Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

74,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Outlook for Mac 2016 – end tõestanud Office’i tarkvara, mida saab kasutada MacOS-is...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook for Mac 2016 – end tõestanud Office’i tarkvara, mida saab kasutada MacOS-is – ühe programmina

Microsoft Outlook for Mac 2016 on veel laialt levinud versiooni proovitud Office programmi, mis mitte ainult haldab igapäevaselt e-mail, vaid ka kontakte, kohtumisi ja ülesandeid keskselt ja saab korraldada tuua igapäevatöösse rohkem tõhusust.

Outlook for Mac 2016 iseloomustab laias valikus praktilisi funktsioone ja kasulikke funktsioone, et toetada tootlikkust kontoris: Professionals samuti algajatele toetavad tegemisel kõiki igapäevaseid ülesandeid veelgi lihtsamaks täielik. Laialdased otsinguvõimalused aitavad näiteks hallata palju e-kirju, sisu ja kontakte. Eelkõige ei ole sagedane failimanuste saatmine Outlook for Mac 2016 abil tänu mitmetele uutele võimalustele mitte ainult kiirem, vaid ka turvalisem. Veel üks uus funktsioon on võimalus määrata üksikutele adressaatidele saadetud failidele individuaalsed õigused.

Outlook for Mac 2016 selgelt organiseeritud navigeerimisribadega on olenevalt rakendusest kõik vajalikud funktsioonid kiiresti saadaval – meilide, ülesannete, kontaktide ja kalendrikirjete jaoks. Selleks on Outlook for Mac 2016 töölaualiides ümber kujundatud, nüüd on see ka puutetundlikult optimeeritud.

Saate osta Wiresoftist soodsalt

MS Outlook for Mac 2016 ühe programmina – muidu on see tavapoodides peaaegu eranditult saadaval vaid Mac 2016 Office’i versiooni osana. Lisaks leiate Wiresofti veebipoest mitte ainult Outlook for Maci 2016. aasta versiooni, vaid ka meilitarkvara vanema või uusima versiooni.

Outlook for Mac 2016 uued olulised ja kasulikud funktsioonid

Maci kasutajad, kellele meeldib Outlooki kasutada e-kirjade, kontaktide ja kohtumiste korraldamiseks, saavad kasu nii allpool kirjeldatud uutest funktsioonidest kui ka olemasolevate funktsioonide täiustustest. Need mitte ainult ei aita kasutajatel igapäevasest e-kirjade tulvast paremini aru saada, vaid muudavad ka sisu ja dokumentide haldamise palju kiiremaks. Samuti saab tõhusamalt hallata ülesannete koordineerimist.

Nutikad otsingukaustad e-kirjade ja muu sisu koheseks leidmiseks

Virtuaalse otsingukausta seadistamisega saavad Maci kasutajad välja filtreerida e-kirjad või muud elemendid rakenduses Outlook 2016 ja kuvada need eraldi kaustas, mis vastavad teatud kindlale otsingukriteeriumile. Üheks võimalikuks rakenduseks on näiteks kõigi Outlooki postkasti lugemata kirjade kuvamine, mis on automaatselt erinevatesse kaustadesse salvestatud. Arukat otsingukausta saab kasutada ka konkreetsete inimrühmade ja kontaktide otsimiseks.

Otsingut saab muuta ka ripploendi "Uus otsinguala" abil, muutes sellega praegust kausta või postkasti.

Täiustatud selgus manuste otsimisel

Outlook for Mac 2016 pakub nüüd paremat ülevaadet kui varem, kui otsite faile, mis saadetakse e-kirja manusena: klõpsake lihtsalt nuppu "Manusta fail" ja kirja saatjale kuvatakse loend kõik failid, mis olid viimati kasutati. Kui loend sisaldab sobivat faili, saab selle uue klõpsuga kohe manusena lisada. Paljudel juhtudel muudab see funktsioon vaevarikka otsingu kaustastruktuurides üleliigseks. Iga manuse jaoks on saadaval ka erinevate funktsioonidega rippmenüü, nii et seda saab ka ühe klõpsuga avada, salvestada, kopeerida või kustutada.

Saatke ulatuslikke manuseid veelgi kiiremini OneDrive'i kaudu

Suuremate manustega e-kirjade saatmine on muutunud ka rakendusega Outlook for Mac 2016 veelgi mugavamaks – eeldusel, et Maci kasutaja kasutab Microsofti failimajutusteenust OneDrive. Iga faili, mis seal saadaval, ei pea enam e-kirja manusena uuesti üles laadima, piisab vastava lingi kopeerimisest e-kirja. See kiirendab oluliselt suuremate failimanuste saatmist ning vähendab oluliselt ka e-posti postkastis olevate andmete hulka. Kõigile OneDrive'i salvestatud failidele saab määrata ka üksikutele adressaatidele individuaalselt määratletud õigused (nt lugemise, muutmise jne).

Puutetundlikult optimeeritud ja ühtsem Outlook for Mac 2016 kasutajaliides

Microsoft on moderniseerinud ka rakenduse Outlook for Mac 2016 kasutajaliidest, nii et see näeb nüüd välja sarnane Office'i Windowsi versiooniga – selle eeliseks on see, et kasutajad saavad erinevatel versioonidel hõlpsamini orienteeruda. lõppseadmed. Outlook ja ka teised 2016. aasta versiooni Office'i programmid toetavad paremini ka Maci tüüpilisi atribuute ja funktsioone, näiteks kõrge eraldusvõimega võrkkesta kuva, täisekraani režiimi ja mitme puutega žeste. Välimuse standardiseerimise käigus optimeeriti Outlook ka puutetundlikuks tööks, et programmi saaks juhtida integreerides pühkimisliigutusi - nn swipes. Žestid "Pühkige vasakule" ja "Pühkige paremale" saab määrata järgmiste toimingute jaoks: "Märgi loetuks", "Kustuta", "Märgi", "Arhiivi" ja "Puudub".

Segaduse funktsioon

Suure osa igapäevasest kontoritööst moodustab sageli e-kirjade sorteerimine, sest postkastid on järjest enam ummistunud ebaolulistest kirjadest või isegi rämpspostist ning muudavad ülevaate keeruliseks – siin võib abiks olla "Segaduse" tööriist, mis eraldab Olulised ja ebaolulised kirjad saabuvad automaatselt ning viimased sorteeritakse automaatselt eraldi "rämpsposti" kausta. Samal ajal tuvastatakse ja deaktiveeritakse potentsiaalselt ohtlik sisu, nagu kahjulikud lingid või manused.

Tagamaks, et valesti sorteeritud e-kirjad ei jääks kahe silma vahele, saadab Outlook iga päev kokkuvõtte kõigist sinna salvestatud meilidest.

Clutter "loeb" ka kasutaja käitumist selles osas, et funktsioon saab registreerida, millised kirjad avatakse esimesena, millised loetakse hiljem ja milliseid täielikult ignoreeritakse. Selle tulemusel õpib programm iseseisvalt, nii et see täiustab automaatselt otsingufiltreid ja -kriteeriume.

E-kirjade saatmisel lugege ja edastage kinnitust

Et e-kirja saatja saaks jälgida, kas adressaat on selle kätte saanud ja lugenud, pakub Outlook for Mac 2016 esimesel juhul kohaletoimetamise kinnitust, et kõnealune e-kiri on tõesti konkreetsesse postkasti toimetatud. ja ja teisel juhul, lugemiskinnituse kujul lühikese sõnumi saatja kui e-mail on avatud.

Kasutage sarnaste või standardsete sõnumite jaoks meilimalle

Igapäevane meililiiklus koosneb sageli vaikimisi saadetud kirjadest, mille sisu muutub vaid veidi, nt uue kuupäeva tõttu vms. Selle asemel, et selliseid e-kirju iga kord koostada, saab luua malle ja salvestatakse Outlook for Mac 2016, mis siis ainult tuleb ajakohastada vajaduse enne saatmist.

Meilisõnumite saatmise hilinemine

Outlook for Mac 2016-l on nüüd võimalus saata e-kirju viivitusega. Valikuga "Saada hiljem" saab määrata saatmiseks kindla kuupäeva ja kellaaja, mis võib olla ka näiteks pärast tööd. Vastavad e-kirjad saadetakse seega ka siis, kui Outlook pole arvutis enam avatud.

Rohkem kasulikke abitööriistu ja -funktsioone rakenduses Outlook for Mac 2016

Eriti kui kasutajad peavad korraldama ja haldama suurt hulka projekte, hõlbustavad ja kiirendavad igapäevatööd ka järgmised tööriistad:

 • SetDefaultMailApp muudab Outlooki Maci vaikemeilirakenduseks. See tähendab, et Outlook käivitub automaatselt, kui näiteks Interneti-kasutaja klõpsab sõnumi kirjutamiseks lingil.
 • ResetRecentAddresses kustutab korraga kõik automaatsed aadressisoovitused uue meili jaoks. See funktsioon on eriti kasulik siis, kui teatud osalejatega projekt on lõppenud ja järgmise projekti jaoks pole vastavaid kontakte enam vaja.
 • Kiirjuurdepääsu tööriistaribal saab sageli kasutatavaid käske hõlpsasti defineerida.
 • Väga erinevatelt äripartneritelt saabuvaid e-kirju saab reeglite abil automaatselt sorteerida kaustadesse. See välistab vajaduse käsitsi sortida.
 • Kuna Outlook on palju enamat kui lihtsalt e-posti programm, kuvatakse akna allosas ka kõik muud funktsioonid, nagu kalender, inimesed, ülesanded ja märkmed, nii et kasutajad saavad nende vahel ühe klõpsuga vahetada. Olenevalt valitud vaatest muutuvad nii menüüribal kuvatavad käsud kui ka vastav teave olekuribal.

Süsteeminõuded Microsoft Outlook 2016 kasutamiseks Macis

Allpool loetletud teave esindab miinimumnõudeid Outlook for Mac 2016 kasutamiseks Apple'i seadmes. Outlook 2016 for Mac on saadaval ainult 64-bitise rakendusena.

 • Operatsioonisüsteem: üks kolmest uusimast macOS-i operatsioonisüsteemist (Mac OS X 10.10 või uuem)
 • iPad ja iPhone: vähemalt iOS 8.0 või uuem
 • Protsessor: Intel
 • RAM: vähemalt 4 GB
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

Erinevalt arvutiversioonist pakub Outlook for Mac 2016 järgmist:

Outlook 2016 Maci versioonil on erinevalt Windowsi versioonist järgmised funktsioonid.

 • Tabeleid saab sisestada Wordi/Exceli meilidesse.
 • Kõrvuti saab kuvada kuni kolme kalendrit.
 • Kõnepostisõnumeid saab teisendada tekstiks ja saata meili või tekstisõnumina.
 • IRM-i (Information Rights Management) juhiste jaoks toetab Outlook for Mac 2016 nüüd ka Active Directory ja Azure-põhiseid õiguste haldusteenuseid (RMS).

Ostke Outlook for Mac 2016 Office Suite'i eraldiseisva programmina taskukohase hinnaga Wiresoftist

Outlook for Mac 2016 on Microsofti Office'i komplekti tüüpiline komponent ja tavaliselt pole see poodides eraldi saadaval. Wiresofti tarkvarapoest saate Outlook for Mac 2016 osta ka ühe ostuversioonina – erinevalt enamikust teistest Microsofti tarkvara müüjatest, kes sageli pakuvad programmi ainult tellimusversioonina.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga tähendab kahekordset kasu, sest saate Outlook for Mac 2016 eraldi ilma Office Suiteita ja väga madala hinnaga! Väiksemad ettevõtted, kelle jaoks hulgilitsents ei ole mõttekas, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja Outlooki erakasutajad saavad oma Microsofti programmide vajadused eriti säästlikult rahuldada, ostes Wiresoftilt tarkvara.

Need on teie eelised, kui ostate Outlook for Mac 2016 ühe kasutaja litsentsina:

 • Ostate ühe kasutaja litsentsi ostuversioonina.
 • See tähendab, et te ei ole kohustatud tellima tasulisi värskendusi.
 • Pikemas perspektiivis on see Outlook for Mac 2016 versioon odavam.
 • Ostetud versioon on registreeritud ainult teile ja keegi teine seda ei kasuta.
 • Sellel Outlook for Mac 2016 litsentsil puuduvad funktsionaalsed piirangud.

Tarkvara ostmine Wiresoftiga on kindel panus: Wiresofti pakutav kasutatud tarkvara on kas osa suuremast mahulitsentsist või nn kasutatud tarkvara – ja igal juhul täiesti legaalne toode. - ja seega ilma Risk teile: Kuna Euroopa seadusandja on selgelt lubatud kauplemise kasutatud tarkvara! Eelmine ostja seda enam ei kasuta ja seepärast on see desinstallitud, nii et seda saab nüüd uuesti installida ja tavapäraselt kasutada.

Lisaks kontrolliti iga Wiresofti müügiks pakutud Microsofti programmi tegelikku funktsionaalsust ja kestust, nii et seda saab pärast arvutis aktiveerimist kasutada nagu kõiki tavalisi Microsofti tarkvaratooteid. Teie ostetud Microsofti programmi täisversioon on identne vastavate kaubanduslikult saadaolevate versioonide ja väljaannetega.

Wiresofti tarkvarapoest leiate rakenduse Outlook for Mac 2016 ja selle muud versioonid, samuti muud Office'i programmid Macile, aga ka palju muid Microsofti programme Maci versioonidena. p>

Kui teil on küsimusi programmi Outlook for Mac 2016 või mõne muu programmi kohta, kasutage lihtsalt meie e-posti, telefoni või vestluse teel saadud ekspertide nõuandeid.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud