Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016

MICROSOFT WORD MAC 2016

74,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Word for Mac 2016 – tõhus tekstitöötlusprogramm macOS-i jaoks Word on...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 – tõhus tekstitöötlusprogramm macOS-i jaoks

Word on klassikaline ületamatu tekstitöötlusprogramm, mida hindavad mitte ainult PC-kasutajad, vaid ka Maci kasutajad. Selle laialdased võimalused igasuguste tekstide loomiseks ja redigeerimiseks ei jäta peaaegu midagi soovida.

Word for Mac 2016 versiooni uuesti sisaldab hulgaliselt tööriistu ja funktsioone, mis lihtsustavad nii spetsialistide ja algajatele kirjutada dokumente igasuguseid: äri, lepingud ja äri kirjad teaduslikud dokumendid , õpilaste ettekannetest seminaritöödeni eradokumentideni – Word pakub sobivaid malle ja vormindamisvõimalusi igat tüüpi tekstide jaoks. Lisaks saab hõlpsasti sisestada graafilisi elemente, nagu tabelid, diagrammid ja pildid.

Word for Mac 2016 on ka teistsuguse välimusega: paljude varasemate mallikategooriate asemel kuvab programm varasema seitsme vaate asemel nelja kõige olulisemat funktsiooni diskreetsete ikoonide kujul: "Uus", "Viimati kasutatud "ja" Open "ja" konto "Microsoft pilv teenuste, millest mõned on saadaval ka Mac kasutajad.

Kui varem kuvati malle hõljuvates akendes, siis Microsoft Word for Maci 2016. aasta versioonis asuvad need nüüd ekraani paremas servas külgribal dokumendiaknas. Eriti praktiline on ka see, et suuremat Wordi dokumenti saab avada korraga kahes aknas, nii saab kasutaja teatud tekstilõigu redigeerimisel teisel silma peal hoida ja seda vajadusel muuta.

Word 2016 for Mac on optimeeritud eelkõige ühiseks ja samaaegseks tööks tekstidokumendiga meeskonnas. Microsofti pilveteenus OneDrive, mida saavad kasutada ka Maci kasutajad, võimaldab Wordi failid reaalajas veebis kättesaadavaks teha. Enne üleslaadimist saab igale tekstile määrata individuaalsed väljalaske- ja kasutusõigused, eelkõige selleks, et tagada tundlike andmete kaitse Internetis.

Word 2016 for Mac on saadaval Wiresofti tarkvarapoes ostuversioonina eriti soodsa hinnaga, ilma täiendavate tellimiskohustusteta. Altpoolt leiate ülevaate tõhusa tekstitöötluse olulisematest funktsioonidest, mida populaarne kontoritarkvara teile ostmisel pakub.

Uued programmi erifunktsioonid rakenduses Word for Mac 2016

Word 2016 for Mac sisaldab palju olemasolevate funktsioonide üldisi täiustusi ja tervet hulka uusi funktsioone. Eelkõige välifunktsioonides hõlbustavad laiendatud sisestusvalikud palju muutuvaid andmeid sisaldavate dokumentidega töötamist. Neid saab Wordi failides automaatselt värskendada. Kasutajad on tuttavad lihtsama tüüpilise väljainfoga, nagu lehekülgede numbrid, nummerdamine ja joonealused märkused, kuid uued väljafunktsioonid võimaldavad kasutada ka keerukamat automatiseerimist, näiteks sisukordi ja matemaatilisi arvutusi jooksvate numbritega ja muud:

 • DocProperty: eriti tekstides, milles näiteks toote- ja brändinimed või muud nimed, mis sageli esinevad dokumendis ja peaksid olema alati ühtemoodi kirjutatud, nt kasutusjuhendis või reklaamis, see hõlbustab Field funktsiooni DocProperty teksti tööd. Vastavad terminid saab sisestada Word for Mac 2016 keskselt ja sisestada dokumenti väljamuutuja kaudu ning ka uuesti muuta.
 • DocVariable: väljafunktsiooni DocVariable saab Microsoft Visual Basic kasutada rakenduste programmeerimiskeele jaoks. Seda saab kasutada dokumendi muutuja sisu kuvamiseks dokumendis.
 • Andmebaas: andmebaasi abil saab andmebaasipäringu tulemused SQL-i (struktureeritud päringukeel) abil automaatselt Wordi tabelisse sisestada. Tabeli sisu värskendamiseks saab päringu taaskäivitada andmebaasivälja kaudu.
 • CreateDate: välja funktsiooni CreateDate kasutatakse Wordi dokumendi esmakordse praeguse nime all salvestamise kuupäeva ja kellaaja sisestamiseks. Seda teavet hiljem muutmisel ei muudeta, kuid see jääb alles.
 • Bibliograafia: eriti kasulik ulatuslike viidetega tekstide puhul: väli Bibliograafia näitab täielikku loendit andmeallikatest, mis on sorteeritud tähestikulises järjekorras, mis on määratud konkreetsele Wordi dokumendile. See vormindatakse vastavalt eelnevalt valitud bibliograafia vormingule.
 • IncludeText: välja IncludeText saab kasutada standardsete sõnastuste sisestamiseks teksti, mis on selle välja jaoks eelnevalt määratletud. See säästab kasutajaid tülikast kopeerimisest ja kleepimisest.
 • IncludePicture: analoogselt välja funktsiooniga IncludeText, saab IncludePicture'i kasutada Wordi dokumenti graafika lisamiseks.
 • Makronupp: väli MacroButton lisab teksti eelnevalt määratletud makrokäskluse, see funktsioon hõlbustab eriti kirjakooste ja vormide loomist.

Täiendavad uued individuaalsed funktsioonid rakenduses Word for Mac 2016

Lisaks uute konkreetsete Word funktsioone, Mac versioon 2016 sisaldab ka mitmeid teisi praktilisi tööriistu ja funktsioone, mis kõik on selleks, et toetada Mac kasutajad eriti kui koos töötades dokumendi:

"Versiooniajalugu" Wordi dokumentidega hõlpsamaks koostööks

Projektide osana töötavad mitu kasutajat sageli samaaegselt pilves oleva Wordi dokumendi kallal. See muudab sageli teiste kasutajate äsja tehtud muudatuste jälgimise keeruliseks. Funktsioon "Versiooniajalugu" rakenduses Word for Mac 2016 muudab jälgimise lihtsamaks, kuna kasutaja saab seda kasutada iga Wordi dokumendi versiooniajaloo kuvamiseks. See ei hõlma mitte ainult võimalust vaadata vanemaid töötlemisolekuid, vaid neid saab ka edasiseks töötlemiseks uuesti avada.

Wordi dokumentide lihtsam jagamine

Word for Mac 2016. aasta versioonis muudab tekstide jagamise teiste kasutajatega veelgi lihtsamaks. Nüüd on lindil funktsioon "Jaga". See sisaldab erinevaid valikuid iga üksiku Wordi dokumendi ja iga adressaadi jaoks individuaalsete volituste määramiseks – lisaks puhtale lugemisõigusele hõlmavad need ka redigeerimise või edastamise õigusi, et tekstis olevaid tundlikke andmeid saaks kaitsta.

Kasutage OneDrive'i rakenduses Word 2016 for Mac

OneDrive on Microsofti pilvesalvestusruum Wordi failide jagamiseks veebis teiste kasutajatega ja neile kättesaadavaks tegemiseks. Maci kasutajad saavad kasutada ka OneDrive'i sünkroonimisrakendust Wordi dokumentide salvestamiseks OneDrive'i, et neid saaks ka teistes seadmetes muuta või võrgus lugeda.

Andmekao kaitse

Andmete kadumise kaitse (DLP) on Microsofti tuntud ja sageli kasutatav tööriist, mis mitte ainult ei takista tundlike andmete kadumist, vaid kaitseb neid ka volitamata juurdepääsu eest. DLP-d saab kasutada ka Word 2016 Maci versioonis. Integreeritud sisufiltrid suudavad tuvastada dokumendis olulisi andmeid, näiteks krediitkaardinumbreid, ja mitte ainult teavitada kasutajaid nende olemasolust, vaid takistavad ka nende edastamist teistele kasutajatele. Eelkõige saavad administraatorid tõhusalt kasutada andmekao kaitset, et hallata kasutajaspetsiifilisi juhiseid konfidentsiaalse teabe loomiseks ja avaldamiseks, mille abil saab võimalikke turvariske ära tunda ja kohe kuvada.

Word for Mac 2016 süsteeminõuded

Pange tähele järgmisi Word 2016 for Maci riistvaratingimuste tingimusi: see Wordi tarkvara on saadaval ainult 64-bitises versioonis. Lisaks ei saa Word 2016 for Maci ostuversiooni kasutada iPhone'is ega iOS-i operatsioonisüsteemiga. Muud nõuded:

 • Operatsioonisüsteem: MacOS X, alates versioonist 10.10 (Yosemite)
 • Protsessor: Intel
 • Töömälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 6 GB HFS + vormingus (Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraan: eraldusvõime vähemalt 1280 x 800

Ostke Wiresoftilt ka Word for Mac 2016 ühe programmina

Word 2016 pakutakse tavaliselt ainult Maci jaoks mõeldud Office'i paketi lahutamatu osana ja seepärast pole see poodides eraldiseisva programmina saadaval. Kuid Wiresofti tarkvarapoest saate osta ka Word 2016 Maci versiooni ühe kasutaja litsentsina, samuti vanemaid Wordi programmiversioone ja muid Office Suite for Maci programme. Kui ostate Word 2016 for Mac, saate kasu Wiresofti palju madalamast kasutatud tarkvara hinnast ja kõigist järgmistest eelistest.

 • Wiresoft pakub ostulitsentsina Word Maci versiooni 2016.
 • Tellimiskohustuse sõlmimine, mis on tavaliselt allalaadimiseks saadaval
 • Kohustuslik kallite värskenduste jaoks, see pole enam vajalik.
 • Wordi tarkvara kasulik eluiga ei ole piiratud.
 • Programm Word for Mac 2016 on identne Wordiga, mis on Office 2016 jaoks mõeldud komplekti tavaline osa.
 • Kui ostate Wiresofti tarkvarapoest Word 2016 for Mac, saate kasutada selle individuaalse programmi kõiki võimalusi ja eeliseid.

Maci jaoks mõeldud Word 2016 ostuversioon on seetõttu majanduslikult kasulik eelkõige neile kasutajarühmadele, kes soovivad kasutada kõiki tekstitöötlustarkvara funktsioone, kuid kellel pole kasu teistest Office'i programmidest. Eelkõige füüsilisest isikust ettevõtjad ja väiksemad ettevõtted, aga ka erakasutajad hindavad seetõttu Wiresofti tarkvara pakkumise eeliseid, kui nad soovivad rahuldada oma vajadusi Maci jaoks mõeldud Microsofti programmide järele madala hinnaga.

Kõik Wiresofti tarkvarapoes pakutavad Microsofti tarkvaralitsentsid Macile ja Windowsile on eranditult Microsofti originaaltooted, mis on tavaliselt saadaval ühe kasutaja täisversioonidena. Need on kas osa ettevõtte varasemast hulgilitsentsist või on neid juba kasutanud eelmine kasutaja, kuid Wiresoftile müümisel vabastatakse need uuesti. See tähendab, et kõik tarkvaraprogrammi vanemad installid või vastava litsentsi kasutamine on kustutatud. Iga Wordi litsentsi Mac 2016 või mõne muu Microsofti programmi jaoks, mida Wiresofti tarkvarapoes pakutakse, saab alla laadida ja installida kohe pärast maksmist ning see on seejärel 100% kasutatav.

Tõsise tarkvaramüüjana ei paku Wiresoft oma veebipoes Microsofti programmide testversioone, mida saab kasutada vaid piiratud aja jooksul või mille funktsioonide valikut saab kasutada vaid piiratud ulatuses, ega ühtegi tarkvara tooteid oma litsentsivõti kasutatakse ka võõrad.

Teie kui ostja jaoks tähendab see, et kasutatud tarkvara (nt Word for Mac 2016) ostmisel või kasutamisel ei teki te kasutusõiguste ega nende kasutatavuse osas mingeid miinuseid. Kasutatud tarkvaratoodete ostmine Wiresoftist on seega igati legaalne ja ka auditikindel. Teie turvalisuse huvides on Wiresoft eelnevalt kontrollinud iga Word for Maci või muu tarkvara litsentsi tegelikku kasutatavust.

Kui teil on lisaküsimusi ostmiseks Microsoft Word 2016 Mac või mis tahes muu Office'i tarkvara Macile, võtke meiega ühendust meili teel, telefoni või vestelda ja kasu see meie asjatundlikke nõuandeid

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud