Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
MICROSOFT WORD MAC 2016
Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.

MICROSOFT WORD MAC 2016

Saadaval kohese allalaadimisena

 • SW10143
 • D48-01105
 • Püsivalt kehtiv
 • Kõik keeled
 • EU
TARKVARA ALLALAADIMINE + LITSENTS
50,90 € * 55,90 € * (8,94% säästetud)

sh käibemaks

Der Kinderschutzbund – Bundesverband

Iga ostuga Wiresoftist toetate te Kinderschutzbundi.


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

DETAILID  
Versioon Täielik versioon
Seadmed 1x
Tarne ulatus Allalaadimine + litsents
Keskmine Lae alla
Käitusaeg Piiramatu
Keeled Kõik keeled
Tarneaeg  Mõned minutid
MacOS  High Sierra, Sierra, El Capitan


Word on klassikaline, ületamatu tekstitöötlusprogramm, mida hindavad mitte ainult PC-kasutajad, vaid ka Mac-kasutajad. Selle ulatuslikud võimalused igasuguste tekstide loomiseks ja redigeerimiseks ei jäta praktiliselt midagi soovida. Versioon   Word for Mac 2016 sisaldab taas suurt hulka tööriistu ja funktsioone, mis lihtsustavad nii professionaalidele kui ka algajatele igasuguste dokumentide loomist: Alates aruannetest, lepingutest ja ärikirjadest kuni teaduslike dokumentideni, alates kooliaruannetest ja seminaritöödest kuni eradokumentideni - pakub sobivaid malle ja vormindamisvõimalusi igat liiki tekstide jaoks. Graafilisi elemente, nagu tabelid, diagrammid ja pildid, saab samuti hõlpsasti sisestada. Business Word

Kui teil on lisaküsimusi toote kohta, võtke palun ühendust meie klienditeenindusega.

Tooteteave "MICROSOFT WORD MAC 2016"

Microsoft Word for Mac 2016 - tõhus tekstitöötlusprogramm macOS-i jaoks

Word on klassikaline, ületamatu tekstitöötlusprogramm, mida hindavad mitte ainult PC-kasutajad, vaid ka Mac-kasutajad. Selle ulatuslikud võimalused igasuguste tekstide loomiseks ja redigeerimiseks ei jäta praktiliselt midagi soovida.

Word for Mac 2016 versioon sisaldab taas erinevaid tööriistu ja funktsioone, mis lihtsustavad nii professionaalide kui ka algajate jaoks igasuguste dokumentide loomist: Alates äriaruannetest, lepingutest ja ärikirjadest kuni teaduslike dokumentideni, alates üliõpilasaruannetest kuni seminaritööde ja eradokumentideni - Word pakub sobivaid malle ja vormindamisvõimalusi kõigi tekstiliikide jaoks. Lisaks saab hõlpsasti lisada graafilisi elemente, nagu tabelid, diagrammid ja pildid.

Word for Mac 2016 on muutnud ka oma väljanägemist: seniste paljude mallide kategooriate asemel kuvab programm senise seitsme vaate asemel neli kõige olulisemat funktsiooni diskreetsete ikoonide kujul: "Uus", "Viimati kasutatud" ja "Avamine" ning "Konto" Microsoft Cloudi teenuste jaoks, millest mõned on ka Mac-kasutajatele kättesaadavad.

Kui varem kuvati stiililehti vabalt hõljuvates akendes, siis 2016. aasta Microsoft Word for Mac versioonis asuvad need nüüd dokumendiaknas ekraani paremal pool asuva külgribaga. Veel üks eriti mugav funktsioon on see, et suuremat Word dokumenti saab avada korraga kahes aknas, mis võimaldab kasutajal konkreetse tekstiosa redigeerimise ajal teisel aknal silma peal hoida ja seda vajadusel muuta.

Word 2016 for Mac on optimeeritud eelkõige koostööks, samaaegseks tööks tekstidokumendi kallal meeskonnas. Microsofti pilveteenuse OneDrive kaudu, mida ka Mac-kasutajad saavad kasutada, on võimalik Word faile reaalajas võrgus kättesaadavaks teha. Enne üleslaadimist saab igale tekstile määrata individuaalsed vabastamis- või kasutusõigused, eelkõige selleks, et tagada tundlike andmete kaitse ka võrgus.

Word 2016 for Mac on saadaval Wiresoft tarkvarapoes ostuversioonina eriti soodsa hinnaga, ilma edasiste tellimuslepinguteta. Järgnevalt leiate ülevaate kõige olulisematest funktsioonidest, mida populaarne tarkvara Office pakub teile tõhusa tekstitöötluse jaoks, kui te seda ostate.

Word for Mac 2016'i uued erilised programmi funktsioonid

Word 2016 for Mac sisaldab mitmeid üldisi parandusi olemasolevatesse funktsioonidesse ning ka terve hulk uusi funktsioone. Eriti välitööde puhul lihtsustavad täiustatud sisestusvõimalused tööd selliste dokumentidega, mis sisaldavad palju muudetavaid andmeid. Neid saab automaatselt uuendada Word failides. Kasutajad on tuttavad lihtsamate tüüpiliste väljadega, nagu leheküljenumbrid, numeratsioon ja joonealused märkused, kuid uute väljadega saab kasutada ka keerulisemaid automatiseerimisi, näiteks sisukordi, samuti matemaatilisi arvutusi jooksvate numbritega jm:

 • DocProperty: Eriti tekstides, kus näiteks toote- ja tootenimed või muud nimed, mis esinevad dokumendis sageli ja peaksid olema alati ühtemoodi kirjutatud, näiteks kasutusjuhendis või reklaamtekstides, hõlbustab DocProperty-välja funktsioon tekstitööd. Vastavad terminid saab Word for Mac 2016-s tsentraalselt sisestada ja sisestada dokumenti välismuutuja kaudu ning ka uuesti muuta.
 • DocVariable: Välja funktsiooni DocVariable saab kasutada rakenduste programmeerimiskeeles Microsoft Visual Basic. Seda saab kasutada dokumendi muutuja sisu kuvamiseks dokumendis.
 • Andmebaas: Andmebaasi abil saab andmebaasi päringu tulemused automaatselt sisestada Word tabelisse SQLi (Structured Query Language) abil. Andmebaasi väljal saab päringu uuesti käivitada, et ajakohastada tabeli sisu.
 • CreateDate: Välja funktsiooni CreateDate kasutatakse Word dokumendi esimese salvestamise kuupäeva ja kellaaja sisestamiseks praeguse nime all. Seda teavet ei muudeta hilisema redigeerimise käigus, vaid see jääb alles.
 • Bibliograafia: Eriti kasulik tekstide puhul, millel on ulatuslikud allikaviited: Bibliograafia-väljal kuvatakse konkreetsele Word dokumendile määratud andmeallikate täielik loetelu, mis on sorteeritud tähestikulises järjekorras. See on vormistatud vastavalt eelnevalt valitud bibliograafia vormingule.
 • IncludeText: Välja IncludeText saab kasutada standardse sõnastuse lisamiseks tekstile, mis on eelnevalt sellele väljale määratletud. See säästab kasutajat tülikamalt kopeerimisest ja kleepimisest.
 • IncludePicture : Analoogselt väljal IncludeText kasutatava funktsiooniga saab IncludePicture'i kasutada graafika lisamiseks Word dokumenti.
 • Makronupp: MacroButton-väli sisestab eelnevalt määratletud makrokäsu teksti, see funktsioon hõlbustab eelkõige nii kirjavahetuse kui ka vormide koostamist.

Muud uued üksikud funktsioonid Word for Mac 2016'is

Lisaks konkreetsetele uutele Word funktsioonidele sisaldab 2016. aasta Mac-versioon ka mitmeid muid praktilisi tööriistu ja funktsioone, mille eesmärk on aidata Mac-kasutajatel eelkõige dokumendi kallal koos töötada:

"Versiooniajalugu" Word dokumentide lihtsaks koostööks

Projektide raames töötab mitu kasutajat sageli samaaegselt ühe Word dokumendi kallal pilves. Seetõttu on sageli raske jälgida kõiki muudatusi, mida teised kasutajad on äsja teinud. Word for Mac 2016 versiooniajaloo funktsioon muudab jälgimise lihtsamaks, võimaldades kasutajal vaadata mis tahes Word dokumendi versiooniajalugu. See ei hõlma mitte ainult võimalust vaadata vanemaid redigeerimise olekuid, vaid neid saab ka uuesti avada, et neid uuesti redigeerida.

Word dokumentide lihtsam jagamine

Word for Mac 2016. aasta versioon muudab teksti jagamise teiste kasutajatega veelgi lihtsamaks. Selleks on nüüd lindil funktsioon Jaga. See sisaldab mitmeid võimalusi iga Word dokumendi ja vastuvõtja jaoks individuaalsete õiguste määramiseks - lisaks ainult lugemisõigustele on need ka redigeerimis- või taassaatmisõigused, nii et tekstis olevad tundlikud andmed oleksid kaitstud.

OneDrive'i kasutamine Word 2016 for Mac

OneDrive on Microsofti pilvesalvestusprogramm Word failide jagamiseks veebis ja nende kättesaadavaks tegemiseks teistele kasutajatele. Mac kasutajad saavad kasutada ka OneDrive'i sünkroonimisrakendust, et salvestada Word dokumente OneDrive'is, nii et neid saab teistes seadmetes veebis redigeerida või lugeda.

Andmekaotuse kaitse

Data Loss Protection (DLP) on Microsofti tuntud ja laialdaselt kasutatav vahend, mis mitte ainult ei takista tundlike andmete kadumist, vaid kaitseb neid ka volitamata juurdepääsu eest. DLP on kasutatav ka Word 2016i Mac-versioonis. Sisseehitatud sisufiltrid suudavad tuvastada dokumendis olevad kriitilised andmed, näiteks krediitkaardi numbrid, ja seejärel mitte ainult hoiatada kasutajaid nende olemasolust, vaid ka takistada nende jagamist teiste kasutajatega. Eelkõige administraatorid saavad andmekaitsega tõhusalt hallata kasutajaspetsiifilisi poliitikaid tundliku teabe loomiseks ja avaldamiseks, mis tuvastab ja kuvab kohe võimalikud turvariskid.

Word for Mac 2016 süsteeminõuded

Palun võtke arvesse järgmisi tingimusi seoses Word 2016 for Mac riistvaranõuetega: See Word tarkvara on saadaval ainult 64-bitise versioonina. Lisaks ei ole Word 2016 for Mac ostuversioonis kasutatav iPhone'ile või iOSi operatsioonisüsteemile. Muud nõuded:

 • Operatsioonisüsteem: MacOS X, versioon 10.10 (Yosemite) või uuem
 • Protsessor: Intel
 • Töömälu: vähemalt 4 GB RAM
 • Kõvakettaruum: vähemalt 6 GB HFS+ formaadis (Mac OS Extended või HFS Plus)
 • Ekraan: minimaalne resolutsioon 1.280 x 800

Osta Word for Mac 2016 Wiresoftist ka iseseisva programmina

Word 2016 on tavaliselt saadaval ainult Macile mõeldud Office paketi lahutamatu osana ja seetõttu on see poodides vaevalt eraldi programmina saadaval. Kuid Wiresoft tarkvarapoes saab osta ka Word 2016-i Mac-versiooni ühe kasutaja litsentsina, samuti Word vanemate programmiversioonide ja teiste Office paketi programmide Macile. Kui ostate Word 2016 for Mac Wiresoftist, saate lisaks kasutatud tarkvara palju madalamale hinnale ka kõik järgmised eelised:

 • Wiresoft pakub Word Mac versiooni 2016 ostulitsentsina.
 • Tellimiskohustuse sõlmimine, mis tavaliselt kohustab teid allalaadima
 • kallid uuendused, ei ole seetõttu vajalik.
 • Word tarkvara kasutusperioodil ei ole ajalist piirangut.
 • Word for Mac 2016 programm on identne Word , mis on tavaline osa Office paketist Mac 2016.
 • Seega, kui ostate Word 2016 for Mac Wiresoft tarkvarapoest, saate kasutada kõiki selle eraldiseisva programmi funktsioone ja eeliseid.

Word 2016 ostuversioon Macile on seega majanduslikult kasulik eelkõige sellistele kasutajagruppidele, kes soovivad kasutada kõiki tekstitöötlusprogrammi funktsioone, kuid kellel puudub vajadus teiste Office-programmide järele. Eriti füüsilisest isikust ettevõtjad ja väikeettevõtted, aga ka eraisikud hindavad Wiresoft tarkvarapakkumise eeliseid, kui nad soovivad katta oma vajadused Microsofti programmide järele Macile mõistliku hinnaga.

Kõik Wiresoft tarkvarapoes pakutavad Microsofti tarkvaralitsentsid nii Macile kui ka Windows on eranditult Microsofti originaaltooted, mis on tavaliselt saadaval ühe kasutaja täisversioonidena. Need on kas osa ettevõtte endisest mahulitsentsist või olid juba kasutuses endise kasutaja poolt, kuid vabastati uuesti Wiresoftile müümisel. See tähendab, et igasugune varasem tarkvaraprogrammi paigaldamine või kõnealuse litsentsi kasutamine on seega uuesti kustutatud. Mis tahes Word litsentsi Mac 2016 või muu Wiresoft tarkvarapoes pakutava Microsofti programmi saab alla laadida ja paigaldada otse pärast maksmist ning see on seejärel 100% kasutatav.

Wiresoft ei paku tõsise tarkvaramüüjana oma veebipoes Microsofti programmide testversioone, mida saab kasutada ainult piiratud aja jooksul või mille funktsioonide valikut saab kasutada ainult piiratud ulatuses, ega tarkvaratooteid, mille litsentsivõtit kasutavad ka tundmatud isikud.

See tähendab teie kui ostja jaoks, et te ei kannata mingeid puudusi kasutatud tarkvara, nagu Word for Mac 2016, ostmise ja kasutamise tõttu, ei seoses kasutusõigustega ega nende kasutatavusega. Kasutatud tarkvara toodete ostmine Wiresoftilt on seega täiesti seaduslik ja ka auditikindel. Teie ohutuse tagamiseks on iga Word for Mac või muu Wiresoft tarkvara litsentsi tegelik kasutatavus eelnevalt kontrollitud.

Kui teil on lisaküsimusi Microsoft Word 2016 for Mac või mõne muu Office tarkvara ostmise kohta Macile, võtke meiega julgelt ühendust e-posti, telefoni või chat'i teel ja kasutage meie asjatundlikku nõu.

Lingid aadressile "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Klientide hinnangud "MICROSOFT WORD MAC 2016"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Kategooriad