Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT PUBLISHER 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT PUBLISHER 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10133
 • 164-07733
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
44,90 € * 48,90 € * (8,18% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Runtime Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
Süsteem  Windows (32bit/64bit)
Terminal server Ühilduv


Publisher 2016 on Microsofti mitmekülgse DTP-programmi populaarne versioon trükiste kujundamiseks igas valdkonnas: see pakub kõiki funktsioone, mida on vaja professionaalselt kujundatud ja trükivalmis reklaammaterjalide loomiseks kontoritele, organisatsioonidele ja ettevõtetele, aga ka muude dokumentide jaoks, nt. see pakub kõiki funktsioone, mida on vaja professionaalselt kujundatud ja trükivalmis reklaammaterjalide loomiseks kontoritele, organisatsioonidele ja ettevõtetele, aga ka muudele dokumentidele, nt õpilastele ja üliõpilastele, aga ka erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele: olgu selleks siis äri- või vormikirjad, flaierid või voldikud, raamatud või brošüürid. Intuitiivsed tööriistad toetavad nii algajat kui ka professionaali kõigis funktsionaalsetes valdkondades mitmekülgsete mallide ning intuitiivselt kasutatavate tööriistadega, nt pilditöötluse ja kujunduse jaoks, et luua trükivalmis dokumente. Kasutajasõbralik kasutajaliides koos kõigi funktsioonide selge paigutusega võimaldab tõhusat tööd küljendusprogrammiga ja keerukate trükiste loomist mis tahes kvaliteediga.

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT PUBLISHER 2016"

Publisher 2016 for DTP - Microsoft eraldiseisev programm ostuversioonina

Publisher 2016 on Microsoft mitmekülgse DTP-programmi populaarne versioon trükiste kujundamiseks igas valdkonnas: see pakub kõiki funktsioone, mida on vaja professionaalselt kujundatud ja trükivalmis reklaammaterjalide loomiseks kontoritele, organisatsioonidele ja ettevõtetele, aga ka muudele dokumentidele, näiteks õpilastele ja üliõpilastele, aga ka erakasutajatele ja füüsilisest isikust ettevõtjatele: kas äri- või sarjakiri, flaier või voldik, raamat või brošüür.

Intuitiivsed tööriistad toetavad nii algajaid kui ka professionaale kõigis funktsionaalsetes valdkondades mitmekülgsete mallide ning intuitiivsete pilditöötlus- ja kujundusvahendite abil, et luua trükikõlblikke dokumente. Kasutajasõbralik kasutajaliides koos kõigi funktsioonide selge paigutusega võimaldab tõhusat tööd küljendusprogrammiga ja keerulise trükimeedia loomist mis tahes kvaliteediga.

Programmiakna sinakas-rohelist värvi, mis on tüüpiline MS Publisher le, saab kohandada näiteks uue saadaval oleva "Dark Gray" teemaga, mis pakub neutraalsemat välimust pilditöötluseks.

Publisher 2016 kõige olulisemad funktsioonid ja omadused lühidalt kokku võetud:

 • Tekstide ja piltide jaoks on saadaval huvitavad pildiefektid, nagu varjud, helendavad efektid, 3D-efektid ja peegeldused.
 • Pilte ja graafikat saab vahetada intuitiivselt drag & drop'i abil.
 • Mitme pildi redigeerimiseks on saadaval kujundusala veerg.
 • Veebipõhise fototeenusega digitaaltrükisena avaldamiseks saab Publisher dokumendi salvestada ka JPG-vormingus.

Publisher 2016 on tavaliselt saadaval ainult MS Office Standard , Professional ja Professional Standard, kuid mitte Home & Business, Office 2016 Home ja Student versioonide alalise osana. Nende kahe väljaande kasutajad, samuti kasutajad, kes ei kasuta Office versiooni, võivad osta Publisher 2016 ka eraldi Wiresoft st. Ja kuna Publisher 2016. aasta versiooni toetavad ka vanemad Microsoft operatsioonisüsteemid alates Windows 7-st, on tarkvara ostmisest kasu kasutajatele, kes soovivad seda ka edaspidi kasutada. Tänu Microsoft pilveteenuste OneDrive'i ühendusele saavad nad kasutada ka Publisher 2016-i koos teistega veebipõhiseks koostööks.

Wiresoft veebipoest saate Publisher 2016 ja paljude teiste programmide Office kõige uuemad ja vanemad versioonid eriti soodsate hindadega ühe kasutajaga versioonina. Järgnev ülevaade annab üksikasjaliku sissejuhatuse ja tutvustab Publisher 2016 funktsioone ja funktsioone.

Ülevaade Microsoft Publisher 2016 funktsioonide valikust

Versioon Publisher 2016 pakub lisaks juba olemasolevate funktsioonide optimeerimisele ka mõningaid uuendusi, eriti vabalt kättesaadava graafika ja mallide osas, mille puhul on kujundusvõimaluste valik veelgi laienenud.

Publisher 2016 dokumendid ühilduvad ka kolmandate osapoolte programmidega

Tänu Publisher 2016 sujuvale koostööle teiste MS Office programmidega saab kujundamise ajal importida ka Wordi, Exceli jne faile, näiteks graafikuid ja tabeleid või juba vormindatud tekste.

Lisaks ühildub kujundusprogramm loomulikult paljude populaarsete Standard failivormingutega, nagu näiteks .JPG ja .PDF, mida saab sellega otse avada.

Publisher s loodud failid salvestatakse Microsoft enda .PUB-vormingus, mida saab avada ka näiteks Adobe'i küljendusprogrammiga, mis pakub koos töötamisel parema ühilduvuse eelist. Alternatiivina PDF-vormingule on olemas spetsiaalne Microsoft Publisher failivorming .XPS - XML Paper Specification.

Märkus: Erinevalt 2011. aasta versioonist ei saa Publisher 2016 siiski luua HTML-põhiseid veebilehti.

Iga dokumenditüübi jaoks saadaval olevad kujundusmallid

Kui avate Publisher 2016-i, kuvab programm ulatusliku loetelu tüüpilistest kujundusmallidest kõige levinumates formaatides: alates kutsekaartidest kuni A4-välilehtede ja kirjadeni, mitme lehekülje pikkuste brošüüride ja isegi ulatuslike kataloogideni. Iga mall sisaldab teatavaid ettemääratud elemente nagu põhidokument, näiteks pealkirjad, jaotiste pealkirjad, leheküljenumbrid jne, mida saab seejärel ka kohandada ja seejärel salvestada uue, isikupärastatud mallina, et need oleksid sarnaste väljaannete jaoks uuesti kättesaadavad.

Samuti saab kohandada nii värve kui ka kirjatüüpe ja vormingut. Algne mall jääb alati alles. See tähendab, et põhidisaini dokument ja uus variant on järgmisel korral jälle saadaval, mis säästab mitte ainult professionaalidele, vaid ka kogenematuile kasutajatele palju aega, sest nad saavad järgmisel korral kohe uuesti selle juurde tagasi pöörduda; lisaks tagab see kõigi sellega loodud trükiste ühtlase välimuse ja ühesuguse väljundkvaliteedi.

Identse välimusega trükiste ehitusplokkide kasutamine

Publisher s saadaval olevaid nn ehitusplokke saab kasutada ka selleks, et säilitada ühtne kujundus kõikides postitustes, brošüürides ja flaierites. Ehitusplokid on tavalised kujunduselemente, nagu pealkirjad, samuti tekstiraamid, veerud jne. Kasutajad saavad kasutada Publisher 2016-s juba olemasolevaid ehitusplokke või kujundada nende põhjal omaenda.

Lisaks on võimalik lisada erinevaid efekte, nagu varjud ja peegeldused, nii piltidele kui ka tekstidele, et neid esile tõsta.

Publisher 2016 pakub ka skaleeritavat SVG-vektorgraafikat, mis säilitab alati oma teravuse ka suurendatud kujul, ning samuti saadaval olevaid 3D-objekte saab soovi korral 360 kraadi keerata, et näidata konkreetset vaatepilti.

Pildi ja graafika redigeerimine Publisher 2016'is

Sageli ei kanta fotosid ja graafikat 1:1 Publisher dokumenti üle, vaid neid tuleb kärpida või värvi kohandada. Kõiki neid ülesandeid saab täita otse kujunduses. Paigaldatud pildil topeltklõpsates avaneb vastav menüü "Pilditööriistad". Spetsialistid saavad kasutada ka muid keerulisemaid vahendeid, et pilti veelgi rohkem muuta.

Publisher 2016 pakub ka kujundusalas spetsiaalset veergu mitme pildi redigeerimiseks.

Pildidokumente saab Publisher dokumenti importida kas arvutist, Microsoft ClipArt'i raamatukogust või internetist Bingi pildiotsingu kaudu või veebipõhisest fotoalbumist. See toimub peaaegu intuitiivselt drag & drop-funktsiooni abil, mis võimaldab ka pilte kohe vahetada. Pärast sisestamist või kärpimist saab need seejärel joonlaua funktsiooni abil dokumendis millimeetri täpsusega paigutada.

Tekstiväljade kasutamine mitmeleheküljeliste väljaannete jaoks

Kui pikem tekst tuleb sisestada brošüüri, mis ulatub üle mitme lehekülje ja mida võib-olla katkestavad ka kastid või graafika, on tavaliselt raske hinnata teksti täpset mahtu ühel väljal. Publisher pakub mitmeid praktilisi vahendeid, et tagada, et kujundamisel ei jääks ükski tekst tähelepanuta: Kui tekstiväljale sisestatakse suurem tekst, näitab väike kast asjaomase raami paremal allosas ellipsiga, et tekst on suurem. Seejärel saab kõnealust tekstiraami hiireklikiga kohe suurendada. Kui aga peidetud tekst peaks ilmuma teises raamis, siis toimub see automaatselt, sidudes eelnevalt üksikud tekstiväljad omavahel. See funktsioon on eriti praktiline, kui tekste lühendatakse või täiendatakse paigutuses.

Publisher dokumentide jagamine veebis

Microsoft OneDrive'i pilveteenuse kasutajad saavad salvestada Publisher s loodud dokumente veebis. Vastuvõtjad, kellel on õigus dokumente muuta, saavad neile seejärel lingi kaudu juurdepääsu. E-posti aadressid saab isegi otse dokumenti sisestada, automatiseerides ja kiirendades saatmisprotsessi. Tänu OneDrive'i usaldusväärsetele reaalajas toimuvatele uuendustele ja kõrgetele turvastandarditele on ka koostöö eriti tõhus.

Kõik on Pack & Go abil trükivalmis

Selleks, et tagada soovitud kvaliteediga pildid ja kirjatüübid professionaalsete teenusepakkujate kaudu printimisel, kogub praktiline Pack & Go viisard automaatselt kõik Publisher dokumendiga seotud ja printimiseks vajalikud failid (näiteks fotod, graafika ja kirjatüübid) ning pakib need ühte faili; seejärel tuleb see vaid saata vastavale trükiteenusele või koopiamüüjale või teha kättesaadavaks ka OneDrive'i kaudu. Publisher versioon 2016 kasutab pildifailide jaoks ainult RGB-värviruumi, seega ei ole siinkohal edasine eelseadistamine vajalik, ainult kirjatüübid tuleb veel sisse põimida.

Lai valik trükkimisvõimalusi igas kvaliteedis

Flaierite, brošüüride, kutsekaartide ja muude reklaammaterjalide trükkimiseks pakubPublisher 2016 ulatuslikke võimalusi. Isikupärastatud postituste saatmisel on näiteks võimalik automaatselt lisada nii saajate nimed kui ka muud isiklikud andmed, näiteks kliendinumbrid ja aadressid, individuaalselt.

Sõltuvalt sihtrühmast on võimalik kasutada täiendavaid võimalusi soovitud kvaliteediga trükiste loomiseks. Näiteks saab Publisher dokumendi luua ka tavalises .JPG-vormingus, et seda saaks veebipõhise trükiteenuse abil digitaalselt printida.

Microsoft Publisher 2016 süsteeminõuded

Office programm Publisher 2016 on vaikimisi saadaval kahes versioonis: 32-bitine ja 64-bitine. 64-bitine versioon paigaldatakse automaatselt, kuid ainult 32-bitist versiooni saab paigaldada 32-bitise x86-protsessoriga operatsioonisüsteemi. Sõltuvalt sellest võivad individuaalsed nõuded riistvarale erineda - näiteks mälu ja kõvaketta ruumi osas. Kohaldatakse järgmisi minimaalseid arvutinõudeid:

 • Operatsioonisüsteemid: Windows 7 või uuem, Windows Server 2012 R2 või Windows Server 2012, Windows 10 Server
 • Protsessor: x86- või x64-bitine protsessor vähemalt 1 GHz ja SSE2
 • Mälu: 1 GB RAM (32-bit), 2 GB RAM (64-bit)
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3,0 GB
 • Ekraan: minimaalne resolutsioon 1024 x 768
 • Graafikakaart: DirectX 10 graafikakaart on vajalik graafika riistvara kiirendamiseks

DTP programmi Publisher 2016 osta ekstra odav kell Wiresoft

MS Publisher on klassikaline komponent MS Office-Versioonide Standard, Professional kui ka Professional Standard ja sellisena mitte eraldi, vaid ainult ühes neist Office-pakettides saadaval. Wiresoft veebipoes saate osta Publisher 2016-i ka eraldi - see on eelis paljude teiste Microsoft tarkvaraprogrammide pakkujate ees. Teie edasine eelis tarkvara ostmisel Wiresoft ga: See Publisher 2016 ühe kasutaja litsents ei sisalda mingeid piiranguid, nagu näiteks ajaliselt piiratud tellimus koos kohustuslike uuendustega. Seetõttu tasub teil kahekordselt ära osta Publisher 2016 Wiresoft st ühe programmina.

Lisaks on tarkvara ostmine Wiresoft st odav ja turvaline: ostetud Publisher 2016 ühe kasutaja litsents pärineb tavaliselt ettevõtte suuremast mahulitsentsist, st tegemist on nn kasutatud tarkvaraga - selle tarkvara funktsionaalne ulatus on identne Publisher programmiga, mis on ka Office Suite 2016 koosseisus. Kasutatud tarkvarana saame teile Publisher pakkuda selle eriti madala hinnaga! Kasutatud tarkvara ostmisel Wiresoft kaudu ei ole teil mingeid õiguslikke riske, sest kauplemine on seadusega selgesõnaliselt lubatud.

Iga Wiresoft pakutavat Microsoft programmi  on testitud tegeliku ja laitmatu kasutatavuse suhtes, nii et seda Publisher tarkvara saab teie arvutis kohe pärast ostu ja allalaadimist piiranguteta kasutada. Wiresoft müüb ainult selliseid programmi täisversioone, mis on identsed Microsoft avaldatud versioonidega ja pärinevad samuti ainult turvalistest allikatest.

Tarkvara ostmine Wiresoft lt on eriti ökonoomne vabakutselistele ja VKEdele, aga ka erakasutajatele, sest nad säästavad raha ja saavad samal ajal kasu kõigist eelistest, mida Publisher 2016 pakub. Wiresoft tarkvarapoes on lisaks MS Publisher le mitmes versioonis ka paljud teised Office- samuti muud Microsoft programmid ostuversioonina.

Kui teil on küsimusi MS Publisher 2016 või mõne muu Microsoft programmi kohta, kasutage lihtsalt meie nõuandeid e-posti, telefoni või chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT PUBLISHER 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad