Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 USER CAL
Teenuste kaugtöölaua kasutaja CAL-id Windows Server 2012 / R2 osta kasutatud Selleks, et pääseda ligi Windows Server 2012 või R2 kaudu Remote Desktop Services, on igale kasutajale vaja eraldi kliendilitsentsi, RDS User CAL. See võimaldab...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) RDS pakub lihtsat võimalust anda oma organisatsiooni töötajatele turvaline juurdepääs ettevõtte andmetele. Vanade terminaliserverite asemel pakub Remote Desktop Services tsentraliseeritud...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 USER CAL
Microsoft Windows Remote Desktop Services 2012 (RDS) Andmekaitse on püsiv teema, kui tegemist on kliendiandmete käitlemisega ettevõttes. Kui teie ettevõte tegeleb palju tundlike kliendiandmetega, võib olla raske neid turvaliselt...
28,90 € *
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 DEVICE CAL
Osta Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmeid võimalusi töölaudade...
28,90 € *

Sissejuhatus Remote Desktop Services 2012 CAL-i sissejuhatus

Organisatsiooni võrguressursside tõhusaks haldamiseks on Remote Desktop Services (RDS) 2012 CAL kasutamine väga oluline. Need kliendilitsentsid (CAL) pakuvad võimsat lahendust töölaudade ja rakenduste kaugjuhtimiseks.

Miks Remote Desktop Services 2012 CAL?

Parem skaleeritavus

RDS 2012 CAL abil saate oma IT-infrastruktuuri paindlikult skaleerida. Olenemata sellest, kas olete mõne kasutajaga väike ettevõte või suurte vajadustega suur organisatsioon, need CAL-d kohanduvad vastavalt teie vajadustele.

Turvalised ühendused

Turvalisus on esikohal. RDS 2012 CAL tagab turvalised ühendused krüpteeritud protokollide kaudu. Teie andmed on kaitstud, samal ajal kui saate juurdepääsu ressurssidele kaugemast asukohast.

Tõhus ressursikasutus

Optimeerige oma ressursside kasutamist, hallates töölaudu ja rakendusi tsentraalselt. RDS 2012 CALi abil saate suurendada jõudlust ja vähendada samal ajal riistvarakulusid.

Kuidas saada Remote Desktop Services 2012 CAL?

Litsentseerimine nõudmisel

Remote Desktop Services 2012 CAL on saadaval nõudmisel. Valige oma vajadustele vastav arv litsentse ja saate paindliku juurdepääsu RDS-platvormile.

Lihtne integreerimine

RDS 2012 CAL-i integreerimine teie olemasolevasse infrastruktuuri on lihtne. Haldage litsentse sujuvalt ja kasutage kaugjuhtimise eeliseid ilma keerulise rakendamiseta.

Kokkuvõte

Remote Desktop Services 2012 CALiga investeerite tulevikukindlasse lahendusse, mis mitte ainult ei suurenda tõhusust, vaid tagab ka võrguühenduste turvalisuse. Skaleerige oma ressursse vastavalt vajadusele ja optimeerige oma IT-maastiku haldamist. Vastake Google Help Deski viimase uuenduse nõuetele ja muutke oma töökeskkond RDS 2012 CALiga tõhusamaks.

Kategooriad