Chat with us, powered by LiveChat
JURIIDILINE
RESELLER
SOFTWARE ASSURANCE
Ärikliendid
telephone
Abi seadistamisel
+49 69 173261340
 
Filtrile ei leitud tulemusi!
MICROSOFT PUBLISHER 2010 MICROSOFT PUBLISHER 2010
Microsoft Publisher 2010 allalaadimine Microsoft Publisher 2010 (DTP/Layout programm) Publisher 2010 teeb teie sõnumi edastamise lihtsaks mitmesuguste trükiste abil, mis säästab teie aega ja raha. Pole vahet, kas soovite luua brošüüre,...
17,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2021 MICROSOFT PUBLISHER 2021
Microsoft Publisher 2021 - üks programm ostuversioonis Publisher 2021 on Microsofti mitmekülgne ja võimas programm professionaalseks töölauapublitseerimiseks. Mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks õpilased ja...
85,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2013 MICROSOFT PUBLISHER 2013
Publisher 2013 - Microsoft DTP eraldiseisev programm ostuversioonina Publisher 2013 on Microsoft mitmekülgse DTP-programmi vanem versioon, millega saab professionaalselt kujundada huvitava välimusega trükiseid mis tahes otstarbel:...
21,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2016 MICROSOFT PUBLISHER 2016
Publisher 2016 for DTP - Microsoft eraldiseisev programm ostuversioonina Publisher 2016 on Microsoft mitmekülgse DTP-programmi populaarne versioon trükiste kujundamiseks igas valdkonnas: see pakub kõiki funktsioone, mida on vaja...
44,90 € *
MICROSOFT PUBLISHER 2019 MICROSOFT PUBLISHER 2019
Microsoft Publisher 2019 - üks programm ostuversioonis Publisher 2019 on Microsoft mitmekülgne ja võimas programm professionaalse töölauapublitseerimise jaoks. Mitte ainult ettevõtted, vaid ka erakasutajad, näiteks õpilased ja...
51,90 € *

Microsoft Publisher: loov disain lihtsaks tehtud

Avastage, kuidas Microsoft Publisher aitab teil luua atraktiivseid trükimaterjale ja digitaalseid väljaandeid. Selles artiklis antakse ülevaade Microsoft Publisheri uusimatest funktsioonidest ja võimalustest, mis aitavad teil oma loomingulisi projekte tõhusalt ellu viia.

Kasutajaliides ja kujundusvõimalused

Microsoft Publisheri kasutajaliides on intuitiivselt kujundatud, et pakkuda teile sujuvat kujunduskeskkonda. Avastage rohkelt kujundusvõimalusi brošüüride, flaierite, uudiskirjade ja muu sellise kohandamiseks. Kasutage tööriistaribasid ja menüüd lihtsaks navigeerimiseks.

Mallid ja kujundused

Kiirendage kujundusprotsessi Microsoft Publisheri laia valiku mallide ja kujunduste abil. Valige paljude kujunduste hulgast, et luua professionaalseid ja atraktiivseid trükiseid. Kohandage malle vastavalt oma vajadustele ja andke oma projektidele isikupärane hõng.

Graafika ja pildid

Lisage oma väljaannetele visuaalset elegantsust, integreerides hõlpsasti graafikat ja pilte. Microsoft Publisheri abil on lihtne lisada pilte, kujundeid ja skeeme. Kasutage pilditöötlusfunktsioone, et kohandada oma graafikat otse rakenduses.

Tekstikujundus ja tüpograafia

Kujundage oma tekst muljetavaldavaks Microsoft Publisheri tekstikujundusvõimaluste abil. Eksperimenteerige erinevate kirjastiilide, suuruste ja värvidega, et leida oma projektide jaoks ideaalne tüpograafia. Teksti paigutust ja joondamist saab hõlpsasti kohandada.

Trüki ettevalmistamine ja eksport

Microsoft Publisheriga on lihtne oma projekte trükkimiseks ette valmistada. Kontrollige printimise seadeid otse rakenduses ja eksportige oma faile erinevates vormingutes. Trüki eelvaate funktsioonid aitavad teil tagada, et teie väljaanded trükitakse parimal võimalikul viisil.

Digitaalsed väljaanded ja veebipõhine avaldamine

Avastage Microsoft Publisheri abil digitaalse kirjastamise võimalused. Looge interaktiivseid PDF-väljaandeid või avaldage oma projektid otse veebis. Veebipõhised jagamisfunktsioonid võimaldavad teil oma loomingut laiema publikuga jagada.

Koostöö ja pilveintegratsioon

Optimeerige projektidega seotud koostööd, kasutades Microsoft Publisheri sujuvat integreerimist Microsoft 365 pilveprogrammiga. Jagage oma kavandeid reaalajas ja võimaldage ühiseid redigeerimisi. Pilves sünkroniseerimine tagab, et töötate alati oma väljaannete uusimate versioonidega.

Uuendused ja tugi

Hoidke Microsoft Publisher ajakohasena, kontrollides regulaarselt uuendusi. Pidevad uuendused ei too mitte ainult uusi funktsioone, vaid ka turvauuendusi. Kui teil on küsimusi või probleeme, on Microsofti kasutajatugi saadaval, et pakkuda teile asjatundlikku tuge.

Kokkuvõttes pakub Microsoft Publisher terviklikku lahendust trükimaterjalide ja digitaalsete väljaannete loominguliseks kujundamiseks. Tänu kasutajasõbralikule kasutajaliidesele, arvukatele kujundusvõimalustele ja sujuvale integreerimisele on see ideaalne rakendus loominguliste projektide jaoks.

Kategooriad