Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL

39,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) RDS pakub lihtsat viisi, kuidas anda...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS)

RDS pakub lihtsat viisi, kuidas anda teie ettevõtte töötajatele turvaline viis ettevõtte andmetele juurde pääseda. Eelmise terminaliserveri asendusena pakuvad kaugtöölauateenused VDI (Virtual Desktop Infrastructure) tehnoloogia abil tsentraalset virtualiseerimist. See tähendab, et teie IT-osakond peab ülal pidama ainult ühte serverit. Microsofti serveris on võimalik erinevatele kasutajatele luua erinevaid profiile, mis seejärel kuvatakse sõltuvalt kasutaja litsentsist. Kasutajad käivitavad oma arvutis tavalise Windowsi, kuid kõik andmed on serveris. Kasutajad logivad sellesse serverisse programmi kaudu sisse ja näevad standardset töölauda, nagu see serveris on saadaval. Sellest hetkest alates töötab kasutaja ainult selles virtuaalses keskkonnas, ilma et andmeid serverist kasutaja arvutisse edastataks. Kliendiandmeid ei pea enam salvestama kasutaja arvutisse, mis on alati risk, vaid neid hoitakse kättesaadavana vaid serveris ning kasutaja näeb neid virtualiseerimise kaudu. Kui keskkonnas on probleem, ei pea kogu IT-osakond välja kolima või muud ressursid on blokeeritud. Kuna tegemist on vaid virtuaalse keskkonnaga, tuleb probleem lahendada vaid serveris. Kui kasutajad seejärel uuesti sisse logivad, näevad nad kõik uuendatud, vigadeta liidest ilma pikkade ooteaegadeta. Lisaks on tarkvarauuendustega (sh Windowsi enda uuendustega) väiksem probleemide oht. Windows Remote Desktop Services pakub vähe rünnakupinda, kuna paljude töötajate jaoks tuleb hooldada ainult ühte keskkonda, mis vähendab pingutust ja muudab kõigi asjaosaliste töö tõhusamaks.

Remote Desktop istungil võõrustaja, mille ühendus on loodud otsustab iga kasutaja, kas ja mille kohta on litsents vajalik kuvage virtuaalne töölaud. Ta taotleb litsentsi ja niipea, kui kasutaja või seadme litsents on üle antud, saab kasutaja oma tööd alustada.

Kas osta litsentsi kasutaja või seadme alusel?

Litsentsimudelid on nii paindlikud, kui vajate. Kui teie töötajad on sageli liikvel või töötavad erinevate seadmetega, sobib ideaalselt kasutaja CAL, st kasutajaga seotud litsents. Jagatud arvutite puhul, kus mitu kasutajat jagavad arvutit või kui kasutaja kohta kasutatakse ainult ühte seadet, peaksite valima seadme CAL-i, st seadmepõhise litsentsi. Kui te pole kindel, milline mudel on teie jaoks odavam, võtke lihtsalt ühendust meie toega. Meie teeninduspersonal aitab teid hea meelega. Arvutame teile soodsama mudeli, sest ka litsentside segu võib olla mõttekas. Olenevalt sellest, kuidas teie ettevõtte erinevad osakonnad töötavad, on kasutajaga seotud litsentsid ühes kohas paremad ja seadmetega seotud litsentsid mujal.

Microsoft Remote Desktop Services 2012 R2 DEVICE CAL

Siin pakutav seadmelitsents lubab arvutil luua ühenduse Microsofti serveriga ja seega kasutada seal pakutavaid teenuseid kasutada. Kui teie kasutajad tegelevad eriti tundlike andmetega, on valik töölaua virtualiseerimine. Iga kasutaja töötab kaitstud keskkonnas ja administreerimine vabastab teie IT-osakonnast.

Kui vajate kasutajalitsentsi, leiate siin lahendus.

Ostke Microsoft Remote Desktop Services RDS Cal

Microsoft Windows Remote Desktop Services (RDS) on vanade terminaliserveri CAL-ide järglased. RDS on tsentraliseeritud töölaua- ja rakendusplatvorm, mis koos seansside virtualiseerimise ja virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) tehnoloogiatega pakub teile laia valikut lauaarvutite tarnimiseks ja haldamiseks ning kaugkohtade töötajate ühendamiseks. See võimaldab teil tsentraliseeritud töölaualahenduse kaudu suurendada oma ettevõtte paindlikkust ja andmeturvet ning samal ajal vabastada IT-osakonnast lauaarvutite ja rakenduste haldamisest.

Kas osta seadme CAL-i või kasutaja-CAL-i Windows RDS-serveri jaoks?

Kui soovite osta CAL oma Windows RDS server, saate valida seadme CAL ja kasutaja CAL. Nagu nimigi ütleb, on seadme CAL määratud seadmele, samas kui kasutaja CAL on isiklik litsents. Seadme CAL on kasulik ettevõtetele, kelle töötajad töötavad ainult ühest töökohast või arvutiga või isegi jagavad arvutit mitme töötajaga. Kasutaja CAL seevastu sobib töötajatele, kes töötavad erinevatest kohtadest või erinevate seadmetega ning peavad olema iga seadmega võrku integreeritud.

Meie teeninduspersonal vastab hea meelega kõikidele teie küsimustele Microsoft Remote Desktop Services 2012 kohta R2 seadmepõhised CAL. Võtke meiega lihtsalt ühendust – telefoni teel või meie kontaktivormi kaudu.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT REMOTE DESKTOP SERVICES 2012 R2 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud