Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10145
 • 36F-00341
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
50,90 € * 55,90 € * (8,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Microsoft Outlook for Mac 2016 on endiselt palju kasutatud versioon tõestatud -programmist, millega saab tsentraalselt hallata ja organiseerida mitte ainult igapäevast e-posti liiklust, vaid ka kontakte, kohtumisi ja ülesandeid, et tuua rohkem tõhusust - igapäevaellu. Office Business Outlook for Mac 2016 iseloomustab suur hulk praktilisi funktsioone ja kasulikke funktsioone, mis toetavad tööviljakust kontoris: Nii professionaalid kui ka algajad saavad toetust kõigi igapäevaste ülesannete täitmisel veelgi lihtsamalt. Ulatuslikud otsinguvõimalused aitavad näiteks hallata paljusid e-kirju, sisu ja kontakte. Eelkõige ei ole sagedane failimanuste saatmine tänu mitmetele uutele võimalustele for Mac 2016 abil mitte ainult kiirem, vaid ka turvalisem. Teine uus funktsioon on võimalus määrata individuaalsed õigused saadetud failidele üksikutele adressaatidele. Outlook

Täiendavate küsimuste korral toote kohta võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"

Microsoft Outlook for Mac 2016 - tõestatud Office tarkvara macOS-i all kasutamiseks - iseseisva programmina

Microsoft Outlook for Mac 2016 on endiselt palju kasutatav versioon järeleproovitud programmist Office, mida saab kasutada mitte ainult igapäevase e-posti liikumise, vaid ka kontaktide, kohtumiste ja ülesannete tsentraalseks haldamiseks ja korraldamiseks, et tuua igapäevaellu rohkem tõhusust aadressil Business.

Outlook for Mac 2016-i iseloomustab suur hulk praktilisi funktsioone ja kasulikke funktsioone, mis toetavad tootlikkust kontoris: Nii professionaalid kui ka algajad saavad toetust kõigi igapäevaste ülesannete täitmisel veelgi lihtsamalt. Ulatuslikud otsinguvõimalused aitavad näiteks hallata paljusid e-kirju, sisu ja kontakte. Eelkõige ei ole sagedane failimanuste saatmine tänu mitmetele uutele võimalustele Outlook for Mac 2016 abil mitte ainult kiirem, vaid ka turvalisem. Teine uus funktsioon on võimalus määrata individuaalsed õigused saadetud failidele üksikutele adressaatidele.

Outlook for Mac 2016 selgelt korraldatud navigatsiooniribade abil on kõik vajalikud funktsioonid sõltuvalt rakendusest kiiresti kättesaadavad - e-kirjad, ülesanded, kontaktid ja kalendrikanded. Ka Desktop liides Outlook for Mac 2016 on ümber kujundatud ja nüüd on see optimeeritud puutetundlikuks.

MS Outlook for Mac 2016 saab soodsalt osta eraldi programmina aadressil Wiresoft - muidu on see saadaval tavapoodides peaaegu eranditult osana Office versioonist Mac 2016. Lisaks sellele leiate Wiresoft veebipoest mitte ainult Outlook for Mac 2016 versiooni, vaid ka e-posti tarkvara vanema või uusima versiooni.

Outlook for Mac 2016 olulised ja praktilised uued funktsioonid

Mac User, kellele meeldib kasutada Outlook e-posti, kontaktide ja kohtumiste korraldamiseks, saavad kasu allpool kirjeldatud uutest funktsioonidest ja olemasolevate funktsioonide täiustustest. Need ei aita kasutajatel mitte ainult paremini toime tulla igapäevase e-kirjade tulvaga, vaid muudavad ka sisu ja dokumentide haldamise palju kiiremaks. Samuti saab ülesannete koordineerimist veelgi tõhusamalt hallata.

Intelligentsed otsingukaustad e-kirjade ja muu sisu koheseks leidmiseks

Virtuaalse otsingukausta loomisega saab MacUser filtreerida e-kirju või muid elemente Outlook 2016 ja kuvada need oma kaustas, mis vastavad teatud eelnevalt määratud otsingukriteeriumile. Üks võimalik rakendus on näiteks kõigi lugemata e-kirjade kuvamine Outlook postkastis, mis on automaatselt salvestatud erinevatesse kaustadesse. Samamoodi saab intelligentset otsingukausta kasutada konkreetselt teatud inimeste ja kontaktide rühmade otsimiseks.

Otsingut saab muuta ka rippmenüüst "Uus otsinguala", mis muudab praegust kausta või postkasti.

Parem selgus manuste otsimisel

Outlook for Mac 2016 pakub nüüd varasemast paremat ülevaadet e-kirja manusena saadetud failide otsimisel: klõpsake lihtsalt nupule "Manustage fail" ja sõnumi saatja saab nimekirja kõikidest viimati kasutatud failidest. Kui nimekiri sisaldab sobivat faili, saab selle kohe lisada järgmise klõpsuga. Paljudel juhtudel välistab see funktsioon tülikama otsingu kaustastruktuurides. Iga manuse jaoks on saadaval ka rippmenüü, kus on erinevad funktsioonid, et avada, salvestada, kopeerida või kustutada see ühe klõpsuga.

Suurte manuste veelgi kiirem saatmine OneDrive'i kaudu

Suurte manustega e-kirjade saatmine on Outlook for Mac 2016 abil muutunud veelgi mugavamaks - eeldusel, et MacUser kasutab Microsoft failihostingteenust OneDrive. Iga faili, mis on seal saadaval, ei pea enam uuesti üles laadima e-kirja manusena, vaid piisab vastava lingi kopeerimisest e-kirja. See kiirendab märkimisväärselt suurte failimanuste saatmist ja vähendab oluliselt ka e-posti postkastis olevate andmete hulka. Kõigile OneDrive'is salvestatud failidele saab määrata ka individuaalselt määratletud õigused (nt lugemine, muutmine jne) üksikutele adressaatidele.

Puutetundlikum ja ühtlasem kasutajaliides Outlook for Mac 2016

Microsoft on uuendanud ka Outlook for Mac 2016 kasutajaliidese, nii et see näeb nüüd välja sarnaselt Windows versiooniga Office - selle eeliseks on, et User on erinevates lõppseadmetes lihtsamini leitav. Outlook nagu ka teised Office programmid 2016. aasta versioonis toetavad ka paremini Macidele tüüpilisi omadusi ja funktsioone, näiteks kõrge resolutsiooniga Retina-ekraani, täisekraani režiimi ja ka multi-touch-žeste. Välimuse ühtlustamise käigus optimeeriti Outlook ka puutetundlikuks kasutamiseks, nii et programmi saab juhtida, integreerides pühkimisliigutused. Liigutusi "pühkige vasakule" ja "pühkige paremale" saab määrata järgmiste toimingute jaoks: "Märgi loetud", "Kustuta", "Märgi", "Arhiiv" ja "Ei ole".

Clutter funktsioon

E-kirjade sorteerimine võtab sageli suure osa igapäevasest kontoritööst, sest postkastid ummistuvad üha enam ebaoluliste sõnumite või isegi rämpspostiga, mistõttu on raske neis silma peal hoida - siinkohal tuleb appi tööriist "Clutter", sest see eraldab automaatselt olulised ja ebaolulised e-kirjad nende saabumisel ning sorteerib viimased oma "rämpsposti" kausta. Samal ajal tuvastatakse ja deaktiveeritakse potentsiaalselt ohtlik sisu, näiteks kahjulikud lingid või manused.

Et tagada, et valesti sorteeritud kirjad ei jääks kahe silma vahele, saadab Outlook iga päev kokkuvõtte kõigist seal salvestatud kirjadest.

Clutter "loeb" ka kasutaja käitumist, registreerides, milliseid e-kirju avatakse esimesena, milliseid loetakse hiljem ja milliseid ignoreeritakse täielikult. Sel viisil õpib programm ise, nii et see parandab automaatselt otsingufiltreid ja -kriteeriume.

E-kirjade saatmisel lugemise ja edastamise kinnitus

Selleks, et e-kirja saatja saaks jälgida, kas saaja on selle kätte saanud ja lugenud, pakub Outlook for Mac 2016 esimesel juhul kättetoimetamise kinnitust, et kõnealune e-kiri on tegelikult konkreetsesse postkasti toimetatud, ja teisel juhul lugemise kinnitust, mis antakse saatjale lühikese sõnumi kujul, kui e-kiri on avatud.

Kasutage sarnaste või Standard sõnumite jaoks e-posti malle

Igapäevane e-posti liiklus koosneb sageli vaikimisi saadetud sõnumitest, mille sisu muutub vaid pisut, nt uus kuupäev jne. Selle asemel, et selliseid kirju iga kord uuesti koostada, saab Outlook for Mac 2016-s selleks otstarbeks koostada ja salvestada malle, mida tuleb siis enne saatmist ainult vastavalt vajadusele uuendada.

Viivitatud e-kirjade saatmine

Outlook for Mac 2016 on nüüd võimalus saata hilinenud e-kirju. Valikuga "Saada hiljem" saab määrata nii konkreetse kuupäeva kui ka saatmise aja, mis on näiteks ka pärast tööd. Vastavad e-kirjad saadetakse seega ka siis, kui Outlook ei ole enam arvutis avatud.

Täiendavad praktilised abivahendid ja funktsioonid aadressil Outlook for Mac 2016

Eriti siis, kui User peab korraldama ja haldama suurt hulka projekte, muudavad järgmised vahendid ka igapäevast tööd lihtsamaks ja kiiremaks:

 • SetDefaultMailApp muudab Outlook Standard -meilirakenduseks Macile. See käivitab automaatselt Outlook, kui näiteks User klõpsab Internetis mail-to lingile, et kirjutada sõnum.
 • ResetRecentAddresses kustutab korraga kõik uue e-posti automaatsed aadressiettepanekud. See funktsioon on eriti kasulik, kui teatud osalejatega projekt on lõppenud ja vastavaid kontakte ei ole enam vaja järgmise projekti jaoks.
 • Tööriistaribal DeepL saab sageli kasutatavad käsud määrata käepärasteks.
 • Väga erinevate äripartnerite suurel hulgal e-kirju saab reeglite abil automaatselt sorteerida selleks loodud kaustadesse. See kaotab vajaduse käsitsi sorteerimise järele.
 • Kuna Outlook on palju enamat kui lihtsalt e-posti programm, siis kuvatakse akna allosas ka kõik muud funktsioonid, nagu kalender, inimesed, ülesanded ja märkmed, nii et User saab nende vahel hõlpsasti klõpsuga vahetada. Sõltuvalt valitud vaatest muutuvad ka ribalindil kuvatavad käsud ja vastav teave olekuribal.

Süsteeminõuded Microsoft Outlook 2016 kasutamiseks Macil

Alljärgnev teave kujutab endast miinimumnõudeid Outlook for Mac 2016 kasutamiseks Apple'i lõppseadmes. Outlook 2016 for Mac on saadaval ainult 64-bitise rakendusena.

 • Operatsioonisüsteem: üks kolmest viimasest macOS operatsioonisüsteemist (Mac OS X 10.10 või uuem)
 • iPad ja iPhone: vähemalt iOS 8.0 või uuem versioon
 • Protsessor: Intel
 • Töömälu: vähemalt 4 GB
 • Kõvakettaruum: vähemalt 3 GB
 • Graafikakaart: vähemalt 1280 x 800 pikslit

See on see, mida Outlook for Mac 2016 pakub erinevalt PC-versioonist:

Mac-versioonil Outlook 2016 on vastupidiselt Windows versioonile järgmised funktsioonid:

 • Tabelid saab Wordist/Excelist e-kirja sisestada.
 • Kuni kolm kalendrit saab kuvada kõrvuti.
 • Kõnepostisõnumeid saab teisendada tekstiks ja saata e-kirjana või tekstisõnumina.
 • IRM (Information Rights Management) poliitikate puhul toetab Outlook for Mac 2016 nüüd Active Directory ja Azure'i-põhiseid õigusi Management Services (RMS).

Outlook for Mac 2016 eraldiseisva programmina Office suite osta odavalt Wiresoft

Outlook forMac 2016, mis on tüüpiline osa Office paketist, ei ole tavaliselt eraldi saadaval aadressil Microsoft. Wiresoft tarkvarapoes saab aga Outlook for Mac 2016 osta ühekordse ostuversioonina - erinevalt enamikust teistest Microsoft tarkvara müüjatest, kes pakuvad programmi sageli ainult tellimusversioonina eraldi.

Tarkvara ostmine koos Wiresoft tähendab seega: kahekordset kasu, sest sa saad Outlook for Mac 2016 eraldi ilma Office paketita, ja seda ka väga soodsa hinnaga! Väiksemad ettevõtted, kelle jaoks ei ole mahulitsentside ostmine mõistlik, aga ka füüsilisest isikust ettevõtjad ja Outlook eraisikud saavad oma vajaduse Microsoft programmide järele eriti soodsalt katta, kui nad ostavad tarkvara Wiresoft.

Need on teie eelised, kui ostate Outlook for Mac 2016 ühe kasutaja litsentsina:

 • Sa omandad ühe User litsentsi ostuversioonina.
 • See tähendab, et te ei ole kohustatud tellima tasulisi uuendusi.
 • Pikemas perspektiivis on see Outlook for Mac 2016 versioon seega odavam.
 • Ostetud versioon on registreeritud ainult teile ja seda ei kasuta ükski teine isik.
 • See Outlook for Mac 2016 litsents ei sisalda mingeid piiranguid selle funktsionaalsusele.

Tarkvara ostmine aadressil Wiresoft on turvaline: Wiresoft pakutav kasutatud tarkvara on kas osa suuremast mahulitsentsist või nn kasutatud tarkvara - ja igal juhul täiesti seaduslik toode - ja seega ilma igasuguse riskita teie jaoks: sest Euroopa seadusandja on sõnaselgelt lubanud kaubelda kasutatud tarkvaraga! Eelmine ostja ei kasuta seda enam ja seetõttu on see deinstalleeritud, nii et seda saab nüüd uuesti paigaldada ja normaalselt kasutada.

Lisaks sellele on iga Microsoft programmi, mida pakutakse müügiks aadressil Wiresoft, enne müüki testitud selle tegeliku kasutatavuse suhtes, mis on funktsioonide ja kestuse poolest piiramatu, nii et pärast aktiveerimist saab seda kasutada teie arvutis nagu iga tavapärast Microsoft tarkvaratoodet. Teie poolt ostetud Microsoft programmi täisversioon on identne tavakaubanduses saadaolevate vastavate versioonide ja väljaannetega.

Lisaks Outlook for Mac 2016 ja selle teistele versioonidele leiad Wiresoft tarkvarapoest ka teised Office programmid Macile, samuti paljud teised Microsoft programmid Mac-versioonidena.

Kui teil on küsimusi Outlook for Mac 2016 või mõne muu programmi kohta, kasutage lihtsalt meie pädevat nõustamist e-posti, telefoni ja chat'i teel.

Lingid aadressile "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT OUTLOOK MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad