Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013

MICROSOFT PUBLISHER 2013

28,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Publisher 2013 – eraldiseisev Microsofti DTP programm ostuversioonina Kirjastus 2013 vanem...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 – eraldiseisev Microsofti DTP programm ostuversioonina

Kirjastus 2013 vanem versioon mitmekülgne DTP programmi Microsoft professionaalselt kujundada huvitav väljaanded igaks otstarbeks: Lisaks suur valik malli dokumentide kõik tüüpilised kasutusviisid, Kirjastus pakub intuitiivselt kasutatavad funktsioonid, mida saab kasutada visuaalselt atraktiivse ja prinditava reklaammaterjali loomiseks nii äri- kui ka eraeesmärkidel: Lisaks kutsekaartidele ja flaieritele saab kujundada äri- ja seeriakirju, postitusi, samuti loenguid, aruandeid ja brošüüre või isegi suuremaid katalooge – lihtsalt selleks, et kasutada tüüpilist formaate, mis on juba lisatud malle.

Vahekaartidel olevad arusaadavad ja hõlpsasti kasutatavad tööriistad, mis on selgelt üles ehitatud konkreetsete funktsionaalsete valdkondade järgi, toetavad kasutajaid algajatest kuni professionaalideni praktiliste tööriistade ja funktsioonidega, mis hõlbustavad ka pilditöötlust, näiteks kombineerituna tavaliselt kasutaja- sõbralik Microsofti kasutajaliides tõhusaks tööks. Publisheriga ei pea ostma teist DTP-programmi ja tarkvara saavad kiiresti kasutada ka kogenematud kasutajad.

Publisher 2013. aasta versioon pakub taas mitmeid praktilisi täiendusi ja uusi funktsioone, mis muudavad väljaannete kujunduse veelgi intuitiivsemaks:

 • Piltide tsentraliseeritud otsing – töölaual, Office.com-i lõikepiltide kataloogi või Interneti kaudu ning kohene dokumenti sisestamine.
 • Pildifailid kuvatakse selgelt kujundusalas veerus ja neid saab lohistada & amp; Dropi saab lohistada või vahetada paigutuslehele.
 • Pilte saab kasutada ka taustana – vormingu kohandamiseks on saadaval erinevad kujundusvõimalused.
 • Tekste saab optiliselt rõhutada ka selliste efektidega nagu varjud ja peegeldused, valgusefektid ja kalded.

MS Publisher 2013 on saadaval ainult teatud kõrgemate Office'i versioonide osana ja mitte näiteks Home & amp; Business ja Office 2013 Home & amp; Integreeritud õpilane. Sellise väljaande kasutajad saavad Wiresoftist Publisher 2013 mugavalt osta ühe programmina. Kuna Kirjastus 2013 versioon toetab ka vanemate Microsoft operatsioonisüsteeme alates Windows XP need kasutajad, kes soovivad jätkata selle või üks järgmistest versioonid oma riistvara kasu osta kasutatud tarkvara.

Lisaks programmile Publisher 2013 pakub Wiresofti veebipood ühe kasutaja versioonina eriti soodsa hinnaga ka uuemaid versioone ja palju muid Office'i eriprogramme. Järgmine ülevaade annab üksikasjalikuma tutvustuse ning ülevaate Publisher 2013 funktsioonidest ja funktsioonidest.

Publisher 2013 kõige olulisemad uued funktsioonid lühidalt

Publisher 2013 versioon pakub mitte ainult juba kaasatud funktsioonide optimeerimisi ja täiendusi, vaid ka mitmesuguseid uuendusi, mis on kujundusvalikute valikut veelgi laiendanud.

Paigutusmallide suure valiku tõttu võivad isegi kogenematud kasutajad teatud kujundusideele üsna lähedale jõuda. Õige malli leidmiseks võite kasutada otsingut saidil office.com. Kui õige küljendus on leitud, saab seda paindlikult kohandada ja seejärel isikupärastatud uue mallina salvestada, et see oleks kohe uue väljaande jaoks saadaval. Lisaks on rakenduses Publisher 2013 saadaval järgmised üldfunktsioonid, mis pakuvad prinditava kujunduse jaoks täiendavaid valikuid:

 • Loodud küljendusi saab salvestada printimiseks valmis kõige levinumates failivormingutes – lisaks kõige levinumale PDF-vormingule on nüüd võimalikud ka JPG ja XPS. JPG pakub olenevalt teenusepakkujast uusi võimalusi võrguprintimiseks ja eriti fotode printimiseks: seetõttu saab väljaande iga lehekülje vajadusel salvestada ka JPEG-pildina.
 • Kasutades avaldaja puutetundliku toega seade: 2013. kirjastaja versioon on ka mõeldud kasutamiseks tahvelarvutis, et kasutajad saavad kasutada kõiki funktsioone oma sõrmed või digitaalse pliiatsi asemel hiirega vaevaga paigutusega. < /li>
 • Microsofti pilveteenuse OneDrive kaudu pääsevad nad kõikjalt ligi paigutusdokumentidele ning saavad neid reaalajas värskenduste abil töötajatega jagada ja kasutada. OneDrive’i kõrged turvastandardid kaitsevad andmeid volitamata juurdepääsu või kaotsimineku eest.
 • Keskne pildiotsing pakub graafikat või illustratsioone kasutades paremat ülevaadet – see ei hõlma mitte ainult kohapeal saadaolevaid pilte, vaid ka Office.com-i lõikepiltide kataloogi ja Interneti-uuringuid.

Publisher 2013 huvitavad üksikfunktsioonid

Järgmised funktsioonid ja funktsioonid muudavad töö Publisheris lihtsamaks – tänu uutele efektidele ja kasulikele tööriistadele.

Kujundusalal piltide redigeerimine ja vahetamine

Mõned tööetapid nõuavad mitme pildi samaaegset töötlemist. Seejärel loetleb Publisher need selgelt või kuvab need kujundusalal eraldi veerus. Seejärel saab need küljendusdokumendis soovitud kohta lohistada või vahetada. Seal on pilditöötluse suumi, panoraami ja kärpimise funktsioonid saadaval ilma dokumendi paigutust muutmata ning uute täpsete tööriistade abil nende joondamiseks saab kujundeid, pilte ja teksti täpselt vormindada ja paigutada.

Uued valikud piltide tausta loomiseks

Kujutised lehe kujundustaustana avavad Publisher 2013 abil kujundamisel uusi võimalusi. Vaid mõne klõpsuga saab neid valida ja täpselt sisestada. Saadaval on mitu võimalust foto kohandamiseks dokumendi vorminguga: pilti saab kas laiendada või kasutada mitu korda paanidena, et taust täielikult täita.

Rohkem uusi efekte piltidele ja tekstile

Publisher 2013 pakub palju uusi pildiefekte, mille abil saab fotot täiendada või muuta varju, peegelduste, aga ka erinevate valgusefektide ning pehmete servade, kaldnurkade ja 3D-vaadetega. Enamik neist efektidest on saadaval ka tekstide jaoks, et luua dokumente, mis eristuvad paljude teiste trükimeedia ühtsest välimusest ja suurendavad lugeja tähelepanu.

Kasutage tekstivälju mitmeleheküljelistes väljaannetes

Publisher 2013-ga mitmeleheliste brošüüride loomisel muudab pikema teksti sisestamise, mida katkestavad ka pildid ja teabekastid, eriti lihtsamaks üksikute tekstiväljade üksteisega linkimine. Selle tulemusena jaotatakse tekst kopeerimisel automaatselt kõigi tekstiraamide vahel. Kui ruumi ikka ei jätku, näitab see vastava välja vastava ikooniga. See hoiab ära teksti oluliste osade tähelepanuta jätmise. Isegi kui tekste pärast nende sisestamist ikka muudetakse, on see funktsioon eriti kasulik, kuna voogu kohandatakse automaatselt ja paindlikult.

Jagage väljaandja dokumente võrgus

Nii et dokument on loodud Kirjastaja 2013 on saadaval ka teistele töötajatele muutmise või kommenteerides, kasutajad saavad kasutada Microsoft pilvteenusena OneDrive vaadata seda võrgus salvestada ; Volitatud adressaatidel on lingi kaudu juurdepääs dokumendile redigeerimiseks, mis muudab ka esitamise eriti turvaliseks ja kaitseb andmeid kadumise eest. OneDrive pakub tõhusaks koostööks usaldusväärseid reaalajas värskendusi ja kõrgeid turvastandardeid.

Microsoft Publisher 2013 süsteeminõuded

Office'i programm Publisher 2013 on saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Olenevalt sellest erinevad individuaalsed riistvaranõuded üksteisest – näiteks töömälu ja kõvakettaruumi osas. Arvutile kehtivad järgmised miinimumnõuded:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2-ga
 • Töömälu (RAM): 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB
 • Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvaraliseks kiirendamiseks
 • Puutefunktsioonid on optimeeritud Windows 8 jaoks

Ostke Wiresoftilt DTP programm Publisher 2013 odava üksikversioonina

MS Publisher on teatud MS Office väljaannete lahutamatu osa – Home & amp; Äri ja Kodu & amp; Õpilane aga programmi ei sisalda. Wiresofti veebipoest saate Publisher 2013 osta ka üksikult kasutatud tarkvarana – erinevalt paljudest teistest edasimüüjatest, kes pakuvad tavaliselt vaid uusimat versiooni. Teie täiendav eelis: siin pakutav Publisher 2013 ühe kasutaja litsents ei ole tähtajaline tellimusversioon, vaid kuulub pärast ostmist teile. Wiresoftist Publisher 2013 tarkvara ostmine on teile kaks korda kasulikum!

Iga tarkvara ostmine Wiresoftist pole teie jaoks mitte ainult eriti odav, vaid ka turvaline: Publisher 2013 ühe kasutaja litsents, mille omandate kasutatud tarkvarana, pärineb ettevõtte varasemast hulgilitsentsist. suurem firma, aga selle funktsionaalsus on täiesti identne Kirjastus 2013, mis on ka teatud Office 2013 pakette. Hulgilitsentsi tükeldamine ja sellest tulenev kasutatud tarkvara tuvastamine ei mõjuta selle funktsionaalsust ning tarkvara ei ole kulunud.

Wiresoft müüb ainult Publisher 2013 täisprogrammide versioone või muid versioone või Office programme, mis on identsed Microsofti pakutavate originaalversioonidega.

Ostes Publisher 2013. aasta kasutatud tarkvara, ei võta te Wiresoftiga juriidilist riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on korduvalt kinnitanud erinevad kohtuotsused. .

Selle Publisher 2013 kasutatud tarkvara saab installida teie arvutisse pärast ostuprotsessi ja allalaadimise lõpetamist ja aktiveerimist ning kasutada kohe koos kaasasoleva mitme aktiveerimisvõtmega (hulgilitsentsi võti).

Wiresoftist kasutatud tarkvara ostmine on meie klientidele majanduslikult soodne lahendus, et saaksid kasutada kas vanemaid programmiversioone või Microsofti programme, mis tavaliselt eraldi saadaval ei ole. Paljud ettevõtted kasutavad juba Wiresofti kasutatud tarkvara, kuid vabakutselised ja erakasutajad hindavad ka programmiversioonide suurt valikut – ja säästavad nende ostmisel raha!

Wiresofti tarkvarapoest leiate ostuversioonina Publisher 2013 vanemaid versioone ja paljusid muid kasutatud Office'i programme. Kui teil on MS Publisher 2013 või mõne muu Microsofti programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie ekspertide nõuandeid meili, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud