselt. Kubernetese jaoks on saadaval ka uued funktsioonid, nagu konteinerivõrk, ja ka üksikuid pilte on täiustatud.

Suurem andmete ja võrgu kaitse Azure'i teenustega

Ettevõtetes muutub üha olulisemaks mitte ainult andmete, vaid ka võrguinfrastruktuuride usaldusväärne kaitse. Operatsioonisüsteemis Windows Server 2019 on saadaval võimsad funktsioonid, nagu Windows Defender Advanced Threat Protection (ATP) koos Exploit Guardi ja domeenikontrolleriga.

Siin hübriid pakub saadaval Windows Server 2019 võimaldada paremat kaitset kohalike Active Directorys samuti lihtsam kasutamine Microsoft Azure teenuseid - tänu tihedamale koostööle Windows Server ja Azure Services lihtne sünkroonimine andmete või andmete varundamine on võimalik muu hulgas:

 • Azure'i varundus
 • Azure'i saidi taastamine
 • Azure'i värskenduste haldus
 • Azure AD keelatud paroolid
 • Azure AD paroolikaitse ja
 • Azure'i võrguadapter

See ühendab Azure'i pilves oleva kohaliku serveri Azure'i virtuaalse võrguga. Storage Migration Assistant hõlbustab ka serveri migratsiooni, sealhulgas andmete pilve, kus Azure File Sync saab toimida salvestuskohana.

Riistvaranõuded Windows Server 2019 andmekeskuse töötamiseks

Windows Server 2019 tarkvara põhineb Windows 10-l. Windows Server 2019 andmekeskuse probleemideta ja turvalise töö tagamiseks peab kasutatav riistvara vastama järgmistele miinimumnõuetele. Tegelikud nõuded sõltuvad ka vastavast süsteemi konfiguratsioonist ja installitud rakendustest.

 • Kõvakettaruum: 32 GB
 • RAM-i ruum: 512 MB
 • Salvestusruum serveri töölauaesitluse jaoks: 2 GB
 • Protsessori arhitektuur: x64
 • Protsessori kiirus: 1,4 GHz / 64 bitti
 • Super-VGA toega graafikakaart: 1024 x 768 pikslit
 • Võrgukaart: 1x Ethernet minimaalse läbilaskevõimega vahemikus Gbit/s

Litsentsimine kahetuumalise Windows Server 2019 andmekeskusega

Serverite litsentsimisel Windows Server 2019 andmekeskusega tuleb Microsofti litsentsitingimusi järgida ka kasutatud tarkvara puhul, mis põhineb arvutuse aluseks olevate tuumade arvul. Kohaldatakse järgmisi sätteid:

Microsofti üldised litsentsitingimused Windows Server 2019 andmekeskuse jaoks

Microsofti serveritarkvara (nt Windows Server 2019 Datacenter) litsentsitakse algselt alati füüsilise riistvara alusel. Lisaks füüsiliste tuumprotsessorite arvule arvestatakse ka virtuaalserverite arvu. Serverilitsents hõlmab alati kahte füüsilist protsessori tuuma. Microsofti litsentsitingimused põhinevad minimaalsel arvul 8 südamikku protsessori kohta – olenemata sellest, kas olemasoleval riistvaral on vähem kui 8 tuuma. Lisaks on iga füüsilise serveri kohta määratud vähemalt 2 protsessorit = 16 tuuma.

Kui ettevõtte Windows Server tuumade arv on suurem kui 16, saab neid paindlikult litsentsida ka Windows Server 2019 andmekeskuse kahetuumaliste pakettidega. .

Muud Windows Server 2019 andmekeskuse litsentsitingimused

Hyper-V keskkonnas on kõik protsessorid, mis vastavad füüsilistele protsessorituumadele, litsentsitud. Eriti Windows Serveri andmekeskuse väljaanne lubab käivitada piiramatul arvul Hyper-V eksemplare. Nagu juba öeldud, on selle eelduseks, et kõik serveri vastavad protsessori tuumad on juba litsentsitud.

Datacenter Editionis pole Linuxi eksemplaride jaoks litsentsi vaja.

Lisaks Windowsi serverilitsentsile peavad kõik kliendid – kasutajad ja lõppseadmed –, mis pääsevad juurde Windows Server 2019-le , olema varustatud ka kliendi juurdepääsulitsentsiga (CAL). Kasutajate ja seadmete CAL-id on soodsalt saadaval ka Wiresoftist kasutatuna.

KKK Wiresofti kasutatud tarkvara kohta Microsoft Windows Server 2019 andmekeskuse jaoks

2-tuumaline pakett Windows Server 2019 andmekeskuse jaoks, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, ei erine kasutatavuse poolest vastavast uuest, kasutamata serverilitsentsist – mitte ainult sellepärast, tarkvara üldiselt ei saa vananeb. Kasutatud Windowsi serverilitsentside kohta tekib aga sageli lisaküsimusi – neile leiate vastused allpool.

Kust tuleb kasutatud tarkvara, näiteks Windows Server 2019 Datacenter 2-Core?

Tarkvara, mida Wiresoft pakub Windows Server 2019 andmekeskuse kasutatud tarkvarana (nt 2-Core pakett), pärineb organisatsioonidelt või ettevõtetelt, kes on need tavaliselt ise uuena hankinud ja võivad seda ka kasutada. hiljem müüdi Wiresoftile. Pärast müüki Wiresoftile või koos pakkumisega poes nimetatakse seda kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks ja seda saab kasutada nagu uut litsentsi.

Kas kasutatud Windows Server 2019 andmekeskuse tarkvara müük, ost ja kasutamine on seaduslik?

Jah: Wiresoftiga võite usaldada, et kasutatud tarkvara (nt Windows Server 2019 Datacenter 2-Core ) ostmine ja tegelik ametlik kasutamine teie poolt ei kehti teile kui kliendile. Rikub seadusi, sest tavapärane kohtupraktika lubab mitte ainult kaubelda Microsofti kasutatud tarkvaraga, vaid ka seda kasutada, kui tarkvara pärineb ettevõtte litsentsiportfellist. Erinevad kohtulahendid on seda asjaolu ikka ja jälle selgelt kinnitanud.

Kas kasutatud Windows Server 2019 Datacenter 2-Core litsentsi puhul on olemas tavaline ostja turvalisus?

Jah: isegi kasutatud tarkvara, näiteks pakutav Windows Server 2019 Datacenter 2-Core pakett, pakub teile kui Wiresofti kliendile samu eeliseid, kui ostate selle uue võrreldava serveritarkvaraga: teil on tavaline ostja. turvalisuse kaudu Sofort-download pärast ostu saab aktiveerida serveri litsentsi kohe kehtiv litsentsivõti lisada.

Kas sellisel kasutatud tarkvaral nagu Windows Server 2019 Datacenter 2-Core on muid eeliseid?

Kasutatud tarkvara pakub Wiresofti klientidele ennekõike suurt majanduslikku eelist, kuna nad saavad selle abil uuendada oma tarkvaravaru palju soodsamalt kui uute kaupadega ja hoida neid seeläbi mugavalt kursis. See tähendab, et Wiresofti kasutatud tarkvara saab vähendavad kaasa tegevuskulud, sest see pakub auditi turvalisuse tänu täielik kontroll kõigi ostjad!

Wiresofti tarkvarapoest leiate odava kasutatud tarkvarana mitte ainult Windows Server 2019 Datacenteri väljaande 2-tuumalised paketid, vaid ka vastavad 16-tuumalised põhilitsentsimise paketid. Kui virtualiseerimist on vähem vaja, leiate siit ka Windows Server 2019 Standard Editioni – samuti Windows Server 2019 varasemad versioonid – ja vajalikud kliendi juurdepääsulitsentsid (CAL-id). Lai valik Wiresofti kasutatavat tarkvara sisaldab ka palju muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi Windows Server 2019 andmekeskuse või mõne muu väljaande litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või meili või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2019 DATACENTER 2-CORE"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud