Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10582
  • H04-01320
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
4 213,90 € * 4 680,90 € * (9,98% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Seadmed 1x
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents


Selles juhendis keskendutakse Teams'i, SharePoint'i ja OneDrive'i võimsusele, sealhulgas dokumentide säilitamisele, koostööle, jagamisele ja vestlustele. Töö tegemiseks ei pea kasutama ainult ühte vahendit - iga vahend töötab koos, et saavutada optimaalne tootlikkus. Reaalajas koostööd tehes võib lihtne juurdepääs projekti jaoks olulistele failidele säästa palju aega. Microsoft Teamsis jagatud failid on saadaval seal, kus te vestlusi ja koosolekuid peate, ning teie meeskond saab neid koos omada. Microsoft Teamsis jagatud dokumente säilitatakse SharePointis, mis annab teile mõlema maailma parimad omadused.

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019"

Microsoft Sharepoint Server 2019 - uued funktsioonid 

Selles juhendis keskendutakse Teams'i, SharePoint'i ja OneDrive'i võimsusele, sealhulgas dokumentide säilitamisele, koostööle, jagamisele ja vestlustele. Töö tegemiseks ei pea kasutama ainult ühte vahendit - iga vahend töötab koos, et saavutada optimaalne tootlikkus.

Reaalajas koostööd tehes võib lihtne juurdepääs projekti jaoks olulistele failidele säästa palju aega. Microsoft Teamsis jagatud failid on saadaval seal, kus te vestlusi ja koosolekuid peate, ning teie meeskond saab neid koos omada. Microsoft Teamsis jagatud dokumente säilitatakse SharePointis, mis annab teile mõlema maailma parimad omadused.

Microsoft SharePoint Server 2019 on terviklik lahenduste pakett, mis on loodud selleks, et aidata teil hallata oma äriandmeid

SharePoint Server 2019 on uuendatud vastavalt kaasaegsele kogemusele, mis on kasutusele võetud SharePoint in Microsoft 365-s. Allpool on toodud mõned erinevused SharePoint Server 2019 kaasaegse kasutuskogemuse ja SharePoint Server 2016 klassikalise kasutuskogemuse vahel.

SharePoint Serveri organisatsioonid saavad oma SharePoint Serveri juurutada ja hallata lokaalselt või Office 365 Enterprise'i tellimusega, et kasutada ära uusimaid funktsioone. See pakub ka rohkem funktsioone ja funktsioone, nagu näiteks kaasaegsed veebilehed, kaasaegsed veebiosad ja autoriseerimine, kaasaegsed nimekirjad ja raamatukogud, kaasaegne otsing, integreerimine PowerApps, Power BI ja MS Flow ning SharePoint'i avalehtedega. Lae alla SharePoint Server 2019.

Microsoft SharePoint Server 2019 süsteeminõuded

  • Serveri operatsioonisüsteem: Windows Server 2016 Standard või Datacenter; Windows Server 2019 Standard või Datacenter; Windows Server 2022 Standard või Datacenter
  • RAM: 16 GB
  • Protsessor: 64 bitti
  • Kõvakettaruum: 80 GB
  • Juurdepääs internetile
Lingid aadressile "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019"
Klientide hinnangud "MICROSOFT SHAREPOINT SERVER 2019"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad