Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2013
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PUBLISHER 2013

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10132
 • 021-10257
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
21,90 € * 22,90 € * (4,37% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Publisher 2013 on Microsofti mitmekülgse DTP-programmi vanem versioon, millega saab professionaalselt kujundada huvitava välimusega trükiseid mis tahes otstarbel: Lisaks suurele valikule tüüpilise kasutuse jaoks mõeldud näidisdokumentidele pakub Publisher ka intuitiivseid funktsioone, mida saab kasutada visuaalselt atraktiivsete ja trükikõlblike reklaammaterjalide loomiseks nii äri- kui ka isiklikuks otstarbeks: Lisaks kutsekaartidele ja flaieritele saab kujundada nii äri- ja sarjakirju, postitusi kui ka esitlusi, aruandeid ja brošüüre või isegi suuremaid katalooge - kui nimetada vaid tüüpilisi formaate, mis on juba mallidena kaasas.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2013"

Publisher 2013 - Microsoft DTP eraldiseisev programm ostuversioonina

Publisher 2013 on Microsoft mitmekülgse DTP-programmi vanem versioon, millega saab professionaalselt kujundada huvitava välimusega trükiseid mis tahes otstarbel: Selleks pakub Publisher suurt valikut tüüpilise kasutuse jaoks mõeldud mallidokumente ning intuitiivselt kasutatavaid funktsioone, mille abil saab luua visuaalselt atraktiivseid ja samal ajal trükikõlblikke reklaammaterjale nii äri- kui ka erasektoris: Lisaks kutsekaartidele ja flaieritele saab kujundada nii äri- ja sarjakirju, postitusi kui ka esitlusi, aruandeid ja brošüüre või isegi suuremaid katalooge - kui nimetada vaid tüüpilisi formaate, mis on juba mallidena olemas.

Lihtsalt mõistetavad ja hõlpsasti kasutatavad tööriistad vahekaartidel, mis on selgelt struktureeritud konkreetsete funktsionaalsete valdkondade järgi, toetavad kasutajaid algajatest kuni professionaalideni praktiliste tööriistade ja funktsioonidega, mis hõlbustavad näiteks ka pilditöötlust - kombineerituna Microsoftile iseloomulikus kasutajaliideses, mis võimaldab tõhusat tööd. Publisher muudab seega teise DTP-programmi kalli ostmise mittevajalikuks ning tarkvara saavad kiiresti kasutada ka kogenematud kasutajad.

Publisher 2013 versioon pakub taas mitmeid praktilisi täiendusi ja uusi funktsioone, mis muudavad trükiste kujundamise veelgi intuitiivsemaks:

 • Keskne piltide otsing - töölaual, ClipArt kataloogis Office.com või Internetis ja kohene lisamine dokumenti.
 • Pildifailid kuvatakse selgelt kujundusala veerus ja neid saab lohistada kujunduslehele või vahetada.
 • Pilte saab kasutada ka taustana - formaadi kohandamiseks on saadaval erinevad kujundusvõimalused.
 • Tekste saab visuaalselt rõhutada ka selliste efektidega nagu varjud ja peegeldused, valgusefektid ja kaldpinnad.

MS Publisher 2013 on saadaval ainult teatud kõrgemate Office-versioonide komponendina ja näiteks ei ole integreeritud Home & Business ja Office 2013 Home & Student. Sellise väljaande kasutajad saavad mugavalt osta Publisher 2013 Wiresoftist eraldiseisva programmina. Kuna Publisher 2013 versiooni toetavad ka vanemad Microsoft operatsioonisüsteemid alates Windows XP või hilisemad versioonid, saavad kasutajad, kes soovivad jätkata selle või mõne hilisema versiooni kasutamist oma riistvaral, kasu kasutatud tarkvara ostmisest.

Lisaks Publisher 2013-le saate Wiresoft veebipoest osta ka uuemaid versioone ja paljusid teisi eriprogramme Office eriti soodsate hindadega ühe kasutajaga versioonidena. Järgnev ülevaade annab üksikasjalikuma sissejuhatuse ja tutvustab Publisher 2013 funktsioone ja funktsioone.

Publisher 2013 kõige olulisemad uuendused lühidalt

Lisaks optimeerimistele ja täiendustele juba sisalduvatele funktsioonidele pakub Publisher 2013 versioon ka mitmesuguseid uuendusi, mille abil on kujundusvõimaluste valik veelgi laienenud.

Tänu suurele kujundusmallide valikule saavad isegi kogenematud kasutajad juba üsna lähedale teatud kujundusideele. Sobiva malli leidmiseks võib kasutada otsingut aadressil office.com. Kui sobiv kujundus on leitud, saab seda paindlikult edasi kohandada ja seejärel salvestada uue isikupärastatud malliga, nii et see on kohe jälle uue väljaande jaoks saadaval. Lisaks on Publisher 2013s saadaval järgmised üldised funktsioonid, mis pakuvad täiendavaid võimalusi trükikõlbliku kujunduse jaoks:

 • Loodud kujundusi saab salvestada trükivalmidusena kõige levinumates failivormingutes - lisaks kõige levinumale PDF-formaadile on nüüd võimalik kasutada ka JPG- ja XPS-vorminguid. JPG pakub uusi võimalusi online-trükkimiseks ja eriti fotode printimiseks, sõltuvalt teenusepakkujast: Seega saab iga trükise lehekülge soovi korral salvestada ka JPEG-pildina.
 • Publisheri kasutamine puutetundlikul seadmel: Publisher 2013 on mõeldud kasutamiseks ka tahvelarvutis, nii et kasutajad saavad hiire asemel kasutada ka sõrme või digitaalset pliiatsit, et pääseda ligi kõikidele funktsioonidele ja luua vaevata kujundusi.
 • Microsoft pilveteenuse OneDrive kaudu saavad nad igal pool juurdepääsu kujundusdokumentidele ning jagada ja kasutada neid reaalajas uuenduste kaudu kaastöötajatega. OneDrive'i kõrged turvastandardid kaitsevad andmeid volitamata juurdepääsu või kadumise eest.
 • Keskne pildiotsing pakub graafika või illustratsioonide kasutamisel suuremat ülevaadet - see hõlmab mitte ainult kohapeal kättesaadavaid pilte, vaid ka ClipArt-kataloogi aadressil Office.com ja otsinguid Internetis.

Huvitavad üksikud funktsioonid Publisher 2013-s

Lisaks sellele muudavad järgmised funktsioonid ja funktsioonid Publisheris töötamise lihtsamaks - uute efektide ja kasulike tööriistade abil:

Kujutiste redigeerimine ja vahetamine kujundusalas

Mõned tööetapid nõuavad mitme pildi samaaegset töötlemist. Seejärel loetleb või kuvab Publisher neid selgelt eraldi veerus kujundusala. Seejärel saab neid lohistada ja viia soovitud positsioonile paigutusdokumendis või vahetada. Uued suumimis-, paaneerimis- ja kärpimisvahendid võimaldavad muuta pilte ilma dokumendi paigutust muutmata ning uued täpsed joondamisvahendid võimaldavad kujundite, piltide ja teksti täpset vormingut ja paigutamist.

Uued viisid pilditaustade loomiseks

Publisher 2013 avab uusi kujundusvõimalusi, kuna pilte saab valida ja täpselt sisestada vaid paari hiireklõpsuga. Seejärel on saadaval mitu võimalust foto kohandamiseks dokumendi formaadiga: Pilti saab kas laiendada või kasutada mitu korda plaatidena, täites sellega täielikult tausta.

Rohkem uusi efekte piltide ja teksti jaoks

Publisher 2013 pakub palju uusi pildiefekte, mida saab kasutada foto lisamiseks või muutmiseks varjude, peegelduste, aga ka erinevate helenduste, samuti pehmete servade, kaldservade ja 3D-vaadete abil. Enamik neist efektidest on saadaval ka teksti jaoks, mis võimaldab teil luua dokumente, mis eristuvad paljude teiste trükimeediate ühtsest välimusest ja äratavad lugejate tähelepanu.

Tekstikastide kasutamine mitmeleheküljeliste trükiste puhul

Mitme lehekülje pikkuste brošüüride loomisel Publisher 2013 abil on pikema teksti, mille vahele on lisatud ka pilte ja infokaste, lisamine eriti lihtne, kuna üksikud tekstiväljad on omavahel seotud. See tähendab, et tekst jaotatakse automaatselt kõigi tekstiraamide vahel, kui see kopeeritakse sisse. Kui ruumi ei ole veel piisavalt, näitab seda vastav ikoon vastaval väljal. See takistab oluliste tekstikomponentide tähelepanuta jätmist. See funktsioon on eriti kasulik ka siis, kui tekste muudetakse veel pärast sisestamist, sest voolu kohandatakse automaatselt ja paindlikult.

Publisheri dokumentide jagamine veebis

Selleks, et teha Publisher 2013 abil loodud dokument teistele töötajatele redigeerimiseks või kommenteerimiseks kättesaadavaks, saavad kasutajad kasutada Microsoft pilveteenust OneDrive, et seda veebis salvestada; volitatud saajad saavad lingi kaudu juurdepääsu dokumendile redigeerimiseks, mis muudab salvestamise ka eriti turvaliseks ja kaitseb andmeid kadumise eest. OneDrive pakub usaldusväärseid reaalajas toimuvaid uuendusi ja kõrgeid turvastandardeid tõhusaks koostööks.

Microsoft Publisher 2013 süsteeminõuded

Office programm Publisher 2013 on saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. Sõltuvalt sellest on individuaalsed nõuded riistvarale erinevad - näiteks töö- ja kõvakettaruumile. Kohaldatakse järgmisi minimaalseid arvutinõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: min. Windows XP (SP3, 32-bit), kuni Windows 10 / Windows Server 2003 (SP2, 32-bit) kuni Windows Server 2019 (SP1, 32-bit/64-bit)
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • RAM: 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB
 • Ekraan: minimaalne resolutsioon 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart graafika riistvara kiirendamiseks
 • Puutefunktsioonid on optimeeritud Windows 8 jaoks

DTP programmi Publisher 2013 kell Wiresoft osta odavalt ühe versioonina

MS Publisher on teatavate MS Office väljaannete lahutamatu osa - Home & Business ja Home & Student versioonides see programm aga ei ole lisatud . Wiresoft veebipoest saate osta Publisher 2013 ka üksikult kasutatud tarkvara - erinevalt paljudest teistest edasimüüjatest, kes tavaliselt pakuvad ainult uusimat versiooni. Teie edasine eelis: ka siin pakutav Publisher 2013 ühe kasutaja litsents ei ole tähtajaline tellimusversioon, vaid kuulub teile pärast ostu sooritamist. Seega tasub Publisher 2013 tarkvara ostmine Wiresoftist teile kahekordselt ära!

Iga tarkvara ostmine Wiresoftist ei ole teile mitte ainult eriti soodne, vaid ka turvaline: Publisher 2013 ühe kasutaja litsents, mille ostate kasutatud tarkvarana, pärineb ühe suurema ettevõtte endisest mahulitsentsist, mis on aga oma funktsioonide poolest täiesti identne programmiga Publisher 2013, mis kuulub ka teatud Office 2013 pakettide hulka. Seega ei mõjuta mahulitsentsi jagamine ja sellest tulenev märgistamine kasutatud tarkvaraks selle funktsionaalsust ning lisaks sellele ei ole tarkvara kulunud.

Wiresoft müüb ainult Publisher 2013 täisversioone või muid versioone või programme, mis ühilduvad Office Programmid, mis on identsed Microsoft pakutavate originaalversioonidega.

Publisher 2013 kasutatud tarkvara ostmisega ei võta te seega Wiresoftiga mingit õiguslikku riski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega selgesõnaliselt lubatud, mida on mitmel korral kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Selle Publisher 2013 kasutatud tarkvara saab pärast ostuprotsessi ja allalaadimise lõpetamist arvutisse paigaldada ning seda saab aktiveerida ja kasutada kohe kaasasoleva mitme aktiveerimisvõtme (mahulitsentsi võtme) abil.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoftilt on meie klientidele majanduslikult soodne lahendus, et nad saaksid kasutada kas vanemaid programmiversioone või Microsoft programme, mida tavaliselt üksikult ei ole võimalik osta. Paljud ettevõtted kasutavad juba Wiresoft kasutatud tarkvara pakkumist, kuid ka vabakutselised ja erakasutajad hindavad programmi versioonide suurt valikut - ja säästavad ostmisel raha!

Wiresoft tarkvarapoest leiad lisaks sellele ka Publisher 2013 vanemaid versioone ning palju teisi kasutatud programme Office müügil. Kui teil on küsimusi MS Publisher 2013 või mõne muu Microsoft programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2013"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad