Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi

  • SW10082
  • 6VC-02071
  • Püsivalt kehtiv
  • Kõik keeled
  • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
28,90 € * 30,90 € * (6,47% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Kogus 1x R2 Device CAL
Süsteem  Windows Server
CAL RDS Device CAL R2
Tarne ulatus Litsentsitunnus + Autentimiskood 
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Terminal Server Ühilduv


Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis pakub mitmesuguseid võimalusi töölaudade edastamiseks ja haldamiseks ning kaugtöötajate ühendamiseks sessioonivirtualiseerimise ja Virtual Desktop Infrastructure (VDI) tehnoloogiate abil. See võimaldab tsentraliseeritud töölaualahenduse abil suurendada ettevõtte paindlikkust ja andmeturvet, vabastades samal ajal teie IT-osakonna töölaudade ja rakenduste haldamise koormusest.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS)

RDS pakub lihtsat võimalust anda oma organisatsiooni töötajatele turvaline juurdepääs ettevõtte andmetele. Vanade terminaliserverite asemel pakub Remote Desktop Services tsentraliseeritud virtualiseerimist, kasutades Virtual Desktop Infrastructure (VDI) tehnoloogiat. See tähendab, et teie IT-osakond peab hooldama ainult ühte serverit. Microsofti serveris on võimalik luua erinevatele kasutajatele erinevaid profiile, mis siis kuvatakse sõltuvalt kasutaja litsentsist. Kasutajad käivitavad oma arvutis tavalise Windows, kuid kõik andmed on serveris. Kasutajad logivad programmi kaudu sellesse serverisse sisse ja näevad Standard töölauda, nagu see on serveris saadaval. Alates sellest hetkest töötab kasutaja ainult selles virtuaalses keskkonnas, ilma et andmeid edastataks serverist kasutaja arvutisse. Kliendi andmeid ei pea enam säilitama kasutaja arvutis, mis on alati risk, vaid neid hoitakse ainult serveris ja kasutaja näeb neid virtualiseerimise kaudu. Kui keskkonnas tekib probleem, ei pea kogu IT-osakonda välja kutsuma või muid ressursse blokeerima. Kuna tegemist on vaid virtuaalse keskkonnaga, tuleb probleem lahendada ainult serveris. Kui kasutajad uuesti sisse logivad, näevad nad kõik uuendatud, veavaba kasutajaliidest, ilma et nad peaksid ootama. Samuti on väiksem oht, et tarkvarauuendused (sh Windows ise) põhjustavad probleeme. Windows Remote Desktop Services pakub vähe ründepinda, sest paljude töötajate jaoks tuleb hooldada ainult ühte keskkonda, mis vähendab jõupingutusi ja muudab kõigi töö tõhusamaks.

Kaugtöölaua seansi host, millega ühendus luuakse, otsustab iga kasutaja jaoks, kas ja millise litsentsi olemasolu on vajalik virtuaalse töölaua vaatamiseks. See taotleb litsentsi ja kui kasutaja või seadme litsents on üle antud, saab kasutaja alustada tööd.

Kas osta litsentsi kasutaja või seadme alusel?

Litsentsimudelid on nii paindlikud, kui teil on vaja. Kui teie töötajad on sageli teel või töötavad erinevate seadmetega, on kasutaja-CAL, st kasutajapõhine litsents, hea valik. Jagatud arvutite puhul, kus mitu kasutajat jagavad ühte arvutit või kui ühe kasutaja kohta kasutatakse ainult ühte seadet, tuleks valida pigem Device-CAL, st seadmepõhine litsents. Kui te ei ole kindel, milline on teie jaoks parim mudel, võtke lihtsalt ühendust meie klienditoega. Meie teeninduspersonal aitab teid hea meelega. Arvutame teile odavama mudeli, sest võib-olla on mõistlik kasutada erinevaid litsentse. Sõltuvalt sellest, kuidas teie ettevõtte erinevad osakonnad töötavad, võib olla parem, kui kasutajapõhised litsentsid on ühes kohas ja seadmepõhised litsentsid teises kohas.

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Siin pakutav seadmelitsents annab arvutile õiguse luua ühendus Microsofti serveriga ja seega kasutada seal pakutavaid teenuseid. Kui teie kasutajad peavad tegelema eriti tundlike andmetega, on töölaua virtualiseerimine hea mõte. Iga kasutaja töötab kaitstud keskkonnas ja administreerimine vabastab teie IT-osakonna.

Kui teil on vaja kasutuslitsentsi, leiate lahenduse siit.

Osta Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade Terminal Server CAL-de järeltulija. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis annab teile mitmeid võimalusi töölaudade edastamiseks ja haldamiseks ning kaugtöötajate ühendamiseks seansside virtualiseerimise ja virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) tehnoloogiate abil. See võimaldab tsentraliseeritud töölaualahendusega suurendada paindlikkust ja andmeturvet ettevõttes, vabastades samal ajal IT-osakonna töölaudade ja rakenduste haldamiseks.

Osta Device CAL või User CAL Windows RDS Serverile?

Kui soovite osta oma Windows RDS-serverile CAL-i, on teil võimalik valida seadme-CAL-i ja kasutaja-CAL-i vahel. Nagu nimigi ütleb, on seadme-CAL määratud seadmele, samas kui kasutaja-CAL on isiklik litsents. Device-CAL on kasulik ettevõtetele, mille töötajad töötavad ainult ühes töökohas või ühe arvutiga või isegi jagavad arvutit mitme töötajaga. User-CAL seevastu sobib töötajatele, kes töötavad erinevates asukohtades või erinevate seadmetega ja kes peavad olema iga seadmega võrku ühendatud.

Meie teenindusmeeskond vastab hea meelega kõigile küsimustele, mis teil võivad olla Microsofti Remote Desktop Services 2012 R2 Device-CALi kohta. Võtke meiega lihtsalt ühendust - telefoni teel või meie kontaktvormi kaudu. 

Lingid aadressile "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad