Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016

MICROSOFT PUBLISHER 2016

61,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Publisher 2016 DTP jaoks – Microsofti eraldiseisev programm ostuversioonina Kirjastus...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 DTP jaoks – Microsofti eraldiseisev programm ostuversioonina

Kirjastus 2016 on populaarne versioon Microsofti mitmekülgne DTP kavandamiseks väljaanded iga ala: see pakub kõiki vajalikke funktsioone loomine professionaalselt projekteeritud ja prinditav reklaammaterjalide kontorite ja ettevõtted ja organisatsioonid , aga ka muid dokumente, nt kooliõpilastelt ja üliõpilastelt, aga ka erakasutajatelt ja füüsilisest isikust ettevõtjatelt: kas äri- või seeriakirjad, flaierid või voldikud, raamatud või brošüürid.

Intuitiivsed tööriistad toetavad nii algajaid kui ka professionaale kõigis funktsionaalsetes valdkondades mitmekülgsete mallide ja intuitiivselt kasutatavate tööriistadega, nt pilditöötluseks ja prinditavate dokumentide küljendamiseks. Kasutajasõbralik kasutajaliides koos kõigi funktsioonide selge paigutusega võimaldab tõhusat tööd küljendusprogrammiga ja mis tahes kvaliteediga keerukate prindikandjate loomist.

MS Publisherile omast sinakasrohelist programmiakna värvi saab näiteks kohandada äsja saadaval olevale teemale "tumehall", mis pakub pilditöötluseks neutraalsemat välimust.

Programmi Publisher 2016 olulisemad funktsioonid ja funktsioonid lühidalt:

  • Teksti ja piltide jaoks on saadaval huvitavad pildiefektid, nagu varjud, valgusefektid, 3D-efektid ja peegeldused.
  • Drag & amp; Pilte, pilte ja graafikat saab intuitiivselt vahetada.
  • Kujundusalal olev veerg on saadaval mitme pildi redigeerimiseks.
  • Interneti-fototeenusega digitaaltrükina väljaannete puhul saab avaldaja dokumendi salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2016 on tavaliselt saadaval ainult MS Office'i versioonide Standard, Professional ja Professional Standard lahutamatu osana, kuid mitte Home & amp; Äri, Office 2016 kodu ja õpilane. Nende kahe väljaande kasutajad, aga ka kasutajad, kes ei kasuta Office'i versiooni, saavad Wiresoftist Publisher 2016 eraldi osta. Ja kuna Publisheri 2016. aasta versiooni toetavad ka vanemad Microsofti operatsioonisüsteemid alates Windows 7-st, saavad tarkvara ostmisest kasu kasutajad, kes soovivad seda jätkata. OneDrive’i Microsofti pilveteenustega ühenduse kaudu saavad need väljaandjad kasutada 2016. aastat ka teistega veebipõhiseks koostööks.

Lisaks Publisher 2016 versioonile pakub Wiresofti veebipood ühe kasutaja versioonina eriti soodsalt ka kõige uuemaid ja vanemaid versioone ning paljusid teisi Office’i programme. Järgmine ülevaade annab üksikasjaliku tutvustuse ning ülevaate Publisher 2016 funktsioonidest ja funktsioonidest.

Microsoft Publisher 2016 funktsionaalse ulatuse ülevaade

Lisaks olemasolevate funktsioonide optimeerimisele pakub Publisher 2016 versioon ka mõningaid uusi funktsioone, eelkõige seoses vabalt saadaoleva graafika ja mallidega, mis on kujundusvalikute valikut veelgi laiendanud.

Publisher 2016 dokumendid ühilduvad ka kolmandate osapoolte programmidega

Tänu Publisher 2016 ja teiste MS Office'i programmide sujuvale koostööle saab küljenduse käigus importida ka Wordi, Exceli jne faile, nagu diagrammid ja tabelid või juba vormindatud tekstid.

Lisaks on küljendusprogramm loomulikult ühilduv paljude levinud standardsete failivormingutega, nagu .JPG ja .PDF, mida saab sellega otse avada.

Publisheris loodud failid salvestatakse Microsofti enda .PUB-vormingus, mida saab avada ka näiteks Adobe küljendusprogrammiga, mille eeliseks on parem ühilduvus koos töötades. Alternatiivina PDF-vormingule on spetsiaalne Microsoft Publisheri failivorming XPS – XML-paberi spetsifikatsiooni jaoks.

Märkus. Erinevalt 2011. aasta versioonist ei saa Publisher 2016 HTML-i põhjal veebisaite luua.

Kujundusmallid on saadaval iga dokumenditüübi jaoks

Kui avate rakenduse Publisher 2016 , kuvab programm laialdase loendi tüüpilistest kujundusmalle kõige levinumates vormingutes: kutsekaartidest A4 flaieriteni ja kirjadeni kuni mitmeleheküljeliste brošüüride ja isegi ulatuslike kataloogideni. Põhidokumendina sisaldab iga mall teatud eelmääratletud elemente, nagu pealkirjad, kategooriate nimed, leheküljenumbrid jne, mida saab seejärel individuaalselt kohandada ja seejärel salvestada uue, isikupärastatud mallina, et need oleksid sarnaste väljaannete jaoks uuesti saadaval.

Samuti saab reguleerida värve, fonte ja vormingut. Algne mall jääb alati alles. Projekteerimise alusdokument ja uus variant on järgmisel korral taas saadaval, mis säästab lisaks professionaalidele ka palju kogenematute aega, sest järgmisel korral saab neile kohe uuesti viidata; Samuti tagab see kõigi sellega loodud väljaannete ühtse välimuse ja identse väljundkvaliteedi.

Kasutage mooduleid identse välimusega väljaannete jaoks

Publisheris saadaolevaid niinimetatud mooduleid saab kasutada ka kirjade, brošüüride ja flaierite ühtse kujunduse säilitamiseks. Levinud kujunduselemente (nt pealkirju) nimetatakse ehitusplokkideks, aga ka tekstiraamideks, veergudeks jne. Kasutajad saavad kasutada Publisher 2016-s juba saadaolevaid ehitusplokke või kujundada nende põhjal oma.

Samuti on võimalik piltidele lisada erinevaid efekte, nagu varjud ja peegeldused, aga ka tekste, et neid rõhutada.

Rakenduses Publisher 2016 on saadaval ka skaleeritav SVG vektorgraafika, mis säilitab alati oma teravuse isegi suurendamisel, ja saadaolevaid 3D-objekte saab vastavalt soovile 360 kraadi pöörata kindla vaateni. näidata.

Pildi ja graafika redigeerimine rakenduses Publisher 2016

Sageli ei kanta fotosid ja graafikat 1:1 Publisheri dokumenti, vaid neid tuleb lõigata või värviliselt kohandada. Kõiki neid ülesandeid saab teha otse paigutuses. Paigutatud pildil topeltklõpsuga avaneb vastav menüü “Image Tools”. Spetsialistid saavad pildi edasiseks muutmiseks kasutada ka muid keerukamaid tööriistu.

Publisher 2016 kujundusalal on ka spetsiaalselt kujundatud veerg mitme pildi redigeerimiseks.

Pildidokumente saab importida Publisheri dokumenti kas arvutist, Microsofti lõikepilditeegist või Internetist Bingi pildiotsingu või veebipõhisest fotoalbumist. Seda tehakse peaaegu intuitiivselt Drag & amp; Drop-funktsioon, mis võimaldab ka koheselt pilte vahetada. Joonlaua funktsiooni kasutades saab need pärast kleepimist või lõikamist millimeetri täpsusega dokumenti paigutada.

Kasutage tekstivälju mitmeleheküljeliste väljaannete jaoks

Kui brošüüri, mis jookseb üle mitme lehekülje ja mida võib-olla katkestavad kastid või graafika, sisestatakse pikem tekst, on tavaliselt raske hinnata ühe välja teksti täpset hulka. Publisheris on saadaval mitmeid praktilisi tööriistu tagamaks, et küljendamisel ükski tekst kahe silma vahele ei jääks: Kui tekstiväljale on sisestatud suur hulk teksti, näitab väike väli vastava raami paremas alanurgas, et seal on veel rohkem. Tekst on olemas. Seejärel saab vastavat tekstiraami kohe hiireklõpsuga suurendada. Kui aga peidetud tekst peaks ilmuma mõnes teises raamis, tehakse seda automaatselt, lingides eelnevalt üksikud tekstiväljad omavahel. See funktsioon on eriti kasulik, kui küljenduse tekste lühendatakse või täiendatakse.

Jagage väljaandja dokumente võrgus

Microsofti pilveteenuste OneDrive kasutajad saavad seal Publisheris loodud dokumente veebis salvestada; adressaadid, kellel on õigus neid töödelda, saavad seejärel juurdepääsu lingi kaudu. Vastavad meiliaadressid saab sisestada isegi otse dokumenti, mis automatiseerib ja kiirendab saatmist. Tänu OneDrive’i usaldusväärsele reaalajas värskendusele ja kõrgetele turbestandarditele on koostöö eriti tõhus.

Pack & amp; Valmistage kõik printimiseks valmis

Praktiline pakett & amp; Go Assistant sisaldab automaatselt kõiki Publisheri dokumendiga lingitud ja printimiseks vajalikke faile (nt fotod, graafika ja fondid) ning pakib need ühte faili; seejärel tuleb see edastada ainult vastavale prinditeenusele või koopiatöökojale või teha kättesaadavaks OneDrive'i kaudu. Publisheri versioon 2016 kasutab pildifailide jaoks ainult RGB-värviruumi, nii et siin pole vaja täiendavaid eelseadistusi, tuleb manustada ainult fonde.

Erinevad prindivalikud igas kvaliteedis

Ajakirjas P Publisher 2016 on saadaval laialdased võimalused flaierite, brošüüride, kutsekaartide ja muude reklaammaterjalide printimiseks. Isikupärastatud kirjade saatmisel on võimalik automaatselt lisada saajate nimed ja muud isikuandmed, näiteks klientide numbrid ja aadressid.

Olenevalt sihtrühmast on soovitud kvaliteediga trükiste tootmiseks saadaval täiendavaid võimalusi. Näiteks saab väljaandja dokumendi luua ka tavalises .JPG-vormingus digiprintimiseks veebipõhise trükiteenuse abil.

Microsoft Publisher 2016 süsteeminõuded

Office'i programm Publisher 2016 on vaikimisi saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. 64-bitine versioon installitakse automaatselt, kuid 32-bitisele operatsioonisüsteemile, millel on x86 protsessor, saab installida ainult 32-bitise versiooni. Sõltuvalt sellest võivad individuaalsed riistvaranõuded üksteisest erineda – näiteks töömälu ja kõvakettaruumi osas. Arvutile kehtivad järgmised miinimumnõuded:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8.1, Windows 10, Windows 11, Windows Server 2012/2012 R2 / 2016/2019/2022
  • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2-ga
  • RAM: 1 GB RAM (32-bitine), 2 GB RAM (64-bitine)
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB
  • Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1024 x 768
  • Graafikakaart: graafika riistvaraliseks kiirendamiseks on vajalik DirectX 10 graafikakaart

Ostke Wiresoftilt lisatasu eest DTP programm Publisher 2016

MS Publisher on MS Office'i versioonide Standard, Professional ja Professional Standard klassikaline komponent ning sellisena pole saadaval eraldi, vaid ainult ühes neist Office'i pakettidest. Saate osta programmi Publisher 2016 ka eraldi Wiresofti veebipoest – see on eelis paljude teiste Microsofti tarkvaraprogrammide pakkujate ees. Teie täiendav eelis Wiresoftiga tarkvara ostmisel: see Publisher 2016 ühe kasutaja litsents ei sisalda mingeid piiranguid, nagu ajaline tellimus koos kohustuslike värskendustega. Seetõttu on teil kaks korda kasulikum osta Publisher 2016 kui üks programm Wiresoftilt.

Lisaks on Wiresoftiga tarkvara ostmine odav ja turvaline: Publisher 2016 ühe kasutaja litsents, mille omandate, pärineb tavaliselt ettevõtte suuremalt hulgilitsentsilt , seega on tegemist nn. Kasutatud tarkvara - selle funktsionaalsus on identne kirjastaja programm, mis hõlmab ka Office Suite 2016 . Kasutatud tarkvarana saame teile pakkuda väljaandjaid selle eriti soodsa hinnaga! Wiresoftiga kasutatud tarkvara ostes ei teki te juriidilist riski, kuna sellega kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud.

Iga Microsofti programmi , mis on saadaval Wiresoftist, kontrollitakse selle tegeliku veatu kasutatavuse suhtes, nii et seda väljaandja tarkvara saab pärast ostmist ja allalaadimist arvutis kohe ilma piiranguteta kasutada. Wiresoft müüb ainult programmi täisversioone, mis on identsed Microsofti avaldatud versioonidega ja pärinevad ainult turvalistest allikatest.

Tarkvara ostmine Wiresoftist on eriti ökonoomne vabakutselistele ja VKEdele, aga ka erakasutajatele, sest nad säästavad raha ja saavad kasu kõigist programmi Publisher 2016 eelistest. Wiresofti tarkvarapoes pole mitte ainult mitmes versioonis MS Publisher, vaid ostuversioonidena ka palju teisi Office’i ja muid Microsofti programme.

Kui teil on küsimusi programmi MS Publisher 2016 või mõne muu Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie nõuandeid e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud